Dodaj do ulubionych

Opinie Traversa Łódź

23.12.11, 08:17
Jeśli ktoś kupował proszę o opinie na temat produktów Traversa. Mile widziane także opinie na temat obsługi i działania firmy.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Helena IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.12.11, 09:08
    Czekanie na towar ponad miesiąc, dopiero po zgłoszeniu sprawy do allegro, cos się ruszyło... w tym sensie że przesyłka przyszła.. no włąsnie, nie z taką ilością towaru i nie z tymi modelami co zamawiałam... później firma próbowała mnie hmmm... przekupić? nie wiem czy to właściwe słowo... że jak wycofam negatywa to mi oddadzą kasę za przesyłkę.... firma niepoważna. Aaaa... dodam jeszcze, że telefonów nie odbierają, na maile nie odpisują..
  • Gość: traversa oszukuje IP: 67.159.45.* 23.12.11, 09:19
    U mnie towar dotarł ponad 1,5 miesiąca, w paczce była kupa gadżetów długopis jakieś skarpetki tylko nie to co zamawiałem! Teraz walczę aby przysłali mi moje zamówienie ale stawiają warunek, mam im odesłać (UWAGA:) na własny koszt to badziewie którego nie zamawiałem! Oficjalnie odpisali mi że nie zwrócą mi pieniędzy za odsyłkę -tego czego nie zamawiałem. Z drugiej strony nie wyślą mi mojego zamówienia dopóki nie odeślę tych skarpet -których nie zamawiałem.
    Cała korespondencja została zebrana wydrukowana i w wolnej chwili udam się na policję ponieważ nie mam siły użerać się z firmą TRAVERSA.
  • Gość: asiaxia IP: *.dynamic.chello.pl 23.12.11, 17:52
    Dokładnie ta sama sytuacja. Tak samo miesiąc czekałam na towar i dostałam nie to co zamawiałam. Też zaproponowali mi zwrot pieniędzy za przesyłkę. Zgodziłam się bo jakie mam inne wyjście? Do tej pory nie potrzymałam pieniędzy. Założyłam oczywiście spór na allegro. Poczekamy zobaczymy. W każdym razie nie polecam. Zero solidności.
  • Gość: traversa oszukuje IP: *.tktelekom.pl 23.12.11, 18:22
    Ja także jestem w sporze :\
  • Gość: monika IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.12, 10:04
    CZEKAM NA TOWAR PONAD MIESIĄC I NIC, SPÓR NA ALLEGRO ZAŁOŻYŁAM, CZYBA PÓJDĘ NA POLCJĘ, PODOBNO WTEDY WYSYŁAJĄ TOWAR. TRAGEDIA!!!!! NIE KUPUJCIE
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.11, 09:32
    Ja również jestem zawiedziony tą firmą. Na początku pani w dość niegrzeczny w moim odczuciu sposób poinformowała mnie , że oni paczki wysyłaja po 14 dniach bo tak maja zapisane w jakimś śmiesznym regulaminie. minęły dwa tygodnie i nic więc do nich piszę oczywiście paczka nie została wysłana potem minął miesiąc i nic - i tutaj gościówka zaczęła wymyślać , że nie maja wpływu na date wysłania , że paczka do nich wróciła , gdy zażądałem zwrotu pieniedzy odpisali mi ,że na tym etapie nie mogą mi zwrócić kasy . jak sie okazało paczka szła do mnie 3 dni (od daty stępla na kopercie ) czekałem 1,5 miesiąca no ale w końcu doszła już się ucieszyłem , jednak moja radość nie trwała długo po otworzeniu okazało się , że mam 5 par bokserek czarnych (a zamóiłem 5 róznych) . no cóż pozostaje mi chodzić codziennie w czarnych identycznych bokserkach .
  • Gość: xXx IP: *.radom.vectranet.pl 23.12.11, 09:32
    Nie polecam zakupów w tym sklepie na allegro. W regulaminie jest zapis, że paczki wysyłają do 14 dni roboczych. I według tych ludzi trzeba czekać do ostatniego dnia z wysyłką. Po to się płaci za priorytet, żeby paczka była max za dwa dni, a tu trzeba czekać ponad miesiąc. Po transakcji wystawiłem neutrala za tak długi czas, w odpowiedzi otrzymałem negatywa pełnego treści jaki to jestem zły i chamski i nie umiem robić zakupów na allegro i od razu prośbę o unieważnienie komentarza :D Później prośbę jeszcze raz ponowiono. Chociaż tyle dobrego, że zawartość zgadzała się z tym co zamawiałem, a jak czytałem komentarze innych to różnie z tym bywa. Na kontakt też nie mogłem narzekać, na maile odpisywano po jakimś dniu.
  • mariooooo 23.12.11, 10:04
    Zakupiłem w tej firmie bokserki które dostałem po miesiącu i kilku dniach. Oczywiście w paczce był różne rozmiarówki, chociaż zamawiałem tylko jeden rozmiar. W odpowiedzi na moje @ ponaglające wysyłkę odpisywano mi że zostały wysłane (ale tak cwano że kilka razy pytałem o dokładna datę wysyłki a w odpowiedzi dostałem informację że wysłano), tylko ktoś chyba zapomina że na poczcie sa stęple na których jest data nadania i tak dziwinie się złożyło że data na stęplu był późniejsza niż wcześniejsza informacje z @ że wysłano. A i najważniejsze że towar nie odpowiada wyglądowi przedstawionemu na zdjęciach. W moim przypadku na zdjęciach na aukcji bokserki były bez napisów a dostałem z napisami.
    Pozdrawiam wszystkich i odradzam zakupu ( obsługa klienta)
  • Gość: voiceee IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.12.11, 10:09
    Jednym słowem oszuści. Za wykasowanie negatywnego komentarza na koncie w allegro proponowali mi pieniadze wysłane na konto... Banda niekompetentnych i nieodpowiedzialnych ludzi... Towar zamówiony w ogóle nie zgadzał się z zamówionym. Czekałam ponad miesiąc. Totalny brak szacunku dla klienta. Do tego w ogóle nie stosują się do własnorcznie ulozonego regulaminu. Mega negatyw!!!!
  • Gość: aina1985 IP: *.dhl.com 23.12.11, 10:40
    wcale nie mam ochoty sie za bardzo wypowiadać na ich temat...Czas oczekiwania masakryczny,odebrać osobiście nie mogłam,a mieszkam niedaleko.Dostałam wogóle nie te rzeczy co chciałam,bo rozmiar skarpetek damskich 38 i męskich 46 okazał sioę byc taki sam i we wszystkich chodzę ja a nie mąż... Dostałam negatywa w odwecie za neutral.NIE POLECAM NIKOMU !!! to jedno wielkie nieporozumienie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: RoMaN IP: *.tktelekom.pl 23.12.11, 10:45
    Tragedia. Złakomiłem się na majtki i żałowałem tego jeszcze dłuuuuugo po zakupie. Ponad miesiąc czekania na przesyłkę to dla mnie o wiele za długo. Po tygodniu zwłoki skontaktowałem się po wielu próbach z "biurem obsługi klienta"... Tam poinformowano mnie, że niepotrzebnie się niepokoję bo zamówione towary wysyłają po 14 dniach od zamówienia. Paranoja jakaś! Fajnie, że w opisie aukcji pisali, że wyślą w 24 godziny priorytetem. Minęło te nieszczęsne dwa tygodnie, potem trzy, cztery i nic... Próby skontaktowania się z "firmą" nie powiodły się. Po 7 tygodniach paczka dotarła (stempel z trzech dni). Towar mnie nie zaskoczył bo za takie pieniądze nie można się było spodziewać jakości Kelvina Kleina. Ogólnie rzecz ujmując lecą sobie z klientami w kulki a Allegro im nic nie może zrobić :/
  • Gość: asiaxia IP: *.dynamic.chello.pl 23.12.11, 17:56
    Allegro może i to wiele. W momencie gdy 3 osoby założą spor przeciwko tej firmie allegro automatycznie blokuje konto. Ja już założyłam.
  • Gość: tajson81 IP: 217.98.242.* 23.12.11, 11:23
    Dostałem towar po interwencji policji. Tzn. najpierw dzwoniłem ok 3 tyg od zawarcia transakcji i koleś kłamał że towar 2 dni temu wysłano. Za kilka dni znów telefon i dostał ultimatum że sprawą się zajmie policja. Allegro proponowało kontakt, lecz telefon nie odpowiadał. Odwiedziłem więc komendę i zgłosiłem. Po kilku dniach przesyłka dotarła-data na paczce późniejsza od mojej wizyty na komendzie. Podejrzewam że gdyby nie "życzenia świąteczne od policji" nadal by to trwało. Także każdy kto zamierza robić transakcje z tą firmą niech się zastanowi. A kto czeka za długo niech nie czeka, tylko zgłosi na milicję.
    pzdr
  • Gość: klient IP: *.tktelekom.pl 23.11.12, 09:09
    cafe.allegro.pl/showthread.php?59573-zna-kto%C5%9B-firm%C4%99-Traversa
  • Gość: justyna IP: *.lss.net.pl 23.12.11, 12:58
    Zamówiony towar przyszedł po miesiącu dopiero gdy zadzwoniłam do nich. Mówiono ze maja duże zamówienia i się nie wyrabiają później zganiali na pocztę a co się okazało wysłali dopiero po moim telefonie do nich, w meilach wysyłali mi regulamin szkoda ze go nie przestrzegają. Mimo ze towar doszedł to był całkiem inny niż zamówiony. Nie polecam.
  • Gość: mago IP: *.adsl.inetia.pl 23.12.11, 13:46
    Ja zakupów w tym sklepie nie wspominam dobrze. Kontakt był tragiczny. Na towar czekałam 2 miesiące. Rozpoczęłam po 1 miesiącu spór na allegro i wtedy coś ruszyło. Jak już dostałam towar (na szczęście taki jaki zamówiłam) to oczywiście wystawiłam negatyw. Za 2 dni sama też otrzymałam od nich negatywa z takimi bzdurami, że ręce opadają. Powymyślali takie rzeczy, że niby nie odbierałam telefonów ( nikt do mnie nie dzwonił), nie opisywałam na maile (nikt do mnie nie pisał). Traversa to jakaś masakra.
    Po jakimś czasie napisali do mnie żebym usunęła negatywa to oni też usuną i zwrócą mi w ramach rekompensaty koszty przesyłki. Oczywiście nie zrobiłam tego. Mi ten 1 negatyw nie zaszkodzi a oni sobie na niego porządnie zasłużyli :)
  • Gość: julia-B IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.11, 15:24
    Eh.. ja też sporo się użerałam z tą firmą. Skusiły mnie niedrogie koronkowe skarpetki do balerinek, zamówiłam we wrześniu niestety nie dane było mi w nich pochodzić w tym roku. Towar szedł ponad 1,5 miesiąca, dopiero po interwencji policji został mi wysłany. Co najśmieszniejsze szedł 3 dni pocztą. Mnie również próbowali przekupić zwrotem kosztów przesyłki w zamian za usunięcie negatywa na co się oczywiście nie zgodziłam, nawet zgłosiłam sprawę Allegro, które niestety sprawę komentarzy ma głęboko w D i odpisali mi, że ich to nie obchodzi (w ciut milszy sposób). Nie polecam tego sklepu i mówicie to wszystkim swoim znajomym!!
  • Gość: opole IP: *.dynamic.chello.pl 24.12.11, 00:51
    Witam,
    ja na towar czekalem 3 miesiace i dopiero po zgloszeniu na allegro i po zablokowaniu czesciowym ich konta doslali mi przesylke.
  • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 26.12.11, 20:56
    Na skarpety czekałam ponad miesiąc, gdybym nie napisała do nich czy już wysłanę to nie wiem jak długo by to trwało. Odpisali mi że nie podałam kolorów jak podałam od razu po zamówieniu. Otrzymany towar był po części taki jak na zdjęciach. No i najpierw podali mi koszt wysyłki 12 zł apotem 9 jak juz zapłaciłam i też proponowali zwrot kosztów wysyłki za usunięcie negatywa czego do dziś nie zrobili.Pozdrawiam wszystkich oszukanych.
