Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Austria gdzie śnieg w grudniu?

20.09.17, 09:48
    chce pojechać na narty pod koniec grudnia, gdzie szukać śniegu? wszędzie piszą że gwarancja śniegu od 1.01
    --
    Nie wystarczy kochać ludzkość, trzeba jeszcze umieć wytrzymać z ludźmi.
    Edytor zaawansowany
    • 20.09.17, 10:10
      Napisz do wróżki to może ci odpowie
    • 21.09.17, 08:43
      od ok 10 lat w grudniu (ostatni tydzień przed świętami) mamy z kolegami tzw "męski wyjazd" ;-) na narty - ze śniegiem bywało różnie ale zawsze coś się znajdzie (choć rzeczywiście w ostatnich latach bywało krucho) - rezerwuj na "ostatnią chwilę" w tym terminie nie ma tłumów spokojnie coś znajdziesz.
    • 21.09.17, 12:04
      ale ja chcę na święta więc boję się o dostępność hoteli
      lodowce nie są pewne?

--
    • 21.09.17, 14:57
      aaaa święta to inna sprawa - przede wszystkim tłumy i ceny wywindowane na maxa, rezerwować trzeba jak najszybciej, śnieg teoretycznie powinien być (ewentualnie sztuczny), dla resortów to jest "czas żniw" więc stają na głowie żeby trasy były gotowe. Oczywiście na lodowcach większa szansa na naturalny śnieg.
      Ja osobiście święta bym sobie darował - o wiele spokojniejszy termin to styczeń po 3 Królach...
    • 22.09.17, 10:12
      na maxa to nie, gorzej jest w Sylwestra. niestety święta to jedyny termin kiedy możemy pojechać.
      a gdzie byłeś w ramach tych męskich wyjazdów i śnieg był?

--
    • 22.09.17, 11:06
      Zawsze jestem na Swieta i Sylwetra w Alpach i nigdy nie bylo problemu za sniegiem
      Cervinia
      Saas Fee
      Zermatt
      4 Doliny
      Crans Montana
      Aletsch
      Leukerbad
      Paradiski

--
      pozdrawiam Janusz
    • 24.09.17, 16:51
      świetne relacje, dzięki. ale nie ma tu Austrii

--
    • 02.10.17, 10:43
      w Austrii w grudniu bywałem w:
      Serfauss Fiss Ladis
      Alpbachtal
      Nauders
      Ischgl
      Skiamade
      Lofer
      ...ale jak będzie w tym roku to wie tylko wróżka ;-)
      wybierz większy resort z dostępnym lodowcem (np. Zillertall, Solden, Dachstein, Ischgl) i powinno być OK.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.