Dodaj do ulubionych

Okazjonerzy.pl - Okazje, Promocje, Wyprzedaże

31.03.18, 17:45
Okazjonerzy.pl to portal, na którym znajdziesz zbiór okazji w jednym miejscu. Nie musisz przepłacać, ponieważ na stronie znajdują się aktualne promocje i wyprzedaże w znanych sklepach internetowych. Zniżki na odzież, elektronikę i wiele innych produktów osiągają nawet do -90%. W serwisie dostępne są również kody rabatowe, dzięki którym obniżysz cenę dane przedmiotu. Nie trać czasu na szukanie przecen! Najlepsze okazje znajdziesz w wyszukiwarce promocji dostępnej na stronie okazjonerzy.pl/

--
okazjonerzy.pl/ - Okazje, Promocje, Wyprzedaże
Edytor zaawansowany
  • altbercik 22.04.18, 10:27
    Ja ostatnio szukałem butów New Balance i najtaniej znalazłem ten model na stronie
    . Nie potrzebne były żadne kody rabatowe, bo przecena i tak była już duża - ponad 100 złotych taniej niż w sklepie stacjonarnym. Mam też pewność, że kupiłem oryginalne markowe buty, a nie jakieś podróbki.
  • altbercik 22.04.18, 10:29
    Ja ostatnio szukałem butów New Balance i najtaniej znalazłem ten model na stronie 1but. pl/promocje,wyprzedaze/poziom-25
    . Nie potrzebne były żadne kody rabatowe, bo przecena i tak była już duża - ponad 100 złotych taniej niż w sklepie stacjonarnym. Mam też pewność, że kupiłem oryginalne markowe buty, a nie jakieś podróbki.
  • Gość: Basia IP: *.wroclaw.vectranet.pl 21.05.18, 10:45
    Ja wyczaiłam kody rabatowe na Łucznik (maszyny do szycia) i faktycznie się opłaca z tymi rabatami. Kod ważny bodajże do marca 2019 - polecam galerialucznik.pl/client-rebate.php?discount_code=367GS2
  • Gość: Promocje_interneto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.18, 13:50
    Kodów rabatowych nigdy dość więc podeślę link do promocje-internetowe.pl (strona, którą niedawno stworzyłam). Prócz rabatów są też produkty, które mogą pomóc w schudnięciu lub w powrocie do byłego/byłej.
    Pozdrawiam :)
  • Gość: Edward54 IP: *.play-internet.pl 28.09.18, 18:52
    Ja często zamawiam elektronikę w sklepach internetowych i zdecydowanie mogę polecić stronę Ferguson.pl maja wiele rzeczy w niższej cenie.
  • jacoby86 24.10.18, 20:43
    Dziś na sferis.pl świetna promocja do końca dnia - wszystkie produkty 10% taniej, z kodem rabatowym "LISTGONCZY". Promocja obowiązuje przy zakupie min. 200 zł Ale jak dla mnie MEGA okazja, przy 1000 zł rabat to 100 zł, więc sporo można zaoszczędzić
  • agnes79 14.12.18, 18:11
    Fajnny sprzet dzis fajna promo na amazon amzn.to/2PCL4Wd 200e razem z przesylka. Polecam u nas ponad 1100 takze warto.
  • grzesiek.grubczyk 08.01.19, 15:18
    Bardzo fajne okazje znajdziecie na:

promki24.pl/

A na hasło dres macie dodatkowe 20% rabatu nawet od cen promocyjnych :)
    Wyczaiłam temat na YT

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.