Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Z jaka predkoscia max zjezdzaliscie na dol?

23.01.17, 15:08
    Przekroczyliscie 100 km/h?
    --
    Pozdrawiam,
    galtom

"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti
    Edytor zaawansowany
    • grzalka 25.01.17, 17:37
      Włączę jutro endomondo i napiszę ☺

--
      Prawo Katza - ludzie i narody będą działać racjonalnie wtedy i tylko wtedy, gdy wyczerpią już wszystkie inne możliwości
    • jabolkn 26.01.17, 08:25
      galtomone napisał:

> Przekroczyliscie 100 km/h?
      spoko, ponad 130 kmh

--
      pozdrawiam Janusz
    • Gość: pp IP: *.dynamic.chello.pl 26.01.17, 09:40
      "spoko, ponad 130 kmh"

szacunek. kilka razy lekko przekroczyłem setkę, ale przy 130 to bym się chyba zesr...
    • galtomone 26.01.17, 10:41
      Na jakich nartach (dlugosc)?

--
      Pozdrawiam,
      galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin
    • grzalka 27.01.17, 16:25
      85 km/h 😊

--
      Prawo Katza - ludzie i narody będą działać racjonalnie wtedy i tylko wtedy, gdy wyczerpią już wszystkie inne możliwości
    • bella_roza 28.01.17, 16:25
      a czym mierzycie?

--
      Fryzjer jest wazniejszy niż pasztet, to oczywiste. Przynajmniej do póki nie masz dziecka z własciwym facetem. [by Piepe]
    • grzalka 28.01.17, 22:56
      mi zmierzyło endomondo :)

--
    • galtomone 30.01.17, 11:06
      Mnie zegarek garmina z GPS+Glonass i wysokościomierzem barometrycznym.
      Kolejne wyniki i punkt uzyskania mks predkosci maja pokrycie (odwrotne) z wykresem wysokosci.

Wyszlo mi 126,5 km/h i na nartach 165 cm z duzym taliowaniem wiecej sie nie odwarzylem

--
      Pozdrawiam,
      galtom

"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti
    • Gość: pp IP: *.dynamic.chello.pl 31.01.17, 14:51
      126 km - też szacunek.

Oglądałem z 2 tygodnie temu puchar świata w Kitzbuhel na słynnym Streifie. tam chłopaki śmigają do max. 140km/h i w zasadzie całą 3-kilometrową trasę walą na krechę, więc może powinniście spróbować swoich sił zawodowo? Trzymam kciuki. :-)
    • galtomone 31.01.17, 20:08
      To zupelnie inna klasa. Mnie te 126 stuknelo moze na 2-3 s pod koniec sciany lodowca jadac na wprost. Super gigant czy bieg zjazdowy to zupelnie inna bajka.
      Ba, rekord prekosci na wprost to ponad 260 km/h

Ale nawet to 120 pierońsko podnosi adrenaline.

--
      Pozdrawiam,
      galtom

"Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson
    • rpodolak 30.01.17, 12:46
      polecam ISKI Tracker

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka