Dodaj do ulubionych

Czy kupujecie w sklepach internetowych odzież ?

02.04.09, 11:19
Witam,
jakiś czas temu kupiłam parę rzeczy na allegro i przyznam, że nie jestem zachwycona. Jakość była zupełnie inna niż opis. Nie wiem jak się ma to do sklepów internetowych. Macie jakieś doświadczenia ?
Szukałam sobie ciekawego kompletu na ślub i wpadłam na taką stronę Kalia.com.pl. Tak mi się podoba tam jeden komplet, że chyb zaryzykuję i kupię. Słyszałam coś, że chyba można oddawać odzież jak się nie spodoba. Wiecie jak to się odbywa ? Jest tydzień czy dwa na oddanie? Czy któraś z was kupowała coś w tym sklepie i może mi coś o nim powiedzieć? Bardzo podoba mi się ten komplet. Co o nim sądzicie ? czy warty jest tej kasy i czy warto ryzykować zakupu takiej kreacji przez internet ?

Pozdrawiam Natalia
Edytor zaawansowany
  • Gość: Jirsak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.09, 13:03
    Zazwyczaj nie kupuję - zawsze uważałem, że ubrania to trzeba przymierzyć, itp.
    Plus, jakoś nie potrafiłem się przekonać do sklepów sprzedających ubrania przez
    internet. Aleee... ostatnio wszedłem do Merlina i okazało sie, że otworzyli
    dział "Sport" gdzie można m.in. ubrania czy buty kupić. Tu przynajmniej miałem
    pewność, ze jakby co mi zwrócą kasę, więc zaryzykowałem i korki kupiłem :) I
    jest ok, rozmiar sie zgadza z tym co na stronce było, same buty naprawdę niezłe
    (adidasy za stówkę)...

Kto wie, może będę decydował sie u nich na więcej w przyszłości (przyda mi się
    nowa kurtka, chociażby), a wtedy na pytanie z tematu odpowiem "Tak".
  • Gość: Renata32 IP: 80.54.19.* 29.10.11, 21:02
    Byłam przeciwna tak jak Ty, ale postanowiłam to zmienić jak zobaczyłam ten sweter arem.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=8&category_id=2 i to nie boli :D Trzeba tylko pamiętać, aby dokładnie sprawdzić wszelkie rozmiary. Zresztą, takie zakupy wcale nie bolą i zaoszczędzają wiele czasu. pa!
  • margaret1938 09.12.14, 03:20
    Zawsze, ale kobiety ubrania w www.nextshe.com/, ich cena jest rozsądna, a jakość jest dobra, kupiłem w tym sklepie na 3 razy, wszystko jest ok!
  • Gość: Mosia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.11.09, 21:56
    Witam
    Ja osobiście kupuje bardzo dużo rzeczy przez internet i z reguły
    jestem bardzo zadowolona. Jeśli chodzi o allegoro, trzeba bardzo
    uważać, ponieważ jest tam dużo tandety - niestety. Chciała bym w tym
    miejscu jednak odradzić wszystkim sklep biel.com.pl. Zamówiłam tam
    bielizne półtora miesiaca temu i nadal nie otrzymałam zamówienia,
    ani zwrotu gotówki. Nie było żadnej informacji o braku towaru na
    stanie magazynowym. Aktualnie przerzucam się tylko mailami z osobą
    odpowiedzialną za kontak z kilientem i jestem na skraju
    wytrzymałości. Omijajcie ten sklep z daleka!
  • ladybogusia 25.11.09, 14:31
    No tak z osobami sprzedającymi w internecie trzeba bardzo uwazac.
    mnie sie tylko raz przytrafił problem ze sprzedawcą perfum.
    koles nie chciał mi pieniędzy odddać.
    poszłam więc na policje i w ciągu tygodnia miałam pieniadze.
    jak macie problem to odrazu isc na policje.
    nie patyczkować sie.
    a le z milszych aspektów to ,mam swój ulubiony sklep z butami w internecie z
    szybką dostawą i stałym kontaktem ze sprzedawcą
    www.schaffashoes.pl/index.html
    godny polecenia.
    pozdrawiam
  • swiatbajek 14.04.10, 22:32
    Witam
    E-sklep internetowy ubranka dla dzieci z bajek Disney'a:
    www.swiat-bajek.eu
  • mammabella 10.06.10, 21:24
    Natalio, każdy sklep internetowy powinien mieć na swojej stronie regulamin, tam
    znajdziesz interesujące Cię informacje. Nie kupuj w sklepach internetowych które
    nie posiadają regulaminu ani danych kontaktowych i rejestrowych podmiotu
    gospodarczego prowadzącego działalność! Czas na zwrot towaru bez podawania
    przyczyn wynosi według polskich przepisów minimum 10 dni liczonych od momentu
    otrzymania przez Ciebie przesyłki. Niektóre sklepy dopuszczają dłuższy czas na
    zastanowienie się i ew. odesłanie produktu. Jeśli sklep "zapomni" poinformować
    klienta kupującego na odległość o prawie do zwrotu towaru, to okres ten wydłuża
    się z mocy przepisów prawa. Szczegóły powinny być podane na stronie sklepu
    internetowego.
  • Gość: marika IP: *.dynamic.chello.pl 30.04.11, 23:13
    Ostatnio wszystko kupuję w Internecie, także ciuchy nie są wyjątkiem. Częściej wybieram jednak sklepy internetowe, niż serwisy aukcyjne, ponieważ za często trafiałam na nieuczciwych sprzedawców. Teraz czekam, aż platforma kupuje.to rozkręci się na dobre. Ma ona umożliwić robienie zakupów przez facebooka. Biorąc pod uwagę, że w tym serwisie nie można za bardzo być anonimowym, to i na pewno sprzedawcę będzie łatwiej sprawdzić. Jestem ciekawa, czy taka forma zakupów przyjmie się w Polsce.
  • maki-chan 03.05.11, 19:43
    nie lubię kupować ubrań przez internet. wolę pochodzić po sklepach,poprzymierzać.
  • Gość: aska IP: 31.63.144.* 05.05.11, 13:53
    pewnie że kupujemy..:)
    ------
    gadzeteo.pl/pl/p/Lancuchowy-stojak-na-butelki/4 MAGICZNY PREZENT!
  • motylekmaly 09.05.11, 10:46
    kupuje - sprawdzam regulamin, sklep - rejestrację
    jak nie jesetś pewna rozmiaru to warto prosić o wymiary mierzone na płasko ciucha jeżeli nie ma przy opisie produktu.
    z resztą zawsze możesz zwrócić towar - pokrywasz wtedy koszty przesyłki.polecam www.dunkashop.pl

--
    [url=http://slub-wesele.pl/][img]http://s7.suwaczek.com/200904285559.png[/img][/url]

[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=74124c7638d1ccbbd.png[/img][/url]
  • s-orbona 09.05.11, 11:32
    Pewnie, ale tylko u sprawdzonych sprzedających u których znam rozmiary.
    --
    _...
    A

B
  • susa-66 28.05.11, 22:39
    Ustawowo 10 dni na reklamację nienaruszonych, nieotwartych rzeczy kupionych przez internet. Sprzedający nie ma możliwości się od tego uchylić.
    --
    kolczyki ręcznie robione
  • Gość: jolka IP: 195.117.40.* 30.05.11, 16:23
    Ja w sklepach internetowych kupuję ubrania dla dzieci mojego brata lub znajomych. Zawsze przed zakupem pytam jaki noszą rozmiar i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby zamówiony rozmiar był za mały. Ostatnio kupuję w sklepie małyludek.pl. Mają tam fajne i niedrogie ubrania polskich producentów, które są dobre jakościowo i nie rozciągają się i nie płowieją tak szybko jak chińszczyzna.
  • zawsze-marysia 31.05.11, 11:25
    Kupując ubrania na Allegro często można trafić na ubranka z lumpeksu. Sprzedawcy mają na tym nawet 200 % zysku. Ja kupuję ubrania w sklepach internetowych. Jest przynajmniej bezpieczeństwo, że właściciele sklepów nie zwijają interesu po kilku dniach

--
    Wszystko dla naszych dzieci
  • Gość: elus-iaka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.11, 14:16
    ja nie korzystałam do tej pory zbyt często z takich sklepów. Czasem kupowałam na allegro ale było z tym wiele problemów. Niedawno jednak zaryzykowałam i zrobiłam zakupy paru ciuszków w sklepie online www.simeve.pl i muszę powiedzieć że był to strzał w dziesiątkę. Przede wszystkim CENY!!!! Kupiłam spodnie lniane i sukienke ORSAY w granicach ok 30 zł a bluzeczkę jeszcze TANIEJ. Ciuszki dostałam do domu na drugi dzień a sukieneczka muszę przyznać dużo ładniejsza w realu niż na zdjęciu więc bardzo POLECAM bo warto www.simeve.pl
    a tu kupiona sukienka, spodnie i bluzeczka :)
    simeve.pl/sukienka___8939,91,2770.html
    simeve.pl/spodnie___10273,93,10643.html
    simeve.pl/,88,2299.html
  • Gość: Zuzanna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.11, 17:00
    Ja kupuje. Przymierzyć nie można, ale zwroty są w razie czego. W internecie dobre towary są często tańsze. Wyszukuje sobie tańszych okazji w różnych sprawdzonych sklepach. Promocje ostatnio oglądam na www.ofertypromocje.pl/kategorie/odziez_obuwie.php
  • Gość: India IP: *.hsd1.il.comcast.net 28.06.11, 06:20
    Ja przez Internet kupowalam w USA w sklepie Aeropostale i Ekspress, moj brat kupowal rzeczy w amerykanskim Abercrombie i na Amazon. Tyle ze te sklepy nie wysylaja bezposrednio do Polski. Mozna przez Polska firme w USA zamawiac zakupy w amerykanskich sklepach. www.zaoceanem.com
  • roszpunka3 21.07.11, 13:23
    Zdarza mi się, ostatnio zwłaszcza kiedy pracuję i robię różne inne rzeczy, które nie pozwalają mi na marnowanie czasu na łażenie po galeriach handlowych (zwłaszcza, że tego nie znoszę i wolę ten czas spędzić inaczej). Zakupy przez internet to czysta przyjemność, a jeśli coś nie pasuje to można bez problemu zwrócić.
  • Gość: ciuszkii IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.07.11, 12:16
    Sklepik internetowy z tanimi ciuszkami
    >>TANIE MARKOWE - NOWE I UŻYWANE<<
  • anabel5454 04.08.11, 12:58
    ja lubię kupować przez internet oczywiście jeśli jest to sprawdzone miejsce i wiem, że ciuchy tej marki na mnie dobrze leża , ostatnio znalazłam taki sklep stilago i tam można super ciuchy znaleźć po cenach - 70% , a co najważniejsze to te rzeczy są najczęściej takich marek , których na codzień w Polsce nie ma
  • malatezja 05.08.11, 08:37
    Nie dziwi mnie to wcale. Na Allegro kupowanie , zwłaszcza odzieży, to zupełna loteria. Najlepiej korzystać z dobrych, renomowanych sklepów i osobiście sprawdzonych. Jest wiele sklepów internetowych z odzieżą , niekoniecznie wybitnie drogich. Z tego powodu oszczędności z zakupów na Allegro są bardzo często pozorne.
  • moda_moda 11.08.11, 12:07
    ja kupuję bieliznę ze względu na ceny i miłą obsługę na e-marilyn,pl oraz na key4u,pl szczerze polecam mozna zrobic zakupy dla calej rodziny z rabatami. Możecie polecić jakies sklepy z dużymi przecenami?
  • martens-r 24.08.11, 09:50
    Kupując odzież możecie odwiedzać ofertypromocje.pl . W tym serwisie informacje o aktualnych promocjach w różnych sklepach internetowych z odzieżą. Halens, Bon Prix, OTTO, PerhapsMe i inne. W jednym miejscu sprawdzicie , który sklep ma promocje i jaką - interesującą Was , korzystną itp.
  • artur.pianko 02.11.11, 05:37
    Tak ja kupuje, nie tylko dla siebie. Wiele osob z Polski kupuje za moim posrednictwem w USA. najczesciej osoby z Polski zamawiaja ubrania na przecenie w www.abercrombie.com takze popularny jest Northface www.thenorthface.coma takze inne sklepy.

zapraszam na moja strone www.zaoceanem.com
    Chetnie odpowiem na wszelkie wasze pytania office@zaoceanem.com.

Pozdrawiam
    Artur
  • kamilka11117 06.11.11, 17:58
    Internet to moje najczęstsze miejsce zakupów. Z tego względu, że mam mało czasu na chodzenie po sklepach, tutaj na spokojnie mogę sobie wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Ostatnio znalazłam bardzo fajny sklep z bielizną. Osobiście bardzo mi się podoba i materaiałowo jest świetna: www.zmyslowa-bielizna.eu. Bardzo duży wybór, ostatnio wybrałam sobie seksowne body, nawet mój mężczyzna był bardzo zadowolony:)
  • Gość: KB IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.11, 12:23
    Ja kupuję dosyć często w sklepach internetowych. W zeszłym tygodniu kupiłam bluzeczkę w Heppin. Ostatnio znalazłam też taką stronkę z kuponami rabatowymi. Przy ich wykorzystaniu ceny są bardzo atrakcyjne. Ponadto w niektórych sklepach zwrot towaru jest nawet na koszt sprzedawcy. Sprawdź sama www.swiat-zyczen.pl/zyczenia-rabaty-prezenty.html

• agnieszka45.gdansk 28.01.12, 23:11
    Hej
    ja np bardzo lubie zakupy przez internet. Kupowalam ostatnio fajny komplet zimowy :) Sklep nazywa sie Dorpol. Z tego co wiem to majá tez sklep w Gdyni .
    www.sklep.dorpol.eu/
  • stylistka_femelo.com 30.01.12, 11:47
    Moim zdaniem warto kupować ubrania w sklepach internetowych. Niemniej jednak na pewno trzeba uważać przy wyborze sklepu. Przeczytaj zawsze regulamin zanim zdecydujesz się na zamówienie danej rzeczy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka