Dodaj do ulubionych

Gdzie kupić tanie, dobre buty? Sklep internetowy

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.14, 12:39
Jak w temacie. Czekam na wasze sugestie. Liczy się nie tylko cena, ale oczywiście też jakość, aby były wytrzymałe.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Olga993 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.14, 23:14
    Zerknij na www.air-max.pl. Według mnie air maxy to najbardiej wytrzymałe buty. Jedne mam już od 4 lat i się nie psują. Teraz nowe kupiłam właśnie na tej stronie i są superowe. I dużą zaletą jest ich cena.
  • Gość: anka IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.02.14, 18:41
    zajrzyj tutaj eobuwie.com. pl/search.php?discount=y&producer_alt=3
    jest teraz wyprzedaz zimowa, wiec znajdziesz bez problemu cos co jest tanie i dobre:))
    warto przejrzec.
  • Gość: zanbro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.17, 12:21
    Zajrzyjcie do jakiegokolwiek innego sklepu, bo tu ceny o kilkadziesiąt procent droższe niż w mniejszych sklepach internetowych. Reklama w telewizji przecież kosztuje...
  • Gość: matumba IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.14, 14:42
    Ja często kupuję na www.butsklep.pl - mają różne marki i duży wybór. Zawsze byłam zadowolona z zakupów u nich.
  • 05.03.14, 10:56
    A musi to być koniecznie sklep internetowy? Buty chyba jednak lepiej kupować na żywo.
  • Gość: marta IP: 78.10.248.* 09.03.14, 20:38
    Tanie i dobre? To sie wyklucza. Jak chcesz jakosci to muisisz troszke zaplacic. A jesli chodzi o buty to warto wydac troszke wiecej, zeby moc sie cieszyc produktem dluzej.
    Ja moge Ci z mojej strony polecic eobuwie. com.pl. Maja szeroki wybor i swietne produkty.
  • 21.05.14, 12:20
    Hej nie zgadzam się, że się wyklucza, ale trochę zależy od szczęścia :) Juz parę razy kupiłam buty za grosze (nota bene z neta!), a przełaziłam w nich kilka sezonów. Były tak wygodne, że żal było wyrzucać.
  • Gość: ania chylkowska IP: *.dynamic.chello.pl 13.10.14, 23:39
    ja kupuje na macris.com.pl , polecam
  • Gość: zanbro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.17, 12:22
    Ja polecam butynalata.pl dużo niższe ceny niż w eobuwiu!
  • Gość: kalina IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.03.14, 21:41
    zajrzyj na www.eobuwie.com .pl :) tam są ciekawe rzeczy:)
  • Gość: Sylwia_S IP: *.adsl.inetia.pl 26.03.14, 14:37
    Ostatnio będąc z rodziną w centrum handlowym mój syn zaciągnął mnie do Toys”R”Us. Na początku nie chciałem tam iść bo wiadomo, zabawki dla dzieci do tanich nie należą. Dlatego wyobraźcie sobie moje zdziwienie gdy spojrzałem na ceny! Tak tanio to chyba nigdzie nie ma, serio. I do tego te wszechobecne promocje. Na przykład zwierzęta piankowe różne rodzaje 20 zł taniej, karuzela z motylkami 25 zł taniej i (mój osobity) hit: jeździk 4 w 1 przeceniony aż o 100 zł! Tak więc polecam odwiedzić najbliższy sklep Toys”R”Us.
  • 26.03.14, 20:53
    Naprawdę fajne buty, szerokie przedziały cenowe znajdziesz www.yosh.pl Warto zajrzeć, poszukać :)
  • Gość: Grazka 80 IP: *.toya.net.pl 15.04.14, 22:01
    Możesz też zajrzeć na stronę Kazar: www.kazar.com/pl/sklep/kobieta/buty. Kolekcja wiosenna jest świetna, mnie się szczególnie szare, krótki kozaczki z suwakiem na boku. Jakościowo Kazar jest super, ja mam kilka par ich butów od lat i nic się z nimi nie dzieje
  • Gość: perlikaa IP: *.play-internet.pl 06.05.14, 20:14
    na stronie sellyo.pl jest bardzo duży wybór modnych damskich butów (czółenka, balerinki, tenisówki) co ważne w bardzo przystępnych cenach :)
  • Gość: Jeniak IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.05.14, 01:59
    Ja dla siebie kupuję głównie na allegro i tu wiadomo, raz są ładniejsze raz brzydsze, nie mam ulubionego sprzedawcy, dla dzieci natomiast kupuje tu sklep.tombut.pl/ bo mają naprawdę dobre buty.
  • Gość: Humpkoia IP: *.adsl.inetia.pl 15.07.14, 20:26
    Jeżeli ktoś szuka porządnych butów w dobrej cenie to dorzucam ten sklep jeremy-scott.pl/ :)
  • Gość: sara IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.05.14, 06:48
    Tani i dobry zazwyczaj się wykluczają, nie sądzisz? Nie kupisz nigdzie świetnych butów za 2 dychy. Zainwestuj w coś lepszego - na dłużej będziesz miała. Ja polecałabym Ci zajrzeć do internetowego sklepu Eobuwie. Znajdziesz tam buty przeróżnych marek i w różnych przedzialach cenowych.
  • Gość: ala81 IP: *.walbrzych.vectranet.pl 14.05.14, 18:22
    Polecam sklep internetowy e-sporting.pl/

mają super buty sportowe i niskie ceny ;)
  • Gość: m IP: *.m-connect.pl 25.05.14, 17:37
    Sklep internetowy Eobuwie. Jak dobrze poszperasz to znajdziesz naprawdę fajne przeceny.
  • Gość: tutpti IP: *.play-internet.pl 27.06.14, 23:27
    Dzięki za namiar, znalazłam w tym Eccoshopie buty, na które polowałam w realu, tylko prawie 100zł taniej, już zamówione :)))
  • Gość: klientka IP: *.rdns.100tb.com 10.07.14, 15:24
    Teraz to gdzie się nie ruszyć to wyprzedaże, ale w internecie zawsze jest taniej. Ja zazwyczaj mierzę buciki w sklepach stacjonarnych a potem szukam takich samych np. na houseofjeans.pl . A jak nie pasują to zawsze można zamienić w ciągu 28 dni:)
  • 15.07.14, 09:45
    Dobre, tanie buty widziałam na stronie coqui-eshop. Bardzo dobra jakość w atrakcyjnych cenach. Możesz tam znaleźć wiele ciekawych modeli obuwia, m.in japonki, chodaki, tenisówki czy nawet obuwie medyczne. Ostatnio zakupiłam tam mojej córce piękne kolorowe chodaki, jest zachwycona.
  • 16.07.14, 23:17
    Ja polecam gorąco sklep sklep.eksbut.com.pl/ :) mają buciki w super jakości a i ceny są przystępne :) warto monitorować, bo często mają różne promocje sezonowe :)
  • 17.07.14, 13:22
    W przypadku butów, to najpierw mierzę w sklepie stacjonarnym, żeby mieć pewność co do rozmiaru i jakości wykonania, a potem się rozglądam za zniżkami w necie. Ecco są bardzo wytrzymałe, Timberland, Geox się nieźle trzymają. Zwracaj uwagę czy buty są tylko klejone czy też szyte.
  • Gość: auutor IP: *.play-internet.pl 20.07.14, 20:25
    Dokładnie, ja robię tak samo! Zgadzam się, Ecco super się nosi. Obczaj sobie ich autoryzowany sklep internetowy, mają dużo niższe ceny.
  • Gość: witja87 IP: *.play-internet.pl 04.08.14, 07:38
    wow, niezłe mają w tym Eccoshopie przeceny!
  • Gość: ola IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.07.14, 22:19
    Zajrzyj sobie do sklepu eobuwie.pl. Mają bardzo dobre marki.
  • Gość: Weronika IP: *.231.37.34.koba.pl 21.07.14, 19:25
    ja często kupuję buty online, bo mam 10 dni na zwrot no i znacznie większy wybór niż w normalnych sklepach. nie lubię tego pośpiechu, tłoku w zwykłych sklepach. a kupuję w www.casu.pl/women.html mają teraz sporo ciekawych przecen ;)
  • Gość: Fezer IP: *.com 23.07.14, 17:38
    Buty kupuję na vip-republic.pl. Mają tam ceny w sam raz dla mnie. Często też można liczyć na promocje i jest 30 dni na zwrot. Najczęściej kupuję tam buty sportowe z Adidasa.
  • Gość: Kornelia86 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.14, 11:12
  • Gość: Kornelia86 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.14, 11:14
    Witaj,
    tanie i dobrej jakości buty kupisz w sklepie: taniozchin.pl/.
    Markowe i inne. Sama kupuje już tam obuwie od dwóch lat i jestem zadowolona :)
  • 11.08.14, 14:29
    możesz kupić buty na aliexpress.e-import.pl/ tanio, bzpiecznie, przesyłka w większości przypadków gratis
  • 12.08.14, 20:30
    aliexpress.e-import.pl/ spory wybór i naprawdę tanio.
  • Gość: Renia_88 IP: *.unknown.vectranet.pl 14.10.14, 19:22
    hej, taniozchin jest ok. Zamawiałam pare razy buty, torebki, dobrze zrobić większe zakupy, wtedy mniej za przesyłkę wychodzi na kilka osób. Pozdrawiam
  • 11.08.14, 18:30
    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu www.e-torebeczki.pl
    Najtańsze torebki i plecaki na rynku.
    Wysyłka tylko 11.99zł
  • 13.08.14, 15:06
    Ja polecam obuwie medyczne marki Coqui! świetna jakość i świetna cena!!!
  • Gość: Mariola89 IP: *.adsl.inetia.pl 19.08.14, 13:20
    sellyo.pl
  • Gość: Joana IP: *.dynamic.chello.pl 20.08.14, 15:08
    Polecam outlet z butami damskimi ilikeshoes.pl - wyprzedaż końcówek kolekcji, wzorów projektowych polskich producentów. Warto poszperać :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.