Depilacja laserowa Warszawa Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Szukam dobrego salonu kosmetycznego w Warszawie, prowadzącego
    zabiegi depilacji laserowej. Interesuje mnie tylko laser diodowy,
    jako, że ponoć jest najbardziej skuteczny, ewentualnie wchodzi w grę
    laser yagowo-neodymowy. Interesują mnie opinie ludzi, którzy
    sprawdzili te zabiegi na własnej skórze i są już po kilku etapach.
    • Witam, ja też jestem zainteresowana godnymi polecenia gabinetami
      wykonującymi depilację laserową w Warszawie.
    • Ja chodzę na wąsik ale nie w wawie/ byłam na 3 zabiegach z tym ,że na pierwszym
      miałam słabą wiążkę światła tak dla zbadania reakcji skóry. Niestety nie jestem
      za bardzo happy. Może i troszkę włosków wypadło ale na pewno nie tyle c bym
      chciała. Na ostatnim zabiegu byłam 5 dni temu. Bolało mnie nawet bardzo aż
      czułam ból zębów. Mam czarne włoski. Napiszcie mi proszę ile czasu po zabiegu
      potrzebują wasze włoski żeby się "wykruszyć". Bo już 5 dni po a u mnie jakoś
      słabo to przebiega. Proszę na piszcie.
      • ja polecam akademie urody na kabatach. 3 razy wykonalam zabieg a wlosow jak nie
        ma tak juz nie bedzie. maja super laser light sheer xc, podobno najlepszy - i
        niedrogo! : ) pozdrawiam i polecam. KK
        • witam:) laser light sheer jest naprawdę godny polecenia, to prawda. Osobiscie robilam sobie w zeszłym roku pachy i efekt znakomity:)) Teraz zamierzam zrobic sobie bikini! A depilacje robiłam w studio Cosmetix na Słomińskiego, naprzeciwko CH Arkadia. zdecydowanie warto:)

• ja robilam pachy i zaczelam bikini w studio laser. polecam. Mam
      podobno wlosy podatne na ten zabieg i efekt na pachach jest naprawde
      swietny. Pachy robilam 2 razy w studio laser i raz w innym salonie -
      cena ta sama ale w tym innym zabieg trwal polowe krocej, byl co
      prawda zupelnie bezbolesny ale tez efektu nie bylo zadnego.
      (przepraszam za brak polskich liter)-
      >
      • a co to znaczy podatne włosy na depilacje laserową??? ja jestem
        szatynką o ciemnej karnacji mam porządny - niestety zarost! byłam na
        depilacji a raczej EPILACJI LASEROWEJ NA KABATACH W salonie "ZOSTAŃ
        MOTYLEM" salon ładny i przytulny, maja nawwet kominek. Już 3 zabiegi
        na pachy mi pomogły nie mam wosków i co najwazniejsze nie
        bolało.Rożnie piszecie dziewczyny że czasem boli - mnie nie
        bolało!!!! Teraz zastanawiam sie nad bikini ale kosmetyczka
        powiedzała że ok 5 razy powinno dać efekt!!!! ale jedno jest
        pocieszające że zaproponowali RABAT!!!!nawet do 20% chyba sie
        skusze mam dość ciagłego golenia i wosków które cholernie mnie bolą
        szczegolnie bikini!!!!
        • Augutek ja tez mysle o Studio Laser. Napisz cos wiecej. Razem z
          koleżankom chcemy zrobic te miejsca najbardziej intymne - ale
          chcemy zrobić wszystko. Czy to jest możliwe? Moja kosmetyczka
          namawia mnie u siebie ale ja chcę isc do takiego salonu ,który sie w
          tym specjalizuje. I jak poszperałam to widzę,że oni chyba sa dobrzy.
          • w zeszłym tygodniu pierwszy raz robiłam w studio laser bikini głębokie i pachy.
            zaraz po zabiegu, przed wyjściem z gabinetu, większość depilowanych włosków mi
            wypadła. jak na razie nic nie odrasta, a minęło już parę dni. o bólu nie będę
            się wypowiadała, bo to jest indywidualna sprawa. na pewno nie jest to zabieg
            bezbolesny, ale spokojnie da się przeżyć.
            • Dzieki za odpowiedz. Jestesmy umuwione na jutro. Obie zrobimy
              bikini. Ja takie całkowite a moja koleżanka chyba takie standardowe.
              Chyba ,że na konsultacji się okaże ,że nie możemy. Myślę ,że zdąże
              przed latem:)
          • JA w Studiu laser robiłam dwa lata temu bikini głębokie, i pachy. Jestem zadowolona. Efekt- niebywały. Panie wykonujące zabiegi miłe i kompetentne. Polecam
        • no podobno jedne włosy są bardziej podatne inne mniej. Najlepiej jesli jest jak największy kontrast między kolorem włosów i skóry czyli włosy ciemne skóra biała (ha!), najmniej podatne są włoski jasniutkie
          --
          >
          • Witam:) Ja niestety mam dosyc jasne włoski i troche obawiam sie o efekt a w nastepnym tygodniu wybieram sie na lydki:) Moja siostra robila sobie łydki wlasnie w Cosmetixie i jest bardzo zadowolona wiec i mnie namowila:) Mam nadzieje ze efekt bedzie rownie dobry!! dam znac jak bylo;) pozdrawiam
    • hej, w zeszłym roku robiłam depilację łydek i pośladków w Bodylaserze na Nowogrodzkiej. Jeżeli chodzi o łydki generalnie jestem zadowolona. Rzeczywiście wszystkie ciemne włosy udało się usunąć. Przy kolanach zostały mi takie kępki jasnych cienkich włosków. Są denerwujące, ale co zrobić. Pośladki też ok. Wreszcie koniec z krostkami od golenia albo wyrywania. Efekt jak na razie się utrzymuje i jestem zadowolona. Teraz jestem w ciąży i zastanawiam się czy to wpłynie jakoś na efekt. Czy któraś z was miała problemy z włosami po ciąży?
    • hej, jestem już po trzech zabiegach na przedramiona i po czterech na pachy. Na przedramionach efekt na razie nie jest porażający. Nie wszystkie włosy były bardzo ciemne. Natomiast pachy są super. Teraz będę przychodzić na pojedyncze włosy na środku i na obrzeżach pach. Robiłam w bodylaser na Nowogrodzkiej. Oni tam mają lightsheer.
    • witaj, ja mam za sobą całą serię zabiegów - w studiolaser właśnie, przy alejach 31. Na bikini robiłam 3 zabiegi, na łydki 4. Co do bikini - zostało mi dosłownie kila wlosków, dużo słabszych niż poprzednie, już nawet nie chce mi się z nimi iść na zabieg;) a na łydkach włosów nie mam:) miałam to "szczęście", że miałam bardzo grube i ciemne włosy, wiec zabieg na mnie zadziałał idealnie.
      I zgadza się - szukaj salonu z light sheerem, jest najskuteczniejszy:)
      • oj to i tak niewiele miałaś tych zabiegów. A powiedz mi ile cię to kosztowało???
        Bo ja się coraz częściej zastanawiam, czy nie poddać się takiemu zabiegowi, ale nie wiem na jakie koszty się przygotować ;/
    • Ja byłam na depilacji bikini w salonie Ce Ce na Swiętkorzyskiej. Nie bolało tak jak się spodziewałam po opowieści koleżanek, może dlatego że maja lightsheer. W końcu nowszy sprzęt zawsze daje lepsze efekty. Włoski mam dość jasne, ale mocne, np depilacja woskiem boli mnie nie do zniesienia.

-------------------
      "Jeśli odchodzę od mych dawnych teorii, to nie z powodu moich indywidualnych postępów, lecz postępów nauki (...)"
    • ja byłam w SL podobnie jak moja przedmówczyni i też jestem bardzo zadowolona z efektów. Naprawdę było warto, ale powiem wam, że mnie najbardziej się podobała atmosfera, bo jestem osobą dość wstydliwą ( a robiłam bikini ) a tu pełen profesjonalizm. Powiem wam, że dość często idąc gdzieś na zabieg zapominamy o tym, jak ważne jest to, żeby się dobrze poczuć ;/
      • ja też jestem wstydziocha. Dlatego oswajam na razie temat i na pierwszy ogień poszły pachy i łydki. Jestem po dwóch seriach i jest ok. Gabinet i dziewczyny bardziej niż w porządku ale widzę po waszych wpisach , że to już norma. Ja wybrałam bodylaser tak jak moje koleżanki z pracy.
    • Ja też długo się broniłam przed pójściem na depilację bikini :) Kiedyś robiła mi znajoma kosmetyczka depilację woskiem - kiepsko to wspominam, choć było zabawnie. Teraz robiłam laserową (nigdy więcej wosku!)w warszawskim Elite, jeśli chodzi o ból to bez porównania, atmosfera też bardziej mi się podobała, bo kosmetyczka była bardzo delikatna :)
    • Jest to gabinet lekarski , nie kosmetyczny. Nazywa się kos-med. Mają laser diodowy Light Sheer. Bezpieczeństwo i profesjonalizm zabiegu
      • Depilacja laserowa jest wybawieniem dla kobiet, pozbawiając je uciążliwego problemu. Udało mi się ostatnio ją bardzo tanio i co najważniejsze profesjonalnie zrobić w DivaClinic w Warszawie, za jedyną 1zł. To był mój najtańszy zabieg w życiu, ale oczywiście nie mam nic przeciwko, takim cenom :) Polecam wszystkim
        • depilacja jest fajna i gorąco polecam dementując wszystkie plotki o tym że nieskuteczna - bo sprawdziłam na sobie :) zabiegi robiłam w Miejskiej Farmie Piekności w Wawie i tez polecam ten gabinet jako sprawdzony :)
    • polecam AKADEMIA uRODY WARSZAWA KABATY PROFECJONALNIE I UCZCIWIE
      • Ja bylam w salonie Nomasvello w Pruszkowie i szczerze mówiąc jest mega zadowolona. Miałam robione pachy, bikini i nogii - każda z części ciała za 99 zł, dodatkowo prawie w każdym miesiącu są jakieś promocje - np na walentynki zaciagnełam narzyczonego i jego zabieg na pachy byl za darmo. Jestem już po 3 seriach zabiegów i nie sadziłam, że to tak dobrze zadziała, mam jeszcze niewielkie owosienie - raczej na nogach, ale pani wykonujaca zabieg powiedziała, że jeszcze dwa zabiegi i powinno wystarczyć. Pracownicy super, czysto, a w środku ładnie. Zdecydowanie polecam, bo jestem bardzo zadowolona z usług.
    • Widzę, że sporo jest opinii na temat studio laser - w sumie się temu nie dziwię. Zaczynają być w pewnym sensie liderem w tym zakresie (chodzi mi o depilację laserową), posiadają odpowiedni sprzęt i wykwalifikowanych pracowników. A właśnie - zawsze przed wizytą u tego typu specjalistów - sprawdzacie ich kompetencje (w sensie: wykształcenie kierunkowe, certyfikaty z dodatkowych szkoleń etc.)?
    • bardzo wiele moich znajomych miało depilację laserową w IQ Medi Spa i są bardzo zadowolone, mówiły, że bardzo profesjonalna obsługa, dobry sprzęt a sama depilacja nic nie boli
      • a ja znowu słyszałam bardzo dobre i pochlebne opinie o Studio laser , że już sa bardzo długo na rynku, że mają dużo salonów, że sa dobrzy ceny tez maja konkurencyjne , po za tym maja jakiś najnowszy laser więc już w ogóle super efekty są
      • Faktycznie depilacja laserowa nie powinna boleć. Ja polecam Ci odwiedzić Q-clinique, ( jest na ulicy Fosa 41) gdzie zabiegi depilacji są wykonywane na najwyższym poziomie pod okiem specjalistów. Klinika w swojej ofercie ma także wiele innych zabiegów medycyny estetycznej takie jak foto-odmładzanie, botoks, czy laserowe zamykanie naczynek krwionośnych.
        Polecam www.q-clinique.pl/
    • ja osobiście polecam klinikę BeautymeD. dysponują tam, z tego co pamiętam, laserem yagowo-neodymowym. sam zabieg do przyjemnych nie należy, ale w końcu aby być piękna trzeba troszkę pocierpieć. z efektów jestem zadowolona, szczerze to nawet jestem lekko zaskoczona, że są one tak dobre:D zabieg wykonywałam na początku wiosny i jak dotąd nic nie wskazuje żebym potrzebowała golarki czy depilatora!!! pozdrawiam
      • Ja jestem po 3-ch zabiegach LightSheer na bikini w NY Laser Center i całe lato mam spokój, odrasta mi może kilka włosków. W czerwcu miałam trzeci zabieg i miałam się zgłosić na ewentualny 4-ty po słonecznym urlopie, ale widzę, że na razie nie ma potrzeby. Zapisałam się teraz na pachy to skonsultuję przy okazji bikini. Wybrałam ten gabinet widząc rezultaty u moich koleżanek i nie żałuję decyzji.
    • W Warszawie jest takie studio o nazwie Studio Laser i moja kumpela miala robione tam właśnie. Jej nogi wygladaja na prawde super, byla zadowolona. Wazne jest tez zeby zabieg wykonywala kompetentna osoba, ktory dobierze odpowiedni laser. Z tego co mi mówiła ta koleżanka to była zadowolona tez bardzo z obsługi, porady przed i po zabiegiem etc.
    • w centrum (naprzeciwko SMYKa) jest salon 15-115.pl, robią depilację laserową, mają dobre ceny i fachową obsługę, z doświadczenia mogę polecić! na stronce możesz sobie sprawdzić co jeszcze mają w ofercie albo zaglądnąć pryz okazji wizyty w centrum miasta i samemu sprawdzić.
    • Też borykałam się z tym problemem. Ja polecam q-clinique. Profesjonalne podejście do klienta, miła i nieskrępowana atmosfera, oraz bardzo przystępne ceny za oferowane zabiegi
    • Od pewnego czasu zaczeły mi przeszkadzać włosy na szyi. Chce je usunać tylko problem jest taki ze nie mam zielonego pojęcia o laserowym usuwaniu. Na jednej ze stron znalazłem wiele firm które proponują Tanie usuwanie laserowe www.mojeuslugi.pl/kategoria/uroda-25/3 Czy możecie mi coć z ta polecić?
      • Witam
        Mam w sprzedazy kupony na depilacje laserowe.
        Wychodzi o wiele taniej niz przy kupnie tradycyjnym, zapraszam, na allegro.
        allegro.pl/5-depilacji-laser-na-4-partie-ciala-okazja-tanio-i2064923959.html
      • Ja jestem szatynem o stosunkowo ciemnym i mocnym włosie na ciele, właśnie chodzę na depilację całego torsu do takiego nowo otwartego w Warszawie (październik 2011 ?) gabinetu Laser Expert, który posiada lightsheer średniej klasy, ale wystarczający, bo o mocy maksymalnej 55J, a dla mnie jako faceta i wielu kobiet - 30-35J to w zupełności wystarczająca moc. Mają promocje różne, w gabinecie więcej niż to co na webie: laserexpert.pl/promocje/ . Ja skorzystałem z takiej, jak 5 partii ciała za 1200 zeta przez pół roku. Na webie tego nie ma, ale na Grouponie można to dorwać czasem i w salonie chyba też na tablicy z promocjami ostatnio wisiało. Dobry deal jak popatrzysz na nawet promocyjne ceny gabinetów od dawna na rynku będących, u których najlepsza promocja to 99 za część ciała... 5 części x 6 wizyt w pół roku = 3000, a tu 1200. Więc chyba korzyści finansowe ewidentne ;-)))

Taka uwaga - z początku klatkę miałem liczoną jako 2 partie, a potem nagle z tego zrobiły się 4 partie (brzuch - linia biała, brzuch, klata, ramiona przód). Pleców nie robią jako "części ciała", chyba że masz jak ja - troszkę włosków na karku i na dole, a tak to pojedynczych kilka włosków na krzyż, to wtedy się dogaduj, że to Ci policzą jako 2, może 3 partie z tego kuponu 5-partiowego.

To co mogę powiedzieć, to tyle, że dużo czytałem i generalnie na ciemny włos - jedynie laser i to tylko Lightsheer. Co do mocy, to 30-35J to naprawdę wystarczająca moc do zabiegów na wielu częściach ciała, bo ja nawet raz zostałem przy 30J lekko poparzony, co na szczęście szybko zeszło, bez blizn, lekkie zaczerwienienie mam jedynie w tych miejscach, ale i to schodzi systematycznie.

Sam zabieg - troszkę zabieg boli, a jak boli za bardzo, znaczy że Cię przypalają - proste. Jak właśnie dochodziło do lekkich podparzeń, bo jakaś nowa lasia to obsługiwała i chyba za rzadko czyściła głowicę w początku zabiegu, to poprosiłem o mniejszą moc i częste czyszczenie głowicy plus mniejsza moc (28J) i już było ok.

I zdecydowanie należy mieć po zabiegu pod ręką Pantenol w sprayu - NIE MA LEPSZEGO ŚRODKA po zabiegach, NIE MA :-]]] 3 warstewki, jedna po drugiej i po 3 dniach oprysku tą pianką - skórę masz jak młody bóg, niezależnie od tego, jak źle wygląda (a źle wygląda... serio...) tuż po zabiegu. Bo umówmy się, że to zabieg z gatunku zabiegów inwazyjnych - regularnie spalamy coś, a nie głaszczemy, tak ? ;-)))

Musisz niestety pilnować tylko paru rzeczy: aby strzelali dokładnie, gęsto, wolno, czyli strzał musi być oddany nie w powietrzu, zanim operatorka ustawi pistolet prostopadle do skóry, bo wtedy to właśnie nie depilujesz, a oświetlasz sobie skórę jedynie. Czysta głowica zapewnia efekty, jak i brak bólu. Co do długości włosa - najlepiej mieć ogolone na krótko tego samego dnia rano, max dzień wcześniej. Nie jestem za takim dogoleniem do zera, bo wtedy laska o prostu nie widzi, co ma strzelać ! Takie pojedyncze włoski to wręcz się z gabinetem umówiliśmy, że mi dogalają po zaznaczeniu dopiero i przed samym strzałem - najsensowniejsza opcja.

