• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

***Wasze ulubione sklepy internetowe*** Dodaj do ulubionych

• 13.04.12, 17:01
      Pogas.pl - sklep internetowy z bielizną. Duży wybór modeli i rozmiarów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wejdź i zobacz - naprawdę warto. Polecam :)!
    • 16.04.12, 12:01
      Mój ulubiony to www.pizamy24.pl
      I nie mam tu na mysli piżam ale bardziej koszulki nocne www.pizamy24.pl/koszulki-nocne-c-1_35.html
    • Gość: Orchid IP: *.adsl.inetia.pl 20.04.12, 10:37
      ostatnio szukałam prezentu dla koleżanki. Chciałam jej kupić coś sexi ;) i odkryłam sklep Avlo. Akurat teraz mają promocję na bieliznę i stroje kąpielowe, więc sobie też coś kupiłam :P Maja naprawdę świetne ceny, polecam :)
      • Gość: kapens IP: *.96.244.35.tvksmp.pl 27.04.12, 11:25
        Zobacz to - www.e-inclusive.pl/ Tam zamawialiśmy w zasadzie całe wyposażenie łazienki.
        Kupując w sieci można zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent.
    • 28.04.12, 05:57
      całkiem niedawno trafiłam na fajny sklep, a właściwie congee.pl :D mają wszystko co niezbędne żeby zorganizować fajną imprezę, wszelkie dekoracje, przebieranki... super, brakowało takiego sklepu w polskiej sieci :)
    • Gość: petitek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.12, 15:14
      oj sporo ich jest, ale ostatnio przekonałam się do tego, żeby i ubrania kupować w internecie. Tylko trzeba znaleźć jakiś fajny sklep, jak na przykład ten www.sklep.nife.pl/ zakochałam się w żółtych spodniach ;)
      • Gość: freestyler IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.12, 09:45
        o rany długo by wymieniać, ale powiem, że ostatnio coraz bardziej przekonuję się o tym, że warto kupować przez internet. Tylko trzeba wiedzieć, gdzie ;) mnie bardzo podoba się klub zakupowy stilago. Można w nim upolować prawdzie perełki z europejskich wybiegów.
    • Gość: tutuli IP: *.debnet.pl 16.05.12, 14:45
      www.yourhome24.pl/ z dodatkami do domu - lampy, ramki itp. super rzeczy,
      www.dedalus.pl - z tanimi książkami.
    • Gość: mo IP: *.dynamic.chello.pl 16.05.12, 21:33
      Ja uwielbiam sklep www.sztukka.pl Mają świetne, oryginalne artykuły dekoracyjne (lampiony, doniczki, wazony, itp.) dla domu w całkiem fajnych cenach:) Zrobiłam tam już kilka zakupów i jestem mega zadowolona - chyba się uzależniłam;) Polecam
      • 21.05.12, 10:16
        Warto zajrzeć do sklepu www.e-kalia.pl/
        duży wybór świeczek zapachowych, podgrzewaczy, kadzidełek, olejków zapachowych, eterycznych, przy czym atrakcyjne ceny i dodatkowo rabat na pierwsze zakupy :)
        • Gość: nastrojowa IP: 194.181.93.* 12.07.12, 12:02
          Jeśli chodzi o świeczki to ja bardzo lubię ich blask. Zawsze wieczorkiem zapalam kilka i mam w domku super nastrój. Ze sklepów jakie mogę polecić to może coś oryginalnego. Polecam wypróbować jako alternatywę zwykłych świec. Jest przy tym mnóstwo dobrej zabawy a efekty rewelacyjne. Ja osobiście lubię świece zapachowe więc dodaję olejki eteryczne i mam zapach jaki tylko chcę. Polecam eksperymentatorom :)

www.swiecewodne.otwarte24.pl/Swiece-Wodne
          i jeszcze znalazłam filmik na YT - może trochę rozświetli o co mi chodzi:
          www.youtube.com/watch?v=iRTC5y9e8r8
        • Gość: Anielka IP: *.skynet.net.pl 12.12.12, 19:35
          Ja bym poleciła sklep ze świeczkami i dyfuzorami zapachowymi Paradisi.pl Wszystko dostepne od ręki, szybka wysyłka, i jedne z najładniejszych zapachów Wax Lyrical z Anglii. Dużo patyczków zapachowych i zapasów do nich. Są zarówno tanie świeczki Colony jak i serie droższe jak RHS, której zapachy kwiatowe są poprostu przecudowne. Polecam.
    • 22.05.12, 08:40
      Ponieważ jestem miłośniczką świeczek to polecam sklep www.e-kalia.pl/
      szybko i bezproblemowo :) duży wybór nie tylko świec ale także kadzidełek i olejków zapachowych :)
      • 23.05.12, 21:07
        Poszukiwałam ostatnio jedwabnych, męskich skarpet i znalazłam sklep, który ma takowe w ofercie. Co ciekawe oferują abonamenty na zakup skarpet. Fajna sprawa, kiedyś czytałam o takiej formie sprzedaży w USA. Ciekawe czy się przyjmie u nas?

www.czarneskarpetki.pl/

A ciekawe modele, do tego w przystępnej cenie butów zawsze można znaleźć na

fleq.pl/sklep/fleq
    • Gość: Dusti IP: *.compute-1.amazonaws.com 31.05.12, 15:41
      Film A więc wojna (2012) jest super! Polecam!
      • 01.06.12, 09:50
        W poszukiwaniu świeczek pływających natrafiłam na ten sklep www.e-kalia.pl/ , mogę polecić z całą pewnością, wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo :)
    • Gość: Zydzia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.12, 20:30
      Często kupuję na allegro i koleżanka poleciła serwis alerter.pl/ który umożliwia wyszukiwanie przyszłych akcji. Czasem liczba rzeczy do kupienia w atrakcyjnej cenie jest za mała. Denerwuje mnie to, że kiedy chcę kupić jakieś fajne wakacje w dobrej cenie ale nim je znajdę to zwykle już wszystkie są wykupione. Jak pojawi się dana oferta to dostaję alert w formie maila albo sms, że dana wycieczka jest do kupienia w interesującej mnie cenie. Ktoś kiedyś korzystał z czegoś takiego?
    • 06.06.12, 07:10
      My favorite online store is Best Sexy Lingerie which offer offer a wide selection of babyboll lingeries that are decorated with lace, faux fur, ruffles, bows and ribbons and different styles of hanging off of the shoulder by spaghetti straps, chiffon, silk or nylon and is usually sheer or see-through.
    • 06.06.12, 07:13
      My favorite online store is Best Sexy Lingerie which offer a wide selection of babyboll lingeries that are decorated with lace, faux fur, ruffles, bows and ribbons and different styles of hanging off of the shoulder by spaghetti straps, chiffon, silk or nylon and is usually sheer or see-through.
    • Gość: justys87r IP: *.przasnysz.mm.pl 06.06.12, 14:55
      www.mixhandel.sklepna5.pl
      fajne ubrania i dodatki
    • 08.06.12, 18:43
      Ten: ***>>* londonay.com/pl/c/SZOK-NISKIE-CENY/192/1/phot *<<***
    • Gość: ulubione okulary IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.12, 14:27
      www.hilaryextra.pl
      • Gość: elizabetka IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.12, 17:29
        Ja polecam sklep internetowy ze śliczną biżuterią z bursztynu/ pereł i opalu :)
      • Gość: WeronikaKocmyrzak IP: *.adsl.inetia.pl 10.06.12, 17:32
        widzę, że ktoś juz dorzucił stronkę ambertica, ale może nie zaszkodzi jak powielę tę propozycję. Kupowałam u nich, więc mogę z pełną odpowiedzialnością polecić ten sklep internetowy. Duży wybór naprawdę ładnej biżuterii - www.ambertic.pl
      • Gość: Janson IP: *.ip.netia.com.pl 03.10.12, 15:12
        Witam, kupiłem w sklepie edel optics i nie polecam tego sklepu. Co prawda można kupić tam okulary 100zł taniej ale opłata za przelew prawie wyrównuje cenę. Dodatkowo długi czas wysyłki, brak kontaktu. Ciekawe jak będzie z gwarancją, gdyby coś się stało.
    • Gość: marika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.12, 13:43
      Jeżeli chodzi o sklepy odzieżowe, to ja ostatnio przerzuciłam się na kluby zakupowe, w nich na pewno o wiele bardziej opłaca się kupować. Na przykład na stilago.pl wybór marek jest naprawdę spory, a ceny o wiele niższe w sklepach tradycyjnych. Warto tam czasami zaglądać w poszukiwaniu nowych, ciekawych rozwiązań.
      • 17.06.12, 19:23
        Dla osób ciągle śledzących aukcje internetowe myślę, że ciekawym rozwiązaniem byłoby skorzystanie z serwisu alerter.pl/. Alerter to serwis, który w czasie rzeczywistym w automatyczny sposób monitoruje sieć pod kątem określonych informacji na podstawie zestawów cech zdefiniowanych przez użytkowników
        • Gość: olinkabce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.12, 22:39
          ja polecam szafa.pl i mojeciuchy.pl

sama wstawiam tam fajne ubrania i tanio szafa.pl/profil/olgabukowska
    • 12.07.12, 12:23
      Mój ulubiony sklep internetowy to od jakiegoś czasu: swiecewodne.otwarte24.pl/Swiece-Wodne , bo mogę tam kupić swoje ulubione świeczki. Ale polecam także www.andecor-sklep.pl/sklep/
    • Gość: Iza IP: *.209.0.144.bredband.tre.se 13.07.12, 14:06
      Zdecydowanie londonay.com/LM8961
      czemu? bo sa tanie i ciekawe ciuchy i nie tylko a dodatkowo tam pracuje zarejesterwałam sie i jestem bardzo zadowolona POLECAM
    • Gość: mruczeKasiuczek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.12, 13:45
      Dorzucę swoje 3 grosze: 4gift.pl/ . Świetna obsługa i bardzo fajna. Do tego jak poprosiłam to mi pan wytłumaczył jak wszystko działa w Głośniku Vibe. Polecam :)
    • Gość: alkapask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.12, 13:11
      www.alkapask.pl paski wykonane ze 100% skóry profesjonalna obsługa i okazyjne ceny POLECAM!!!
    • Gość: amg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.12, 12:49
      polecam sklep sportowy www.sportmix.pl w asortymencie mają produkty odlo, meindl,viking, uvex, killtec, reusch.
    • Gość: Anetka IP: 217.170.174.* 02.09.12, 12:23
      hm... mój ulubiony to finezaupominki.pl :) i dla zwierzaczka www.kacikpupila.pl
    • Gość: jumbo440 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.12, 19:19
      www.alkapask.pl
    • Gość: Anna IP: *.play-internet.pl 20.09.12, 15:38
      Witam
      Moim ulubionym sklepem , jest platforma zakupowa Familo można tam uzyskać zniżki nawet 50/60 %
      Artykuły spożywcze, chemiczne, dla zwierząt, tekstylia, już nie długo RTV, AGD a to wszystko znanych marek taniej niż w supermarketach .

Sklep widoczny co prawda dopiero po zalogowaniu, ale rejestracja jest bardzo szybka i bezpłatna . Kolega polecił mi ten serwis i ja również polecam . familo
      • 28.10.15, 11:43
        Polecam sklep internetowy www.modadoga.pl , mają tam ogromny wybór ubranek, legowisk, misek itd. Kupiłam dla mojego psa ubranko, jest bardzo wygodne. Kaja chętnie chodzi na spacery w chłodne dni :)
        Polecam w 100% :)
    • Gość: Kasia IP: *.play-internet.pl 19.10.12, 12:00
      oswietleni.pl
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.