fashiondays Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • To nieprawdopodobne, ze nigdzie nie mozna znalesc opinii o fashiondays. Nikt nie kupuje, niemozliwe po pol godzinie juz czesto wyprzedane najlepsze towary. Mi juz dwa razy anulowali zamowienie, bez wyjasnien. Jakie sa wasze opinie...
    • Może nie ma opinii bo niedawno zmienili nazwę z "markafoni" na fashiondays. Spróbuj znaleźć opinie wpisując w wyszukiwarkę starą nazwę. Ja u nich kupowałam i było wszystko ok.
    • Gość: mkk IP: *.olsztyn.mm.pl 13.04.13, 21:40
      już widać, że na forum nikt Ci wprost nie napisze co myśli o FD, dlatego nigdzie nie możesz znaleźć nic na ten temat.
    • Gość: dagi12 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.05.13, 20:56
      ja chciałam cos kupić 3 razy, udało mi się tylko raz. Niestety taka tam jest dziadowska polityka, że jak dodasz do koszyka to ktoś inny też może, kupuje ten, od którego najszybciej wpłyną pieniądze na FD. Nigdy do końca nie wiadomo czy zdążyłeś zaplacić, potem dowiadujesz się, że transakcja anulowana. Baba zapewnia, że pracują nad tym ale to pic. Czasem są takie fajne rzeczy, że rozchodzą się w kilka sekund. Powodzenia
    • Gość: Gudierka IP: *.biol.uni.lodz.pl 08.05.13, 10:50
      Cześć,
      ja kupiłam na początku marca sukienkę do tej pory mi ją wysyłają, termin wysyłki maił być do 30 dni teraz zrobiło się ponad 60 a oni mi piszą że dostawca się opóźnia, wynika z tego że nie mają tego "na stanie" tlko ściągają jak coś się im ida sprzedać, nie kupie tam już nigdy więcej, ostatnio kupiłam na zelando sukienkę otrzymałam po tygodniu i do tego nie płaciłam za przesyłkę:)
    • Gość: go IP: 217.153.34.* 18.07.13, 12:23
      kupłam zegarek na początku czerwca ciągle go nie mam ( stan na 18 lipca) lipa!terminy ciągle przesuwają . nie będę kupować tam więcej. Tymbardziej, że to nie są tanie rzeczy
    • Gość: Marcin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.13, 11:34
      Po półrocznej przerwie, obraziłem się bo anulowali moje zamówienie, znów kupiłem w markafoni. Wpłaciłem pieniądze i miesiąc czekałem na zamówiony towar. Niestety zamówienie zostało anulowane. Zadzwoniłem do firmy i zlikwidowałem swoje konto, NIGDY WIĘCEJ !!!
      • Gość: Justyna IP: *.dynamic.chello.pl 17.12.13, 15:41
        Stanowczo odradzam robienie zakupów Fashion Days.
        Oto moja "przygoda" z tym sklepem.
        Zakupiłam dwa przedmioty 5 listopada.
        20 listopada poinformowano mnie, że jedna przesyłka zostanie opóźniona a jej termin realizacji to 20 grudnia! Po miesiącu od zakupu sklep poinformował mnie, że produktu nadal nie ma. Po tygodniu od tej informacji zaczęłam dopytywać o termin dostawy. Poinformowano mnie, że dotrze 16 grudnia. Oczywiście w tym terminie nie dotarł. Znowu ruch był z mojej a nie ze sklepu strony - pytanie dlaczego przesyła nie dotarła. Odpowiedź sklepu, że być może zostanie wysłana od producenta 20 grudnia. Od zakupu minęło 6 tygodni a sklep nie specjalnie wie czy produkt dotrze i kiedy.
        Wygląda na to, że sklep sprzedaje rzeczy, których nie ma. Tłumaczenia są pokrętne i zwodnicze. Poza tym sklep przez cały ten okres dysponuje zapłaconymi za przedmioty pieniędzmi. Mam nadzieje, że któregoś razu trafi na kogoś, kto będzie to mógł opisać i nagłośnić w jakimś artykule prasowym.
      • Gość: aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.14, 08:09
        Nie wiem o co chodzi ,kupuję często od roku,sklep super, ciuchy fantastyczne ,zwroty bezproblemowe.Przestałam chodzić po sklepach,Szczerze polecam.
    • Gość: Lukasz IP: *.icpnet.pl 09.11.13, 00:36
      tu sa opinie o nich: www.opineo.pl/opinie/fashiondays
    • Gość: fanka fshiondays IP: *.piaseczno.vectranet.pl 08.01.14, 14:50
      Mam z nimi same pozytywne doświadczenia. Kupiłam u nich masę rzeczy: ubrania, torebki, buty - rzeczy markowe w bardzo dobrych cenach. Jedyny minus to długi czas oczekiwania na dostawę, ale zawsze jest to dokładne opisane w kampanii kiedy nastąpi dostawa. Drugi minus to błyskawiczna sprzedaż szczególnie atrakcyjnych produktów, dlatego trzeba kupować błyskawicznie jeśli nam się coś podoba. Nie ma problemu ze zwrotami, pieniążki zawsze trafiały na moje konto i nie było potrzeby dopominania się o nie. Raz nie dostarczono mi zamówionego produktu, ale dostałam szybko informację odnośnie przyczyn oraz błyskawicznie zwrot należności. Raz również reklamowałam zamówioną torebkę gdyż jej kolor różnił się od tego co było widoczne na zdjęciu - torebkę zwróciłam na koszt fashiondays, reklamacja rozpatrzona błyskawicznie i zwrot wpłaty również.
      • Gość: agata IP: *.230.89.71.rzeszow.mm.pl 11.01.14, 20:18
        Ja równiez kupowalam tam wiele razy(buty,golf,zegarek,okulary,bizuteria).Jestem bardzo zadowolona mimo,że czekałam około 2-3 tyg. Tylko raz zamowilam bransoletke za 35 zl i czekam na nią juz 2 miesiące ale piszą,że ja dostanę lub zwrócą pieniądze.ja polecam:)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.