Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

MaltaSki - Poznań

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.06, 19:33
    hej, uczył się tam ktoś jazdy na nartach od początku? ja mam 15 lat i w te
    ferie chciałabym przez tydzień spróbować nauczyć się czegoś... ma ktoś jakieś
    rady, uwagi, spostrzeżenia... na temat co i jak tam się odbywa? będę
    wdzieczna za pomoc
    Edytor zaawansowany
    • Gość: narciarka I IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.06, 20:05
      up, up - pomóżcie!
    • wrb1 11.12.06, 20:22
      Zanim_zapytasz
      Czy to naprawdę przerasta Twoje możliwości:
      www.maltaski.pl/
      --
    • Gość: narciarka I IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.06, 20:49
      o matko! już sprawdzałam... czy nikt tego nie moze zrozumieć, że jak ktoś pyta
      na forum to chce opinii forumowiczów, a nie tekstu z Google!!
    • Gość: al-fredo IP: *.pools.arcor-ip.net 11.12.06, 21:13
      Spokjnie Panienko
      rozumiemy tylko nie bralismy udzialu w szkoleniu Maltas ski
      i nie mozemy nic o co pytasz napisac.
      Czekaj cierpliwie moze sie taki ktos znajdzie
    • wrb1 11.12.06, 21:46
      Przeciez tam jest mozliwość zarezerwowania lekcji z instruktorem:
      www.maltaski.pl/rezerwacjalekcji/
      A co wiecej można w tej sprawie poradzić: Tylko tyle, że jazda na nartach po
      przebrnięciu pierwszych trudności (najlepiej z instruktorem) to wspaniala rzecz.
      3maj sie
      --
    • kinia_g1 11.12.06, 22:49
      No więc ja właśnie stawiałam pierwsze kroki na Malcie. tak dokładnie nie
      pamiętam ze szczegółami, bo to było dwa lata temu, ale najpierw zarezerwowałam
      sobie dwie godziny nauki jazdy troszkę wcześniej, bo na weekendy zwykle ciężko
      było dostać się do instruktora (uczyłam się w lutym, więc może dlatego). Na
      miejscu dobierają ci narty no i zaczyna się nauka jazdy :). Z boku jest osobna,
      niewielka górka przeznaczona specjalnie dla początkujących. jako , że nigdy w
      życiu wcześniej nie miałam nart na nogach więc moja nauka zaczęła się od nauki
      chodzenia w nartach, instruktor mówił i pokazywał jak, a ja to powtarzałam,
      potem wchodzenie bokiem pod górkę, potem pierwszy zjazd pługiem -asekurowany
      przez instruktora, potem samodzielne próby . oczywiście nie obyło się bez
      tysiąca upadków, bólu wszystkich mięśni, gdyz na początku bardzo wiele wysiłku
      wkłada się w kazdy najmniejszy ruch. pamiętam , że ta maleńka górka na poczatku
      wydawała mi sie górą "niedozdobycia" . Ale po dwóch godzinach umiałam już
      zjechać sama ! potem jeszcze z dwie godzinki bez instruktora "doskonaliłam "
      moją jazdę a potem na wielką górę.
      więc pozostaje mi życzyć ci owocnej nauki i słuchaj dokładnie intruktora i to
      chyba wszystko. powodzenia ;)
      --
      ............
    • Gość: narciarka I IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.06, 15:13
      dzięki!!!!
    • kinia_g1 12.12.06, 19:28
      przypomniało mi się jeszcze coś, mój instruktor to był jakiś facet w średnim
      wieku strasznie przemądrzały ! ale nie pamiętam nazwiska, jak nie chcesz na
      niego trafić to weź sobie panią instruktor młoda , bardzo sympatyczna i z tego
      co mi się kojarzy jedyna wtedy - ale przypominam, to było dwa lata temu więc do
      dzisiaj mogło coś się zmienić.
      przed nauką proponuję ci zadbać choć troszkę o kondycję , jakieś ćwiczenia
      szczególnie na nogi, basen albo coś w tym stylu, bo okupisz to strasznym bólem
      mięśni i zakwasami. a przed samymi lekcjami zjedz oooogromne śniadanie, kalorie
      będą ci potrzebne, te pierwsze kroki kosztują naprawdę ogromny wysiłek
      fizyczny.
      a potem to już sama przyjemność ... ;)

--
      ............
    • Gość: narciarka I IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 17:12
      mam taką nadzieję (tzn., że będzie to przyjemność!) dzięki za pomoc!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.