Dodaj do ulubionych

jak biżuteria srebrna to tylko

25.01.11, 16:35
wedlug mnie z Tajlandii. Ja czasem coś ściągam z tego kraju dla mojej żonki.
Jak ktoś chce pooglądac to zapraszam na blog
jak kto chce poczytać np o biżuterii z onyxem
ujek-dobra-rada.blogspot.com/2011/01/stylowe-zawieszki-z-onyxem.html
Obserwuj wątek
    • dirtydancer1 Re: jak biżuteria srebrna to tylko 25.01.11, 18:40
      Jeżeli biżuteria to tylko srebrna. Ja już mam swój sklep z biżuterią całą ze srebra o próbie 925. Zakupy robię w domu i nie dość, że oszczędzam czas to i pieniądze. W sklepie " Niebieski-koralik " jest wiele promocji z okazji zbliżających się Walentynek, dlatego naprawdę warto wybrać sobie koraliki z cyrkoniami 20% tańsze, albo bransoletkę z koralikami do 132 złotych taniej, dodatkowo charmsy Carlo Biagi w kształcie serc do 49 złotych taniej. Biżuteria jest tak ładna jak Pandora, ale tańsza i jest to świetny pomysł na rozpoczęcie przygody z komponowaniem bransoletek.
      • Gość: scac Re: jak biżuteria srebrna to tylko IP: *.dynamic.chello.pl 25.06.11, 17:43
        Zupełnie się zgadzam z tym, że robienie zakupów z domu jest wygodne a czasem można jeszcze przy okazji komuś pomóc. Nie ukrywam, że dość długo szukałam "zamienników" charmsów/beadsów/koralików/zawieszek znanych marek typu Pandora. Zwyczajnie są dla mnie za drogie. Znalazłam fajny sklep gdzie nie tylko jest duży wybór, ale bardzo dobra jakość, przystępna cena. Poza tym nie ukrywam, że fakt, że firma przeznacza część dochodu na cele dobroczynne bardzo mi odpowiada. Tyle jest ludzi potrzebujących na świecie, człowiek chciałby pomóc ale nie zawsze na to znajdzie czas. Tymczasem tu można połączyć przyjemne z pożytecznym - kupując pomagasz. Sprawdziłam sklep i naprawdę polecam! ps. Przy okazji - szybka, miła obsługa. To też ważne:)

Tekst linka
    • Gość: emilia Re: jak biżuteria srebrna to tylko IP: *.elk.mm.pl 19.04.11, 15:40
      Każda kobieta dzięki odpowiednio dobranym elementom biżuterii może podkreślić swój indywidualny charakter i wyrazić temperament. Umożliwił mi to sklep ”Niebieski-koralik”. Jego świąteczną ofertę widziałam w pasażu handlowym, więc od razu sprawdziłam. Teraz mogę się tym z Wami podzielić. Z okazji świąt zostały wprowadzone wielkanocne koraliki, każdy w cenie 69 złotych, więc nie mogłam się oprzeć i zamówiłam jajko wielkanocne i zajączka. Właśnie do mnie przyszły. Są po prostu nieziemskie! Czekam z utęsknieniem na święta , a Wy??
    • gold-tom Re: jak biżuteria srebrna to tylko 12.01.15, 15:08
      Nie tylko w Tajlandii można znaleźć ładną biżuterię srebrną. Jestem polskim producentem biżuterii zarówno złotej, jak i srebrnej z ponad 20 letnim stażem. Jestem dobrze zorientowany w najnowszych trendach, a ponadto wiem jak spełnić oczekiwania. Swoje doświadczenie budowałem dzięki klientom, którzy w pierwszych latach działalności, nie zawsze byli w pełni usatysfakcjonowani. Pomogło mi to szybko się rozwinąć i zdobyć uznanie wśród użytkowników naszych wyrobów.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do mojego sklepu na www.GoldTom.pl
    • akson21 Re: jak biżuteria srebrna to tylko 28.04.19, 18:29
      Kupuj, Sprzedawaj, Zarabiaj.

Sprawdź możliwości na fenix-jewellery.pl/

Biżuteria srebrna próby 925;
      Profesjonalne kosmetyki;
      Wody perfumowane oraz perfumy.

Kupuj dla siebie z 24% rabatem i/lub sprzedawaj i zarabiaj.
    • Gość: Whispy Re: jak biżuteria srebrna to tylko IP: *.128-204-218-32.net.eco.atman.pl 09.12.19, 10:45
      Sama lubię Pandorę :) Pandora ma srebrne oraz pozłacane charmsy, bransoletki jak również i pierścionki i kolczyki. Z tego co wiem to kiedyś mieli równiez kolekcję złotą, może kiedys wróci do sprzedaży.

Zwykle wybieram srebro, złoto raczej w detalach. Nie przepadam za dużą ilośćią złota, w srebrze czuję się o wiele lepiej ( uważam, ze lepiej pasuje do mojego typu urody).

Bransoletkę kolekcjonuję od prawie roku, nazbierało się na niej juz wiele charmsów, każdy nich przypomina mi o jakimś ważnym wydarzeniu w moim życiu, tak wiec nie jest to jedynie bransoletka ale moje wspomnienia. Warto regularnie kupować takie koraliki :)

Zaglądajcie sobie na ich stronę internetową:
      pl.pandora.net/pl/prezenty/

Co chwilę są jakieś promocje, ostatnio była spora zniżka na black friday, za to teraz wyszła nowa kolekcja świąteczna i kolekcja Harry potter (nie mogłam się powstrzymać oraz kupiłam sobie zawieszkę z Gryffindoru).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka