Dodaj do ulubionych

Prezent dla meża . Zegarek

IP: *.dynamic.mm.pl 03.11.15, 10:31
Witam wszystkich .Czy ktoś może mi tutaj podpowiedzieć jaki zegarek podarować mężowi na jego 30 urodziny? Chciałabym aby był to porządnie wykonany zegarek na solidnej bransolecie . Obecnie ma zegarek w stylu sportowym ale chciałabym aby miał również coś co będzie mógł nosić bez przeszkód do bardziej eleganckich ubrań. Bardzo spodobał mi się ten model:
www.zegarmistrz.com/Grovana_12039537__12039537_-6858.html
Na czarnym paseczku z ozdobną tarczą .Co o nim sądzicie? Warto jest go kupić?
Edytor zaawansowany
  • malwan 03.11.15, 11:03
    rzeczywiście...solidna ta bransoleta
    --
    obudź się...nic nie będzie potem...
  • Gość: wesu IP: *.dynamic.mm.pl 05.11.15, 17:23
    Podałaś link do wersji na pasku. Bransoleta wygląda inaczej -> www.demus-zegarki.pl/product-pol-17664-Zegarek-Lacoste-Montreal-2010579.html
  • Gość: annia IP: *.dynamic.mm.pl 22.11.15, 18:37
    Albo możesz również dać na prezent coś innego. Z zegarkiem teraz mało kto chodzi, ale do dobrego garnituru się przydaje. Na prezent może być np. smartfon www.morele.net/wiadomosc/ranking-smartfonow-top-10-najlepszych-modeli/1171/ z popularnych gadżetów.
  • meriza 26.11.15, 18:11
    A może Apple Watch? Duży wybór kolorystyki, nowoczesne i moim zdaniem lepsze niż tradycyjny zegarek. Masz w nim bardzo przydatną funkcję powiadomień z telefonu, mąż nie będzie już tak uwiązany do komórki.
  • Gość: Jasrosław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.15, 14:20
    A musi być zegarek? Polecam np zdalnie sterowany samochód jako gadżet i prezent dla faceta,co o tym myślisz? Ja dla siebie zamawiałem na ZdalneHobby.pl
  • Gość: menua IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.15, 10:43
    Zerknij na Menua.pl gdzie znajdziesz akcesoria militarne,a z doświadczenia wiem,że to też bardzo fajny pomysł na prezent dla faceta.
  • Gość: tepek33 IP: *.sakuraserver.co 17.12.15, 12:29
    Pewnie już zakupy dawno zrobione. Niemniej jeśli zdecydowałaś się zakupić zegarek marki Grovana to był to bardzo dobry wybór. Mam obecnie ich zegarek i jestem bardzo zadowolony bo jest wytrzymały oraz posiada bardzo dokładny mechanizm tak więc równięz powinnaś być z niego zadowolona ( a w zasadzie mąż).
    Przegladam sobie zegarki na tej stronie i ten nad którym się zastanawiasz jest ok ale sam postawiłbym na coś bardziej klasycznego jak na przykład ten:
    www.zegarmistrz.com/Grovana_10501512__10501512_-4610.html
  • oleg1987 04.03.16, 10:56
    Może zamiast zegarka scyzork lub odzież taktyczna? To prezent z gatunku fana militariów,ale jeżeli Twój mąż sie tym interesuje to na pewno będzie zadowolony,zobacz na Szeregi.pl
  • ghostmachine 23.04.18, 10:40
    Zegarki polecam kupowac na gold4u.pl/ bardzo porządny sklep z biżuterią, ale zegarki też sprzedają, mają bardzo dobry wybór i fajne ceny
  • joan49 14.11.18, 23:48
    Także szukam prezentu dla trzydziestoletniego mężczyzny i prawdopodobnie będzie, to zegarek.
    Dlaczego? Bo będzie noszony codziennie i codziennie będzie przypominał o mnie :)
    Budżet jaki mam na zakup zegarka to około 200 zł w okolicach tej ceny widziałam ładne zegarki w sklepie Niwatch.
  • polinezja123 20.11.18, 08:10
    Zegarki są już przereklamowane, mam zresztą wrażenie, że coraz mniej osób je nosi. Ja bym postawiła na nowoczesny gadżet, który będzie miłym zaskoczeniem, a i praktyczny, np. taki lokalizator, który można przyczepić do kluczy albo pozostawić w samochodzie i w razie co sprawdzić jego położenie w telefonie. Zdecydowanie mieści się w Twoim budżecie :) Zobacz: notione.com/blog/brelok-do-kluczy-prezent-dla-kazdego/
  • Gość: are IP: *.dynamic.mm.pl 10.02.19, 20:56
    Nie musisz wydawać dużej kwoty, aby kupić zegarek na prezent. Sklep zegarkami techtime.pl/ ma sporo zegarków w przystępnych cenach i do kwoty 200 zł pewnie coś znajdziesz.
  • Gość: Septimke IP: 46.17.63.* 21.01.19, 12:43
    Sama ostatnio zamawiałam dla męża zegarek przez internet. Początkowo chciałam kupić na allegro, ale potem poczytałam sobie trochę o tym portalu i zrezygnowałam.... Jest na nim wiele podróbek a jednak jeśli wydaję na coś swoje ciężko zarobione pieniądze, to wolę aby było to coś oryginalnego...
    Tak więc zegarek zamówiłam tutaj:
    www.czaszegarkow.pl/seiko-c-12.html
    Porządny model od Seiko. Warto jest kupować teraz jeszcze w styczniu bo na stronie sklepu mają najlepsze promocje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.