  • Gość: kasia IP: 194.181.194.* 27.12.11, 12:37
    ja miałam dokładnie ten sam schemat: ponad m-c czekania na przesyłkę, potem przyszło zupełnie nie to zamówienie. mailem wysłałam reklamację, zaproponowali zwrot kasy po odesłaniu przesyłkl. teraz się okazało, że dostali mój zwrot, ale potrzebują jeszcze odesłany formularz reklamacji. oszuści, krótko mówiąc.
  • Gość: gość IP: *.cdma.centertel.pl 04.01.12, 11:22
    Odpowiedź na wszystkie wiadomości, niestety same kłamstwa. Czekałam ponad miesiąc. Kupiłam sweter 21 listopada jako prezent pod choinkę. Po ponaglaniach i zastraszaniach sweter dostałam 29 grudnia. Ale to nie koniec, był o 2 rozmiary większy i w innym kolorze niż zamawiamy. Jako rekompensatę dostałam 2 prry skapet w rożmiarze 43-44, więc też do niczego (wielkie). Jednym słowem totalna porażka. Takie zakupy to wyrzucanie pieniędzy w błoto!!!!!!!
  • Gość: Oleńka IP: *.toya.net.pl 05.01.12, 22:04
    Witam serdecznie.Widzę, że wiele osób ma negatywne opinie na temat TRAVERSY jednak jest to jedna z większych firm tego typu w Polsce i mają masę klientów. Mój znajomy kupował i jest zadowolony. Ja kupowałam kurtkę i wszystko było ok. Dostałam towar po 4 dniach od zakupu. Towar bardzo dobrej jakości. Mój mąż często kupuje u nich bokserki i ani razu nie było problemów.
  • Gość: gość IP: *.tktelekom.pl 06.01.12, 22:18
    Tak zgadzam się największa tego typu firma wyspecjalizowana w naciąganiu ludzi. Proszę poszukać użytkownika allegro o nicku travi_2007 i sprawdzić komentarze. allegro.pl/show_user.php?uid=9054639&type=fb_all&feedback_type=fb_recvd_neg
  • Gość: były klient IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.01.12, 09:42
    Zwykły złodziej !!!Od samego początku zwodził ze wyśle paczke po 14 dniach roboczych.
    Jak pisałem do niego po tych 14 dniach o mi odpisał ze paczka została wysłana- prosze czekac.
    Ale ile moze iść przesyłka? Tydzien? dwa?miesiąc? Minął miesiąc od niby wysyłki wiec napisałem do allegro ze zapłaciłem za przedmiot a przesyłki jak nie było tak nie ma.
    Dostał jedno później drugie ostrzeżenie od allegro i w końcu wysłał paczke.
    Rozmiar i wzór nie ten co zamawiałem!!!
    Zwykły naciągacz!!!
  • Gość: Paweł IP: *.toya.net.pl 06.01.12, 12:26
    Haha, widzę, że konkurencja nie śpi. Ja kupuje u nich stale bokserki i jestem zawsze bardzo zadowolony. Jak ktoś inteligentny wejdzie na to forum to zobaczy, że wszystkie posty są 23.12.2011 od 8.00 do 10.00. Ludzie darujcie sobie te wypowiedzi. Rzuciła się banda matołów ze wsi i myślą, że rozwalą wielką firmę:D Tak to już w Polsce jest. Jak za dużo sprzedają i maja najniższe ceny w Polsce to trzeba ich udupić, nie?:D Ja powiem głośno na koniec... GORĄCO POLECAM wszystkie towary marki TRAVERSA!!! Mają świetny towar i bardzo dobra cenę, a wy życiowi nieudacznicy weźcie się do roboty.
  • Gość: gość IP: *.tktelekom.pl 06.01.12, 22:19
    A ktoś jeszcze bardziej inteligenty sprawdzi że pozytywne komentarze pochodza tylko z jednego adresu IP. Żenujące zachowanie tej dennej firmy! allegro.pl/show_user.php?uid=9054639&type=fb_all&feedback_type=fb_recvd_neg
  • Gość: Qberka IP: *.toya.net.pl 06.01.12, 14:47
    Witam serdecznie. Często kupuje bieliznę w Traversie i jestem zadowolona. Jakoś dobra a cena rewelacyjna. Kupowałam wiele razy i nigdy nie było żadnych problemów. Kontakt z klientem jest bardzo dobry. Odpowiedź na maile przychodzi w ciągu kilku godzin. Naprawdę gorąco polecam.
  • Gość: gość IP: *.tktelekom.pl 06.01.12, 22:20
    Wszyscy z jednego adresu IP kupujecie w tej Traversie? allegro.pl/show_user.php?uid=9054639&type=fb_all&feedback_type=fb_recvd_neg
  • Gość: PaTiii IP: *.toya.net.pl 06.01.12, 16:39
    hmm trochę to dziwne, że tyle negatywów..Już od dłuższego czasu kupuje w TRAVERSIE i jakoś nigdy nie było żadnych problemów.. wysyłka szybka i w 100% zgodna z zamówieniem. Mam już rajstopy, spodnie i kurtkę i ze wszystkiego jestem bardzo zadowolona.Jeszcze namówiłam mojego mężczyznę na sweter, chodzi w nim cały czas i się nie mechaci.Bardzo dobra marka i jeszcze do tego niskie ceny.. więc DUŻY PLUS!!!

POLECAM GORĄCO!
  • Gość: gość IP: *.tktelekom.pl 06.01.12, 22:21
    Nigy nie było problemów a negatywne opinie to się z nieba biorą i z jednego adreu IP. allegro.pl/show_user.php?uid=9054639&type=fb_all&feedback_type=fb_recvd_neg
  • Gość: Wojtek86 IP: *.toya.net.pl 06.01.12, 21:13
    Powiem krótko, bokserki i skarpety kupuje cały czas u nich i jakoś jest wszystko szybko i tak jak ma być. Chyb nie byli by tacy popularni i nie mieli by tylu klientów gdyby coś było faktycznie nie tak - proste?
  • Gość: gość IP: *.tktelekom.pl 06.01.12, 22:22
    Bardzo proste, swój chłam sprzedają na okolicznych bazarach i przez internet ale kupuje je tylko jedna osoba -sądząc po adresach IP komputera. allegro.pl/show_user.php?uid=9054639&type=fb_all&feedback_type=fb_recvd_neg
  • Gość: odpowiadacz IP: *.pl 07.01.12, 01:59
    Haha:D Ale debil z Ciebie:D Żal mi Ciebie gościu. Chyba nie wiesz co to jest numer IP:D Jak mi przykro że masz taki pusty łeb:P Poczytaj sobie artykuły o TRAVERSIE w Wyborczej albo Rzeczpospolitej - czasami się pojawiają. Tak się składa, że ta firma importuje 70% odzieży która trafia do Polski więc nawet jak nie kupisz w ich sklepie internetowym to założę się, że masz jakieś łachy na swojej dupie które przeszły przez ich ręce:D Ludzie kupują gacie za 5zł od nich i narzekają. Jak nie Pasi to kupujcie Armaniego za 200zł:D Matoły:D
  • Gość: ujo IP: *.pl 07.01.12, 02:17
    Chłam to chyba masz w głowie. Myślisz, że tak potężna marka jak TRAVERSA która ma kilkanaście milionów obrotu miesięcznie sprzedaje na ALLEGRO? HAHAHAHA:D To jest franczyza facet (o ile wiesz co to znaczy). Weź nie oczerniaj pożądanej firmy. Ja z ręka na sercu mogę polecić TRAVERSE. Pozdrawiam fanów marki.
  • Gość: Miroz IP: *.pl 07.01.12, 02:03
    Ktoś założył forum i chciał im zaszkodzić chyba, a efekt był inny:P Widziałem dzisiaj wieczorem wywiad z Prezesem grupy TRAVERSA. Sporo zyskują na waszym hejtingu:) Tak dalej:) Pozycjonowanie im pomoże. Pamiętajcie złote słowa marketingu i reklamy "nie ważne jak się mówi... ważne że się mówi". A od siebie dodam, że towar maja fantastyczny. Gorąco polecam Traverse.
  • Gość: gość IP: *.pl 07.01.12, 02:06
    Ja tam szczerze Traverse polecam. Nie wiem jak inni, ale ja nigdy nie miałem problemów i zawsze byłem zadowolony.
  • Gość: gość IP: *.pl 07.01.12, 02:38
    Ja polecam ten sklep. Śmiało kupujcie. Kupowałem już 2 razy. Raz sweter a raz krawaty. Towar super. Na paczkę czekałem tylko tydzień. Miła obsługa.
  • Gość: A3 IP: *.toya.net.pl 10.01.12, 21:33
    Rowniez goraco polecam traverse. Bardzo dobry sklep internetowy a przede wszystkim tani towar a bardzo dobry jakosciowo.
  • Gość: fgdave IP: 91.226.7.* 12.01.12, 16:09
    Nie wiem jak można wyrazic dobrą opinie na temat tej firmy, zrobiłem u nich zakupy 5.11.2011r dwa swerty, oraz dwa golfy( golfy miały być z bawełny i elastanu, a swetry najwyższej jakości) dziś 12.1. 2012 czyli 2,5 miesiąca od zamówienia i przelewu!!!!!!Po wielu bezskutecznych próbach kontaktu ze sklepem, otrzymałem paczkę a w niej towar tak marnej jakości z jaką jeszcze nie miałem do czynienia, ponadto zamiast dwóch swetrów otrzymałem jeden, bez metki!!! oraz dla tandetne golfy innej firmy z akrylu!!!(miała być bawełna i elastan) Wszystko to zostanie wyżucone do śmieci ale najpierw pójdę na policję zgłośić oszustwo.
    Tu podaje kilka linków, jedno z oficjalnego konta allegro tego sklepu-komentarze
    allegro.pl/show_user.php?uid=9054639&type=fb_all&feedback_type=fb_recvd_neg
    drugie z pierwszej lepszej strony wpisując "opinie traversa"
    forum.gazeta.pl/forum/w,382,131787249,,Opinie_Traversa_Lodz.html?v=2
    Przestrzegam wszystkich przed tą firmą "krzak" bo to pieniądze wyżucone w błoto
  • Gość: milos IP: *.aboo.pl 23.01.12, 14:18
    Polecam sklep. Bardzo tanio i jak na takie niskie ceny rewelacyjny towar. Zdecydowanie mogę polecic każdemu.
  • Gość: ppp IP: *.devs.futuro.pl 24.01.12, 18:58

Tylko tutaj możesz uzyskać kupony rabatowe na interesujące Ciebie produkty lub usługi o konkretnej wartości. Ty wybierasz i decydujesz! Oferta platformy uporządkowana jest w pięć kategorii tematycznych: Elektronika, Motoryzacja, Hobby, Dom i ogród, Moda i uroda. Sprawdź nas i polecaj znajomym!
    www.hotprice.pl/?pwid=50a7432f27354f85b97a5af508ef5623
  • Gość: 090909 IP: *.toya.net.pl 12.02.12, 11:50
    Polecam gorąco. 2 dni temu dostałem paczkę. Na towar czekałem 2 dni, a towar bardzo dobrej jakości.
  • Gość: Paweł IP: *.toya.net.pl 28.03.12, 10:59
    Gorąco polecam traverse. Bardzo dobra bielizna męska. Przystępne ceny i rewelacyjna jakość.
  • Gość: 909! IP: *.toya.net.pl 29.03.12, 01:30
    Dołączę się do tematu. Kupowałem u nich jak na razie 2 razy i jestem bardzo zadowolony. Wszystko ok. Odzież jak odzież co tu gadać:P Ale bardzo miła obsługa i szybka realizacja zamówienia... no i cena... nie ma sobie równych. Bardzo tanio, a towar super ja na tę cenę.
  • Gość: Vi0l4 IP: *.toya.net.pl 03.04.12, 00:43
    Polecam bieliznę tej firmy. Ekspresowa wysyłka.
  • Gość: kupiłem ich badzie IP: *.tktelekom.pl 23.11.12, 09:06
    Wszystkie pozytywne opinie z jednego ip: toya.net.pl
    Nie dość że firma do dupy to jeszcze z klientów robią IDIOTÓW -to nie media markt!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka