• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Do domu najlepszy Aquilamed Ritello

• 21.03.11, 12:50
    witam od jakiegos czasu posiadam wielofunkcyjne urzadzenie Ritello firmy Aquilamed. Wkoncu skonczyly sie moje problemy z brudnym mieszkaniem. Posiada mnostwo koncowek do sprzatania , niszczy bakterie w odkurzanej powierzchni i odswieza mi mieszkanie. Naprawde rewelacja kolezanka tez ma i chwali sobie. Naprawde fajne urzadzenie polecam
    Edytor zaawansowany
    • 13.05.13, 23:56
      fajneeeeeee. jego praca jest nieoceniona przy prowadzeniu perfekcyjnego zdrowego domu:-)
    • 16.10.13, 12:28
      co fakt to fakt najbardziej sie przerazilem jak sobie uswiadomilem na czym spimy chyba mam rozwinieta wyobraznie bo juz swiadomie nigdy bym nie użył sprzetu starszego typu i technologi
      a i dostalem weekend fajna sprawa
      • Gość: Ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.13, 19:40
        gazeta-olawa.pl/artykul-5761--chcesz-schudnac-kup-sobie-odkurzacz.html
        • Gość: sondaż IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.11.13, 15:16
          ciekawe dlaczego tak przestrzegasz przed Ritello Polska przecież zabrali ten odkurzacz spowrotem i nic złego się nie stało nikt nie kazał kupować ci czegoś co ci nie jest potrzebne
          • Gość: Pragmatyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.14, 23:11
            To jest efekt kupowania czegoś na co cię nie stać. Sprzęt jest doskonały ale nie dla każdego.
            Myślę ze zamiast wylewać frustracje w necie lepiej nie kupuj czegoś na co cię porostu nie stać ;)
            Ja mogę tylko powiedzieć, ze moje Ritello sprawuje się doskonale.
            • Gość: bb IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.14, 13:05
              Nie wiem jak wygląda sprzedaż tych urządzeń w innych rejonach kraju, ja piszę ze swojego doświadczenia we Wrocławiu. Mój mąż zapalił się na ten sprzęt, pomimo, iż kilkakrotnie w trakcie prezentacji udowadniał Pani prowadzącej jakie głupoty wygaduje od strony technicznej. Kupił ten odkurzacz z nadzieją, że będzie działał i sprawował się jak zakupiony wcześniej Thermomix. I tutaj chciałam pokazać Wam różnicę między tymi dwoma firmami. Vorverk handlujący rzeczywiście doskonałym sprzętem ma placówkę w mieście czego nie uświadczycie u tych oszołomów od Ritello. Vorverk ma porządną stronę internetową, gdzie zawsze znajdziesz kontakty i pomoc. Spróbujcie wejść na stronę Ritello - wymagany jest jakiś kod jakby to była wielka tajemnica kontakt z kimkolwiek. Pokaz z Vorverka to sama przjemność bo nawet kiedy nie kupisz zostaje fantastyczne żarcie. Ci z Ritello obiecują godzinny pokaz po czym zamęczają człowiek kilka godzin a jedyne co Wam zostaje to 10 minut zapachu w domu od olejków wlewanych do odkrzacza.

Oszustwo zaczyna się w Ritello już w momencie kiedy do Ciebie dzwonią. Opowiadają, że Twoi znajomi dostali na pokazie garnki, kosmetyki czy inne cuda na kiju kiedy tak naprawdę za sam pokaz nie dostali niczego.

Teraz od strony tego, który sprzęt zakupił. W cenie odkurzacza dodają gadżety, w zależności od tego kto przyjdzie, garnki (ponoć cud świata do momentu gdy nie zaczniesz w nich gotować i pokazują się plamy, które nie wiadomo, czy nie robią z tego bezużytecznego, szkodliwego dziadostwa), samojeżdżący odkurzacz (z tego akurat jestem najbardziej zadowolona chociaż czekam kiedy nawali bo okaże się kolejnym badzieweim), wyjazd do jakiegoś hotelu, gdzie musisz zapłacić za podróż i wyżywienie - to jakiś w ogóle koszmar:-)

Po kiku godzinach ich gadania masz tak zlasowany mózg, że ja nawet nie zwróciłam uwagi, iż dostałam w prezencie kosmetyk: krem AA bez opakowania, czyli zapewne używany wcześniej przez paniusię z Ritello. Wyrzucaz to i tak do kosza następnego dnia a oni chwalą się, że przecież dostałaś kosmetyki - to jest paskudztwo totalne.

Po prezentacji naciskają na wykaz znajomych do których będą dzwonić. I teraz UWAGA: umawiasz się, że najpierw sam powiadomisz znajomych i dopóki nie potwierdzisz nie mają dzwonić do innych. Szybko przekonasz się, że mają to głęboko gdzieś.

Kiedy zakupisz sprzęt masz przyobiecane, że po zakupie przez znajomego z listy na 100% w ciągu kilku dni dostarczają Ci za złotówkę zestaw piorący. Ja czekam już ponad miesiąc bo ponoć nie ma ich na magazynie:-(
              • Gość: Kiecik60.JG IP: *.play-internet.pl 10.09.15, 22:33
                Polecam Hyla Poland. Hyla to wyrób niemiecki.
            • Gość: cassus IP: *.adsl.inetia.pl 19.07.14, 11:11
              widziałam Ritello byli u mnie na prezentacji nie kupiłam i całe szczęście bo parę tygodni potem widziałam Twistera. Kupilismy i poleciliśmy paru znajomych.Też są zadowoleni. Wszystkim polecam ten sprzęt jest naprawdę świetny i dużo mniejszy od Ritello ale przede wszystkim nie tylko odkurza ale także oczyszcza gorącą parą a potem osusza.Jesli ktoś szuka tego typu urządzenie to polecam obejrzeć filmik który jest na ich stronie:igroup.pl vimeo.com/56192091
              • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.14, 23:42
                a ten odkurzacz twister cena jego to jaka ? możesz powiedzieć ?
              • Gość: ANDRZEJ BARCZYKOWS IP: *.adsl.inetia.pl 06.11.14, 11:03
                JEZELI MÓWI PAN ZE RITELLO JEST ZŁYM URZADZENIEM TO ZANCZY ZE NIC PAN Z POKAZU NIE ZROZUMIAŁ ALBO KTOS ZLE PANU WYTŁUMACZYL, JA UZYWAŁEM 23 LATA RAINBOWA A OD PÓŁ ROKU UZYWAM RITELLO , W OGÓLE NIE MA PORÓWNANIA!! RAINBOW BYŁ MAŁY A RITELLO JEST ZDECYDOWANIE WIEKSZY ALE NIE ROBIŁ POŁOWY TYCH RZECZY CO RITELLO !! JEZELI MIARA JAKOSCI MA BYC WIELKOSC URZADZENIA TO O CZYM TU GADAC, JA POLECAM KAZDEMUTO URZADZENIE I WYSTEPUJE POD MOIM IMIENIEM I NAZWISKIEM
                • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.11.14, 15:22
                  brawo, brawo, brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dla akwizytora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jego geniusz powala na kolana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: rush IP: *.tonetic.pl 22.05.14, 21:22
      a servis a zestaw piorący ????????????
      • Gość: Dar IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.09.14, 10:57
        Może i ten sprzęt pod względem jakości odkurzacza jest dobry, ale jest duże ALE:
        1. niesamowicie zawyżona cena
        2. awaryjny - pojemnik na wodę i mocowanie w odkurzaczu węża często pęka.
        Mamy go już 3 rok -7 napraw siedziba firmy w Toruniu cwaniaki, nie wymienili mi na nowy tylko kombinują z naprawami. Po raz drugi bym go nie kupiła !!! No chyba żeby kosztował max 1000 zł i części były do kupienia na wolnym rynku, czego aqumiudel nie chce zrobić
        • Gość: Asia IP: *.bartnet.pl 25.01.15, 13:45
          PORAŻKA nie kupujcie. Wydałam mnóstwo pieniędzy, ciężki, duży i zwykły odkurzacz za 100 zł tak samo wyczyścił mi dywan. Facet na prezentacji nakręcił i naiwna się dałam oszukać. Przy pierwszym odkurzaniu odpadła mi część gumowa z rury - podkleili bo nie wymienią na nową, następnie poodklejały się paski na szczotkach - podkleili Już teraz nie wysyłam bo kropelkę też mam w domu:( a z wymianą na nowy lub zwrotem pieniędzy nie ma szans. Najgorszy zakup w moim życiu - nie mogę przeżyć że tak się dałam omamić Panu z warmińsko-mazurskiego
          • Gość: gość IP: *.cdma.centertel.pl 06.03.15, 18:52
            cale szczęście że mi udało się powstrzymac mojego męża przed wydaniem kasy na ten szit
            • Gość: żanet IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.15, 16:19
              czy mogę oddać ten odkurzacz jeśli się nie można było przeanalizować dokładnie zakupu i dało się wkrencić? może ktoś pomóc proszę, czy mam iść do jakiejś gazety jak Ewa z oławy może mi tez pomogą co robić ???????? reprentant firmy nie odbiera telefonu i nie odpisuje na smsy nie wiem co robić
      • Gość: ritello serwis IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.15, 12:28
        535111115
      • Gość: serwis ritello IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.15, 12:32
        ogolnopolski serwis ritello
        535111115
        pn-pt 10-16
        zapraszamy
    • Gość: krakow gość IP: *.mmj.pl 21.05.15, 10:51
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • 22.05.15, 12:13
        Witam nie wiem czemu uważa Pan że Pan Piotr wciska urządzenia. Był u mnie na spotkaniu sprzęt genialny żona jest bardzo zadowolona. Było u mnie już kilka spotkań z podobnymi sprzetami ale przedstawiciele ktorzy przyjezdrzali nie wzbudzali zaufania, czego nie można powiedzieć o Panu Piotrowi wywiązał się z wszystkich rzeczy które obiecał
        • Gość: pracownik IP: *.silesialan.eu 07.01.16, 16:24
          Pan piotr to nie tylko wciska sprzet ale rowniez okrada pracownikow. Sprzedaj sprzet za 7 tys , wyplaty jakie daje swoim pracownikom za pelny etat nie przekraczaja 400zl a i tak trzeba wytargac sila wlasne zarobione pieniadze !!
        • Gość: pracownik IP: *.silesialan.eu 07.01.16, 16:27
          Pan piotr lorek (sosnowiec , dąbrowa górnicza) to nie tylko wciska sprzet ale rowniez okrada pracownikow. Sprzedaj sprzet za 7 tys , wyplaty jakie daje swoim pracownikom za pelny etat nie przekraczaja 400zl a i tak trzeba wytargac sila wlasne zarobione pieniadze !!
          • Gość: Doradca IP: *.play-internet.pl 14.01.16, 16:39
            Gdyby PRACOWNIK przepracowanych cały miesiąc na pełnym etacie napewno by dostał wynagrodzenie, problem pojawia się jeżeli PRACOWNIK nie wywiązuje się że swoich obowiązków należycie.
          • Gość: gość IP: *.play-internet.pl 29.02.16, 17:47
            Gdyby PRACOWNIK przepracowanych cały miesiąc na pełnym etacie napewno by dostał wynagrodzenie, problem pojawia się jeżeli PRACOWNIK nie wywiązuje się ze swoich obowiązków należycie.
      • Gość: Klient Opole IP: *.static.ip.netia.com.pl 22.05.15, 12:17
        Co do firmy Ritello, to mam całkiem odmienne zdanie. Jest to naprawdę rzetelna firma. Która oferuje najlepszy sprzęt jaki tylko może być na rynku. Ja posiadam takowy i wszystkim gorąco polecam !
      • Gość: Andrzej IP: *.dynamic.chello.pl 22.05.15, 12:35
        Firma RITELLO jest bardzo rzetelna. POLECAM NA 100 % !!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: Koniczynka IP: *.dynamic.chello.pl 22.05.15, 12:39
        Wszystkie sprzęty tego typu są dobre. Produkt Ritello moim zdaniem wyróżnia się tym że ma niesamowity zestaw piorący. Nie używamy w ogóle siły do tego wszystko chodzi bardzo lekko. Zaskoczyła mnie prostota urządzenia. Spokojnie mogę polecić każdemu.
        • Gość: zadowolony IP: *.telpol.net.pl 23.05.15, 10:23
          Posiadam ten sprzęt, naprawde mogę każdemu polecić ;)
        • Gość: gosc IP: *.telpol.net.pl 24.05.15, 09:16
          To prawda zestaw piorący jest super my mamy same wykładziny w mieszkaniu pranie to czysta przyjemność. Polecam.
          • Gość: małgoś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.15, 23:04
            czy ktoś mi pomoże? miałam dostać ten zestwa do prania dywanów reprezetant firmy zapenił mnie że otrzymam go gratis, niestety ślad po nim i po firmie zaginął czy ktoś może mi pomóc jak ich znaleźć? telefony które posiadam sa nieaktualne,adres firmy równiez, poszukuje danych firmy Ritello we Wrocławiu lub w okolicy
            • Gość: ritello serwis IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.15, 12:29
              nr do ogolnopolskiego serwisu
              535111115
              pn-pt 10-16

• Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.15, 18:15
                znam jeszcze jeden tel do serwisu i też można składać wszelkie reklamacje ritello , skargi, zwroty etc 535887750
            • Gość: OLA IP: *.133.28.6.edial.pl 25.12.15, 13:13
              NIE MA CZEGO ŻAŁOWAĆ TEN ZESTAW DO PRANIA DYWANÓW TO O KANT TYŁKA ROZBIĆ A TAK W OGÓLE TE ODKURZACZE NIE SĄ WARTE TYCH PIENIĘDZY ZAKUPIŁAM 3 LATA TEMU 3 RAZY BYŁ W SERWISIE BO CIĄGLE COŚ NAWALAŁO ZRESZTĄ MOJE KOLEŻANKI KTÓRE ZAKUPIŁY TO NIBY CUDO TEŻ MAJĄ PROBLEMY JAKIŚ CHIŃSKI ZŁOM NAM WCIŚNIĘTO O ZGROZO !
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.