Oszukani przez GETIN BANK na "lokacie" Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
              • Gość: bodzio IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.06.12, 21:10
                Ja dzisiaj się wycofałem. Czekam na przelew. Ma być w środę lub czwartek. Kasjerka była bardzo zdziwiona.
                • Gość: iza IP: *.gdynia.mm.pl 26.06.12, 09:12
                  Wydaje mi się, że mylnie porównujecie Kwartalne Zyski czy Profit ze Światowymi rynkami - przecież tu ryzyko związane jest tylko z częścią inwestycyjną funduszu (30% albo 50% kapitału). Jeżeli ktoś może tę część na 10 lat to w czym problem? Dostanie tyle ile wpłacił albo nawet zarobi. A część lokacyjna przecież cały czas pracuje - jeżeli bank ładuje pieniądze w depozyty to niemożliwścią jest, aby nie utrzyma tej części kapitału na tym samym poziomie a zyski wypłacał. Ja nie bardzo rozumiem czy Wam chodzi o to że tej części inwestycyjne nie możecie zerwać bez straty opłaty???? Przecież tak działają wszystkie ubezpieczenia!
                  • Gość: Ola IP: *.adsl.inetia.pl 26.06.12, 15:12
                    Moment,bo ja czegoś nie rozumiem!!!,Chyba wpłacamy nasze pieniadze do banku,żeby coś na tym ZAROBIĆ!?Co zatem znaczy ten absurd:"Jezeli ktos moze włozyc tę cześć na 10 lat(czyli 30 lub 50% kapitalu-co w zaleznosci od wpłaconej kwoty,moze byc przeciez dużą kasą!) to w czym problem?Dostanie tyle ile wpłacił,albo nawet zarobi".Pani Izo,przeciez w tych wszystkich
                    cudownych produktach,pseudo ubezpieczeniach Getinbankowi chodzi tylko o oszukanie nas!Zasada wkręcenia nas była wszedzie jednakowa,zainwestowalismy,ponieważ gwarantowano nam możliwość wypłay tych srodków po upływie 1/2 roku(albo niektórym roku) bez żadnych strat,a równolegle dla pozostałych środków oferowano nam część lokacyjna na wysoki procent!!!
                    • Gość: iza IP: *.gdynia.mm.pl 26.06.12, 16:09
                      No tak ale z tej części lokacyjnej jak rozumiem jest dużo lepszy zarobek, niż na lokacie (czy przynajmniej tak jest?), druga część to jakiś fundusz, na którym można zarobić i nie można stracić (pomijam koszty inflacji) w przeciwieństwie do tych kupowanych samodzielnie gdzie można też stracić. Rozumiem, że problem tkwi w tym, że stosowane są nieuczciwe praktyki "opiekunów" polegające na sprzedaży jak tradycyjna lokata - lokaty strukturalnej. Ja nie chciałam Państwa zdenerwować - tylko próbuję zrozumieć mechanizm. Bo produkt sam w sobie jest zwykłą strukturą w której można zarobić więcej niż na lokacie (chociaż szansa jest jak 1:5) no i trzeba trzymać 10 lat! Jeżeli zataja się koszty i zasady wcześniejszego zerwania to porażka banku (że też mogą pozwolić na taką utratę zaufania?). Żeby była jasność osobiście nikomu nie poleciłabym żadnego z tych Światowych "kokosów"...
                      • Gość: Ania IP: *.173.35.254.tesatnet.pl 26.06.12, 17:30
                        w moim przypadku chodziło mi TYLKO o lokatę krótkoterminową (!), żebym mogła po 12 miesiącach ja zerwać, a do podpisania dostałam "swiatowe rynki" z częścią obligacyjną na 10 lat.... i TU jest problem mówisz ze chcesz krótkoterminowy produkt, on ci zachwalają część z lokatą, jakie to wspaniale oprocentowanie, ale o części, która jest ubezpieczeniem na 10 lat już nie. Ubezpieczenie, które rozwiązując w pierwszych latach tracisz prawie wszystko, bo oplata likwidacjna i inne.

• Gość: :| IP: *.gdynia.mm.pl 26.06.12, 18:10
                          No tak, to rzeczywiście oszustwo pracowników banku i przykre doświadczenie klienta - mam nadzieję, że przynajmniej na otarcie łez część będąca lokatą ma takie cudowne oprocentowanie gwarantowane na 10 lat i można ją zerwać w każdej chwili bez strat. Właśnie sobie pomyślałam, ilu staruszków widuję w oddziale przechodząc obok, i że mogą im wciskać produkty na 10 lat :| bez ich wiedzy
                        • Gość: 2beata10 IP: *.net.stream.pl 27.06.12, 18:16
                          Pozew zbiorowy beataw10buziaczek.pl
                      • Gość: Ola IP: *.adsl.inetia.pl 26.06.12, 19:11
                        Na Kwartalnym Proficie(w który ja wdepnęłam)na równoległej lokacie oprocentowanie było 7.7%(wówczas bez podatku),naturalnie w skali roku,ale lokata była tylko 3 miesieczna i mozna bylo na nią wpłacić maksymalnie taką samą kwotę jak na ten "produkt" z ubezpieczeniem.Wyplaty miały byc kwartalne,otrzymałam tylko jedną 1%(4% w skali roku,już po podatku)Oczywiscie tylko gwarancja wypłaty bez straty po pół roku,zachęcała do skorzystania z tej kombinacji.Jasne jest dla mnie,ze stosuje się nieuczciwe praktyki,zeby cos takiego sprzedać,boinaczej nikt by nie kupił,a wiem jakie profity czerpia z tego ci nieuczciwi "pseudo opiekunowie"nazwę ich po imieniu złodzieje!
                        • Gość: iza IP: *.gdynia.mm.pl 26.06.12, 22:26
                          A to są cwaniaczki, czyli po prostu zmienili nazwę Kwartalnego profitu na Światowe Rynki i dają pseudolokatę odnawialną w paczce, za to ten "bonus" rekompensują sobie opłatą transakcyjną powiększoną o 1,5% - jeszcze większe straty w przypadku zerwania ubezpieczenia, niż na Kwartalnym. A jeszcze doczytałam, że zyski z lokaty właściwie są finansowane z kwoty lokaty przez umorzenie 1/40 jednostek funduszy - czy to znaczy, że z własnej kieszeni płacimy sobie odsetki? Oczywiste też jest, że w wyniku tego kapitał lokaty będzie spadać więc należy oczekiwać, że wypłaty niby zysków będą coraz mniejsze. To dlatego moja koleżanka (która na szczęście właśnie się wycofała w okresie subskrypcji po tym jak przejrzałyśmy fora) mówiła, że Pani z banku poprosiła ją o podpisanie oświadczenia, którego kopii nie otrzymała, że nie wycofa się z lokaty przez okres roku (zresztą to właśnie koleżankę zaniepokoiło). Coraz gorzej to wygląda - ciekawe ile ludzi jeszcze nie wie, że jest w innej sytuacji niż oczekiwali? Pewnie gdy zaczną zmniejszać się wpływy z "pseudolokaty". No dobra już nie marudzę. Szczerze współczuję poszkodowanym i życzę wytrwałości tym, którzy podjęli walkę. No i pewnie zabrzmi to głupio - 10 lat to długo, ale chyba jest szansa na zysk (może nawet lepszy, niż na lokacie)... jeśli możecie czekać oczywiście
                          • Gość: Ola IP: *.adsl.inetia.pl 27.06.12, 00:07
                            Tak,to sie właściwie nie miesci w głowie,ze ten proceder oszukiwania klientów Getinbanku trwa od dłuzszego czasu i instytucje za to odpowiedzialne nic z tym nie robią.To był przez wiele lat mój ulubiony bank i miałam do niego zaufanie.A tak namolnie,jak oni namawiają na te pseudolokaty to się nigdzie więcej nie spotkałam.Baba,która mnie dobrze znała i wmanewrowała w Kwartalny Profit,nieco później,kiedy jeszcze nie zdawałam sobie sprawy w jakim "g"tkwię - z zimną krwią usiłowała mnie namówić na "Plan regularnego oszczędzania zabezpiecz przyszłość".
                            Tez przed tym przestrzegam!!!Są więc bezlitosni i bez skrupułów-dlaczego?bo maja za to duuuuzo kasy!!! Ja walczę i zachęcam innych,nie dajmy się robic w bambuko !!!
                  • Gość: you IP: *.range86-149.btcentralplus.com 26.07.12, 14:08
                    Moja zona zostala wrobiona na powazna sume w Swiatowe Rynki , wlasnie sie przyznala ale umowy nie pokaze. Nie wiem jakie sa roznice pomiedzy Kwartalnym Zyskiem a Swiatowymi Rynkami 70/30 ale z tego co mi sie udalo wyczytac na internecie to niestety najlepiej zostac z nimi te 10 lat, oczywiscie jezeli co kwartal beda wyplacali 1/40 + odsetki. Domyslam sie ze o zyskach mozna tylko pomazyc.
                    • Apeluję do wszystkich wrobionych w Getin Noble Bank

Najgorszą karą dla oszukującego ludzi holdingu Getin Noble Bank (Getin Noble Bank, Idea Bank, Open Finanse, TU Open Life, TU Europa i nne) jest PODWAŻENIE ZAUFANIA do w/w instytucji "bankowych".
                      Uciąć holdingowi strumień następnych kandydatów do skubania, to zaboli !!!
                      Są nas setki uświadomionych, że zostaliśmy wrobieni przez nieuczciwych przedstawicieli "bankowych" oraz kolejne tysiące, które nie zdają sobie JESZCZE sprawy, że zostali wrobieni.
                      Apeluję do Was wszystkich:
                      - opowiadajcie wszystkim znajomym o zaistniałej sytuacji, nie ma się czego wstydzić, to oszukańczy holding z Leszkiem Czarneckim na czele niech się wstydzi.
                      Powszechny schemat sprzedawców bankowych we wszystkich (lub prawie wszystkich) przypadkach jest taki sam: ZATAJENIE OPŁAT ZA ZARZĄDZANIE,
                      ukrytych pod nazwą OWU (Ogólne Warunki Ubezpieczenia) których nam, klientom, nie okazują ani nie informują o KOSZTACH ZARZĄDZANIA i OPŁATACH ZA RYZYKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                      Przy niektórych produktach holdingu sięgają ściągają z naszych pieniędzy nawet 40% wkładu w ciągu
                      6 miesięcy ZARZĄDZANIA!!!
                      Dlatego apeluję:
                      - wklejajcie we wszystkie możliwe fora Wasz przypadek ku przestrodze innym
                      - rozpowszechniajcie fakt nieuczciwego postępowania holdingu Getin Noble Bank na Facebooku
                      Łączmy się w grupy wg. oszukańczych produktów, np. Libra, Światowe Rynki, Pareto, Kwartalne Zyski,
                      itp.

UWAGA: Idea Bank wprowadza nowego klona - Światowe Aktywa.
                      Według przedstawiciela banku historyczny zysk wynosi ponad 12%, tymczasem po prześledzeniu (uważnym) z ostatnich 4 lat średnia zyskowność wynosi około 3,5% rocznie, co przy kosztach obsługi 1,92% da po 5 latach ewidentny DEBET (wyjdzie się na MINUS).
                      Ja na własny koszt opłacę za 5000 ulotek opisujących mój przypadek do rozdania pod oddziałem "banku", moja miejscowość około 50000 ludzi, niech rozpowszechni się opinia o holdingu i odbije się czkawką może skończy się zamknięciem placówki, koszty ulotek wcale nie są takie duże.
                      Oczywiście pozwy zbiorowe to oddzielna bajka, tak samo jak informowanie Komisji Nadzoru Finansowego, Urzędu Ochrony Konsumenta i Konkurencji, Rzecznika Ubezpieczonych, mediów a nawet prokuratury. DOSYĆ OSZUKIWANIA LUDZI poprzez zatajanie prawdy o klonach produktowych holdingu GNB.
                      Czytajcie strony:
                      www.wrobieni.org
                      www.wrobieniwgetin.org
                      www.poszkodowanigetinbank.pl.tl
                      www.pozwijgo.pl/pozew/52/walczmy-o-swoje
                      www.pozwijgo.pl/dolacz/52
                      www.kancelarie.gda.pl (kancelaria do pozwów zbiorowych)
                      www.gazeta.pl
                      pozwijgo.pl/pozew/44/zapraszam-do-zlozenia-pozwu-zbiorowego-przeciw-getin-bank--dotyczacy-stosowania-nieuczciwych-praktyk-rynkowych-zwiazanych-z-zawieraniem-umow-produktu-pareto-bezpieczna-przyszlosc/

ZERO TOLERANCJI DLA MANIPULACJI I OSZUSTW !!!
                      Mój e-mail: mebeldom@op.pl

• Gość: 2beata10 IP: *.net.stream.pl 25.06.12, 23:22
                nie czekaj wycofaj się z tego ! Uda ci się!
            • Gość: komar IP: *.dynamic.chello.pl 16.07.13, 17:19
              A skąd można wzór takiej rezygnacji wziąć, czy mają obowiązek ją dać w oddziale w którym podpisałem umowę i tam też chcę zrezygnować?
    • Gość: wiesław IP: *.centertel.pl 26.06.12, 21:07
      mnie to samo spotkało w Sztumie obiecywali że nie będzie mniej niż na lokacie ,a niestety jest dużo mniej i nie dotrzymuja terminu zwrotu środków sami przedłużaj termin o okołomiesiąca i za ten okres nikt nie płaci żadnych odsetek ,więc radze uważć na ten bank .Przy wpłacie na fundusze dużo obiecują a potem ,prawdopodobnie panie ,które nas obsługują otrzymują spore premie za to że nas wciagneli w te fundusze a my ciułacze musimy za to wszystko zapłacić

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

• Kategorie tematyczne
  • Najnowsze wątki
  • Więcej forów
  • Więcej wątków na ten temat
  • Tagi
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.