Dodaj do ulubionych

Jaka firma kurierska przewozi palety (tanio)?

IP: 212.244.122.* 20.06.07, 22:19
Witam.
Pytanie jak w temacie. Czasem mam do przewiezienia 1-2palety mat. budowlanych
na drugi koniec Polski. Jaka firma kurierską mogę nadać takie palety - gdzie
najtaniej? Dodam że mowa o paletach EURO, wysokość około 120cm, waga 1.5tony.

Dzwoniłem do Opeka ale zażyczyli sobie 2tyś za 1 paletę. Może znacie jakaś
firmę która specjalizuje się w dużych ładunakach? W dobrych cenach?

POZDRAWIAM
Edytor zaawansowany
  • nkom 20.06.07, 22:41
    Proszę spróbować w siódemce za paletę płaciliśmy my tam ok 120zł netto albo dhl
    tylko nie wiem jak jest wagą
    link do siódemki
    siodemka.waw.pl/
    link do dhl
    dhl.pl/
    --
    Sprzęt biurowy nkom.pl
    nkom.pl
  • Gość: KZ IP: 212.244.122.* 23.06.07, 16:16
    Witam,

Dziękuje za trop. Siódemka przewozi ale palety tak do 300kg. (ja mam minimum
    800kg, a zdecydowanie częściej 1.5tony). Teretycznie w cenniku mają palety do
    800 kg, ale z tego co rozmawiałem z babką w moim oddziale to nie byli chetni.

DHL ma w ofercie,ale ceny też dobre:) Gdyby ktoś słyszał o tanim kurierze spec.
    się w cięzarach to jestem zaineteresowany.

Pozdrawiam
  • Gość: KZ IP: *.adsl.inetia.pl 28.07.07, 12:56
    UPS wozi palety do 1000 kg w cenie około 280 zł netto
  • Gość: radek IP: *.sta.asta-net.com.pl 01.07.16, 08:37
    Skontaktuj się z DB Schenker nam dowożą palety .
  • damiano381 01.08.16, 21:31
    Palety tanio można wysłać serwisem www.tslkurier.pl wysyłają też palety do Europie
  • Gość: Agata K. IP: *.skomur.pl 14.12.14, 12:11
    Zamówiłem ostatnio wysyłkę kilku palet EURO na www.e-palety.com i dostałem zaskakująco niską cenę 115 zł netto za wysyłkę w całej Polsce! Polecam ich do stałej współpracy bo kontakt z nimi jest wzorowy. www.e-palety.com
  • Gość: Marta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.14, 08:39
    Przewozimy palety ok 1000 kg już od 105 zł netto
    Mniejsze do 500 kg od 80 zł netto
    Większe ładunki również wchodzą w grę, cenę ustalamy indywidualnie.
    Zapraszam do kontaktu
  • adamnawalka 11.09.14, 11:35
    Słuchajcie jak chcecie wysłać kurierem najtaniej paletę EURO to wejdźcie na stronę www.e-palety.com . Skorzystałem z ich usług i mają mega niskie ceny na wysyłkę w całej Polsce!"
  • terriblexd 26.11.14, 06:55
    Eh, najtaniej wysłałem paletę EURO dzięki www.e-palety.com. Ich najniższe ceny rynkowe nie mają żadnych ukrytych opłat paliwowych czy też drogowych! Mogę ich gorąco polecić!
  • Gość: Cadeus IP: *.adsl.inetia.pl 08.12.14, 17:52
    Czy wiecie, że w Polsce pojawiła się nowa firma, która wysyłka wszystkie Palety EURO za mega niskie ceny? Wysyłam ok 50 palet w miesiącu i dali mi cenę 100 zł / netto ze wszystkimi opłatami! Odezwijcie się do nich i przekonajcie się sami!
  • Gość: Agata K. IP: *.skomur.pl 14.12.14, 12:10
    Wysłałem najtaniej paletę EURO ze wszystkich kurierów właśnie dzięki www.e-palety.com. Mają najniższe ceny na rynku i żadnych ukrytych opłat drogowych czy paliwowych! Polecam ich z czystym sumieniem!!! www.e-palety.com
  • matyldabula 17.12.14, 14:30
    Słuchajcie jak chcecie wysłać kurierem najtaniej paletę EURO to wejdźcie na stronę www.e-palety.com . Skorzystałam z ich usług i mają mega niskie ceny na wysyłkę w całej Polsce!
  • szwedjoan02 18.12.14, 11:15
    Ja również polecam wysyłkę poprzez www.e-palety.com, dostałam bardzo korzystna cene za wysyłkę palety EURO, a mianowicie tylko 115 zł, tak więc z czystym sumieniem polecam tą firmę.
  • 1985krzysztof 09.04.15, 07:38
    Zachecam do zapoznania sie z oferta swietnej firmy www.e-palety.com Zajduje sie tam wszystko w temecia palet i ich transportu.
  • Gość: jdruchli@gmail.com IP: 195.128.229.* 21.04.16, 14:29
    Witam
    Proszę o ofertę cenową na przewóz po całym kraju palet płynu do spryskiwaczy (ciężar 1 palety 600 do 650 kg ). W roku od 2000 do 2500 sztuk. Przewóz od producenta 30 km od Sosnowca po całym kraju.
    Pozdr jd
    jdruchli@intercars.eu

