• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Tempo Finanse - ktos bral tam kredyt ?? Dodaj do ulubionych

• IP: *.chello.pl 28.05.09, 19:59
    witam znalezalem dzis ich oferte w internecie jestem ciekaw czy ktos
    z was juz bral tam pozyczke ? widze ze zasady podobne bardzo do
    providenta . Prosze o informacje jak wyglada podpisanie umowy i
    splata oraz jaka jest przyznawalnosc co z bikiem czy patrza ?

Do administratora forum :

Nie jest to żadna reklama , ani reklamowanie pożyczki . Czysto
    retoryczne pytanie , ponieważ mój poprzedni post został skasowany . Z
    niewiadomych mi powodów .
    Edytor zaawansowany
    • Gość: juma IP: *.spidernet.pl 17.06.09, 16:16
      sprawdzaja w krd beznadzieja po prostu lichwa nie polecam a na dodatek robia w
      trabe doradcow odradzam odradzam odradzam
      • Gość: angela IP: 81.219.191.* 30.04.10, 13:21
        Badziewna firma oszosci i robia w trabe ludzi w zyciu nie spotkalam sie
        z taka firma...odradzam 1000razy
      • Gość: ania IP: *.centertel.pl 07.06.11, 07:58
        tak mam u nich kredyt, placisietygodniowo lub miesiecznie, taka samaistota splat jak w prowidencie,brak wplaty jednej raty w tygodniu -przyjezdza pani /podam imie i nazwisko/ Jolanta Grzyb wydziera sie , robi z siebie widowisko na ulicy, zostawia karteczki w drzwiach itp / Boleslawiec/ nie sprawdzaja w krd ani w biku
      • Gość: xidex IP: *.informel.pl 21.09.11, 15:53
        szkoda że najwięcej do powiedzenia mają Ci co najmniej wiedzą o firmie lub sami są nieuczciwi na różne sposoby. To niestety przykre bo wprowadzają innych w błąd
      • Gość: Mak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.12, 15:06
        polecam, bardzo dobra firma i duzo tansza niz pozostałe, poza tym mozna sie z nimi dogadac i spącac w wygodbnych termianch
    • Gość: gosc IP: *.tcz.vectranet.pl 03.07.09, 18:31
      nie warto brac tam pozyczki poniewaz jak sie dzwoni to konsultanci
      nie maja czasu przyjechac albo im sie niechce to nie jest tempo
      finanse tylko wolne finanse
      • Gość: wejhf IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.01.10, 22:27
        nieszukaj kłopotów
      • Gość: Monika IP: *.lan.gosk.pl 17.01.10, 20:01
        Może ja miałam to szczęście,bo na drugi dzień po telefonie
        konsultant który się ze mną umówił przyszedł i już następnego dnia
        po podpisaniu umowy otrzymałam pieniądze.Spłaciłam prędzej i
        ponowiłam pożyczkę,którą również otrzymałam w ciągu trzech dni i
        nawet zwrócili mi część osetek.Osobiście jestem zadowolona.
        Pozdrowienia
      • Gość: mak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.12, 15:07
        to jak w kazdehj firmie, sie zdazra, ale mnie złąatwili od reki i kase mialem bardzo szybko , a poza tym placa rowneiz na konto prywatne , w proviku tego nie ma
    • 03.07.09, 18:51
      Gość portalu: Krzysiek napisał(a):
      > Do administratora forum :
      >
      > Nie jest to żadna reklama , ani reklamowanie pożyczki . Czysto
      > retoryczne pytanie , ponieważ mój poprzedni post został skasowany . Z
      > niewiadomych mi powodów .

Żaden twój post nie został skasowany. Może zamieściłeś go na innym forum? A może pod innym nickiem? ;-)
      Przy okazji: forum.gazeta.pl/forum/0,62499,2476645.html
      Szczególnie polecam uwadze ostatnie zdanie linkowanego tekstu.
      • Gość: popek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.01.10, 22:24
        niepolecam
    • Gość: Hanna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.10.09, 14:35
      Brała kredyt w wysokosci 800 zł musze spłacić 1700 zł nie patrza na
      bik ale duzo nie dawają na poczatek trzeba spłacać w ratach jak się
      człowiek umówi zprzedstawicielem w każdym razie nie na konto tylko
      do reki przedstawiciela.
      • Gość: gosc IP: 81.219.191.* 30.04.10, 13:25
        oszukuja oszukuja....oszukuja
        • Gość: wies21 IP: *.orneta.arkusnet.pl 20.12.10, 00:15
          Nie widziałem bardziej pazernej i bezwzględnej lichwy.Do tego mają chyba bałagan w papierach bo jakoś nie wszystkie spłaty rejestrują.
          • Gość: KO IP: *.dynamic.chello.pl 03.05.11, 10:06
            Jak masz różnice w karcie spłat a saldem w systemie firmy oddaj kierownikowi za pokwitowaniem kartę spłat do sprawdzenia do Oddziału jak jest w rzeczywistości tak jak piszesz o różnicach to na pewno zostanie to skorygowane.
            pozdrawiam
        • Gość: mak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.12, 15:10
          co to za bzdury , powiedz gdzie cie oszukali. masz umowe mozesz czytac i oddac do 14 dni pozyczke. ja potzrebowałem bardzo i poszli mi na reke , co za bzudry tu wypisuja ze ktos oszukuje. jakby oszukali to juz by ich nie było
          • Gość: bleble IP: *.dynamic.chello.pl 13.11.13, 07:49
            ja wczoraj nagrałem przedstawiciela jak się odnosi do klientów chamstwo nic więcej w tej firmie
      • Gość: tedy IP: *.stargardszczecinski.vectranet.pl 28.07.11, 14:46
        hyba pani cos sie pomyliło raczej nie 1700
      • Gość: baobab IP: *.dynamic.chello.pl 15.04.15, 21:27
        tak, brałem ale miałem opóźnienie w spłacie -strata pracy a pani windykator bardzo niegrzeczna mówiła podniesionym głosem że wszyscy wokół słyszeli w każdym razie bardzo niesympatyczna ale za to pani przedstawicielka co pobierała raty to przesympatyczna osoba
    • Gość: ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.09, 22:04
      mam w tej firmie kredyt,osobiscie nie polecam,tak splaty jak w providencie
      tygodniowe,ale wystarczy raz czy dwa razy,ze nie zaplacisz raty bo wiadomo ze
      raz sie ma pieniadze raz nie ma rzecz normalna,ze moze cos wypasc jest to
      zrozumiale lecz nie dla tej firmy,przedstawiciel potrafi dzwonic kilkanascie
      razy na dzien pisac smsy po kilka sztuk jest straszne gnebienie klienta w bardzo
      nie mily sposob nie polecam!
      • Gość: popek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.01.10, 22:19
        aumnie naklejajom swoje reklamy na prywatnym oknie bo zalegam spłaty
        • Gość: gutek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.01.10, 22:22
          tylko sąd ratuje
        • Gość: życzliwa IP: *.146.151.211.nat.umts.dynamic.eranet.pl 28.03.10, 19:14
          jak cie oklejają wezwij policje to działa dadzą ci spokój
        • Gość: dor IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.12, 15:12
          jakbys ppracował na prowizji i chdoził za darmo tez byc najklejał. widac ze kombinator , bierze i nie chce oddac to co ma człowiek robic jak mu nie otwierasz drzwi . kase pozyczyes to trzeba spłacac
      • Gość: Monika IP: *.lan.gosk.pl 17.01.10, 20:06
        No niestety bierze się kredyt trzeba mieć tą świadomość,że trzeba go
        spłacać.A co do przedstawicieli,to nie wiem gdzie,ale ja sama się
        umawiam z Nim kiedy mogę wpłacić,ale wpłacam sumę rat na bierząco
    • Gość: Monika IP: *.lan.gosk.pl 17.01.10, 19:55
      Witam!
      Brałam kredyt w Tempo Finanse,procent jest mniejwięcej jak w
      Providencie.Można spłacać w ratach tygodniowych lub
      miesięcznych.Potrzebne zaświadczenie o dochodach nie sprawdzają w
      BIK-u.Przy kredycie 1200 zł rata tygodniowa wynosi 40.80 przez 55
      tygodni,ale ja spłacam raz w miesiącu po 160 zł.
      Życzę powodzenia.Pozdrawiam.Monika
      • Gość: mel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.11, 07:27
        kazdego sie sprawdza
    • Gość: kłamią bandyci.. IP: *.chello.pl 26.06.10, 21:16
      Witaj krzysztof,
      wiem co nieco za dużo o tej firmie, oprocenotwanie jest bardzo
      duze, 60% aż, nie opłaca sie w ogole , wiesz?
      Powiem tak, pracowałam kiedys dla tej firmy znam ją od podszewki
      wies zo czym mówię, bierzesz 500zł na 55tyg. oddajesz prawie dwa
      razy tyle, nieopłaca się..
      uwierz..
      • Gość: artur IP: *.146.133.177.nat.umts.dynamic.eranet.pl 11.08.10, 08:50
        kto raz mnial do czynienia tenwie dokladnie co oznacza naciaganie
        klijenta
      • Gość: gustawo IP: *.stimo.net 07.05.11, 06:22
        500 zł nie można wziąć na 55 tygodni tylko na 42 najdłużej jest pewien motyw aby przeszło na 55 ale trzeba strasznie kombinować na te marne 30 zł z tym że trzeba sobie odliczyć koszt dojazdu ale masz rację drogo biorĄ tylko ci co mają długi albo nie dostaną w banku były DOR
      • Gość: Jasmin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.15, 02:02
        To proszę iść do banku po pożyczkę -ale jak sądzę tam nikt Panu nie udzieli żadnej pożyczki z powodu zadłużenia i komorników więc zostają tylko parabanki w których też trzeba splacac regularnie :)
    • Gość: anka IP: 188.33.241.* 21.12.10, 16:36
      ja próbowałam tam wziąć kredyt ale gdy zadzwoniłam odmówiono mi ponieważ konsultanci nie dojeżdżają do klienta pod wskazaną miejscowość bo nie obejmują tych terenów choć znajomi z mojej miejscowości mają w tej firmie kredyt
    • Gość: aasik11 IP: 83.1.145.* 15.01.11, 16:45
      Niestety nie udało mi się wziąść pożyczki Tempo Finanse ponieważ przez okolo 2 tyg probowalam sie skontaktować z przedstawicielka ze Lwówka śląskiego a ona nawet nie raczyła odebrac tel tylko korespondowala przez smsa i kiedy wkoncu smsem umowila sie na spotkanie nie pojawila sie.Nie poinformowala mnie ze jej nie bedzie i po telefonie do kierownika prawdopodobnie z Legnicy nadal nie zostalam ich klientką .Strasznie olewaja ludzi ,nie wiem po co wogole istnieja.
      • Gość: arp IP: *.cable.smsnet.pl 16.01.11, 14:40
        Skończył się dla banków raj pożyczkowy. Wyszła rekomendacja T i Nadzór Bankowy słusznie położył tamę niekontrolowanym kredytom. Każdy bank dając pieniądze ma obowiązek dokładnie sprawdzić zdolność kredytową i możliwości spłaty w całym okresie kredytowania. Monitoring kredytowy a więc Biuro Informacji Kredytowej jak również gospodarczej ma być nie tylko dla banków ale dla każdego. Każdy zaciągnięty kredyt ma być celowy i na prostych, jawnych i zrozumiałych dla każdego zasadach.
        • Gość: Dante IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.11, 04:13
          tempo finanse i provident to nie banki i nie podlegaja nadzorowi finansowemu, a kontrola w bik wynika tylko i wylacznie z wewnetrznych procedur. Firmy te nie udzielaja kredytow tylko pozyczki krotkoterminowe, a ich cel ma charakter jedynie informacyjny.
          • Gość: kkk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.11, 18:44
            bzdety
            • Gość: amelka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.11, 21:17
              dosc smutne czasy dla firmy kasy brak
              • Gość: pracownik IP: *.static.akk.net.pl 27.02.11, 23:01
                Pracuję w tej firmie i nie narzekam ,pożyczki są do 1500 zł dla nowego klienta na max 55 tyg rata 51 zł , kasa do odbioru na poczcie , sprawdzają w KRD i dobrze jak czegoś nie płaciłeś i masz zaległosc np czynsz , kablowka itd to pozyczki nie otrzymasz.Jak możesz otrzymać pozyczkę w banku z niższą rata to poprostu tam idz a nie marudz , że tu drogo , wszystko jasne napisane ile do splaty i tyle na ten temat.
                • Gość: byly pracownik IP: *.158.216.46.pat.umts.dynamic.eranet.pl 25.03.11, 09:21
                  hola pomyliles sie ze stwierdzeniem wszystko jasne otóż nie procent cholerny raz a dwa to że brak ubezpieczenia a trzeba spłacac tyle co z ubezpieczeniem czemu tego niemówicie klijentom weszlo od stycznia 2011 czyli o skladke na ubezpieczenie powinno byc mniej a bierzecie to samo OSZUŚCI!!!!!!!!!!!!!
                  • Gość: amelka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.11, 21:37
                    ktos musi pracowac na tych z gornej półki
                    • Gość: amelka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.11, 21:35
                      no prosze zatrudnili nowych kierownikow spady na jak długo byli juz wszedzie
                      • Gość: Zbyszek IP: *.malbork.mm.pl 19.04.11, 11:30
                        Brałem tam kredyt i każdą rate spłacałem na czas a nawet robiłem nadpłaty nie wiem jak to zrobiłem ale teraz to oni są mi winni pieniądze, jest to udokumentowane, powiedzieli ze oddadzą a tu wałek chyba wyjechali z kraju z moimi 300 złotymi bo teraz w ogule nie moge sie z mini skontaktowac po prostu lekko mówiac robią w balona, bo w ogule kto zrobi im sprawe cywilną która też kosztuje, podajrze 250 zł i jeszcze te bieganie po sądach ludzie dają sobie spokój, a oni nie jedną osobe robią pewnie w balona i mają sporo kasy a ja zrobie te sprawe jak dłużej nie zobacze kasy a do sprawy nawet dopłace żeby ich udupić.
                        • Gość: KO IP: *.dynamic.chello.pl 03.05.11, 09:57
                          Zbyszek
                          Jak spłaciłeś wcześniej to jak masz problemy z odzyskaniem zwrotu to zgłoś się do Oddziału (adresy i telefony na oficjalnej stronie-obecnie aktualne) musisz wypełnić wniosek zwrotu i od 14 do 28 dni wypłaca na podane konto.
                        • Gość: gustawo IP: *.stimo.net 06.05.11, 15:11
                          jestem byłym doradcą tempo finanse nie dość że ja straciłem na tej firmie bo w rok
                          czasu skasowałem auto na współpracy z tą firmą to jeszcze straciłem różne dodatki z tytułu ulg rożnych na dzieci odradzam lichwa szkoda mi moich klientów naprawdę robią w wała doradców sami kierownicy rozbijają się nowymi samochodami a doradcą nawet nie zwracają za paliwo i ich dziwne wyliczenia za prowizje i premie
                      • Gość: KO IP: *.dynamic.chello.pl 03.05.11, 09:59
                        Amelka
                        Widzę, że jesteś ekspertem w wielu dziedzinach nawet w rekrutacji
                  • Gość: KO IP: *.dynamic.chello.pl 03.05.11, 10:12
                    A może powiesz wszystkim dlaczego jesteś byłym pracownikiem, to może być ciekawe. A co do warunków umowy to wszystko jest napisane w umowie i regulaminie, po prostu trzeba się wysilić i przeczytać a jak się nie podobają warunki to odstąpić od umowy. Nikt tu nikogo nie zmusza, a jak się podpisze umowę to trzeba mieć szacunek do swojej decyzji i podpisu i wywiązywać się z warunków umowy.
                    Pozdrawiam
                    • Gość: gustawo IP: *.stimo.net 06.05.11, 15:20
                      jestem byłym pracownikiem z tego względu że musiałem wy złomować opla corse z 96 roku bo miałem taki piękny region bieszczady same góry i dolinki sam kierownik w mój ostatni dzień pracy ze mną rozwalił auto na mojej trasie ze mną a po za tym koszt tankowania i czasu pracy przewyższał dochód
                  • Gość: gystawo IP: *.stimo.net 06.05.11, 15:51
                    były pracownik masz rację z tym ubezpieczeniem przeżucili sobi jakoś procentowo dochód na siebie i mają na swoje imprezki a doradcą wała z tego a paliwko idzie do góry
                    • Gość: tylko ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.11, 21:24
                      KO amelka widze ma słuszna racjeco do kierownikow bo nie ten jest wielki co duzo krzyczy
                • Gość: gustawo IP: *.stimo.net 06.05.11, 15:39
                  były doradca ty sam chyba w to nie wierzysz co piszesz sprawdzają jak im pasuje ja miałem kientów co mieli po kilka tysięcy zaległości bo tego już jestem pewien nie spłaconych albo spłacanych przez komornika
                  • Gość: gość IP: *.netpower.pl 01.07.11, 08:04
                    Klientów sprawdzaja w krd. Doradca zarabia grosze - przynajmniej teraz. 3-4 lata temu to było lepiej - byly lepsze prowizje. Jeszcze zalezy gdzie sie pracuje.
                • Gość: gość IP: *.centertel.pl 15.10.12, 10:00
                  Hej. Chcę zatrudnić się w firmie powiedz mi szczerze czy warto. Czy np. nie zostanę przez firmę oszukana w kwestii pieniędzy. I ile może realnie zarobić nowa osoba?
                  • Gość: KO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.12, 10:12
                    Jeżeli chcesz się zatrudnić to proponuję rozmowę z osobą odpowiedzialną za rekrutację w twoim rejonie. Podaj miasto w którym mieszkasz a przekażę dane. Inny sposób to złożenie aplikacji na stronie internetowej. Czy warto? Zapewniam, że tak i nikt napewno Cię nie oszuka. Pozdrawiam.
                    • Gość: Onufry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.12, 13:08
                      Witam.

Poproszę o dane do kontaktu w sprawie zatrudnienia w Tempo Finanse (do osoby rekrutującej w Wielkopolsce).
                      Jestem byłym pracownikiem firmy Provident z doświadczeniem kierowniczym w instytucjach finansowych. Podejmę się prowadzenia zespołu doradców w Gnieźnie i okolicy.

Pozdrawiam
                      • Gość: KO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.11.12, 14:36
                        Aplikację można złożyć przez stronę internetową www.finan.pl
    • Gość: mika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.12, 05:28
      duża przyznawalność, można spłacić wcześniej i reszta jest zwracana nie tak jak w providencie. Polecam
    • Gość: Arleta Mania IP: *.play-internet.pl 19.08.12, 10:25
      Opinie o Tempo Finanse są w większości podzielone.
    • 04.09.12, 16:12
      Już lepiej skorzystać z Providenta czy czegoś podobnego ... na chwilowka.pl masz sporo tego do wyboru i analizy.
      --
      Pozdrawiam
      ----------------------
      Porównanie pożyczek i chwilówek - <a href="HTTP://www.chwilowka.pl">KLIKNIJ</a>
    • Gość: amstaff IP: 78.8.206.* 15.09.12, 14:46
      Brałem ja.Nikomu ,nawet najgorszemu wrogowi nie polecam tej firmy,ani innej.Według Polskiego prawa finansowego maksymalny procent udzielonej pożyczki nie może przekroczyć
      23%,a w tych firmach zresztą ZŁODZIEJSKICH płacicie haracz.Zatrudniają tam TĘPAKÓW bez żadnej ogłady ludzi z łapanki.Szczególnie Panią GRZYB osoba nie kumata,no ale cóż.
      Wszystkie te firmy pseudo pożyczkowe powinni Zlikwidować ,z tego co wiem i się orientuje właśnie tak w niedługim czasie będzie.
      Moja rada,jak macie okazję to bierzcie kasę i olejcie ich spłatę,i tak wam nic nie zrobią.
      • 29.09.12, 16:14
        Bardzo inteligentnie podchodzisz widzę do tematu jeżeli radzisz komuś nie spłacać swojego zobowiązania. Przypomnij sobie jak podpisywałeś weksel in blanco:)
        Co do nie polecania najgorszemu wrogowi to ciekawe kto pomoże ludziom z zajęciem komorniczym i wpisem do KRD? Może Ty za darmo pożyczysz pieniądze za darmo?
        Co do pracowników firmy to nie oczerniaj innych, trafiłeś na osobę, która musiała się zrównać do Twojego poziomu żeby Cie zrozumieć.
        • Gość: megi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.14, 11:38
          A ja powiem tylko tyle że banda niedoinformowanych ludzi i nie szanują klienta a nawet jak ktoś wpłaca niepełną kwotę to powiedzą że wpłaty nie ma więc gdzie są te pieniądze?
      • Gość: gosc IP: 188.47.149.* 04.10.12, 20:23
        Firma uczciwie informuje o wszystkich kosztach pożyczki jak również o mozliwosci wczesniejszej spłaty i zwrocie kosztów. Tylko tacy naciągacze myslą że mogą bezkarnie ukrasc pieniadze ale się zdziwią jak komornik im zablokuje konto!!! I tego życzę autorowi tego postu co żadnej kultury swoją postawą nie reprezentuje i nie zdaje sobie sprawy że może zostac pociagniety do odpowiedzialnosci karnej za publiczne obrazanie pracowników firmy,ktorym uniemożliwia wykonywanie swoich obowiązków. Tacy co pożyczają zawierając prawną umowę i nie mają zamiaru oddac to mają swoje okreslenie jako złodzieje.
        • Gość: gosc IP: *.cdma.centertel.pl 04.10.12, 20:36
          Szkoda że ten cwaniak co wyłudził kasę i jeszcze innych do tego namawia to nie ma odwagi sam swoim nazwiskiem się przedstawic tylko innych szarga,żałosny czubek !!!
      • Gość: justyma IP: *.dynamic.chello.pl 07.01.13, 20:45
        ja brałam u nich pożyczkę od dwóch miesięcy nieodzywa się do mnie przedstawiciel. masakra żałuje że wzięłam
        • Gość: KO IP: *.dynamic.chello.pl 07.01.13, 21:44
          Do justyma
          To zadzwoń do biura dane masz ma karcie spłat lub na stronie internetowej www.finan.pl czekanie nic nie da, Możesz też zadzwonić na infolinię. Szkoda, że nie podejmiesz działań tylko oczerniasz firmę. Możesz też dokonać wpłaty na konto informację o takiej sytuacji też masz na karcie spłat.

Pozdrawiam
        • Gość: maria IP: *.icpnet.pl 23.03.13, 17:56
          witam prosze powiedziec z jakiej miejscowosci pani jest i dlaczego nie przyszedl przedstawiciel z tempo
          • Gość: maja IP: *.197.88.19.edial.pl 18.04.13, 06:21
            Wymagania mają bardzo duże więc żadna łaska te ich pożyczki .Ostrzegam wszystkie osoby które mają chęć zostania przedstawicielami . Wiele osób nie płaci i trzeba się użerać . A w przypadku zguby lub kradzieży zbiórki kierownicy zgłaszają sprawę na policję i to zawsze jest winien przedstawiciel żadnego tłumaczenia jedno wielkie chamstwo . Wiem co mówię bo sama przez to przeszłam i za 1000 zł dostałam wyrok 6 miesięcy odsiadki oczywiście po natychmiastowej spłacie w zawieszeniu .
            • Gość: agatka IP: *.jeleniagora.vectranet.pl 19.04.13, 21:55
              Nie bardzo wiem skąd Twoje zgorszenie Maju czy pracujesz na poczcie w banku czy w Biedronce albo sklepie spożywczym nikt nie podaruje Ci utraty 1000zł każda firma upomni się o swoje i przypuszczam że gdybyś pieniądze oddała dobrowolnie to obeszłoby się bez policji nikomu nie zależny na Twoim nieszczęściu po prostu firma chciała odzyskać pieniądze.pzdr
    • 16.01.13, 12:19
      Nie, nie brałem. Polecam allmoney.pl Mają przejrzyste umowy i ciekawe promocje.
    • Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.13, 10:48
      jeśli chcesz narazic się na prostactwo to weż tam kredyt, brak szacunku dla czlowieka
    • 16.05.13, 11:46
      nie polecam, coś jak Provident
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.