Kto wie coś na temat za 10-groszy.pl ? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
    • Gość: Anonim IP: 88.156.64.* 21.04.10, 23:12
      Dziala to tak jak wygrasz licytacj jest to na podstawie bidow i placisz bidami wygrasz i za 250 bidow pokrywasz koszt przysylki np. 25zł=250 bidow tak to dziala polecam ta stronke <_<
    • Gość: BODZIO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.10, 17:12
      Kategoria RTV

NOWOŚĆ - Kamera Sony HDR-CX305E
      (A0f67fe5dda)

aktualna cena:
      512,35 zł
      cena z VAT, bez kosztów wysyłki
      aktualny zwycięzca:
      arcach
      Zakończona
      Koszt wysyłki 25 zł pokrywa zwycięzca.
      Doładuj konto
      Kup BIDy i weź udział w licytacji

ZOBACZCIE TĄ LICYTACJĘ -JAKIŚ KOSMOS STRATA 4752 ZŁOTE
      LUDZIE JAK OBŁĄKANI MOŻNA 3 KAMERY BYŁO KUPIĆ ZA GOTÓWKĘ

Data zakończenia:
      2010-04-23 14:20:38
      wartość towaru 2899,00 zł
      koszt bidów (71388) 7138,80 zł
      koszt zakupu 512,35 zł
      arcach stracił(a):
      -4752,15 zł

Ostatnio licytowali 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 > >>
      arcach (automat) 512,35 zł 2010-04-23 14:20:26
      gorip (automat) 512,34 zł 2010-04-23 14:20:16
      arcach (automat) 512,33 zł 2010-04-23 14:20:16
      gorip (automat) 512,32 zł 2010-04-23 14:20:06
      arcach (automat) 512,31 zł 2010-04-23 14:20:06
      gorip (automat) 512,30 zł 2010-04-23 14:19:56
      arcach (automat) 512,29 zł 2010-04-23 14:19:56
      gorip (automat) 512,28 zł 2010-04-23 14:19:46
      arcach (automat) 512,27 zł 2010-04-23 14:19:46
      gorip (automat) 512,26 zł 2010-04-23 14:19:36
      arcach (automat) 512,25 zł 2010-04-23 14:19:36
      gorip (automat) 512,24 zł 2010-04-23 14:19:26
      arcach (automat) 512,23 zł 2010-04-23 14:19:26
      gorip (automat) 512,22 zł 2010-04-23 14:19:16
      arcach (automat) 512,21 zł 2010-04-23 14:19:16
      gorip (automat) 512,20 zł 2010-04-23 14:19:06
      arcach (automat) 512,19 zł 2010-04-23 14:19:06
      gorip (automat) 512,18 zł 2010-04-23 14:18:55
      arcach (automat) 512,17 zł 2010-04-23 14:18:55
      gorip (automat) 512,16 zł 2010-04-23 14:18:44

Opis
    • Gość: tony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.10, 15:38
      wiem na stronie za 10 groszy jest psp laptopy konmetyki i td
    • Gość: nono IP: *.zvid.net 11.06.10, 23:47
      naprawde ludzie nie polecam tego zdzierstwo!!!!!!!!!!!!!
      trzeba płacić za bilyndy 10gr jeden jak przegrasz stracisz kase
      • Gość: megi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.10, 17:26
        Wszystkich przestrzegam przed tymi aukcjami, wykupicie blidy , które zamiast
        licytacji i regulaminu powinno się tracić za każde przebicie jeden , to okazało
        się że traci się 5 blid, sprawa zostanie zgłoszona do prokuratury i Urzędu
        Ochrony konsumentów!!
        • Gość: 1ypo IP: *.171.233.109.dsl.crowley.pl 25.06.10, 12:38
          Witam . Ludzie strzeszcie sie inteligentnych oszustow , zawsze przegracie ,
          szkoda waszych pieniedzy . Firma za 10 groszy to super zorganizowana grupa
          przestepcza ktorej bedzie trudno cokolwiek udowodnic . Czesc automatow to
          fikcyjni gracze podstawieni przez firme , czyli automaty firmowe , ktore
          przebija wszystkich bo ich to nic nie kosztuje . Moga przebijac bez konca i
          wykonczyc kazdego . To takie super pijawki ktore wysysaja wszystkie pieniadze a
          ludzie nieswiadomi tego traca swoje pieniadze .Gdy tylko pojawiaja sie zarzuty
          do firmy > za 10 groszy < od razu odzywaja sie pracownicy firmy lub ludzie
          wspolpracujacy z firma i informuja ze wlasnie oni wylicytowali cos bardzo
          korzystnie . Takie jest ich zadanie .Firma im za to placi.Jest grupa
          dociekliwych i tez inteligentnych ktora nie odpusci i zbiera dowody przeciw tym
          oszustom.Gdy dowodow bedzie wystarczajaco duzo zostanie powiadomione CBS
          (Centralne Biuro Sledcze)oraz Urzad Skarbowy .Ostrzegam - nie nabijajcie kasy
          mafii,z ktora nie macie zadnych szans .
          • Gość: rhguru IP: 80.50.63.* 15.07.10, 13:48
            Witam

Dorzucę kilka groszy do tego wszystkiego. Całość rzeczywiście nie trzyma się
            kupy. Rzeczywiście dziwny jest fakt licytowania przedmiotów po kroćset razy
            przez tę samą osobę i wydania na same bidy więcej niż wartość rynkowa produktu.
            Adminowe automaty to pewnie podstawa na większości ciekawych aukcji. Jest tylko
            jedna metoda na to ale polecam ją tym co mogą przeznaczyć 5000 na ryzykowną
            zabawę. Proponuję kupić za to tyle bidów ile to możliwe, licytować tylko
            produkty o wartości powyżej 2500, przebijać do bólu (za 5000 PLN można mieć ok.
            50000 bidów co daje trocha pola do zabawy), wylicytowane przedmioty sprzedawać
            na Allegro itp i w ten oto prosty sposób mamy szansę odrobić to co się w to
            włożyło i może nawet zarobić. Jak komuś się uda to czekam na posta.

Póki co odradzam tą stronę zwykłym zjadaczom chleba jak ja bo utopicie kasę,
            powyrywacie trochę włosów i popadnie cie w nerwicę :)

POZDRAWIAM
    • Gość: jeszcze gracz IP: *.xdsl.centertel.pl 03.08.10, 12:41
      No,no, podziwiać tylko naiwność niektórych blogowiczów .Zapominacie drodzy Państwo że serwisy typu ''podbij.pl” czy ''za10groszy'' to nie są instytucje charytatywne tylko spółki prawa handlowego, często z vice i prezesurą sięgającą powyżej 10 tys.zł.. Czyli pomijając WSZYSTKIE inne koszty ponoszone z prowadzeniem tej działalności ( a jest i ''trochę'' ), to ktoś musi na te koszty ''zarobić-zapłacic''. Jak Państwo myślicie ? - czy internauta wygrywając przykładowy tv, kamerę czy laptopa ( już nie za przysłowiowe podbicie czy bida - jak pięknie pokazują ich reklamy ), ale nawet za połowę ceny, przysparza zysku serwisowi ? A przecież aukcji kończących się co dzień ( które wg. reklam wygrywacie za frie ) jest przynajmniej kilkanaście , więc -biorąc to na logikę- gdyby każda kończyła się zwycięstwem gracza-internauty, to każdy serwis przestał by istnieć w przeciągu tygodnia. Te firmy muszą zarabiać (tym bardziej że tam pracują także ludzie , a nie tylko ''maszyny-boty” ) , a nie dokładać do interesu. Jeżeli ktokolwiek (nie umniejszając nikomu jego umiejętności ) wie co to jest zysk i zakładamy że gracze-internauci wygrywają owe fanty za chociażby połowę ceny ( nie mówiąc już o tzw. ''szczęściu'' gdzie ''wygrywa się '' za parę zł ), to ja się pytam kto dokłada do tego interesu – bo chyba nie mafia.
      Tak więc '' boty ''są i będą i to w dużych ilościach, bo to one naciągają,podbijają a w końcu i tak ( jeżeli kalkulacja wychodzi jeszcze na minus ) zabierają z powrotem do serwisu.. Z prowadzonych obserwacji > a także i własnego udziału < w serwisie ''za10groszy'' - który mieni się być największym -, procentowa ilość takich ''botów'' kształtuje się na poziomie około 70 – 80% wszystkich '' uczestniczących'' .Tak,tak,dobrze widzicie, taka jest prawda o tym serwisie. W serwisie ''podbij.pl'' – jako że zapewne jest mniejszy, nie ma pokoiku na Cyprze i aspiracji do wejścia na parkiet giełdowy – ta ilość procentowa ''botów'' w całej masie uczestniczących będzie na poziomie około 55 – 60% .
      I nie ma że boli, obojętnie co kto tutaj napisze i czyim będzie pracownikiem lub zwolennikiem ( bo w dniu dobroci dla zwierząt, wygrał blendera za 60zł ), to 2+2 zawsze jest 4 , a firma żeby istnieć musi generować zyski. Skoro większość z nas wygrywa-kupuje tanio-okazyjnie, to serwis dostaje w plecy a tym samym jedzie na stratach > matematyki się nie oszuka ,ale nas tak < . I stąd biorą się tzw. '' BOTY '' - to jest napęd serwisu , bo tutaj nie ma dotacji unijnych .
      A to co się dzieje od paru dni na ''za10groszy” to chyba zasługuje na zainteresowanie prokuratury, a może i jakiej policji skarbowej - to po prostu śmierdzi z daleka
      • Gość: były gracz IP: *.as.kn.pl 05.08.10, 21:50
        To co napisał "jeszcze gracz" to prawda. Zanim zaczniecie grać i
        wydawać (tracić) pieniądze, przez kilka dni poobserwujcie aukcje i
        zapiszcie ile było większych wygranych i ile zwyciezcy "wygrali"
        czyli zaoszczędzili. Potem podsumowując zobaczycie ile serwis
        za10groszy "stracił" w tym czasie. I tak jest cały czas więc serwis
        cały czas traci....a w międzyczasie inwestuje wielkie pieniądze w
        nową szatę graficzną, w nowe funkcje, nowe imprezy po kraju, reklamę
        i standardowo pokrywa miesięczne koszty związane z firmą...Skąd więc
        na to ma pieniędze skoro 95% zwycięzców aukcji "zaoszczędziło"
        większe lub mniejsze pieniądze? Przecież to jest firma, która
        właścicielom ma przynosić jak największe przychodzy i po tych
        wszystkich akcjach marketingowych wnioskuję, że przychody
        rzeczywiście mają coraz większe. Skąd je mają? BOTy są świetnym
        generatorem dochodów i jest ich coraz więcej. Pomyślcie zanim
        zaczniecie grać i się uzależniać.
      • Gość: x IP: *.efekt.net.pl 15.04.12, 19:56
        ja doradzam poczytanie komentarzy zwyciezcow. tak jak kazdy czlowiek ma inny charakter pisma, tak inaczej pisze tez na komputerze. a tu prosze wszyscy nienagannie pisza wielkimi literami, znakami interp, wszystkie ę ą, echy i ochy. piekna robota informatyka.
    • ja tam gram od paru tygodni... I wygrałem rzecz za ponad 4000 zł..
      Rzecz w tym,ze wydalem łacznie w tym serwisie blisko 5000 zł :) Uczucia mam bardzo mieszane.
      Wiele aukcji konczy sie za kolkanasice zł, a jak ja gram, to idzie i idzie w nieskonczonosc.
      Tak jakby inni gracze wiedzieli na ile mam automat nastawiony i ile bidow na koncie.
      Jak cos sluze pomocą.
      • Gość: do dubaja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.10, 16:46
        hej dubaj, tez mam w planach zagranie w to... z jednej strony tez traci mi to oszustwem, te automaty, itp, no ale z drugiej strony jest wiele aukcji zakonczonych na 10zl, 5zl (ciekawe czy to nie sa falszywe aukcje, ze kupil je serwis) tylko potrzebuje wlasnie malej porady jak w to grac itp ;p bo tak jak patrze, to to jest tylko marnowanie kasy na przebijanie automatow...
        • Gość: Korna IP: 178.73.63.* 27.10.10, 01:39
          Prosta sprawa. Był serwis oligoo.pl (wyżej o nim pisaliście) i już go nie ma. Teraz jest 10 gr - a jutro... sami wiecie. Kto pamięta oligoo - niech wejdzie na 10 gr i się rozejrzy, poszuka... I chyba wiecie co łączy oba :D Nie będę pisać wprost, ale czasami jeden autor kilka książek wydaje....
      • Gość: marcin IP: *.180.142.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.10.11, 18:23
        Czesć. Grasz jeszcze na za10groszy.pl ?.pozdro . mMarcin - marcinauta@wo.pl
    • Gość: Daroo IP: *.182.154.177.nat.umts.dynamic.eranet.pl 10.11.10, 17:49
      niema to jak allegro.pl Na 10gr.pl nieda sie nic wygrać wylicytowałem telefon za 22gr a na drugi dzien wchodze telefon był ale za 8gr i niebylo widac ze ja wogóle licytowałem tak jakby tamta aukcja znikła niepisze kiedy sie aukcja kończy i kto wygrał nazwy (loga) uzytkownikow są bardzo dziwne (beff, likim, goolm43, koladdm ). to pewnie sa lewe konta. TO BANDA MĄDRYCH OSZUSTÓW nie grajcie w to. W sklepie niektóre rzeczy sa tańsze i pewne.
    • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 15.11.10, 21:30
      Jak nie masz co zrobić z pieniędzmi to polecam. Na aukcjach grają głównie automaty.... w ten sposób aukcja się nigdy nie skończy
    • Gość: Gość IP: *.ip.netia.com.pl 18.11.10, 14:07
      mi się zdarzało grać wcześniej i faktycznie się zraziłam. ale dziś zauważyłam że powstał nowy serwis aukcyjny - za1klik.pl. podkreślają że nie ma automatów podbijających stawki. Ktoś z was już próbował? może faktycznie jest uczciwie?
      • Gość: Andrzej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.10, 23:20
        W tej zabawie nie zwycięstwa tylko potężne pieniądze dla właścicieli strony. Celowo pokazywane są atrakcyjne aukcje by zachęcić do kupowania ale usuwane są te które pokazują totalna przegraną kupujacych. Dzisiaj 22.11.2010 zakończyła się licytacja Aparatu Nikon D90 + AF-S DX 18-105mm VR w której cena wylicytowana przekraczała już 800 zł. Nie ma tej licytacji w histori bo świadczy ona o ogromnym zysku sprzedających 800,00zł czyli 80 000 licytacji każda po 3 BID-y czyli 240 000 BIDów a to przeliczając na zł 24 000 zł. Tyle zarobili właściciele portalu plus oczywiście kwota wylicytowana ponad 800 zł. Aukcja trwała od kilku dni dlatego pojawił się na aukcji kolejny taki sam aparat Nikon D90 + AF-S DX 18-105mm VR-(A14a7eea10b) i ta też się dzisiaj zakończyła ze startą kupującego -1125,75 zł a zyskiem sprzedawcy 10,789,50 za BID-y plus 359,65 zł z licytacji
        (tu link www.za10groszy.pl/auction/aparat_nikon_d90_af-s_dx_18-105mm_vr_346549921.html. Jak widzicie ta aukcja jest widoczna w historii ale i tak pokazuje jak tani można kupić. Im więcej kupujących tym większa bitwa w trakcie licytacji i większe zyski dla sprzedających.
        Stanowczo odradzam.
      • Gość: aaa IP: 109.197.186.* 12.12.10, 21:47
        Pewny jesteś, że nie ma botów na portalu "za1klik" ?! Otóż muszę Cię rozczarować. Te same nazwy użytkowników, które występowały na portalu "Fuxaukcje" są teraz na portalu "za1klik". To są boty. Jak wiadomo, portal Fuxaukcje był stworzony przez bandę oszustów, na chwilę obecną serwis jest niedostępny, a ludzie, którzy zostali z podbiciami na kontach zostali oszukani. Tak samo się teraz będzie działo na portalu "za1klik". Użytkownicy typu "koextor", "rkobza" itp to boty. Nie ma co grać na takich portalach, bo to tylko hazard i strata pieniędzy. Osobiście ODRADZAM I OSTRZEGAM!!!!!!!!!! Pozdrawiam tych, którzy są uczciwi oraz tych, którzy są rozsądni
    • banda oszustów i tyle. Ludzie nie wierzcie tym złodziejom!!!!!!
      • Ja uważam, że wszystko jest dla ludzi, dopóki się myśli rozsądnie. Jasne, że to zabiera full kasy, ale nikt nikogo do grania nie zmusza. Oszustwa w tym nie widzę, jak ktos powiedział wcześniej, niczym specjalnie się gra na portalach aukcyjnych nie różni od lotto, tam też wszyscy sie zrzucają na czyjąś nagrodę. A że portal na tym mocno zarabia? chyba nikt nie myslał, że robią to charytatywnie. Osobiście grywam często, raz włożę kasę i nic, a za drugim razem cos z tego mam dla siebie. Teraz obserwuję polecony ostatnio na tym wątku portal za1klik.pl, mało tam ludzi, więc mozliwości są. Jak ktoś lubi emocje, to czemu nie?
    • Drodzy przyjaciele, po pierwsze, pls przyjąć moje najlepsze życzenia Http: /. / www.supplysexylingerie.com International jest wiodącym producentem i dystrybutorem moda seksowna bielizna sexy w Chinach od 2002 r. Supplysexylingerie standard linii produkcyjnej warsztat, projektantów, techników i doświadczonych pracowników .. Po latach rozwoju, mamy silne zdolności w zakresie badań, produkcji i technologii Ta strona jest moda i hurtownia odzieży odpowiednim nośniku - handel hurtowy i małych, kupić od nas, bezpieczne i proste, jak to możliwe, można złożyć zamówienie z tej strony bezpośrednio Powitał OEM Wyślemy.. przez pakiety International / DHL / UPS / TNT / EMS, rok trwa około 5 dni roboczych na całym świecie. płatności nasz sposób Western Union, ceny książek, gram pieniądze i Paypal, wybierz płatność chcesz. Głównym celem Supplysexylingerie jest zapewnienie klientom products.We dla najlepszych i najbardziej wartościowych szczerze czekam na okazję do współpracy na zasadzie wzajemnych korzyści i prywatny e-mail:. supplysexylingerie@hotmail.com będziemy wracać do Ciebie bez żadnych opóźnień prosimy o kontakt z nami, jeśli potrzebujesz więcej!pomocy lub masz jakiekolwiek pytania. pozdrowieniami, Wang
    • A np. ta aukcja świadczy o tym, że to nie do końca ściema allegro.pl/samsung-omnia-i8910-hd-wygrany-w-pogrosiku-eu-i1344940158.html

tylko, że tu chodzi o pogrosiku.eu
    • Gość: pimpo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.10, 19:50
    • Gość: LuKWWE IP: *.adsl.inetia.pl 14.12.10, 16:16
      Zauważyłem, że niektóre aukcje są prowadzone przez boty, ponieważ to nie możliwe aby dwóch ludzi licytowało konsole 4 godziny. Lecz nie z wszytkimi aukcjami tak jest. Znalazłem szczęściarz, który kupił PS3 za 0,04zł.
      • Gość: Gracz IP: *.riz.pl 16.12.10, 14:02
        Witam,

Wypowiem się w temacie za10groszy.pl i podbij.pl.

Gram na obu portalach (podbij od ponad roku, za10gr - jakieś pół roku). Z czystym sumieniem mogę wypowiedzieć się na temat faktów.

FAKT 1: Można wygrać (nawet drogie przedmioty, sam wylicytowałem za grosze lustrzankę, telewizor LED, konsolę, telefon). W sumie na obu portalach jestem mocno do przodu.

FAKT 2: do LuKWWE - to możliwe, że dana aukcja trwa cztery godziny, sam byłem uczestnikiem aukcji trwających znacznie dłużej.

FAKT 3: Tak, na obu portalach są BOT-y. Kosztowało mnie to sporo czasu, żeby rozgryźć o co chodzi, moje wygrane wynikają ze szczęścia i wiedzy jak grać (bo np. jest dzień dobroci dla zwierząt, czyli graczy, lub np. pracownicy serwisu mają imprezę lub nie wstali rano dnia następnego po imprezie :). Na moje oko - na za10groszy BOTY są w liczbie 200-300 nicków (i ciągle dochodzą nowe BOTy, tak, że trudno się czasami połapać i łatwo naciąć na nowego niby prawdziwego użytkownika), na podbij.pl - BOTy to ok. 200 (tu ostatnio CODZIENNIE wstawiane są nowe BOTy, być może dlatego, że około dwa miesiące temu właścicielem portalu został ten sam fundusz inwestycyjny co już ma za10groszy :-), poszukajcie w internecie a znajdziecie, to się nazywa konsolidacja rynku :)

FAKT 4: dla Nowych graczy - w 99% jak wejdziecie to wtopicie na początku, nie wiedząc, "kto tu rządzi", sam straciłem sporo na początku, dopiero jak zorientowałem się w panujących tam zasadach po jakimś czasie odzyskałem zainwestowane tysiące złotych (tak, żeby zarobić najpierw się sporo wtapia, dopiero potem po dokładnej analizie można zacząć zarabiać, proces uczenia się trwa kilka miesięcy, polecam dla tych co mają sporo wolnego czasu :)

FAKT 5: podane przez kogoś linki do licytacji pokazują prawdziwe osoby / nicki: Tasman 112, cepoumwen_wi, kdma, cherasco;. UWAGA: to jest inna kategoria graczy: hazardziści. Potrafią wydać kilkadziesiąt tysięcy złotych w ciągu kilku miesięcy, mają albo za dużo pieniędzy, albo chcą się po prostu odegrać za poprzednie straty. Prawda jest taka, że serwis doi ich równo - podstawione BOTY nie odpuszczają aż cena wylicytowanego przedmiotu i podbić nie osiągnie wielokrotnej wartości przedmiotu. Od czasu do czasu serwis takim hazardzistom pozwala coś wygrać za grosze - tak, żeby ich jeszcze bardziej wciągnąć. Nie zawsze też ten kto przepłacił za przedmiot jest BOTem. Postawcie się w sytuacji gdy gracie o przedmiot warty 3000 zł i wydaliście już na niego 2500 zł. Co robicie? Odpuszczacie? Czy dalej brniecie, minimalizując potencjalne straty? (znam to drugie z autopsji - to forma pułapki psychologicznej)

FAKT 6: na obu portalach są prawdziwi użytkownicy - tzw. hieny. Wchodzą w aukcję jak widzą, że ktoś już wydał na lustrzankę wartą 3000 zł podbić za np. 4000 zł. Na co liczą? Że taki ktoś opadnie z sił i spasuje. Czasami, jak trafią na hazardzistę, zaczyna się wtedy istna rzeźnia.

Oczywiście powyższe przemyślenia to są moje własne opinie i mogę się mylić, ale fakty świadczą za siebie, pewności oczywiście nie mam, taką mają tylko twórcy obu portali :)

PODSUMOWUJĄC: zanim zaczniecie grać, obserwujcie co się dzieje na portalu (jednym i drugim). Czas nauki to minimum miesiąc, czasami dwa-trzy, żeby zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi. Nie inwestujcie na początek dużych pieniędzy (tak jak ja kiedyś), bo na 99% sporo stracicie. Ogólnie polecam dla tych co mają nadmiar czasu (lub gotówki do wydania).

A jak zaczniecie grać - życzę Wam dużo szczęścia, bo naprawdę Wam będzie potrzebne :-)
        • Gość: gonbao IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.10, 23:42
          na 10groszy.pl boty to :
          maryla105
          yager
          mama_lolka18
          greathgtive
          anapol
          wjbleblee
          max_bid i nicki zwiazane z bidem.. i WIELE,WIELE INNYCH!!
          • Gość: Gracz IP: *.riz.pl 27.12.10, 13:18
            Witaj,

Gram na za10groszy od dłuższego czasu i znam ten nicki. Mylisz się co do wszystkich, wszyscy są prawdziwi. Są inne nicki, prawdziwe BOTy :(

PS. Właśnie trwa świąteczna akcja - wymiana starych botów na nowe.

Życzę Wam duuużo szczęścia.

Gracz
          • Gość: slalus IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.01.11, 16:40
            ani jeden nie trafiony :D hahaha
            • Gość: Gracz IP: *.riz.pl 17.01.11, 15:46
              Do slalus,

"Witam serdecznie starych wyjadaczy" jak to się drzewiej pisało na jednym z portali. Co racja, to racja :)

Obecnie widzimy się na innym portalu :)

Pozdrawiam,
              Gracz
          • Gość: qreaghtive IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.11, 13:45
            Chyba nie wiesz, co mówisz. Żaden z wymienionych nicków nie był, nie jest i na pewno nie będzie botem - obserwować też trzeba umieć. Poza tym nie nazwałam się greathgtive tylko qreaghtive (i jest to nick nieprzypadkowy).
            Pozdrawiam :))
          • Gość: wjbleblee IP: *.180.142.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.10.11, 17:59
            ale bzdury piszesz . hahahhaha - jestem botem
            • Gość: marcin IP: *.dynamic.chello.pl 06.03.12, 09:31
              Halo Grzesiu to ty ? Był email do cienie na stronce pod słynnym twoim wpisie o druzynie 7 przebicia ale zdjeli go momentalnie i nie zdazyłem odpisac, Tez jestem ze ślaska.Pozdrawiam.Marcin . MÓJ email : marcinauta@wp.pl - Napisz - chciałbym sie z toba wymienic doswiadczeniami - Pozdro
            • Gość: meqabit_ IP: *.dynamic.chello.pl 06.03.12, 19:46
              Grzesiu niepokorny ty bocie jeden - Wiedziałem :) hahahha pozdro z Siemianowic
        • Gość: pimpo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.11, 08:09
          SRUTU TUTU MAJTKI Z DRUTU , jestes mocno do przodu ? Tez znam pare osob ktore tam grają i tak myslą . JEDYNYM WYGRANYM JEST SERWIS , czytaj banda złodziei.
          • Gość: Gracz IP: *.riz.pl 17.01.11, 15:40
            Do Pimpo,

Z za10groszy wycofałem się (zlikwidowałem konto), jak zobaczyłem co się dzieje tam teraz dzieje - od mniej więcej lipca zeszłego roku.

Wolę być do przodu niż tracić to, co udało mi się zarobić.

W jednym się zgadzam z Tobą - faktycznie wygląda na to, że obecnie jedynym, kto zarabia jest SERWIS.

Pozdrawiam,
            Gracz
        • Gość: gracz2 IP: *.limes.com.pl 15.01.11, 19:30
          A widziales to: www.wellbid.fr
        • Gość: idiota IP: *.ppp.as43234.net 17.09.11, 03:46
          Wydałem ponad 30tys zł w nieco ponad 2 miesące i wygrałem jedynie kilkanaście bonów shodexo o wartości nieco ponad 500zł.
          Większość umoczyłem na pakiety bidów, dłuuuugo nie odpuszczałem licytując prawie dwa dni w jednej aukcji a i tak nie wygrałem.
          Ale jekieś 40tys bidow poszlo na gadzety i nic...
          Jak sie okazalo 15tys bidow to za malo aby wygrac tel wart 2tys zł nawet jak sie dolaczylo do aukcji po 10 tys. przebić(czyli cena ponad 100zł)
          Botów wynotowałem jak na razie kilkadziesiąt.
          Do jakiej kategori zaliczyłbyś janusz474, mulfik1983, mulf1985, salmiak,chichic1, maram?
          Nie są to przypadkiem żywe boty?
        • Gość: makul IP: *.dynamic.chello.pl 06.03.12, 09:22
          Witam.Super to wszystko opisałes. Tylko sadze ze botów jest duzo wiecej - przynajmniej na za10groszy.pl.Grasz wogóle jeszcze. Ten wpis dosc odległy.Ja gram od ponad roku. Jestem na lekkich przodach ale nie ma sie czym pochwalic specjalnie. Teraz bardzo ciezko zebrac bidy. Ale był super okres, kiedy były bidówki 500 w opcji stopautomat. Jak co to napisz na mojego maila : marcinauta@wp.pl . Chetnie wymienie sie swoimi doswiadczeniami . Pozdrawiam . Marcin
      • Gość: za10groszy IP: *.dynamic.mm.pl 19.04.14, 15:13
        Dokładnie, trzeba mieć po prostu nieco szczęścia, ale przede wszystkim dobrze poznać zasady działania serwisu. Osobiście wygrałem pzredmioty przewyższajace znacznie kwotę jaką włożyłem więc polecam. Na dodatek można uzbierać darmowe BIDY, dzięi czemu nic nie wkładamy poza odrobiną wolnego czasu.

Zapraszam do pzreczytania poradnika jak zdobyć darmowe BIDY:
        za10groszy-porady.blogspot.com/2014/04/sposoby-na-darmowe-bidy.html
        • Gość: gośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.14, 15:19
          HAHAHA żenada ta wypowiedz ,,dobrze wkręcacie ...porównajcie sobie ludzie osoby która chwalą ten serwis numery ip komputeów z jakich te wypowiedzi są wysyłane ...dynamic chello..wszystkie osoby które chwalą serwis są wysyłane wiadomosci z tych samych numerów ip ..podstawieni ludzie .......przestrzegam bo sie nadziacie na spora dużą strate gotówki !te aukcje co kończa sie na kilku groszach są ludzie wspołpracujący miedzy soba i czyli ustawione aukcje ,najpierw wchodzi jedna osoba z lewego nika traci okolo 200-250 bidów pozniej kolejna i tak aż dow ygranej a normalony gracz doładowuje cały czas myśląć ze wygra a w rzeczywistości okazuje sie ze na głupi bon sodexho wart 50 zł wydaje prawie 200-250 zł LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ ZANIM ZACZNIECIE GRAC!
    • Wiele z was pyta się czy to nie oszustwo? Pewnie , że to oszustwo! Myślicie , że serwis Za1klik.pl rózni się czymś od za10groszy.pl itd. itd? Tak rózni się! Nazwą , wyglądem i użytkownikami.
      Nawet boty mają takie same nazwy na tych wszystkich stronach.
      A co jeszcze! Prowadzą je te same osoby - z czego wynika , że jeżeli jedna strona jest oszustwem to i reszta! Można przyuważyć na samym dole strony.

za1klik.pl:
      "Operator - Spółka E-Commerce Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Dmowskiego 7b/10, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000344790 przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy spółki: 412.200,00 zł (czterysta dwanaście tysięcy dwieście złotych), opłacony w całości.
      Infolinia: 801009583 Dla komórek: 587463376 Gadu-Gadu: 31318087 Skype: za1klik"

Za10groszy.pl

"Wystawiającym przedmioty na Aukcję i ponoszącym pełną odpowiedzialność za ich dostawę jest: Spółka Welmory Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-289, przy ul. Majora Hubala 14, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000313955 przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy spółki: 200.000 zł (dwieście tysięcy złotych), opłacony w całości"

Wszystkie te firmy pochodzą z Gdańska dziwne , nie ?
      Do tego wszystkie te strony zaczynają się na "Za" np: Za1klik.pl
      Wszystkie nazwy wzorują na nas coś taniego "1 klik " , "10 groszy"

Wszystko to jedno wielkie oszustwo i dowody na to mógłbym wymieniać do nieskończoności.
      I myślę , że jedynym najlepszym sposobem na upadek tego "GÓWNA" będzie CZAS po którym ludzie zrozumieją , że nic na tym nie zarobią tylko stracą i przestaną odwiedzać te denne serwisy

Pozdrawiam ŁUKASZ T.
      • Gość: elemetek IP: *.dynamic.chello.pl 27.03.11, 16:19
        Witam

Jeżeli już sprawdziliście tego typu aukcje i wiecie że to przekręty to może zachęci was nowy portal www.ktodw.pl

Zasady wydaja się proste i przejrzyste.
        A jeżeli to co piszą że dostawa 2tyg. albo zwrot siana to prawda to fajniutko ^^
    • Gość: xxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.10, 08:51
      Banda złodzieji przegrałem 40 zł w pare chwil i nie maiałem szans nic wygrać bo inni mieli więcej tych bidów.
    • Gość: PRawda IP: *.centertel.pl 05.02.11, 14:35
      ja wygrałem ipad 16gb na tej aukcji i przysłali bez zadnych problemów moj znjomy wygrał tez pare rzeczy i tez przysłali
      za i pada zapłaciłem w sumie 300 zł z bidami to chyba tanio no nie:)???
    • nie znałam tego wcześniej
    • Gość: tankres IP: *.dynamic.chello.pl 25.02.11, 19:49
      powiem wam że może nie tyle to jest ściema co trzeba mieć szczęście mi akurat się udało za pierwsze zakupione bidy wygrałem czajnik o wartości 400zl i oczywiście go sprzedałem aby zakupić kolejne bidy jeśli bawimy się w to z głową to trzeba mieć pecha żeby być na minusie.
      pozdrawiam jak chcecie spróbować to wiadomo co robić www.za10groszy.pl/start/401306671/index.html
    • Gość: obserwator IP: *.uznam.net.pl 02.03.11, 21:11
      Na tym serwisie oprócz bidów nic nie wygrywałam.Szczęście natomiast mi dopisuje na za 1klik.Polecam tą stronkę.
    • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.11, 08:56
      odradzam wszystkim licytowanie na portalu za 10 groszy, miałem możliwość sprawdzenia czy da się tam coś wygrać, 2 razy licytowałem laptopy, poświęciłem na to kilka tysięcy złotych kupując ich bidy żeby licytować i podbijać....otóż za każdym razem znalazł się ktoś lepszy w przebijaniu, nawet jeśli kwota przebijania przewyższała wartość laptopa. Jestem na 100% pewny że automaty które ze mną licytowały, a na pewno jeden , musiał być podstawiony przez właściciela stronki, bo jaki jest sens cały czas podbijania i kupienia laptopa za 2 a nawet 3 krotność jego ceny rynkowej? i tak było 2 krotnie jak licytowałem, a dziwnym trafem za każdym razem gdzie nie licytowałem laptopa nagle za przysłowiowe 10 groszy, po kilku licytowaniach ktoś kupił, gdy próbowałem się z tą drugą osoba skontaktować nigdy nie odpowiadała, jedynie udało mi się skontaktować z osobami przegranymi w licytacjach, wszystkie twierdziły że jeszcze nic nie wygrały na tej stronce a było ich kilkanaście.... noo i jeszcze kilku moich znajomych też próbowało coś wylicytować, podobnie jak mnie nie udało im się to...tak więc nikomu nie polecam portalu za 10 groszy bo to banda oszustów , miałem okazję się o tym sam przekonać!!!
      • Gość: ASPAREGRES IP: 194.24.2.* 15.04.11, 08:44
        Zgadzam się z tym stwierdzeniem. Ja wrzuciłem tam 8 tys. i wszystko przegrałem. Uważam że to czyste oszustwo i nie wierzę żeby ludzie mieli za każdym razem tyle bidów. Wszystko można policzyć i z racjonalno-logicznego punktu widzenie nikt nie idzie w zaparte nawet jeśli już dawno przegrałeś wartość przedmiotu. Ktoś powinien ich sprawdzić. Ściema i tyle. Odradzam!!!
      • Gość: Piotr IP: 178.212.127.* 28.02.12, 15:39
        Bo Ty frajer jesteś. Trzeba wiedzieć kiedy się włączyć do licytacji, a nie podbijać laptopa od samego początku. Inna sprawa, że mnóstwo ludzi tam siedzi, (a licytowanych jest max 2 laptopy czy telewizory) i każdy z nich naiwnie liczy na to, że kupi sprzęt za przysłowiowe grosze. Podejrzewam też, że aukcje zaczynają się w godzinach szczytu, kiedy zalogowanych jest najwięcej użytkowników, czyli wieczorem, w święta, soboty i niedziele, itd. Jedyne co można tam wygrać to pakiety bidów i to najlepiej w godzinach 2 - 4 rano, bo normalny człowiek zazwyczaj o tej porze śpi. Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba trochę ruszyć głową, a nie kierować się emocjami jak jakiś za przeproszeniem smarkacz.
    • Gość: sygn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.11, 23:58
      Szczerze mówiąc ja bym nie ryzykował jaką mamy pewność że portal nie wygrywa wszystkich aukcji wkońcu to oni dysponują bidami i mogą wybrać wszystkie aukcje a a osoby które się wypowiadają pozytywnie mówiąc że wygrały to mogą być pracownicy portalu którzy robią tylko dobrą otoczke
    • Gość: tomi IP: *.etlink.pl 03.04.11, 15:18
      Przeczytalem kilkanascie uwag na temat serwisow gdzie sie sprzedaje towary po malych cenach, moje spostrzezenie jest nastepujace:
      Predzej wygrasz w kasynie niz kupi sie dobra rzecz na tego typu aukcjach.
    • Gość: Greg IP: 78.16.84.* 15.04.11, 18:35
      Od dwoch dni czekalem na licytacje gry SONY PLAY STATION 3 ,przeznaczylem na to ok. 600zl(zakup bidow),licytacja rozpoczela sie wczoraj tj.14/04/11.Zalozylem dwa konta,na kazdym po ok. 2500 bidow,gdy licytacja sie rozpoczela i zegar zaczal odliczac dziesiec sekund przebijalem sam siebie a bidy znikaly z konta jak oszalale,tak wogole to ktos nie umie liczyc bo jezeli po kazdym przebiciu z konta znika 3 bidy a kazdy z nich kosztuje 13 groszy to cena licytowanego przedmiotu powinna sie zmienic o taka wlasnie kwote a nie o dwa lub trzy grosze.Ktos robi na tym nieziemskie pieniadze,po zakonczonej licytacji nie zwracaja pieniedzy,tak wiec licytowany przedmoit np.SONY PLAY STATION 3 moze byc sprzedana za dwu lub trzykrotna wartosc.Nigdy nie dam sie juz wkrecic w takie gow........I jezeli tylko bede mogl to bede przestrzegal wszystkich przed takimi kretaczami.Ja bym to nazwal NAJWIEKSZYM LEGALNYM PRZEKRETEM,pomimo regulaminu ktory jest dostepny,jasny i zrozumialy.Wracajac do poczatku to licytacje oczywiscie przegralem a PS3 zostala sprzedana za ok. 117PLN,ja zrezygnowalem przy sumie ok.65PLN tak wiec wyobrazcie sobie ile ktos zainkasowal pieniedzy za PS3.
      • Gość: gracz IP: *.pl 17.04.11, 11:35
        Przecież wyraźnie jest napisane na aukcjach ile bidów pobiera jedno podbicie (x3) z historii coś nie wynika abyś sam siebie przebijał ... a poza tym to chyba ty chciałeś zrobić przekręt skoro licytowałeś z dwóch kont zapewne z tego samego komputera . Nawet jak byś wygrał to i tak aukcja była by anulowana w takim razie.
        mniemam ze chodzi o ta aukcje
        za10groszy.pl/auction/sony_playstation_3_320gb_playstation_move_starter_pack_460559098

Skoro regulamin był dla ciebie jasny i zrozumiały(w co wątpię) to mogłeś nie grac , ale fakt miałeś pecha czasem można natomiast zafarcic jak poniżej np....
        za10groszy.pl/auction/sony_playstation_3_320gb_playstation_move_starter_pack_460341062
      • Gość: Tolo IP: *.toya.net.pl 22.04.11, 17:00
        Jeśli PS3 poszła za 117 zł, a jedno przebicie ceny o 1 gr to bid x 3, to przy optymalnym dla grającego/licytującego założeniu 1 bid = 10 gr mamy taki oto minimalny zarobek dla serwisu:

117 zł + 11.700 (liczba przebić) x 30 gr (koszt pojedynczego przebicia ceny o 1 gr) = 117 zł + 3.510 zł = 3.627 zł

PS3 za 3.627 zł? Żyć, nie umierać ;) Jeśli licytowały 2 podmioty, z których jeden to bot, który pozwolił "żywemu" graczowi wygrać licytację, to za PS3 serwis dostaje:

3.510 zł / 2 + 117 zł = 1872 zł

Też nieźle, co? Im więcej botów, tym dłużej muszą podbijać, żeby wyjść na swoje (bo boty kasy nie płacą ;)
        • Gość: jagi48-60 IP: *.net.azartsat.pl 05.01.12, 11:02
          Do: Newsletter za10groszy.pl<news@news.za10groszy.pl>
          Temat: Re: Karnawałowy Pakiet 2000 Bidów jeszcze czeka! Data: 5 stycznia 2012 10:29
          Nie wiem jak Was określić, tj. Szanowni - państwo, pośrednicy oszustwa,
          oszuści, wspólnicy kradzieży!!!

Po raz drugi pośredniczycie w okradaniu mnie przez PayPal!
          Informuję, że PayPal nie zwróciło pieniędzy które im wysłałem, a które sobie
          przywłaszczyli, nie udzieliło żadnej informacji na ten temat.
          Wy natomiast chcecie aby PayPal ukradło mi kolejne 150zł. Czy to jest
          przypadek, czy też jesteście pośrednikami PayPal, które za Waszym
          pośrednictwem już mnie okradło?!

Informację tą będę powielał na każdym forum i w każdej możliwej
          sytuacji, aby uprzedzić innych naiwnych, takich jak ja!
          Jednocześnie Sory jesli to Państwa nie dotyczy? Proszę o informacje
          dlaczego pośredniczycie w okradaniu internautów przez PayPal?

Pozdrawiam w Nowom 2012r.

Każdorazowo w odpowiedzi wysyłają "demona z informacja. "Załączona wiadomość list-038bfd-6.eml

Resztę możecie sami sobie dopowiedzieć. A "tych" rożnych klakierów, nie należy brać pod uwagę uwagę. W/g m,nie to są naganiacze.
    • Gość: gość IP: *.102.mirolan.pl 04.05.11, 17:07
      ej słuchajcie to nie jest ściema bo mój wujek wylicytował tam TV za 47 zł więc wiecie i to pod sam koniec sb kliknął "przebij" i mu się udało trzeba mieć farta
      prawda że czasami musisz mieć duuzo BIDów żeby wygrać z innymi ale to się i tak opłaca
    • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 10.05.11, 23:53
      Forum za10groszy forum-za10groszy.pl
    • Gość: TOM IP: *.182.0.230.nat.umts.dynamic.eranet.pl 13.05.11, 10:11
      Ja próbowałem coś wygrać ale nie da się chyba przykład : Podobno jak przebijasz tarczę ręcznie to można wygrać od 10 do 1000 darmowych binów ale jakoś się złozyło że podczas moich licytacji nawet automaty wygrywały ze mną :(( więc raczej nie ma szans na kupno jakiegoś przedmiotu bo boty systemowe ciągle będą podbijały cenę. Pewnie jak ktoś ma pełno binów do wydania to przedmiot na aukcjach jest tak długo wystawiany że nawet zdarza się że cena jest większa od wartości danego przedmiotu więc kto to kupił :)).
    • Gość: nikt byle kto IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.05.11, 10:08
      Sprawa jest dość prosta.
      Jak wiemy w przyrodzie nic nie ginie i odwrotnie nic nie ma za darmo.
      System polega dokładnie na tym na czym polegają konkursy SMS-owe lub telefoniczne "dla iodiotów". Po prostu naiwniacy łudzący się, że da się coś taniej kupić składają się na tego, który to kupi, plus niebagatelny zysk dla organizatora. Ponieważ system jest niesprawdzalny, tak naprawdę być może sam organizator wygrywa te nagrody "na słupa".
      W tym wypadku naiwni kupują tzw "bidy" konieczne do podbijania ceny. Niestety chwyt tego systemu polega na tym, że ceny nie można podbić do chcianej wartości ale tylko bodaj o 1 grosz. Mało tego tzw. "aukcja" która nie jest aukcją w potocznym rozumienia tego słowa nie kończy się np. za 5 sekund co widzimy na ekranie, lecz co chwila jest przedłużana. Podobno grają na tym osoby przy pomocy automatów lecz być może są to po prostu "przyjaciele królika".
      Wg mnie trzeba być nieźle nierozgarniętym aby się w to próbować bawić. Nie chce mi się czytać dalszych postów ale jak sądzę organizatorzy tego procederu, śledzą dyskusje w necie i za chwilę odezwie się tzw wygrany z radosną informacją jaki to zrobił interes.
      Liczę na to, że tzw. państwo ma służby, które to sprawdzą.
      I jeszcze jedna uwaga formalna, jeśli kupiłeś za 62 zł nową lustrzankę to nie zapomnij wykazać w deklaracji rocznej (prowadzący działalność w miesięcznej) uwzględnić dochodu (cena rynkowa minus cena zakupu). Urząd skarbowy na pewno się za to weźmie to tylko kwestia czasu (tak jak jest to już z Allegro gdzie niektórzy zdziwieni zostają podsumowani za ostatnie 5 lat sprzedaży)
      • Gość: jagi48-60 IP: *.net.azartsat.pl 05.01.12, 11:08
        ... mam żadnej wątpliwości, ża ma Pan rację. Ja tego doświadczyłem! PayPal to bank "kogucik" a "za 10grosz" to naganiacze jak i Ci "ślący zapytania"!
        • Szanowni Państwo tj. kolejne naciąganie przez spółkę - PayPal/za 10 groszy! Te "f-my" po prosty okradają!

Cyt.Pośpiesz się, promocja już się za chwilę kończy!Od: "Newsletter za10groszy.pl" <news@news.za10groszy.pl> (więcej) dnia: 6 stycznia 2012 14:28 - Jeśli nie zdążyłeś jeszcze zasilić konta Promocyjnym Pakietem Bidów,
          radzimy się pośpieszyć!
          Przypominamy, że Promocja kończy się 6 stycznia 2012.
          Jednorazowy Karnawałowy Pakiet 2000 Bidów za 150 zł jeszcze czeka na
          Ciebie!
          Nie zwlekaj i doładuj swoje konto w Serwisie jak najszybciej!
          Taka okazja się nie powtórzy!
          Powyższy mail został wysłany zgodnie z regulaminem serwisu
          za10groszy.pl.
    • Gość: maroczek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.11, 21:05
      normalne wyciąganie pieniędzy na zasadzie piramidki. wygrany zawsze!! to organizator i czasami jeden z graczy.
      wygląda to tak :
      kupujesz "bidy" i pakujesz się w jakąś licytację. cena (aby nie zniechęcać rośnie za każdym przebiciem o grosz czy dwa, ale każdy z licytujących musi przebić za trzy, pięć,... bidów które kosztują i...SĄ NIEZWROTNE. czyli wszyscy biorący udział w grze zrzucają się na właściciela aukcji i tego który wygra. może się zdarzyć, że kupi przedmiot za 200 zł, ale wyda na to 4000 bidów- czyli parę stów. prawie tyle samo wyda cała grupa "owieczek" licytujących przedmiot. Wszyscy mają nadzieję że to ja, a wygrywa właściciel aukcji i jeden z licytujących. I tak to działa.
      Sprawdziłem, raz wygrałem az 20zł + 2300 bidów i 2 razy włożyłem po 3000 bidów bez wygranej. I dosyć, zostawiam innym. Cześć
    • Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.11, 12:27
      Zapraszam na stronkę www.zecik.pl
      Projekt rusza z końcem czerwca. Założeniem i celem projektu jest umożliwienie zwykłym ludziom nabycie sprzętu za 1 zł. Pod nazwą sprzęt rozumiem laptopy, telewizory, kina domowe, etc...
      Rejestracja jest darmowa jednak będzie ograniczona w czasie. Potem można się będzie zarejestrować tylko z polecenia osoby która już tam jest.
      Jeżeli chodzi o zasadę działania to zapraszam na stronę, wszystko można tam wyczytać.
      Aha jeszcze jedno, pierwsze aukcje będą przeznaczone dla ludzi którzy Nas polubią na facebook. Bez licytacji, bez podbijania, klikasz i masz - cały towar po 1zł + VAT - ZAPRASZAM
    • Gość: 10GROSZY IP: 93.159.160.* 21.06.11, 13:48
      moje obserwacje z ostatnich 2 tygodni: podstawione osoby właczają się do licytacji aby podbijać cenę gdy licytujący juz sporo zainwestowali w aukcje. Pomimo zasady,że w ciągu doby można wygrać tylko 1 pakiet bidów i 5 aukcji w miesiącu, te same osoby licytują i wygrywają wielokrotnie. Od czasu do czasu pozwalają komuś(pewnie swojemu) kupić coś za parę złoty aby się reszta podjarała i wchodziła w tą piramidę. BEZCZELNE, CHAMSKIE OSZUSTWO.Powinien się tym zająć prokurator.
    • Witam coś na temat za 10 groszy ,jedno wielkie oszustwo powiedzmy że wykupiłem 10000 bitów to jest wartosć 1200zl zaczolem licytować Aparat Nikon D7000 + 18-105 VR jego wartość rynkowa okolo 4000zl ,do licytacji przystąpily 4 osoby ja i troje innych ,po polowie mojej licytacji to znaczy wykorzystaniu polowy bitow zostałem ja i osoba o nazwie jackou79 ,wiec sobie myśle doladuje jescze konto ,ale do gry dołnczyły sie jeszcze 2 osoby wiec szanse na wygraną maleją odpuścilem sobie tą aukcję ,która trwała jeszcze 12 godzin tą aukcjie wygrał jacku79.Więc tak ja wydalem 1200zyla trzy osoby 1200 zl ,to bylo jak skaczyłem licytacjię potem grały 4 osoby i przypuszczam ze też przegrały pare ładnych złotych bo licytacje wygrał jackou79 wiec przypuszczam że licytowany D7000 kosztował nas wszystkich około 20000 zl .Więc nie nabieracje sie na takie zachęty ,i nie patrzcie na to co jest napisane że został sprzedany za 157 złotych bo żeczywista cena to okolo 20000zl
    • Gość: ADRIALA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.11, 12:36
      Gram tam od kilku lat . Teraz serwis maxymalizuje zyski - same boty . Jak ktoś coś wygra to z duzą stratą . Aukcjami bez botów to aukcje profit , gdzie trzeba z góry przeznaczyć określoną przez siebie ilość bidów. Także jak chcecie grać to na aukcjach PROFIT - na razie macie pewność ze gracie z graczami a nie z botami.
    • Gość: ADRIALA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.11, 09:10
    • Gość: adriala IP: *.play-internet.pl 08.07.11, 13:05
      na kazdej aukcji osoba podstwiona (bot) , złodziejstwo , a prokuraturaa śpi
      • Gość: gracz IP: *.xdsl.centertel.pl 15.07.11, 12:24
        Nie dość że naciąga to sie podszywa pod nick.!!!
      • Gość: Agnieszka92 IP: *.as13285.net 03.04.12, 21:40
        Nie na kazdej ,ale prawie.
        Swoja drogą prawie juz nie grasz. PRAWIE.
        Ale zgarnąłeś jakis czas temu dwa kupony do perfumerii nieobstawione przez boty.
        I to z rzędu. Jakim cudem??
        • Gość: mistrzwielki IP: *.dynamic.chello.pl 04.04.12, 22:01
          Adrialo, daj nam cynka które to boty a które nie są, to też coś czasem ugramy. może Adriala tak rzadko gra, bo gra tylko na aukcjach nie obstawianych botami?????

przynajmniej wiemy że jak gra Adriala to tam botów nie ma. hehe, dlatego z Tobią wygrałem. od razu Cię rozpoznałem że nie jesteś botem :)

• Gość: matt IP: *.dynamic.chello.pl 14.07.11, 12:04
      Nigdy nie włącza się do aukcji na początku... wybierasz moment np jak już nabite jest 100zł za kompa i ustawiasz automat... ja tak kupiłem macbooka pro za 2200zł który kosztował 5500... Iphona ustrzeliłem za 500zł.
      Aparat lustrzanka za 100zł... tu link:
      www.za10groszy.pl/start/258879782/auction/aparat_panasonic_lumix_dmc-fz45_465915227.html
      Nie mówcie mi, że to oszustwo, bo jak ktoś nie potrafi licytować i przegrywa to jest to jego głupota a nie wina serwisu. Oni też muszą zarobić. Po to to jest. Jak ktoś kupuje 10 BIDów to nie dziwota że nie wygrywa :D
      • Gość: gracz IP: *.xdsl.centertel.pl 15.07.11, 12:14
        Jak już próbujesz naciągać ludzi na swój program partnerski to choć byś sie nie podszywał/ła pod czyjś nick tylko podał/ła swój prawdziwy! Nie wierzyć w to co pisze ten człowiek. Link przekierowuje to jego programu partnerskiego nie klikać!
        • Gość: gracz IP: *.dynamic.chello.pl 11.09.11, 19:20
          koleś pisze, że wygrał coś co było warte 5 tysi, za 2 tysie. w to wierzę. jednak ten co przegrał przez niego przegrał te 2 tysie, dlatego że ten 'umie licytować' - patrz, gra dopiero wtedy kiedy inni się "wykrwawią" grając od początku. i na tym polega największy problem tych aukcji. w każdej chwili w większości aukcji poza chyba jednym czy dwoma rzadko wystawianych aukcji "specjalnych", koleś może wejść i nagle licytować z wydatkami zero, podczas gdy inni już potracili np po 1000 złotych. ale hieny też zazwyczaj przegrywają :).

• Gość: pałlaaaaaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.11, 22:27
      nie polecam ci tegochodzi o to że np. licytujemy telewizor ja daje 100 ty 150 a ktoś wygrywa licytacje dając 200 i my mimo że nie wygraliśmy musimy wpłacić tę kwotę i tak
(301-400)
przejdź do: 1-100 101-200 201-300 301-400 401-500 501-600 601-665
(501-600)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.