Dodaj do ulubionych

Prezent dla szefa.

29.06.17, 20:10
Zbliżają się urodziny naszego szefa z pracy i jako zespół chcemy mu sprawić jakiś fajny prezent. osób jest sporo w zespole-35 więc możemy złożyć po naprawdę niewiele i kupić coś co mu się przyda. Od razu mówię nie chcemy głupot typu śmieszne koszulki, kubki czy inne takie-chcemy kupić coś co się przyda. Jest bardzo eleganckim człowiekiem więc pomyślałam o spinkach do mankietów: touspolska.pl/bizuteria/spinki ,lubi oryginalne i markowe rzeczy więc może akurat w gust trafimy?Co sądzicie o takim pomyśle?Wypada.
Edytor zaawansowany
  • ghostmachine 23.04.18, 10:50
    Moim zdaniem dużo lepszym pomysłem byłby np zegarek. Sprawdźcie stronę gold4u.pl/ mają naprawdę świetny wybór jeśli chodzi o zegarki. Ja naprawdę serdecznie polecam
  • Gość: lid_ja007 IP: *.laguna.net.pl 23.04.18, 17:22
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • gruszka888 27.07.18, 15:17
    Może jakiś zegarek?

--
    Kiedy się kogoś kocha, czasami trzeba mu wybaczyć.
  • Gość: Rafał87 IP: *.play-internet.pl 06.09.18, 10:58
    Może wideorejestrator? Na stronie Ferguson.pl mają ciekawe promocje i rabaty, myślę że właśnie ta opcja będzie najlepsza.
  • luska28 28.09.18, 12:54
    Zarówno spinki, jak i zegarek to dosyć osobiste prezenty. Jeśli jesteście z szefem w przyjacielskich stosunkach i wiecie, jaki jest jego gust w kwestii takich dodatków, to na spokojnie możecie zainwestować w taki upominek :) Na stronie zegarownia.pl/ znajdziesz mnóstwo modeli zegarków oraz męskiej biżuterii (w tym spinek do mankietów). Myślę, że szef doceni wasz gest i spodoba mu się dodatek znanej marki/projektanta :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka