Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

gdzie na narty w marcu- z dziećmi

IP: *.olsztyn.vectranet.pl 30.09.12, 10:24
    Szukam jakiegoś fajnego miejsca na narty pod koniec marca. Myślę o Austrii albo Włochach. Dzieci w wieku 9 i 4. Czy możecie mi coś polecić? Dziękuję.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: kasia IP: *.olsztyn.vectranet.pl 30.09.12, 10:27
      zapomniałam dodać,że chcemy jechać na własną rękę - autem.
    • zolviu 30.09.12, 11:43
      nie wiedzialem ze we włochach mozna jezdzic na nartach :p

a powaznie to w jakim wieku masz dzieci, ile chcesz przeznaczyc na takie wakacje i jaki standard / hotel,apartament/ ? to takie podstawowe informacje jesli chcesz uzyskac jakas powazna odpowiedz
      --
      Les3Vallees,Zillertal,Sella Ronda,Madonna di Campiglio,Val Gardena,Val di Sole,Livigno,Les2Alpes,Alpe d'Huez,Puy St.Vincent,Risoul,Serre Chevalier,Via Lattea,Tignes,Val d'Isere,Kaprun,Kitzbuchel,Zell am See,Saalbach Hinterglemm Leogang,Hochkonig
    • Gość: Kasia IP: *.olsztyn.vectranet.pl 30.09.12, 17:10
      hahahha ale ze mnie sierota - a na dziecko gadam,że głupoty pisze :-))) oj matka

dzieci 9 i 4 lata, nie jesteśmy wymagający jeżeli chodzi o standard - byleby był adekwatny do ceny :-)
      fajnie byłoby aby nie było daleko do stoku - a najlepiej gdzieś przy stoku :-)

szukam czegoś dla rodzin - żeby było coś do jeżdżenia dla maluchów i dla średniaków
    • Gość: skynews IP: *.rain.fr 01.10.12, 01:01

„ Dzieci w wieku 9 i 4. ”
      i pytanie oraz propozycje ex_perta:
      „a powaznie to w jakim wieku masz dzieci, ile chcesz przeznaczyc na takie wakacje i jaki standard / hotel,apartament/ ? to takie podstawowe informacje jesli chcesz uzyskac jakas powazna odpowiedz”

no comment

Enjoy it !
    • zolviu 01.10.12, 08:02
      zaczalem inny watek, co prawda dotyczacy ferii, ale miejsca tam wymienione moga Cie zainteresowac

forum.gazeta.pl/forum/w,380,138794993,138794993,ferie_z_dzieciakami.html

w marcu tego roku jezdzilem w miejscu ktore bardzo mi sie podobalo na wyjazd z dzieciakami. Leogang w SkiCircus. blisko z polski, znosnie cenowo, na dole jest infrastruktura odpowiednia dla 4ro latka

fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3063505,2,79,Skicircus-78.html

a dla starszych jest dostepny caly SkiCircus gdzie napewno nie bedziecie sie nudzic

--
      Les3Vallees,Zillertal,Sella Ronda,Madonna di Campiglio,Val Gardena,Val di Sole,Livigno,Les2Alpes,Alpe d'Huez,Puy St.Vincent,Risoul,Serre Chevalier,Via Lattea,Tignes,Val d'Isere,Kaprun,Kitzbuchel,Zell am See,Saalbach Hinterglemm Leogang,Hochkonig
    • Gość: Monika IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.12, 08:05
      Witam,

Dodatkowo w regionie Skicircus, od 16.03.13 dzieci maj ą skipass bezpłatny jeżeli rodzice kupią minimum 3 dniowy karnet narciarski.

W regionie Bad Kleinkirchheim jest sporo średnich tras, ale może dzieci dają radę?:) Tam też wprowadzili w tym sezonie specjalną ofertę, że dzieci 6-12 lat płacą za skipass tylko 6 EUR, jeżeli rodzice kupują karnet 6 dniowy. Oferta jest jednak tylko do 08.03.12 i obejmuje tylko przy zakwaterowaniu w niektórych obiektach.

Może też Lungau - tam jest sporo łatwych tras. Oczywiście nie mogę reklamować mojego biura, ale akurat w tym regionie mamy bardzo dobre ceny karnetów narciarskich: 154,50 EUR w grudniu, styczniu i marcu, 171,50 EUR w sezonach głównych. Ceny dla dzieci w wieku 6-15 lat to odpowiednio: 77,50 EUR i 86 EUR
    • Gość: oo IP: *.dynamic.chello.pl 16.10.12, 10:15
      Czy macie Państwo oferty Sylwestrowe również?
    • Gość: Monika IP: *.rybnik.vectranet.pl 18.10.12, 10:26
      Mamy oferty na Sylwestra. Mogę coś przesłać na e-mail, ale potrzebowałabym więcej danych: hotel czy apartament, ile dni, ile osób, czy są dzieci?

Jeżeli moje wypowiedzi pracownika biura podróży kogoś kolą w oko, to najmocniej przepraszam!:)

• Gość: Monika IP: *.ip.netia.com.pl 14.01.13, 21:54
      Ma Pani coś interesującego dla rodziny 2+ 3 ? W terminie 02.02.2013-09.02.2013? Dzieci wiek13,12 i 6 lat. Do tego musimy zabrać ze sobą parę niejezdzącą- 3 miesięcznego malucha z opiekunka. Wszelkie informacje na rodzinny wyjazd bedą miłe widziane. Mój adres - mail monikaknakiewicz@yahoo.com, Pozdrawiam serdecznie
    • Gość: Zazula IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.10.12, 13:13
      Ja polecam lodowiec Weisee - ok 35 km od Zell am See.
      Hotel Berghotel Rudolfshutte 3* - z basenem, welness i scianką wspinaczkową.
      dla dzieciaków masa atrakcji, opieka, animacje.
      to hotel gdzie 2 dzieci do lat 12 jest FREE!!
      jadę tam w styczniu, a śnieg do kwietnia tam lezy spokojnie.
      mam fajną ofertę tam :)) mogę podesłać na maila dla zainteresowanych
    • Gość: Agnieszka IP: *.nplay.net.pl 06.10.12, 22:52
      Witam, ja wybrałam lodowiec Weisse w Austrii w hotelu Rudolfshuete. Posiada idealną wprost ofertę dla rodzin z dziećmi ( dzieci dla 12 lat GRATIS pobyt i karnet ), w ciągu dnia opieka dla dzieci, wieczorem animacje, teatrzyki; do tego ściana wspinaczkowa, baseny, sauny. Hotel NA stoku i 3 razy dziennie wyżywienie co znacznie ogranicza budżet na miejscu.
      Polecam, w razie pytań gdzie można znaleźć ofertę 665370653.
      Agnieszka
    • fajnylajkonik 15.01.13, 08:44
      Czesc
      My również mamy zamiar wybrać się na narty samochodem. Nasza rodzina to 2+2 dzieci w wieku 9 i 7 lat i szukamy chetnych do wspolnego wyjazdu bo na trasie byloby razniej. ( mieszkania juz dwa osobne.
      Myslimy jednak o Francji Trzy Doliny najchętniej to Val Thorens lub Les menuires ( bo jest tansze zakwaterowanie). Jak widze jestes chyba z okolic Olsztyna wiec dla was bariera moze byc odleglosc :( Ja jednak powtarzam ze jak juz dojedziesz do Francji to nie ma lepszych osrodkow narciarskich i najważniejsze dla mnei to to ze mieszka sie na stoku, żadnych dojazdów ski busami czy samochodem przez 7 dni :)

• jabolkn 15.01.13, 09:42
      fajnylajkonik napisał:

> do Francji to nie ma lepszych osrodkow narciarskich i najważniejsze dla mne
      > i to to ze mieszka sie na stoku, żadnych dojazdów ski busami czy samochodem

popieram - Menuires to swietne miejsce na wyjazd z dziecmi
      praktykowałem przez kilka lat

--
      pozdrawiam Janusz
    • skynews 15.01.13, 10:44

a prezydent wczoraj ze stoku w Białce Tatrzańskiej w TVN 24 powiedział że mamy leczyć nasze polskie kompleksy i do Białki T. a nie w jakieś tam Alpy, Apeniny albo inne Andy bo Polak potrafi...

--
      Enjoy it !
    • fajnylajkonik 16.01.13, 08:21
      A ja tam w kwestii nart będę się jednak słuchał premiera :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.