• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Kto wie coś na temat za 10-groszy.pl ? Dodaj do ulubionych

• Gość: xxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.10, 08:51
      Banda złodzieji przegrałem 40 zł w pare chwil i nie maiałem szans nic wygrać bo inni mieli więcej tych bidów.
    • Gość: PRawda IP: *.centertel.pl 05.02.11, 14:35
      ja wygrałem ipad 16gb na tej aukcji i przysłali bez zadnych problemów moj znjomy wygrał tez pare rzeczy i tez przysłali
      za i pada zapłaciłem w sumie 300 zł z bidami to chyba tanio no nie:)???
    • 08.02.11, 14:21
      nie znałam tego wcześniej
      • Gość: htfc IP: *.lapy.mm.pl 10.02.11, 15:25
        Tydzień temu zarejestrowałem się na za1klik.pl, kupiłem kliki, no i później licytowałem i wygrałem 3 aukcje: netbooka, mp4, i zestaw klików. Na razie nie mogę powiedzieć nic złego, bo wg regulaminu mają 21 dni roboczych na wysłanie, czyli zostało im już ok 17dni, także jak wyślą wszystko w czasie tak jak napisali to odetchnę z ulgą po tym co tu czytałem. Irytujące jest tylko to, że tak długo trzeba czekać.
        • Gość: paulo IP: *.internetunion.pl 13.02.11, 16:19
          Ale pieprzysz gościu. kto Ci zapłacił?
          • Gość: mozu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.11, 14:17
            Nie wchodzić tankes robi przekierowanie i nabija sobie punkty!!!!!
        • Gość: GRACZ IP: *.pl 27.03.11, 03:21
          nie ciesz się i tak tego nie dostaniesz,,
    • Gość: tankres IP: *.dynamic.chello.pl 25.02.11, 19:49
      powiem wam że może nie tyle to jest ściema co trzeba mieć szczęście mi akurat się udało za pierwsze zakupione bidy wygrałem czajnik o wartości 400zl i oczywiście go sprzedałem aby zakupić kolejne bidy jeśli bawimy się w to z głową to trzeba mieć pecha żeby być na minusie.
      pozdrawiam jak chcecie spróbować to wiadomo co robić www.za10groszy.pl/start/401306671/index.html
      • Gość: mozu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.11, 14:14
        Nie wchodzić gościu robi przekierowanie i nabija sobie punkty!!!!!
    • Gość: obserwator IP: *.uznam.net.pl 02.03.11, 21:11
      Na tym serwisie oprócz bidów nic nie wygrywałam.Szczęście natomiast mi dopisuje na za 1klik.Polecam tą stronkę.
    • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.11, 08:56
      odradzam wszystkim licytowanie na portalu za 10 groszy, miałem możliwość sprawdzenia czy da się tam coś wygrać, 2 razy licytowałem laptopy, poświęciłem na to kilka tysięcy złotych kupując ich bidy żeby licytować i podbijać....otóż za każdym razem znalazł się ktoś lepszy w przebijaniu, nawet jeśli kwota przebijania przewyższała wartość laptopa. Jestem na 100% pewny że automaty które ze mną licytowały, a na pewno jeden , musiał być podstawiony przez właściciela stronki, bo jaki jest sens cały czas podbijania i kupienia laptopa za 2 a nawet 3 krotność jego ceny rynkowej? i tak było 2 krotnie jak licytowałem, a dziwnym trafem za każdym razem gdzie nie licytowałem laptopa nagle za przysłowiowe 10 groszy, po kilku licytowaniach ktoś kupił, gdy próbowałem się z tą drugą osoba skontaktować nigdy nie odpowiadała, jedynie udało mi się skontaktować z osobami przegranymi w licytacjach, wszystkie twierdziły że jeszcze nic nie wygrały na tej stronce a było ich kilkanaście.... noo i jeszcze kilku moich znajomych też próbowało coś wylicytować, podobnie jak mnie nie udało im się to...tak więc nikomu nie polecam portalu za 10 groszy bo to banda oszustów , miałem okazję się o tym sam przekonać!!!
      • Gość: ASPAREGRES IP: 194.24.2.* 15.04.11, 08:44
        Zgadzam się z tym stwierdzeniem. Ja wrzuciłem tam 8 tys. i wszystko przegrałem. Uważam że to czyste oszustwo i nie wierzę żeby ludzie mieli za każdym razem tyle bidów. Wszystko można policzyć i z racjonalno-logicznego punktu widzenie nikt nie idzie w zaparte nawet jeśli już dawno przegrałeś wartość przedmiotu. Ktoś powinien ich sprawdzić. Ściema i tyle. Odradzam!!!
      • Gość: Piotr IP: 178.212.127.* 28.02.12, 15:39
        Bo Ty frajer jesteś. Trzeba wiedzieć kiedy się włączyć do licytacji, a nie podbijać laptopa od samego początku. Inna sprawa, że mnóstwo ludzi tam siedzi, (a licytowanych jest max 2 laptopy czy telewizory) i każdy z nich naiwnie liczy na to, że kupi sprzęt za przysłowiowe grosze. Podejrzewam też, że aukcje zaczynają się w godzinach szczytu, kiedy zalogowanych jest najwięcej użytkowników, czyli wieczorem, w święta, soboty i niedziele, itd. Jedyne co można tam wygrać to pakiety bidów i to najlepiej w godzinach 2 - 4 rano, bo normalny człowiek zazwyczaj o tej porze śpi. Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba trochę ruszyć głową, a nie kierować się emocjami jak jakiś za przeproszeniem smarkacz.
    • Gość: sygn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.11, 23:58
      Szczerze mówiąc ja bym nie ryzykował jaką mamy pewność że portal nie wygrywa wszystkich aukcji wkońcu to oni dysponują bidami i mogą wybrać wszystkie aukcje a a osoby które się wypowiadają pozytywnie mówiąc że wygrały to mogą być pracownicy portalu którzy robią tylko dobrą otoczke
      • Gość: Radek IP: *.aster.pl 05.04.11, 23:40
        te aukcje są słabe, ja korzystam z aukcji na stronie www.dublinet.pl , strona jest po angielsku, przeglądarka google chrome ją tłumaczy, w tym roku pojawi się Polska strona. Instrukcje strony po Polsku znajdziecie na Fan Page www.facebook.com/dublipoland
    • Gość: tomi IP: *.etlink.pl 03.04.11, 15:18
      Przeczytalem kilkanascie uwag na temat serwisow gdzie sie sprzedaje towary po malych cenach, moje spostrzezenie jest nastepujace:
      Predzej wygrasz w kasynie niz kupi sie dobra rzecz na tego typu aukcjach.
    • Gość: Greg IP: 78.16.84.* 15.04.11, 18:35
      Od dwoch dni czekalem na licytacje gry SONY PLAY STATION 3 ,przeznaczylem na to ok. 600zl(zakup bidow),licytacja rozpoczela sie wczoraj tj.14/04/11.Zalozylem dwa konta,na kazdym po ok. 2500 bidow,gdy licytacja sie rozpoczela i zegar zaczal odliczac dziesiec sekund przebijalem sam siebie a bidy znikaly z konta jak oszalale,tak wogole to ktos nie umie liczyc bo jezeli po kazdym przebiciu z konta znika 3 bidy a kazdy z nich kosztuje 13 groszy to cena licytowanego przedmiotu powinna sie zmienic o taka wlasnie kwote a nie o dwa lub trzy grosze.Ktos robi na tym nieziemskie pieniadze,po zakonczonej licytacji nie zwracaja pieniedzy,tak wiec licytowany przedmoit np.SONY PLAY STATION 3 moze byc sprzedana za dwu lub trzykrotna wartosc.Nigdy nie dam sie juz wkrecic w takie gow........I jezeli tylko bede mogl to bede przestrzegal wszystkich przed takimi kretaczami.Ja bym to nazwal NAJWIEKSZYM LEGALNYM PRZEKRETEM,pomimo regulaminu ktory jest dostepny,jasny i zrozumialy.Wracajac do poczatku to licytacje oczywiscie przegralem a PS3 zostala sprzedana za ok. 117PLN,ja zrezygnowalem przy sumie ok.65PLN tak wiec wyobrazcie sobie ile ktos zainkasowal pieniedzy za PS3.
      • Gość: gracz IP: *.pl 17.04.11, 11:35
        Przecież wyraźnie jest napisane na aukcjach ile bidów pobiera jedno podbicie (x3) z historii coś nie wynika abyś sam siebie przebijał ... a poza tym to chyba ty chciałeś zrobić przekręt skoro licytowałeś z dwóch kont zapewne z tego samego komputera . Nawet jak byś wygrał to i tak aukcja była by anulowana w takim razie.
        mniemam ze chodzi o ta aukcje
        za10groszy.pl/auction/sony_playstation_3_320gb_playstation_move_starter_pack_460559098

Skoro regulamin był dla ciebie jasny i zrozumiały(w co wątpię) to mogłeś nie grac , ale fakt miałeś pecha czasem można natomiast zafarcic jak poniżej np....
        za10groszy.pl/auction/sony_playstation_3_320gb_playstation_move_starter_pack_460341062
      • Gość: Tolo IP: *.toya.net.pl 22.04.11, 17:00
        Jeśli PS3 poszła za 117 zł, a jedno przebicie ceny o 1 gr to bid x 3, to przy optymalnym dla grającego/licytującego założeniu 1 bid = 10 gr mamy taki oto minimalny zarobek dla serwisu:

117 zł + 11.700 (liczba przebić) x 30 gr (koszt pojedynczego przebicia ceny o 1 gr) = 117 zł + 3.510 zł = 3.627 zł

PS3 za 3.627 zł? Żyć, nie umierać ;) Jeśli licytowały 2 podmioty, z których jeden to bot, który pozwolił "żywemu" graczowi wygrać licytację, to za PS3 serwis dostaje:

3.510 zł / 2 + 117 zł = 1872 zł

Też nieźle, co? Im więcej botów, tym dłużej muszą podbijać, żeby wyjść na swoje (bo boty kasy nie płacą ;)
        • Gość: jagi48-60 IP: *.net.azartsat.pl 05.01.12, 11:02
          Do: Newsletter za10groszy.pl<news@news.za10groszy.pl>
          Temat: Re: Karnawałowy Pakiet 2000 Bidów jeszcze czeka! Data: 5 stycznia 2012 10:29
          Nie wiem jak Was określić, tj. Szanowni - państwo, pośrednicy oszustwa,
          oszuści, wspólnicy kradzieży!!!

Po raz drugi pośredniczycie w okradaniu mnie przez PayPal!
          Informuję, że PayPal nie zwróciło pieniędzy które im wysłałem, a które sobie
          przywłaszczyli, nie udzieliło żadnej informacji na ten temat.
          Wy natomiast chcecie aby PayPal ukradło mi kolejne 150zł. Czy to jest
          przypadek, czy też jesteście pośrednikami PayPal, które za Waszym
          pośrednictwem już mnie okradło?!

Informację tą będę powielał na każdym forum i w każdej możliwej
          sytuacji, aby uprzedzić innych naiwnych, takich jak ja!
          Jednocześnie Sory jesli to Państwa nie dotyczy? Proszę o informacje
          dlaczego pośredniczycie w okradaniu internautów przez PayPal?

Pozdrawiam w Nowom 2012r.

Każdorazowo w odpowiedzi wysyłają "demona z informacja. "Załączona wiadomość list-038bfd-6.eml