• Gość: Piotr IP: *.play-internet.pl 10.10.17, 22:37
    Transport palet i przeprowadzki z Polski do UK można zlecić w miarę tanio w speedpaca: speedpaca.eu Podobno nie pod-zlecają transportu więc ceny mogą być trochę niższe.
  • Gość: lukexd IP: *.netland.3s.pl 12.10.14, 12:03
    Wysłałem najtaniej paletę EURO ze wszystkich kurierów właśnie dzięki www.e-palety.com. Mają najniższe ceny na rynku i żadnych ukrytych opłat drogowych czy paliwowych! Polecam ich z czystym sumieniem
  • justina.t 11.11.14, 22:32
    Polecam firmę www.szybkapaleta.pl Często korzystam z ich usług i mają bardzo tanie przesyłki na paletach 120cm x 120cm do 1000kg
  • bbeataa1 10.12.14, 20:50
    polecam firmę FastPost. Moi znajomi wysyłali przesyłki paletowe i sobie chwalili ja natomiast zazwyczaj wysyłam zwykłe paczki,a le też jestem zadowolona.
  • Gość: Agata K. IP: *.skomur.pl 14.12.14, 12:13
    Słuchajcie jak chcecie wysłać kurierem najtaniej paletę EURO to wejdźcie na stronę www.e-palety.com . Skorzystałam z ich usług i mają mega niskie ceny na wysyłkę w całej Polsce!
  • matyldabula 17.12.14, 16:03
    Polecam zapoznanie się ze stronką www.e-palety.com. Wysłałam najtaniej paletę EURO ze wszystkich kurierów właśnie dzięki nim. Mają najniższe ceny na rynku i żadnych ukrytych opłat drogowych czy paliwowych! Polecam ich z czystym sumieniem ;)
  • Gość: DPS Developer IP: *.play-internet.pl 21.12.14, 23:48
    " Słuchajcie jak chcecie wysłać kurierem najtaniej paletę EURO to wejdźcie na stronę www.e-palety.com . Skorzystałem z ich usług i mają mega niskie ceny na wysyłkę w całej Polsce!"
  • Gość: adam IP: *.pl.177.41.31.in-addr.arpa 21.03.15, 22:51
    Słuchajcie jak chcecie wysłać kurierem najtaniej paletę EURO to wejdźcie na stronę www.e-palety.com . Skorzystałem z ich usług i mają mega niskie ceny na wysyłkę w całej Polsce!"
  • Gość: korst IP: *.213.216.91.ip4.netico.pl 27.11.15, 22:48
    Korzystał ktoś z serwisu Clicktrans przy wysyłce palet clicktrans.pl/ ?
  • Gość: DPF Developer IP: *.play-internet.pl 21.12.14, 23:58
    Czy wiecie, że w Polsce pojawiła się nowa firma, która wysyłka wszystkie Palety EURO za mega niskie ceny? Wysyłam ok 50 palet w miesiącu i dali mi cenę 100 zł / netto ze wszystkimi opłatami! Odezwijcie się do nich i przekonajcie się sami!
  • Gość: DPF Developer IP: *.play-internet.pl 22.12.14, 00:00
    Zamówiłem ostatnio wysyłkę kilku palet EURO na www.e-palety.com i dostałem zaskakująco niską cenę 115 zł netto za wysyłkę w całej Polsce! Polecam ich do stałej współpracy bo kontakt z nimi jest wzorowy
  • Gość: DPF Developer IP: *.play-internet.pl 22.12.14, 00:03
    Wysłałem najtaniej paletę EURO ze wszystkich kurierów właśnie dzięki www.e-palety.com. Mają najniższe ceny na rynku i żadnych ukrytych opłat drogowych czy paliwowych! Polecam ich z czystym sumieniem
  • Gość: Developer IP: *.play-internet.pl 22.12.14, 00:07
    Słuchajcie jak chcecie wysłać kurierem najtaniej paletę EURO to wejdźcie na stronę www.e-palety.com . Skorzystałem z ich usług i mają mega niskie ceny na wysyłkę w całej Polsce!
  • Gość: Paweł IP: *.play-internet.pl 22.12.14, 00:26
    Wysłałem najtaniej paletę EURO ze wszystkich kurierów właśnie dzięki www.e-palety.com. Mają najniższe ceny na rynku i żadnych ukrytych opłat drogowych czy paliwowych! Polecam ich z czystym sumieniem www.e-palety.com/
  • Gość: Paweł IP: *.play-internet.pl 22.12.14, 00:27
    Czy wiecie, że w Polsce pojawiła się nowa firma, która wysyłka wszystkie Palety EURO za mega niskie ceny? Wysyłam ok 50 palet w miesiącu i dali mi cenę 100 zł / netto ze wszystkimi opłatami! Odezwijcie się do nich i przekonajcie się sami! www.e-palety.com/
  • Gość: magaw2810 IP: *.vtelecom.pl 22.12.14, 16:01
    Zamówiłem ostatnio wysyłkę kilku palet EURO na www.e-palety.com i dostałem zaskakująco niską cenę 115 zł netto za wysyłkę w całej Polsce! Polecam ich do stałej współpracy bo kontakt z nimi jest wzorowy
  • Gość: Paweł IP: *.play-internet.pl 22.12.14, 00:27
    Słuchajcie jak chcecie wysłać kurierem najtaniej paletę EURO to wejdźcie na stronę www.e-palety.com . Skorzystałem z ich usług i mają mega niskie ceny na wysyłkę w całej Polsce! www.e-palety.com/
  • Gość: magaw2810 IP: *.vtelecom.pl 22.12.14, 15:56
  • Gość: Paweł IP: *.play-internet.pl 22.12.14, 00:28
    Zamówiłem ostatnio wysyłkę kilku palet EURO na www.e-palety.com i dostałem zaskakująco niską cenę 115 zł netto za wysyłkę w całej Polsce! Polecam ich do stałej współpracy bo kontakt z nimi jest wzorowy! www.e-palety.com/
  • Gość: Kamila IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.14, 12:45
    Zamówiłam ostatnio wysyłkę kilku palet EURO na www.e-palety.com i dostałem zaskakująco niską cenę 115 zł netto za wysyłkę w całej Polsce! Polecam ich do stałej współpracy bo kontakt z nimi jest wzorowy! www.e-palety.com
  • Gość: adam IP: *.pl.177.41.31.in-addr.arpa 21.03.15, 23:36
    Zamówiłem ostatnio wysyłkę kilku palet EURO na www.e-palety.com i dostałem zaskakująco niską cenę 115 zł netto za wysyłkę w całej Polsce! Polecam ich do stałej współpracy bo kontakt z nimi jest wzorowy!
  • Gość: krzysztof IP: *.dynamic.axtel.net 09.04.15, 06:16
  • damiano381 26.06.16, 12:09
    Zapraszam na alepaka.pl. Wysyłamy palety euro, palety niestandardowe, palety do 300 cm długości, przesyłki dłużycowe, przesyłki gabarytowe. Niskie ceny. Możliwość negocjacji cen.
  • blaukluiv 31.05.17, 10:48
    Proponuje następnym razem sprawdzić tutaj: www.globkurier.pl/wysylka-palet.html , porównywarka kurierów zawsze pozwoli na wybranie najlepszej dostępnej opcji :)
  • Gość: Thomas IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.10.17, 04:27
    Pociągnę temat, jaki obecnie kurier paletowy daje radę, bo wszędzie tylko opóźnienia??

Pozdrawiam
    Thomas
    www.de.essedruk.pl
  • kachasiwy 07.05.18, 22:22
    Teraz najlepsze ceny ma chyba globkurier.pl, ale opóźnienia są jak wszędzie. Tym bardziej, że to broker także jak opóźnienia są w dpd czy fedexie, to i u nich.
  • Gość: miki IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.05.18, 07:50
    globkurier to jakaś pomyłka jest....
  • martamarta90 22.03.19, 08:48
    Mój mąż nadaje palety, ale waga max do tony więc można towar rozłożyć np na 2 palety? Koszt takiej tonowej to około 300zł więc różnica jest. I to nadaje bez umowy, przez pośrednika Zlapkuriera.pl DHLem i palety max 3 dni są u odbiorcy. Klienci bardzo sobie chwalą, wiec polecam.
  • kubaa8986 27.05.19, 13:09
    Zapraszam do kontaktu z Lidal. :D

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka