Dodaj do ulubionych

Gdzie kupić tanio sprzęt agd

IP: *.dynamic.mm.pl 03.08.16, 13:37
Cześć. Gdzie kupowaliście swoje sprzety agd? W sklepach stacjonarnych czy może w internetowych? Gdzie oferują korzystne ceny ?
Edytor zaawansowany
  • Gość: xnz34 IP: 185.30.124.* 03.08.16, 15:54
    Ja kupowalam w sklepie rtv Euro agd. W stacjonarnym bo co jak co ale sprzęt agd w kuchni pełni rolę dekoracyjną tak wiec wolałam zobaczyć go na żywo. Wcześniej jednak zorientowałam sie jakie są modele dostepne w sklepach, ceny oraz poczytalam sobie opinie. Euro jest jednym z najtańszych sklepów stacjonarnych.
    Duży plus za raty, z których sama skorzystałam. Są to raty 0%. Odpowiedz Link Zgłoś
  • Gość: kamil IP: *.dynamic.mm.pl 20.08.16, 23:37
    Posprawdzaj strony różnych sklepów, lub oferty w wyszukiwarkach cen. Wiele sprzętu znajdziesz również na www.morele.net/wiadomosc/ranking-krajalnic-top-10-najlepszych-modeli-jaka-wybrac/1814/ Może gdzieś również trafi się promocja na sprzęt.
  • klara-pio 20.09.16, 14:44
    w mojej miejscowości nie ma nawet sklepu z agd.... więc wszystko zamawiam i często korzystam z www.fresh-ranking.pl/agd.html polecam
  • izazalew 29.09.16, 09:37
    Ostatnio zamawiałam takie słuchawki www.lpelektronik.com/sluchawki/9389-sluchawki-nauszne-krugermatz-street-2-power-bass--5901890020497.html przez ten sklep własnie. I wszystko ok - przesyła tania, przyszła szybko a słuchawki dobrze zapakowane, bez uszkodzeń.
  • to_ja_pisze 02.09.18, 00:14
    Teraz jest fajna akcja z TEFALA.
    Namioty promocyjne. Jeden z nich znajduję się w Pruszkowie na ul. 2 maja przy Biedronce
  • Gość: Dawid6574 IP: *.play-internet.pl 06.09.18, 10:57
    Moim zdaniem fajny pomysł i na pewno mu się przyda, ewentualnie zastanówcie się nad czymś z zakresu elektroniki jak wideorejestrator czy kamerka, na stronie Ferguson.pl masz szeroki wybór, często u nich zamawiam i nie mam uwag, jestem zadowolona :)
  • wiktoria029 10.09.18, 18:00
    W internetowych jest często taniej, ale wiadomo, musisz jeszcze doliczyć przesyłkę. Ze sklepów stacjonarnych najbardziej opłaca się kupować w RTV AGD ;p
  • Gość: damian IP: *.dynamic.mm.pl 11.09.18, 22:19
    Zawsze przed zakupem możesz poszukać informacji na temat sprzętu AGD na różnego typu blogach oraz portalach. Często na takich stronach znajdziesz porównania z wskazanymi zaletami oraz wadami danych urządzeń. Takie informację znajdziesz na aniaradzi.pl/porady/piekarniki-siemens-do-zabudowy-opinie-ceny-zalety-wady-polecane-produkty/
  • Gość: dawid765 IP: *.play-internet.pl 28.09.18, 18:47
    Ja mogę polecić sklep Ferguson.pl gdzie często zamawiam elektronikę, mają niższe ceny i szeroki asortyment, naprawdę warto.
  • Gość: Somwet IP: 46.28.108.* 11.01.19, 09:24
    Najlepiej jest rozglądać się za promocjami,w ramach których będzie mozna kupić kilka sprzętów ale w znizce. Obecnie niektóre sklepy premiują kupowanie zestawu sprzętów, tak wiec o wiele bardziej opłąca się kupić sobie cały zestaw niż sprzety pojedynczo.

Można w taki sposób zaoszczędzić w Neonecie:
    www.neonet.pl/im-wiecej-tym-taniej.html?kwplcm=banner_home
    drugi produkt 25% taniej, trzeci produkt 40% taniej, trzeci produkt 70% taniej.

No i dodatkowo mozna to połaczyć z ich promocja na raty 0%

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.