Do jakiego Banku po kredyt? Dodaj do ulubionych

No właśnie, zachciało mi sie kupić nowy samochód.
Chcę go skredytować, ale nie wiem do jakiego Banku sie udać - nie mam ochoty i czasu, żeby przegryzać się przez dziesiątki umów kredytowych i ofert.
Może po koleii:
- Wszelkie PKO BP/SA odpadaja.
- Nie chcę do Banku przenosić ROR'ów i kart kredytowych.
- Konto, na które będę przelewał raty, ma być darmowe i bez karty.
- Procedura prosta i bez żadnych kruczków, o których dowiaduję się po podpisaniu umowy (np opłata administracyjna 15 w Citi Banku).

Co biorę pod uwagę:
- Citi, mimo, że są baaaardzo drodzy
- ING - podobnoe bardzo skrupulatnie weryfikują klienta, a jak przyznaja kredyt, to sa stali w "uczuciach",
- Polbank - hm, marka nie ta, a i opinia dosyć zszargana. Oferuja mi 9%.
- mBank, chociaż bardzo im niechetny jestem, nie mam zaufania do obsługi telefonicznej
- BZWBK i Deutsche Bank - nie miałem z nimi do czynienia, ale oferta mi dosyć odpowiada.

Wiem, że to sa skrajne przykłady, ale kredytu nie brałem jeszcze w Banku to i sie nie orientuję (rynek kart kredytowych jest mi bardzo dobrze znany).
Powiedzmy, że nie bedę miał problemu z przyznaniem kredytu. To wiem z PB, gdy KK mi wydawali (przy okazji chcieli 2 dychy wcisnąć na bliżej nieokreślony cel :D)

Nie bedę sie bił o 0,5%, chociaż chce jak najtaniej, co jest oczywiste.
Proszę o opinie.
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.