• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

System czyszczenia Raypath - czy ktoś to zna?

• 20.03.09, 13:19
      tak mogę odpowiedzieć na twoje watpliwości
    • 22.03.09, 15:11
      No cóż, jestem szczęśliwym posiadaczem czyścików od 3 lat. Jestem z nich bardzo
      zadowolony. Chemii nie używam wcale. Za nic w świecie nie chciałbym wrócić do
      środków chemicznych. Mnóstwo moich znajomych ma czyściki, są zadowoleni i ich
      uzywają. A allegro to czarny rynek, towar kradziony, podróby lub zleżały, a
      często niekompletny. Te wszystkie złe opinie wydają ludzie, ktorzy nie są
      otwarci na nowe technologie i chcą czyścić jak za króla Ćwieczka. Szkoda, że nie
      szorują podłóg szczotkami ryżowymi lub nie zmywają garów w wodzie po kluskach,
      jak ich babki.
      Produkt bardzo dobry. Kupują go też chemicy, żeby eleminować chemię w domu. Ale
      decyzja należy do Ciebie.
      Pozdrawiam
      • 22.03.09, 16:26
        Ten tekst z materiałów szkoleniowych dla akwizytorów już był tu kilka razy
        wklejany. Spróbuj napisać coś oryginalnego ;-)
        • Gość: lukasz66 IP: *.gprs.plus.pl 22.03.09, 23:37
          Pokaż mi gdzie jest ten tekst;)
          • 23.03.09, 00:01
            Przejrzyj wasze wcześniejsze reklamy w tym wątku leniu.
            • Gość: pietro IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.03.09, 00:48
              jan-w nie czytalem wszystkich postow na tym forum bo trzeba miec tyle czasu co
              Ty aby wszystko ogarnac ale po przeczytaniu kilku Twojego autorstwa widze ze
              jestes upierdliwą parówą nie wiem jaki masz cel w tym zeby krytykowac wszystkich
              zadowolonych z produktu RAYPATH mysle ze jestes typowym zasrywaczem wszystkich
              forów- niestety tacy tez sie znajda szkoda ze wiele ludzi musi czytac Twoje
              wymiociny radze Ci od serca zebys zakupil sobie zestaw RAYPATH i wyprobowal go w
              uzyciu codziennym a zrozumiesz ze musisz zmienic forum bo tu troche nie wypada
              takich bzdur pisac chyba ze nie masz kasy bo nie pracujesz aby moc byc na
              biezaco na wszystkich obslugiwanych forach to zapros konsultanta aby zrobil u
              Ciebie pokaz roboczy i zobacz ze to wszystko co pisza klienci i konsultanci jest
              prawda a jezeli mimo moich staran nadal bedziesz stal przy swoim to wyzwij mnie
              jak to potrafisz i sraj dalej swoim zakazonym nienawiscia do samego siebie kalem
              nie miej mi za zle ze jestem szczery pozdrawiam Cie jan-w szacunek
              • 23.03.09, 08:14
                Nie namawiaj hieno. Nie kupię od ciebie ani ja, ani nikt inny.
                Wściekacie się ponieważ informowanie się przez konsumentów na forach internetowych uniemożliwia wam ich kantowanie? Nikt już od was nie kupuje? Znakomicie! Nie będziecie się paśli na cudzym niedoinformowaniu. Takie posty jak twój to duża satysfakcja dla mnie. Zwłaszcza kiedy go pisze tak prymitywny typ (o czym świadczy rynsztokowy język) jak ty :-) Dziękuję za piękny poranny prezent.
                • Gość: pietro IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.03.09, 10:14
                  widze ze nie masz honoru wiec juz wiecej nie ruszam g.... bo smierdzi baza moich
                  klientow sukcesywnie sie powieksza i nie bede w stanie obsluzyc wszystkich do
                  konca zycia nie zgrywaj sie ze chce Ci wcisnac bo i tak komputera nie sprzedasz
                  na rzecz czegokolwiek innego bo stracisz jedyne dotychczasowe dajace Ci
                  satysfakcje zajecie tak jak mowilem mozesz poprosic jakiegos konsultanta co
                  mieszka w Twojej okolicy zobaczysz pokaz i nie musisz kupowac ale widze po
                  Twojej gadce ze to i tak nie zmieni sytuacji bo jestes typem ktory na PORSCHE
                  najedzie jak na POLONEZA :) a wkret z prezentem tez byl smaczny ;p wpieniles sie
                  jak mocz w muszli klozetowej przepraszam wszystkich normalnych za moje, jak to
                  jan-w okreslil, rynsztokowe slownictwo- on to jest mowca, powinienes robic w
                  polityce, pozazdroscic :)))
                  • Gość: lukasz66 IP: *.gprs.plus.pl 23.03.09, 13:30
                    Pietro ma racje, jan-w pisze takie głupoty nie tylko na tym forum.
                    Robisz z siebie idiotę Jasiu. Twoje posty robią się strasznie nudne,
                    ty chyba naprawdę nie masz o robić, jesteś jak taki wrzód na tyłku,
                    który czeka żeby pękną. Pozdrawiam
        • Gość: sumo132 IP: *.nat0.sta.nsm.pl 21.06.09, 23:34
          Szanowny Janie. Mam w rodzinie kuzynke która pała sie raypatem.Próbowała namowic
          pol rodziny i przekonywać ze to dobre...Złapała paru frajerów którzy pracują na
          nia i to noa jeździ sobie na wycieczki a oni za.....dalaja ze szmatami.Kiedy
          podczas spotkania rodzinnego rozmowa zeszła na temat pracy to ona zaczeła
          opowiadać o swoich cud szmatach a ja juz wczesniej na te forum zagladzłem to
          trochę ripost zapodałem to do dzisiaj jak byliśmy best frend nie odzywa sie.do
          mnie bo powiedziałem swoje zdanie i udowodniłem że jej szmaty nie czyszczą tak
          jak to ona opowiada a na sprzataniu troche sie znam mimo że jestem
          facetem....Tak trzymaj.Gonic to całe towarzystwo.Demaskowac!!!!!!!
        • 13.08.09, 21:18
          Przeczytałam kilka postów pana jana w i stwierdzam, że niestety jest Pan osobą o bardzo niskim poziomie kultury osobistej. Obraża pan ludzi, którzy pracują w raypath jak i tych, którzy są ich klientami. Pana wypowiedzi dotyczące np."bakterii fekalnych na talerzu" są dowodem na to, że nigdy nie wziął Pan udziału w prezentacji ani nie używał pan żadnego z czyścików opluwanej przez Pana firmy. takie zachowanie, znieważające iine osoby i kalakące ich dobre imię jest karalne z oskarżenia prywatnego i jest na to odpowiedzni art. w kk i kpk. Więc proponuję poszukac sobie taki art., poczytać, zająć sobie czymś czas, zamiast siedzieć w internecie i obrażać ludzi. Proponuje też znaleźć sobie jakąkolwiek pracę, żeby nie nudził się pan i z nudzów nie obrażał ludzi.
          Co do samych czyścików, to od roku używam czyścika do naczyń oraz zestawu kosmetycznego, a kilka miesięcy temu zakupiłam u akwizytora zestaw podręczny i jestem z niego bardzo zadowolona.
          A panu janowi w proponuję opuścić forum i nie znieważać ludzi.
          • 13.08.09, 22:08
            Proponuję ci zapoznanie się z Ustawą o nieuczciwej konkurencji, zakazującej handlarzom podszywania się pod zadowolonych konsumentów.
            Proponuję ci także zapoznanie się z regulaminem tego forum i netykietą które bezwzględnie zakazują reklamy na forach dyskusyjnych.
            Próby zastraszania przez przywoływanie kodeksów i atakowanie personalne polemisty zamiast jakiejkolwiek argumentacji merytorycznej, dowodzą że sama zdajesz sobie sprawę z fałszywości swojej reklamy.
            Wystawiasz niechlubne świadectwo zarówno twoim kolegom, jak też sprzedawanym przez nich ścierkom.
            Forum powinni opuścić akwizytorzy różnych towarów i osoby zamieszczające reklamy. To forum jest dla nas - konsumentów, abyśmy mogli wymieniac opinie na temat towarów i ostrzegać się wzajemnie przed rozmaitej maści naciągaczami.
          • 13.08.09, 22:13
            Specjalnie, tylko do napisania tego postu. Po co?
            Żeby ukryć IP któregoś z rezydujących na tym forum handlarzy!
            Zapewne ten najczęstszy - petrus.pl Sam wystawiasz opinię sobie i twojej
            prawdomówności.
    • Gość: grzes12111 IP: 83.238.68.* 27.03.09, 11:21
      posiadam cały zestaw od ponad roku ijestem bardzo zadowolony na
      początku cena mnie też wystraszyła ,ale teraz oszczędzam na środkach.
      • 27.03.09, 14:51
        Na początku cena cię wystraszyła ale kupiłaś? Ile oszczędzasz na tajemniczych
        "środkach"? A ile zanosisz co miesiąc do banku na spłatę kredytów? A ile
        zapłacisz za lekarzy i lekarstwa kiedy twoja rodzina rozchoruje się? Jeszcze
        żadna "cudowna" szmata nie zabiła bakterii. Co do tego wszyscy naukowcy
        są zgodni.
        • Gość: krzychu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.09, 16:10
          Jasiu, Jasiu, czytać się już Ciebie nie da. Okropny jesteś :) Twoje życie musi
          być naprawdę smutne, ale nie łam się. W każdej chwili możesz przejąć ster. Ino
          do tego trzeba mieć jaja. Pozdrawiam!
          • 27.03.09, 16:26
            Nie ma to jak merytoryczna wypowiedź rozwścieczonego akwizytora.
            Umożliwia potencjalnym ofiarom zorientowanie się z jakim pokrojem ludzi mają w
            tym wypadku do czynienia. Lepiej nie wpuszczać tych typów za próg. Kto wie do
            czego wykorzystają swoje obserwacje?
            • Gość: wielbicielka janaW IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.09, 01:18
              Janie-w jesteś moim idolem. Uwielbiam czytać twoje wypowiedzi, ale
              obawiam się, że do tej szarej masy nie przemówisz.. Wdepnęłam kiedyś
              w to g...o zwane Raypath, ale w porę zorientowałam się z czym i z
              kim mam do czynienia i z wielkim trudem udało mi się od nich
              uwolnić. A łatwo nie było... Życzę powodzenia wszystkim naiwnym, a
              tobie janie-w wytrwałości w walce z wiatrakami.
              Pozdrawiam ewa :)
              • Gość: lukasz66 IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 20.04.09, 00:02
                a dlaczego oddałaś?
                • Gość: Anka IP: 217.96.110.* 06.05.09, 12:35
                  To moze mi doradzicie? Wczoraj była mila pani i wszystko ładnie umyła, nie zakupiłam całego zestawu, wziełam raptem 5 ściereczek, do wyboru miałam 3 opcje banku, kredyt na rok, no i ok. Wiec prosze powiedzcie mi czy źle zrobiłam? Mam to teraz oddać? Bo piszecie, że trzeba kupić 3 zestawy, ja przeciez wzięłam to co jest mi na teraz potrzebne, spłace i do widzenia... czy sie mylę? niech mnie ktoś wyrowadzi z błędu...
                  • Gość: Anka IP: 217.96.110.* 06.05.09, 12:54
                    Ech nie kredyt, tylko raty - oczywiście. Moze ktos mi odpowie? Jak to jest z tym kupowaniem, bo kobita powiedziała, ze nie trzeba całego zestawu tylko to co potrzebne. Jak się uda i inni ludzie kupią to ja dostaje cały zestaw, a jak nie to mam to co kupiłam. Czy jest tu jakis haczyk?!
                    • 06.05.09, 17:02
                      Takie same możesz kupić w OBI po 5-10 zł. Odpowiedz sobie czy było warto kupić
                      za tak absurdalnie zawyżoną cenę i czy nie zwrócić. Jeżeli ci się oczywiście
                      uda. Akwizytorzy stosują dziesiątki sztuczek aby uniemożliwić zwrot kiedy ofiara
                      się opamięta i spokojnie przemyśli co zrobiła.
              • Gość: Do Jana-w IP: 78.8.238.* 01.07.13, 15:37
                Witam Cię serdecznie Janie oraz Ewo. Uważam, że Twoje wypowiedzi Janie są dość racjonalne, a Twoje wypowiedzi z kolei Ewo mogę pochwalić. Również "wdepnęłam" w Raypath. Miałam być konsultantką. Niestety zostałam oszukana i niepoinformowana o każdym punkcie współpracy. Zostałam naciągnięta na kredyt ponad 6000 zł. Mówiono mi, że gdybym chciała zrezygnować z pracy (ze względu na studia) to nie ma takiego problemu. Poprostu odsyłam zestawy, i wychodzę na "czysto". W rzeczywistości okazało się jednak, że tak jak pisałaś Ewo - "uwolnienie" się było bardzo trudne. Z wynikiem końcowym zapłaciłam ok 100 zł za odesłanie 2 zestawów i został mi kredyt z odsetkami 3500 zł. Co do czyścików. Sprzątam nimi systematycznie, bo przecież ich nie wyrzuce, aczkolwiek specjalnego działania uważam z nich nie ma. Sprzątają równie dobrze co rónego rodzaju ścierki z Tesco, któe można kupić za 100 zł w całych zestawach a nie za 2600 zł. Jestem alergikiem, kicham potwornie i nawet te "cudowne ścierki" nie pomagają. Przykro mi, że mam teraz problem i że dałam się naciągnąć. Nie polecam. Nigdy więcej.
        • Gość: merytoryczny IP: *.59.classcom.pl 05.05.09, 00:08
          Janie-w jezeli rozmowa ma byc merytoryczna, prosze o przytoczenie
          badan "wszystkich naukowcow".
          • 05.05.09, 08:23
            Jaka "rozmowa"? Nigdy z tobą nie rozmawiałem. Nawet nie wiem jak wyglądasz.
            • Gość: bc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.09, 23:21
              janek jesli pozwolisz tak sie wyraze:) przeczytalem wiekszosc tych
              postow i zgadzam sie z Toba w kazdym calu i zdziwiony jestem ze masz
              sily walczyc tyle ze sprzedajacymi te scierki.moj znajomy teraz
              wszedl w sprzedaz tych scier i ciekawi mnie na jakiej zasadzie to
              dziala , jaka maja prowizje i czy ciezko sie "wypisac" ze sprzedazy?
              masz moze jakies info na ten temat,chcialem przemowic chlopinie do
              rozumu ale nie dalo sie :(
              • Gość: lukasz66 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.05.09, 16:27
                Mój dalszy znajomy robi w tym i z tego co wiem ma kupe kasy. Pewnie
                mu też dużo osób odradzało, no ale to jego życie, pracuje to ma i
                nikt mu nie wmówi, że to jakieś gó... jest.
                • Gość: bc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.09, 21:43
                  a ile to jest kupa kasy? na wciskaniu ludzia rzeczy chodzac po domach
                  jeszcze nikt kokosow nie zrobi wiec bajki na bok
                  • Gość: lukasz66 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.05.09, 14:56
                    Koleś ma około 12tyś, jest to niezła kasa. W sprzedaży bezpośredniej
                    jest taka kasa często.
                    • 12.05.09, 18:36
                      Gość portalu: lukasz66 napisał(a):

> Koleś ma około 12tyś,

Ale zadłużenia wobec dostawcy szmat które usiłuje sprzedawać ;-)
                      Zabrakło frajerów którzy płacili by ciężkie pieniądze za szmatki które można
                      kupić w każdym supermarkecie. A każdy akwizytor na początek musi kupić towar za
                      kilka tysięcy złotych. Dlatego potem gotów jest sprzedać własną matkę aby się
                      odkuć i spłacić narastające zadłużenie.
                      --
                      Dlaczego warto głosować
                      • Gość: lukasz66 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.05.09, 01:14
                        Prawda muszą kupić zestawy za kilka tysięcy, tylko z tego, co wiem
                        to jeszcze tworzą grupę z tego też mają kasę.
    • 10.05.09, 17:44
      Sprzedam używany zestaw f-my Raypath. Kupiłam go rok temu, ale z przyczyn
      finansowych jestem zmuszona sprzedać go. Proszę o kontakt zainteresowane osoby.
      ola.81@poczta.fm
    • 13.05.09, 22:58
      cześć,
      przeczytałam większość komentarzy na tym forum i doszłam do wniosku
      że powinnam się wypowiedzieć bo jak wnioskuję z niektórych
      wypowiedzi (i nie chodzi mi tylko o słynnego jana) to mówicie o
      czymś czego wogóle nie znacie i tylko mącicie w głowie ludziom
      którzy naprawdę są zainteresowani produktem i firmą.
      nie będzie to reklama firmy, bo napewno zostane o to posądzona, otóż
      jestem konsultantem firmy lecz nie aktywnym od jakiegoś czasu, moja
      przygoda z raypath trwała około 2 lat, zaczęłam jak wszyscy od
      zakupu pakietu startowego 3904zł, co do odsetek to miałam do wyboru
      ilość rat i oprocentowanie i moje odsetki wyniosły około 800zł a nie
      jak tu piszecie 2 tyś! doszłam w tej firmie do progu złotedo
      menadżera i zarobków 8-10 tyś miesięcznie. nie uważam żebym
      zarabiała te pieniądze wciskając ludziom kit. otóż to jak działają
      czyściki klient widzi na pokazie, do niczego nie jest zmuszany, sam
      się decyduje czy chce kupić i ile, bo są różne opcje od 1 szt
      poprzez kilka różnej wielkości zestawów a wybór jest uzależniony
      przede wszystkim od wielkości mieszkania... klient nie musi się
      decydować od razu, może dać sobie kilka dni na zastanowienie! cena
      największego zestawu też się niezgadza, czały czas jest tu mowa o
      2,5 tyś zł a na pokazie cena promocyjna dla klienta to 1936,30zł!
      każdy klient ma też prawo do odstąpienia od kredytu w ciągu 10 dni
      od daty zakupu (mówi o tym nasze polskie prawo, gdyż jest to
      sprzedaż poza siedzibą firmy), piszecie też o problemach jakie robi
      firma przy próbie odstąpienia od kredytu otóż moi mili firma nie ma
      tu nic do powiedzenia jeżeli tylko czyściki nie zostały użyte
      wystarczy wysłać odstąpienie do banku lub do niego zadzwonić a bank
      automatycznie wstrzymuje kredyt. cały czas poruszany jest też wątek
      prawdziwej ceny zestawu otóż bardzo chętnie wam ją zdradze!
      najwyższą możliwą prowizją (dla osoby będącej na samym szczycie)
      jest 55% wartości zestawu tak więc 1936,30 * 55% = 1065zł
      1936,30 - 1065 = 871,30 tyle faktycznie kosztują czyściki reszta
      pieniędzy idzie na wypłate dla ludzi którzy wykonują tą ciężka prace
      a wierzcie mi że marketing bezpośredni nie jest łatwą pracą, a jeśli
      ktoś myśli inaczej to zapraszam niech popracuje przynajmniej 3 mies
      i wtedy poproszę go o wypowiedź!
      kolejny poruszany problem to ten że sprzatamy tym samym wc i myjemy
      naczynia, otóż nie moi drodzy bo gdyby tak było to byłby 1 czyścik a
      nie cały zestaw! i właśnie dlatego czyścików nie da się sprzedawać w
      sklepie bo każdemu klientowi trzeba pokazać jak używać czyścików
      żeby być zadowolonym.
      kolejny problem, to kwestia tego że czysciki usuwają bakterie. Otóż
      jak udowodniły wszystkie badania potrzebne do wydania atestów które
      jak wiadomo czyściki posiadają, to owo usuwanie bakteri polega na
      tym ze czyścik podczas mycia powierzchni zbiera bakterie i zarazki
      do kapilarów i oddaje je podczas prania bądź płukania (kapilary
      otwierają sie podczas prania) a jeżeli ktoś się z tym nie zgodzi to
      podważa decyzje sanepidów o wydaniu odpowiednich atestów więc może
      niech udowodni że jest do tego osobą uprawnioną.
      jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pytania chętnie odpowiem.
      jeśli ktoś chce zakupić czyściki z gwarancją i fakturą to też sie
      polecam. a co do ceny to tylko odemnie zależy czy zarobie tyle na
      ile pozwala mi firma czy dam klientowi rabat i zarobie mniej.
      aha co do alegro... większość czyścików pewnie jest prawdziwa, ale
      ludzie którzy tam kupują nie mają pokazu, nie wiedzą jak je uzywac a
      co za tym idzie po kilku nieudanych próbach sprzątania wrzucają
      czyściki na dno szafy a sami oczerniają firmę i jej konsultantów a
      przecież sami są sobie winni.
      chyba powinnam dodać że moje czyściki mam już 4 lata.
      kontakt gg 10982585 pozdrawiam gorąco iwona
      • 13.05.09, 23:39
        Od kiedy to domokrążca który usiłuje wcisnąć naiwnym swój absurdalnie drogi
        zestaw szmat nazywa się "konsultantem"?

