• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

opinie o sklepie expert-agdrtv_pl na Allegro.pl Dodaj do ulubionych

• 01.02.12, 14:11
    Chciałbym w tym miejscu ostrzec potencjalnych Klientów którzy mimo lektury licznych negatywnych komentarzy jednak decyduja się na zakupy w tej firmie.Pod koniec listopada zakupiłem u nich czajnik elektryczny Tefal , przesyłka przyszła dość szybko.Po podłączeniu do prądu i nalaniu wody ,nie właczył się a kiedy po kilku próbach się właczył...to tylko po to by za chwilę się wyłączyć.Niezrażony (awarie się zdarzają) wysłałem mailem prośbę o wymianę na nowy i od razu ODMOWA w stylu "nie bo nie".Nie zrażony, w kolejnym mailu poprosiłem o zwrot pieniędzy w ramach "10 dni na zwrot bez podawania przyczyn" i tak jak poprzednio ODMOWA ale tym razem uzasadniona jakimś prawniczym bełkotem.Łaskawie zaproponowano mi, bym zaniósł do serwisu Tefala albo wysłał do firmy a firma wyśle do serwisu.No więc przygotowałem pismo reklamacyjne z tytułu "niezgodności z umową" i wysłałem do firmy(koszt 19 zł).Szybko dostałem odpowiedź ,że czajnik jest sprawny(a więc zwrot kosztów wysyłki mi się nie należy) i jesli chcę go z powrotem to muszę zapłacić kolejne 25 zł za wysyłkę.W akcie łaski, zrobiono wysłkę za 15 zł.Zapłaciłem i dostałem czajnik tak samo niesprawny, jaki wysłałem.Nie chcąc "ładować" sie w kolejne koszta , skruszony zaniosłem czajnik do pobliskiego (20 km) serwisu Tefal.Mam nadzieję, że to zakończy niemiłą przygodę z tym sprzedawcą.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Antonio IP: *.dynamic.isadsl.co.za 31.05.12, 15:41
      Film Kronika (2012) jest super! Polecam!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.