Resztę możecie sami sobie dopowiedzieć. A "tych" rożnych klakierów, nie należy brać pod uwagę uwagę. W/g m,nie to są naganiacze.
    • Gość: gość IP: *.102.mirolan.pl 04.05.11, 17:07
      ej słuchajcie to nie jest ściema bo mój wujek wylicytował tam TV za 47 zł więc wiecie i to pod sam koniec sb kliknął "przebij" i mu się udało trzeba mieć farta
      prawda że czasami musisz mieć duuzo BIDów żeby wygrać z innymi ale to się i tak opłaca
      • Gość: gracz IP: *.pl 04.05.11, 17:13
        No szczęście jest bardzo ważne o czy może świadczyć np poniższy link :-)

www.za10groszy.pl/auction/nowosc_-_kamera_full_hd_sony_hdr-pj10e_460918026.html
    • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 10.05.11, 23:53
      Forum za10groszy forum-za10groszy.pl
    • Gość: TOM IP: *.182.0.230.nat.umts.dynamic.eranet.pl 13.05.11, 10:11
      Ja próbowałem coś wygrać ale nie da się chyba przykład : Podobno jak przebijasz tarczę ręcznie to można wygrać od 10 do 1000 darmowych binów ale jakoś się złozyło że podczas moich licytacji nawet automaty wygrywały ze mną :(( więc raczej nie ma szans na kupno jakiegoś przedmiotu bo boty systemowe ciągle będą podbijały cenę. Pewnie jak ktoś ma pełno binów do wydania to przedmiot na aukcjach jest tak długo wystawiany że nawet zdarza się że cena jest większa od wartości danego przedmiotu więc kto to kupił :)).
      • Gość: gracz IP: *.pl 13.05.11, 18:06
        Jak przebijasz tarcze to możesz wygrać 10 lub 1000 bidów (a nie gwarantowane od 10 do 1000).
        To że wygrywają osoby które mają ustawiony automat jest oczywistą oczywistością chociaż zdarzają się nieliczne przypadki że można coś ustrzelić klikając....

Tefal Frytownica Actifry Fz7000
        • Gość: za10gr IP: *.DWUDZIESTOLATKA.ds.uni.wroc.pl 15.05.11, 15:45
          Tutaj jest aukcja gdzie można kupić już konto z BiD'ami:

allegro.pl/za10groszy-pl-konto-5504-bid-y-do-wykorzystaniabcm-i1603061317.html
    • Gość: nikt byle kto IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.05.11, 10:08
      Sprawa jest dość prosta.
      Jak wiemy w przyrodzie nic nie ginie i odwrotnie nic nie ma za darmo.
      System polega dokładnie na tym na czym polegają konkursy SMS-owe lub telefoniczne "dla iodiotów". Po prostu naiwniacy łudzący się, że da się coś taniej kupić składają się na tego, który to kupi, plus niebagatelny zysk dla organizatora. Ponieważ system jest niesprawdzalny, tak naprawdę być może sam organizator wygrywa te nagrody "na słupa".
      W tym wypadku naiwni kupują tzw "bidy" konieczne do podbijania ceny. Niestety chwyt tego systemu polega na tym, że ceny nie można podbić do chcianej wartości ale tylko bodaj o 1 grosz. Mało tego tzw. "aukcja" która nie jest aukcją w potocznym rozumienia tego słowa nie kończy się np. za 5 sekund co widzimy na ekranie, lecz co chwila jest przedłużana. Podobno grają na tym osoby przy pomocy automatów lecz być może są to po prostu "przyjaciele królika".
      Wg mnie trzeba być nieźle nierozgarniętym aby się w to próbować bawić. Nie chce mi się czytać dalszych postów ale jak sądzę organizatorzy tego procederu, śledzą dyskusje w necie i za chwilę odezwie się tzw wygrany z radosną informacją jaki to zrobił interes.
      Liczę na to, że tzw. państwo ma służby, które to sprawdzą.
      I jeszcze jedna uwaga formalna, jeśli kupiłeś za 62 zł nową lustrzankę to nie zapomnij wykazać w deklaracji rocznej (prowadzący działalność w miesięcznej) uwzględnić dochodu (cena rynkowa minus cena zakupu). Urząd skarbowy na pewno się za to weźmie to tylko kwestia czasu (tak jak jest to już z Allegro gdzie niektórzy zdziwieni zostają podsumowani za ostatnie 5 lat sprzedaży)
      • Gość: jagi48-60 IP: *.net.azartsat.pl 05.01.12, 11:08
        ... mam żadnej wątpliwości, ża ma Pan rację. Ja tego doświadczyłem! PayPal to bank "kogucik" a "za 10grosz" to naganiacze jak i Ci "ślący zapytania"!
        • 07.01.12, 08:55
          Szanowni Państwo tj. kolejne naciąganie przez spółkę - PayPal/za 10 groszy! Te "f-my" po prosty okradają!

Cyt.Pośpiesz się, promocja już się za chwilę kończy!Od: "Newsletter za10groszy.pl" <news@news.za10groszy.pl> (więcej) dnia: 6 stycznia 2012 14:28 - Jeśli nie zdążyłeś jeszcze zasilić konta Promocyjnym Pakietem Bidów,
          radzimy się pośpieszyć!
          Przypominamy, że Promocja kończy się 6 stycznia 2012.
          Jednorazowy Karnawałowy Pakiet 2000 Bidów za 150 zł jeszcze czeka na
          Ciebie!
          Nie zwlekaj i doładuj swoje konto w Serwisie jak najszybciej!
          Taka okazja się nie powtórzy!
          Powyższy mail został wysłany zgodnie z regulaminem serwisu
          za10groszy.pl.
          • 15.12.15, 13:34
            Nie mogę się do Waszej aukcji dostać. Krzysztof Z. :-( Strona Aukcyjna jest zablokowana.
    • Gość: maroczek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.11, 21:05
      normalne wyciąganie pieniędzy na zasadzie piramidki. wygrany zawsze!! to organizator i czasami jeden z graczy.
      wygląda to tak :
      kupujesz "bidy" i pakujesz się w jakąś licytację. cena (aby nie zniechęcać rośnie za każdym przebiciem o grosz czy dwa, ale każdy z licytujących musi przebić za trzy, pięć,... bidów które kosztują i...SĄ NIEZWROTNE. czyli wszyscy biorący udział w grze zrzucają się na właściciela aukcji i tego który wygra. może się zdarzyć, że kupi przedmiot za 200 zł, ale wyda na to 4000 bidów- czyli parę stów. prawie tyle samo wyda cała grupa "owieczek" licytujących przedmiot. Wszyscy mają nadzieję że to ja, a wygrywa właściciel aukcji i jeden z licytujących. I tak to działa.
      Sprawdziłem, raz wygrałem az 20zł + 2300 bidów i 2 razy włożyłem po 3000 bidów bez wygranej. I dosyć, zostawiam innym. Cześć
    • Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.11, 12:27
      Zapraszam na stronkę www.zecik.pl
      Projekt rusza z końcem czerwca. Założeniem i celem projektu jest umożliwienie zwykłym ludziom nabycie sprzętu za 1 zł. Pod nazwą sprzęt rozumiem laptopy, telewizory, kina domowe, etc...
      Rejestracja jest darmowa jednak będzie ograniczona w czasie. Potem można się będzie zarejestrować tylko z polecenia osoby która już tam jest.
      Jeżeli chodzi o zasadę działania to zapraszam na stronę, wszystko można tam wyczytać.
      Aha jeszcze jedno, pierwsze aukcje będą przeznaczone dla ludzi którzy Nas polubią na facebook. Bez licytacji, bez podbijania, klikasz i masz - cały towar po 1zł + VAT - ZAPRASZAM
      • 10.06.11, 23:00
        Laptopy i telewizory po 1,22? Już lecę się zapisywać. Bardzo wiarygodna reklama, reklamodawca i jego interesik :-)
    • Gość: 10GROSZY IP: 93.159.160.* 21.06.11, 13:48
      moje obserwacje z ostatnich 2 tygodni: podstawione osoby właczają się do licytacji aby podbijać cenę gdy licytujący juz sporo zainwestowali w aukcje. Pomimo zasady,że w ciągu doby można wygrać tylko 1 pakiet bidów i 5 aukcji w miesiącu, te same osoby licytują i wygrywają wielokrotnie. Od czasu do czasu pozwalają komuś(pewnie swojemu) kupić coś za parę złoty aby się reszta podjarała i wchodziła w tą piramidę. BEZCZELNE, CHAMSKIE OSZUSTWO.Powinien się tym zająć prokurator.
    • 25.06.11, 16:48
      Witam coś na temat za 10 groszy ,jedno wielkie oszustwo powiedzmy że wykupiłem 10000 bitów to jest wartosć 1200zl zaczolem licytować Aparat Nikon D7000 + 18-105 VR jego wartość rynkowa okolo 4000zl ,do licytacji przystąpily 4 osoby ja i troje innych ,po polowie mojej licytacji to znaczy wykorzystaniu polowy bitow zostałem ja i osoba o nazwie jackou79 ,wiec sobie myśle doladuje jescze konto ,ale do gry dołnczyły sie jeszcze 2 osoby wiec szanse na wygraną maleją odpuścilem sobie tą aukcję ,która trwała jeszcze 12 godzin tą aukcjie wygrał jacku79.Więc tak ja wydalem 1200zyla trzy osoby 1200 zl ,to bylo jak skaczyłem licytacjię potem grały 4 osoby i przypuszczam ze też przegrały pare ładnych złotych bo licytacje wygrał jackou79 wiec przypuszczam że licytowany D7000 kosztował nas wszystkich około 20000 zl .Więc nie nabieracje sie na takie zachęty ,i nie patrzcie na to co jest napisane że został sprzedany za 157 złotych bo żeczywista cena to okolo 20000zl
      • Gość: Gościówka:) IP: 91.218.159.* 24.09.12, 16:42
        Tak jak myślałam,,kolejna firma naciągająca,że niby za "15zł'' poszedł telewizor czy coś...tylko ile osób straciło kase,żeby za tyle poszedł...
    • Gość: ADRIALA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.11, 12:36
      Gram tam od kilku lat . Teraz serwis maxymalizuje zyski - same boty . Jak ktoś coś wygra to z duzą stratą . Aukcjami bez botów to aukcje profit , gdzie trzeba z góry przeznaczyć określoną przez siebie ilość bidów. Także jak chcecie grać to na aukcjach PROFIT - na razie macie pewność ze gracie z graczami a nie z botami.
      • Gość: profit IP: *.pl 05.07.11, 15:56
        Dlaczego zatem nie grasz na proficie ;-)
        • Gość: Adriala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.11, 19:31
          łoj ipada i tv wygralam za grosze ( to gra tam to wie) a teraz za duzo chetnych.
      • Gość: slalus@wp.pl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.07.11, 19:14
        Proszę kto tu napisał :) Witaj wśród żywych hehe
        • Gość: adriala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.11, 19:33
          Fikasz? hehehe
    • Gość: ADRIALA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.11, 09:10
      www.za10groszy.pl/auction/nowosc_-_rower_gorski_merida_matts_40-d_meski_464404179.html
      • Gość: slalus@wp.pl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.07.11, 10:47
        Chcesz dużo stracić, no to chodź :P

MASAKRA - nic dodać nic ująć
        • Gość: Nie narzekaj IP: *.dynamic.chello.pl 07.03.12, 06:21
          Czesc Slalus. Ty nie narzekaj.Zawsze ci tam cos wpadnie :) pozdro , meqabit_
    • Gość: adriala IP: *.play-internet.pl 08.07.11, 13:05
      na kazdej aukcji osoba podstwiona (bot) , złodziejstwo , a prokuraturaa śpi
      • Gość: gracz IP: *.xdsl.centertel.pl 15.07.11, 12:24
        Nie dość że naciąga to sie podszywa pod nick.!!!
      • Gość: Agnieszka92 IP: *.as13285.net 03.04.12, 21:40
        Nie na kazdej ,ale prawie.
        Swoja drogą prawie juz nie grasz. PRAWIE.
        Ale zgarnąłeś jakis czas temu dwa kupony do perfumerii nieobstawione przez boty.
        I to z rzędu. Jakim cudem??
        • Gość: mistrzwielki IP: *.dynamic.chello.pl 04.04.12, 22:01
          Adrialo, daj nam cynka które to boty a które nie są, to też coś czasem ugramy. może Adriala tak rzadko gra, bo gra tylko na aukcjach nie obstawianych botami?????

przynajmniej wiemy że jak gra Adriala to tam botów nie ma. hehe, dlatego z Tobią wygrałem. od razu Cię rozpoznałem że nie jesteś botem :)

• Gość: matt IP: *.dynamic.chello.pl 14.07.11, 12:04
      Nigdy nie włącza się do aukcji na początku... wybierasz moment np jak już nabite jest 100zł za kompa i ustawiasz automat... ja tak kupiłem macbooka pro za 2200zł który kosztował 5500... Iphona ustrzeliłem za 500zł.
      Aparat lustrzanka za 100zł... tu link:
      www.za10groszy.pl/start/258879782/auction/aparat_panasonic_lumix_dmc-fz45_465915227.html
      Nie mówcie mi, że to oszustwo, bo jak ktoś nie potrafi licytować i przegrywa to jest to jego głupota a nie wina serwisu. Oni też muszą zarobić. Po to to jest. Jak ktoś kupuje 10 BIDów to nie dziwota że nie wygrywa :D
      • Gość: gracz IP: *.xdsl.centertel.pl 15.07.11, 12:14
        Jak już próbujesz naciągać ludzi na swój program partnerski to choć byś sie nie podszywał/ła pod czyjś nick tylko podał/ła swój prawdziwy! Nie wierzyć w to co pisze ten człowiek. Link przekierowuje to jego programu partnerskiego nie klikać!
        • Gość: gracz IP: *.dynamic.chello.pl 11.09.11, 19:20
          koleś pisze, że wygrał coś co było warte 5 tysi, za 2 tysie. w to wierzę. jednak ten co przegrał przez niego przegrał te 2 tysie, dlatego że ten 'umie licytować' - patrz, gra dopiero wtedy kiedy inni się "wykrwawią" grając od początku. i na tym polega największy problem tych aukcji. w każdej chwili w większości aukcji poza chyba jednym czy dwoma rzadko wystawianych aukcji "specjalnych", koleś może wejść i nagle licytować z wydatkami zero, podczas gdy inni już potracili np po 1000 złotych. ale hieny też zazwyczaj przegrywają :).

• Gość: pałlaaaaaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.11, 22:27
      nie polecam ci tegochodzi o to że np. licytujemy telewizor ja daje 100 ty 150 a ktoś wygrywa licytacje dając 200 i my mimo że nie wygraliśmy musimy wpłacić tę kwotę i tak
    • Gość: keszet IP: *.dynamic.chello.pl 27.08.11, 06:51
      Wszelkie nadzwyczajne okazje są zawsze naciąganiem naiwnych. I to powinien wiedzieć każdy. Wszelkie okazyjne licytacje, aukcje, uprawnienia do wygrania milionów na loteriach itp., to mniej, albo więcej sprytne manipulacje. Jeśli chodzi o "10groszy", to na wygranie czegoś wartego np. 1000 zł za 20 zł składa się tysiące licytantówpodbijających za opłatą cenę. I samo zakończenie licytacji też jest niezbyt przejrzyste. Rada: trzymać się na odległość od wszelkich super okazji.
      • Gość: fifi IP: 193.164.254.* 30.08.11, 11:41
        Witam
        Ja postanowiłem się pobawić - i co?? Każdą aukcje przeglałem. Ktoś był zawsze i jeden raz do przodu.
      • Gość: ciekawe IP: *.dynamic.chello.pl 07.03.12, 05:52
        Ciekawe.Bo ja zyje juz ponad 20 lat z róznych gier . Na za10groszy tez swego czasu troche zarobiłem. Wszystko zalezy od rozumu. Ale faktem jest ze kto go nie ma to zawsze straci.
    • Gość: gracz IP: *.dynamic.chello.pl 11.09.11, 19:12
      na podstawie wielu różnych doświadczeń moich znajomych oraz własnych mogę powiedzieć tak :

a) nikt nigdy nie wygrał aukcji jeśli nastawił wcześniej automat - kiedy aukcja była w "poczekalni"

b) przebijanie ręczne jest raczej z racji zasad aukcji skazane na porażkę

z każdym uczestnikiem jest tak, że nawet na początku coś wygrywa. po jakimś czasie wszystkie licytowane przez niego aukcje są przegrywane, chyba że "da więcej". danie więcej może się opłacić, o tyle, o ile ktoś nie da jeszcze więcej. oczywiście licytując przedmiot za 2000 zł możesz zaryzykować 1000 zł, z tym że jak przegrasz 2 razy to stracisz, nie? :)

i takich co przegrywają 2 razy jest znacznie więcej niż tych którzy za 1, wygrywają.

biznes musi się opłacać, myślę że ma to sens jedynie wtedy, jeśli na prawdę chce się jakiś przedmiot i zainwestuje się w serwis 10 000 złotych. mając pokaźną kwotę, można większość osób przelicytowywać, a nawet przepłacenie 1 przedmiotu, można sobie odbić w następnej, nieco bardziej opłacalnej aukcji.

poza tym nie jest za bardzo prawdopodobne wygranie przedmiotu, na który się ktoś nastawi. być może takie sobie licytowanie "wszystkiego po trochu" w myśl zasady "a może coś wpadnie" wyjdzie na 0, czy jakiś minimalny plus.

nie ma praktycznych możliwości sprawdzić czy serwis nie ustawia sam automatów na wystawianych przez siebie aukcjach. nie ma jak tego udowodnić. a jeśli tak, naiwnym jest sądzenie, że tego nie robi.

podsumowując : większość osób nic nie wygrywa na początku i się zraża. jednak wytrwali często początkowo zanim stracą kilka tysięcy czasem i kupią jakąś okazję. jednak im dalej nagle się dziwnie okazuje, że jest coraz trudniej :). jakoś dziwnie powtarza się stara zasada "kiedy grałem nic nie wygrywałem. ledwo przestałem grać i przedmiot został zlicytowany za grosze". zapewne część tych przedmiotów tak zwanych okazyjnych, to te przedmioty w których nie ma autentycznego zwycięzcy.

sam mogę powiedzieć, że udało mi się wygrać kilka przedmiotów za drobne kwoty w tym 1 porządny. potem straciłem jednak kilka tysięcy złotych i nie wygrałem już nic.

• Gość: gość IP: *.ip.netia.com.pl 06.10.11, 18:32
        Generalnie nie polecam, zaglądam od kilku miesięcy, ale po wakacjach trochę dociągnęli śrubę, wg mnie za mocno, przedłużyli czas aukcji z bidami. Dużo jest systemowych automatów, które wygrywają większość aukcji, a 99% aukcji wygranych za kilka groszy to automaty systemowe, dołączysz się, to cię zniszczą. Każda aukcja jest z automatem systemowym, można tak stwierdzić na 99%, dlaczego- pozostawię to dla siebie (wnioski osobiste wynikające z długiej obserwacji).
        • Gość: tommy IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.10.11, 20:49
          potwierdzam wielkie oszustwo, probowalem dzisiaj pare razy uczestniczyc a uakcjach nie kusilem sie na cos wielkiego aukacje na bidy i dziwne jak koczyle gre szly po ok 150 bidow a 3 x prZetrzymalem i ciagle automat systemowy podbijal a skad takie stwierdzenie pozostawie dla siebie jak ktos jest bystry i przekona sie na wlasnej skorze ti wyciagnie wnioski.
    • Gość: artur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.11, 12:16
      Uwaga na ten serwis ! Potrafią zablokować konto - do czego mają prawo zgodnie z warunkami regulaminu - ale także KRADNĄ nie wykorzystane przy tym bidy ( u nich to forma płatności za licytację ). Problem stanowi fakt, że siedzibę mają na Cyprze więc poza juryzdykcją polskiego Rzecznika Praw Konsumenta. Oznacza to brak możliwości dochodzenia swoich praw ! Uczestnicząc w licytacjach PAMIETAJCIE O NIE UCZCIWOŚCI SERWISU I SPOSOBIE JEGO FUKCJONOWANIA. Do informacji nowych: system nie jest aukcją lecz hazardem z dużym ryzykiem !!!!!!!!! Działalność takiej spółki z siedzibą w Polsce była by na pograniczu prawa !
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.