• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Kto wie coś na temat za 10-groszy.pl ? Dodaj do ulubionych

• IP: *.izacom.pl 04.01.09, 22:00
    Może ktoś coś wylicytował tam i może powiedzieć coś na ten temat jak
    to naprawde działa.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: gość IP: 88.220.124.* 06.01.09, 16:00
      też chętnie się dowiem

• Gość: Ewka IP: *.abaks.pl 07.01.09, 16:16
        ja tez bym sie chetnie dowiedziala ;] troche pdjerzanie mi to
        wyglada ...
        • Gość: Jarek IP: *.aster.pl 15.07.09, 12:52
          A dokładnie , mozna wiedziec co to znaczy dla Ciebie ze aukcje
          wygladaja podejrzanie ?
          • Gość: Ferdek IP: 195.33.34.* 27.08.09, 13:11
            Aukcje sa aukcjami, ale zeby przebic kogos o 1grosza, musisz
            zaplacic 10 groszy....to zdzirstwo i nic innego
            • Gość: gosc IP: *.siedlce.domtel.com.pl 05.12.10, 11:21
              oto cytat z www.za10groszy.pl: "Musisz jednak pamiętać, że przelew może trwać od kilku minut do kilku dni i jest uzależniony od wybranej formy płatności. W związku z tym radzimy uregulować należność jak najszybciej. Szczególnie, że zwycięzca na zapłatę za towar ma 7 dni od przybicia licytacji. Data zapłaty to data zaksięgowania przelewu na naszym koncie, a nie data dokonania wpłaty np. na poczcie." <<< jak widac ostatnie zdanie tego teksty to czysta manipulacja na zaplacenie kasy >>> nigdzie nie liczy sie dzien zaksiegowania a znaczek stepel na przelewie lub data przelewu ..... konsument nie ma wplywu na termin realizacji a np przez bank (oczywiscie nie kazdy) ma zagwarantowane ze to bedzie 2 dni, po 2 dniach to bank musi sie tlumaczyc a nie konsument. Dlatego to nauduzycie swiadczy o czystym, jawnym manipulowaniu ludzmi, ktorzy chca zaplacic. Gyby ktos wplacic w terminie jak to Oni ustalili 7 dni, a pieniadze zostaly by zaksiegowane dla przykladu 8mego dnia na Ich konto - starcilibyscie wylicytowany przedmiot - PORAZKA - wtedy rzecznik praw konsumenta sie klania. Jak dla mnie WWW jak i cala ideologia to czyste walenie w ....
              • Gość: maks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.11, 18:14
                dlatego masz opcję przelewu przez internet i masz zapłacone w kilka minut a jeżeli niemorzesz wykonywac to przekazem tradycyjnym ale nie na poczcie tylko w banku dlatego że w banku pieniądze dochodzą przed upływem 7 dni tak na początku robiłem i było wszystko ok teraz płacę przez internet
          • Gość: arm IP: *.chello.pl 22.09.09, 12:47
            To nie aukcje, tylko bardziej marketingowo pojechany hazard, trochę też lotto;)
            • Gość: albinoseek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.09, 15:06
              Ja myslę że to nie jest sciema. zasady są bardzo przejrzyste . wygrywa ten kto
              ma więcej bidów i tyle.
              tu zadnej logiki nie ma.
              a firma zarabia na tych co przegrywają aukcje.
              czy to etyczne nie wiem. ale wiem ze to legalny biznes w 100%
              jak komuś się nie podoba to niech nie gra.
              • Gość: lukasz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.10, 18:41
                Te aukcje przypominają także znane w dawnym czasach licytacje o dolara, które
                polegały na tym, że każdy z licytujących musiał zapłacić ostatnią licytowaną
                stawkę bez względu na to czy wygrał, czy nie.
                Licytacja zaczynała się od jednego centa i każdy mógł podbijać o jednego centa
                wyżej. Kiedy uczestnicy wycofywali się i pozostawał jeden zwycięzca, sprzedawca
                oddawał dolara za tyle, za ile krzyknął zwycięzca aukcji. Sprzedawca w przypadku
                np. dwóch licytujących ponosił zysk już wtedy, gdy jeden z licytujących krzyknął
                50 centów, a drugi podbijał do 51. Ale najczęściej aukcja nie kończyła się na
                kilkudziesięciu centach, lecz nawet na kilkudziesięciu dolarach, bo każdy z
                uczestników aukcji chciał ją wygrać, aby zminimalizować stratę o zwycięskiego
                dolara. Proceder ten szybko uznano za nielegalny, bowiem był on zwykłym oszustwem.
                • Gość: k9k IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.07.11, 11:08
                  bardzo przejrzyście opisane dzięki
                  • Gość: Hed IP: 176.31.139.* 11.12.11, 22:46
                    To proste:
                    Za każdym podbiciem ceny o 1 grosz zabierany jest z konta tego kto podbił cenę 1 BID Przykładowo: cena aparatu wynosi obecnie 100zł - niby łatwo wyliczyć 100zł to 10 000 groszy i tyle przebić (jeden BID jedno przebicie), przy BIDzie wartym 10groszy aparat kosztowałby teraz 1000zł za BIDy i 100zł z licytacji. Ale to nie wszystko: jeśli braliście udział w aukcji od początku i wasze podnoszenie ceny było zawsze następne po tym jak ktoś przebił waszą cenę, to straciliście z konta 5000 BIDów - liczyć tylko po 10 groszy macie jeszcze 500zł w plecy. Czyli wasz aparat kosztuje was jeśli byście w danej chwili wygrali aukcję 1600zł. A pozostali którzy brali udział w aukcji na rzecz portalu następne 500zł. Jeśli taki aparat kosztuje w sklepie 1500zł to wy jako wygrani już przepłacicie o 100zł - a przecież cena na licytacji wygranej była tylko 100zł, a portal sprzedał go za 2100zł.
                    • Gość: Hed IP: *.gizycko.mm.pl 13.12.11, 20:58
                      Poprawka: Cena aparatu w sklepie - 1500zł. Na aukcji 100zł. Liczymy: 100zł to 10 000 strzałów (przebić) bo jedno przebicie to jeden grosz. Jedno przebicie to pula BIDów tak pula a nie jeden - najczęściej trzy (x3 przypisane do przycisku PRZEBIJ). Czyli w sumie wszyscy licytujący wydali 30 000 BIDów. Każdy BID to koszt przynajmniej 10 gr - nie liczę tych ustrzelonych w bączka, kupionych za pierwszym razem w promocji czy wylicytowanych zestawów BIDów, bo wychodzi mniej niż 10 gr. Tak więc portal już za aparat otrzymał ok. 3000zł a może i więcej bo niekiedy BID kosztuje 11gr , 12gr a nawet 15gr. Zobaczcie przedmioty www.za10groszy.pl/auction/telefon_sony_ericsson_xperia_play_477361655.html albo www.za10groszy.pl/auction/microsoft_kinect_477357462.html lub www.za10groszy.pl/auction/kamera_sony_hdr-pj30ve_476724366.html
              • 23.06.10, 23:11
                Witam . Za 10 groszy to banda oszustow . Chcialem kupic bidy przes sms ktory
                wyslalem na podany numer .Bidow nie otrzymalem , a za sms zaplacilem 25 zl
                .Zlodzieje . Ostrzegam wszystkich .
                • Gość: Yacek IP: *.chello.pl 09.08.10, 19:45
                  nie wiem czy to ściema czy nie, kupiłem przez sms-a bidy i je dostałem, ale nic nie wygrałem, nie miałem szczęścia no i niestety nie znam nikogo kto by coś kolwiek wygrał
                • Gość: kaczor IP: *.adsl.inetia.pl 24.10.14, 21:33
                  tam, gdzie nikt nie licytuje, tam to rzekomo ktoś kupił za grosze, ale zacznij licytować to okazuje się , że akurat inni też mają ochotę na tą rzecz, ja licytowałem nawigację cena ok 780zł, kosztowało mnie to ponad 400zł, i stale ktoś nowy dochodził, a inny odchodził, musiałem zrezygnować. Po ok30min była licytacja nawigacji za ponad 1100zł i został wylicytowana za 0,16gr. Może ktoś powie, że nie było chętnych. Powodzenia.
                  • Gość: luiza IP: *.olsztyn.mm.pl 15.06.16, 16:57
                    zgadzam się w zupełności. Większość kont to chyba automaty, które podbijają bez końca wasze kolejne pieniądze. Dziwne, że na tej samej aukcji co licytowałam ja, jest ogromne zainteresowanie, a przy kolejnych takich samych aukcjach ktoś kupuje za grosze. Wyłudzanie pieniędzy i tyle. Uważajcie!!!!
              • 13.08.10, 21:02
                Czyli kradną normalnie pieniądze, tym co nie wygrają a licytowali.
                W Polsce to możliwe. Dzięki za ostrzeżenie, bo na stronie o tym nie ma.
                • Gość: maniekk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.10, 10:47
                  pozdro. to raczej nie sciema tylko jak juz ktos powiedział musisz miec duzo BIdow zeby wygrac.. zasady proste.. przebijasz i jesli ktos bedzie miał mniej bidzikow to wygrywasz.. ale gdzie dwoch sie bije tam trzeci korzysta.. ty juz zmarnowałes wszystkie bidy a przyjdzie ktos nowy z pelnym pakietem (np1200 klikow) no i jasne ze twoja kasa idzie w bloto.. maly zapas kasy,czasu i szczescia przydal by sie napewno..
                  • Gość: nabitywbutelke IP: 195.130.197.* 25.04.13, 18:51
                    Przede wszystkim to jest gorsze lotto ponieważ istnieje możliwość manipulacji przez operatora.
                    W trakcie licytacji nagle wyłączone zostają automaty, przez dłuższą chwilę jest ręczne sterowanie później nagle wskakują automaty w przypadkowej kolejności. Mam podejrzenia że jest tu duża manipulacja.
                    Wykupiłem kilka tysięcy bidów i zarwałem dwie noce i na pewno wiem że tutaj coś kupić to gorzej niż trafić w lotto.
                    Nie polecam nikomu tych licytacji.
                  • Gość: lordsiwy IP: 78.11.38.* 02.01.15, 20:21
                    ale żeby mieć dużo bidów musisz je kupić za realne pieniądze za darmo ich nie dostajesz. Odradzam, sam się przekonałem na własne skórze !
                • Gość: gościnnie IP: 194.88.128.* 11.08.11, 08:40
                  Żeby licytować trzeba najpierw kupić tzw. BIDy. Ale uwaga, cytat ze strony za10groszy.pl: "Pamiętaj, że BID nie jest inwestycją i nie podlega zwrotowi. BID jest jedynie prawem do wzięcia udziału w licytacji. Bez względu czy wygrasz Aukcję czy nie, wykorzystane BIDy nie wrócą na Twoje konto."
                  Tak jak wcześniej ktoś już napisał-jest to aukcja kupowania dolara. Różni się od prawdziwej aukcji tym, że płacisz kasę dopiero po zwycięstwie, a nie płacisz za każde przebicie oferty. za10groszy.pl to hazard.
                • Gość: S_P111 IP: *.215.198.199-internet.zabrze.debacom.pl 16.09.14, 16:37
                  Nie kradną, to jest napisane w regulaminie. Myślałeś, że co zlicytujesz lapka za 40 zł, wartego normalnie 3000, a jak się ni uda to nic nie stracisz? Naiwniak. Tu właśnie o to chodzi, to jest forma hazardu, możesz ustalić, że np. licytujesz do 50zł i tyle, przegrasz trudno. Jak cię nie stać to nie graj. Jeśli jesteś debilem i zaczniesz licytować lapka wartego 3000 dojedziesz do 1000 to już wiesz, że nikt nie przestanie(chyba, że nie wie o co chodzi) i gra może się skończyć na 5 tysiach, czyli jesteś w dupie nawet jak przegrasz to możesz być 4999zł w plecy ;) pozdrawiam każdego naiwniaka myślącego, że ktoś rozdaje przedmioty warte pare tysi prawie, że za darmo haha W Polsce jak było tak już jest 90%społeczeństwa to idioci...TO JEST GRA HAZARDOWA!!!! A NIE K JAKAŚ LICYTACJA PROBACZKI
                • Gość: gosc IP: *.customers.d1-online.com 21.10.14, 21:01
                  Jest o tym na stronie. W przypsdku przegrsnej aukcji tracisz bidy. Trzeba wszystko doklafnie czytac. Wedlug mnie nie ma sensu brac w tym udzialu.
              • 19.09.13, 08:26
                ja myślę, że skoro nie ma logiki to jednak nie warto grać :P
          • Gość: mądra_rączka IP: *.6.am.szczecin.pl 27.05.11, 08:34
            mam wykształcenie techniczne, więc..... policzyłem. Idea licytowania jest następująca:
            1. skusić możliwie dużą liczbę do licytowania przedmiotu aukcji,
            2. dostarczyć narzędzia "wciągające" w licytację (np. automat licytowania),
            3. ustalić przepisy w których WSZYSCY LICYTUJĄCY płącą (bidy bezzwrotnie "wpadają" do kieszeni właściciela aukcji), nawet ten wygrywający najczęściej płaci sumarycznie - (koszt "bidów" + opłata za wylicytowany przedmiot) niż wartość tegoż w sklepie internetowym.
            Zrobiłem symulację która potwierdziła moje przypuszczenia. Następnie sprawdziłen na 3 "tanich" aukcjach (jedną wygrałem) i potwierdziłem swoje wyliczenia.
            KOŃCZĘ WIĘC Z DALSZYMI PRÓBAMI!
            WYGRANY (zawsze!!!) to właściciel aukcj.
      • Gość: leszek IP: *.adsl.inetia.pl 04.02.09, 14:28
        Jak na mój mały ale dość bystry rozumek to ten cały bisnes jest
        całkiem niczego sobie,ale dla właścicieli portalu.Jak nietrudno
        wyliczyć każdy sprzedawany tam produkt jest zapłacony wiele wiele
        razy,a niekture mają i przebitkę po kila tysięcy procent.Oczywiście
        jednostki też coś z tego mają, bo w sumie kupują towar po niższej
        cenie niż sklepowa,ale na jego sukces a w szczegolności na sukces
        właścicieli portalu składa się wielu ludzi.I tu jest czały
        przekrent "niekonczące się aukcje " puki jest ktoś kto zechce
        jeszcze cene przebiś doputy aukcja trwa,nabijając kiese
        sprzedającym.Wedłg mnie jest to gorsze od wszelkich
        rodzajuw "Łańcuszkuw"ale puki są naiwni któży chcą zato płacić to ta
        karuzela się będzie kręcić.Powinien się tym zająć Urząd
        Antymonopolowy,stanąć w obronie naiwnych klijętuw.
        • Gość: pj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.09, 18:06
          może naucz się najpierw pisać po polsku :/ bo jak widzę "klijętuw", "przekrent",
          "puki", "rodzajuw" to nie wydaje mi się, żebyś miał za bardzo bystry rozumek jak
          to ująłeś :[
          • Gość: JaTir IP: *.adsl.inetia.pl 21.02.09, 21:33
            pisać można się nauczyć, ale liczyć to już trudniej, wg mnie to
            nabijacie ksae portalowi x 10(zaloeży od ceny BIDA +cena z licytacji)
            policz jak potrafisz
            • Gość: pablo IP: *.polkomtel.com.pl 15.04.09, 09:47
              Ale czy ktoś zmusza Cię do kupowania.Nie chcesz to nie licytuj.
          • Gość: mimi IP: 213.236.165.* 24.05.09, 08:19
            a ty ku... co sie go czepiasz boli cie że pisze prawde takich ch... jak ty
            powinni blokować 10 groszy to oszuści bo kupiłem u nich aparat i co ???? baranie
            ???? nie przysłali zero kntaktu , już założyłem sprawe w sądzie nie kupujcie tam
            nie polecam
            • Gość: Tomek IP: 93.175.70.* 03.10.10, 20:49
              ja kupiłem na za dziesięć groszy i przysłali i puki co przysyłają a nawet z bidami wyszło mnie taniej a ty bądź łaskawy wiedzieć co to kultura nie i nie rzucać mięsem bo twoja stary rozprawa to mnie nie interesuje chcesz wojować to wojuj jednak nikt Ci nie kazał kupować w Cammel bidzie jak nie pasuje to idź do sklepu albo na Allegro
          • Gość: daniel IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.09.09, 11:08
            a moze drogi "pj" zauwaz ze wielu ludzi cierpi na chorobe zwana dysleksja,
            dysortografia itp. I wiec choc ja nie naleze do ludzi na te choroby cierpiacych
            to gdy widze posty, ktore zawieraja w kazdym slowie blad tzn, ze ktos nie jest
            matolem tylko najzwyczajniej ma problemy z pisaniem. Takie posty jak twoj mozesz
            sobie wsadzic... do kosza bo to co napisales swiadczy o twoim rozumku, a nie jego pa
            • Gość: arm IP: *.chello.pl 22.09.09, 13:21
              Niekoniecznie. Dysleksje i inne tego typu, to dużej mierze wymysły rodziców uczniów, którzy przeczytali niecałe 3 książki do 15 roku życia. Czytanie w dużej mierze pozwala utrwalić sobie zasady ortografii i gramatyki.
              • Gość: Derwisz IP: *.chello.pl 11.03.10, 20:09
                Oczywiście, że tak. Jeśli ktoś ma te tzw. schorzenia, to nie powinien pisać
                publicznie. Trudno, jak ktoś nie umie śpiewać to też w musicalu nie występuje.
                Nie wszystko jest dla wszystkich.
                • Gość: stassad IP: *.kielce.vectranet.pl 12.09.10, 23:38
                  Bez jaj. To jest dyskryminacja. Skoro nie umie dobrze pisać to ma wcale nie pisać??? To może głosować też nie może? Jak ktoś ma wadę wymowy to ma nie mówić?
                  • Gość: Tomek IP: 93.175.70.* 03.10.10, 21:10
                    tym razem się zgadzamy powiedziałem temu klientowi co myślę ale gadajcie o Camel bid coś to nie jest temat o dysleksji litości :)
                  • Gość: gosia IP: 178.73.49.* 16.12.10, 11:08
                    Dysleksja i dysortografia NIE ZWALNIA z tego, aby próbować dbać o to, jak się pisze. Te schorzenia znaczą tyle, że ktoś sam w głowie nie umie przetworzyć jak powinien poprawnie daną rzecz napisać, ale przecież od czegoś są słowniki, prawda? To, że ludzie z tymi dysfunkcjami piszą z błędami to świadczy o tym, że nie chce im się o to dbać i nie szanują swoich odbiorców.
                    Prawda jest taka, że nie każdy jest polonistą, ale czy wierzyłbyś fizykowi, który napisałby naukowy, poparty badaniami, rewolucyjny artykuł z wielkimi błędami? Nie sądzę.
                    • Gość: wrók IP: *.gdynia.mm.pl 10.04.11, 21:24
                      Pierdolisz Koleś.
                    • Gość: darek IP: *.ip.telfort.nl 28.10.15, 12:38
                      A ja uwazam ze najwazniejsze jest ze Wszyscy zgozumieli co kolega mial na mysli.....
                • Gość: Tomek IP: 93.175.70.* 03.10.10, 21:08
                  Derwisz powinieneś być drwisz ale jeszcze raz gadam to nie forów o Dysleksji ja mam ponad nią widoczne problemy z chodzeniem od urodzenia więc zgodnie z twoją teorią mam nie wychodzić z domu :)
                • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.13, 11:35
                  Ty baranie jedne idąc dalej twoim płytkim tokiem myślenia to jak ktoś ma schorzenie układu poruszania się to nie powinien wogóle pokazywać sie publicznie? Tępak z ciebie i tyle zastanów się co piszesz.
                  • Gość: rom IP: *.icpnet.pl 04.10.14, 17:10
                    Zakazów powinno być więcej. Mało urodziwe dziewczyny nie powinny pokazywać się na plaży, a mężczyźni obdarzeni nieco mniej oczywiście nie mogą uprawiać seksu
                • Gość: ojej IP: *.adsl.inetia.pl 11.10.14, 22:34
                  Postawiłabym Ci piwo, gdybym mogła. Serio. Teraz co drugi idiota, któremu nie chce się przysiąść do ogarnięcia łbem polszczyzny, tłumaczy się dysleksją, dysgrafia czy inną dysmózgią.
              • Gość: Tomek IP: 93.175.70.* 03.10.10, 21:05
                facet powiedz coś o Camel bid bo to mnie interesuje dysleksję mam sam stwierdzoną nie przez matkę czy uczniów tylko przez psychologa czytałem wiele książek wielu z nich ty byś nie zrozumiał zasady pisowni znam świetnie nawet w kilku językach ale mimo tego odruchowo zdarza mi się robić błędy bo na tym polega to schorzenie i może byś tak wrócił do tematu wiem że takie posty jak tego wyżej mogą wkurzyć ale nie o Dysleksji jest to forum i jak widzę nie ta dziedzina jest twoją mocną stroną więc się ucisz
                • Gość: jakiś IP: *.gdynia.mm.pl 10.04.11, 21:25
                  Ty zarozumiały tumanie
                • Gość: Cobra IP: *.internetia.net.pl 13.02.12, 12:29
                  Wszystko fajnie, tylko czemu nie używasz znaków interpunkcji (nie zauważyłem w twoim poście ani jednego, więc to nie przypadek)? Dużych liter używasz tylko tam gdzie sobie sam to wymyślisz. Teksty postów piszesz w notatniku i nie sprawdzasz ich po wkopiowaniu do formularza forum? - nie znam przeglądarki internetowej, która nie oferuje sprawdzania pisowni. Błędów Ortograficznych możesz zatem wystrzegać się ze stu procentową skutecznością. Jeśli jednak używasz przeglądarki nieposiadającej tej funkcji, to przy świadomości posiadania dysleksji, z premedytacją nie starasz się zminimalizować skutków jej działania - czytaj: masz nas wszystkich czytających "głęboko w...".
              • Gość: markotna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.10, 15:31
                Prawda! U mnie zdiagnozowano taką przypadłość. Nigdy jednak nie korzystalam z przywilejow dotyczących osob posiadających zaświadczenie. Książka jedna na tydzień pomaga, polecam. Co do portalu, po tym co przeczytałam na tym forum, nie dam się w to wciągnąć. Pozdrawiam
                • Gość: 1ndygo IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.07.11, 16:57
                  weszłam na to forum, ponieważ chciałam dowiedziec się czegoś ciekawego na temat aukcji. I co widzę? Wyzwiska. Mam pytanie: czy ponieważ mam astmę to zgodnie z logiką niektórych wypowiedzi, nie powinnam oddychać? A co z ludźmi cierpiącymi na depresję, nie powinni żyć?. A co z tymi co nienawidzą siebie i innych???
                  • Gość: asiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.11, 15:52
                    Laska, aż żal czytać co Ty tutaj wypisujesz. kogo obchodzi, że masz stwierdzoną astmę? I nie pisz mi tu haseł: " logicznie rozumując..." bo krew mnie zalewa. Z Twoich stwierdzeń wynika, że nigdy nie miałaś styczności z logiką. Jako że na studiach prawniczych musiałam posiąść tę umiejętność to wytłumaczę Ci " jak krowie na rowie". Kilka postów wcześniej napisane było, że nikomu nie zabrania się czegoś robić, a właśnie, że nie powinien robić tego publicznie skoro ma z tym problemy. Oznacza to, iż nikt nie zabrania Ci oddychać w miejscach publicznych, ale napomina alby nie obnosić się z tym publicznie. Inny przykład: kiedy ktoś nie potrafi śpiewać- to też nie oznacza, że nie może wcale śpiewać. Bo nikt mu nie zabroni tego robić u siebie w domu lub pod prysznicem. Ale na litość boską dlaczego inni mają cierpieć wysłuchując tego skrzeku lub czytając wypowiedzi analfabetów? co do chłopaka, który mówił że ma problemy z chodzeniem: chodzić nikt Ci nie zabrania, ale w pokazie mody raczej nie wystąpisz... czy jest to zrozumiałe? Bo już nie wiem jak Wam to "logicznie" wytłumaczyć.
                    Tak na marginesie to sama miałam w gimnazjum bardzo duże problemy z ortografią. I po wielu testach również otrzymałam zaświadczenie o dysortografii. Faktycznie był to problem, który mnie ograniczał. Np. aby napisać ręcznie list do koleżanki przesiadywałam wiele godzin ze słownikiem. Ale przyszedł taki okres, że nie mogłam przeżyć dnia bez przeczytania książki. I napisałam testy gimnazjalne bez zaświadczenia. Moja polonistka w liceum nie miała zielonego pojęcia o istnieniu tego zaświadczenia, a jednak pisałam najlepsze wypracowania w klasie. I maturę również zdałam bez okazywania takiego zaświadczenia. Więc proszę nie mówcie mi, że nie da się z tym schorzeniem walczyć. A tak nawiasem mówiąc to tylko się ośmieszacie, tłumacząc się tutaj odruchowym popełnianiem błędów, bo przecież jest tutaj na forum słownik który sam sprawdza tekst. Może błędów interpunkcyjnych nie wskaże, ale wszelkie ortograficzne i zgubione literki na pewno. Dziękuję za przeczytanie mojej interesującej wypowiedzi.

A tak wracając do tematu za 10 gr.pl to sama jestem ciekawa jak to działa. W sumie troszkę mi wyjaśniły Wasze wypowiedzi i chyba nie zdecyduję się na udział w ich licytacjach.

Pozdrawiam Dyslektyków i namawiam do czytania książek. Polecić mogę sagę Zmierzch ( książki dla ludzi w każdym wieku i o różnorodnych zainteresowaniach).
                    • Gość: NAk IP: *.dynamic.chello.pl 17.09.11, 08:55
                      Ubawiłeś mnie hehehe.Wiesz że skończone studia wcale nie świadczą o twojej inteligencji.Jest też coś takiego jak mądrość życiowa której żadne ksiązki ci nie zastąpią druga sprawa trzeba posiąść umiejętność życia w społeczeństwie i nie wszyscy jesteśmy ideałami.Ty nauczyłeś się pisać czytać,wykłułeś kilka formułek na pamięć.Zakładam że pochodzisz z majętnej rodziny bo styl pisania o ludziach i relacjach z nimi wskazuje jasno że jesteś jak dla mnie mega snobem,noobem jak wolisz:D Trzeba mieć rozum i serducho tyle odemnie.
                    • Gość: ale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.14, 10:04
                      Droga prawniczko-matolico,
                      sama poznaj dobrze zasady pisowni polskiej a nie pouczaj i przynudzaj, zbyt długą wypowiedzią,innych. Znalazła sobie forum na którym leczy swoje chore ego.
            • Gość: Tomek IP: 93.175.70.* 03.10.10, 21:00
              Drogi Danielu z całym szacunkiem chcę się dowiedzieć czegoś o Camel Bid a nie o rozumku twoim albo jednego z przedmówców co do Dysleksji w odróżnieniu od ciebie mam ją stwierdzoną i dlatego piszę mnie jako człowiekowi zajmującemu się trochę pieniędzmi od kuchni podoba się pomysł Camel bid ale nie wiem czy to legalne jak już coś piszesz to powiedz mi czy tak jest
            • Gość: jedrek IP: 46.186.33.* 02.12.10, 21:32
              dysleksje dysortografie i inne dys to tylko usprawiedliwienie na lenistwo i niechciejstwo nauczenia się czegokolwiek i włożenia odrobiny wysiłku w naukę. dzisiaj wszystko ma przyjść samo i być łatwe do zdobycia. bo należy mi się...
              • Gość: sprawiedliwy IP: *.telpol.net.pl 18.03.11, 05:01

mam wrażenie że tu sami debile piszą
                • Gość: lecho IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.11.12, 13:18
                  A kto mądry kupuje na takich portalach za 10 gr itp.
                • Gość: Ola IP: *.158.246.94.ip4.artcom.pl 20.10.14, 14:40
                  hahah dokładnie banda debili
            • Gość: Ech IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.07.11, 14:22
              Może i mają problemy i choroby, ale po to w ff a nawet już w starym poczciwym explorerze wprowadzili funkcję podkreślania błędów, aby po prostu nie rzucały się innym w oczy. Jeśli ktoś zwróci uwagę na pisownię to nie ma co się boczyć i obrażać tylko korzystać z dobrodziejstw nauki i pracować nad swoją pisownią..

Tylko zwrócić uwagę też trzeba kulturalnie, a nie chamsko. Cóż takie właśnie jest polskie społeczeństwo - uwielbia chwalić się swoją kulturą osobistą, której za grosz nie ma. Uwielbia ubliżać innym i używać do tego tak pięknych słów jakich tylko podwórko i koledzy/koleżanki z trzepaka uczą.

Niestety jak nasza tendencja do ubliżania innym się nie zmieni to i postrzeganie Polaków się nigdy nie zmieni.. Zacznijcie szanować siebie, bo inaczej nikt nie będzie tego robił..

Co do portalu - hmm każdy powie coś od siebie, ale gdyby tak z boku na to spojrzeć to niektórzy mają szczęście i uda im się dobrze kupić inni mają pecha i nie kupią nic, a wiele stracą. Dla niektórych to przekręt. Dla innych szansa. Czy wysyłają czy też nie, tego trzeba dowiedzieć się u klientów, którzy coś wygrali i nie u jednego - nastawionego tylko na "NIE" a u kilku..

Pozdrawiam..

• Gość: dysmózg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.12, 18:29
              A najgorzej jak ktoś cierpi na dysmóżdże. Wszyscy nauczyli się posługiwać tymi niby "chorobami", a to zwykłe lenistwo i nieuctwo. Czekam, aż ktoś wpadnie na kolejny nowy pomysł dysczegośtam.
          • Gość: ta ona IP: 193.138.240.* 04.12.10, 13:16
            są ludzie ze czymś takim co nazywa sie "dysleksja", sądzę jednak, że Twój rozumek tego nie ogarnie. Pozdrawiam
          • Gość: ja :D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.11, 16:54
            klijentuw - pisze się klijentów przez ó ;D
            • Gość: Majk IP: *.gre.pl 21.05.11, 16:58
              Jezu kończcie z ta dysleksja bo , już żal normalnie, człowiek sie chce coś dowiedzieć na temat serwisu "ZA 10 gr" a tu Ci o dysleksji czy piszą .
            • Gość: omatko IP: 81.26.8.* 25.10.11, 07:04
              pisze się klientów nie klijentów
            • Gość: JA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.12.12, 10:15
              Klientów JAK JUŻ KOGOŚ POPRAWIASZ - DEBILU
            • Gość: Para IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.13, 19:47
              Hah... Ot poprawił... Klientów bez "J";- )))
            • 27.09.14, 11:03
              Ludzie mam syna z dysleksją, czyta jak opętany, jedną książkę nie na tydzień ale DZIENNIE !! I co, nawet w swoim imieniu robi błędy-ma stwierdzoną głęboką dysleksję i mimo ciężkiej pracy jest nieroformowalny, za to jest świetny w matematyce i ma WIELKIE serce:) Ma 13 lat i szanuje każdego człowieka!
          • Gość: viking IP: *.g-net.pl 02.06.11, 22:34
            może nie dotyczy wątku, ale dokładnie mi to z ust wyjąłeś, pozdrowionka.
          • Gość: NAk IP: *.dynamic.chello.pl 17.09.11, 08:36
            Pisał w " czytaj ze zrozumieniem!
        • Gość: kolo IP: *.users.zlotniki.pl 13.03.09, 08:35
          naucz się pisać poprawnie po polsku
          • Gość: adam z IP: *.cable.smsnet.pl 17.04.09, 18:05
            Dlaczego u nas jest taka bieda?bo tylu naiwniakow ile tu widzę to samo mówi za
            siebie,gdzie macie mózgi?a przepraszam Wy ich nie macie jak wierzycie w takie
            bajki ze ktoś odda wam telewizor za 50zł,szkoda mi Was,takich naiwniaków powinni
            zamykać za tzw.rozum
            • Gość: Tomek IP: 93.175.70.* 03.10.10, 21:12
              facet nie gadaj mi tu głupot mnie interesuje czy to działa i czy jest legalne a nie czy tobie jest kogoś szkoda
        • Gość: Artur IP: *.xdsl.centertel.pl 09.06.09, 15:42
          W 10 groszy chodzi o to że płacisz za każde podbicie nie ważne czy wygrasz
          aukcje czy nie i tak płacisz za bodbicie. i na tym właściciele tego portalu
          zarabiają.
          • Gość: marek-poznaniak@o2 IP: 79.162.133.* 16.06.09, 14:30
            Tak, jak już ktoś tutaj domyślnie napisał ,jest to super interes ale
            dla właściciela portalu.Uczestniczyłem w tej licytacji-podbiciu ze 4
            razy (za każdym razem przy innej rzeczy). Sztuka polega na tym ,iż
            żeby przystąpić do tzw. licytacji, musisz mieć tzw.BIDY. Możesz je
            zakupić bezpośrednio przez internet płacąc kartą lub przelewem oraz
            sms(dużo drożej)od właściciela portalu -dla przykładu:pakiet 1000
            BIDÓW=100zł, pakiet 5000 BIDÓW (najwyższy)= 500zł +100 BIDÓW gratis,
            czyli wypada że 1 BID kosztuje 10 gr.Możesz je także "wylicytować"
            jako pakiet (300, 600, a także 2500 BIDÓW). Każde Twoje podbicie-
            licytacja zdejmuje z Twojego konta BIDÓW 1-go bida co skutkuje
            podniesieniem ceny licytowanego przedmiotu o 0,01 grosz.Na pierwszy
            rzut oka wygląda że można wszystko wylicytować za psie pieniądze,a
            ponieważ mentalność nasza jest taka jaka jest, więc licytujemy
            dopóki starcza nam BIDÓW i znowu dokupujemy.Przyjmując że
            wylicytowałeś/aś telewizor (wartość rynkowa 3000zł- na portalu
            3180zł) za 1300zł (które musisz zapłacić żeby go odebrać + 25 lub
            100zł w zależności od wielkości ekranu) to nie zapominaj że
            (startując od początku licytacji ) żeby go wylicytować musiałaś
            stracić około 45000Bidów co kosztuje Ciebie (zakup BIDÓW)
            4500zł.Reasumując 1300zł(licytacja)+ 4500zł zakup BIDÓW i masz
            telewizor (który na rynku w sklepie kosztuje 3000zł ) za 5800zł -
            super interes - ale dla właściciela portalu. Oczywiście może się
            zdarzyć -jak 1:100 - że ten sam telewizor uda się "trafić" za
            faktycznie -łączne koszty powiedzmy 2000zł, ale nie czarujmy się,
            każdy się łudzi że teraz jego kolej na wygranie i pcha się do przodu.
            Trzeba dobrze liczyć, mieć gruby portfel, mocne nerwy i libić
            ryzyko - no i oczywiście trawić porażki że ktoś był lepszy.
            • Gość: asica08_91@o2.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.09, 19:12
              chciałam sie jeszce dowiedziec czy przebijanie cos kosztuje oprócz tego jednego bida??
            • Gość: barney73 IP: *.gsk.com 04.03.11, 10:28
              Witam
              Trafiłem tam przypadkiem i nie znając do końca działania, kupiłem bity i zacząłem licytować. Po pewnym czasie zorientowałem się jak to działa do końca, ale nie odpuściłem. Nie powiem, trzeba mieć nerwy, trochę kasy (na pewno nie 200lub 300 PLN) przy licytowaniu droższych rzeczy. Nie wiem też czy właściciel portalu nie widzi kto ile bitów wrzucił na automaty i czy nie wpuszcza fikcyjnych uczestników, którzy w rzeczywistości nie płacą, aby wyciągnąć kasę. Ale podsumowując. Wygrałem TV LED SHARP LC-40LE810E Quattron o wartości 3299 PLN (i to była właściwa cena rynkowa). Moje koszty: 933,00 PLN za bity, cena wygranej 95,50 PLN oraz 50 PLN za przesyłkę. Całkowity koszt 1078,5 PLN
              www.za10groszy.pl/auction/tv_led_sharp_lc-40le810e_quattron_402268817.html
              Chciałem kupić nowy telewizor (obecny Samsung kineskopowy 25 cali ma już 15 lat i nigdy się nie zepsuł), ale nie miałem całej kasy na zakup. Teraz mam super TV za mnie niż 1/3 ceny.
              W linku widzicie wszystkie dane. Piszcie jak nie wierzycie – ja istnieję naprawdę.
              Barney-73@tlen.pl
              • Gość: OBSERVER IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.12, 16:32
                I kiedy się obudziłeś z tego snu? Dla mnie ten portal aukcyjny to jedna wielka fikcja... nie ma wygranych... o przepraszam wygrywa właściciel portalu na naiwnych którzy wierzą że coś można kupić za grosze. Zdumiewa mnie z jednej strony mądrość właściciela portalu i głupota z naiwnością licytujących!
            • 27.09.14, 11:08
              i najważniejsze takich co zapłacili za ten telewizor a go nie dostali bo Tobie się udało, jest czasem kilku a czasem kilkunastu- dla właścicieli portalu To żyła złota!
        • Gość: Lama IP: *.net.tele-plus.pl 24.09.09, 15:17
          Zamiast gadac glupoty lepiej wez sie za nauke, bo twoja ortografia jest na
          nizszym poziomie niz to ustawa przewiduje
        • Gość: ariam IP: *.chello.pl 14.12.09, 07:59
          Rzeczywiście rozumek u Ciebie niewielki! Kto Cię uczył języka polskiego? Zgroza!!!!
          • Gość: ol,o IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.11, 23:52
            faktycznie t o z ciebie kreetyn jak nie masz nic do powiedzenia na temat to obraz tego co ma cos do powiedzenia
        • Gość: ja IP: *.polsat.net.pl 07.02.11, 08:54
          ty się synek naucz pisać poprawnie bo aż bije po oczach..
          • Gość: mj IP: *.adsl.alicedsl.de 03.03.11, 13:32
            a ty lepiej nie pisz nic jak masz cos takiego pisac!!!!
        • Gość: papawero IP: *.xdsl.centertel.pl 13.05.11, 15:23
          klijętuf pisze siem pszes "f" na kąńcu:) a nie "w":)
        • Gość: Mayke IP: *.icpnet.pl 13.05.11, 17:49
          Jak na mój mały ale dość bystry rozumek to ten cały biznes jest
          całkiem niczego sobie,ale dla właścicieli portalu.Jak nietrudno
          wyliczyć każdy sprzedawany tam produkt jest zapłacony wiele wiele
          razy,a niektóre mają i przebitkę po kila tysięcy procent.Oczywiście
          jednostki też coś z tego mają, bo w sumie kupują towar po niższej
          cenie niż sklepowa,ale na jego sukces a w szczegolności na sukces
          właścicieli portalu składa się wielu ludzi.I tu jest cały
          przekręt "niekonczące się aukcje " puki jest ktoś kto zechce
          jeszcze cene przebić dopóty aukcja trwa,nabijając kiese
          sprzedającym.Według mnie jest to gorsze od wszelkich
          rodzajów ( rodzai ) "Łańcuszków"ale póki są naiwni którzy chcą za to płacić to ta
          karuzela się będzie kręcić. Powinien się tym zająć Urząd
          Antymonopolowy,stanąć w obronie naiwnych klientów.

Leszku takiego polonisty to już dawno nie spotkałem choć dziękuje Ci za informację bardzo cenne ale nie mogłem powstrzymać się od poprawienia Twojej wypowiedzi. Czym dłuższy tekst tym coraz to gorzej a z klientem to juz mnie wystraszyłeś :) Popraw sie i nie myśl że to tylko tekst i przesłanie się liczy... bo "dość bystry z Ciebie rozumek"
        • 12.05.12, 18:38
          Kont i robi na tym wałki.....ty licytuj a my ciebie i tak przebijemy. Proszę o uczciwe info czy ktoś z was wygrał????
      • Gość: joker IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.09, 15:05
        Owszem, ja coś wiem na ten temat. Wygrałem aukcje telefon komórkowy i do tej
        pory nie dostałem przesyłki. Ponoć kurier był u mnie 2 razy i nikogo nie zastał
        (od 2 tygodni jestem na zwolnieniu i leże lecząc grypę) więc przesyłka ponoć
        wróciła do nadawcy. Nadawcą jest zupełnie inna firma niż za1ogroszy.pl ponieważ
        działają na umowach. Dla mnie osobiści to kolejna fikcja internetowa służąca do
        naciągania klientów i nabijania kasy serwisowi za10groszy.pl. Szczerze odradzam.
        Pora żeby Policja i organy ścigania zajęły się takimi serwisami i ich
        właścicielami.
        • Gość: pablo IP: *.polkomtel.com.pl 15.04.09, 09:49
          I jak zakończyła się sprawa? Dostarczyli ten telefon czy już sprawa
          o oszustwo zgłoszona na Policje?
          • Gość: bodzio IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.10, 15:54
            ja wygrałem aparat cannon 1000 d za 22 złote plus przesyłka 25 wartość 1799 była
            rok temu
            inna sprawa że nie do końca jestem zadowolony z niego czasem się zawiesza
            skubany a już jest po gwarancji, pozdr.
            • 17.09.10, 11:00
              Witaj, grasz tam dalej?
        • Gość: Tomek IP: 93.175.70.* 03.10.10, 21:36
          oczywiście że działają na umowach to częsta procedura przy e biznesie podejrzane jest to czemu nie ma tego fona a nie że to inna firma policja puki co się nimi nie zajmuję ja chcę się dowiedzieć czy to legalne u nas jest i czy działa na razie zdania są tu dośc podzielone jak by przyszedł ten twój fon napisz
      • Gość: Piotrek IP: *.aster.pl 22.06.09, 12:00
        Moze niech napisze ktos , kto cos juz tam kupił.Ja mam ochote
        policytowac perfumki.
    • 07.01.09, 16:36
    • Gość: wojtek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.09, 20:29
      To wielkie oszustwo taka firma nie istnieje!!!!!!!!!!!
      • Gość: Lord of the Ringh IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.09, 09:27
        Gratulacje , mieli łeb do interesów :)
        moją licytację , którą obserwowałem przez dwa dni wygrał ten sam automat co
        większość licytacji :) a żeby było ciekawiej musiał by być matołem z matmy ,
        żeby tak przepłacić. Na zakup bidów wydał 1400 pln a towar który licytowaliśmy w
        sklepie 900 pln
        Ale jesteśmy dorośli --- jak lubimy piramidy itp to ok ;)

ps. podam wam numer konta , na które wpłacicie 10pl - na mojej stronie
        codziennie będzie ktoś wygrywał 10.000 pln , co tydzień 100.000 pln , a raz w
        miesiacu 1.000.000 ---- napisałem KTOŚ ;)
        może to być mój automat ;), ale może kiedyś trafisz ;0 hihihihi
        • Gość: bobas IP: *.net.pbthawe.eu 03.02.09, 00:29
          własnie sprawdziłem działanie całej tej machiny to wszystko to wielka lipa i kolejna rzecz zeby wykorzystac biednych ludzi podawane są przykłady wygranych rzeczy za niby bardzo niską cene jest to tylko trik reklamowy a tak naprawde to napijanie komus kieszeni widac ze niby wszystko jest ok a wcale nie jest tak miło nie bede sie dawał w szczegóły podam tylko prosty przykład licytowałem pakiet 300 bidów tak to chyba sie nazywa i co sie okazało ze cały czas byłem przelicytowany mimo ze juz dopszło do równo wartosci maja poprostu automaty króre wprawiaja w ruch i sie kreci maja swoje nazwy które zreszta sa czesto znieniane dla zmylenia odradzam bo to zwykłe oszóstwo pozdrawiam osusci ludzie przestancie sie dawac osustwo
          • Gość: ZBIG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.09, 18:32
            Przeczytałem prawie wszystkie warte uwagi komentarze i nasuwa mi się
            kilka uwag. Dodam,że od kilku tygodni obserwuję zabawę na portalu,
            sam wtopiłem w to dwie "stówki". - bez efektów.
            1. Aby krytykować zasady regulaminu trzeba go najpierw dobrze
            przeczytać - a widzę ,że większość z was tego nie zrobiła - pięknie
            wychwytuje to "Pan ech" np. o pozycji na liście automatów nie
            decyduje wysokość granicy licytacji tylko moment wejścia w "kolejkę"
            lub zwykłej korekty w ustawieniach samego automatu.
            2. Powiedzmy jasno, że serwis ma charakter zabawy hazardowej-
            podstawowa zasada to brak zasad- trudno przewidzieć zachowania być
            może już uzależnionych od hazardu graczy.
            3. Wzrost popularności szkodzi opiniom o portalu - sam zauważyłem,że
            miesiąc temu było dużo łatwiej liczyć na sukces w licytacji i tym
            samym mieć o nim dobrą opinię. Większość komentarzy na tym forum
            napisali rozgoryczeni przegrani, pewnie tuż po swojej klęsce.
            4. Też natknąłem się na jednej z aukcji na wymienionego tu kilka
            razy wessad'a: postanowiłem wygrać 600 bidów i od początku śledziłem
            aukcję. Gość wszedł do licytacji prawie na początku i przebijał
            średnio co trzeci raz, ja włączyłem automat przy cenie 25 zł na 200
            uderzeń (chciałem bardzo wygrać cokolwiek). Gość jechał ze mną do
            końca mojej puli, więc z grubsza licząc włożył w to ok 500 bitów (+
            ok 30 zł wylicytowanej kwoty). Trochę mnie zajeżył, więc
            postanowiłem też do tego dołożyć i nie odpuścić. W sumie
            pojechaliśmy jeszcze po 100 uderzeń w górę i skończyły nam się
            automaty - mój dwa uderzenia przed jego, więc oddałem jeszcze 10
            uderzeń ręcznie. On też przebił kilka razy ręcznie, więc pada chyba
            teoria, że ktoś wygrywa wszystko sterowaniem automatami. Ale to nie
            koniec - za chwilę okazało się,że naszą "solówkę" obserwowało spore
            stado "sępów" czekających na koniec automatów, bo za chwilę znalazło
            się kilku amatorów na 600 bidów za 30 zł kosztem kilku uderzeń. Ja
            się wycofałem, wessad oddał jeszcze kilka klików jak zdesprerowany
            hazardzista i też odpuścił na pięć minut. Po tym czasie znów ustawił
            automat i grał dalej - moim zdaniem to przykład człowieka
            uzależnionego od hazardu, nic więcej. Takich leszczy spotkałem
            jeszcze kilku op. 9000_bidowman, 12000_bidow itd. Trudno osądzić kim
            oni są: automatami operatora, uzależnionymi graczami czy synusiami
            dzianych rodziców, którzy zamiast miłości i troski dają dzieciakom
            kasę a oni w takich miejscach szukają uznania i szacunku anonimowego
            tłumu graczy.
            4. Zgadzam się z uwagami co do dziwnego czasem działania systemu -
            zegar czasami zatrzymuje się bez powodu, system często wiesza się w
            trakcie licytacji i bidy szlak trafia. Moim zdaniem właściciele
            serwisu nie nadążają z rozbudową systemu i stąd te problemy
            (pamiętacie co działo się na "naszej klasie" na samym początku jak
            tłumy rzuciły się na serwis- po 18 i w weekend nie można było się
            zalogować) - ale nas graczy to nie obchodzi- jak chcą na nas
            zarabiać, niech najpierw włożą w porządny sprzęt!!
            5.Nie obstawiałem aukcji na droższy sprzęt typu TV i aparaty więc
            się nie wypowiadam, czy automaty były ustawiane przez graczy czy też
            przez administratora.
            Moja opinia jest taka: JAK CHCECIE SIĘ ZABAWIĆ, PODNIEŚĆ POZIOM
            ARENALINY TO KUPCIE SOBIE RAZ NA JAKIŚ CZAS PAKIET BIDÓW I
            ZASZALEJCIE. BEZ SPOREJ PORCJI SZCZĘŚCIA NIC TU NIE WYGRACIE ZA
            KILKA ZŁOTYCH - MOŻNA SIĘ TYLKO NABAWIĆ NIEPOTRZEBNYCH FLUSTRACJI. A
            SAMO ŻYCIE JEST W DZISIEJSZYCH CZASACH WYSTARCZAJĄCO STRESUJĄCE, NIE
            POTĘGUJMY TEGO KUPUJĄC NA 10groszy.pl
            • 15.04.09, 11:42
              Bardzo mądry i sensowny komentarz napisałeś ZBIG. Moje spostrzeżenia na temat
              portalu za10groszy są takie, że tak do końca oszustwem ta strona nie jest.
              Osobiście na tej stronie kupiłem perfumę na prezent dla mamy perfum to Lancome
              Magifique razem z bidami które na nią wydałem to zakup wyniósł mnie 135 zł
              zakupiony towar otrzymałem bardzo szybko więc nie można pisać, że wystawiane są
              tam fikcyjne towary.
            • Gość: Bystry obserwator IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.14, 01:00
              Zgadzam sie z Twoimi obserwacjami. Na znizke za produkt pracuja przegrani, wygrywaja ci bystrzejsi i umiejacy liczyc, czesto zdarza sie ktos tak zaciety, a jego dzialania sa tak irracjonalne ze faktycznie to juz na granicy uzaleznienia,jednak fakt jest taki, ze tylko jesli wygrywasz nie stracisz tego co zainwestujesz w gre.
              Wplacilam 30zł, wygralam kupon za 80 (pakiet bidow i bon do sklepu za 50zl- zamienilam go na 550 bidow. Z tym moglam juz powalczyc o jakas zabawke dla dziecka - wygralam Lego duplo, cena mnie nie satysfakcjonowała wychodzilo jakies 50zł taniej niz na necie (ceny na aukcji sa zawyzane). wymienilam na bidy i zagralam o wioeksze lego. tym razem roznica wyszla 100zł z wszystkimi kosztami od najtanszej na necie. osoba która walczyla bardzo zaciekle choc obserwujac moj automat powinna odpuscic stracila wiecej niz ja (zaczela wczesniej licytowac z kims innym) licze ze jakies 200zł i powiedźcie mi po co? za to mozna bylo kupic cos fajnego dziecku bez licytacji i szukania "okazji". Jesli odbiore to pudło LEGO moj realny koszt wyniesie 25zł przesyłka , 30zl to co zainwestowałam sama w bidy + 4zł z groszami za zakup. klocki kosztuja najtaniej na necie 240zł. Sami ocencie czy sie oplaca. Wyszło mi taniej bo bidy do licytacji zdobylam wygrywajac je wczesniei za nie nie placilam. Te licytacje które wygrałam byly jedne z drozszych tzn bardziej zacietychi tez myslalam sobie ze to ktos podstawiony po prostu bo dzialal tak irracjonalnie,ale chyba kazdy chce wygrac. Blokadą jest tylko strata calosci kasy. Badxcie odporni to HAZARD. NAJPIERW WYGRYWASZ A POTEM I TAK TO TRACISZ I JESZCZE DOPLACASZ DO INTERESU.Gdyby nie urodziny synka i kupno wymarzonego prezentu na który i tak chcialam wydac kase - nie zagrałabym. to bardzo wyczerpuje psychicznie i wyczyszcza portfel. Pozdrowienia!
          • Gość: pepek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.09, 15:02
            Polecam zobaczyć te licytacje
            Korzystałem z tego i oni chyba to wszystko zaczeli - fakt, ze sprawa jest raczej
            'hazardowa';), ale jeśli ktoś lubi... Tylko proponuje się śpieszyć, bo czytałem,
            że coś się ten internetowy hazard zaczyna nie podobać politykierom;)
        • Gość: starykrakus IP: *.sieradz.vectranet.pl 09.07.11, 20:43
          Wicie, tako se myśle jako tyn baca po weselu, co to mioł iść z zoną i córką na poprawiny cy nie iść. I jako ten baca, se kombinuje coby ucciwiej beło łojcu derektorowi na te cegiełki dać nizeli na tego grosika. Choć i jedno i drugie-ladaco.
          • Gość: rrrr IP: 193.188.198.* 28.12.14, 03:56
            Powiem wam jedno nie wiem czy ja mam mało szczęścia czy nie ale w 4 aukcjach które ostatnio twardo licytowałem licytowało wiele osob i gdy aukcja sie nie konczyła to zawsze w ostatniej chwili mogłem kliknać i wygrywałem z automatami i byłem zawsze na 1 miejscu na liscie licytujących a gdy aukcja się kończyła to w kazdym pzypadku przycisk się blokował i nie dało sie kliknąć i po paru sekundach pojawiało sie ze aukcja zakonczona wiec mysle ze to jakas sciema i wiele aukcji to typowe wabie i wygrywa pewnie moderator
      • Gość: ja sam;] IP: *.chello.pl 05.09.09, 14:16
        Ogólnie jak jest to naciąganie straszliwe, tak pomysł jest na swój sposób genialny.
        Płacisz za możliwość wzięcia udziału w aukcji.
        Ponieważ działa to na automatach, jest to praktycznie losowe.
        Można to przyrównać do totka, płacisz, raz wygrasz raz nie.
        Kupujesz tam faktycznie bidy, czyli usługę, możliwość korzystania z aukcji. Do
        tego nie można się przyczepić.

Jedynie zastrzeżenia budzi to, że najwyraźniej właściciel aukcji kupuje potem
        przedmiot gdzieś, ten ktoś wysyła to i 10groszy nie ma żadnego wpływu na
        realizację zamówienia, bo sama pewnie nie posiada na stanie produktów.

Równie dobrze, można stanąć na strzelnicy, wbić szpilkę najadlej jak się da na
        jakimś podeście i ten kto ustrzeli to z wiatrówki dostanie samochód za 40tys zł.
        Pocisk kosztuje 100 zł. Jak płaci podatki, zarejestrował taką działalność to mu
        wolno i tyle, choćby szansa była minimalna i nawet nie realna, ludzie mają
        prawo, bo są wolni, wydać swoje pieniądze nawet na coś takiego, czy serwis
        za10groszy...
      • Gość: Tomek IP: 93.175.70.* 03.10.10, 21:43
        po czym wnioskujesz że nie istnieje odwołują się ty do KRS jeśli wiesz co to jest ale w KRS są spółki Handlowe cywilnych i osób fizycznych nie ma prowadziłem sklep w necie jako osoba fizyczna prowadząca działalność gdyby koś mnie sprawdzał w KRS też by mówił że to lipa masz jakieś inne dowody ??
        • Gość: corleone IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.11, 21:16
          ty musisz być POLAK
          jeśli nie wiesz zagraj, licytuj a się przekonasz po szkodzie POLAKU kochany
        • Gość: obserwator IP: *.dynamic.chello.pl 23.01.12, 13:41
          też zakładałeś działalność na Cyprze? :)
          • Gość: usuniecie konta IP: *.dynamic.chello.pl 31.01.14, 12:08
            usunięcie kona za10groszy:
            FAQ w przypadku Użytkowników, którzy nie zakupili BIDów zwrotnych w przeciągu 10 dni od rejestracji konta.
        • Gość: Cobra IP: *.internetia.net.pl 13.02.12, 13:01
          Prowadziłeś działalność? A miałeś jakiś kontrahentów? Twojej wypowiedzi nie da się zrozumiec bez przeczytania ze trzy razy.
        • 17.05.15, 19:38
          Portal za10groszy.pl sprawdzałem tak w okolicach 2008 r, może 2009.

Już pierwsze informacje, które uzyskałem od znajomych sugerowały, że jest to oszustwo. Informacje brzmiały, że istnieje portal, na którym można za kilka złotych kupić towar wart tysiące złotych. Tymczasem fizycznie jest to nie możliwe, bo towar wart 1000 zł w sklepie u producenta kosztuje nie mniej niż 300 - 400 zł, a nie można sprzedać czegokolwiek poniżej kosztów wytworzenia.

Dla pewności postanowiłem sprawdzić portal, by udowodnić swoim znajomym, że to oszustwo.

Już pierwsze wejście na portal wzbudziło moje podejrzenia. Pierwsza rzecz, która rzuciła się w oczy to nazewnictwo towarów. Kiedy wejdziemy to dowolnego sklepu spotykamy tam nazwy typu Samsung coś tam, LG coś tam, tymczasem na portalu znajdowały się głównie nazwy numeryczne, np. model LS774Te. Z własnego doświadczenia wiem, że to stara sztuczka oszustów polegająca na tym, że klientowi sugeruje się, że to co mu się podsuwa, to nie ten sam produkt, który w sklepie leży na półce za 500 zł, tylko jego odpowiednik innej firmy i dlatego jest tańszy. Oszuści wmawiają wtedy, że w sklepie często płaci się za "nalepkę" czyli za nazwę producenta, co oczywiście jest zgodne z prawdą, bo ceny wielu markowych produktów są zawyżone.

W drugiej kolejności postanowiłem poszukać kruczków prawnych w regulaminie portalu. Tu, ku mojemu zdziwieniu nie było niczego niezgodnego z prawem.

Potem przez pewien czas przyglądałem się aukcjom i zastanawiałem się, czy można jakoś wytłumaczyć, tzn. w sposób logiczny tak niskie ceny. Okazało się, że można, ale pod pewnymi warunkami. Jak wspomniałem wcześniej produkty były sprzedawane znacznie poniżej wartości producenta. Sama płytka elektroniczna dowolnego aparatu cyfrowego kosztuje ok. 100 zl, tylko ze względu na 1 mikroprocesor, reszta to plastik warty może 1 zł. Do tego dochodzą koszty produkcji. Będąc bardzo pobłażliwym można przyjąć, że 150 zł to minimalna wartość przeciętnego aparatu cyfrowego wychodzącego w fabryki. Koszt tego urządzenia w sklepie i tak nie może być niższy niż 300 zł, bo do tego dochodzą hurtownicy, fiskus i ubezpieczenia oraz koszty stałe sklepu.

Wobec tego, aby można sprzedać aparat cyfrowy wart wg ceny półkowej 1000zł, w minimalnej cenie gwarantującej zysk sprzedawcy czyli powiedzmy owe 300zł, a widzimy, że jest on sprzedawany za kwotę 5 zł, to znaczy, że w licytacji musiałoby uczestniczyć więcej niż 60 osób, z których każda musiałaby zaoferować dokładnie 4,99zł, żeby jedna osoba oferująca 5 zł mogła go kupić.

Teoretycznie jest to możliwe.

Jednak przyglądając się licytacjom widziałem co najwyżej kilkanaście osób uczestniczących w aukcji, co przy założeniu, że włożone pieniądze się nie zwracają i tak nie pokrywa wartości minimalnej kupowanego produktu.

Ale może być tak, że portal nie udostępnia możliwości podglądania wszystkich uczestników aukcji. Tzn jeden uczestnik może widzieć tylko kilkunastu innych. To zabieg marketingowy mający podnieść wrażenie możliwości zdobycia danego produktu za relatywnie niską kwotę, Dozwolony prawem.

Ok. można przyjąć że tak jest, ale oprócz tego, że tak może być powinno o tym świadczyć jeszcze kilka cech.

Jedną z tych cech są opinie kupujących. Zgodnie z informacją na portalu, nie wpływa on na opinie, czyli każdy pisze, co mu się żywnie podoba. W praktyce, jak prześledzimy różne portale, to zawsze większość opinii jest negatywnych, a tu wręcz odwrotnie, wszystkie są OCH ACH na temat portalu. Stąd wniosek, że te opinie piszą sami pracownicy portalu. Potwierdza to pośrednio zbliżony styl pisowni. Ja wykryłem może z 5 różnych styli pisarskich, co by znaczyło, że opinie pisało 5 różnych osób, które używały różnych nicków.

Żeby nie być gołosłowny postanowiłem poświęcić 30zł i wziąć udział w licytacji. Oczywiście okazało się, że moje wpisy się nie pokazują (oczywiście negatywne).

Wybrałem produkty, które sprzedały się za kwoty niższe niż 5 zł. na każdy z nich przeznaczyłem 15 zł i ustawiłem robota, który miał przebić każdą ofertę poniżej owych 15 zł. Oczywiście żadnej licytacji nie wygrałem, bo jak ktoś słusznie zauważył właściciel portalu sam uruchomił robota z nieograniczoną kwotą, który przebijał każdego licytującego.

Nie wiem jak jest dziś. Przypuszczam, że sporadycznie jakiś klient wygra licytację, ale to tylko zabieg chroniący przed zbiorowym pozwem.
          • Gość: Fidago IP: *.Red-88-15-119.dynamicIP.rima-tde.net 28.05.15, 21:38
            Ja coś wiem na temat sknerus.pl bo ostatnio często zaglądam na ich stronkę i przymierzam się do licytacji, kumpel mnie namawia także pewnie spróbujemy razem. Czytałem o nich sporo i wiem, że działają trochę inaczej niż pozostałe stronki tego typu.
        • Gość: przem757 IP: *.play-internet.pl 23.06.15, 13:00
          Witam nie dlugo hetnie skozystam z portalu ale o nazwie skapiec jakos tak hwilowo sie zarejstrowalem mysle nad kupnem biduw i hce sprawdzic na wlasnej skurze jak to sie ma w realiah taki sam nic posiadam na skapcu zapraszam do obserwacji aukcji wtedy potwierdze wasze obawy i zmartwienia albo sie uda albo mie ogolocom z biduw tak to narazie moge nazwac zycze milego ogladania jusz wkrutce
          • 24.06.15, 12:35
            buhahaha gośc nawet nazwy serwisu nie umie zareklamowac buhaha skąpieć spamerze jest to wyszukiwarka przedmiotów a nie zakupywanie bidów ciemna maso
    • Gość: mecenas36 IP: *.tktelekom.pl 08.01.09, 15:50
      to normalna sciema.kupujac np.pakiet 300 blidow mozna ich stracic 400 lub
      wiecej.a te automaty to macha wlasciciela,ktory naciaga naiwnych i czerpie
      krociowe zyski.sprawiedliwe by to bylo bez tych automatow ale tego nie zniosa,bo
      to czysty zysk dla nich.co to za firma z kapitalem 200tys???rozumiem licytacje
      na ktorej przelicytowany nie placi nic a tu wszystko bez wzgledu na wynik
      koncowy przepada.na dodatek za towar wygrany musi raz jeszcze zaplacic.po prostu
      oszustwo i tyle.
      • Gość: Drwal IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.09, 11:42
        Ja korzystam z oligoo.pl, chociaż dostalem jakiś mailing od za10
        groszy.pl, ale nie bede przenosił swojego kapitału gdzie indziej. I
        powiem Wam tak: To zabawa dla tych, którzy lubią, moga i chcą się w
        to bawić. Mi to na przykąłd odpowiada. Co jakiś czas próbuje i juz
        mam mały sukces. To prawda, ze wygląda to czasem podejrzanie,
        zwłaszcza dla tych którzy przegrywają i potem wylewają swoje
        frustracje i żale, ale to nie jest tak. Zawsze tam ponosisz pewne
        ryzyko, trzeba być konsekwentnym, grac systemem i cos się urwie dla
        siebie.
        Polecam tym, którzy się ryzyka nie boją. Można wylicytować coś
        naprawdę korzystnie i nie stracić!
        • Gość: gosc IP: *.subscribers.sferia.net 03.02.09, 11:16
          Drwal-ty naprawde musisz być bogaty dwa portale obrabiać jednoczesnie i dwa razy więcej ludzi okradać.Przyznaj się ile juz na tym zarobiłeś.Ale i tak ci nieujdzie to na sucho mam nadzieje,że i ciebie okradną.Kłamstwo ma krótkie nogi.Tyle komentarzy negatywnych a ty ???.Ciekawa jestem czy za 2 miesiące będzie ten twój portal "oligoo.pl, i za10gr.pl"Ludzie nienabierajcie się to jeden z nich.Jakby wszystko grało niechodził by po komentarzach w Gazetach Internetowych.I dlatego niewbudowali komentarzy.Bo aż roiłoby się od negatywów.Portale są tak mało rozbudowane np jak Allegro.Bo taką stronke to dziecko 10 letnie potrafi założyć.Apropo otwórzcie 2 wyżej wymienione strony i ze sobą porównajcie jest jeden drobny szczegół który łączy te 2 strony.Pozdrawiam!!!
        • Gość: gośc IP: 176.58.22.* 10.10.13, 20:25
          ci co na tym portalu wychwalaja serwis za 10 groszy i ciesza sie wygrana bidów badz drobiazgów prosze sprubojcie zalicytowac cos cenniejszego np.,laptop,tv,ekspres do kawy i.tp. to sie przekonacie jak to działa i ze choc bys miał nie wiem ile tysiecy bidów na swoim koncie to i tak podstawiony automat od tej firmy cie przelicytuje a ty stracisz swoje cenne bidy,zarwiesz nocke i juz nie bedziesz sie cieszył wygrana ...ludzie TO BANDA OSZUSTÓW a wiara daje sie naciagac !!!obserwuje ten serwis od miesiecy wiec widze co jest grane.Na Cyprze firma nie płaci podatków to juz zarabiaja,podstawione automaty oczyszczaja cie z bidów bo widza ile ich masz:) tez zarabiaja a towar niby '' wygrany '' zostaje w firmie i tez zarabiaja wiec wniosek nasowa sie sam .Czysty biznes a twoje konto tez jest czyste:) Pozdrawiam naiwniaków i zycze powodzenia:)

www.za10groszy.pl/pl/auction/ekspres_siemens_te_503201_rw_521326368.html kto na tym lepiej wyszedł?
          P.S.
          dlaczego w statystykach wartosciowszych rzeczy nie ma zwyciezców z awatarami i niki sa takie ze mozna jezyk połamać czytajac.
          • Gość: ada3459 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.14, 15:20
            Re:gość ada
            witam wpisz swój NIK w Googlach a zobaczysz że bierzesz udział także w aukcjach w innych krajach a twoja licytacja i jej wartość jest o wiele większa i za wygraną nie płacisz kosztów wtsyłki
        • Gość: Paweł IP: *.play-internet.pl 17.03.15, 10:30
          Tak ryzyko jak najbardziej zgadzam się ale ktoś kto przez parę dni z rzędu obserwuje aukcje i widzi takowe zjawisko iż osoby o dziwnych nazwach gHzhk33 (to tylko przykład) wygrywają niby po 3 max 5 przebiciach co daje stratę tylko 30 bidów a jak tylko ja wchodzę w licytacje to trwa trwa traw i trwa trace już 100 bidów a ona dalej trwa aż w końcu kończą mi się mogę bidy i odziwo po kolejnym kliknieciu ktoś o kolejnej dziwnej nazwie wygrywa .... są to oszuści wymyślili jakieś śmieszne aukcje debiut dają wygrać bon 50 zł plus 200 bidów po pierwszym przebiciu (podejrzewam ze aukcja taka widoczna jest tylko dla tego jednego nowego członka wspaniałego serwisu) bo zapewne większość z początkujących zaraz wymieni te 50 zł na bidy co jest błędem serwis w takim przypadku nic nie traci wręcz przeciwnie zyska bo Ty nic nie wygrasz za te bidy i będziesz zły na siebie .... OSZUŚCI!!!!! ja to pisze na swoim przykładzie owszem wygrałem ale jak nareszcie tylko 2 razu w aukcji DEBIUT później wygrane bidy traciłem szybciej niż jeździ w Polsce pendolino.
      • Gość: STARZEC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.09, 18:38
        a wyobraź sobie,że twój rywal nie płacił za startowe bidy po 10
        groszy jak ty, tylko wygrał 600 bidów na licytacji godzinę wcześniej
        za 2,58 zł. Policz ile go kosztuje jedno uderzenie?
        • 13.07.14, 18:23
          Witam wszystkich grajacych naiwniakow na tych licytacjach mozna wyczyscic sobie tylko kieszenie w spodniach a nie wygrac wybrana zecz co chcialbym sie dowiedziec co zrobic i jaka instytucje powiadomic zeby cwaniakom co to wymyslily miny sie pozninialy i zeby juz zaden polak sie juz ni dal oszukac
      • Gość: solfan6 IP: *.cust.tele2.pl 03.06.09, 09:06
        ta sama bajka co na podbij.pl ludzie niedajcie sie naciągnoć tak jak kolega
        mecenas36 powiedział bez wzgledu na efekt koncowy i tak tracimy lepiej
        skorzystac z allegro chocby z tego powodu ze za udzial w licytacji nie trzeba
        telepac portfelem a do tego i bezpieczniej. Pozdrawiam!
      • Gość: Hulkon IP: *.centertel.pl 12.03.13, 01:04
        Cze. To ile zaryzykujesz to Twoja sprawa. Trzeba myśleć, a przynajmniej najpierw myśleć. Toż to i za paskudny landszaft można wywalić tyle co za Vermeera. Ja gram na 10groszy od dawna i zazwyczaj :-) nie narzekam. Chyba że się jakiś gieroj :-) trafi i mnie z licytacji wysadzi.
        • Gość: Pawko IP: *.dynamic.mm.pl 01.08.14, 07:48
          Ja wiem! OSZUSTWO, NACIAGACTWO!!! Moja rada? Nie zblizac sie do tej strony i omijac ja jak najdalej. Chyba ze chcesz zostac wciagniety przez machine do wytciagania pieniedzy od takich ludzi jak ty...lub ja.
          • 06.08.14, 18:32
            Sprawa jest prosta licytując tam nie ma się tylko konkurencji z Polski tylko ze wszystkich krajów w których jest ta strona. Sprawdzałem i się okazało że te same aukcje są w innych krajach w tym samym czasie. Ceny są odpowiednio przeliczne. Dlatego na chacie też nie można zamieszczać własnych komentarzy tylko z góry ustalone. Czyli nawet gdyby to nie była ściema to szanse na wygranie są przez to bardzo małe.
        • Gość: logger IP: *.sta.asta-net.com.pl 03.08.14, 00:18
          ODRADZAM UWAGA !!!! dane odobowe

"Wszystkie podane przy rejestracji dane osobowe, muszą być zgodne z podanymi w dowodzie osobistym. Przepis ten zawarty jest w § 2 pkt. 3 Regulaminu. Natomiast w pkt. 15 powyższego paragrafu zawarta jest informacja, że Operator zastrzega sobie prawo do weryfikowania i sprawdzania danych osób w trakcie oraz po zakończeniu procesu rejestracji. W związku z powyższym do przeprowadzenia pozytywnej weryfikacji Konta Użytkownika niezbędny jest skan dowodu osobistego. (obie strony) "
      • Gość: absorbent IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.13, 09:57
        Gość portalu: mecenas36 napisał(a):
        > to normalna sciema.kupujac np.pakiet 300 blidow mozna ich stracic 400
        no właśnie, kupując pięćset bidów, zapaciłem pięćset bidów i w dodatku jeszcze trzeba je wykupić za 2 złote, nie pojawiają się natychmiast na końcie, wpłacając w banku lub przelewem...Inni w tej aukcji przegrali po pięćset za nic.W pewnym momencie widzi się, że wdepnęło się w g... i nie można się wycofać, lub ciężko się wycofac.Nie rozumiem ludzi, którzy licytują, za licytację aparatu cyfrowego zapłacili już 1600 złotych, aparat osiągnął cenę 600 złotych i nigdy go nie kupią, nie dostaną.
        • Gość: LOL IP: *.tvk.torun.pl 11.05.14, 12:00
          Siema zgadzam się! Jeśli nie to nie ściema to dlaczego sprzęt się pojawia kilka krotnie na aukcjach ten sam na drugi dzień lub wiele innych to "za10groszy" zakupili tirami aby sprzedać?
          Po drugie ile kasy trzeba wydać na bidy żeby wygrać aukcje za 600 bidów napewno nie da się wygrać aukcji wiem bo próbowałem 45 zl na promocji w plecy.
          I nie ze nie miałem szczęścia autoprzebijanie na pierwszej aukcji wyssało konto do 0 próbując kupić pakiet bidów 500 (przebijanie razy 6) czyli 100 przebić po 1 grosz za 45 zł kupiłem 1 zł cool. Pakiet sprzedany za 1,20 zł. Po paru dniach obserwacji da się zobaczyć ze sprzęt jest wystawiony ponownie ten sam model ta sama cena!
          Finał 0 wygranej kasa w plecy bo autoboty zawsze wygrają ;) dlatego sprzęt jest wystawiony na drugi dzień jeszcze raz xd
        • Gość: denat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.14, 21:06
          to nie jest zwykła gra hazardowa, bo w grze hazardowej reguły są znane- a tu tymczasem konsumuje się wszystko za 10 groszy, szczególnie Apple za 4- 7 tysięcy złotych.I jeszcze o chwytach: ciągle odłączani są użytkownicy i ekran zasłania plansza : dlaczego nie licytujesz, licytuj !Dość dużo awarii jest około godziny 7 rano, na kilkanaście minut.Zdarzają się niewytłumaczalne odłączenia internetu i niskie kwoty wygranych w wybranych aukcjach.Porównałem kwoty przebicia we wrześniu 2013 i obecnie.Było 3 bidy, teraz 9 bidów, wzrost opłat 3 krotny za takie same aukcje.
        • Gość: facts IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.14, 21:08
          ktoś kto przegrał próbuje się odegrać, to znany motyw wciągania się w coraz większe straty, bo rzekomo można wygrać i inni wygrali.To też motyw nie wnoszenia skarg do policji.
      • Gość: The_Code_Honor IP: 194.181.245.* 14.01.14, 20:40
        To nie oszustwo przebijanie normalne jest automaty to pewna forma strategi ten który zaczął ten temat pewnie za 1 razem nic nie wygrał trzeba umieć licytować ja wygrałem telewizor za 10 zł legalnie i bez oszystwa
        • Gość: ROMBYK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.14, 11:52
          ktoś Ty pewnie pracownik aukcji
    • Gość: ernest IP: *.centertel.pl 09.01.09, 14:20
      • Gość: bobas IP: *.net.pbthawe.eu 03.02.09, 00:24
        własnie sprawdziłem działanie całej tej machiny to wszystko to wielka lipa i kolejna rzecz zeby wykorzystac biednych ludzi podawane są przykłady wygranych rzeczy za niby bardzo niską cene jest to tylko trik reklamowy a tak naprawde to napijanie komus kieszeni widac ze niby wszystko jest ok a wcale nie jest tak miło nie bede sie dawał w szczegóły podam tylko prosty przykład licytowałem pakiet 300 bidów tak to chyba sie nazywa i co sie okazało ze cały czas byłem przelicytowany mimo ze juz dopszło do równo wartosci maja poprostu automaty króre wprawiaja w ruch i sie kreci maja swoje nazwy które zreszta sa czesto znieniane dla zmylenia odradzam bo to zwykłe oszóstwo pozdrawiam
    • Gość: orioll IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.09, 14:23
      próbowałem coś licytować i na przykład 300 bidów wartości 30 zł
      zapłaciłem 33 zł bo jakiś automat licytował do bulu . Można zauważyć
      że że są te same automaty które licytują równocześnie na kilku
      aukcjach i na wszystkich prawie wygrywają i co jaikiś czas wygra
      np . 300 bidów za 5 zł żeby podpóściść innych . A dzisiaj na dodatek
      jak się zbliżało ( tak mi się wydawało ) koniec licytacji to się
      stronka zawiesiła i jak się otworzyła to było po moich bidach i po
      zawodach i oczywiście wygrał ten sam automat co na innych .
      Ciekawe !!!!!!!
      • Gość: mecenas36 IP: *.tktelekom.pl 13.01.09, 12:56
        zgadzam sie w 100% z ta wypowiedzia
        • Gość: zypek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.09, 21:55
          również muszę się zgodzić! ważny jest fakt, że rzeczy na aukcjach są
          nowe i z gwarancją i tak dalej. ci co sprzedają, sami zaznaczają, że
          zakupiony towar jest wysyłany z różnych sklepów internetowych, z
          którymi rzekomo współpracują. współpracują, owszem, ale na jakich
          zasadach... wylicytowana rzecz za 300 zł (na której zakupie ty
          oszczędzasz 1500 zł wobec ceny rynkowej sprzętu) kosztuje 30.000
          bidów, co daje 3000 zł za zakup punktów do licytacji. jeśli sprzęt
          kosztuje 1800 zł na rynku, to właściciel aukcji juz jest "do przodu"
          1200 zł i do tego płacisz jeszcze wylicytowane 300 zł. ty jestes do
          przodu tylko wtedy, kiedy masz mega-szczęście wbić się w aukcję bez
          żadnych automatów i zmarnujesz niewiele bidów. im nie zależy. i tak
          zarabiają. może nie tylko na tobie, ale na kilku takich jak ty (i
          ja - też puściłam tam 200 zł bez żadnych sukcesów) ;)
          • Gość: art IP: *.CNet.Gawex.PL 18.01.09, 08:52
            czyli w d.... z takim kupowaniem. naciągacze. z regulaminu te zasady
            jasno nie wynikają. powinno się ścignąć właścicieli - zresztą ewnie
            jak się gość/cie dorobi/ą to pójdzie dym że to oszustwo i zamkną
            stronkę, no ale jak tysiące ludu będzie wkręconych.
            • Gość: tofik IP: *.satfilm.net.pl 21.01.09, 15:02
              sku...syny i oszuści!!! nie dawajcie sie nabrac !!!
              • Gość: zypek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.09, 19:45
                i jeszcze mały szczegół... przeanalizowałam aukcję, na której
                zmarnowałam testowe 200 zł. licytowałam od początku (tzn. od końca
                podstawowego czasu - ustawiłam automat). razem ze mną zaczął
                licytować ktoś. ja się poddałam. ten ktoś był na aukcji właściwie
                stale przez co najmniej 2 doby. osoba ta musiała wydać ok. 1.800 zł
                na same bidy, do tego wygrała aukcję z kwotą ponad 400 zł.
                licytowany sprzęt (sony alpha 350 z obiektywem 18-70 mm) można
                znaleźć na skąpcu czy ceneo za mniej niż 1.800 zł, czyli już
                przepłacono. do tego trzeba pilnować żeby cię nie przelicytowali
                (zapewne bardzo męczące i stresujące). mogłabym się założyć (choć
                zakłady zawsze przegrywam), że wygrał licytant-widmo (stworzony
                przez tych samych ojców, co stworzyli "dom aukcyjny"), bo normalna
                osoba, potrafiąca używać kalkulatora, wycofałaby się. a żeby było
                ciekawiej jeszcze kilkanaście (pewnie nawet -dziesiąt) licytujących,
                mając chrapkę na ten sprzęt, wydało tam setki PLN-ów. gdybym
                wcześniej pobawiła się w te wyliczenia, miałabym moje 200 zł...
                choćby i na waciki;) szczerze i z pełną odpowiedzialnością
                ODRADZAM!!! i niestety muszę przyznać, że ktoś miał łeb do interesu.
                czy kombinują, czy nie - robią na tym niezłą kasę.
                • Gość: pytonix IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.09, 15:46
                  A jak już licytowałaś to czy osoba która była druga, trzecia itd. to one też
                  musiały ponieść koszty, które zalicytowały na aukcji? Mi wychodzi na to, że tak
                  ponieważ w regulaminie można wyczytać:
                  ...§4
                  Opłaty

1. Prawo Przebicia i Przebicia przez Automat (BID) jest odpłatne.

czyli w każdej licytacji gdzie nie wygramy też płacimy?

Może właśnie tutaj jest haczyk.
                  • Gość: zypek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.09, 19:23
                    tak, dokładnie. przeczytałam regulamin wcześniej i wiedziałam, że
                    licytacja (nawet bez sukcesów) będzie mnie kosztować. kwestia w tym
                    ile może kosztować. nie zalicytujesz, jeśli nie zapłacisz, bo
                    punkty, którymi licytujesz (bidy), kosztują. na tym to polega.
                    dlatego właściciele tyle zarabiają. to nie allegro, gdzie płaci ten,
                    który wygrywa. walczysz, wygrywasz, w nagrodę płacisz i masz towar.
                    tu płacisz, ale już na starcie jesteś na straconej pozycji.
                    • Gość: Anna IP: *.aster.pl 01.07.09, 13:42
                      A ja sie zarejestrowałam i policytuje ,zobacze o co tam chodzi.
                      • Gość: qulik IP: *.kimsufi.com 14.07.09, 21:53
                        No ja też tam jestem i jak na razie nie narzekam. A przedmiotów do wyboru. tylko
                        wiadomo jak ktoś nie zapoznał się z zasadami i liczy na każdą wygraną to cóż...
                        ostro się może zawieść.
                    • Gość: ktos IP: *.dynamic.chello.pl 14.05.12, 15:22
                      tragedia , wplacilem 390zł zeby zobaczyc jak to działa, i wygralem jedna akce za 80zł reszta ajsu na straty, nieraz ludzie ktorzy wydali na przedmiot warty 100zł juz po zł nie chca odpuszczac i walcza az im hajs sie skonczy i tak dwie osoby wrzucaja po 150zł w czym jedna wygrywa druga nic z tego nie ma dolicz koszty wysylki plus cene wylicytowana i masz -100% straty na jednym produkcie, ogolnie jak dla mnie nie oplacalny sposob wydawania hajsu. pozdro
                  • Gość: siema IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.09, 22:12
                    no to nie jest zbyt odkrywcze, i zupelnie logiczne:/ bo placiz za kazdy bid
                    kolego:/ ktorym przebijasz za darmo bidow nie dostajesz:] wiec o jaki haczyk ci
                    chodzi? :D

zwyczajnie nie trzeba czytac zadnego regulaminu:/ zeby posiasc ta wiedze. ale
                    niech ci bedzie ze jestes super odkrywczy i inteligentny:/
                  • 03.10.12, 08:59
                    Ja kiedyś korzystałam z tego portalu. Nic nie wygrałam. Cały czas ktoś mnie przebija.
                    Ja płaciłam tylko za bidy
                • Gość: Angelina IP: *.zicom.pl 20.08.14, 14:59
                  ja licytowałam wczoraj.... straciłam 350 zł na kupno samych bidów żeby licytować aukcję z telefonem , np kupujesz 2600 bidów jaj ja wczoraj a licytując musisz dawać przebicie razy 9 czyli momentalnie bidów nie ma 1000 bidów starcza na 111 przebić - co przy aukcjach jest niestety niewystarczające . Najlepsze jest to , ze faktycznie za każdym razem wygrywają te same osoby ... :( muszą chyba spać na pieniądzach , żeby tyle aukcji z rzędu wygrywać... ODRADZAM to gó... jak chorobę .... niestety ale nieźle to oni zarabiają na tym przekręcie - można to wziąć pod żywne wyłudzanie pieniędzy od ludzi ... Dałam się zrobić bo skusilam się , nie wiem czemu wcześniej sobie tego nie przeliczyłam. bo fakt 350zł miałabym w kieszeni a tak to dałam komuś za darmo. Jak to mówią, nie ma nic za darmo i co tanie to drogie ....
              • Gość: Lukasz \d IP: *.146.143.34.nat.umts.dynamic.eranet.pl 30.08.10, 12:06
                \ludzie ktorzy pisza bluzgi na ta aukcje to napewno jakies glupki co licytowali
                i nic nie wygrali i maja pretensje do calego swiata ze nie przeczytali regul.
                Aukcja za 10 groszy jest to hazard niczym nie rozniacym sie gra jak np poker,
                gdzie wchodzisz do gry (wykladasz kase)grasz caly czas wchodzac (wykladasz kase)
                ktos podbija majac dobra karte a Ty nie chcesz grac dalej bo nie masz nic w
                kartach i tracisz caly swoj wklad. hazard jesli chcesz to grasz a jak nie to nie
                • Gość: sc IP: *.7.226.91.jim-satnet.pl 26.07.13, 11:11
                  tak tylko przy hazardzie jeżeli mówimy o np grze w karty nie na automacie raczej nie oszukasz a tu chodzi o to że to osoby co licytuja to są roboty serwisu za 10 groszy
            • Gość: gryfis IP: *.icpnet.pl 06.04.14, 17:02
              To że jest wielki szwindel to do tego żądają ksero dowodu osobistego.
        • Gość: koni IP: *.aster.pl 24.01.09, 11:39
          ale dajecie sie nabrac , ja mysle ze oni wogole tych rzeczy nei sprzedaja a
          kazda aukcje wygrywaja oni sami poprzez swoje automaty, ktore nastawiaja aby
          przebic kazda oferte , myslcie !! zatem sprzedaja fikcyjne rzeczy , przebijaja
          je i zarabiaja kase na smsach na bidy - sprawa powinna trafic do organow
          scigania. rzekome opinie ze mozna wygrac i wygrywaja osoby to zawsze mozna
          scieme walic i pisac na necie , po prostu oszustwo w bialy dzien , zarabiaja na
          naiwniakach a im wiecej ich straci kasee tym wiecej oni maja.
          • Gość: pytonix IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.09, 15:59
            To nie jest wałek. Firma jest w pełni legalna bo nawet są zarejestrowani w
            Krajowym Rejestrze Sądowym. Cały haczyk jest w regulaminie. Spójrz na mój
            poprzedni post tam jest wszystko wyjaśnione na czym rzecz polega.
            • Gość: goyo IP: 217.98.250.* 24.01.09, 22:16
              Przyglądam się tym aukcjom od tygodnia i wszystko tu jest jedną wielką kombinacją... a na dodatek to nie da się tam wygrać nic - jedynie wtopić.. Ponieważ:
              1. Aukcja laptopa Air trwa tam jakieś z 7 dni non stop i non stop bez przerwy licytuje ją niejaki weesad, który notabene licytuje równolegle i inne aukcje - więc jest to moderator bo na bidy z samej aukcji z laptopem wydałby juz z 10tys pln a laptop wart jest max 4tys.
              2. Na różnych aukcjach są różni moderatorzy aljas podbijacze którzy automatami podbijają cenę i nic tam nie wygrasz.. mogę podać nicki typu sajmon001 czy kasiaimarek ale i tak je pewnie pozmieniają za jakiś tydzień więc to bez sensu
              3. Jeśli chodzi o aukcje z automatami próbowałem takiego triku że za towar np. pendrive wart 50 pln wpisywałem cenę powiedzmy 50000 pln i wtedy mój automat wyskakuje na 1 miejscu ale za 2 sekundy jakiś automat moderatora przebija cenę i jest na górze -wniosek - PILNUJĄ TOWARU !!!
              4. Jeśli tego byłoby mało to w aukcjach stop automat też nie wygrasz... jeśli licytujesz powiedzmy o czasie 00.01 albo 00.00 to wyskoczy Ci z 5-8 osób i nawet swego nicka nie zobaczysz, jeśli licytujesz o czasie 00.07 lub 00.08 to możesz się cieszyś że przez 5 sekund swój nick zobaczysz... a teraz spostrzeżenie.. :) licytacja trwa z godzinę - cały czas te same nicki się tłuką <5-8moderatorów - nie licząc nowych którzy z regóły po 20 min wydają na bidy 200-300pln i tracą ochotę>i towar zarabia na siebię jakieś 5-6tys. w godzinę - po godzinie wpada nowy nick -licytuje 2-10 razy i wygrywa aukcję bo jakimś cudem te 8 osób i cała reszta kraju <włącznie ze mną> nie zdążyła zalicytować - choć osobiście wcisnąłem licytuj na 3 sekundy przed końcem :)) wesoło jest.. hehehe wniosek - A IDŹCIE WY WSZYSCY LEPIEJ DO ROBOTY A NIE DAJECIE SIĘ NACIĄGAĆ I JESZCZE SIĘ Z TEGO CIESZYCIE !!!!!!!!!!!!!! NIC TAM NIE WYGRACIE...
              5. PODSUMOWANIE: I W AUKCJACH Z AUTOMATAMI I W AUKCJACH STOP AUTOMAT WYGRYWA TEN KTO MA WYGRAĆ A NIE JAKIŚ CHŁOPEK Z ULICY.. HEHEHE
              a jeśli jeszcze ktoś nie wierzy to jest chyba imbecylem bo wystarczy spojrzeć na towar - niektóre juz są po 4-5 raz wystawione i nawet się nie postarali opisów pozmieniać... a juz nie wspomnę że nie ma w opisach zdjęć licytowanego towaru tylko jakieś rasowane fotki z netu i żadnych numerów seryjnych czy innych tego typu rzeczy - choc niby są nowe i wogóle są... heheh
              POZDRAWIAM I MAM NADZIEJĘ ŻE MOJE 200PLN KTÓRE WTOPIŁEM ŻEBY ICH ROZPRACOWAĆ NIE POSZŁO NA MARNE I MOZE KTOŚ SIE OPANUJE ZANIM ZOSTAWI U OSZUSTÓW WYPŁATĘ !!
              • Gość: ech IP: *.acn.waw.pl 24.01.09, 23:56
                OK, w takim razie dorzucę kilka swoich uwag, w miarę możliwości bez emocji.
                Sprawa jest generalnie prosta - zarobić mają przede wszystkim autorzy portalu, a nie większość licytujących. Nie ma w tym żadnej tajemnicy, bo nikt takich serwisów nie prowadzi charytatywnie. Można pomstować, ale w Totolotka też nikt nie każe milionom grać, choć szansa na wygraną jest wielokrotnie mniejsza, niż w omawianym serwisie - to hazard w "czystej" postaci. Piszę w "czystej", bo czy aukcje nie są ustawiane, tego nie wiemy - może tak, może nie.

Udało mi się wygrać cztery aukcje, wszystkie w styczniu. We wszystkich udało mi się wygrać z ceną znacznie poniżej rzeczywistej ceny rynkowej (Allegro, Ceneo itp.). Dwa przedmioty dotarły do mnie kurierem w ciągu kilku dni od zakończenia aukcji, wszystko zgodnie z opisem, bez żadnych zaastrzeżeń. Mejlem dostałem wcześniej numery listów przewozowych (DHL i UPS). W obu przypadkach były zapakowane przez istniejący w realu sklep wysyłkowy z Gdańska, choć bez paragonu czy faktury. W ciągu ostatnich dwóch dni dostałem mejlem faktury na obydwa przedmioty (jest pełny opis), obie opiewające na kwoty, które faktycznie za nie zapłaciłem. Obie faktury wystawione są całkowicie poprawnie przez spółkę za10groszy.pl Sp. z o.o. Pozostałe dwa przedmioty wygrałem w ciągu oststnich czterech dni - według serwisu nie są jeszcze wysłane.
                Obserwuję inne aukcje i widzę znaczne zwiększenie liczby licytujących - coraz więcej przedmiotów licytowanych jest do coraz wyższych kwot, a niektóre atrakcyjne rzeczy, jak wspomniany MacBook Air lub killka innych komputerów wczesniej licytowanych jest przez ponad tydzień. Podejrzewam, ze szanse na wygranie kolejnych aukcji są coraz mniejsze, choć czasem zdarzają się kuriozalne wygrane za kilkanaście złotych.

Co do uwagi kolegi "goyo" na temat pilnowania towaru i triku z podbiciem kwoty - nie musisz podbić kwoty maksymalnej, żeby być na górze! Wystarczy zwiększyć ilość bidów w automacie o jeden! i wracasz na górę. Nie raz tak robiłem i nie raz robią to inni - chodzi o zniechęcenie innych przez pokazanie swojego "pilnowania". Proste zagranie, choć czytelne, jak diabli :)
                Co do matematyki finansowej - na pełny tydzień (wraz z jedną sobotą i jedną niedzielą) ciągłego licytowania jednego przedmiotu wydasz maksimum 3499 zł, pod warunkiem, że ani razu nie będzie licytować nikt poza automatami. Ponieważ tak nigdy nie jest, to pewnie wyjdzie maksimum ok. 3100 - 3200 zł. Jeśli zaczynasz licytować na stałe przy kwocie za towar rzędu 500 - 600 zł i jego wartości rynkowej na poziomie np. 5000 zł (np. MCB Air), to po tygodniu stałego licytowania przez trzy osoby jego wartość na aukcji wyniesie ok. 1800 - 1900 zł. Jeśli do tego momentu aukcji nie wygrasz, to kiszka. Jeśli wygrasz, to w najgorszym razie masz towar po cenie rynkowej. Wielu w tym momencie nie odpuszcza i licytuje dalej, bo zakładają, że lepiej dorzucić kilka stówek, niż stracić kilka tysięcy - to proste.

Mam mieszane uczucia, choć generalnie jestem do przodu (nawet, gdybym miał nie dostać dwóch pozostałych przedmiotów, choć nie mam do tej pory żadnych podstaw, aby tak sądzić). Regulamin jest w miarę przejrzysty - to hazard, i tyle.
                Jestem normalnym "człowiekiem z ulicy", nie mam z tym serwisem żadnych powiązań - gdyby komuś zależało na dowodzie, że po wygraniu coś rzeczywiście wysyłają, kopii faktury itp. - odpiszcie, znajdziemy jakąś formę kontaktu. To tak na dowód, że można nie wtopić - choć podejrzewam, że przy ogromnej ilości szczęścia, jak w moim przypadku.
                W każdym razie, jesli chcecie się w to bawić, to obserwujcie, obliczcie, co się opłaca i przestrzegajcie zawsze ustalonych limitów. To wciąga, i to jak cholera...
                Powodzenia!

• Gość: marcin24biel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.09, 13:00
                  Supra74 automatdo kawy licytuje wygrał fotelik
                  mauser4 licytuje kamere wygrał aparat 2 aparat wygrał
                  komandos 48 aparat wygrał 2 aparat wygrał ten sam
                  mituła wygrała 2 razy bony 3 razy bony 4bony 5 razy bony
                  aga lenka wygrywa cały czas gdzie nie ma automatu aparat
                  puzonik2 ruter 3razy!!!!!!!!!!
                  • Gość: ech IP: *.acn.waw.pl 25.01.09, 19:06
                    Hej, to zabrzmiało prawie jak relacja sportowa :)

Ja licytowałem cztery przedmioty na raz i wygrałem dwie z tych czterech licytacji, w dość krótkim odstępie czasu. W takim razie też bym się załapał w ramy definicji "ustawionego podbijacza".

Zwróćcie uwagę, że sprzęt AGD-RTV, z naciskiem na RTV, to jest to, co z zakresu dóbr materialnych kręci większość normalnych facetów. Są jeszcze dobre samochody, ale są droższe, więc mniej dostępne. Niektórzy nie mogą się opanować widząc możliwość taniego zakupu - wyjątków jest naprawdę niewiele. Żądza kontra zimna kalkulacja, marzenia kontra silna wola. Nie jest łatwo...

Pozdrowienia
                • Gość: gregs69 IP: *.swidnica.mm.pl 12.02.09, 18:10
                  Witam

ech,powiedz - kim Ty tak naprawdę jesteś?
                  chyba wiesz, co mam na myśli?
                • Gość: aga IP: *.ostroda.vectranet.pl 30.09.12, 18:59
                  kocham cię
              • Gość: WYRUCHAJMNIEPINDO4 IP: *.swidnica.mm.pl 29.12.11, 21:56
                JA POŁOWE MYŚLE ŻE TO PODSTĘPNE OSZUSTWO ŻEBY MIEĆ ,,NASZE DANE " CZYLI EMAIL ITD BO POCO BYSMY PISALI TE DANE NA NECIE A POTEM WYSYŁAĆ SMS -EM NA JAKIŚ TAM NUMER I O JAKIEJŚ TAM TRESCI BO W NIEKTURYCH TAK JEST ALE DRUGĄ POŁOWE MYŚLE ŻE MOŻNA WYGRAC CO TAM JEST DO WYGRANIA BO NIEDAWNO KOLEGA MOJEGO BRATA WYGRAŁ LAPTOP TOSHIBA I BLAGBERY ALE JAK WHODZE NA RZADKO ODWIEDZANĄ STRONE OCZYWISCIE PRZE ZEMNIE TAM JEST NAPIS NA BRZEGU CZY NA GÓRZE KLIKNIJ TU ZANIM MINE CZAS I JAK SCIĄGAM NP MINECRAFTA ALBO GTA SA TO TEN NAPIS BARDZO MNIE KUSI JAK JAJKAS SŁODYCZ I WPISUJE PORZĄDNIE MOJE DANE ALE JA CI POWIEM POPROSTU JAK WIDZISZ TO I TO BARDZO CIE KUSI TO NIEOPIERAJ SIE BO JA MAM SZAŁ
                WŁĄCZ NOWĄ KARTE NETOWĄ KURKA SORY JAK COS NAMIESZAŁEM NIEPRZECZYTAŁEM TWOJEGO TEMATU NA STR STARTOWEJ POZDRO...
              • Gość: oskasek IP: *.cdma.centertel.pl 19.04.14, 22:08
                Cieszę się, że straciłeś 200 PLN by uchronić mnie przed popełnieniem ogromnego błędu. Dziś, po obejrzeniu jakiegoś programu w TV, moim zamiarem było zarejestrowanie się na stronie za10groszy.pl i przystąpienie do uczestnictwa w licytacjach. Na szczęście wcześniejsze poszukiwanie opinii na temat w/w portalu pozwoliło mi natknąć się na Twoją wypowiedź i tym samym mam portfel nie uszczuplony o wielkie sumy pasożytniczego układu. DZIĘKI WIELKIE !!!
                • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.14, 22:17
                  do oskasek spoko niema za co dziekowac nie tylko ja jestem tego zdania ze wchodzac w te aukcje wychodzis zz pustym portfelem i pamietajcie osoby kitóre chwalą ten serwis i pisza z ip kompa dynamic chello sa to osoby która wspołpracują z serwisem zeby szukac jeleni zeby wpłacali im jaknajwiecej kasy PAMIETAJCIE firma z cypru w kazdej chwili moze sie ulotnic a prawo polskie niestety na cyprze nic nie zdziała PRZESTRZEGAM!zreszta 90% aukcji ustawionych ,jesli chcecie trafic na aukcje nieustawiona to jak gra w totka wytypowac szóstke!
                • Gość: 12345 IP: *.adsl.inetia.pl 20.04.14, 08:44
                  Pewnie oglądałam ten sam program! Wczoraj, robiąc rano ostatnie świąteczne porządki, leciał TV i "Pytanie na Śniadanie" i tam był temat tego portalu! Na kanapie był aktor i jakiś koleś od tego portalu i wychwalali go pod niebiosa, a prowadząca była tak zachwycona, jakby miała zaraz orgazmu dostać... Masakra... Też chciałam się w to wkręcić. Dramat...
                  • Gość: gosć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.14, 13:42
                    hahah w tym materiale pan przedstawiciel serwisu nie wspomniał ile kosztuja pakiety punktów zeby wejsc w licytacje ,nie ze ktos da 5 zł i wygrywa za 5 zł HAHAHA ale się uśmiałem ,zeby wejsc do licytacji najmniejszy pakiet musisz kupic za 3 dychy potem dokupywac znowu nmie ma tak ze odrazu za 1 grosz wygrasz PAN przedstawiciel serwisu ładnie sciemnial ani razu nie wypowiedzial sie na temat pakietów tylko jedno i to samo ze to emocje wygrywasz za grosz HAHAHA tylko barany w to uwierzą!
                    PYTANIE JAK TO WŁASCICIELOM SERWISU SIE OPŁATA POZWÓLCIE ZE ODPOWIEM:
                    CZEKAJA NA BARANÓW ZEBY JAK NAJWIECEJW PŁACALI ,90% AUKCJI USTAWIONYCH POMIĘDZY GRACZAMI ,nowi użytkownicy na pocieche maja tylko możliwośc wygrania aukcji zbonem dla nowych i to jeszcze nie zawsze !jak macie troche rozumu nie słuchajcie tych ciemnot co wprowadzają w tv o tym serwisie bo to wszystko jest przekupione ,obserwujcie sobie kilka aukcji przez jakiś czas przeliczcie pozniej bidy zakupione do aukcji przez użytkowników plus koszt wysyłki i porównajcie sobie czy nie lepiej zakupic ten sam sprzęt w sklepie internetowym i miec pewnośc ze go zakupicie a nie na chybaił trafił moze wygram może nie .....szkoda ze firma jest z cypru bo tak to polska policja pewnie by prześwietliła ten serwis i zapewne znalażłaby uchybienia jak wprowadzanie botów itd ale niestety prawo polskie nie obowiązuje na cyprze ....NIE DAJCIE SIĘ W TO WCIĄGNĄĆ!
                    • Gość: Sadafaga IP: 88.156.99.* 23.04.14, 22:20
                      Witam.

WW. portal zarabia głównie na graczach początkujących, mało doświadczonych i nie znających dokładnie regulaminu oraz technik wpływania na ww. graczy aby odpuścili w danym czasie licytacje, którą chcą wygrać doświadczeni gracze.

Początkujący gracz musi mieć duże szczęście aby nie zagłębiając się w zasady gry coś ugrać.
                      Czyli wystarczy że 3-5 graczy początkujących wtopi, aukcje wygra i tak gracz bardziej wytrwały i doświadczony i portal jest już na duży plus patrząc na kilka aukcji tego samego typu.

Z przyjemnością udzielę rad i odsłonię moje techniki stosowane graczom co zaczynają swoją przygodę z tą grą.
                      W razie pytań jestem dostępny pod adresem sadafaga88(at)o2.pl
                • Gość: 12345 IP: *.adsl.inetia.pl 20.04.14, 08:49
                  pytanienasniadanie.tvp.pl/14861289/abc-bezpiecznego-kupowania-w-sieci
                  • Gość: GOSC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.14, 13:34
                    hahah w tym materiale pan przedstawiciel serwisu nie wspomniał ile kosztuja pakiety punktów zeby wejsc w licytacje ,nie ze ktos da 5 zł i wygrywa za 5 zł HAHAHA ale się uśmiałem ,zeby wejsc do licytacji najmniejszy pakiet musisz kupic za 3 dychy potem dokupywac znowu nmie ma tak ze odrazu za 1 grosz wygrasz PAN przedstawiciel serwisu ładnie sciemnial ani razu nie wypowiedzial sie na temat pakietów tylko jedno i to samo ze to emocje wygrywasz za grosz HAHAHA tylko barany w to uwierzą!
                  • Gość: gośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.14, 13:37
                    a tak przy okazji ciekawe ile Wesołowskiego odpalili za to zeby troche pochwalać serwis ,bo redakcji sie nie dziwie nie mieli pojecia co to za serwis ale Kuba ?Tragedia wszystkich przekupią
            • Gość: wilejka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.09, 16:40
              W pełni zgadzam się z "zypkiem". Cały problem aby "trafić" a to bez
              automatu i małych pieniędzy niemeżliwe. Opłaty za "bidy" (może Nas
              tas nazwali), wielokrotnie mogą przekraczać wartość licytowanego
              przedmiotu - a to jest właśnie ich zysk!!!
          • Gość: bobas IP: *.net.pbthawe.eu 03.02.09, 00:30

własnie sprawdziłem działanie całej tej machiny to wszystko to wielka lipa i kolejna rzecz zeby wykorzystac biednych ludzi podawane są przykłady wygranych rzeczy za niby bardzo niską cene jest to tylko trik reklamowy a tak naprawde to napijanie komus kieszeni widac ze niby wszystko jest ok a wcale nie jest tak miło nie bede sie dawał w szczegóły podam tylko prosty przykład licytowałem pakiet 300 bidów tak to chyba sie nazywa i co sie okazało ze cały czas byłem przelicytowany mimo ze juz dopszło do równo wartosci maja poprostu automaty króre wprawiaja w ruch i sie kreci maja swoje nazwy które zreszta sa czesto znieniane dla zmylenia odradzam bo to zwykłe oszóstwo pozdrawiam
          • Gość: sd IP: 60.217.227.* 03.02.09, 13:44

1. jezeli tak sie bronisz cwaniaku a robisz to nagminnie na tym forum tzn
            broniac za 10 groszy to
            1 . jestes jednym z jego tworcow i podjudzasz tu ludzi ze jestescie ok itp.
            2. jezeli sprzedajecie prawdziwe rzeczy to zarabiacie krocie na bidach zerujac
            mna nawinych - brawo ale to zawsze keidys sie konczy i dostaniecie po glowie
            3. jezeli sprzedajecie fikcyjnie rzeczy , ustawiacie swoje booty jak widac po
            opiniach obserwujacych i moich to dlugo nie pociagniecie
            4.jezeli sprzedajecie prawdziwe rzeczy dajecie wygrywac co niektorym i mozliwe
            ze je wysylacie robiac to bardzo sporadycznie , booty i tak macie ustawione czym
            lamiecie swoj regulamin - ktory nie dziala gdyz uzytkownicy wygrywaja sporo
            wiecej aukcji niz jest to deklarowane i juz nie powinno ich byc gdyz system
            blokuje ich ip zatem blokuje dostep do aukcji.

Suma sumarum daje wam jeszcze chwile i bedziecie miec przechlapane zatem nie
            klakieruj gosciu bo robisz to non stop tutaj widzac po wypowiedziach zatem
            jestes jednym z cudotworcow serwisu dla naiwnych.

a do was ludzie naiwniaki - ciezsze czasy ida i zaciskanie pasa , nie ludzcie
            sie na rzeczy za freeko poprzez ten serwis , nie badzcie glupi - juz ceny
            spadaja i beda spadac bo kryzys bedzie ciezki zatem kto ma cos kupic kupio juz
            niebawem bez bidow i bez tracenia kasy na rzecz oszustow.
          • Gość: piotr IP: *.net.azartsat.pl 18.02.09, 12:37
            całkowicie zgadzam się z tym poglądem,dla cały ten mechanizm licytacji jest
            mocno naciągany a najbardziej naciągani są uczestnicy te licytacji!!!
          • Gość: gosc IP: *.kosnet.pl 06.01.12, 11:35
            baran jestes jakich malo,wygralem najmniej 9 aukcji ,gdybym mial zaplacic w sklepie kosztowaloby mnie to kilkanascie tys a zaplacilem lacznie ze straconymi bidami potrzebnymi do licytacjii okolo 2-2,5 tys.Zanim zaczniesz przebijac przelicz ile mozesz stracic jak nie wygrasz bo sa tacy ktorzy koncza aukcje na -4800 a przedmiot byl wart 2300.Myslcie zanim sie nastawicie na to ze nie wazne ile zaplace ale aukcje musze wygrac bo juz stracilem 400 zł i musze to teraz wygrac zeby nie stracic te 400 dokupuje bidy i przebija dopoki nie wygra.Znam kilka takich przypadkow.
      • 26.07.16, 11:41
        też takie coś słyszałam już wielokrotnie. Prawie dałam się nabrać z kupowaniem bidów ale na szczęście sa takie fora jak to.
    • Gość: bojlid IP: *.68.92.158.mielec92.tnp.pl 25.01.09, 22:56
      torun.sr.gov.pl/index.php?art_id=281 zapraszam pod ten
      adres. VII wydzial krajowego rejestru sadowego nie obsluguje gdańska tak jak
      jest to podane na stronie za10gr. wiec ja sie pytam gdzie ta firma jest
      zarejstrowana?? sciema jak nic. dobrze że tylko 10 zł tam wydalem.
      • Gość: ech IP: *.emrsn.co.uk 26.01.09, 15:35
        A dlaczego Sąd Rejonowy w Toruniu miałby obsługiwać Gdańsk? Chodzi przecież o VII Wydział Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ - przecież napisali w stopce dość wyraźnie. Czyżby kłopoty z czytaniem?

www.gdansk-polnoc.sr.gov.pl/srgdapn2/index.php
        "Operatorem serwisu jest: Spółka za10groszy.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-374, przy ul. Dąbrowszczaków 1, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000313955 przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego"

Pisałem juz wcześniej, że nie wiem, czy to ściema, czy nie - ja w każdym razie wygrane przedmioty wraz z fakturami dostałem.

Pozdrawiam
        • Gość: motyl IP: 193.37.139.* 27.01.09, 10:49
          Ty na pewno otrzymałeś wszystko, bo twoje jest wszystko!!!
          • Gość: ech IP: *.acn.waw.pl 27.01.09, 22:03
            Moje jest wszystko, czyli co konkretnie? Serwis za10groszy.pl? Nie narzekałbym, ale niestety nie jest. Wszystkie gwiazdy na niebie? Tu nie miałem pewności - sprawdziłem i niestety też nie...

Dziś kurier dostarczył mi trzeci z czterech wygranych przedmiotów. Dla zainteresowanych - został dostarczony przez znany wszystkim sklep Agito.pl wraz z gwarancją podstemplowaną zarówno przez Agito, jak i za10groszy.pl. Ponownie nie mam żadnych zastrzeżeń co do zawartości. Mejlem przyszła również poprawna faktura wystawiona przez spółkę za10groszy.pl Sp. z o.o.

Nie namawiam nikogo do licytowania, bo nie mam w tym żadnego interesu - każdy podejmuje sam decyzję z pełną odpowiedzialnością za ryzyko. Chcę tylko przekazać tym, którzy jednak podejmują tę walkę, że w przypadku zwycięstwa mogą prawdopodobnie spodziewać się rzeczywistego otrzymania wylicytowanych przedmiotów.

Pozdrawiam
            • Gość: gregs69 IP: *.swidnica.mm.pl 12.02.09, 18:23
              ech czy możesz odpowiedzieć na takie pytanie?
              Jeśli - jak twierdzisz - masz gwarancję podstemplowaną przez dwa rózne podmioty gospodarcze, to do którego się zwrócisz jesli towar "padnie" w okresie gwarancyjnym?
              Ja pierwsze słyszę o takich praktykach
            • 24.06.10, 00:15
              jestes zalosny
      • Gość: MMM IP: 212.76.37.* 27.01.09, 00:34
    • Gość: jasiek IP: 193.37.139.* 27.01.09, 10:44
      Wielki przekręt i tyle! Licytowałem zakup bidów przez kilka minut
      było nas tylko dwóch a w momencie wydania mojego ostatniego bida
      pojawia się następny licytujący, przypadek! Wątpię! Jeżeli chcesz
      zachować swoje pieniądze nie napalaj się na tanie jego zdobycie.
      Za 10 grosz możesz kupić zapałki a tam nic. WIELKI PRZEKRĘT !!!
      • Gość: ech IP: *.acn.waw.pl 27.01.09, 22:15
        Jak rozumiem licytowałeś z użyciem automatu, tak? Czy po skończeniu Twoich bidów pojawili się licytujący ręcznie?

Pytam, ponieważ przedwczoraj licytowałem jeden z przedmiotów, było nas dwóch (może dwoje) przez dłuższy czas i w pewnym momencie został tylko mój automat. Od razu po pierwszym przebiciu mojego samotnego automatu pojawili się licytujący ręcznie, przebijali przez około dwie minuty, a po ponownym wejściu automatów okazało się, że jest ich już pięć. Z moich obserwacji wynika, że tak się dzieje dość często. W ciągu tych dwóch minut inne osoby obserwujące aukcję włączają swoje automaty w nadziei na to, że znów będą tylko dwa i to mój tym razem skończy wcześniej. W sumie normalne działanie - nie ma się czemu dziwić (mam nadzieję).

Pozdrawiam
        • Gość: wl IP: *.olsztyn.mm.pl 31.01.09, 10:30
          Dokladnie mialem to samo te licytacje sa sterowane przez pracownikow
          poratlu.Napisalem im ze manipuluja licytacjami - nawet sie nie
          odezwali - widac jacy sa uczciwi!!!
    • Gość: gośćportalu IP: *.xdsl.centertel.pl 28.01.09, 12:46
      Wszyscy prawie ubawieni, a nikomu się nie chce zgłosić prokuraturze..
      • Gość: goyo IP: 217.98.250.* 28.01.09, 21:27
        nie powiem ale ktoś kto to wymyślił miał czachę do interesów.. wystarczy policzyć powiedzmy na towar w autkcji stop automat który ma cenę 80,00 kliknięto 8000 razy -każde kliknięcie to 7 bidów co daje 560 000 zurzytych bidów. powiedzmy że kupowali je różni ludzie więc średnio kupili przelewami po 100 pln 1050 bidów. cena za 1 bida wynosi 0,09524 pln... czyli serwis zarobił 0,09524x560000=53334,4 pln minus vat i podatek.. jakieś 35410 pln netto... z jednej aukcji...jak to się mówi - pokerowe zagranie.. a jeśli coś pochrzaniłem w obliczeniach to poprawcie :))

pisać na gg 1928448 - może jak będziemy grali systemem to da się wyrwać więcej a nie bić się bez sensu ze sobą... :P
        • Gość: pucek IP: 60.217.227.* 28.01.09, 23:15
          powiem tyle - serwis bedzie dzialal do czasu , zeby w takich czasach zdzierac z
          ludzi no ale ludzie sa bardzo naiwni wiec czemu nie. Jak tam licytuje tysiacy
          takich glupcow to mozna policzyc ile oni zarabiaja , im wiecej nie bedzie nas
          tam zagladac tym gorzej dla nich a wam radze sie wziasc za uczciwa prace a nie
          zerowac na glupocie
          • Gość: kiki IP: *.uznam.net.pl 25.02.09, 20:05
            a powiedz kolego kto kaze Ci tam zagladac?? a jak myslisz po co ktos tworzy
            taki portal?? proste zeby zarobic kase.. gowno mnie obchodzi ze oni zarobia na
            przedmiocie kilka ladnych stowek.. dla mnie istotne jest to ze moge kupic towar
            za znacznie nizsza cene niz w sklepie a Ty Ciuliku dalej tyraj w kopalni i placz
            ze swiat taki zly....
            • Gość: nie naiwny IP: *.adsl.inetia.pl 16.10.09, 10:21
              ciulikiem -ciuliku jest ten co deje się dymać cwaniakom i to mu się
              podoba ,wydaje mi się ze tak jest z tobą .miłej zabawy
          • Gość: gosc IP: *.siedlce.domtel.com.pl 05.12.10, 11:31
            Pucek napisal: "powiem tyle - serwis bedzie dzialal do czasu , zeby w takich czasach zdzierac z
            ludzi no ale ludzie sa bardzo naiwni wiec czemu nie. Jak tam licytuje tysiacy
            takich glupcow to mozna policzyc ile oni zarabiaja , im wiecej nie bedzie nas
            tam zagladac tym gorzej dla nich a wam radze sie wziasc za uczciwa prace a nie
            zerowac na glupocie" < swiete slowa ..... polacy to idioci i dlatego powstaja takie serwisy bo na idiotach jak wiadomo najwiecej sie zarabia tak jak i na najmniejszym badziewiu :)
            bo juz nawet z samej nazwy serwisu wiadomo ZE TOTALNA SCIEMA !!!!! to jak z serwisami, ze bedziesz ogladal filmy online czy cos tam za 1ZL, Wyslij tylko esa za 1,22 no bo VAT a otrzymasz dostep nieograniczony - w rzeczywistosci es kosztuje conajmniej 24 zlote z VAT, a dostep jest ograniczony maxymalnie ... ale takie info jest tylkow regulaminie ... wiec to powinno byc ZAKAZANE jawne wprowadzanie konsumenta w BAMBUKO.
            wyobrascie sobie ze np siec komorkowa era orange plus play czy inne badziewie robi reklame ... telefon taki czy inny za 1 ZL reklama leci non stopp wszedzie na bilbordach ... a wchodzc do salonu telefon kosztuje cie 24 zlote .... Czy to jest ok> Oczywiscie, ze nie. Wiec polacy zacznijcie kuzwa myslec i nie zakladajcie takich forum dotyczacych JAWNEGO walenia w przyslowiowego ch... . macie Allegro ebay cieszcie sie. i PAMIETAJCIE !!!!!!! > NIE MA NIC ZA DARMO - jesli tak jest - TO BEDZIECIE MOCNO ZALOWAC ze tak bylo :P peace
            • Gość: zzz IP: 94.254.236.* 21.12.10, 20:57
              btw. co do wygrywania.
              kupilem podbic za 100zl no i udalo mi sie wygrac kilka kuponow ktore daja kolejne podbicia. podbicia otrzymalem odrazu po przelaniu pieniedzy.
              a jak jest z przedmiotami to nie wiem, bo niestety nie udalo mi sie nic wygrac po za w/w podbiciami.
              wydaje mi sie, ze raczej portal nie robi problemow z przesylka i ogolnie wydaniem przedmiotow.
            • Gość: Ala77 IP: *.xdsl.centertel.pl 26.01.11, 11:51
              Jeśli chodzi o serwis za 10 groszy to nie wiem ktoś tam wygrywa ale bzdurą jest że tylko Polacy są naiwni pomysł na tego rodzaju serwisy wziął się ze Stanów więc nie tylko my....Co do oglądania filmów online bez limitu to owszem jest za 1zł na rok ale płatne przez PayPal darmowe konto do płatności w necie jak nie wiesz co to to poczytaj i o to chodzi w tej reklamie ja takie mam na 1 rok i nie narzekam ale podkreślam tylko przez PayPal no niestety trzeba czytać regulaminy. Normalnie sms kosztuje 23zł chociaż biorąc pod uwagę że ot na rok to chyba się też opłaca nie a Polacy by chcieli mieć wszystko za darmo. Co do reklam telefonu to bzdury piszesz jest za złotówkę ale we wyższym abonamencie czyli reklama nie kłamie najwyżej nie mówi całej prawdy bo z tego co wiem to tam są m.in telefony OD złotówki a to różnica. A czego ty się spodziewałeś że operator da ci drogi telefon w abonamencie za 25zł za 1zł he he dobre...
      • Gość: ech IP: *.acn.waw.pl 28.01.09, 23:45
        A co konkretnie zgłosiłbyś do prokuratury? Na czym oparłbyś swoje zgłoszenie?
        Może Ty zgłosisz, co? Czy Tobie może też się nie chce?
        • Gość: kasza IP: 89.174.102.* 29.01.09, 20:38
          gościu ładnie nabijasz ludzi w bótelke jesteś dobry gigóś
          • Gość: ech IP: *.acn.waw.pl 31.01.09, 14:59
            Tako rzekł "kasza"...

Nawiasem mówiąc, kto to jest gigóś?
        • Gość: gosc IP: *.swidnica.mm.pl 12.02.09, 20:52
          "na zlodzieju czapka gore"

lub

"uderz w stol a nozyce sie odezwa"
      • Gość: jamkar IP: *.lodz.msk.pl 30.01.09, 15:40
        witam wszystkich. Tak przeglądałem to forum odnośnie serwisu za10
        groszy bo tez miałem ochotę wziąśc udział w ich aukcjach, ale
        najpierw wolę poczytać komentarze opinie i sprawdzić jak to działa
        zanim wydam kase.
        no to tak: sparawa tego serwisu jest bardzo śmierdząca i jak wielu
        użytkowników tego serwisu już to zauważyło tak i ja się dołączam do
        tego tematu i potwierdzam jako kolejny uzytkownik.
        ale ale dlaczego?
        no więc po dokładnym przeczytaniu ich regulaminu i oczywiście ich
        FAQ -u , w jwdny z punktów ich faq -u jest napisane że każdy ich
        uzytkownik nie może wygrać więcej niż 8 razy w ciągu 30 dni,
        tymczasem gdy w zakończonych aukcjach user ryba511 w przeciągu od 17
        stycznia 2009 do 30 stycznia 2009 wygrał aż 50 aukcji !!!!. a piszą
        że po 8 wygranych aukcjach blokowana jest możliwość licytacji !!!!
        jak więc to jest możliwe???? chyba nasuwa się tylko jedna odpowiedź,
        LICYTUJĄ WŁAŚCICIELE TEGO SEWRISU. TO JEST JEDNA WIELKA ŚCIEMA I
        OSZUSTWO. SAMI ŁAMIĄ SWÓJ REGULAMIN I ZASADY UCZCIWEJ RYWALIZACJI.
        Więc Panie o nicku "ech" ciekawe co teraz powiesz i jak zaczniesz
        teraz bronić swojego serwisu, bo mam już takie podejrzenia i jako
        jedyny jak na razie na tym forum zachwalasz i bronisz tego portalu.
        Pozdrawiam wszystkich i ODRADZAM LICYTACJĘ NA TYM PORTALU. SZKODA
        PIENIĘDZY. TO JEDNO WIELKIE OSZUSTWO.
        • Gość: ech IP: *.acn.waw.pl 31.01.09, 14:57
          Ja również przeczytałem regulamin, z którego wynika, że ograniczenie ośmiu wygranych NIE DOTYCZY LICYTACJI, W KTÓRYCH MOŻNA WYGRAĆ PAKIETY BID-ÓW. Miałem identyczne obiekcje, gdy widziałem wielkrotnie ten sam nick przy wielu wygranych aukcjach, ale regulamin to precyzuje. Być może właściciele również licytują - jak juz pisałem wcześniej nie mam o tym pojęcia.

Nie bronię portalu Panie "jamkar", tylko staram się rzeczowo przekazać moje obserwacje. Z całą pewnością go również nie zachwalam, proszę czytać uważnie.
          Piszę na tym forum, bo mam dość spiskowej teorii dotyczącej wszystkiego dookoła. Nie twierdzę, że cały Świat jest uczciwy, ale nie znoszę bezpodstawnego krytykanctwa opartego na fałszywych założeniach lub wynikającego z nieznajomości tematu.
          W jednym z moich pierwszych postów pisałem wyraźnie, że jeśli ktoś chciałby jakiegoś dowodu w postaci faktury, zdjęć towarów, które udało mi się wygrać, to zapraszam - proszę odpisać, to znajdziemy jakąś formę kontaktu.
          Może Pan, Panie "jamkar" podejrzewać mnie o konszachty z portalem za10groszy.pl i nic na to nie poradzę, ani tłumaczyć się nie zamierzam. Powtarzam, że dzielę się spostrzeżeniami. Działanie serwisu jest dla mnie jasne i przejrzyste - nie wdaję się w etyczną analizę interesu, tylko samą technikę jego działania oraz kwestie prawdopodobieństwa wygranej.
          Od ostatniego wpisu przegrałem na własne życzenie około 100 zł i mimo wszystko nie zamierzam pisać, że to oszustwo, bo nikt mnie do tego nie zmuszał. Nikt nie zmusza również innych do kupowania BID-ów i licytowania.

Pozdrawiam
          • Gość: Cobra IP: *.internetia.net.pl 13.02.12, 14:01
            Fakt że nikt nikogo, do niczego nie zmusza nie jest okolicznością wpływającą na wykluczenie oszustwa.

Za wikipedią: "Oszustwo - przestępstwo polegające na doprowadzeniu innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym lub cudzym za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania jej błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej."

Były już różne łańcuszki, piramidki, itp., niektóre doczekały się rozpraw i wyroków skazujących a nikt nikogo do udziału w nich nie zmuszał.
    • Gość: wl IP: *.olsztyn.mm.pl 31.01.09, 10:34
      Dlaczego nie odpisza na zarzuty jakie im pisalem o sterowniu przez
      nich licytacjami, wygrywa ten ktory oni chca i w czasie im
      odpwiadajacym.To nie jest portal licytacjii to portal cwanych
      oszustow!!!
      • Gość: gracz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.09, 14:57
        Kolega mi powiedział, że jego kolega wygrał na aukcji telewizor. Mówił, że to
        aukcja za 10 groszy, czy jakoś tak i trafiłem na 10-groszy.pl. Chciałem kupić
        (wylicytować) laptopa i obserwowałem aukcję od początku. Biły się o niego dwie
        "osoby" (w cudzysłowie, bo podejrzewam, że wirtualne twory). Jak do aukcji się
        ktoś dołączał to jedna z tych osób odpuszczała i nowy licytował się tylko z
        jednym tworem - wtedy jego podbicia, czy bidy (jak zwał, tak zwał) były wysysane
        co drugą kolejkę - najszybciej, jak to możliwe. Jak nowy odpuszczał to
        natychmiast pojawiała się osoba licytująca od początku i dalej podbijały
        sztucznie cenę. W serwisie za10groszy widać całą historię licytacji. 10-groszy
        pokazuje tylko ostatnich kilka (chyba, że nie potrafię znaleźć reszty zapisów).
        Wydaje mi się, że administratorzy portalu widzą ile dana rzecz zarobiła dla nich
        i wygrywa albo wirtual, jak za mało, albo ktoś inny, jak już się odkuli.
        Zwykły człowiek też może wygrać. Przy okazji licytowania laptopa ustawiłem
        autopodbijacz na aukcji aparat nikon i o dziwo wygrałem. Moje podbicia zostały
        wyssane do 0, ale moja kwota była najwyższa.
        Chciałem sfinalizować aukcję, ale nie bardzo było jak. Jak klikałem zapłać, to
        wyskakiwał komunikat, że płatności online są niedostępne. Wysłałem maila do
        administacji serwisu przez formularz na stronie, że chcę zapłacić za aparat. Po
        chwili wszedłem na swoje konto, a tam nie ma wzmianki o mojej wygranej aukcji.
        Na stronie głównej zamiast zakończonej mojej aukcji pojawiła się inna z aparatem
        zakończona kilka dni wcześniej. Na dowód wygranej został mi tylko mail, że
        wygrałem, wysłany z adresu 10-grosz@10-groszy.pl. Jestem ciekawy, jak się
        rozwinie sytuacja i czy moja wygrana to tylko błąd systemu. Pozdrawiam wszystkich
      • Gość: ech IP: *.acn.waw.pl 31.01.09, 18:35
        Dostałem dziś takiego mejla:

----------------------------

Informujemy, że aukcja *****, w której brałeś udział została anulowana z powodu naruszenia regulaminu przez niektórych jej uczestników. Przedmiot zostanie wystawiony ponownie.

Wszystkie BIDy jakie wydałeś na tej aukcji zostały zwrócone na Twoje konto. Możesz to zobaczyć w historii swojego konta (Moje za10groszy / Historia Konta / Zakupy).

Przepraszamy za utrudnienia.

Zespół za10groszy.pl

PS.
        Prosimy pamiętać, o tym że serwis za10groszy.pl dokonuje szczegółowej rejestracji przebiegu każdej aukcji i dokonuje dokładnej weryfikacji każdej zakończonej aukcji. W sytuacji, gdy w sposobie licytacji jednego przedmiotu widać łatwy do wykazania związek czasowy, zachodzi bardzo wysokie prawdopodobieństwo, graniczące z pewnością, współpracy licytantów, mające niewątpliwy wpływ na jej przebieg , wynik i szanse innych uczestników licytacji. Działanie w zmowie jest sprzeczne nie tylko z dobrymi obyczajami (których łamanie - zgodnie z regulaminem - skutkuje blokadą konta i utratą zgromadzonych na nim BIDów), ale także z powszechnie obowiązującym prawem, konkretnie art.70.5 § 1 Kodeksu Cywilnego (który w razie jeżeli strona umowy, zawartej w wyniku aukcji lub przetargu, inny uczestnik lub osoba działająca w porozumieniu z nimi wpłynęła na wynik aukcji albo przetargu w sposób sprzeczny z prawem lub dobrymi obyczajami pozwala na unieważnienie tej umowy).

------------------------------

To tak a propos różnych atrakcji w ramach działania serwisu - BID-y rzeczywiście wróciły na moje konto.

Pozdrawiam
        • Gość: gracz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.09, 20:36
          ja nie dostałem maila z unieważnieniem, ani zwrotu podbić na konto. Poza tym,
          jak pisałem brałem udział w aukcji w serwisie 10-groszy. Jak pisałem wcześniej
          aukcja na której mi bardziej zależało nosiła znamiona sterowanej. Tę, którą
          wygrałem obserwowałem rzadko i nie wiem, czy były jakieś znamiona zmowy. Ja bym
          powiedział, że pracownik serwisu przysnął na chwilę i mi się udało wygrać. A
          teraz w mojej historii nie ma nic.
          • Gość: gracz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.09, 21:07
            już wiem dlaczego dali mi wygrać. jeden z punktów regulaminu mówi: "Z darmowych
            podbić nie można wygrać aukcji. Po wygraniu takiej aukcji zwracamy podbicia + 50
            gratis". Faktycznie miałem niewiele podbić i wszystkie były darmowe. Aukcja była
            dla serwisu ze stratą, bo biły się o przedmiot podstawione automaty i nie było
            przychodu ze sprzedaży podbić. Żeby ładnie wyglądało pozwolili wygrać komuś,
            komu i tak nie będą musieli sprzedać towaru. Oczywiście jeszcze gratisowych
            podbić nie dostałem. To wszystko śmiechu warte. Na pewno nie wydam ani złotówki
            na podbicia i nie dam zarobić naciągaczom.
            W serwisie za10groszy, gdzie podbicie idzie co grosz widziałem telewizor za
            cenę już przekraczającą 1000 zł, więc łatwo policzyć, że lucie podbili już ją
            ponad 100000 razy. Przy średniej cenie bida 10 groszy serwis już ma ponad 10000
            zł za tv warty może z 3000.
            Głupota ludzka nie zna granic. Nie bądźcie ludzie frajerami. A ci pomysłowi
            twórcy aukcji niech się wezmą do roboty pożytecznej.
            • Gość: Chomeini IP: *.eimg.pl 31.01.09, 21:58
              No cóż, zarejestrowałem się, pobawiłem się darmowymi "czymś czego nie chce mi
              się nawet zapamiętać" - poleciały w kosmos, poczytałem forum, poobserwowałem
              trochę aukcji, wyrejestrowałem się. Amen.
              A wy grajcie dalej.
              • Gość: ech IP: *.acn.waw.pl 01.02.09, 17:37
                O Wielki, jakiż to zaszczyt, że zechciałeś prychnąć na nas, maluczkich... :)

Żegnaj...

Pozdrowienia
      • Gość: krzysztof IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.10, 23:55
        Aukcje zakończone wyświetlane sa tylko te na których urzytkownik nie stracił ale sporo jest aukcji na których ludzie tracą i tych już się nie wyświetla.
        Prześledziłem kiedyś aukcje aparatu foto wartego 3900zł, aukcja zakończyła sie sumą wylicytowaną na kwotę 530zł ( coś kolo tego ) . 530zł to 53000 przebić razy 3 bidy za przebicie to 159 000 bidów, jeden bid to 10gr ( pod warunkiem że wykupimy pakiet 25000 bidów płacąc przelewem ) czyli 1590000gr czyli 15900zł. Taką sumę zgarnia serwis a ty jeżeli licytowałeś od samego poczatku (i było was tylko dwuch) możesz stracić połowę tej sumy czyli 7950zł.
        To czysty hazard dla naiwnych
    • Gość: MONIKA IP: *.domainunused.net 31.01.09, 23:47
      ku... i złodzieje 300zl przejebałam,wielkie oszustwo,naciągacze ,faje jebane wystawiam negatywa i NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: ech IP: *.acn.waw.pl 01.02.09, 11:38
        Jasne, jasne - powinni rozdawać za darmo telewizory, no, może za maksimum 9,90. A jak nie, to k...y, ch...e i oszuści. Ręce opadają.

A jak się ktoś w komentarzach nie wpisuje w ten trend, to wiadomo, że jest w zmowie z serwisem...

Po jaką cholerę tu piszecie? Tylko po to, żeby podzielić się swoją frustracją po nieudanym wydaniu kilkuset złotych z innymi, którzy też nie wygrali?

Pozdrawiam
        • Gość: monika IP: *.domainunused.net 01.02.09, 15:50
          mogłeś mi dać wygrać ten bujaczek na pocieszenie;)pozdr
          • Gość: ech IP: *.acn.waw.pl 01.02.09, 17:32
            Ach, "monika", gdybym tylko mógł... :)

Pozdrowienia
            • 01.02.09, 20:05
              Obserwowałem to przez 4 godziny i jak można coś kupić warte 30 zł za 39, proszę
              popatrzeć na automaty użytkowników (jatera, wessad),ale jaja jak berety.
              Pozdrawiam
              • Gość: garth IP: *.rev.libertysurf.net 02.07.09, 15:36
                poszukalem sobie tego wessada w sieci. Ktos taki sprzedaje na ebayu LCD Sony
                KDL-26L4000; taki sam model wygrał na za10groszy w kwietniu; moze wiec
                wygrywanie na za10groszy nie jest ściemą...
                Pozdrawiam.
                ja na razie umoczyłem tylko 60 pln
              • Gość: artur IP: *.aster.pl 25.10.09, 15:35
                Patrzyłem,ale nic z tego nie wyszło.Nie zacheciła mnie jednak ta
                stronka do zakupów.Moze dlatego ze mam teraz porównanie do zupełniej
                innej,lepszej
                tanio.pl
              • Gość: EyK IP: 89.234.192.* 05.07.10, 06:51
                Propozycja strategii 100% wygrywającej dla właścicieli:
                Bidy mogą podlegać inflacji ze strony właścicieli strony - to oni je "drukują"
                Metoda postępowania:
                Właściciele wystawiają kilka (dla zmylenia) automatów, które znają aktualny stan
                licytacji.
                Ponieważ udział kosztuje ok 10:1 (w sumie 24:1) automaty podbijają mechanicznie,
                kiedy cena uzyskana jest mniejsza niż cena sklepowa przez 10 (24). Jeżeli wygra
                automat właścicieli - to sami sobie nie muszą płacić, a dodatkowo wydane przez
                niego bidy są "inflacyjne" - wirtualne, nie muszą ich sobie wypłacać.
                Kiedy kwota uzbierana z głupców licytujących z automatami przekroczy cenę
                sklepową - utomaty dają za wygraną - ktoś wygra "za 1/10 ceny sklepowej - powie
                o tym, a jeszcze tą 1/10 zapłaci - czyli nie dość, że cała kwota została zebrana
                na bidach to jeszcze wylicytowana cena jest zyskiem.
                Automaty mogą cały czas śledzić jaka kwota w bidach wpłynęła i dopiero po
                przekroczeniu poniesionych kosztów wyłączać się.
                Automat włącza się w ostatniej chwili w każdym podbiciu.
                jeżeli nie zwróciły się koszty zakupu - wygrywa licytację - towar nie musi wyjść
                z firmy - nie ma straty, a bidy od licytujących wpłynęły.

Czysty zysk.

• Gość: EyK IP: 89.234.192.* 05.07.10, 07:42
                  Działanie powyższe jest zgodne w(w szczególności ) z Par3.17 Regulaminu,
                  automaty nie są pracownikami ani krewnymi Operatora i/lub Wystawcy.
        • Gość: npdr IP: 60.217.227.* 03.02.09, 13:26
          1. jezeli tak sie bronisz cwaniaku a robisz to nagminnie na tym forum tzn
          broniac za 10 groszy to
          1 . jestes jednym z jego tworcow i podjudzasz tu ludzi ze jestescie ok itp.
          2. jezeli sprzedajecie prawdziwe rzeczy to zarabiacie krocie na bidach zerujac
          mna nawinych - brawo ale to zawsze keidys sie konczy i dostaniecie po glowie
          3. jezeli sprzedajecie fikcyjnie rzeczy , ustawiacie swoje booty jak widac po
          opiniach obserwujacych i moich to dlugo nie pociagniecie
          4.jezeli sprzedajecie prawdziwe rzeczy dajecie wygrywac co niektorym i mozliwe
          ze je wysylacie robiac to bardzo sporadycznie , booty i tak macie ustawione czym
          lamiecie swoj regulamin - ktory nie dziala gdyz uzytkownicy wygrywaja sporo
          wiecej aukcji niz jest to deklarowane i juz nie powinno ich byc gdyz system
          blokuje ich ip zatem blokuje dostep do aukcji.

Suma sumarum daje wam jeszcze chwile i bedziecie miec przechlapane zatem nie
          klakieruj gosciu bo robisz to non stop tutaj widzac po wypowiedziach zatem
          jestes jednym z cudotworcow serwisu dla naiwnych.

a do was ludzie naiwniaki - ciezsze czasy ida i zaciskanie pasa , nie ludzcie
          sie na rzeczy za freeko poprzez ten serwis , nie badzcie glupi - juz ceny
          spadaja i beda spadac bo kryzys bedzie ciezki zatem kto ma cos kupic kupio juz
          niebawem bez bidow i bez tracenia kasy na rzecz oszustow.
          • Gość: ech IP: *.emrsn.co.uk 04.02.09, 16:36
            1. Nie będę Cie obrażać, bo się nie znamy osobiście, a to, że Ty to robisz świadczy źle jedynie o Tobie.

Gdybyś otworzył szerzej umysł, to może zrozumiałbyś, że można mieć inne doświadczenia lub opinie, niż inni. Ja licytowałem na tym portalu i udało mi się wygrać. Nigdy nie twierdziłem, że szanse wygranej są ogromne, twierdziłem natomiast, że każdy kto sie w to bawi robi to z własnej woli i na własną odpowiedzialność - poczytaj jeszcze raz z większą uwagą.

Możesz sobie dawać chwilę komu chcesz - to Twoja sprawa. Mnie nie strasz przechlapaniem, bo pomyliłeś adresy. Napisz do serwisu, o którym piszemy - adres mają podany na stronie.

Forum służy wymianie poglądów - ja nie mam złej opinii o tym serwisie, więc na nich nie pluję. Ktoś inny może mieć inne zdanie, gorsze doświadczenia i ja to szanuję. Ktoś otworzył ten wątek z pytaniem o opinie innych, jak rozumiem wszystkie opinie, nie tylko złe. Ja złych nie mam, a dzielę się takimi, jakie mam.

Mimo wszystko pozdrawiam
        • Gość: ryniooo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.09, 13:39
          Panie ech... Będę chyba jedyną osobą, która zgadza sie z Panem w
          powiedzmy 96%... Wiem także, iż zaraz zostane posądzony
          o "współpracę" bądź z Panem, bądź z firmą "za 10 groszy"... ale
          niech tam...
          Kochani... czy ktoś zmusza Was do udziału w tych aukcjach??? Czy
          gdzieś jest napisane (np. w regulaminie), że na pewno wylicytujecie
          markowy i drogi sprzęt za prawie darmo??
          Sam wygrałem tu trzy przedmioty... jeden naprawdę tanio... za drugi
          zapłaciłem praktycznie równowartośc ceny rynkowej (zapłaciłem
          oznacza kwotę wylicytowaną plus pieniążki przelane na konto firmy za
          zakup BIDÓW)... a za trzeci dużo... dużo przepłaciłem... Po
          podsumowaniu stwierdziłem, ze jestem sporo w plecy, ale stwierdziłem
          też (i tak powinien stwierdzić kazdy normalny uczestnik tych
          licytacji), że za tą sytuację odpowiedzialny jestem tylko ja i jeśli
          mógłbym mieć jakiekolwiek pretensje, to jedynie skierowane do
          sibie... Wszyscy Ci, co pisza o wyzysku i oszustwie są po prostu źli
          na siebie, wstydzą sie o tym komuś powiedzieć i przyznać do
          popełnionego błedu... do swojej głupoty... dlatego tu, anonimowo
          wyżywają sie na ludziach, ktorzy wpadli na fenomanalnie prosty,
          legalny sposób zarobienia kasy... Podziwiam tego, ktory to wszystko
          wymyślił...
          Prawdą jest, ze zeruja oni na naszej, czyli mniej inteligentnych
          ludzi naiwności, ale w aukcjach moga brac udział jedynie osoby
          pełnoletnie (regulamin)... a te odpowiadają za swoje decyzje i czyny
          (nawet te najgorsze) same przed sobą... Tak więc Ci, co sie tu
          bardzo nad sobą uzalają powinni moze raczej udac się do najblizszej
          placowki służby zdrowia i zacząć sie leczyc na nogi... bo na głowę
          to juz chyba zbyt późno :)
          Serdecznie pozdrawiam.... i do zobaczenia na jednej z kolejnych
          aukcji :)
      • 02.02.09, 05:41
        www.sendspace.pl/file/Y2Sjo5O3/ jest to zrzut aktualny pokazujacy jak
        przedstawiaja sie licytacja - obecnie najbardziej aktywny jest uczestnik
        sylwester 136 ktory nie liczac kosztow zapragnął miec prawie caly asortyment
        serwisu tj.aparaty kamery laptopu itp.Prosze pomysleć - wydając sumy na bidy i
        placąc za wylicytowane obecnie kwoty to znacznie taniej byloby mu zakupic
        przedmoty licytowane w sklepie niz czekać aż wzrośnie kwota licytacji.Pokazuje
        to ogrom różnych machinacji serwisu.
        • Gość: sylwester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.09, 08:07
          to raczej ktoś żywy. nie wie o co chodzi i popodbijał dużo przedmiotów. jak na
          wirtuala działa za bardzo chaotycznie.
      • 28.02.13, 11:22
        To moze najpierw uzyj mózgu zanim zaczniesz rzucać pieniędzmi po kontach i oczerniać ludzi?
      • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 07.11.13, 15:04
        jak usunac konto?
    • Gość: lala IP: *.izacom.pl 01.02.09, 11:52
      Widze , że wsadziłam kij w mrowisko a ja już chciałam się pobawić w
      te Bid-y ale dziękuje wszystkim za komentarze i juz wiem nie wchodze
      w to.
    • 02.02.09, 04:16
      zainwestowalem tam 100zl.na tz bidy ktorych wartość wynosi 1grosz=10bidow.Za te
      bidy dopiero mozna licytować wystawione przedmioty.Poniewaz za bardzo nie
      wiedzialem co to jest wdałem sie w te licytacje po zakupie bidow - pozwolilo to
      na bardzo umiarkowane licytacje wystawinych przedmiotow.Jest tylko zastrzezenie
      że najmniej tych bidow mozna postawic 45 inaczej nie bierze sie udzialu w
      licytacji.W czasie licytacji nie mozna zmienić swoich ustawień chyba ze chodzi o
      zwiększenie sum.I tak 100 zl poszlo za 1 dobe przy licytacji kilkunastu
      przedmiotow.Co ciekawe licytacja automatycznie zwiekszana jest przy kazdym
      przedmiocie o 1 grosz co sekundę.I tak wychodzi z tego że licytujac np.kamere
      warta ok 1 tys.zl. a kończąc licytacje za przykladowo 300 zl zwyciezca ma
      obowiazek zaplacic 300 zl + koszta dostawy nie liczac wydanych bidow ktore w tym
      wypadku wynoszą 3000 zl oczywiscie placone przez uczestnikow przetargu/w tych
      bidach/ Reasumujac jest to maszynka do robienia pieniedzy dla wlaściciela
      portalu gdyz nawet niewielkie czasowo przebitki aukcji daja zwrot nakladow ale
      tylko dla właściciela portalu.Zauważylem rowniez że jest bardzo dużo analfabetow
      finansowych którzy licytuja przedmioty powyzej nawet ich deklarowanej wartości
      pomimo możliwości ich nabycia znacznie ponizej w normalnym sklepie lub aukcjach
      allegro itp.Odradzam
      • Gość: Kuba IP: *.aster.pl 14.07.09, 13:26
        Czytac,czytac i jeszcze raz czytac regulaminy to podstawa wszystkich
        aukcji.
        • 04.08.09, 00:12
          ja mam znajomych, którzy robią tam 'zakupy' i naprawdę to sobie chwalą. po
          prostu nie ma możliwości, żeby każdy wygrał, prawda?
          • Gość: Kajman IP: *.static.chello.pl 14.03.13, 17:02
            Nie żadna ściema bo sam wylicytowałem pakiet bidów i bony sodexo- dostarczone w ciągu 1 dnia więc jednak można! A jak ktoś nie potrafi, albo wydaje mu się, że jak nie wygrał to go oszukano to niech topi żale gdzie indziej i nie robi lipy tam gdzie jej nie ma :P tak powiem :P
            • Gość: anna IP: *.wp.mil.pl 30.06.14, 14:53
              a przesyłąłes scan dowodu tożsamości>
      • Gość: Mistrz_ceremonii IP: 94.254.224.* 01.12.09, 20:12
        No mistrzu nie najlepiej się stało. Ale patrząc na to z drugiej strony jakbyś
        poczytał trochę regulamin i dobre fora to byś inaczej zagrał. Wszystko zależy od
        rodzaju sprzętu, niektóre schodzą szybciej niektóre krócej, potem szacujesz cenę
        ile możesz poświęcić podbic, potem czekasz chwilę jak aukcja będzie się zbliżała
        do końca wrzucasz automat i czekasz. raz wygrasz raz przegrasz ale de facto
        zawsze finansowo będziesz do przodu, pozdrawiam i ludzie czytajcie trochę i
        potem narzekajcie a nie odwrotnie
        • Gość: Moralles Coralles IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.09, 13:24
          ten serwis to jest jak hazard.
          jesli sie nie mysli i gra sie napale to wadomka że nic niugracie.
          zmysł hazardowy powinno sie miec choc w najmnieszym stopniu.
          trzeba mierzyc siły na zamiary.
          jesli masz 50 didów to nie pchajcie sie do licytacji.
          wszyscy by chcieli kupic rzeczy zaoferowan za 10groszy.
          ale to wiadome ze nikt nie jest głupi i nie sprzeda ich za jakies marne grosze;
          Jesli uda wam sie kupic np. telewizor za 500zl mniej to i tak powinniscie byc
          zajarani.
          • Gość: Metronom IP: 208.115.53.* 04.12.09, 13:29
            może nie jak hazard ale trochę jak te telegry w telewizji. Też trzeba zapłacić
            za możliwość licytacji. Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy to legalne to mówię od
            razu że tak. poprostu płacisz za możliwość licytowania, z tym że tutaj masz
            możliwość dużego zarobku
            • Gość: yavan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.09, 13:47
              Jakie tele gry i jaka mozliwosc zarobku.
              chyba okazji taniego kupna.
              to tak jak w pokera licytacja.
              ja w to gram i mam na kocie 2 wygrane aukcje
              ale co tu sie rozwodzic .
              im mniej konkurencji do licytacji tym łatwiej mi wygrywać
              Peace

• Gość: Gargamel IP: 114.127.246.* 06.12.09, 20:24
                To mnie właśnie dziwi! ja parę razy przegrałem, ale grosze!
                tylko frustraci którzy przegrali bez rozwagi to piszą źle o takich aukcjach.
                Przegrałem i co nauczyłem sie i na przykład wylicytowalem nawigację zarabiając
                150zł, wyszedłem na plus mimo przegranej, tak jak ktoś już tu napisał: Pomyślcie
                ludzie. I nauczcie się na własnych błędach!
              • Gość: Camadis IP: *.serverdedicati.aruba.it 07.12.09, 13:13
                Dokładnie tak.
                jeśli mniej hjterów będzie wchodzić na aukcje tym większa wygrana dla nas
                normalnych graczy.
                ale jeśli się debile nie zapoznają z tematem to zawsze będą negatywy puszczać do
                sieci.
                my sie tym nie przejmujemy i gramy w to dalej.
              • Gość: gosc portalu IP: *.212.234.164.west-datacenter.net 05.05.14, 09:40
                to nie są zakupy, tylko gra pół-hazardowa, uczestnicy są z wielu krajów, a prowadzi to welbid.com, rozstrzyga ostateczne sąd cypryjski po angielsku, nieważne szczegóły.Na czym ludzie się przejechali ?Na tym, że cena zakupu nie jest kosztem zakupu, że zapłacenie jakiejkolwiek kwoty gwarantuje jakikolwiek towar.Nie jest to też licytacja, taka,że można w pewnym momencie oczekiwać zwycięstwa.To trwa nawet doby i dłużej.Nie wiadomo, kto gra, ile osób gra w danym momencie i kto i czy weźmie towar, za jaką cenę.A zagęszczenie na portalu jest takie , że przypomina mrówki na kiju w mrowisku.Pewne osoby widuje się ciągle.Nie ma ani JEDNEGO komentarza, że ktoś kupił, wygrał towar choćby z 1000 złotych lub więcej.Nie jest to zabawa a tragedie i tracenie pieniędzy, a mówienie o szansie to czczy wygłup.Jeżeli w aukcji bierze udział 25 osób, 24 osoby lub więcej na pewno przegra pieniądze bez żadnego zysku.
        • Gość: Karlowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.09, 15:22
          widzę że tu jest sporu haterów ktorym nie pasuje to że niektórym
          udaje się coś kupić za małe pieniądze a im nie. albo jeszcze lepiej
          bo nawet nie próbują a i tak potrafią nawrzucać że ten portal jest
          taki i taki.
          CZEMU????
          • Gość: D4rk4ng3l IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.12.09, 18:54
            Witam wszystkich. Sam probowalm cos wylicytowac przy czym stracilem troche kaski i niestety nieudalo sie nic wygrac ale psioczyl nie bede. Sprawa wyglada dosc jasno (przynajmniej w moim rozumieniu). Osobiscie udalo mi sie dotrzec do osoby z ktora cos licytowalem ( mniejsza o to co). Mialem dosc marne szanse na wygrana bo stan konta niepozwalal mi na zakup wiekszej ilosci bidow i musialem odpuscic. Osoba z ktora licytowalem (pod koniec zostalo nas tylko dwoch) istnieje naprawde. Wygrala aukcje i jest z tego zadowolona. Jezeli chodzi o tych ktorzy kupuja za duzo wieksza kwote niz cena rynkowa (tzw. przez was booty) hmmm wydaje mi sie ze gdybym licytowal od samego poczatku stracil duzo kasy to pozniej mialbym gdzies ze kupie drozej byle by zwrocila sie wiekszosc straconej forsy. Faktem jest ze mogli by to troszeczke inaczej rozwiazac kupowac towar i wstawiac realne foty i tak na tym zarabiaja naprawde duze pieniadze. Sczerze powiedziawszy sam z checia zainwetowal bym troche kasy na stworzenie podobnego serwisu, kupil wystawiane przedmioty i bez zadnej sciemy wysylal je tym ktorzy wygraja, a i tak mialbym z tego gruba czysta kaske. Podziwiam za pomysl. Pozdrawiam
        • Gość: baltony IP: *.acn.waw.pl 11.12.09, 04:53
          no słabo że tobie tak wyszło, mnie się naprzyklad udało wulicytować
          fajnego ipoda z 400zł.
          jakoś nie uważam żeby to portal za10groszy.pl to była jakaś sciema,
          paczka ładnie w ciągu 3 dni przyszła.\ja mam dobre skojarzenia.\a
          może mi się po posto pofarciło,
        • Gość: anonim IP: *.acn.waw.pl 15.12.09, 03:16
          bo to taka dzika licytacja. trzeba płacić za każde podbicie.
          dlatego nie można od zera do końca licytować bo za dużo to nas
          wyjdzie.
          najlepiej ajkos dobić pod koniec dobić i na finiszu dobry automat
          ustawić.
          ale pewności nigdy nie ma.
          to taki hazard trochę.
          ale po wygraniu to można mieć radoche bo dobre ceny można osiągnąć
          • 15.12.09, 03:21
            sciemy to ja nie widze bo jak wół jest wszystko opisane jak i o co
            chodzi w tej licytacji.
            każdy inteligentny łapie że płaci się za licytowanie.
            i to od każdy zależy czy wchodzi do licytacji.
            gra moim zdaniem jest warta świeczki bo ceny są opór małe
            • 15.12.09, 03:25
              duzo jest tu hejterów którzy są wkurzeni że ktoś zarabiana ich
              licytacji. ale jak wrzucacie 5zl do automatu to jest wszystko spoko
              i nikt was nie okrada
    • Gość: kingusia98 IP: *.subscribers.sferia.net 03.02.09, 09:04
      Faktem jest to wystarczy popatrzeć na końcowy efekt strony świeci się jak lampki na choince.Wystarczy przeczytać regulamin widać gołym okiem niejasną,chaotyczną treść.I te pierdoły,że nie ma odbioru osobistego,ta rozbierzność kupując 2 rzeczy płace osobno za ich koszt wysłania i oczywiście przedpłata.Jakoś nieklei się to wszystko.Dodam licytują tam osoby (jak w wcześniejszych wypowiedziach "AUTOMATY").Przy końcu licytacji widać zgodność maszyn na wszystkich przedmiotach co 2 zgodna jest z licytacją innej(co do sekundy) a oczywiście na końcu zaświecą lampkami aby zmylić nas i wcisnąć kit o "AUTOMATACH".Zarejestrowałam się grosze straciłam.Usunąć konta niemogłam bo miałam "BIDY"wyklikałam je i usunełam konto.Na początku rejestracji dostałam wiadomość na skrzynke o rejestracji a na usunięcie konta do tej pory czekam.Prawdziwe g....no A na koniec już jesteś przegrany z chwilą rejestracji wystarczy weiść w MOJE DANE hasło się niezgadza i ile razy będziesz je zmieniał zawsze będzie inne.Te całe aukcje tak naprawde zaczynają się na koniec. Ile ludzi klikałao tyle one automatycznie odbierają.Siedzę już godzine a tam ciągle świeci.NIEDAJCIE SIĘ.CZASEM WARTO SIĘ DOWIEDZIEĆ CZEGOŚ WIĘCEJ O TAKICH PORTALACH ZANIM SIĘ ZALOGUJEMY.MYŚLE ŻE MAM NAUCZKE NA CAŁE ŻYCIE.POZDRAWIAM !!!!!
      • Gość: wek IP: *.aster.pl 03.02.09, 13:17
        i pomysl zbyszek i przedmowczyni ze kazdy z was daje to 100 zl i robi te tysiace
        polakow i ile oni zarabiaja ?? fikcyjne rzeczy na sprzedaz nic wiecej, ludzie
        obudzcie sie sprawa powinna trafic tam gdzie trzeba z tym izytkownkiem ryba np -
        to jest user boot server ustawiony przez nich , ktory przebija wszystko co sie
        da i tak robilo i zmieniaja tylk onicki swoich bootow nie badzcie naiwni to jest
        portal zrobiony przez jakis gowniarzy zerujacych na szarakach , ciekaw jestem
        kiedy bedzie ich koniec
        • Gość: adam IP: *.aster.pl 23.09.09, 15:27
          No i udało mi sie wylicytowac i wygrac perfumki.
          No i gites , bo w sklepie zapłaciłbym za nie o 200zł wiecej.
    • Gość: Piotr.R IP: *.kronostar.com 04.02.09, 09:30
      A ja się pytam - kto dał takie jawne przyzwolenie na okradanie Polaków?? Przecież sprawa tego portalu powinna mieć swoje miejsce w sądzie!!! Czytając wszystkie posty na tym forum nie trudno się domyśleć, że nie jaki pan ech jest pracownikiem tego portalu, czyli jednym z oszustów. Dodam tylko, że nie jestem rozżalonym użytkownikiem portalu za10groszy, przyjrzałem się tylko mechanizmom działania tego portalu.
      • Gość: ech IP: *.emrsn.co.uk 04.02.09, 11:07
        Piotrze R., kto ci dał prawo nazywać mnie oszustem? Ciekawe, czy starczyłoby ci odwagi i honoru, żeby spotkać się w realu? Siedzę właśnie w biurze, i nie jest to biuro firmy za10groszy.pl, czytam forum i szlag mnie trafia, że można opluwać każdego, kto nie wpisuje się w ogólny trend narzekania.

Masz odwagę, żeby porozmawiać w realu, czy jesteś zwykłym gnojkiem, odważnym tylko w sieci? Dwa razy pisałem, że chętnie podzielę się moimi uwagami i spostrzeżeniami, włącznie z kontaktem osobistym - teraz to powtarzam. Licytowałem, udało mi się wygrać, ale również i przegrać, a to co wygrałem, zostało mi uczciwie dostarczone. Przedstawiłem po prostu fakty.

Zacytuj fragmenty moich wypowiedzi, z ktorych wywnioskowałeś, że jestem pracownikiem portalu, arcymistrzu dedukcji.

Masz odwagę, żeby się skontaktować i pogadać, czy pozostać zwykłym sieciowym gnojkiem?
        • Gość: 230 v IP: 60.217.227.* 04.02.09, 18:30
          obserwuje ta dyskusje tutaj i powiem jedno Panie ech :
          jestes Pan jednym z adminow serwisu a oto dlaczego:
          1. Bierzesz non stop udzial w dyskusji choc trwa ona jak widze tutaj na lamach
          juz chwile ( jasne masz prawo tak robic )
          2. Masz podejscie bardziej na plus do tego portalu ( masz prawo )
          3. wychwalasz ale bez przesady, ze wygrales swoje aukcje.
          4. jestes jedyny , ktory wygral i pisze swoje wypociny ( na cala Polske jeden
          twardziel ? pewn ie reszta googli nie moze uzyc i podzielic sie opinia - smiech)
          5. twardo ripostujesz po kazdym ataku na 10 groszy - non stop sie udzielasz ,
          tymczasem jakbys wygral po prostu darowalbys sobie odpisywanie i nazwalbys ludzi
          tak : durnie no ja wygralem da sie wygrac , heh to sobie piszcie! mam was gdzies
          - a ty sie kolego udzielasz non stop , pytam : po co ? widac, ze cos ci siedzi
          na sumieniu ( czlowieku wyluzuj , skoro wygrales ciesz sie i nie plataj sie w
          dyskusje , ktora nie powinna cie dotyczyc! - ale tak nie jest widac )
          6. Bulwersujesz sie gdy pod adresem twojego nicka ktos Cie oskarza o cos - jasne
          , ze masz prawo. jednak czlowiek madry i z rozumem inaczje pisze i nie reaguje
          tak nerwowo jak widac a Ty to robisz ? ( no wyluzuj , heh jednak nie puszczasz )
          7. Utwierdasz ludzi w przekonaniu, ze jest ok bo wygrales i masz te rzeczy -
          zdradz nam nicka i co wygrales , pewno goraczkowo bedziesz scieme walil i szukal
          w archiwum na serwie .

Z tym podejsciem dajesz smialy dowod ze jestes jednym z nich . Osobiscie to
          mozesz sobie darowac cokolwiek , gdyz na necie kazdy wypisuje to na czym mu
          zalezy , zeby tylko poprawic jego wizerunek. Nie obchodzi mnie kim jestes , jak
          wygladasz , ile zarabiasz itp , Twoje pisanie tutaj potwierdza, ze masz jakis
          cel - jaki to juz chyba wszyscy wiedza. Pytam - a gdzie prawdziwi admini serwisu
          za 10 groszy ? brak im odwagi aby tutaj zagladnac i napisac riposty oraz
          podpisac sie jako admini za 10 groszy i oczywiscie tak aby ich IP bylo wprost z
          ich firmy ? czy to jest trudne ? pierwsze co piszesz w google to ; za 10 groszy
          opinie - i na co trafiasz ? na wlasnie ta dyskusje. Zatem brak CI odwagi tchorzu
          na oficjalna wypowiedz , tylko kryjesz sie pod nickiem , ktory rzekomo wygral ?
          Mysle, ze reszta swietnie to zrozumie i widzi kto klakieruje tutaj. Po 2 serwis
          powinien miec swoje forum lub opcje opinii jak allegro , ebay czy inne - pytam -
          czy wy to macie ?? oczywiscie, ze nie !! Jak mam wierzyc w wasze deklaracje ?
          Wiec nie wal sciemy bo to co robi serwis moze z punktu widzenia zapisu waszych
          warunkow jest zgodne z prawem ( chodz i tak smierdzi )ale tak na prawde to
          zdzierstwo - typowe i na wielka skale !! Mam taka opcje co do serwisu : oto
          algorytm za 10 groszy
          1. Wystawiaja fikcyjne rzeczy po czym licytowane sa one zarowno przez ludzi
          poprzez net jak i ustawione przez firme wlasne automaty tzw booty , ktore
          przebijaja wszystko co sie da , poniewaz ustawiaja je na max aby nikt przy
          zdrowych zmyslach ich nie przebil . Zatem mozliwe jest aby przykladowa rzecz
          warta 1000 zl licytujac u was nawet gdyby znalazl sie glupek mogl by przegrac ja
          za 1500 bo i tak wygrac wy musicie. Prosze Pana to lamie zasady waszego
          regulaminu i jest niezgodne z fair bid czyli juz macie to w plecy co latwo
          udowodnic. Faktem sa wygrane w liczbie wiekszej niz w regulaminie przez tych
          samych uzytkownikow - obserwacje wlasne i innych - to lamie zasady regulaminu (
          pewno juz i tak was obserwuja Ci , ktorzy powinni to robic i weszyc takie
          przekrety) brakuje wam pewno pomyslow na nicki. Zatem cala kase zgarniacie z
          smsow gdzie ludzie kupuja od was bidy - gowniarska akcja ! ale jaki sposob
          zarobku - pogratulowac !
          2. jezeli macie prawdziwe rzeczy i je wystawiacie robicie tylko dla aukcji bez
          automatu, ktorych jak na lekarstwo i tam mozliwe jest udzial i wygrana - aukcje
          te sa ubogie i tanie , zatem mozna poswiecic sie i dac komus wygrac jakas pie....
          3. Jestescie uczciwi i dajecie wygrac czesto tym samym uzytkownikom lamiac swoje
          zasady .

Nie ma takiej opcji jak 3 . Sprawa predzej czy pozniej sie wyjasni. Wy jak na
          razie na smsach zbijacie krocie bo debili nie brakuje. Mysle , ze bedzie ich
          coraz mniej , zreszta czasy ida nieciekawe i tanio juz jest i bedzie w sklepach.
          • Gość: wiarus1 IP: *.sie.vectranet.pl 05.02.09, 10:32
            Ta aukcja to ogromna ściema.Kilkanaście razy wystartowałem w aukcji i jakimś
            dziwnym trafem/razem ze mną wystartowali kumple w liczbie kilku/nigdy nie
            wygrałem.Drodzy to jest kant i coś takiego należy bezwzględnie niszczyć.Wszedłem
            w te akcje nie z głupoty lecz z ciekawości gdyż z góry zakładałem z ziomami że
            to wielka Du...Taka jest prawda na temat tych aukcji.
          • Gość: ech IP: *.acn.waw.pl 05.02.09, 11:17
            Dobra, chyba rzeczywiście sobie odpuszczę, choć rzadko udzielam się na jakichkolwiek forach.

Do "230v" - wnioskowanie, że jestem adminem portalu dlatego, że mam podejście bardziej na plus wydaje się nieco naciągane, nieprawdaż?
            Ripostuję, odpowiadam, nie odpuszczam, śledzę wypowiedzi itd. dlatego, że nie widzę sensu jednorazowego wpisu na forum przy takiej dyskusji. To jedyne forum, na którym się udzielam i postanowiłem dyskusję prowadzić rzetelnie. Widzę teraz jednak, że to nie ma sensu, przynajmniej nie w tym temacie.

Co do tchórzostwa, to na razie stchórzyli wszycsy, którzy nie zdecydowali się na jakikolwiek kontakt bardziej osobisty, który proponowałem trzykrotnie - wystarczyło rzucić propozycję, mejl, GG, cokolwiek. Pisałem, że mogę podać mój nick w portalu, numery wygranych aukcji, pokazać przedmioty, faktury itp. Nie muszę "walić ściemy", ale nie zrobię tego naturalnie na forum publicznym, z przyczyn wydaje mi się oczywistych. Nie zależy mi również na chwaleniu, bo czasem licytuję to i owo, więc po co mi konkurencja.

Niniejszym kończę bez zamiaru zaglądania tu ponownie.

Miło było pogawędzić - pozdrawiam wszystkich oponentów w dyskusji i życzę Wam wszystkiego najlepszego!
            • Gość: och IP: *.swidnica.mm.pl 12.02.09, 20:49
              Witam Pana, Panie ech z malej litery
              Czytam sobie forum i czytam i co wywnioskowalem:
              Musi byc Pan/Pani (?) bardzo naiwny badz niedocenia Pan/Pani szerokiej rzeszy internautow.
              A dlaczego?
              Dlatego, ze na kilometr "pachnie" mi tu PR za10groszy.pl
              Nie trzeba nawet czytac wszystkich panskich wypowiedzi zeby to stwierdzic. Ja to doskonale rozumiem - produkt nalezy sprzedac, taka jest panska rola, ale niechze Pan/Pani przestanie ustawicznie, uporczywie i wciaz nas zapewniac o tym, ze nie "maczalo" sie w tym paluszkow. To juz ani smaczne, ani eleganckie, ani w koncu... na poziomie, jaki, wydawalo mi sie przez chwile, Pan/Pani prezentuje.

Pozdrawiam serdecznie

och z malej litery
              • Gość: ragon IP: 89.174.70.* 09.03.09, 16:56
                ja powiem w ten sposób bo niestety inaczej sie nieda i prosze sie ta wypowiedzią
                nie bulwersoawc i zachwile nie pisac ze uzywam wulgaryzmów nie mam kultury itd.
                wiec panie glupi h...u ech pie...sie pan razem zcalym swoim portalem 10 gr w
                dupe mam nadzieje ze ku... ktos was w najblizszym czasie rozpie... zapie...
                itp zajebane ku...szony dziekuje pisalem to ja ragon czlowiek ktory naszczescie
                niewszedl w to gó... pozdrawiam glupich h...ów z za 10gr
        • Gość: piotr_r IP: *.ssp.dialog.net.pl 10.09.09, 17:31
          Ja też wygrałem, nie na za10groszy, ale na utarguj.pl. Jestem także trochę
          zniesmaczony tym, że wszyscy narzekają na tego typu serwisy, myśląc, że to
          sklepy gdzie można kupić coś za 10% ceny. To jest normalny biznes, musi
          zarabiać. Czasem się udaje wygrać, czasem nie. Ja mam trochę doświadczenia, bo
          grałem i na podbij na początku i na fruli i oligoo. Teraz jest tam za dużo
          ruchu, dlatego przeniosłem się na mniej znany www.utarguj.pl. Da się wygrać, ale
          oczywiście to jest tak ja w pokerze. Jedna osoba zwija wszystkie żetony ze
          stołu. Chcesz - graj, nie chcesz - nie graj. Mój login na utarguj to piotr_r,
          proszę sobie odnaleźć wygrane przeze mnie aukcje, jest ich sporo:

utarguj.pl/aukcje,zakonczone.html
        • Gość: Mlody IP: *.chello.pl 15.09.09, 11:03
          Moja uwaga jedna.
          Koleś o nicku "pakiet_50000" wygrywa przeważnie bidy (można zobaczyć).
          Na moje oko ma już około 12000. I co I NIC.
          Ja osobiście już dawno wyłowiłbym coś ciekawego za taką ilość, a on co hoduje ?

Ściema!!! Wygrywa wszystkie aukcje o bidy gdzie cena końcowa to śmiech ( 0.09 ;
          0.19 ; 0.29 )
          • Gość: gosia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.09, 10:20
            witam... on zużywa bidy bo regularnie podbija wszystkie aukcje... wygrał
            laptopa... mnie skasowało z karty zamiast 100 - 2 500 zł czyli 25 000 bidów...
            poobserwowałam i licytowałam - mechanizm jest prosty... licytujesz a moderatorzy
            pilnują dokładnie ile masz ustawione na automacie jak ci może się skończyć
            dochodzi kolejny gracz... można wymieniać nicki... pakiet serwis wfiga zqpro
            zbylo i inne... moja licytacja doszła do 700 zł czyli 70 000 przebić i szła
            dalej... ja odpadłam na oszustów nie dokupię więcej bo i tak wyrzuciłam 2500
            zł... telewizor bym kupiłabym w sklepie. A licytacji - nie ma ani w zakończonych
            ani w trwających ... Ciekawe... wg mnie powinna zająć się tym policja. Ci którzy
            tu piszą że wygrali są przykładem że wygrywają coś małego po to żeby się
            nakręcili na licytowanie np laptopa... i wtopa pewna, pozdrawiam moja nauczka
            jest kosztowna... Oczywiście najpierw składałam reklamację na wysokość
            transakcji internetowej oczywiście który bank by to uznał... po 1 min pieniądze
            były już w banku w Londynie... reklamacja do portalu za 10 groszy... nawet nie
            odpisują... czyli wielka fikcja ułuda. Nadzieja matką głupich a naiwność i wiara
            że coś się wygra bezpodstawna całkowicie. Życzę wszystkim wygranych a portalom
            tego typu więcej uczciwości.
    • Gość: AluŚŚ123 IP: *.mlyniec.gda.pl 05.02.09, 13:22
      Wydaje mi się, że oni zarabiają na tym, że licytacja też kosztuje. A
      ludzi chetnych do licytowania tam jest mnustwo .Tak myślę, dokońca
      nie wiem .
    • Gość: Hanys IP: *.chello.pl 05.02.09, 21:18
      To wielkie oszustwo. Do prokuratora sie nadaje. 1BID=10 groszy.
      Jeśli podbijasz to cena rośnie o jeden grosz a więc znaczyłoby to że
      1BID=1Grosz. Nic bardziej mylnego ! Ubywa ci z konta 10 groszy a
      cena podana jest w bidach. UWAGA! Należy przesunąc przecinek o jedno
      miejsce w prawo. Sprawdz jaka jest prawdziwa cena !!! To się nazywa
      biznes pachnacy kryminałem. Dodatkowo nie wiadomo czy ci gracze w
      ogóle istnieją. Więcej szczegółów tutaj
      pl.wikipedia.org/wiki/Aukcja_o_dolaraPozdrawiam
      • Gość: Milenka IP: *.chello.pl 05.02.09, 23:10
        Tak się zastanawiam o co Wam chodzi,co sie wszyscy tak czepiaja... nie da się
        ukryć serwis nie jest dla wszystkich, ja szybko zrezygnowałam, nie stać mnie na
        taką zabawe, a przy tym troche brak mi szczescia w tego typu zabawach, ale żeby
        zaraz mowic o jakims oszustwie, nieuczciwosci i w ogole podejrzewac ze to
        wszystko fikcja przeciez to absurd, nikt tam nikogo nie oszukuje, oczywiste jest
        to ze musza miec zyski, to nie charytatywna organizacja...wystarczy przeczytac
        podstawowe informacje, wiesz ile placisz za podbicie wiesz o ile wzrasta cena I
        co mnie interesuje ile oni na tym zarabiaja???, chodzi o to ze moge wygrac tv za
        np 500zl drugie tyle wydam na podbicia to razem 1000 i jestem do przodu, a to
        ile oni zarobili jest tu nie istotne...nikt nikogo tam do niczego nie namawia,
        kazdy wie co robi i troche smieszne wydaje mi sie gadanie ze to nadaje sie do
        prokuratury, troche wiecej luzu, pomysl jest swietny i oni i kupujący mogą
        zyskać i chyba o to chodzi...czasami nie warto we wszystkim widziec spisku...
        • Gość: Hanys IP: *.chello.pl 06.02.09, 01:00
          1BID=10 groszy, a ceny podane sa w przeliczeniu 1BID=1grosz tu jest
          oszustwo. Kiedy licytujesz sciaga ci 10 groszy a cena podskakuje o 1
          grosz >> to nazywasz zabawą. W reustaracji w Polsce podane masz ceny
          np kotlet kosztuje 10 zł. Przychodzi kelner i kaze ci zaplacic 100
          zł bo to jego restauracyjny przelicznik. Co zrobisz powiesz ze to
          zart haha, dobra zabawa, dodatkowo ludzie licytuja mojego kotleta, a
          wszycy pracuja w reustaracji. Bawić się owszem można tylko powinna
          byc to zabawa z czystymi regułami. Za 10 groszy to nawet nie jest
          hazard a nawet piramida tylko jawne OSZUSTWO !!! Jeszcze raz podam
          dla wyjaśnienia o co w ty biega >>
          pl.wikipedia.org/wiki/Aukcja_o_dolara
          • Gość: xxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.09, 10:55
            Co Wy wypisujecie przecież to jest normalna aukcja,nikt nikogo do licytacji nie
            zmusza każdy ma prawo sam decydować w końcowym rozrachunku do przodu jest tylko
            jedna osoba, ta która wygrywa daną aukcje.A do jakiej przystąpić i w którym
            momencie to jest sprawa wyczucia, ile na tym zarabia organizator - sporo można
            łatwo wyliczyć.Ale jak wcześniej napisałem ten kto wygrywa jest zawsze do
            przodu.
            • Gość: gośc js IP: *.centertel.pl 04.06.09, 15:34
              witam do gry w trzy karty albo kulki też nikt nie zmuszał
            • 16.06.09, 23:45
              W totolotka, też wiele osób składa się na wygraną. Tu mechanizm jest podobny,
              ale szanse wygrania duuużo większe. Myślę, że to połącznie dobrej zabawy z
              okazyjnym zakupem. Jak to mówią enertajment szoping:)))
          • 22.06.09, 12:30
            Tak sobie czytam i czytam wasze wypowiedzi i mam mieszane uczucia,ale muszę to
            przetestować na własnej skórze.
        • Gość: Mądry Polak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.09, 22:16
          Tego typu aukcje to oszustwo i to wyjątkowo perfidne. Jeżeli np. cena końcowa
          aparatu wynosi 300zł (wartość rynkowa np.2000) to lekko licząc serwis zarabia
          natym tyle: 30000(ilość podbić) x 0,1PLN(wartość 1 bida)+300PLN (które musi
          zapłacić zwycięzca) = 3300zł. zakładając że serwis uczciwie liczy podbicia, bo
          może się okazać że podbicie wykona kilka osób naraz i wtedy trzba to przemnożyć
          przez tę ilość osób, bo bidów użytych do licytacji nikt Ci nie zwróci. Jednym
          slowem gdy np. licytuje 10osób to serwis zarabia na tym aparacie 33 000 zł -
          koszt aparatu. Zwycięzca musi zapłacić 300zł + ilość straconych bidów na
          licytacji - czyli często coś koło 1000zł - warto? Dla organizatora takiej aukcji
          oczywiście tak. I jeszcze jedno. Wyobraź sobie że licytujesz jakiś przedmiot i
          wydałeś już na tę licytację ok. 600zł i brakuje ci "wirtualnej waluty" - zanim
          wykonasz przelew i zostaną ci przyznane nowe "bidy" aukcja się może skończyć i
          600 stówek w błoto (tzn. do kieszeni organizatora). Tyle. pozdrawiam.
          Pamiętajcie : nie ma nic za darmo.
        • Gość: Mądry Polak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.09, 22:20
          A to że inni zapłacili podobne kwoty co Ty na licytację i nie wygrali jej to też
          jest ok? może następnym razem będziesz to TY i suma sumarum będziesz sporo w
          plecki (śliczne jak sądzę). Pozdr.
      • 08.07.09, 13:02
        Słuchajcie ,ale nikt nie mówi Wam zebyscie brali udzial w tego typu
        aukcjach. Jak nie odpowiadaja to ide gdzie indziej.
        --
        :::::::::::::::::::::::
      • Gość: klink IP: *.aster.pl 13.07.09, 12:49
        A jak zrobic zeby naprawde cos udało sie wygrac na tej aukcji ?
    • Gość: wl IP: *.olsztyn.mm.pl 05.02.09, 23:19
      Zgadnijcie ile obecnie daje uzytkownik wessad za 300 bidow ktore
      kosztuja 30 zl Ustawil swoja cena na ponad 1550 zl. A wiem dlatego
      bo dla sprawdzenia tej "uczciwej" licytacji dalem 1550 zl a on
      przebil to - to nazywa sie uczciwa licytacja !!! Taki to jest ten
      portal za10 groszy!!! A ci co go obsluguja tego nie widza a
      regulamin maja taki aby im kasy nabic a nie ma tu nic z licytacjii.
      Przestrzegam tych co hcca uczciwie licytowac nigdy nie wygracie -
      daje wam na to gwarancje!!!
      • Gość: Mike IP: *.cable.ubr13.nmal.blueyonder.co.uk 06.02.09, 02:33
        Szanowny Panie ech,mysle ze czasy propagandy skonczyly sie dawno
        temu.99,9% negatywnych opini mowi samo za siebie . Cala ta "zabawa"
        jest wielkim oszustwem bez zasad . Nigdy nie logowalem sie na tym
        portalu i nie mam zamiaru,ale do wypowiedzi zainspirowal mnie ten
        smrod 10 groszy.

Ludzie to dzieki wam istnieja takie machiny !!!
        Pan Ech dzieki wam dorobil sie sporawej sumki !!!
        I dzieki wam mozna ten caly proceder zatrzymac ....
        To bardzo proste , tylko trzeba pomyslec :)
        Pozdrawiam
        • Gość: nom IP: *.aster.pl 06.02.09, 08:21
          oni nie myśla oni chcą mieć za 10 zł telewizor !! wiesz jak tanio !! debilizm
          nie zna granic. cala Polska sie bije o jeden tv , tysięce wysylają smsy po bidy
          wygra jeden głupek :-) a w zasadzie ustawiany spod firmy użytkownik pewno. co do
          użytkowników to średnia pewno nie przekracza 30 lat albo 25 same młode naiwniaki.
      • Gość: oliwa IP: *.adsl.inetia.pl 26.07.09, 20:17
        grałem i ten sam towar idzie za 50,00 zł a akurat gdy licytuje towar idzie za
        1200 zł.
    • 06.02.09, 08:42
      Powodzenia w wygraniu tam czegokolwiek Wam zycze.
      Te serwisy to sciema. W tym temacie rowniez kliku naganiaczy siedzi i szeptanke
      tworza.
      --
      Chcesz mieć sklep internetowy?Prowizja 3%-5% od sprzedaży. Dołącz i Zarabiaj.
      • Gość: aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.09, 12:55
        faktycznie troche dziwne rzeczy sie tam dzieja wczoraj iphone 3 g
        za grosze ,a bidów nie moge wygrac .gdzie sie sprawdza ile kto
        obstawia bo nie rozumiem tego .jakies cuda tam sie dzieja
    • Gość: VERDI IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.02.09, 23:47
      Panowie, co napisali o tzw "ustawkach" wg mnie maja rację.

1. Sam straciłem ponad 250 pln i nic nie wygrałem.

2. Sprawa z automatami i podbijaniem przez adminów jest nie do udowodnienia bez
      prokuratora, lecz

całkiem logiczna z punktu widzenia przebiegu samej licytacji(ktoś podbija - jest
      zainteresowanie,

podbija frajer od rana zaraz się wypstryka - teraz ja zacznę i pewnie wygram...)

3. Nie ma zainteresownia aukcją - wygrywa osoba za smieszną cenę, czyli admin -
      przykład:
      Laptop HP Compaq 6720s
      marsa 20,68 zł 2009-02-07 21:14:56

ktoś wydał kasę na BIDy i jedzie dalej:
      Laptop HP Compaq 6735b
      aktualna cena:
      242,08 zł - i licytacja trwa i trwa :))))))))))

3. MATEMATYKA:
      żeby było taniej kupujemy płacąc przelewem lub kartą
      1000 BIDów - 100PLN
      1 BIT - 0.1 PLN , czyli 10 groszy
      100 BIT - 1 zł
      jasne?

przykład pierwszy z brzegu - sprzedany laptop:
      jraczka (automat) 1235,35 zł 2009-02-07 16:22:25 - zaokrąglmy do 1235zł
      czyli:
      1235x100x7(7 BITów w tej licytacji to przebicie )x0,1 = 86 450 PLN za laptopa,
      który jest warty 3

099 pln
      OSZCZĘDZASZ???????? - ile?
      I tyle finalnie zarobi serwis, gdyby licytacja była prawdziwa, tzn uczciwa.

Załużmy, że 90% podbić jest "fałszywych", czy jak wolicie podstawionych - serwis
      zarabia i tak

ponad 5 000 PLN - nieźle prawda?

4. Nie ma żadnych zasad odnośnie licytacji, jest 10s, czas się kończy -
      zaczynają się automaty i

ponowna licytacja . Godzina 24 koniec , potem początek, automaty itp....

5. Nie można podejrzeć profili użytkowników - bo i po co podglądać komputerowe
      cyborgi?

6. Po przegranej aukcji tracisz Bity, zwykłe złodziejstwo - choć logiczne -
      straciłeś bity bo w

chwili licytacji stracileś mózg.

7. I ostatnia spostrzeżenie - są frajerzy trzeba na nich zarabiać, choć lepiej
      dać na brata

Alberta.

Sam jestem tym frajerem i wszystkich wydymanych braci gorącą pozdrawiam.
      • Gość: Przerażony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.09, 18:31
        Witam. Na początku pragnę poinformować, że na codzień nie jestem wulgarny i
        zawsze staram się załatwiać wszystkie spory dyplomatycznie, ale to mnie kur**
        przeraża! :O

1. Panie ech. Może Pan macza nóżki w sprawie portalu 10groszy-nas-kosztował,
        którego przychody są zapewne już nie tak skromne, a może nie. Szczerze mówiąc,
        to nawet przedszkolak zauważyłby, że próbuje Pan wmówić ludziom jakieś durnoty
        na temat wygranych i jak to Pan zgarnął iPhona 3g 16Gb za 1,35zł, bo w nocy
        jakoś się tak poszczęściło wstać i zalicytować, czy jaki chu*. Dzieli się Pan
        tymi informacjami, bo tylko 99% debili robią w chu*a. Pan jest tym promilem
        społeczeństwa, który robi interes życia. Oczywiście nie broni pan tego portalu,
        podkreślając to 9 do kwadratu razy. A przy tym jest Pan neutralny. Tak
        zaj*biście neutralny, że po przeczytaniu Pana postów, a przeczytałem je
        wszyściutkie, mam ochotę napisać do rządu Francji oraz Anglii i powiedzieć im,
        że pomimo tego, jak nam "pomagali" w czasie wojny, to o neutralności oni ch*ja
        wiedzą! Wysłałbym im linka do Pana postów, jako książkowego przykładu takiego
        zachowania. Mogliby się wiele ku*wa nauczyć.

2. Wiem, że nie wszyscy znają lub rozróżniają i że nikt nie ma obowiązku
        używania stosownych pojęć, ale nie mylmy logowania z rejestracją, bay nie
        wprowadzać innych w błąd.

3. W życiu nic nie ma za darmo. Oprócz bezwarunkowej miłości. Nie możemy wyżywać
        się na tym zje*anym portalu - każdy kombinuje jak koń pod górkę. Takie serwisy,
        jak już ktoś tutaj napisał, żerują na ludzkiej naiwności. Dla wielu to stracone
        100zł to tylko powód do frustracji, a dla innych sporo wyrzeczeń. Warto się
        zastanowić, czy narzekać, mając "głupie" 100zł, czy próbując się wzbogacić nie
        mieć nić i się wku*wiać. Nie bronię i nie propaguję żadnej formy oszustwa, ale
        zwróćcie Państwo uwagę, że tylko w takich przypadkach reagujemy. A co z Lotto,
        telegrami, smsami w konkursach TVP czy "gazetowych" i innych takich? Czy mamy
        pewność, że tam sytuacja nie wygląda podobnie lub wręcz identycznie? Trzech
        rzeczy jestem pewien: Państwo potrzebuje pieniędzy, korupcja urzędników to nie
        fikcja, NIE WYGRASZ Z PAŃSTWEM. A ludzie zamiast trzymać się razem, to jeden
        żeruje na drugim. Człowiek człowiekowi wilkiem. Czasem myślę, że światu
        przydałaby się wojna, bo jak widać przyjaźń łączy ludzi rzadziej, w
        przeciwieństwie do nienawiści, która robi to zawsze.
      • Gość: one007 IP: *.kutno67.tnp.pl 21.04.09, 09:32
        Witajcie poszukiwacze hazardu. Na tym forum wypowiadaja sie glownie
        Ci, ktorzy przegrali i sa sflustrowani tym faktem. Niestety takie sa
        prawa hazardu zeby ktos wygral, wiele osob musi zlozyc sie na jego
        wygrana a dodatkowo musi zarobic dostawca uslugi. Na za10groszy jest
        podobnie moze tylko proporcje sa zachwiane bo serwis zgarnia ogromne
        pieniadze a wygrywajacy mniejsze. Sam bralem udzial w tym procederze
        - zasada jest prosta grasz uczciwie musisz miec ogromne szczescie,
        mozna grac nieuczciwie, niektorzy tak robia - prosze poobserwowac
        sobie wygrane z udzialem : wassed, whisky, zmoreczek, tuchez,
        depechemode - przynajmniej 3 z nich to osoby grajace w tak zwanej
        zmowie. Jest to niby zabronione ale nie do udowodnienia przez serwis
        jesli zrobi sie to z glowa. Sam probowalem grac nieuczciwie ale mnie
        zgarneli - nie doczytalem w regulaminie, ze sie przed taka gra
        zabezpieczyli ( jak serwis startowal tego nie bylo i bylo tak
        nagminnie) - wygralem wowczas 2 aukcje z tym, ze zarzucili nieuczciwa
        gre i otrzymalem fige z makiem. Moja rada jesli chcecie wygrac a nie
        mozecie liczyc na wlasne szczescie to znajdzcie sobie kilku kumpli
        najlepiej z innych miejscowowsci i dalej sprawa jest prosta.
        pozdrawiam hazardzistow. one007
        • 23.04.09, 15:53
          Bardzo ciekawe jest to co pisze one007 ale też trochę dziwne, ale zaraz bardzo
          ciekawe chciałbym wiedzieć jak to zrobić. Przypuśćmy, że znajduję kolesi z innej
          miejscowości to przecież i tak oni muszą kupić bidy? Zakonczenie aukcji określa
          administrator strony także Ci goście nie mają pojęcia kiedy aukcja się skonczy.
          Mam do Ciebie prośbę one007 napisz mi na maila na czym to polega mój adres to
          bombur1980@o2.pl
    • Gość: Gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.09, 15:36
      Kompletna lipa!!!
    • Gość: Radian IP: 89.108.220.* 12.02.09, 16:01
      Ja sprobowalem na 2 portalach: www.podbij.pl oraz www.za10groszy.pl. Probowalem
      wziac udzial w tych 2 serwisach przez okragly miesiac. W serwisie podbij.pl
      zainwestowalem 60 zł (kupiłem 50 podbić po 1,22zł) a w serwisie za10groszy.pl
      100 zł (kupiłem przelewem 1000 BIDów). Ponieważ jestem osobą skrupulatną i
      oszczędną - najpierw godzinami przyglądałem się różnym aukcjom, by dobrze poznać
      zasady i przez umiejętne wykorzystanie bidów i podbić zwiększyć sobie szansę na
      wygranie aukcji. Regulaminy również przeczytałem dokładnie. Pomimo umiejetnego
      wykorzystania podbić i nie szastania nimi nic nei udało mi się dotąd wygrać.
      Trudno mi powiedzieć, czy serwisy te są sterowane ustawionymi bootami, czy
      wszystko przebiega legalnie a tylko ja przez ponad 30 dni nie miałem szczęścia.
      Wydaje mi się to naprawdę podejrzane. Próby swoje muszę zaniedbać, bo nie widzę
      większego sensu nabijania komuś portfela, szczególnie, że wydaje mi się, że jest
      to portfel włascicieli sewrisów. Ja po ponad miesącu użytkowania szczerze
      odradzam brania udziału w tych aukcjach. Mam sporo znajomych, którzy sporo
      siedzą na necie (również 30-latków), którzy też probowali szczescia na podobnych
      serwisach - i niestety nikomu się nie powiodło na tych sewisach. Muszę też
      szczerze pogratulować pomysłowym twórcom tych serwisów, bo naprawdę wiedzą jak
      zrobić łatwą i szybką kasę małym kosztem. Do tego nei ma narazie chyba żadnych
      urzędów kontrolujących tego typu instytucje ... więc hulaj dusza. A to wszystko
      może działać niestety pod przykrywką czegoś legalnego.
      P.S. Loginy: wessad, pdzran, Deimos, Ryba11, kasiaitomek, Kolo, maria1,
      Terminator2000, pbebel, wujeksp, wiki975, MAZAB, dwakorzenie, Diable_MUFC,
      annap66, DepecheMode, Dolarowiec, Cygar, wilk1, stzdzich, marsa, myszy3, du1102,
      itd. - NAPRAWDE SĄ PODEJRZANE, albo ładuja w aukcje po 20-30 tysięcy złotych.
      Odradzam wszystkim próbowania na tych serwisach - bo szanse na wygranie są albo
      zerowe, albo naprawdę znikome.
      • Gość: ko IP: *.aster.pl 13.02.09, 16:34
        no i takich frunstratow co proboja swoich sila za 100 zl na cala polske multum
        pewno takich a tworcy serwisu tylko kasuja kase i sie smieja z was tepaki !!
        maja zarobek przez pewien czas z was i to nie lada , jakbyscie zrozumieli ze
        nigdy nei ma nic za darmo . za darmo to w leb mozecie dostac albo po pysku na
        jakim wy swiece zyjecie naiwniacy ? opamietajce sie ludzie bo z was zwykle g.
        sie robi nic wiecej.
        • Gość: dixi IP: *.adsl.inetia.pl 13.02.09, 19:08
          HAHAHAHA - nie żałuję tych, co popłynęli na kasie!!!
          Za głupotę musicie płacić MONDZIOŁY.
          Lepiej było na Owsiaka dać.
          p.s. grajcie dalej może się odkujecie ;)
          • Gość: aaa IP: *.chello.pl 21.02.09, 22:49
            Napisze tak do wszystkich:{
            Są ludzie do przeglądania takich stron i pisania jak najlepiej o
            danym problemie jak ten i mają za to płacone bardzo ładną kaskę.
            Reszty sami sie domyślcie POZDRO
      • Gość: poliszynel IP: 82.160.129.* 02.04.09, 17:30

Ludzie, to Wielka ściema, poobserwujcie najpierw, trochę policzcie - jak problem
        to z kalkulatorem... i jeszcze jedno, nie wszystko jest widoczne na tym portalu,
        np te zakończone aukcje w których jakiś podstawiony automat typu "firek" itp
        licytuje do upadłego nawet wkładając więcej kasy niż warty jest przedmiot. A
        wygrane przedmioty za 0,14 zł to ściema żeby przyciągnąć więcej naiwnych.
      • Gość: TOMAMAR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.09, 10:09
        przesledziłem te loginy kolego co napisałeś i w 100 % masz racje te
        loginy często wygrywają

ZA 10GROSZY TO ŚCIEMA
    • Gość: figo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.09, 19:19
      grałem tam ale nic nie wygrałem. wolę jednak ze wszystkich tego typu aukcji
      oligoo. tam co prawda punkty tylko wygrałem,ale wygrana jest.generalnie chyba
      się opłaca grać.
    • Gość: skip IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.09, 21:26
      Witam ja też obserwuję już od kilku tygodni ten serwis, nawet trochę straciłem za pomysł 5, świetny zarobek dla gości, co to wymyślili tą formę, ale myślę, że podkładają swoich chyba do licytacji. Najlepsze są osoby, które straciły np. 30 zł na punkty i przelicytowali 300bitów za 27,00 zł, czyli tak naprawdę za 300 bitów zapłacą 57 zł + przelew a można je mieć za 20 zł = 200bitów. Dla wszystkich nowych przykład wylicytowane 2500 bitów za 37,80 zł stopautomat tak naprawdę kosztowało 378,0 zł x 7= 2660zł bo stop automat x 7bitów (37,80 przesuwamy przecinek bo 1 bit to 0,10 zł czyli 378,0) czyli serwis za 2500 bitów zarobił 2660 + te 37,80 wylicytowane. telewizory tak jak to przedmówca napisał niektóre nawet po 35000 zł. Tak naprawdę jest to hazard przez duże "H" kilka osób składa sie na to żeby zarobił serwis a 1 się uda wylicytować za grosze.
      I myślę że przy niektórych licytacjach podstawiane sa osoby żeby podbijać cenę tak naprawdę można policzyć na palcach okazje typu laptop za 216 zł (2160 + koszt przesyłki) za pomysł naprawdę pokłon łatwo jest przebijać za grosze ale tak naprawdę 1 przebicie to 10gr w kilka minut można stracić jednak nie grosze ale tysiące groszy a to już robi różnice tak że zastanówcie się albo bawcie się z umiarem pozdrawiam
      • Gość: ekarol IP: 93.105.148.* 07.03.09, 21:18
        Nie rozumie dlaczego liczysz jedno przebicie po 10groszy a nie 1 grosz
        ewentualnie 7 groszy w stop automat.
        • Gość: Gracjanos IP: *.adsl.inetia.pl 27.03.09, 12:17
          Jak to dlaczego płacisz 20zł- 200Bid to 1Bid =0,10 zł (10gr). Także
          prosty rachunek albo 10 gr za kliknięcie albo 70 :) Jedna wielka
          ściema Dosyć wylicytujesz to jeszcze to samo zapłać kasowo nie przez
          bidy tylko w złotówkach. Także inni wygranemu sponsorują tą rzecz,
          Musze stworzyć podobny portal >:)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.