• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Uwaga na płatności Dotpay.pl!

• 23.07.11, 19:35
    Okazuje się (po krótkich badaniach) że korzystanie z płatności firmy dotpay.pl może mieć denerwujące i uciążliwe konsekwencje. Wydawało by się że firma pośrednicząca w transakcjach kartami kredytowymi powinna być kryształowo uczciwa i poza podejrzeniami o udostępnianie danych otrzymanych dla potrzeb transakcji. Nic podobnego. Każdy kto skorzysta z jej usług musi się liczyć z tym że będzie atakowany uciążliwymi telefonami o najróżniejszych porach doby i sms-ami. Z namowami do wzięcia udziału w osławionym kancie telefonicznym "milionerzy". Przecież dotpay.pl nikomu nie udostępnia nielegalnie cudzych danych. Sama pod nazwą Playlink wykorzystuje dane do nieprzyzwoitej działalności którą bada UOKiK
    Organizatorem "milionerów" jest Playlink - Kraków ul. Wielicka 72 playlink.pl/premium-account/4/terms
    Firma Dotpay mieści sie przypadkiem pod tym samym adresem - dotpay.pl/kontakt
    Skorzystanie z dotpay do zapłaty kartą (który serwis - to zależy od sprzedawcy) powoduje znalezienie się numeru podanego dla dotpay w bazie danych playlink i lawinę telefonów.

wyborcza.biz/biznes/1,101562,8913893,UOKiK_sprawdza__czy_zostalismy_milionerami.html
    www.idg.pl/news/371310/wygrywamnet.to.wlasnie.twoj.numer.zostal.wybrany.html
    "Nowa jakość" polega na tym, że dotyczy to już nie tylko telefonów b. Ery, ale także innych.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: anonim IP: *.multimo.pl 24.07.11, 07:04
      jak płaciłem karta w necie, podawałem tylko dane z karty i dane adresowe. nr tel nie wpisywałem. skąd mieli Twój numer?
      • 24.07.11, 07:13
        Kiedy się płaci przez dotpay.pl trzeba podawać nr telefonu. Niestety wybór operatora nie zależy od nabywcy, a od właściciela sklepu. Dlatego jak się wydaje, lepiej w takim wypadku wybrać inny sposób płatności (np bezpośredni przelew bankowy) niż ryzykować podawanie swoich danych takiej firmie. Ciekawe z jakich jeszcze danych uzyskanych przy okazji podawania pełnych danych karty kredytowej korzystają w tak niegodny sposób i jakie są tego skutki?
      • 08.04.16, 09:31
        tez mi się wydaje, że nie trzeba podawać numeru telefonu, ale mogę się mylić.
    • 01.04.16, 13:31
      DotPay wspólnie z swoimi oszustami tak jak "Zlapkuriera " lepiej pasowało by ZLAPFRAJERA. pieniądze
      przyjmują ale usług nie wykonują prezes tej uczciwej firmy oświadczył ironicznie że kurier ma czas
      odbioru przesyłki do DWÓCH LAT !! NO I USŁYSZAŁEM CHA !! CHA !! A NAJLEPIEJ PROSZĘ ZGŁOSIĆ SIĘ
      DO PREZESA KACZYŃSKIEGO !!! U NIEGO ZNAJDĘ PRAWO !!! Pieniędzy za nie wykonaną OSZUKANĄ
      usługę nie chcą zwrócić !!!!UWAGA NA PRZEKRĘTÓW !!! NAJ LEPIEJ TO Z DALEKA !!!!!!!!
      • 12.05.16, 01:25
        aktualnie zlapfrajera probuje mnie naciagnac na nienalezne platnosci, unikac oszustow!!!
    • 19.07.16, 14:00
      Jako przedsiębiorca, właściciel sklepu internetowego, też nie polecam DotPay. Obsługa bardzo nieuprzejma, a gdy dzwonisz to nie rozmawiasz z człowiekiem posiadającym nazwisko, tylko z numerkiem, np. 14.
      Opóźnienia w wypłatach dużych kwot mogą zaważyć na rentowności Twojego sklepu. Nie polecam!
    • 26.07.16, 13:31
      Jakie więc płatności internetowe według was są najbezpieczniejsze? Ja osobiście korzystałam z PayPal i DotPay i nigdy się nie zawiodłam.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.