Oszukani przez GETIN BANK na "lokacie" Dodaj do ulubionych

Rok temu bedac w placowce Getin Banku zalozylam "lokate" z ktorej polowa srodkow trafila na lokate oprocentowana na ok. 5,5 % na 3 miesiace a reszta pieniedzy trafila na "grupowe ubezpieczenie na zycie i dożycie" i te pieniadze mialy pracowac przez rok, przy czym bank nie gwarantowal zyskow jedak przestawiajac w banku sytuacje nic nie wskazywalo na to ze nie bedzie zadnego zysku. W dniu zalozenia "lokaty" oprocentowanie wynosilo ok 11% . Dzisiaj bedac w banku okazalo sie ze nie narosly zadne odsetki!!!! Czyli jestem startna pare tysiecy zł gdybym te pieniadze miala na lokacie w innym banku!!!! Uwazam ze jest to zwykle oszustwo klienta.
Pani w banku tlumaczac mi o co chodzi sama byla wielce zdziwiona i zaproponowala lokate na 3 miesiace oprocentowana 5.70% tlumaczac ze ma to zrekompensowac straty, jest to dla mnie smieszne poniewaz zadnych strat mi to nie zrekompensuje. Wybieram sie ponownie do banku aby otrzymac jakies pisemne potwierdzenie dlaczego zadne odsetki nie narosly, jezeli nie uzyskam konkretnej odpowiedzi bede podejmowala odpowiednie dzialania aby odzyskac stracone pieniadze. Jezeli jest ktos z Panstwa w podobnej sytuacji prosze o kontakt.
Przeczytaj całą dyskusję (1-100)
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.