Dodaj do ulubionych

Do jakiego Banku po kredyt?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.10, 20:48
No właśnie, zachciało mi sie kupić nowy samochód.
Chcę go skredytować, ale nie wiem do jakiego Banku sie udać - nie mam ochoty i czasu, żeby przegryzać się przez dziesiątki umów kredytowych i ofert.
Może po koleii:
- Wszelkie PKO BP/SA odpadaja.
- Nie chcę do Banku przenosić ROR'ów i kart kredytowych.
- Konto, na które będę przelewał raty, ma być darmowe i bez karty.
- Procedura prosta i bez żadnych kruczków, o których dowiaduję się po podpisaniu umowy (np opłata administracyjna 15 w Citi Banku).

Co biorę pod uwagę:
- Citi, mimo, że są baaaardzo drodzy
- ING - podobnoe bardzo skrupulatnie weryfikują klienta, a jak przyznaja kredyt, to sa stali w "uczuciach",
- Polbank - hm, marka nie ta, a i opinia dosyć zszargana. Oferuja mi 9%.
- mBank, chociaż bardzo im niechetny jestem, nie mam zaufania do obsługi telefonicznej
- BZWBK i Deutsche Bank - nie miałem z nimi do czynienia, ale oferta mi dosyć odpowiada.

Wiem, że to sa skrajne przykłady, ale kredytu nie brałem jeszcze w Banku to i sie nie orientuję (rynek kart kredytowych jest mi bardzo dobrze znany).
Powiedzmy, że nie bedę miał problemu z przyznaniem kredytu. To wiem z PB, gdy KK mi wydawali (przy okazji chcieli 2 dychy wcisnąć na bliżej nieokreślony cel :D)

Nie bedę sie bił o 0,5%, chociaż chce jak najtaniej, co jest oczywiste.
Proszę o opinie.
Edytor zaawansowany
  • 18.02.10, 10:54
    Witam,
    jeżeli nowy samochód to najpierw proszę sprawdzić ofertę kredytów u dealera. W
    przypadku banku dobrą ofertę posiadają obecnie: Getin, Volkswagen, Lukas Bank. W
    rozeznaniu wstępnych warunków pomocne może się okazać skorzystanie z aktualnej
    porównywarki Comperia, dostępnej pod linkiem:
    kliknij
    tutaj
    . W razie pytań służymy pomocą na stronie serwisu
    brandmind poprzez czat w godzinach od 8:00 do
    20:00, jak również istnieje możliwość pozostawienia wiadomości mailowej.
    Pozdrawiam:)
    Joanna
    --
    Bezpłatny czat z doradcą finansowym
    www.brandmind.pl
  • Gość: abc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.02.10, 14:44
    Odpowiedź jest prosta: ING
    Dali mi takie oprocentowanie, że szczena mi samemu opadła!

Natomiast w Aliorze Pani mi wmawiała, że 8% to i tak korzystniej niż 6%, a opłata za kartę do konta ROR w wysokości 5 PLN to mniej niż 0 PLN np w mBanku czy Deutsche banku.
  • Gość: vvv IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.02.10, 15:49
  • Gość: abc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.02.10, 16:11
    Że co, że kto?

Ja nie jestem pracownikiem Banku i nie reklamuję żadnego.
  • Gość: vvv IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.02.10, 17:21
    Gość portalu: abc napisał(a):

> Że co, że kto?
    >
    > Ja nie jestem pracownikiem Banku i nie reklamuję żadnego.

;)

ps. Jak dla mnie to Pracownik ważniejszy od banku :)
  • 26.02.10, 17:14
    Proponuję poszukać tutaj taniekredyty_konta.systempartnerski.pl/, bardzo duży
    wybór i nie musisz biegać po Bankach wystarczy wypełnić formularz a Doradca sam
    zadzwoni.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.