Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

ze skipasem

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.12, 12:18
    Witam Państwa serdecznie
    Nazywam się Marta i szukam dla 2 osób wyjazdów na narty
    interesuje mnie Francja, Włochy Austria autokarem z Katowic z dwoma posiłkami dziennie
    Chciałabym żeby w cenie był bezpłaty skipass . 7 nocy Termin wszystko jedno może być lidtopad nawet do marca zależy nam na cenie
    za wyjazd autokarem mogę dać max 1500 no 1600 ze skipasem
    może też być samolotem i kierunek bez znaczenia nawet Bułgaria ale tu cena musi zamknąć się ze skipasemi HB 2000
    Jeśli są takie oferty proszę o szybki kontakt mailowy atran@onet.pl

Marta
    Obserwuj wątek
      • gajowy01 Re: ze skipasem 24.09.12, 14:40
        Skipass nigdy nie jest bezpłatny - co najwyżej bywa tańszy, ew. ktoś go sprzedaje w pakiecie.
        Na ogół to oznacza ryzykowny okres - ryzykowny pod względem śniegu, na obrzeżach sezonu. Czasem lepiej dorzucić te parędziesiąt euro i wybór radykalnie rośnie.
        W Austrii w zasadzie nie ma "free ski" - bo jest tam 8 lodowców - więc niezła gwarancja śniegu :) ...ale są inne pomysły.
        --
        • skibus na FB - zapraszam :) •
      • gajowy01 Re: ze skipasem 24.09.12, 14:42
        > nawet do marca
        Jeszcze jedno - marzec w Austrii to pełnia sezonu - "nawet do maja" brzmiałoby lepiej :)
        --
        • skibus na FB - zapraszam :) •
      • ortodox Drog Marto ... 24.09.12, 19:14
        ... jeśli rzeczywiście poszukujesz dobrej oferty na narty zorganizowane przez BP, to skorzystaj z wyszukiwarki google, lub idź do najbliższego BP w Twoim mieście. Inaczej jesteś skazana na naganiaczy udających profesjonalistów, którzy w ten oto sposób próbują zarobić na boku parę groszy. Zapewne podobnie jak nie stać ich na stosowną reklamę, tak nie stać na ubezpieczenie wyjazdu z którego wracać możesz już na koszt marszałka. Tam dowiesz się znacznie więcej, a ryzykujesz znacznie mniej.
        pozdro.
        --
        Żeglarstwo w obiektywie
        Oglądaj w oryginale
          • ortodox Re: Droga Martoniko ;) 25.09.12, 11:10
            ... dokładnie w ten sposób myślało parę tysięcy klientów upadłych BP.
            A ja myślę, że duży może więcej i jak padnie, to przynajmniej z hukiem ... i wtedy coś muszą z tym zrobić.
            pozdro.
            --
            Żeglarstwo w obiektywie
            Oglądaj w oryginale
            • m_ac Re: Droga Martoniko ;) 25.09.12, 12:13
              Zabierajac głos w dyskusji na temat ofert bp, to po pierwsze, w podanym przedziale cenowym z dojazdem i innymi warunkami cięzko coś znależć. a po drugie jeśli nawet cenowo się mieści w podanych parametrach, to dojazd trzeba zorganizować samemu(odliczając nawet koszt na os.licząc 4 osoby na auto).Po trzecie wreszcie oferty te są na stronach kończących się na .de i jest ich nawet całkiem sporo.No ale tu zorganizowany dojazd z powodów oczywistych jest wykluczony.
              Co do kondycji rodzimych bp i ewentualnych atrakcji z tym związanych w pełni popieram kolegę ortodoxa.
      • jabolkn Re: ze skipasem 25.09.12, 16:12
        Gość portalu: Marta napisał(a):

> Witam Państwa serdecznie
        > Nazywam się Marta i szukam dla 2 osób wyjazdów na narty
        > interesuje mnie Francja, Włochy Austria autokarem z Katowic z dwoma posiłkami d
        > ziennie
        > Chciałabym żeby w cenie był bezpłaty skipass . 7 nocy Termin wszystko jedno mo
        > że być lidtopad nawet do marca zależy nam na cenie
        > za wyjazd autokarem mogę dać max 1500 no 1600 ze skipasem

karlik ma za 1550 od osoby ze wszystkim
        Val Frejus

--
        pozdrawiam Janusz
        • ortodox Re: ze skipasem 25.09.12, 19:02
          jabolkn napisał:

> karlik ma za 1550 od osoby ze wszystkim
          ---------------
          Nie ze wszystkim ... bo ...
          "CENA NIE OBEJMUJE:
          - obowiązkowego ubezpieczenia SIGNAL IDUNA Bezpieczne Podróże (KL, NNW, bagaż, Koszty Ratownictwa) - opłata obligatoryjna 40 zł/os./10 dni;
          - dodatkowego ubezpieczenia narciarskiego SIGNAL IDUNA SKI - obejmującego Odpowiedzialność Cywilną, Sprzęt Sportowy - w cenie 35 zł/os./6 dni - tylko za wcześniejszym zgłoszeniem i opłaceniem w biurze ;
          - bielizny pościelowej - dopłata ok. 8 euro( tylko za wcześniejszym zgłoszeniem w biurze) lub możliwość zabrania własnej,
          - obowiązkowej opłaty eksploatacyjnej (taksa klimatyczna, środki czystości) ok. 15 Euro od osoby za pobyt;
          ... co stanowi cirka 180zł od osoby więcej.
          Poza tym, jakoś nie doczytałem, że Marcie chodzi pobyt dzieci na obozie.
          Może wiesz coś więcej ... ciekaw skąd?
          Wiem ... czepiam się, ale warto doczytać ofertę zanim się ją bezmyślnie poleci.
          No i ta podróż do Francji autokarem ... sama rozkosz, ale za to wychowawcy podobno świetni. Szczególnie wychowawczynie ... atrakcyjne ;))
          Sam nie wiem czy się nie zapisać ;)))
          pozdro.
          p.s.
          Marto ... idź jednak do profesjonalnego Biura.

--
          Żeglarstwo w obiektywie
          Oglądaj w oryginale
          • zolviu Re: ze skipasem 25.09.12, 20:10
            > Nie ze wszystkim ... bo ...
            > "CENA NIE OBEJMUJE:
            > - obowiązkowego ubezpieczenia SIGNAL IDUNA Bezpieczne Podróże (KL, NNW, bagaż,
            > Koszty Ratownictwa) - opłata obligatoryjna 40 zł/os./10 dni

a to jest bardzo ciekawe. wydaje mi sie ze w polsce podstawowe ubezpieczenie MUSI BYĆ zawarte w cenie wycieczki? czy ja jakis niedouczony czy biuro jakies nie-teges?

masz tu kolezanko wycieczke w dobrej cenie:

www.espacetrans.pl/autokarowe/val%20thorens%20orelle%20free%20ski%202013.html
            --
            Les3Vallees,Zillertal,Sella Ronda,Madonna di Campiglio,Val Gardena,Val di Sole,Livigno,Les2Alpes,Alpe d'Huez,Puy St.Vincent,Risoul,Serre Chevalier,Via Lattea,Tignes,Val d'Isere,Kaprun,Kitzbuchel,Zell am See,Saalbach Hinterglemm Leogang,Hochkonig
            • zolviu sorki 25.09.12, 20:12
              a sorki, nie doczytalem ze kolezanka chce z zarciem, bedzie ciezko mysle
              --
              Les3Vallees,Zillertal,Sella Ronda,Madonna di Campiglio,Val Gardena,Val di Sole,Livigno,Les2Alpes,Alpe d'Huez,Puy St.Vincent,Risoul,Serre Chevalier,Via Lattea,Tignes,Val d'Isere,Kaprun,Kitzbuchel,Zell am See,Saalbach Hinterglemm Leogang,Hochkonig
    Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka