Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

narty z dziecmi wlochy

23.11.13, 12:11
    Szukam tanich kurortów narciarskich we Włoszech
    Najlepiej żeby był apartament bez wyżywienia,niedrogie karnety i trasy przyjazne dla dzieci i jakieś szkolenie dla najmłodszych,dodam ze dojazd własnym autem. Dziękuję za wszelkie propozycje i porady.
    Obserwuj wątek
      • rpodolak Re: narty z dziecmi wlochy 25.11.13, 21:38
        Zobacz na to
        ośrodek:
        www.ritten.com/de/essen-schlafen/urlaubspakete/winter-in-den-bergen/
        noclegi:
        www.spoeglerhotels.com/en/item/sonnenresidence-ritten/Menu-ID-58.html
        byłem tam 2 razy, bardzo fajnie i tanio - za apartament ok 400 euro (w rezydencji jest sauna i basen!) skipasy dorosły 105E, dziecko pow 6 lat 73E
        jako dodatkowa atrakcja wycieczka do Bolzano lub na mecz hokejowy na miejscu(super)
      • Gość: Angela Re: narty z dziecmi wlochy IP: *.dynamic.chello.pl 13.01.14, 23:08
        Polecam Val di Sole - mnóstwo szkółek dla namłodszych, także w języku polskim. Moje dzieci korzystały 2 lata temu i nie poszło to w las :) JEst też sporo łagodnych tras typowo pod uczących się i dzieci. Ja osobiści byłam z biurem (Rainbow Tours) żeby uniknąć całego tego kombinowania z transportem i hotelami na własną rękę no i wszystko było na miejscu - dowiedzieliśmy się gdzie uczą jeździć po polsku i gdzie jest najtaniej. Tak więc już więcej nie pojedziemy a własną rękę.
        • ron5 Re: narty z dziecmi wlochy 14.01.14, 07:22
          Angela,czy mozesznapisać o tych szkólkach dla dzieci?Czy to były polskie szkółki dla dzieci czy lokalne włoskie z polskojęzycznymi instruktorami?Jakie ceny ,godziny i Twoja opinia?pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka