Dodaj do ulubionych

Co kupujecie przez internet?

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.02.14, 21:02
Co kupujecie przez internet? Czy korzystacie jedynie z platformy allegro, czy dokonujecie zakupów także w innych sklepach internetowych? Czy rzeczywiście za pośrednictwem sieci można kupić taniej przedmioty?
  • Gość: ida IP: *.wroclaw.vectranet.pl 06.02.14, 12:35
    Ostatnimi czasy sporo kupuję przez internet. Niedawno wypróbowałam nawet sklep z wędlinami - wedlinek.pl ;) Przyznaję, nie byłam pewna, co z tego wyjdzie, bo z różnymi dziwnymi zachowaniami ze strony sklepów internetowych już się spotykałam, ale okazało się, że to rewelacyjne rozwiązanie - szynki i kiełbasy, które u nich zamawiam, są świeższe i smaczniejsze niż te ze sklepu, w którym wcześniej robiłam zakupy
  • kamilakam1 19.06.15, 13:59
    ja kupuje ubrania :D www.sklep.cottonclub
  • 91jadzia 25.11.15, 12:07
    ja kupiłam raz sukienkę i dziękuję bardzo - źle opisany rozmiar, problemy ze zwrotem :/
    tak to na allegro jakieś drobiazgi typu prezenty na Mikołajki. Większe rzeczy wolę zamawiać w sklepach dedykowanych specjalnie na dany rodzaj produktu, raz tak kupiłam biurko w twojemeble.pl i jestem bardzo zadowolona
  • rkinga 25.11.15, 11:58
    Wędliny przez internet? To mam wrażenie, że by się zepsuły zanim dotarłaby przesyłka :D
  • lucyy3 06.02.14, 13:02
    Ja kupuję tylko kosmetyki :)
    Głównie korzystam z allegro, ale czasem zdarzy mi się też kupić coś w drogerii internetowej.
  • Gość: Jolqa IP: *.dynamic.chello.pl 14.07.14, 09:40
    też kupuję głównie kosmetyki ale tylko część na allegro, a wszystkie pozostałe typu balsamy, itp. zamawiam w supplite :)
  • Gość: Daniel IP: *.lublin.mm.pl 13.02.14, 19:09
    Ja kupuję elektronikę, opłaca się, jest dużo sklepów w których jest o wiele taniej, np kupić Tv niż w pobliskim sklepie. Kupiłem TV z rozdzielczością ultrahd przez internet, oczywiście wcześniej sobie obczaiłem w sklepach w zasięgu moich możliwości fizycznych, ale zakup był w końcu przez internet. A mowa tu o LG 55LA965V, na euro w tej chwili za 10 tysiaków stoi, a ja kupiłem w mall za jakieś 300 zł taniej, w tej chwili różnicą jest 100zł. Dostawa oczywiście wliczona w cenę już w obi sklepach.
  • Gość: Patunia IP: 91.244.218.* 17.02.14, 09:39
    Najczęściej przez internet kupuję zabawki dziecku.Jakiś czas temu trafiłam na fajny sklep internetowy z bizuterią My Way Jewellery.Mam już kilka świecidełek z ich kolekcji i jestem bardzo zadowolona.
  • 77wiewiora 16.09.14, 12:02
    Ja kupiłam sporo lalek (głównie na prezenty) od dostawa24 na all. Na prawdę super. Przed świętami zawsze mają duży wybór. Zajrzyjcie sobie i przekonajcie się sami. Lepszych lalek dla dziewczynek nie widziałam. Zresztą firmę sama sprawdziłam, więc nie obawiam się o przesyłkę.
  • Gość: drzeweczka IP: *.dynamic.mm.pl 17.02.14, 15:54
    Ja wolę robić zakupy w sklepach internetowych;) Mam do nich większe zaufanie niż do allegro - szczególnie, że mam obecnie kilka ciekawych miejsc, z których korzystam.
    Kupuję ostatnio dość często bieliznę - ceny są znacznie korzystniejsze niż w sklepach stacjonarnych, poza tym można liczyć na większy wybór ciekawych rzeczy.
    Lubię ten sklep: www.sisi.pl - mają tam piękne, zmysłowe ciuszki, które szczególnie podobają się mojemu mężowi ;)
    Pozdrawiam.
  • Gość: Kamila IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.14, 08:03
    Zakupy w sklepach internetowych to czysta przyjemność,wiele artykułów kupimy tutaj taniej ,ja np teraz kompletuję wyprawkę dla dziecka ze strony Blubalon.pl i jestem bardzo zadowolona:)
  • aneta.budzinska84 25.02.14, 09:32
    Po całodniowych zabawach z dzieckiem zapewne każda z was chce zapewnić mu odpowiedni wypoczynek, dlatego najważniejszą rzeczą jest materac w kołysce lub łóżku waszej pociechy. Na facebookowym fanpage Toys”R”Us możecie znaleźć kupon rabatowy, dzięki któremu kupicie wspaniały antyalergiczny materac piankowy TIM o wymiarach 60x120 cm aż o 70 złotych taniej! Nie zwlekajcie, bo promocja trwa tylko do 2 marca!
  • kriss.tin 14.07.14, 09:52
    Ja często korzystam ze sklepów internetowych, w większości przypadków kupuję buty i póki co jeszcze nie zdarzyło mi się trafić na zły rozmiar - wystarczy znać długość swojej wkładki i dokładnie czytać opis produktu :) Polecam np. chodaki marki Coqui - świetna jakość w super cenie!
  • Gość: jakajaka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.14, 13:26
    Ja kupuje głównie kosmetyki. Ostatnio dużo kupuje w sklepie fryzjerskim www.goldenlook.pl bo maja niskie ceny i duży wybór a do tego najtańsza wysyłkę oraz możliwy dowóz do domu Gratis:)
  • Gość: mila IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.07.14, 22:34
    allegro swoją drogą. ale warto tez spojrzec na eobuwie.pl. osobiscie polecam
  • Gość: olunia44 IP: *.dynamic.mm.pl 22.07.14, 06:22
    Ja kupuję głównie sprzęt - co jak co ale to w sieci są najlepsze ceny w tym zakresie i różnice w porównaniu są na prawdę różne.
    Warto jest skorzystać z takiej porównywarki:
    www.skapiec.pl jeśli będziecie przymierzali się do zakupów - dzięki temu można sobie zerknąć w jakim sklepie najlepiej opłaca się kupić daną rzecz i po prostu nie przepłacicie ;)
    Pozdrawiam.
  • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.14, 08:25
    Przez internet kupuję różne rzeczy,zawsze staram się szukać okazji i promocji aby wybrać coś ciekawego. Ostatnio znajoma polecała mi dobry sklep z artykułami dla dzieci BluBalon.pl zamawiałam i nie zawiodłam się.
  • Gość: Misia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.14, 10:33
    Perfumy też zdarzy mi się kupić przez internet,jednak najczęściej zamawiam stylową i elegancką biżuterię ze strony ZlotaLinia.com i jestem bardzo zadowolona.
  • Gość: Ada012 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.14, 11:57
    Przez internet kupuje wiele rzeczy,ostatnio np łóżeczko dla dziecka z Lululaj.pl gdzie cena była niższa a jakość wykonania naprawdę wysoka.
  • galanteria.pl 19.09.14, 09:43
    Sluchajcie, nie bedziemy owijac w bawelne. Jak torebka, to tylko u nas! Sklep Galanteria.pl oferuje torebki z wysokiej jakosci skory naturalnej, a takze z eko-skory czy filcu. Nowoczesne, oryginalne wzory i fasony, perfekcyjne wykonanie, atrakcyjna cena, mozliwosc zwrotu do 30 dni, darmowa wysylka. Same korzysci >>> galanteria.pl :)
  • Gość: samosiejka IP: *.serverspace.co.uk 21.09.14, 22:58
    ja ostatnio robiłam zakupy żywnościowe, pierwszy raz w sumie i stwierdziłam że to duża oszczędność czasu....miałam także bony z alerabat, na niektóre produkty więc ceny wyszły konkurencyjne w stosunku do stacjonarnych sklepów....
  • Gość: sara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.14, 11:17
    Przez internet kupuje kosmetyki,al ei zdarzył mi się kupić również meble,ze strony MeblezKrakowa.pl i jestem bardzo zadowolona,zero problemów:)
  • rkinga 25.11.15, 12:02
    ja raz zamawiałam spersonalizowany kubeczek w empiku online, a co do większych zakupów - mebli - to mam bardzo miłe doświadczenia z www.twojemeble.pl - nawet mi się udało mamę nakłonić do zakupów, bo mogła to też zrobić telefonicznie, bo kobitka koło 60-tki to przez internet się bała kupować :)
  • czymagdanie 24.09.14, 08:47
    Ja korzystam z klubu zakupowego Limango i muszę przyznać, że jeszcze się nie zawiodłam. Ostatnio kupiłam nawet moim małych pociechom śliczne kolorowe skarpetki dziecięce. Są bardzo zadowoleni :)
  • joanna950 12.10.14, 19:08
    www.laskarjewellery.com/ fajny sklep, polecam
  • Gość: MonsieurDelacu IP: *.180.83.199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.10.14, 23:29
    Ja już od dawna nie kupuję na allegro. Dużo osób uważa że tylko allegro jest w 100% pewne. Ja tam kupuję z różnych sklepów internetowych. Co prawda ryzyko jest ale jeszcze nie spotkałem się z brakiem wysyłki czy wysyłką czegoś innego. Ostatnio zauważyłem że dużo sklepów próbując się wybić daje zniżki na początek i to wcale nie małe, np ostatnio kupiłem sobie telewizor po okazyjnej cenie z tanioutlet.eu/ Żona ostatnio kupiła sobie biżuterie na scallini.pl/ Znacie jakieś sklepy z fajnymi promocjami? bo niedługo święta to trzeba coś pokombinować :)
  • Gość: Recea IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.14, 13:31
    Częściej niż z allegro korzystam z usług sklepów internetowych,gdzie zamawiam modna odzież z Recea.pl i mogę polecić tą stronę,są solidni.
  • Gość: alina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.14, 19:39
    Ja do zakupu butów proponuję taki sklep jak Eobuwie. Nie zawiedziecie się.
  • Gość: saszetkamalina IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.10.14, 12:59
    Ostatnio zabawki, kupiłam aż 7 lalek llorens na all. Oczywiście był to zakup grupowy (rodzinny). Laleczki przepiękne.
    O zabawki się nie boję, że coś się stanie w transporcie, bynajmniej takie zabawki.
  • olala00 01.12.14, 15:49
    Przez alle najczęściej sprzęty typowo do domu, kuchni, bo częściej znajduję taniej niż np. w meblowym. Jedzonko i większe zakupy spożywcze na frisco.pl. Dzięki temu omija mnie stanie w kolejkach i przepychanie się między ludźmi ;)
  • marko903 05.02.16, 10:52
    Ja zamawiam gadżety elektroniczne,najczęściej ze stronki Modele-Centrum.pl gdzie teraz mają fajne promocje.
  • Gość: opa923 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.14, 12:41
    Przez internet zamawialiśmy ostatnio ładny zestaw mebli dl pokoju dla dziecka ze strony BabyBest.eu i muszę ich pochwalić,przesyłka bezpieczna i na czas.
  • magd_a_0011 14.11.14, 13:46
    Ja najczęściej przez internet kupuję na portalach zakupów grupowych.Ostatnio odkryłam Grupera:P...bardzo przyjemna stronka i mnóstwo atracji. Dodatkowe rabaty znalazłam tutaj:) kodyrabatowe.interia.pl/kupony-rabatowe/gruper
  • joleczka40 28.11.14, 12:00
    ja kupuje i na allegro i w sklepach internetowych i nigdzie nie mam problemów, lubie np KEPKA.PL uwielbiam ich pompony
  • ruda1020 02.12.14, 12:45
    hej, ja kupuję sporo przez internet, ostatnio korzystam ozdoby-dodatki.pl/ i blisko-ciala.pl/. Duży wybór, wszystko w jednym miejscu. Przydaje się jak potrzeba kupić jakiś prezent zawsze coś znajdziesz..
  • naturalny.pl 05.12.14, 14:15
    Zapraszamy po zdrowe zakupy do naszego sklepu naturalny.pl :) Zdrowa, naturalna żywnosść bez chemii, naturalne kosmetyki, zdrowe artykuły dla dzieci i niemowląt, ekologiczne środki czystości... Niedługo Święta, a więc warto podarować komuś prezent, którym wyrazimy swoją troskę o niego.
  • wik_i_w 08.12.14, 11:35
    ja kupuję kosmetyki (jestem włosomaniaczką, więc tego czego potrzebuję nie dostanę w drogeriach) + jakieś cienie, pędzle, podkłady - drogerie internetowe są tańsze i mają fajne promocje
    ubrania też mi się zdarza, ale to różnie trafiam: bon prix jest ok, z kuponem taniej, ale trzeba uważać na rozmiar
    raz udało mi się kupić coś na mega przecenie w zaladno i było ok, innym razem odesłałam wszystko

ale jak widać, nie boję się kupować przez internet :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka