• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

klub zakupowy tylko dla mam? Baby's Secret Dodaj do ulubionych

• IP: *.icpnet.pl 05.03.13, 19:39
    czy ktoś zna, kupował , poleca albo odradza ? zapisałam się na niusleter ;] ale troche się waham przed 1 zakupem. dziękuję za odp
    Zaawansowany formularz
    • Gość: karkolom1977 IP: *.icpnet.pl 05.03.13, 19:43
      Baby sekret? heheh. No jak baby maja swoje sekrety i zakładają kluby to się pewnie tak szybko smoothie nie dowiesz <lol>
      • Gość: smoothie IP: *.icpnet.pl 05.03.13, 19:49
        haha to sie posmialismy ale niczego sie nie dowiedzialam... jakies bardziej konretne opinie o tym babys secret ??
        • 05.03.13, 20:28
          ja kupywałam i jest ok. I jakosc towaru i usługa, tylko wyslka dluga. pisalam juz o tym w tym wątku: klik

ps. to jakas reklama? ;)

• Gość: smoothie IP: *.xdsl.centertel.pl 06.03.13, 10:29
            nie Anisette, nie reklama, dobrze by było gdyby mi zapłacili ale na razie to ja chce zapłacić im ;] tzn zastanawiam się czy warto ;D
        • 05.03.13, 21:21
          Smoothie, zależy o co właściwie pytasz. Jeśli o towar - różny. Widziałam i takie znane marki, a sama trafiłam i zamawiałam z babyssecret mniej znanych producentów z zagranicy (czyli cos co pewnie podpada u nas pod niszowe ;). Raczej babski asortyment ;D Z jakością w porządku , ale to klub zakupowy a ja zamawialam stamtad raptem 3 rzeczy, nie wiem jak w ogólności . Tak czy owak nie narzekałam. Realizacja jak to realizacja, długaśna ale poza tym OK.
          • Gość: smoothie IP: *.xdsl.centertel.pl 06.03.13, 10:27
            jest to jakiś trop, chodzi mi o to czy faktycznie rzeczy są warte te ceny i opisywanej jakości. dzięki za pierwszą opinię. Przyczajam sie na takie dzianinowe kocyki wystawione na babyssecret ktore wyglądają jak sweterki, są plecione. Nie wiem tylko czy to po krótkim uzyciu nie zmechaci sie toto albo rozlezie.....
            • 07.03.13, 09:05
              skoro to Baby's Secret to to klub na mam to może warto podpytać o opinie w częsci forum dla mam...?
    • Gość: Alina IP: *.icpnet.pl 07.03.13, 21:44
      Zamawiałam u nich zabawki - kilka zestawów i generalnie jestem zadowolona. Fajne rzeczy. Dzieciaki też zadowolone
    • Gość: 2strucle IP: *.icpnet.pl 07.03.13, 22:04
      u mnie tez ok (ubranka z mexxa )
      • Gość: smoothie IP: 79.162.131.* 08.03.13, 10:18
        raz kozie śmierc zamówiłam w tym baby's secret ;] i mam nadzieję, że będzie ok-
        • 08.03.13, 15:19
          czy to jest zamkniety klub
          ?
          • 11.03.13, 14:18
            nie wiem czy są jeszcze zamkniete klubu do ktorych wejscie jest napraaaawdę trudne. w baby's secret po prostu sie zapisujesz
            • 14.03.13, 08:49
              ok
              • 16.03.13, 21:42
                Dziś zrobiłam swoje pierwsze zakupy no i pozostaje czekać. Liczę że ci z baby's secret uwiną się i zdarzą z wysyłka na święta tak jak obiecują na stronie...
                • 18.03.13, 13:30
                  A czy ktos zna jeszcze jakies kluby , gdzie sa fajne rzeczy dla dzieci ? Jakieś podpowiedzi w temacie? Tego babyssecret nie znałam , ale wiem ze np. limago ma szeroka ofertę
                  • Gość: smoothie IP: *.icpnet.pl 18.03.13, 17:40
                    haha! przyszła dzisiaj paczka z klockami z baby's secret, wcale nie czekałam tak długo jak sie obawialam. Kloci naprawdę ładne, wyglądają na solidne, a dzieciaki juz uchachane :)
                    • 19.03.13, 09:04
                      fajnie że ci się udało, zadroszcze ...
                      tez tak chce...
                  • 19.03.13, 17:52
                    Najlepiej po prostu poprzeglądać oferty i zobaczyć, co jaki klub zakupowy oferuje. Kupuję dużo w sieci i z doświadczenia wiem, że np. na złotych wyprzedażach ofert dla dzieci nie uraczysz. Tak jak pisałaś na limango, baby's secret jest tego najwięcej. Jeśli interesują Cię właśnie produkty 'z marka' , to np. strefa marek allegro też czasem coś ciekawego zamieszcza. Ale najlepiej samemu sprawdzać, a nie czekać na jakiś "cynk" - tych produktów jest zwykle mało i nie ma co liczyć na takie polecenia :)
                    • Gość: monique la rose IP: 79.162.128.* 20.03.13, 15:11
                      a to nie jest zbytnia przesada , żeby kupować dzieciom markowe rzeczy , z których i tak za moment wyrosną ? takie kluby zakupowe bazują na próżnych rodzicach ...
                      • 25.03.13, 10:12
                        moim zdaniem to indywidualna sprawa, jak wszystko... jeśli rodziców stać na takie rzeczy i podobają im się własne dzieci ubrane w rzeczy z klubów zakupowych a nie z chińskiego marketu czy targu, to nikt im tego nie zabroni. Zwłaszcza że klubie zakupowym z założenia ma byc taniej. Z tym pewnie bywa róznie, bo spotkać można rózne opinie.
    • Gość: Alona IP: *.bestgo.pl 16.04.13, 23:03
      Nie polecam! Na zakupiony towar się czeka około 3 tygodni. Tak było w moim wypadku. Kupiłam dla synka namiot-kryjówkę AUTKA.. I GORZKO POZALOWALAM. Jest paskudną podróbką namiotu z włókniny filtracyjnej, z tej co się kupuje jednorazowe buty w szpitalach za złotówkę! Na dodatek co chwila się przewraca. Wiec synek nawet nie próbował wejść do tego "namiotu''. Porażka. Zwrócić można niby, ale mi sie już to nie opłaca. Namiot kosztował 41 zl. kurier 19,90. A za zwrot znowu poniosę koszty wysyłki. W smyku mogłam kupić przyzwoity namiot, dobrze stojący, z odpowiedniego materiału za 70 zl. Tutaj wydalam 61 i musze wyrzucić. ODRADZAM!!! ktoś SIĘ WZBOGACA NASZYM KOSZTEM, KOSZTEM NAIWNYCH.
      • 24.04.13, 15:52
        Witamy,
        jest nam ogromnie przykro z powodu problemów, jakie napotkała Pani Alona z podczas zakupów w naszym Klubie.
        Choć staramy się dokładnie dobierać i sprawdzać nasz asortyment, przy obecnej liczbie Klubowieczek i zamówień, jak widać nie mamy pełnej kontroli nad jakością każdego produktu.
        Prosimy pamiętać o możliwości zwrotu oraz reklamowania towaru (zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie).
        Czekamy na Wasze sugestie i opinie na temat produktów, także te negatywne, bo to dzięki nim udaje nam się lepiej weryfikować jakość produktów i solidność naszych dostawców. W tym celu zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego dostępnego na stronie Klubu (zakładka "Kontakt").
        Chcemy doskonalić naszą ofertę, jednak bez Waszych opinii jest to bardzo trudne. Nie zależy nam na sprzedaży kiepskiej jakości rzeczy, same jesteśmy mamami i lubimy, gdy zakupy są tylko przyjemnością ;)
        Mamy nadzieję, że będzie coraz lepiej, trzymajcie z nas kciuki i nie zapomnijcie o opiniowaniu naszych ofert.
        • Gość: dorin IP: 217.153.191.* 17.06.14, 18:18
          przestancie wysylac smsy jak sie Was o to nie prosi!!!!!
    • Gość: Gość IP: *.interpc.pl 01.12.13, 11:50
      Ostrzegam przed firmą Babys secret. Firma ta rozsyła spam , także przez SMSy.
      • Gość: Kasia IP: *.dynamic.chello.pl 28.02.14, 20:57
        Dokładnie, przed chwilą dostałam. MAJĄ LUDZI ZA KRETYNÓW.
        • Gość: kate IP: *.komster.pl 18.03.14, 12:51
          Tez dostalam sms od nich z reklamą. nie wiem skąd mają numer. ale ta strona co podali w sms konczy sie na com.pl a oryginalan jest na .pl, wiec chyba to jakies oszustwo.
    • Gość: ela IP: *.bestgo.pl 09.03.14, 19:06
      Właśnie dostałam sms, sprytne, ale ciekawe skąd maja mój telefon, nie znoszę nachalnosci. Chyba niezbyt się firma kręci skoro uciekają się do takich praktyk......
      • Gość: aneta IP: *.internetia.net.pl 22.03.14, 20:07
        Ja rowniez dostalam sms' jestem oburzona!
    • Gość: karina IP: *.ostnet.pl 03.07.15, 21:11
      super stronka. Troche trzeba poczekać na przesyłkę, ale towar jest ok i oryginalny. Wiem, bo po zakupie zegarka w naprawdę dobrej cenie, gdy wymieniałam baterię zegarmistrz sprawdził "od środka" czy wszystko jest oryginalne i ku mojemu zaskoczeniu (parę razy nacięłam się na allegro) było ok! Polecam!!! Panie z którymi miałam mailowy kontakt( ze względu na sprawy gwarancyjne) są bardzo miłe, pomocne i kulturalne -co w tych czasach zdarza się coraz rzadziej.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.