Prezent dla 13-latki Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Prosze, poradzcie cos!
    Bliska nam panna konczy wkrotce 13 lat. Ja swoje trzynaste urodziny mialam
    moze nie tak dawno, ale nie mam pojecia, co teraz jest "na czasie". No i czasy
    sie troche zmienily...
    Nie mamy za bardzo mozliwosci "zrobienia wywiadu", poniewaz dzieli nas
    kilkaset kilometrow.
    Bardzo prosze o konkretne rady.
    • moze jakaś fajna torba na wiosne
      --
    • Gość: dana IP: *.adsl.inetia.pl 26.03.07, 13:07
      A może ksiażkę?
      Dla 13-latki... Hmmm, może Jean Webster "Tajemniczy opiekun" lub "Kochany
      wrogu"? Stare, ale wcale się nie zestarzły :-) Polecam!
      • Gość: makao IP: *.infinity.net.pl 26.03.07, 15:45
        może srebrny łańcuszek , kolczyki
        • Gość: Ola13 IP: 94.75.121.* 26.12.09, 19:19
          Ja mam trzynaście lat i pewnie ucieszyłabym sie z pamiętnika albo
          ciekawej ksiązki. Polecam serię " Brzydcy" , "Śliczni", "Wyjątkowi"
          Scotta Westerfielda. Dostałam ją na gwiazdkę i przyznam , że jest
          ciekawa.Myślę , że jej się spodoba.
      • musze przyznac, ze o opiekunie tez myslalam. ale balam sie, ze to juz za bardzo
        traci myszka :)
        mysle, ze opiekun bedzie jako dodatek do prezentu:)
        • Gość: ola IP: *.danet.com.pl 03.12.08, 16:26
          sama mamm 13 lat i prefruje w iPODA LUB xbox .....
          ksiazka otpada ....... teraz sławna jest lady gagaa......
          • Gość: Gossia! <LOL> IP: *.xdsl.centertel.pl 04.12.09, 16:17
            Jaa mam 13 lat i uwielbiam torby duze torbywięc moze cos w tym styylu
            a jak nie to coś z biżu może kolczyki lub bransoletkę
            A jak coś nie tego to ostatecznie jakiś sprzęcior np.: i-pood,laptop
            no i takie rożne!
        • Gość: fanka bobka IP: *.toya.net.pl 31.10.09, 19:29
          hmm...ja też mam problem z kupieniem mojej 13-letniej koleżance prezentu.Nie
          lubi nic typowego dla dziewczyn (kosmetyki,ubrania itd.).Co mogę jej kupić?Lubi
          czytać książki.Może jej kupić Zmierzch?Albo pamiętnik BrzydUli bo lubi oglądać
          Ulkę :)
          • Gość: parafina IP: *.dynamic.chello.pl 12.12.11, 15:09
            Zmierzch to ona już pewnie zna. Teraz bardzo modna jest taka książka też z paranormal romansu Córka żywiołu Leigh Fallon. Moim zdaniem znacznie ciekawsza niż Zmierzch, ale to pewnie dlatego, że nie lubię wampirów.
        • Gość: 13-latka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.10, 10:21
          No wierze ze jest problem z wybraniem prezentu bo znam siebie:)
          Proponowała bym to podarowac pieniądze a dziewczyna napewno kupi
          sobie cos co będzie jej odpowiadało:))
          • Gość: Hyhyh IP: *.adsl.inetia.pl 02.02.11, 20:33
            pieniadze to od rodzicow....polecam cos skromnego.. ludzi ipood?lol....laptop<hahaha> Wiecie jak ktos kasy nie ma to moze czekolada,I JAKIS SKROMNY PODAREK.. Bluzka z napisem jej imienia ;] Alboo coś ;D Pamietnik sie tez sp[rawdza...Teraz w modzie jest posiadanie malych sweetasnych misow ;)
    • szkoda, ze tak malo podpowiedzi.
      ale z drugiej strony pociesza mnie to, bo nie tylko ja sie nie znam na 13latkach :)
      • Niektórym to trudno dogodzić, sama podałam 14 propozycji i myslę, że z tego
        zestawu można już coś wybrać. Piszesz, że kosmetyki dostała pod choinkę, więc
        pewnie skończą się niedługo. Nie podałaś też przedziału cenowego. Do swoich
        propozycji dodam jeszcze aparat cyfrowy, cyfrową ramkę, lub po prostu zabierz
        ją do sklepu i niech wybierze sama coś sobie. Mój chrzestny zawsze tak robił i
        byłam z tego najbardziej zadowolona.
        --
        s17.bitefight.pl/c.php?uid=22832
        • Jeśli znasz dokładnie rozmiar możesz kupić coś z ciuchów, ale coś markowego.
          --
          • Gość: Gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.10, 09:55
            albo jakas zabawna koszulka, (typu dla chłopaka z narysowanym krawatem )a teraz cos takiego wymyslec dla dziewczyny
        • joko5
          to nie tak, ze mi trudno dogodzic. ze plyty, filmy, kosmetyki itp. to wiem. ale
          nie wiem, jakie konkretnie. dlatego podpowiedz z "tajemniczym opiekunem" jest
          dobry, bo podaje konkretny tytul, a nie tylko, ze mozna kupic ksiazke.
          zwyczajnie nie znam sie na 13latkach i na tym, co jest teraz modne. :)
        • Gość: AnUlaaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.09, 13:11
          Ja mam 13 lat. Na urodziny chciałabym dostać jakieś extra ciuchy !! Takie jakich mało w sklepach :):)) Zestaw pasków-dużo kolorów i do tego kolczyki. Perfumy a także jakieś oryginalne ciuszki :DDD
          • Gość: patrycja IP: *.cable.ubr11.smal.blueyonder.co.uk 18.10.09, 10:31
            mam 12 lat i zaras bede miala 13 mam wszystko czego zechce mam duzo kasy i mieszkam w anglii niewiem jak sie ludzie w polsce ubieraja ale ja bym nie zabardzo byla zadowolona tylko z ciuchow i jak dziewczyna ma duzo kasy i muwisz ze ma wszystkie gry i takie tam to musisz jej cos kupic drogiego w takiej cenie do ktorej jej przyzwyczajona a nie nizej ja bym ci poradzila telefon sama mam taki i jest super nokia5800
            mialam telefony LG i takie tam ale ten mi sie najbardziej spodobal napisz co o tym myslisz
    • bylismy dzis w sklepach, zeby zrobic wywiad - jakie i po ile sa torby.
      i tu pojawil sie problem.
      jaki kolor jest teraz modny wsrod 13latek?
      mnie zachwycaja torby z helle kitty itp. no ale przeciez 13latka jest na to juz
      "za dorosla" :)
      jesli nie to, to co? :)
      • Gość: jakaśtam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.07, 16:48
        Z tego, co widzę w autobusie, to młode dziewczyny noszą głównie 4 kolory:
        1. dżinsowy
        2. czarny
        3. biały
        4. khaki

Na wszystkim jakieś niemiłosierne hafty. Ogólnie ciuchy jak a House'a.
        • Jaki dziewczyna preferuje styl? Jeśli lubi nosić bojówki i tego typu ubrania to
          jak najbardziej khaki. Jeansowa raczej odpada przynajmniej tak mówi moja 12-
          letnia córka.
          --
          • joko bardzo dziekuje za zaangazowanie. w poniedzialek ruszamy na lowy :)
            bedziemy pamietac, ze dzinsowa odpada :)

pozdrawiam cieplutko!
            • Gość: ja mam 13 lat:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.07, 21:26
              ja mam 13 lat i uwazam ze torba jak najbardziejnajlepsza bylaby
              jakas czrna lub biala z adidasa jesli dziewczyna lubi sportowe
              rzezcy KSIAZKA ODPADA moze cos z bizuteri np komplek srebrny z
              malymi cyrkoniami kolczyki lanuszek bransoletka pierscione k
              wiesiorek mp4 moze jakies kosmetyki olejki zapachowe do kapieli jaki
              fakny portfelik jakis wiesiorek do telefonu jesli lubi to moga byc
              puzzle jesli znasz jej rozmiar to jakies ciuch jaesli zbira zeczy z
              jednej firmy to kup cos z tej firmy jakies blyszczyk perfumy
              dezodorant jakis zegarek na reke fajna miniowe i jakos bluzke z
              czachami lub w paski bo takie sa modne opcji jest duzo
              pozdrawian:):) mama ndzieje ze zakupy sie udadzz i pamietaj nie
              kupuj ksiazki:);p
            • Gość: iwonka IP: *.stansat.pl 16.12.08, 21:31
              Mam 13 lat i chciała bym dostać laptopa albo iPOD'a ale mamusia remontuje mieszkanko więc nie za bardzo mi kupi wiec musiałam wybrać sobie jakiś tańszy prezent np. mata do tańsca ("Mata do tańca Dance Mat Deluxe + Stepmania MAX Stepmix 2009 PL") Nie jest za drogie od. 45zł do. 130zł
              Polecam bardzo i pozdrawiam :)
    • Gość: angela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.08, 10:28
      Ja sama Mam 13 lat i dziewczyny w moim wieku zazwyczaj interesóją się
      paznokciami a więc proponuje aby zakupi jakiś mini zestaw do robienia paznokci
      akrylowych (koszt ok.70 zł) . Sprawdzona stroną do zakupu tych akcesori jest
      strona Allegro.pl. Jednak bezpiecznoejszym prezętem są zwykłe rolki lub łyżwo
      rolki z możliwością regulaci rozmiarustopy (koszt od 65.99 do 129.99 ) :)
      Mój e-mail to kulka13_95@o2.pl
      • Gość: Ewciaaa IP: 213.199.255.* 23.08.08, 21:05
        Dlaczego książka odpada?
        Ja mam 13 lat (tzn. w poniedziałek 25.08 końćzę) i ja chciałabym dostać jakąś
        fajną książke np. z serii szkoła gwiazd, bezsennik, pamiętnik księżniczki. Moim
        zdaniem bluzka w czachu lub paski to zły pomysł.
        Dorba z jakimiś dodatkami w śrosku typu perfumy, kolczyki, jakiś zestaw to też
        fajny pomysł.
        • Gość: GUMA IP: *.magma-net.pl 19.11.08, 15:42
          Kazdy ma innym styl jedni lubią czachy drudzy " kotki" ja mam 13
          lat i mysle ze wystarczy jakaś miniówa z legginsami jakiś błyszczyk
          i prezent gotowy....
          • Gość: Nabi_13 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.08, 17:04
            Dla mnie książka to dobry pomysł bo bardzo lubię czytać ;) żeby
            tylko w moim stylu ;)Bo rzeczywiście każdy ma inny styl. Jednak ja
            poprosiła bym zamiast rzeczy o kasę :-) Wolę wybrać coś sama ;-)
            Pozdrowienia ;)
            • Gość: donia IP: 94.254.188.* 01.03.09, 12:07
              hhmm.. ja też mam problem co kupić koleżance. Kończy ona za pare dni
              13-tke. Mam pare pomysłów np. kolczyki, jakas inna biżuterie,
              torebke, perfumy, kosmetyki, książke , jakąś gre. Tylko trzeba
              wiedzieć co lubi. Najlepiej niech Pani się spyta poprostu co by
              chciała albo co lubi i jej to kupi. Albo jak wiekszosc osob robi
              daje pieniadze lub idzie z tą osobą do sklepu
      • Dla wielu 13 latek przydal by sie slownik na prezent urodzinowy,bo tyle bledow ort ze az wstyd czytac.
    • ja myślę, że z ta ramką cyfrową to byłby fajny pomysł. Z tego co widzę i słyszę
      w metrze czasami to nastolatki się tym zachwycają. Zresztą teraz takie czasy
      mody na fotki, więc i ramka na nie się przyda. Elektronikę kupuję na 1komp.pl
      polecam do przejrzenia. Sama nie mam ramki cyfrowej (jeszcze!) :) więc musisz
      sprawdzić czy ją mają w ofercie, ale chyba wszędzie można ją teraz dostać.
      • Klasycznym prezentem dla 13latki może być odtwarzacz mp3, ramka cyfrowa - też
        fajny pomysł, może jakiś prosty aparat fotograficzny. Dziewczynka na pewno nie
        pogardzi jakimś ubraniem. Pewnie jest fanką Hanny Montany, albo Hello Kitty :)
        Teraz dzieci to mali gadżeciarze - warto to uwzględnić ;)
        • Gość: niesia12 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.12.11, 23:17
          Nie jestem znawcą nastolatków, Ale Hanna Montana, to raczej dla 10, 11 latków, a Hello Kitty dla przedszkolaków:)
    • A może jakiś fajny pendrive? Według mnie to całkiem ciekawie wygląda np. takie
      urządzenie www.lucasgsm.pl/pendrive/ocz/ocz-technology-atv-8gb/ Ma gumową
      obudowę, więc ciężko go zniszczyć (nawet zalać) Taki prezent jest całkiem
      nowoczesny (a do tego praktyczny), więc młoda osoba powinna być z niego
      zadowolona. W tym sklepie można znaleźć sporo pomysłów na ciekawy prezent -
      wystarczy przejrzeć ofertę.
    • A lubi śpiewać? Bo jeśli tak, to fajną sprawą jest coś do karaoke :). Moja
      siostrzenica cieszyła się z tego bardzo, chociaż muszę powiedzieć, ze jest
      trochę młodsza - ma 8 lat... Ja w każdym razie coś takiego polecam.
    • Pomysłów na prezent dla 13-latki jest mnóstwo, zależy tylko co owa panna lubi??
      Ja poszłabym osobiście w coś praktycznego nie wiem może jakiś program do nauki
      języka, albo jakiś do obróbki zdjęć. Duży wybór programów masz w sklepie
      3kropki.pl więc na pewno coś znajdziesz dla panny Tobie bliskiej.;)
    • Gość: Kpaula13456789 IP: *.centertel.pl 16.12.09, 15:23
      daj jej kase i ładną kartke
      lub jakies zwierzątko
      • Albo daj jej możliwość nagrania własnej płyty :) Takie coś oferuje taki serwis
        wyjatkowyprezent.pl. Nie tylko spędza sie cały dzień w studio, ale otrzymuje
        również później na płycie nagrana piosenkę. Super sprawa:)
      • Gość: niesia12 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.12.11, 23:22
        Zwierzę, to nie zabawka, a żywa istota, więc Jej kupno powinno byc przemyślane. Odradzam takie prezenty, potem nie ma się kto zwierzęciem zajmowac, albo londuje na ulicy...
    • COOLowy Magnes
      poszukaj w necie powinny jeszcze byc!

ziuz napisała:

> Prosze, poradzcie cos!
      > Bliska nam panna konczy wkrotce 13 lat. Ja swoje trzynaste urodziny mialam
      > moze nie tak dawno, ale nie mam pojecia, co teraz jest "na czasie". No i czasy
      > sie troche zmienily...
      > Nie mamy za bardzo mozliwosci "zrobienia wywiadu", poniewaz dzieli nas
      > kilkaset kilometrow.
      > Bardzo prosze o konkretne rady.
    • Gość: Dominika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.10, 21:31
      Moim zdaniem daj jej kase lub zapytajk poprotu co ,by chciała dostac mam 13 lat i zawsze pyta mnie oto chrzestna i jej odpowiadam ;)
      • Gość: Kamcia :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.10, 19:30
        Ja kończę 13 lat 20 czerwca w niedzielę więc niedługo i bardzo
        chciałabym dostać jakąś fajną bransoletkę np. ze sklepu ,,six" tam są
        naprawde fajne dodatki dla nastolatek :) polecem :)
    • Gość: Natalia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.10, 14:38
      również mam 13 lat i moim zdaniem najlepiej kupić dużą wyróżniającą się torbę
      oraz bransoletkę z wieloma ciekawymi zawieszkami. a do tego jakiś kosmetyk z
      bardzo wyrazistym owocowym zapachem, jakąś długą z nadrukiem tunikę no i
      oczywiście coś słodkiego.
    • widziałam w Smyku fajne zestawy kosmetyków dla dziewczat
      moze wesola bielizna w Atlanticu
      polecam tez kosmetyki z Avonu np. taki zestaw
      www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=454154976486&set=a.357393516486.164033.355232781486
      pozdrawiam
    • Gość: emilia IP: *.elk.mm.pl 19.04.11, 15:31
      Witam. Dość często zaglądam do sklepu internetowego „Niebieski-koralik” ,bo mają świetną włoską , ręcznie wykonaną biżuterię BIAGI , którą zaczęłam kolekcjonować. Codziennie pojawiają się nowe produkty, np. dziś krowa złota. Jest także wiele innych koralików stworzonych dla dzieci w linii Biagi Kidz. Pośpieszcie się, a z pewnością sprawicie świetny prezent dla swoich pociech.
    • ja uważam ,że taka pannica najbardziej by się cieszyła z jakiejś prostownicy albo lokówki przeciez w tym wieku to wygląd jest bardzo ważny, a ten prezent też nie zobowiązuje, także wydaje się że byłby odpowiedni o np cos takiego www.medialux.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=77&prod=43539
    • Gość: dobra rada IP: *.elk.mm.pl 16.01.12, 21:13
      Może kosmetyki do kapieli? W sklepie internetowym Aquabath znajdziesz przepieknie pachnące, relaksujące, także i dla siebie cos znajdziesz, bo asortyment jest bardzo duży.
    • Gość: ppp IP: *.devs.futuro.pl 24.01.12, 19:00

Tylko tutaj możesz uzyskać kupony rabatowe na interesujące Ciebie produkty lub usługi o konkretnej wartości. Ty wybierasz i decydujesz! Oferta platformy uporządkowana jest w pięć kategorii tematycznych: Elektronika, Motoryzacja, Hobby, Dom i ogród, Moda i uroda. Sprawdź nas i polecaj znajomym!
      www.hotprice.pl/?pwid=50a7432f27354f85b97a5af508ef5623
    • Gość: tulis tula IP: *.icpnet.pl 23.04.12, 08:55
      A może taki fajny, śmieszny zegar? Według mnie idealny dla 13-latki :) Zawsze jak mam podobny dylemat z prezentem to wchodzę na strony sklepów z gadżetami ale ten jest moim ulubionym sklepem :) i zawsze coś tu znajdę :)
      • 13-latka już lubi zadbać o wygląd, więc dobrym pomysłem byłaby prostownica albo lokówka... w avansie jest sporo sprzętu tego typu w rozsądnych cenach, można zajrzeć. niemniej, warto to uzgodnić z rodzicami małolaty, mogą mieć coś przeciwko prostowaniu włosów na przykład ;)
    • Gość: killakellakilla IP: *.icpnet.pl 30.04.12, 21:02
      13-sto latce to ja bym kupiła zestaw kolorowych, milutkich ręczniczków :) Powinna się ucieszyć :)
    • Gość: Kolorooffa IP: *.internetia.net.pl 24.05.12, 17:49
      Witam!
      Nie piszę tutaj teraz, aby pomóc osobie pytającej bo wiem, że jej pytanie zostało dodane parę lat temu :D Ale pisze po to, aby osobom, które szukają tutaj pomysłu na prezent było łatwiej. A więc tak: nastolatki teraz lubią różne wymyślne rzeczy. Ale jeden lubi taki styl, drugi taki. Więc moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem w sprawie kupna prezentu jest zaprosić osobę, której kupujemy prezent np. do jakiejś dużej galerii i pozwolić jej pochodzić po różnych sklepach i poszukać czegoś w jej stylu lub czegoś co się jej spodoba. Taki prezent będzie dobrany, a nie po dwóch tygodniach wyrzucony do śmieci, lub komuś oddany. Bo najważniejsze jest, aby się podobał, a nie, żeby kupić coś na odwal i aby wylądowało w śmieciach.
      Takie jest moje zdanie, liczę, że pomogłam.
      Kolorooffa ^^
    • może jakaś fajna książka lub film na DVD? teraz jest szał na Zmierzch, może to akurat lubi? jeśli znasz rozmiar ubrań, to bluzeczka lub spódniczka też będzie ok. 13 lat, to wiek, kiedy zaczyna się zwracać uwagę na modę. może jakieś śliczne buciki, takie jak balerinki zebra-buty.pl/model/2235-balerinki-wortmann wygodne i praktyczne. albo coś bardziej rozrywkowego - podwójne bilety do kina lub karnet na basen :)
    • Gość: Sharen IP: 124.205.237.* 31.05.12, 15:41
      Film Zamiana ciał (2011) jest super! Polecam!
    • Gość: glosniczki IP: *.icpnet.pl 16.07.12, 12:30
      Myślę, że młodej damie spodobają się głośniki w kształcie czerwonych szpilek :))))
    • Gość: weraa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.13, 15:09
      no wiec kup jej :
      - kubek z jej zdjeciem i jakims napisem ( np. jej imie . jakies jej powiedzonko , cos co lubi , niewiem..wymysl cos )
      - ramke z jej zdjeciem lub waszym albo z przyjaciolka , chlopakiem , rodzinka ;D
      - naszyjnik z pierwsza litera jej imienia lub jej chlopaka ;))
      - misiek pluszowy ;)
      - torebka ( zalezy jaki lubi styl , np. worek , kuferek...)
      - modny (najlepiej markowy ) ciuch ze smiesznym nadrukiem lub napisem
      - kolczyki
      - kosmetyki (jakis zestaw o zapachu ktory lubi , lub sama cos wubierz )
      - cos slodkiego ( to zawsze poprawia humor )
      jesli pomoglam to super ;) powodzonka ;))
    • Gość: misia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.13, 20:05
      możesz jej dać (jeśli lubi typ sportowy)torbe sportową ,perfumy ,koszulke najlepiej z H&M.
      Jeśli lubi malować paznokcie i ubierać się dziewczęco Lakier ,spudnice z koronką,buty na koturnach,i kolczyki
    • Odtwarzacz mp3
    • Gość: Iza IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 30.12.13, 09:46
      Pamiętam, że będąc nastolatką uwielbiałam świeczniki, bibeloty i inne tego typu dekoracje. Może przypadnie jej do gustu ładny, poręczny świecznik do pokoju? Ostatnio kupowałam taki i prezentuje się naprawdę imponująco.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.