27.10.11, 16:19
Od jakiegos czasu zastanawiam sie nad prezentem, jaki moge kupic narzeczonej na urodziny.
Myslalem nad jakims perfumem, ale ma ich sporo, a nie chce tez kupowac jej niepotrzebnych rzeczy.
Znalazlem wiec cos takiego:
www.podarkinakartki.pl/p90_kurs_jogi.html
I dlatego tez mam pytanie do kobiet. Czy taki kurs jogi moze byc fajnym prezentem urodzinowym? Czy chcialybyscie dostac cos takiego na urodziny?
Z gory dziekuje za pomoc.
Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • Gość: Asia IP: 101.51.98.* 27.10.11, 16:36
    A czy Twoja narzeczona lubi jogę? Czy kiedykolwiek ją ćwiczyła lub choćby wyrażała tym zainteresowanie? Jeśli tak to oczywiście jest to super pomysł. Mam kilka koleżanek, które bardzo lubią jogę i im to by się pewnie sposobało - chociaż z rozmów z nimi zorientowałam się, że jest kilka rodzajów jogi, więc to też nie takie proste. Ale nie każda kobieta lubi jogę, więc jeśli Twoja narzeczona wcześniej nie miała z jogą nic wspólnego to byłabym ostrożna z takim prezentem. Może wtedy lepiej zdecydować się na coś innego - jeśli szukiasz inspiracji zapraszam do odwiedzenia mojego bloga o prezentach
  • kwiatufek 16.11.11, 21:09
    raczej pawla odpowiedz nie interesuje hehhe
    ja uwielbiam joge :-)
    --
    carpe diem
  • mariuszvg 01.12.11, 20:15
    Ja bym postawił na coś innego na coś co kobiety kochają. Torebki

• Gość: sasaaaaweq IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.11, 14:43
    eee, torebki sa banalne. moze lepiej jakąs bielizna?
  • weruchna710 20.10.14, 17:17
    A może coś bardziej wyrafinowanego i zamiast jakiegoś fajansu oryginał... namoimstole.pl/filizanka-sniadaniowa-ze-spodkiem-villeroy-boch-mariefleur-gris-390 , osobiście to taką chce na prezent, teraz tylko narzeczonego poszukam hahaha
  • Gość: parafina IP: *.dynamic.chello.pl 12.12.11, 14:55
    Mnie akurat taki prezent by odpowiadał. Ale to dlatego, że od lat uczęszczam na zajęcia z jogi. Natomiast nie miałabym nic przeciw temu, By do karnetu dołączono jakąś książkę. Uwielbiam książki, czytam ogromne ilości i przyjmę każdą ilość. Teraz na święta zamówiłam sobie u rodzinki trylogię Małgorzaty Gutowskiej- Adamczyk Cukiernia pod Amorem.
  • karooolcia_dwa 04.01.12, 10:32
    Witam;)
    Wiesz... ja osobiście bym nie była zadowolona z takiego prezentu bo mnie to nie interesuje, no ale jak ją tak to czemu nie?
    tutaj masz fajną stronke dla kobiet i może coś wybierzesz np. bon podarunkowy i pójdzie sobie do spa? albo jakiś zabieg? sama sobie wybierze a Ty będziesz zadowolonyt że ona jest zadowolona:D
    www.bhclub.pl/Sklep/Karty-i-bony-B-H
    pozdrawiam;)
  • krakowskim_targiem 07.01.12, 01:38
    super, bardzo oryginalny upominek :) ale może upewnij się, czy na pewno zostanie wykorzystany. moja kumpela od swojego lubego otrzymała bilecik na serię zajęć z aerobiku...no niestety, poszedł do śmieci, bo zdążył się przedawnić. no, ale chłopak chciał dobrze :)
  • widmo1999 02.02.12, 13:13
    Polecam tu: www.szafaprezentow.pl
    jeśli interesuję cię coś z porcelany ;D Obsługa super i szybka wysyłka
  • cashek01 11.03.12, 19:08
    Ja zawsze kupuję książki. Wczoraj przegladalam katalog karty na plus i znalazłam promocję Księgarni Hetmańskiej (którą każdy Krakus zna i ceni). Otóż, kupując 2 książki, jedną z nich można otrzymać za 50%ceny :). Oczywiście, karta jest niezbędna :).
  • pogas_pl 14.03.12, 12:32
    Świetnym prezentem będzie bielizna, jej nidy za wiele w szafie kobiet. Jakiś gustowny komplecik na pewno się narzeczonej spodoba.
  • Gość: Kicia:P IP: *.icpnet.pl 19.03.12, 09:17
    Hmmm lepiej się zapytać czy ona chce na jogę chodzić czy nie :) A jeżeli niespecjalnie jakoś to możesz jej kupić taką sukienkę/tunikę pimente.pl/do/item/3004-2/Ghiffa Jest bardzo ładna a my kobiety lubimy ciuszki :))) Ja dostałam od chłopaka, sam wybrał i mi się bardzo spodobała :)
  • krakowskim_targiem 28.04.12, 00:07
    a co byście powiedziały na wypad do primaveraspa.pl we dwoje? linkuję do jastrzębiej góry, bo bardzo fajne miejsce, zwłaszcza po sezonie. ile ja bym dała za taki relaksik...
  • kim0606 16.05.12, 14:49
    Ja polecam na prezent komplet biżuterii:
    frupi.pl/oferta/pokaz/862
  • kasia.nowak88 01.06.12, 10:23
    Ciekawa drobnostka na prezent :) :) :) www.e-kalia.pl/swiece/wiosna/swieca---kwiat-w-doniczce--wzor-1.html
  • chabry_i_maki 15.07.12, 13:53
    Na prezent dla dziewczyny własciwa jest też np ciekawa biżuteria. Polecam www.ambertic.pl
  • ez14 17.08.12, 10:34
    Też tak uważam, niemal każda dziewczyna ucieszy się z biżuterii, oczywiście dobranej pod jej gust i osobowość:) Warto zajrzeć do sklepu internetowego Galerii Artystycznej KuferArt, która specjalizuje się z biżuterii artystycznej, więc dla każdego znajdzie się coś dobrego;)
  • Gość: Marta83 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.12, 13:51
    Subtelnie powiedziane "jesteś za gruba, byś tyłek ruszyła" HEhehhehhe :) A tak poważnie to raczej mało bym się cieszyła z czegoś takiego. Co innego przedłużyć komuś karnet jak już regularnie chodzi, albo sprezentować fajny ciuch sportowy. Osobiście wolę od faceta dostawać jakieś romantyczne rzeczy. Może lepiej coś takiego: 4gift.pl/zaskakujacy-kubek-i-love-u.html ?
  • Gość: losterk IP: *.dynamic.mm.pl 16.09.14, 09:30
    A może warto byłoby dziewczynie kupić depilator ? :P
    Może nie jest to tak romantyczny prezent jednak uwierz,że dziewczyna na pewno byłaby z niego zadowolona.
    Laski lubią takie praktyczne rzeczy - sam sprezentowałem taki prezent swojej i była zachwycona.
    Możesz sobie zerknąć na ten model:
    www.skapiec.pl/site/cat/343/comp/6596004
    Nie jest drogie ponieważ w jednym sklepie kupisz już za 70 zł a dziewczynie na pewno będzie się podobał.
  • Gość: Monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.14, 09:03
    Perfumy to też dobry pomysł na prezent,zapach możesz wybrać nawet sam bo przecież dziewczyna będzie używać perfum także dla ciebie. Ewentualnie coś z odzieży lub dodatki,akurat na Molly.pl znajdziesz szeroki wybór.
  • galanteria.pl 19.09.14, 09:33
    Sluchajcie, nie bedziemy owijac w bawelne. Jak prezent dla kobiety, to tylko u nas! Sklep Galanteria.pl oferuje torebki w z wysokiej jakosci skory naturalnej, a takze z eko-skory czy filcu. Nowoczesne, oryginalne wzory i fasony, perfekcyjne wykonanie, atrakcyjna cena, mozliwosc zwrotu do 30 dni, darmowa wysylka. Same korzysci! :)
  • martakulewa31 03.10.14, 19:37
    może jakiś zabieg w SPA ? ale kurs jogi też jest dobrym pomysłem.
  • marekkowal781 05.10.14, 14:06
    Moja żona dostala od dzieci wizytę w SPA i była zachwycona. Z tego co słyszałem, to joga też cieszy się sporym powodzeniem
  • Gość: majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.14, 19:47
    A myślałeś może o tym, żeby kupić jej jakąś ładną torebkę? Może coś z Eobuwie by jej się spodobało?
  • Gość: milena IP: *.transminn.cz 12.10.14, 12:38
    Mój mąż zawsze się mnie pyta, co chce mi kupić i kupuje coś innego :) Na szczęście zazwyczaj trafia w mój gust. Ostatnio skarżyłam się, że po skończonym karmieniu piersią wszystkie biustonosze są na mnie za duże i dostałam od razu 3, byłam zachwycona :))
  • Gość: kola IP: *.tor-exit.calyxinstitute.org 12.10.14, 13:02
    znał Twój rozmiar? WOW, gratuluję :)
  • Gość: Milena IP: *.serverprofi24.com 12.10.14, 13:21
    tak nie do końca, ale podpytałam się go później jak udało mu się dobrze dobrać i mówił, że trafił na fajnego doradcę w sklepie internetowym
  • Gość: sabina IP: *.transminn.cz 13.10.14, 11:06
    ja to ciągle mam problemy z tymi sklepami internetowymi z bielizną, jak nie źle dobrany rozmiar, to materiał do bani :(
  • Gość: milena IP: *.cs.usu.edu 13.10.14, 11:36
    a to nie, musze sie przyznac, ze tym razem wszystko bylo ok, az sama bylam zdziwiona
  • Gość: olencja IP: *.ip-188-165-240.eu 13.10.14, 11:54
    A możesz się dowiedzieć, co to za sklep był? Może sama skorzystam ;)
  • Gość: milena IP: *.tsa.lf-net.org 13.10.14, 12:07
    Nie chciał powiedzieć, ale wydusiłam z niego :) kupował na e-lady
  • Gość: Polska złota jesie IP: 72.52.91.* 03.11.14, 15:13
    Oj tam, jakby nie pasował, to zawsze można wymienić :) Ja też bym chciała dostać seksowną bielizną w prezencie :) A dobry doradca i to jeszcze w sklepie internetowym to skarb :)
  • Gość: Pola IP: *.CYLAB.CMU.EDU 20.01.15, 10:44
    E-lady rzeczywiście dobry sklep - zdarzało mi się zamawiać u nich - widać, że mąż ma dobry gust :)
  • Gość: omni IP: *.dynamic.mm.pl 20.01.15, 14:03
    Może kup zegarek w prezeńcie. Tu masz jeden sklep www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/swiss-com-pl/ Na pewnio jest kilka fajnych damskich w ofercie.
  • Gość: Recea IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.14, 13:32
    A moze odzież? Teraz na stronie Recea.pl znajdziesz szeroki wybór modnej odzieży w niższej cenie.
  • Gość: Ada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.14, 11:01
    Perfumy to moim zdaniem najlepszy pomysł na prezent,akurat tutaj mogę polecić PerfumeriaHania.pl mają taniej i sam wybór również jest szeroki.
  • agatkowo12 27.10.14, 10:59
    jeżeli lubi jogę to pewnie tak :)
  • re-en 27.10.14, 19:21
    ja uwazam, ze dobrym pomyslem na prezent jest zegarek. jezeli wybierze sie ponadczasowy model, to bedzie prezent na lata. zobacz na ewatch.com.pl, tam maja bardzo stylowe
  • gallando 16.11.14, 13:48
    a może coś z galanterii skórzanej polecam sklep www.gallando.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka