Dodaj do ulubionych

Sprzęt detektywistyczny

IP: *.centertel.pl 27.12.14, 19:56
Gdzie kupujecie tego typu sprzęt? Czy warto rozglądać się za tego typu rzeczami na all czy ebay?
Chciałbym żeby było taniej, bo otwieram działalność i mam sporo do kupienia.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Bennny88 IP: *.cdma.centertel.pl 28.12.14, 19:19
    a czego dokładnie szukasz. jesli to nie tajemnica? :D
    Jest róznica czy szukasz profesjonalnego sprzętu czy tylko jakiś gadżetów. Jesli to pierwsze to odpuściłbym jakieś aukcje, bo możesz się naciąć na chińskie podróby. Kase wydasz, a sprzet będzie watpliwej jakości i nie wiadomo ile pociągnie.
    Lepiej żebyś poszukał sobie w profesjonalnym sklepie np. Spy Shop
    Może i wydasz trochę więcej, ale będziesz miał gwarancję, że kupiłeś cos porządnego.
  • Gość: OrlickiW IP: *.centertel.pl 28.12.14, 19:34
    Głównie poszukuję minikamer i rejestratorów trasy. Potrzebuję tego do swojej firmy. Wybór widzę, że mają spory, ale ja to nie bardzo się orientuję w tym całym sprzęcie.
  • Gość: czeslawmilll IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.12.14, 13:19
    tym bardziej jak się nie orientujesz to nie kupuj na aukcjach bo tam to już w ogóle nie będziesz wiedział co bierzesz :D
    no i w takim przypadku polecam się skontaktować ze sklepem o którym mowa wyżej, np telefonicznie lub mailowo.
    Jak powiesz czego szukasz to na bank ci coś podpowiedzą.
  • plearaing 29.08.19, 14:22
    Jak potrzebowałem usługi detektywistycznej, ale nie było mnie na nią stać, kupiłem dyktafony szpiegowskie. Bardzo dobrze rejestrowały dźwięk, jestem bardzo zadowolony. Czego dokładnie potrzebujesz?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka