Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    15.09.17, 00:13
    Witam wszystkich. Od kilku lat organizuję wyjazdy na własną rękę dla większej grupy zaprzyjaźnionych osób. W tym roku dopiero się zabrałem za szukanie i oniemiałem. W większych ośrodkach w Austrii przez strony skiresort czy booking pozajmowane ponad 80% miejsc. Czy to termin sobie kiepski wybrałem (10-17 luty) ? czy faktycznie ludzie zaczęli nagle tłumami jeździć w Alpy? Ale wracając do tematu , okolice Schladming, Radstadt , Obertauern znam z wyjazdów letnich (zimą z reguły był Tyrol albo Włochy). Ale pomyślałem, że może warto tam wyskoczyć zimą? Dużo miejscowości to i o spanie łatwiej (przynajmniej teoretycznie) Czy może ktoś polecić która z miejscowości Skiamade jest dobra na nocleg? Niekoniecznie chodzi o odległość do tras, ważne aby było dobre dla młodzieży +/- 25 i były również bary, restauracje dla 50 plus.
    Pozdrawiam. And.
    Edytor zaawansowany
    • 17.09.17, 10:33
      W ubiegłe ferie byliśmy z grupą znajomych właśnie w Radstadt - mnie się podobało: centralne położenie w regionie (dojazd do stoków do 15 min, a gondolę w Radstadt mieliśmy 200m od domu!), Thermeamade (polecam zjeżdżalnię Anaconda:-), zaplecze gastronomiczne też ok - są bary, restauracje od koloru do wyboru w tym również pizza na telefon, (dla dzieci to nr 1) - polecam.

• 02.11.17, 12:37
      To proste - wybrałeś termin ferii w Bawarii :) 12 milionów bogatych ludzi z których spora część jeździ na nartach :)
      Do Tyrolu czy do Salzburgerlandu jadą jak np. ja na Podhale z Krakowa :)

Dobra wiadomość jest taka że mają tylko tydzień ferii - więc raczej zmień swój w miarę możności. ...co najwyżej trafisz na Holendrów ;)

--
      ? tanie, partnerskie wyjazdy w Alpy - zapraszam :) ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.