Konsultant to doradca. A ty umieściłaś nachalną reklamę i podałaś kontakt do siebie.
        Gdybym wierzył bzdurze z twojej reklamy że używasz tej samej szmaty 4 lata,
        musiałbym ci głęboko współczuć. Przecież dawno byś się rozchorowała z brudu.
        Cieszę się jednak że coraz mniej ludzi daje się oszukiwać, czego dowodem jest
        tasiemcowa reklama jaką wysmażyłaś aby utrzymać się na powierzchni :-) Sama
        kupuj swoje szmaty zamiast naciągać naiwne staruszki.
        --
        Dlaczego warto głosować
        • Gość: lukasz66 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.05.09, 13:53
          W 100 procentach zgadzam się z Iwonką83, jeśli ktoś nie widział, to
          jest zbędny na tym forum. Natomiast to nie jest najważniejsze,
          ponieważ śmieszny Jan-w wypowiada się na różnych forach i co dziwne
          przeważnie negatywnie. W takim razie jak ma to być wiarygodna osoba?
          Janie mógłbyś się wypowiedzieć w tej materii?? Wystarczy, że
          wpiszecie w google. Dlatego śmieje się z tego człowieka i żałosna
          jest to postać. Jest to osoba, która dniami i nocami siedzi w necie,
          powód?? – nie wiem, może chłopak chce się dowartościować? W końcu w
          Internecie można być praktycznie każdym. Janie grasz kogoś, kim nie
          jesteś i zapewne nigdy nie będziesz, więc możesz sobie pisać bzdury
          wszędzie, tylko zmieś nazwę, ponieważ już niedługo nikt nie będzie
          ciebie traktował poważnie, o ile już tak nie jest.
        • Gość: lukasz66 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.05.09, 13:53
          W 100 procentach zgadzam się z Iwonką83, jeśli ktoś nie widział, to
          jest zbędny na tym forum. Natomiast to nie jest najważniejsze,
          ponieważ śmieszny Jan-w wypowiada się na różnych forach i co dziwne
          przeważnie negatywnie. W takim razie jak ma to być wiarygodna osoba?
          Janie mógłbyś się wypowiedzieć w tej materii?? Wystarczy, że
          wpiszecie w google. Dlatego śmieje się z tego człowieka i żałosna
          jest to postać. Jest to osoba, która dniami i nocami siedzi w necie,
          powód?? – nie wiem, może chłopak chce się dowartościować? W końcu w
          Internecie można być praktycznie każdym. Janie grasz kogoś, kim nie
          jesteś i zapewne nigdy nie będziesz, więc możesz sobie pisać bzdury
          wszędzie, tylko zmieś nazwę, ponieważ już niedługo nikt nie będzie
          ciebie traktował poważnie, o ile już tak nie jest.
          • 14.05.09, 17:19
            Kiedy nie znajduje argumentu na obronę swoich sprzedawanych za kosmiczne
            pieniądze szmat, stara się tego który go zdemaskował.

Takich właśnie nieuczciwych metod uczą ich przed wysłaniem do potencjalnych
            klientów. Dlatego lepiej nie wpuszczać ich do domu.
            --
            Dlaczego warto głosować
            • 14.05.09, 17:20
              Stara się zdezawuować oczywiście. ;-)
              --
              Dlaczego warto głosować
              • Gość: lukasz66 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.05.09, 01:02
                Oczywiście nie widać, że obracasz kota ogonem :) Najprościej jest
                osądzić kogoś, że jest sprzedawcą. Tak to już jest, gdy chce się
                szybko odwrócić uwage od siebie i jesli brak Ci argumentów to
                poprostu przyznaj się do porażki.
                • 11.07.09, 17:06
                  "Iks" lat temu cały zestaw kupiła moja mama, ponieważ chciała pomóc mojemu bratu
                  w sprzedaży :) Biedak chciał się sprawdzić w roli sprzedawcy i nie wyszło. Takze
                  bodajże jedyne co sprzedał to ten komplet który mamy. Używam tylko dwóch
                  ścierek, mimo że mamy cały ten zestaw, reszty mi się nie chce, za dużo tego.
                  Szybciej posprzątam tradycyjnymi metodami niż cackać się z całą furą czyścików.
                  Fakt, działa sama woda, lub szare mydło, tyle że to żadna filozofia, bo zwykłą
                  szmatką to ja też ciepłą wodą z szarym mydłem potrafię tłusty gar umyć -
                  sprawdzałam :) Nie krytykuje tego wyrobu ale cena jest z księzyca chyba wzięta.
                  Rozumiem to jednak, sama pracowałam w firmie zajmującą się MLMem i znam to od
                  środka. Do wszystkiego można dorobić ideologię, a Wy - Sprzedawcy sami o tym
                  dobrze wiecie. Jedno mnie tylko zszokowało. Nie ma w firmie Raypath osoby która
                  dba o PR tej firmy??? Jak można tolerować w swoich szeregach sprzedawców
                  ubliżających ludziom, którzy wyrażają swoją opinię, nawet negatywną, bo przecież
                  im wolno????? Wstydźcie się, bo to o Was bardzo źle świadczy a co za tym idzie
                  wydajecie opinię firmie którą reprezentujecie.
                  Nikt nie jest w stanie tu nikogo przekonać, że czyściki za tyle pieniędzy to
                  rozsądny wydatek. Niestety.
                  • 17.08.09, 09:42
                    Widze,ze nadal nie potrafisz odpowiedziec na pytanie.Zrzucasz tu janowi w,ze
                    jest "baranem" pisze "bzdury" i brak mu argumentow.
                    Powatrzam swoje pytanie: jaka jest roznica miedzy szmatkami,ktore Ty
                    sprzedajesz,a ktore mozna kupic w markecie.O cenowej roznicy juz wiemy.

Sciereczka z mikrowlokna,zakupionej w rossmanie,doskonale sie czysci wszelkie
                    powierzchnie uzywajac tylko wody.Z reszta kazda sciereczka tego typu wlasnie do
                    tego jest stworzona.
                    To nie jest zadna nowosc,ani patent Raypathu,by do usuwania "trudnych" plam
                    uzywac cytryny badz szarego mydla.O tym wiedza ludzie od wiekow.
                    --
                    Kiedy filozof odpowiada, przestajemy rozumieć, o co pytaliśmy.
                    • 24.08.09, 21:04
                      Widac mozna bylo zaczac ten luuuugi temat od tego pytania i by sie wielbiciel
                      szybciej zmeczyl...
                      --
                      Kiedy filozof odpowiada, przestajemy rozumieć, o co pytaliśmy.
            • 16.05.09, 15:35
              jan-w napisał:

> Kiedy nie znajduje argumentu na obronę swoich sprzedawanych za kosmiczne
              > pieniądze szmat, stara się tego który go zdemaskował.

> Takich właśnie nieuczciwych metod uczą ich przed wysłaniem do potencjalnych
              > klientów. Dlatego lepiej nie wpuszczać ich do domu.

Co Ty wygadujesz, niewielu potrafi kupić coś za grosze a z dużym przebiciem
              sprzedać, ja jak sobie czymś handluję, a przebicie mam kolosalne to zarabiam
              tylko dla siebie, a ci tu chyba tylko zelówki dla pozornych zysków ścierają.
              Patrzę na swoich sąsiadów, oni chyba już nie śpią, kilka lat w tej branży, a ta
              to już 7 zapewne firma, ale widać zarabiają trochę więcej niż ci biedni
              etatowcy, nawet od kilku miesięcy z komornikiem się zaprzyjaźnili widzę ... ;)
              --
              Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód smutku, potrafi
              sprawić, że znów wraca radość.
            • Gość: gość IP: *.petrus.pl 20.06.09, 22:27
              janie w co się z tobą dzieje że nic nie piszesz? brakuje mi twoich
              postów nie mam się z czego pośmiać pozdrawiam
            • Gość: gość IP: *.petrus.pl 20.06.09, 22:30
              janie w co się z tobą dzieje że nie piszesz? brakuje mi twoich
              postów i nie mam się z czego pośmiać. pozdrawiam
    • Gość: natalia IP: 89.174.181.* 22.06.09, 12:56
      no hej....ja wlasnie używam czyściaków od roku...i powiem ci jedno ze sa
      rewelacyjne....i napewno na nich nie stracisz tylko zyskasz...nie trzeba kupowac
      chemi do sprzatania..wystarczy tylko woda i caly dom blyszczy...jezeli jestes
      tym zainteresowana to nie czytaj takich forum tylko umów sie na spotkanie a sama
      sie przekonasz ze potrafi zdzialac cuda....oni ci wszystko pokaza i wytlumacz
      ...ja sama osobiscie tak zrobilam i jak wspomnialam mam to od roku i nie jest
      wogóle zniszczone ... starczy mi jeszcze na kilka lat...pozdrawiam
      • 22.06.09, 13:45
        Szmatki z mikrowłókna są rewelacyjne. Całkowicie się z tym zgadzam.
        Dlatego bardzo się cieszę że można je kupić pojedyńczo i w zestawach za kilka -
        kilkanaście złotych w każdym supermarkecie. Małe za darmo dodają do okularów itp.
        Trzeba jednak być bardzo naiwnym, albo być ofiarą oszusta, żeby płacić za nie
        kilka tysięcy złotych.
        • Gość: wielbiciel IP: *.petrus.pl 22.06.09, 20:23
          janie w nie rozumiem cię,najpierw piszesz że czyściki są do niczego
          i odradzasz wszystkim ich kupno, a teraz piszesz że czyściki z
          mikrowłókna są rewelacyjne tylko cena ci nieodpowiada, a cena to już
          inna bajka. widzę że już się gubisz w tych swoich głupstwach co
          wypisujesz. pozdrawiam
          • 01.07.09, 01:20
            Gość portalu: wielbiciel napisał(a):
            > janie w nie rozumiem cię,najpierw piszesz że czyściki są do niczego
            > i odradzasz wszystkim ich kupno

Piszesz różne zaczepne posty pod różnymi nickami, którymi ptóbujesz
            zdeprecjonować moją ocenę faktu sprzedawania po kilkudzisięcikrotnie zawyżonej
            cenie szmatek z mikrowłókna (microphase po niemiecku).
            Wychodzi ci to marnie gdyż IP zakończone petrus.pl nie jest w Polsce zbyt
            rozpowszechniona. Oznacza yo że jesteś mieszkańcem Chojnic lub okolic, o czym
            samodzielnie niechcący informujesz. Nigdy nie twierdziłem że te szmatki są złe.
            Ta płachta którą kupiłem ostatnioza 3,50 zł i pociąłem na cztery części, dała mi
            cztery znakomite szmatki do kularów, obiektywów itp.
            Czym innym jest proceder opowiadania naiwnym o ich ponadnaturalnyvh
            właściwościach (mp używanie 10 lat bez dezynfekscji), o po doprowadzeniu ofiaru
            do stanu uniemożliwiającego podejmowanie rozsądnej decyzji, wyłudzeniu podpisu
            na umowie zobowiązującej dozapłacenia tysięcy złotych za zestaw suprmarketowych
            szmatek.

Szmatki są bardzo dobre i ich niskie ceny - kilka złotych - także.
            Ludzie którzy próbują je sprzedawać po kilka tysięcy opowiadając o nich bajki -
            to zwykli pazerni oszuści pozbawieni sumienia.

Życzę powodzenia! Mieszkańcom Chojnic i okolic w ustrzeżeniu się od kontaktów z
            tobą. Człowiekiem który nawet nie ma tyle przyzwoitość żeby podpisywać się
            zawsze tak samo.
            • Gość: wielbiciel IP: *.petrus.pl 01.07.09, 20:12
              janie w jeżeli tak znasz się na informatyce to powinieneś wiedzeć
              jak mam na imię ponieważ we wcześniejszych postach podawałem swoje
              dane. piszę jako gość ponieważ zapomiałem chasła jakie używałem. A
              co do czyścików powiem tak jeżeli są chętni kupić je za 2192 to
              czemu nie mam ich sprzedać. Czyściki są dezynfekowane w trakcie
              prania powinieneś to wiedzieć że po każdym użyciu należy je wyprać i
              dlatego mają taką żywotność.
              • Gość: sumo132 IP: *.nat0.sta.nsm.pl 01.07.09, 22:52
                Chłopie umyj sobie kibel raypatka na sucho i potem wypierz w
                pralce.................Miłego pobytu w szpitalu......
                • Gość: marcin IP: *.maxnet.66.pl 02.07.09, 09:18
                  tak czytam te wszystkie posty i mi wlosy deba staja. panie janie . jestem
                  sprzedawca i jezeli polecam jakis produkt to musze o nim wiedziec co to jest...
                  mam pytanie do pana.. czy mial pan bezposrednia stycznosc i uzywal pan produktow
                  firmy ktora pan tu tak od dawna szkaluje? jezeli jakis klient mi zazuca ze
                  sprzedaje nieswierzy towar to musi sie liczyc z tym ze musi mi to udowodnic
                  poniewaz za antyreklame w moim miejscu pracy mam prawo go podac do sadu i dziwie
                  sie ze jeszcze ktos z tej firmy tego nie zrobil a dowodow i ostrych wypowiedzi
                  nie brakuje z pana strony ...a pan panie sumo pierze swoje brudne gatki w pralce
                  i jeszcze pan nie wyladowal w szpitalu... tak samo sa na nich bakterie kaowca...
                  chyba ze je pan w chlorze moczy i do pralki nie wrzuca.... mysle ze jeszcze nie
                  raz sobie tu popiszemy.. pozdrawiam - kasjer sprzedawca.
                  • 02.07.09, 13:02
                    > mam pytanie do pana.. czy mial pan bezposrednia stycznosc i uzywal
                    > pan produktow firmy ktora pan tu tak od dawna szkaluje?
                    Nieudolnie próbujesz manipulować. Zajrzyj do słownika i dowiedz się co oznacza słowo szkaluje. Ja nie "szkaluję" ścierek z mikrowłókna. Wielokrotnie pisałem o zaletach tych kosztujących kilka złotych ściereczek. Natomiast ostrzegam użytkowników forum przed kupowaniem ich u cwaniaków którzy żądają za nie tysięcy złotych, opowiadając niestworzone historie o ich cudownych właściwościach

> sprzedaje nieswierzy towar to musi sie liczyc z tym ze musi mi to udowodnic
                    > poniewaz za antyreklame w moim miejscu pracy mam prawo go podac do sadu
                    A więc przerażony tym że ktoś ujawnia wasze sztuczki próbujesz zastraszyć sądem? Duży błąd!
                    To nie jest "twoje miejsce pracy". To jest forum dyskusyjne na którym reklama jest zakazana. Prawo łamią handlarze podszywający się pod zadowolonych konsumentów. Przesudiuj sobie Ustawę o Nieuczciwej Konkurencji.
            • Gość: Magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.09, 09:31
              Skończcie. Ludzie chcą tutaj przeczytać o zaletach czyścików, jak się sprawują w
              użyciu,jakie są ich ewentualne niedociągnięcia, a nie jakieś brednie, kłótnie i
              przekrzykiwanie.
              Nie porównujcie szmatek do raypath'u, bo to rzeczywiście tak jak porównywanie
              samochodów. Zarówno fiat, jak i audi jest samochodem - czy ktoś ma pretensje do
              posiadaczy czy dealera audi? Czyściki mają zalety i jeśli ktoś chce za to
              zapłacić, to jest jego decyzja. Nie przedrzeźniajcie, nie opluwajcie
              konsultantów, bo w każdym zawodzie, na jakimś stanowisku jest się albo
              wykorzystywanym albo się wykorzystuje...tak jest i nikt nie ma co do tego
              wątpliwości. Nie chcesz korzystać z usługi konsultanta - nie zapraszaj go do domu!

Niech się wypowiadają osoby, które czyściki posiadają, bo tylko oni mogą wydać
              rzeczywiste i wiarygodne opinie.

A ludziom, którzy krzywdzą innych, karząc im czytać niepoprawną polszczyznę,
              radzę zainstalować sobie przeglądarkę Firefox - ona podkreśla błędy :D
              • 02.07.09, 13:10
                Gość portalu: Magda vel Marcin napisał(a):

> Skończcie. Ludzie chcą tutaj przeczytać o zaletach czyścików

A skad to absurdalne przypuszczenie? Ludzie zagladają na fora dyskusyjne m.in. po to aby dowiedzieć się czy warto wydać na jakiś towar 2500 zł czy można go kupić za grosze.
                Reklamy mogą usłyszeć od domokrążców. Np ograny wygłaszany przez każdego domokrążcę tekst o samochodach.
                Z całą zaś pewnością handlarze nie będą decydować kto ma się wypowiadać na forum. Wiem że ujawnianie prawdy jest dla was bardzo bolesne. Ale fora dyskusyjne są dla konsumentów. Wy możecie sobie wykupić reklamy.
                • Gość: Magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.09, 15:44
                  jan-w napisał:

> Gość portalu: Magda vel Marcin napisał(a):

Wiem od rodziców, że jak się jeszcze nie urodziłam, to rodzice chcieli mieć
                  Macieja, a nie Marcina :p

A tak na serio, to nie zna Pan zalet tego produktu, jak i wad...bo go Pan po
                  prostu nie posiada.
                  Burzy się Pan, że ktoś zarabia duże pieniądze na czyścikach, że są drogie, ale
                  one posiadają pozytywne wartości, których istnienia nie może Pan podważyć, a
                  więc nie może Pan ocenić ich wartości (nie mówię o cenie). Bije od Pana taka
                  wrogość.

Oczywiście, że Panu nie zabraniam wygłaszać opinii na forum. Ja też mam do tego
                  prawo; dlatego napiszę, że Raypath jest niesamowicie przydatny i skuteczny.
                  Nie będę się wdawać w dłuższą dyskusję, bo nie czuję potrzeby udowadniania
                  czegoś komukolwiek. W przeciwieństwie do Pana (ile to już czasu i wpisów
                  poświęcił Pan na ten wątek?).

A co do tekstu o samochodach - to czysta prawda...a więc dlaczego o tym nie
                  mówić i nie porównywać? Nie sądzi Pan?

Pozdrawiam
                  • 02.07.09, 17:40
                    Tekst o samochodach, podobnie jak próby wmówienia że ścierki z mikrofazy
                    sprzedawane przez akwizytorów raypath są lepsze niż sprzedawane przez innych, to
                    typowa manipulacja której uczeni są na kursach tacy jak ty. Oczywiście w celu
                    przekonania potencjalnego nabywcy że lepiej tobie zapłacić 2500 zł za ścierki
                    które może kupić w sklepie za grosze.

Pisanie o "pozytywnych wartościach" zaszytych w ścierkach zakrawa na absurd.
                    Pozytywne wartości to: patriotyzm, uczciwość, lojalność itp.
                    Jeżeli ktoś nie odróżnia ścierek od np. patriotyzmu to znaczy że przeszedł
                    bardzo poważne pranie mózgu.[
                    • Gość: wielbiciel IP: *.petrus.pl 02.07.09, 20:56
                      janie w widzę że w dalszym ciągu wypisujesz bzdury i nie tylko na
                      tym forum.widocznie masz płacone za to bo niewierzę żeby tak
                      bezinteresownie ktoś pisał na innych forach. tak piszesz że ktoś boi
                      się podać swoje dane ty do tej pory nieujawiłeś sie. więc kto się
                      boi tożsamości? chciałbym porozmawiać z tobą na realu bo wiem że
                      klawiatura wszystko przyjmie. zastanów się co piszesz i przeczytaj
                      wszystkie swoje posty bo widzę że się gubisz w tym co piszesz.
                      pozdrawiam
                      • Gość: do wielbiciela i IP: *.pools.arcor-ip.net 16.08.09, 14:06
                        reszty jego nickow,
                        Przebrnelam przez te 1000 iles komentarzy i musze szczerze przeznac,ze jan w
                        jako jedyna osoba w tym temacie,podaje jakies argumenty.Twoimi natomiast
                        sa,wyzywanie od "burakow","debili" i wpieranie komus ze pisze bzdety,ze jest nie
                        "w temacie".
                        Bardzo Cie w takim razie prosze,powiedz mi czym sie rozni sciera,ktora
                        handlujesz,od scierek z mikrowlokna,dostepnych w marketach???

• Gość: wielbiciel IP: *.petrus.pl 16.08.09, 20:27
                          pisałem wcześniej pod jednym nikiem ale niepamiętam hasła dlatego
                          piszę jako wielbiciel. widać że nieprzeczytałeś wszystkich postów bo
                          byś wiedział. nigdy nie pisałem że tym samym czyścikiem można
                          czyścić toaletę,a potem talerze. janie w proszę poraz kolejny nie
                          wypowiadaj się na temat jeżeli pokazu niewidziałeś i i nieznasz
                          produktu. bo tak samo ja mogę negować np inne produkty typu
                          odkurzacz lub robot kuczenny za 5000 tyś niestety niewidziałem co te
                          rzeczy potrafią. natomiast ty z tego co widzę na innych forach
                          negujesz też inne produkty. kontakt do mnie p.suram@wp.pl może teraz
                          bedziesz wiedzał z kim masz przyjemność.pozdrawiam
                          • 16.08.09, 23:27
                            O robocie kuchennym za 5 milionów złotych nie widziałem. Znów coś zmyślasz.
                            Takiego adresu e-mail też nie znam. Nie jesteś moim znajomym. Nie utrzymuję
                            takich kontaktów.
                            Czy trzeba obejrzeć pokaz stosowania lekarstwa na raka robionego w piwnicy z
                            buraków aby wypowiadać się na temat jego skuteczności?

Nie trzeba. Nie trzeba też (a nawet nie należy) poddawać się praniu mózgu przez
                            akwizytora który podstępnie dostaje się do naszego mieszkania i korzystając z
                            opanowanych technik manipulacji, doprowadza człowieka do zaciągnięcia
                            kilkuletniego długu na szmaty czy inne garnki lub odkurzacz.
                            Przypominam że to nie jest forum przeznaczone do dyskusji na temat osobiste (co
                            kto widział i robi), ale na temat zakupów. W tym wypadku szmat z mikrofazy.
                            Podawania przez zdemaskowanego handlarza swojego e-maila na forum jest
                            nieudolnie zakamuflowanym ogłoszeniem. Czego zakazuje netykieta i regulamin forum.
                    • Gość: Magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.09, 08:14
                      "pozytywna wartość' to dla mnie synonim "zalety"...ale to przecież ja mam
                      wyprany mózg...lol...
                      • Gość: xxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.09, 22:33
                        O co tyle hałasu?Jeżeli kogoś stać to kupuje a jak nie to kupi sobie w markecie
                        jak pan Jan.To by było na tyle.
                        • 13.08.09, 22:59
                          To nie jest kwestia: stać kogoś na zakup, czy nie.
                          Raczej czy jest naiwny i daje się nabrać na fantastyczne bajeczki o oszczędzaniu
                          na ścierkach kupionych za 2500zł, czy nie. Podobno oszczędniej jest kupić za
                          kilka tysięcy złotych niż za kilkanaście, ponieważ przepłacając u domokrążcy,
                          nie trzeba później prać ścierki w proszku, a tylko w mydle :-)
              • Gość: Zizi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.10, 23:16
                Kupiłam wspaniałe czyściki tej firmy cały zestaw i samochodowy REWELACJA i nie żałuję że je mam [ płacę raty z wyboru tylko 12 miesięcy ] polecam oszczędność czasu , siły i zdrowiaa i oszczędność kasy [ wydawałam na różne czyszczące produkty 100 zł. miesięczniesama trucizna ] pozdrawiam .
    • 20.08.09, 11:55
      witam
      szukam osób które byłyby zainteresowane zakupem zestawu raypath (w
      całości czy którąś połówkę zestawu) mam taki zestawy w domku i mogę
      sprzedać...zapraszam bo naprawdę
      warto...zapraszam...zainteresowanych proszę o maila na
      paszczak1987@autograf.pl pozdrawiam i czekam
      • 20.08.09, 12:38
        A ja zapraszam do supermarketu, gdzie to samo można kupić za 20 złotych, a nie
        za połowę 2500zł ;-) Potwierdzam że szmaty z mikrowłókien są bardzo dobre i
        będzie to znakomicie wydane 20 złotych.
    • Gość: Ila IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.09, 14:22
      mam i żaluję,bo nie za te pieniadze, to po pierwsze, a po drugie
      wszyscy zadowoleni na tym forum to przedstawiciele raypatha, szkoda
      kasy.
      • Gość: była konsultantka IP: *.centertel.pl 08.10.09, 17:44
        Jestem jedną z "przegranych" konsultantek - dałam się namówić na kredyt i współpracę "w wolnych chwilach". Tu nie ma czegos takiego jak sprzedaż z doskoku, trzeba się silnie zaangażować by coś osiągnąć.

Jednak same w sobie czyściki wykorzystuję na co dzień i bez niektórych już sobie nie wyobrażam domu. Ale kilka z nich leży bezużytecznie.

Tak naprawdę w ciągłym użyciu mam sunbeamy, rękawice białe i beżowe, małą do twarzy (to jest dobrodziejstwo do mojej twarzy źle reagującej na kosmetyki do demakijażu), czyścik do peelingu - acz ja go wykorzystałam do mycia niemowlęcych butelek (bałam się używać płynów a ten mi przypasował wilkością i świetnie usuwał i osad i zapach mleka, tak jakbym wyparzała w domu butelki za kazdym razem), expres do okien (bez czyścika) i poduchy biała i beżowa. I to wszytko. Czasme duża rękawica do ciała.

Nie korzystam z różowych, bo coś ta antystatyka mi się nie sprawdza, a kurze i "koty" wolę zmyć i ani razu nie użyłam białej nowej. Zwłaszcza, ze te rodzaje po użyciu nadają się już tylko do pralki a nie tylko pod kran jak tamte pozostale, a pralki wbrew pozorom nie właczam codziennie...

I tyle.
        Tak więc gdybym była mądrzejsza, obejrzałabym pokaz i pokupowała co to mi przedatne naprawdę z allegro.
        Inna rzecz, ze dopiero w praktyce okazuje się co i gdzie się komu przydaje... Tak jak moje nietypowe zastosowanie czyścika peelengującego...
      • Gość: Zizi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.10, 23:22
        Akurat mam i to cały zestaw duży i samochodowy . Przedstawicielem firmy NIE JESTEM a ty w konkuręcjii pracujesz? Mikrofibrą za 20 zł startujesz? No to musisz się starać i to bardzo [ nogi bolą a buzia od szkalowania innych może cię też zaboleć . . .
    • 30.08.09, 15:42
      Szkoda czasu na dotpay.pl to angielskie g*** kiedy zarobisz kilka
      tysięcy zablokują ci konto ponieważ mają takie
      prawo bez podania powodu -czytaj regulamin hehehe Lepiej zakladac
      konto u innych posredników

DotPay to Chamy i złodzieje sms-y o tresci ( ... )na
      numer 91968 (AT.TAK) 92568 (AT.NIE) (koszt 1,22zł) Super
      nagrody od dotgowno.pl
    • Gość: Dana IP: *.centertel.pl 11.10.09, 13:39
      odpowiem na pytanie czy warto kupić i dbać o zdrowie czyścikami
      Raypath.Ja kuiłam zestaw promocyjny i jestem od chwili pracownikiem
      firmy.Sprzątać tymi ścierkami to sam przyjemność.Nigdy nie lubiłam
      sprzątania ale teraz kocham sprzątanie.W moim domku wszystko lśni
      jak nigdy.To jest moja strona na komunikator tlen.Proszę o kontakt
      danuta-1949@tlen.pl
    • Gość: kama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.09, 18:31
      zestaw mam 5 lat nie używam środków chemicznych sprzątam tyko tym rewelacja
      • 11.10.09, 22:57
        Gość portalu: kama napisał(a):

> zestaw mam 5 lat nie używam środków chemicznych

Biedactwo... 5 lat używasz tych samych starych ścierek nie dezynfekując ich? Gdybyś nie kupiła ścierek za 2500 złotych, stać by cię było na kupowanie co jakiś czas świeżych ;-)

Kłamstwa akwizytorów bardzo łatwo dostrzec, ponieważ w pędzie za zareklamowaniem swojego towaru, gubią rozsądek i piszą ewidentne bzdury.
        • Gość: bielikzloty IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.10.09, 20:13
          troche to wszystko poczytalem i ciezko mi pojac o co ta cala dyskusja
          co do ludzi co czuja sie oszukani - w jaki sposob chcieli sprobowac
          dzialac na wlasny rachunek to sprobowali nie wyszlo im to do kogo
          maja pretensje to tak jak ktos by zakladal firme transportowa
          zakupil samochod a po miesiacu wrocil do salonu i stwierdzil ze
          chce go oddac bo mu nie wyszlo
          co do pieciu lat - jesli ktos niezna produktu to niech sie nie
          wypowiada
          najlepsze w tym forum jest to ze najwiecej maja do powiedzenia ci
          ktorzy z znaja tylko cene tego produktu
          • Gość: ania IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.01.10, 16:34
            nie wiesz co piszesz dziewczynko na temat tych czyścików też używam
            drugi rok czyściki i moge sobie pozwolić na inne rzeczy a nawet na
            jeszcze jedne te czyściki wytrzymują 10 lat koleżanko i po co mi
            chemia i śierdzące szmaty jak mam raypath, zastanów się nad tym co
            piszesz.
            • 29.01.10, 16:49
              Po co mi śmierdzące stare szmaty gdyby nawet wytrzymały rok. Nie wspominając o
              10 latach. Przecież mogę sto razy taniej kupić takie same ścierki z
              mikrowłókien, regularnie je prać utrzymując higienę i zmieniać na nowe kiedy
              zapragnę.
              Czyścić dom starymi szmatami sprzed 10 lat które nigdy nie były porządnie
              prane? Ochyda! Ciężkie choroby, alergie i zakażenie pewne

I jeszcze płacić za zestaw 2500zł zamiast kupować tylko takie jakich się używa
              po kilka złotych? Bez sensu.
          • Gość: JA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.10, 23:31
            Przedstawicielem firmy nie jestem , mam cały duży zestaw , piorę i zawsze czyste , estetyczne i w praniu brud spiera się rewelacyjnie POLECAM SUPER SPRAWA.
        • Gość: kathrine_m IP: *.adsl.inetia.pl 23.03.10, 15:28
          skoro nie masz zielonego pojecia o produkcie to sie nie wypowiadaj.ja uzywam
          czyscikow od 8 lat i zapewniam,ze sa w lepszym stanie od twoich
          dwotygodniowych,zapewne brzydko pachnacych szmatek
          • 23.03.10, 16:09
            Używasz tej samej starej szmaty od 8 lat? Współczuję tobie i twojej biednej, narażonej na liczne choroby rodzinie. Noo.. ale jeżeli ktoś za szmatę (pod wpływem oszołomienia) zapłacił 2500zł to trudno mu ją wyrzucić ;-)
            Wszystkim polecam szmatki z mikrowłókien (mikrofaza) takie same jak sprzedawane przez tych domokrążców. Potwierdzam że są warte każdego grosza z 3,50zł które za nie płacę w wiarygodnym sklepie. Ale nie 2500zł wyrzucone w błoto aby nasycić piramidę akwizytorów!
    • Gość: MAREK IP: *.centertel.pl 22.10.09, 20:06
      JEŻELI PROPONUJĄ CI TYLKO KUPNO TO POLECAM MAM 2KOMPLETY TYCH CZYŚCIKÓW I JESTEM
      BARDZO ZADOWOLONY TYLKO STYCH ICH PRODUKTÓW BO Z FIRMY TO NIE BO TO SĄ
      NACIĄGACZE I CWANIAKI MÓWIĄ ZE RATA BENDZIE MAŁA A OKAZUJE SIE ZE JEDEN KOMPLET
      CZYŚCIKÓW KOSZTUJE 3500ZŁ ZAMIAST 500ZŁ.JAK CHCESZ MIEC SPOKUJ TO SE ODPUSC.JAK
      PODSUNĄ CI JAKIES PAPIERY DO PODPISANIA TO NIEPODPISUJ I ZADZWOŃ NA POLICJE BO
      TO OSZUŚCI.WSAMYM WOJ.LUBUSKIM OSZUKALI TYSIĄCE LUDZI KTURZY PŁACĄ I PŁACZĄ
      POZDRAWIAM MAREK.
      • Gość: zb. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.10, 23:46
        Raty wszędzie taki sam procent prawie w każdym banku mają , ja na raty też je nabyłam sama bank wybrałam Lukas - czytelne wszystko było [ może masz problemy z liczeniem? Samochód też od dilera brałam na raty - super sprawa bo o gotówkę raczej trudniej , więc może na wieczorówkę gościu się wybierz i tam cię obliczać nauczą .
    • Gość: waw IP: *.xdsl.centertel.pl 22.10.09, 20:58
      to oszusci
      • Gość: gosia IP: *.99.77.213.easy-com.pl 25.10.09, 01:34
        mam te ścierki od roku ,a kupiłam na allegro -teraz kupuję jako podarunki dla najbliższych i jak dla mnie i rodziny są rewelacyjne...może wielbiciele super zapachów pochodzących z płynów i czyścików chemicznych,będą zawiedzeni-ale na pewno zyskają na rachunkach za chemię / po jakimś czasie /i nie spękanych dłoniach.A mnie ta cała afera śmierdzi trochę atakiem producenta środków chemicznych....
        • 25.10.09, 14:37
          Powtarzasz się. Te bezsensowne teksty o chemii to stały składnik manipulacji naciągaczy. Każdą ścierkę z mikrowłókien trzeba czasem uprać. Niezależnie od tego czy pakowana jest w woreczki przez podkrakowską niewielką firmę Raypath, czy przez inne OBI lub Tesco. Zasady używania identycznych ścierek też są takie same. Czy ktoś obdarował akwizytora zbędnymi 2500 zł(!) czy kupił normalnie w sklepie po kilka - kilkanaście złotych za sztukę.
      • Gość: ray (raj) IP: *.radom.vectranet.pl 18.04.10, 15:29
        spłaciłam, będzie prawie 3 lata jak je używam i teraz kupię synowi do nowego mieszkania, przynajmniej do kurzu różową rękawicę, duży czyścik sunbeam dla siebie, pozdrawiam, okna myję w parę minut
        • 18.04.10, 18:17
          Jasme, 3 lata używasz ścierek. Tylko akwizytorzy opowiadają takie
          nieprawdopodobne historyjki :-)
          Każdy może lupić identyczne ścierki z mikrowłókien za klika złotych w
          supermarkecie. Przecież malutka rodzinna firma Raypath z podkrakowskiej wsi nie
          produkuje żadnych "cudów techniki" tylko zamawia u normalnego producenta ścierki
          z nadrukiem nazwy swoje firmy lub sama pakuje.
          Reszta to manipulacja socjotechniczna stosowane przez chciwych akwizytorów wobec
          naiwnych. Np historie o używaniu jednej ścierki przez wiele lat (ohyda -
          wylęgarnia bakterii), stosowaniu tej samej ścierki do czyszczenia ustępu,
          samochodu i naczyń stołowych, albo oszczędności wynikającej z prania jej w mydle
          nie w proszku przy zakupie za 2500zł!
      • Gość: stach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.10, 23:47
        Za szkalowanie można beknąć - czyżby konkuręcja , mnie nie oszukał nikt.
    • Gość: panicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.09, 13:47
      pracowałem w tej firmie dwa lata, faktycznie jest to robienie ludzi w bambuko,
      jako przedstawiciel miałem prowizje od (35)43-52%.W Japonii ten sam system
      kosztuje 420zł tylko, Ze tam dają 10 lat gwarancji. Dzięki naiwności ludzi
      zarobiłem piękne krocie dziękuje wam CM.
      • Gość: agito IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.09, 16:27
        mam zamiar zostać konsultantem handlowym , czy możesz mi przybliżyć rolę takiej
        osoby i czy można na tym naprawdę zarobić
        • Gość: PAN RAYPATH IP: *.adsl.inetia.pl 07.01.10, 12:02
          Można zarobic!!! Ja w pierwszym tygodniu zarobiłem na czysto 1800 zł
          wiec chyba nic nie musze dodawac ;-)
          • 09.01.10, 17:29
            Akwizytor z IP inetia który napisał ostatnie posty pod różnymi nickami, napisał
            także:

> Można zarobic!!! Ja w pierwszym tygodniu zarobiłem na czysto 1800 zł
            > wiec chyba nic nie musze dodawac ;-)

A ja mam w domu złotą gęś na łańcuchu. Równie wiarygodne oświadczenie ;-)

Akwizytorzy szmat, odkurzaczy itd mają szansę odrobinę zarobić w pierwszych
            dniach kiedy rozpaczliwie wrabiają rodzinę i znajomych aby zdobyć pieniądze na
            spłatę szybko rosnącego zadłużenia w banku zaciągniętego na zakup tzw "zestawów
            prezentacyjnych".

Kiedy wściekli, wykorzystani znajomi i rodzina już się ich wyrzekną, jedyna
            szansa na zdobycie gotówki to znalezienie naiwnych bezrobotnych i sprzedanie im
            kolejnych "zestawów prezentacyjnych" aby mogli sami dalej sprzedawać ;-) .

Tak działają piramidy. Kiedy zabraknie następnych do wciągnięcia, ci na końcu
            łańcucha trafiają w ręce komornika i windykatorów. Chyba że uda się trafić na
            kogoś krańcowo naiwnego i skłonić żeby sam zadłużył się w banku, a pieniądze
            oddał cwaniakowi.

Tak się kończą miraże "łatwych pieniędzy"...
      • Gość: MM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.10, 23:49
        Mówisz pracowałeś i za oszustwa wyleciałeś a to ci szelma z ciebie.
    • 16.11.09, 09:20
      zapraszam do współpracy z firmą Raypath lub osoby chętne do zakupu o
      kontakt pod mailem paszczak1987@autograf.pl bądz na nr gg 4071834
      jeżeli jesteś chetny i chciałbyś zobaczyć takie cuda działają
      ściereczki umów się ze mną na darmowy pokaz,przyjadę i wszystko
      pokaże, zainteresowanych odbyciem takiego pokazu rónież proszę o
      kontakt...rewelacyjne ceny.pozdrawiam
      • 16.11.09, 11:14
        Przy okazji zrobię ci pranie mózgu. Sprzedam 3 zestawy oszałamiając cię perspektywą zostania szybko milionerem.
        Ze spotkania ja wyjdę wzbogacona o prowizję za szmaty wciśnięte naiwnemu, a ty o dług zaciągnięty w banku na kilka lat. Tym trudniejszy do spłacenia że nikt tego za tak absurdalną cenę niekupi.
        Chyba... Że dasz ogłoszenie na forum:

> zapraszam do współpracy (...)
        > jeżeli jesteś chetny i chciałbyś zobaczyć takie cuda działają
        > ściereczki umów się ze mną na darmowy pokaz,przyjadę i wszystko
        > pokaże, zainteresowanych odbyciem takiego pokazu rónież proszę o
        > kontakt...rewelacyjne ceny.pozdrawiam

Wtedy może uda ci się pozbyć komornika kosztem kolejnej naiwnej ;-)
    • Gość: ala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.09, 12:40
      Jestem osobą uczuloną na większość środków chemicznych - ściereczki
      uważam za rewelacyjne mam już 3 rok i chyba wydatek się zwrócił
      Najmniej korzystam z szarych-chyba zbędne mało efektów
      Mała do kuchni po 2 latach musiałam dokupić poprostu się starła,
      ale warto
      Polecam szczególnie dla mam małych dzieci, nie będą dzieciaczki
      narażone na furę chemikaliów używanych w domu do sprzątania, to
      bardzo ważne jak nie muszą tego wdychać
      • 23.11.09, 20:51
        Gość portalu: ala napisał(a):
        > Najmniej korzystam z szarych-chyba zbędne mało efektów

Ci którzy korzystają, nie muszą handlować plastikowymi ścierkami. ;-)
        • Gość: nd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.10, 23:57
          Te szare to po zmoczeniu i wykręceniu [ na wilgotno ] do ekranów, klawiszy , tapicerki ,skóry , drewna, do auta w środku , lamp itp . na wilgotno [ bez wody ] mam wszystkie rewelacja.
    • Gość: baba21 IP: 217.116.101.* 07.12.09, 22:52
      moi drodzy nie dajcie się nabrać na to ja kupiłam wydałam masę kasy i nic za
      przeproszeniem gó... prawda. a jeszcze na dodatek padłam na fałszywego
      konsultanta co zagarnął na czysto moją kasę. a ja zostałam ze szmatami i nikt z
      raypath nie może mi pomóc bo ta pani już tam nie pracuje. wyłudzają kasę i
      koniec i ostrzegam przed panią barbarą m. teraz sprzedaje kołdry ludzie
      uważajcie proszę was bo stracicie pieniądze.
      • 23.12.09, 03:52
        Ludzie bójta się Boga, tyle lat to chodzi i jeszcze możliwym jest ustrzelić
        frajera? Rozumiem 300-500 złotych, ale nie takie piniądze ...??? Jednak głupich
        się nie sieje, sami się rodzą, a inni opływają w kasie, albo tylko tak im się
        wydaje, zostali w to wmanipulowani i nabiją cudzym kosztem komuś całkiem niezłą
        kasę. Dziwi mnie trochę, że łasi na kasę, ci co powinni strzec praworządności w
        naszym prawie już wolnym kraju na to przystają, dają ciche przyzwolenie, ale
        wiadomo w pewnych kręgach, może i słusznie panuje przekonanie, że wszystko i
        każdego kupić za wszawy grosz można - prawda??? Bez uzasadnionej wątpliwości
        jest to jawne bezprawie, albo...???
        --
        Moja siła w koncentracji mocy
      • Gość: D.B IP: *.adsl.inetia.pl 07.01.10, 12:05
        To że jeden konsultant jest nieuczciwy to nie znaczy że wszyscy!!!
      • Gość: zs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.10, 00:02
        dałaś pieniądze za g. . . psie , kocie ? ale masz trudności z węchem i wzrokiem . Ja kupiłam dałam gotówkę i czyściki wspaniałe dostałam i zestaw kosmetyczny do tego gratis.
    • Gość: heniek IP: *.ib.com.pl 31.12.09, 22:21
      • Gość: przedsiębiorca IP: *.petrus.pl 02.01.10, 10:11
        witam wszystkich powiem że byłem konsultantem tej firmy przez 4 lata, od roku
        prowadzę swój biznes, przez ten czas z sukcesami sprzedawałem czyściki i nie
        powiem że są złe bo widziałem takich ludzi jak janw na pokazach którzy chcieli
        udowodnić że oni swoją ścierką zrobią to samo niestety nie udało im się.ktoś
        zapyta czemu dalej nie sprzedaje? powiem tak, rynek już się nasycił tym tak samo
        jak Zepterem. cieszę się że mogłem w taki sposób pracować bo dzięki kasie jaką
        zarobiłem mogłem otworzyć biznes który daje mi jeszcze większą kasę. teraz do
        ludzi którzy zastanawiają się nad kupnem powiem że warto. zaraz ktoś napiszę że
        kolejna reklama. przypominam że już nie sprzedaję.
        • 02.01.10, 17:29
          Re: System czyszczenia Raypath - czy ktoś to zna?IP: *.petrus.pl
          Ciągle ten sam akwizytor tylko udaje kolejną osobę.

Myślisz że pokazując że jesteś nieuczciwy i udajesz różne osoby, zachęcisz ludzi do płacenia ci tysięcy złotych za zestaw ścierek z mikrowłókna które można kupić w supermarkecie po kilka złotych?

Ścierki rozprowadzane przez akwizytorów małopolskiej firmy o pretensjonalnej nazwie sugerującej że mieści się za granicą, mają podobne pochodzenie co sprzedawane w supermarketach
          Tyklko bardziej pazernych na cudze pieniądze domokrążców ;-)
          • Gość: abc IP: *.wtvk.pl 06.02.13, 19:40
            Ty jeszcze plujesz nienawiścią?Kup sobie ścierki z raypathu zacznij ich używać i pózniej się wypowiadaj,bo do tej pory jesteś tak cieniutki jak te te ścierki z marketu
    • Gość: lekarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.10, 19:52
      Jestem szczęśliwą posiadaczką tych czyścików od roku ,a kupiłam od
      konsultanta Raypath. Dla mnie i rodziny to rewelacja.Zaoszczędziłam
      przede wszystkim na chemii, odrzuciłam wszystkie leki
      przeciwalergiczne i co ważne, można nimi pracować i mieć długie
      paznokcie. Ręce nie pękają, jak to było przy używaniu środków
      chemicznychna Wszystkie te negatywne opinie są od osób, które nigdy
      ich nie miały albo nie umieją ich używać. Natomiast programy
      telewizyjne to atak producentów chemii - przecież, gdyby większość
      miała te czyściki, nawet w rozliczeniu trzy letnim, to i tak klient
      oszczędza, a producent bankrutuje. Apel do wszystkich, co mają -
      przeczytajcie dobrze instrukcję i nauczcie się z nich korzystać, a
      już nic innego nie będziecie używać. Ci zaś, co nie mają, niech
      najpierw sobie kupią, a dopiero wypowiadają się na ten temat.
      • 04.01.10, 20:36
        Standardowy tekst akwizytora tych szmat. Z powtarzaniem wiecznie tych samych, nie związanych z tematem, ogranych "argumentów".

I ciągle ta sama socjotechnika. Stawianie szmat po 2500zł w opozycji do dawnych, agresywnych środków chemicznych, a nie współczesnych, albo identycznych szmatek po kilka złotych za sztukę.

Kto poza pazernym domokrążcą powie na szmatę "czyścik"? Nikt. Nie ma takiego słowa w języku polskim: sjp.pwn.pl/lista.php?co=czy%B6cik To tylko zabieg mający uzasadnić wyciąganie z ofiary absurdalnie zawyżopnej ceny za szmatę którą w sklepie kupi 100 razy taniej.

Zmień płytę, to może ktoś się nabierze że naprawdę jesteś użytkownikiem nie domokrążcą :-)
      • Gość: asia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.10, 00:06
        brawo , jak można krytykować nie znając.
    • Gość: ania IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.01.10, 16:29
      jeżeli chcesz w to wejśc to nie zastanawiaj się tylko ruszaj, mam te
      czyściki w domu jestem zadowolona z nich rewelacja, ale czyściki
      mówią i pracują same za siebie. można na tym dobrze zarobić ale o
      tym to już powie ktoś na szkoleniu jeżeli się zdecydujesz na tą
      firme, a na tej stronie o raypacie to różne są opinie zresztą nic
      się dziwić tyle nas na świecie i różnych ludzi wielu jest.
      pozdrowionka i powodzenia
      • Gość: Rozczarowana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.10, 13:28

Witam ja z tych czyścików jestem ZADOWOLONA mam je od roku.Sama próbowałam w to
        wejśc ale po pewnym czasie stwierdziłam ,że to jest częściowo naciąganie ludzi i
        wiem sama bo tam jeździłam ale one tej kwoty nie są warte naciąganie i żerowanie
        na NAIWNYCH takich jak ja którzy zostają do spłacenia kredytów, niektórym nawet
        nie wypłacili pieniędzy i nikt wam nie powie że musicie zakładac działalnośc
        gospodarczą.Wiem że sporo nas po prostu zrezygnowało nie lubię robic ludzi w
        bambuko .Powodzenia dla tych którzy się zdecydują.
        • Gość: natalia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.10, 00:10
          za granicą wszystko w akwizycji można kupić , konkuręcja w tv wielkie drogie reklamy muszą żle pisać bo by zbankrutowal.
    • Gość: NIEZADOWOLONA KLIE IP: *.centertel.pl 03.02.10, 20:59
      WITAM CHCIALABYM OSTRZEC PRZED TYMI ZLODZIEJAMI.TEZ MIALAM WEJSC
      DO TEJ FIRMY ALE ZREZYGNOWALAM I TULKO ZAKUPILAM TEN PRODUKT KTORY
      SIE NIE SPRAWDZIL SA TO ZWYKLE SZMATY KTORE NIE POSIADAJA TYCH
      WLASCIWOSCI O KTORYCH ZAPEWNIA KONSULTANT.JA JE ODDALAM ALE MIALAM Z
      TYM DUZE PROBLEMY.NACHODZILAM SIE PO RADCACH PRAWNYCH,PO RZECZNIKACH
      PRAW KONSUMENTA AZ WRESZCIE DOPIELAM SWEGO.NAPRAWDE
      ODRADZAM.POZDRAWIAM
      • Gość: faceGlove IP: *.xdsl.centertel.pl 07.02.10, 10:02
        jak ktoś nie chce to ani nie zarobi ani w domu nie posprząta dla chcącego nic
        trudnego ja pracuję od 10 miesięcy w RYPATH i nie żałuje a dodam że czyściki
        miałam już od 15lat
        • 03.02.15, 14:55
          Banda oszustów! Zostalam z kredytem na 7 tysięcy złotych i nikogo z tych ludzi to nie obchodzi! To nie jest sprzedaż scierek tylko kredytów! Zostały mi dwa zestawy ktorych nie mogę ani sprzedać ani oddać! A nikogo z moich znajomych w tą piramide nie będę wciagac!
      • 03.02.15, 15:02
        Można wiedzieć jak się z tego wyplatalas? Naprawdę potrzebuję pomocy! :(
    • Gość: cytrynka IP: *.adsl.inetia.pl 16.02.10, 09:54
      www.raypath.pl strona z cenami ich produktów mozna kupic pojedynczo
      • Gość: flipek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.10, 21:02
        Witam jestem nowy na tym forum i początkującym użytkownikiem czyścików potrzebuje instrukcji użytkowania. Niestety mój synek przeczytał tak dokładnie że nawet literki pogineły, a w internecie nic nie mogę znaleźć. Podaje adres e-maile flipek123@wp.pl
        Proszę o pomoc!!!
        • Gość: zx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.10, 00:17
          poproś o instrukcję tego co ci sprzedał lub zadzwoń do firmy w Krakowie wyślą
        • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.13, 20:08
          zasady użutkowania na stronie www.ray.pl
      • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.13, 20:06
        to nie strona raypathu a jezeli mozna kupic tam na sztuki to jest opcja kup????!!!!!!!!!! nie ma strona raypathu to www.ray.pl
    • Gość: kathrine_m IP: *.adsl.inetia.pl 23.03.10, 15:25
      mazesz mi wierzyc albo nie,czysciki sprzedaje od roku,sama posiadam,klientow
      stalych mam ok 200 i nie ma osoby niezadowolonej.tymbardziej,ze z wiekszoscia
      klientow mam staly kontakt
      • Gość: beta IP: *.internetunion.pl 17.04.10, 19:18
        Mam kilkuletnie, zużyte czyściki Raypath i chciałabym kupić nowe. Jestem z
        Wrocławia. Osoba, która kiedyś mi je sprzedała, zajmuje się teraz inną
        działalnością. Proszę o kontakt prywatne1961@tlen.pl
    • Gość: jaga m IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.10, 11:30
      używam 4 rok. możesz kupić. dla mądrych ludzi którzy chcą coś zmienić.
      • 20.04.10, 17:04
        Mądrzy ludzie nie dadzą ci się nabrać. Trzeba być wyjątkowo naiwnym, aby dać się wrobić akwizytorowi w kupienie ścierek za 2500zł takich samych jak w supermarkecie za kilka złotych.
        Raypath - to nie jest nazwa fabryki ścierek. To nazwa malutkiej wiejskiej firmy z podkrakowskiej wioski która rozprowadza normalne ścierki z mikrowłókien

Jedyna różnica to ta, że nie sprzedaje normalnie w sklepie po kilka złotych, a przez domokrążców żądających 2500 zł (!)

Ciekawy tekst na ten temat: pokazywarka.pl/4vx88k/
        Oraz relacja z wewnątrz: www.biznesforum.pl/raypath-international-kto-cos-wie-o-nich-vt26101.html
        • Gość: js IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.10, 00:20
          lubisz parówki ? dla ciebie będą jak szynka.
      • Gość: ania IP: *.icpnet.pl 28.04.10, 14:01
        Panie Janie W.zastanawiam się skąd w Panu tyle jadu.Istnieje Pan juz na tym
        forum od kilku lat i niezmiennie trwa Pan przy swoim zdaniu,że to nic nie warte
        ścierki.A może zobaczyłby Pan jak one działają i dopiero wtedy wyraził swoją
        opinie.Pana tezy są nic nie warte,skoro pan tego nie widział.W tym wszystkim nie
        chodzi tylko o ścierki.To również czas sprzątania,estetyka,koszty wody
        itd.Proszę podejść do tematu ze zrozumieniem.Dlaczego ja jako kobieta muszę myc
        np.okna (5 sztuk)przez 2 lub 3 godziny skoro mogę przez godzinke mając te
        czyściki?Nie zaprzecze że jestem konsultantem w tej firmie od kilku lat i prosze
        mi wierzyć że mam kontakt z klientami którzy kupili czyściki 8 lat temu,mają je
        do dzisiaj (bielutkie)i nie wyobrażają sobie sprzątania innym sposobem.Jestem
        nawet gotowa na to aby poświecic swój czas i pokazac Panu działanie tych
        czyścików.Wiem że w necie można pisać co ślina na język przyniesie,ale myślę że
        od Pan mogę spodziewać się gzecznej odpowiedzi.Pozdrawiam.
        • 28.04.10, 16:01
          Akwizytorka "Ania" napisał(a):

>Istnieje Pan juz na tym forum od kilku lat

Czuję się zaszczycony tym że ktoś z maleńkiej, rodzinnej firmy Raypath poświecił swój czas i zbadał jak długo korzystam z forum. To oznacza że moje posty dowodzące że rozprowadzane przez nią szmaty (takie same jak jak w supermarketach ale kilkaset razy droższe) są skuteczne i uświadamiają ludzi ostrzegając ich przed zmarnowaniem pieniędzy.

To wielka satysfakcja, za co jestem niezmiernie wdzięczny! :-)

> i niezmiennie trwa Pan przy swoim zdaniu,że to nic nie warte
          > ścierki

Tutaj już niestety mamy do czynienia z typową dla domokrążców manipulacją. Świadomym kłamstwem do zaciemnienia sytuacji.
          Zawsze twierdziłem że ścierki z mikrowłókien są bardzo dobre. Niezależnie od tego czy pakowane przez fabrykę w torebki foliowe dla Raypath, Obi czy Tesco.
          Jestem tylko przeciwny, wmawianiu ludziom że można używać w nieskończoność jednej ścierki do mycia ustępu, samochodu i talerzy. Nie można. Ani w nieskończoność, ani tej samej po wypłukaniu w wodzie. Mikrowłókna nie mają własności dezynfekujących i nie usuną bakterii fekalnych z ustępu przed myciem talerzy. Obrzydliwy pomysł!

> chodzi tylko o ścierki.To również czas sprzątania,estetyka,koszty wody
          > itd.Proszę podejść do tematu ze zrozumieniem.Dlaczego ja jako kobieta muszę myc
          > np.okna (5 sztuk)przez 2 lub 3 godziny skoro mogę przez godzinke mając te
          > czyściki

Dokładnie to samo (pomijając że dane są mocno naciągnięte) dotyczy wszystkich ścierek z mikrowłókien. Nazywanie ścierki "czyścikiem" nie czymś jej lepszą. To tylko manipulacja socjotechniczna mająca zamącić w głowie ofiarom domokrążców.

> Nie zaprzecze że jestem konsultantem w tej firmie od kilku lat i prosze
          Tego nie byłabyś w stanie ukryć podobnie jak akwizytorzy piszący wcześniej pod wieloma nickami (zwykle ci sami)

> mi wierzyć że mam kontakt z klientami którzy kupili czyściki 8 lat temu,mają je
          > do dzisiaj (bielutkie)i nie wyobrażają sobie sprzątania innym sposobem

Odpowiem ci twoimi słowami:
          > Wiem że w necie można pisać co ślina na język przyniesie ;-)

>ale myślę że od Pan mogę spodziewać się gzecznej odpowiedzi.
          Otrzymałaś.

A tak z ciekawości. Znalazłaś moje posty na stronie internetowej Raypath na której jest skopiowany ten wątek dla celów szkoleniowych jako ostrzeżenie dla uczących się domokrążców, czy wpisałać nazwę firmy do google i jako jeden z pierwszych wyskoczył ci link do tego demaskatorskiego wątku? Czy też szef kazał?

BTW: Człowiek który handluje ścierkami, to akwizytor, a przy sprzedaży obnośnej - akwizytor. Konsultant to rzeczoznawca udzielający bezstronnych porad. Akwizytor nie jest bezstronny ani nie jest rzeczoznawcą.
          • Gość: ania IP: *.icpnet.pl 11.05.10, 14:27
            1/Panie Janie po ośmiu latach mam prawo nazwać się konsultantem,bo będąc u
            klienta to klient decyduje po zapoznaniu się z produktem o zakupie,a nie
            ja.Domokrążca puka od drzwi a drzwi a ja umawiam się na spotkanie z klientem
            telefonicznie,to klient mnie zaprasza na spotkanie.
            2/jezeli miałbym mozliwość zaprezentowania panu ten produkt to możliwe że
            przeszlibyśmy na"Ty"ale jak do tej pory to nie nastąpiło.
            3/Zestaw czyscików to koszt 2192 zł,a nie 2500 jak pan sugeruje.
            4/nikrt ludziom nie wmawia że wszystko można robić jedną ścierką,to jest zestaw
            i każda służy do czego innego,napewno tąco myje naczynia nie używam do
            toalety!!!!!!!!!
            5/Ja nie zaprzeczam że czyściki z OBI lub Tesco są złe.Tylko czy w tych sklepach
            kupię takie lub podobne do naszych?Nie.Tam kupię jedną za 5 czy 10 zł i umyje
            nią okna.Ok.za rok wyrzuce(o ile tak długo wytrzyma)i kupuję nastepne,a mając
            raypath,po roku nie wyrzucam.
            6/Jestem osobą myślącą i szef nie może mi nakazywać co mam robić.Wchodzę na to
            forum co jakiś czas i widzę tylko żółć która pana zalewa.Są też wpisy takich co
            chwalą i takich co narzekają.Ale Ci co narzekają to tacy którzy weszli do
            współpracy ale pracować im się nie chce i narzekają że ktoś ich wrobił.Bo oni
            chcieliby tylko pieniądze ale nie pracować.
            7/Resumując wszystko nie odpowiedział pan merytorycznie na zadane wcześniej
            pytania,do tego dodam następne może pan odpowie.

Ile pieniedzy miesięcznie wydaje pan na zakup srodków czystości?(łacznie z
            czyścikami,chemią,wodą)

Ile czasu zajmuje panu sprzątanie tradycyjną metoda?
            Proszę o merytoryczną dyskusję a nie tupanie nóżkami i wymachiwanie szabelką z
            okrzykiem "nie bo nie"

Pozdrawiam.
            • 11.05.10, 19:10
              Ad 1. Nawet 20 lat handlu ścierkami nie robi z domokrążcy konsultanta. Polecam lekturę słownika. To czego was uczą na kursach dla akwizytorów to bełkot pseudo-marketingowy tłumaczony przez ludzi bez wykształcenia.
              Ad 2. To że umawiasz się z potencjalną ofiarą, nie zmienia faktu że jesteś domokrążcą. Spróbuj przeanalizować znaczenie tego słowa i tego czym się zajmujesz.
              Ad 3. Szmaty nie za 2500zł a tylko za 2192zł? ;-) Dodałeś do tego koszty kredytu bankowego? Przecież nikt rozsądny mający do wydania gotówką taka sumę nie da się nabrać. Na kupno szmat za 2192 zł + kredyt czyli ponad 2500zł można namówić tylko osoby nie potrafiące zarządzać swoimi pieniędzmi i wydatkami. Czyli narażasz ludzi słabych na zaciąganie kredytu z żądzy zysku.
              Ad 4. Każdy akwizytor stosuje własne sztuczki aby zmanipulować ofiarę i doprowadzić do przekazaniu mu pieniędzy z zaciągniętego kredytu. Wielu twoich kolegów twierdziło że można używać jedej ścierki do wszystkiego. Wystarczy przepłukać w samej wodzie ;-)
              Ad 5. Ścierki z mikrowłókien mają podobną trwałość niezależnie od napisu na torebce. Nawet gdyby zapakowane w torebkę małopolskiej firmy raypath miały 10% większą żywotność (hipotetycznie tylko) absurdem byłoby kupowanie ich kilkadziesiąt razy drożej. Ludzie potrafią liczyć.
              Ad 6. Klasyczne bzdury broniącego się akwizytora. Tych "chwalących" nawet wiele razy przyłapaliśmy na tym że są sami akwizytorami i piszą pod innymi nickami udając zadowolonych klientów. To przestępstwo.
              Ad 7. Nawet gdybym wydawał 30 zł na środki czyszczące, to i tak kilkadziesiąt razy mniej niż kosztują twoje ścierki. A ścierki też wymagają preparatów do ich czyszczenie i dezynfekcji, nie wszystko wyczyszczą same a koszt ich częstej wymiany powoduje że ludzie nie dają się ponownie nabrać.

Ja ze swojej strony proszę o nie powtarzanie po raz dwusetny tych samych bajeczek ze szkoleń dla akwizytorów. Nikt już się nie da nabrać.

A na marginesie - co to za fantastyczne laboratoria i instytuty naukowe działają na wsi pod Krakowem dla minifirmy Raypath że wyprodukowały takie niespotykane na świecie ścierki? Dlaczego są sprzedawane wyłącznie w Polsce? Takie "genialny" wynalazek powinien opanować cały świat!
              To jak będzie z merytoryczną odpowiedzią? ;-)
              • Gość: ania IP: *.icpnet.pl 09.06.10, 14:13
                Widzę że jesteś tępy jak podeszwa od butów.Teraz odpisuje ci w twoim
                stylu.Plujesz jadem jak moher od rydzyka.Współczuje twojej rodzinie o ile ją
                masz,bo kto chciałby sie męczyć z takim bezmózgowcem.Podejrzewam że jesteś
                złośliwym zakompleksionym człowieczkiem który wojuje z całym światem.Zyj sobie w
                tej nienawiści dalej,a opinii o czyścikach tak i tak nie zmienisz,bo są najlepsze.
                • Gość: LDLA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.10, 00:32
                  On pluje bo sam ma niską ocenę o sobie , musi się czyimś kosztem dowartościować biedny dupek
              • Gość: raypathowiec IP: 213.156.122.* 17.03.11, 17:08
                Czysciki nie sa sprzedawane tylko w polsce prosze sie doinformowac albo nie zabierac zdania poniewaz te wypowiedzi sa nie prawdziwe i zenujace.Wypowiadasz sie z duza nienawiscia i zloscia czy ktos cie skrzywdzil w dzecinstwie?
                • 17.03.11, 18:12
                  Bzdura. Te "czyściki" to są normalne ścierki z mikrowłókien (germ. mikrofaza).
                  Pod nazwą Raypath po absurdalnie zawyżonych cenach sprzedawane są rzeczywiście tylko w Polsce ponieważ próba ekspansji zagranicznej nie powiodła się. Nie znaleziono tam frajerów którzy płaciliby równowartość 2500zł za szmatki dostępne w każdym supermarkecie po kilka złotych. Dlatego zagraniczne domeny internetowe o tej nazwie można kupić obecnie za grosze.
                • Gość: raypathowiec IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.04.11, 23:54
                  wiara czyni cuda
    • Gość: była IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.10, 14:58
      jestem byłą przedstawicielką tejże firmy i mam do sprzedania dwa zestawy i
      idealnym stanie wraz z zestawami kosmetycznymi w cenie ok. 1500 zł z gwarancją,
      za gotówkę i na raty. tel 660-632-726
      • 03.05.10, 17:00
        Współczuję ci że straciłaś pieniądze, ale nie próbuj skutków swojej naiwności
        przerzucać na innych. Nikt ci nie zapłaci 1500zł za ścierki które w
        supermarkecie kosztują 8 zł z komplet. Nawet jeżeli opowiesz że leczą z astmy,
        usuwają ciążę i wiążą krawaty.
        • Gość: Darek. IP: *.metrolink.pl 09.05.10, 23:18
          Widzę, ze masz problem i to ze sobą ..
          Powiedz mi jeszcze, że szmatki z marketu mają 2 lata gwarancji, czyszczą bez
          chemikalii, mają domieszki srebra, które zabijają bakterie, wirusy itp, i
          trwałość nie mniej niż 6-8 lat..
          ale zawsze można żyć i sprzątać tak jak prababcia..
          • 10.05.10, 00:25
            Tak. Każda szmata z mikrowłókna może większość rzeczy czyścić bez dodatków.
            Każdą szmatę niezaleznie od tego czy jest ze znanej sieci OBI lub Tesco, czy z
            maleńkiej, małopolskiej firmy Raypath, trzeba czasami prać i dezynfekować.
            Nie próbuj robić ludziom wody z mózgu, ponieważ naiwnych już praktycznie nie ma,
            więc i tak nie sprzedasz szmat za 2500zł.

BTW: Sądzisz że ktoś wpuści do domu akwizytora, widząc po twoich postach na
            forum taki poziom kultury i agresję?
            • Gość: ala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.10, 00:37
              czyściłam za 2.50 całe 30 lat [ alergia ] teraz mam czyściki mały zestaw i nie kaszlę REWELACJA
          • Gość: irmina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.11, 21:11
            Przepraszam bardzo żywotność dłuższa !!! ja mam już 10 lat :)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.