Co d samej depilacji karku - na depilację karku aż do linii włosów chodzę dzień po fryzjerze, aby właśnie było widać, dokąd mi się kończą włosy w ramach fryzury, a odkąd zaczynają się brzydkie kłaczory do usunięcia. Po 3 wizytach mam coraz ładniejszy i czystszy kark przyznam szczerze, ale efekty to tak po 5-6 wizytach będą najlepsze jak widzę i czytam na forach. A w ogóle to najlepszy efekt mam pod pachami - już po 3 epilacjach jest naprawdę nieźle ! :-]]] Troszkę brzuch mnie frasobi na tą chwilę tylko przyznam, mogłoby być lepiej. Ale dużo włosków poszło papa już sobie, co i tak nie jest źle.

No i niestety - jak masz włosy siwe, to już kaplica. NIE OD USUNIĘCIA SĄ WŁOSY SIWE ŻADNYM NAŚWIETLANIEM - ponoć elektrolizą można je jeszcze próbować usuwać jedynie...
        Więc generalna zasada - im wcześniej zaczniesz epilację laserem, to tym lepiej, bo jak zaczną kłaki się zmieniać, siwieć tracić pigment, to już tak pozostaną :-(((

Podsumowując moje doświadczenia - są wady (troszkę boli, czasem małe uoops się wydarzy, ale nic co nie zejdzie), natomiast zalety w wyglądzie - niezaprzeczalne. I powtórzyłbym to raz jeszcze, gdybym musiał. Polecam, ale zdecydowanie lightsheer, bo te IPL, nawet w opci IPL2 + RF - to podobno słaba skuteczność dla szatynów i brunetów... Na forach zresztą Ci co piszą, że są naprawdę zadowoleni, to właśnie używają lighsheera :-]
        • Jeśli nie chcesz być oszukana, nie chcesz aby obsługa gabinetu kosmetycznego nie wezwała na ciebie policji nie
          idź tam ani nie korzystaj z zakupu kuponów do tego miejsca przez CITEAM ani GRUPER

STUDIO GLAMOUR ul.Ćmielowska 2 Warszawa Tarchomin k/o delikatesów Piotr i Paweł

Więcej historii...
          Pierwszy tego typu zabieg dokonywałam w gabinecie kosmetycznym na Ursynowie przy ul.Fosy.Pojechałam tam z córką , która kilka dni temu skończyła 18 lat..Kupon na laserowe usuwanie włosów okol bikini kupiłam przez GRUPER.Obsługa na miejscu miła, profesjonalna.Zostałyśmy poproszone z córką do małego pokoiku gdzie Pani (wydawało mi się ,że lekarz bo tak została zaanonsowana przez recepcjonistkę) opowiedziała nam o zabiegu, zebrała szczegółowy wywiad na temat dotychczasowych chorób córki i ewent p/wskazań co do tego zabiegu.Otrzymałyśmy wydrukowaną listę ewen p/wskazań tego zabiegu z którą się już zapoznałyśmy w trakcie rozmowy -.podpisałyśmy zgodę.
          Przeszłyśmy do gabinetu zabiegowego gdzie osoba wykonująca zabieg oczywiście zgodziła się abym była z córką.Była sympatyczna , profesjonalna, poprosiła aby córka założyła otrzymane od niej jednorazowe majteczki bikini.Cały zabieg któremu się przyglądałamw specjalnych okularach trwał może . 15-20 min, był jak córka mi opowiedziała całkowicie bezbolesny w porównaniu do in.metod usuwania włosów z tej okolicy.
          Zachęcona poprzednim zabiegiem kolejny raz kupiłam kupon tym razem na CITEAM w gabinecie Glamour w Tarchominie- Warszawa ul.Ćmielowska 2 na usuwanie włosów w okol bikini.
          Już od początku nie podobał mi się brak profesjonalizmu młodej osóbki ,która miała zabieg córce wykonać.
          Na moja prośbę o jednorazowe majteczki bikini panienka stwierdziła ;...”cipek” w życiu widziała tyle ,ze chętnie zobaczy jeszcze jedną...moja 18 letnia córka była zawstydzona a ja oburzona rubasznościa tekstu w końcu przyszłyśmy do gabinetu kosmetycznego a nie nocnego klubu....Pani zażądała od nas dokumentu stwierdzającego, że córka ma 18 lat.Pokazałam obok aktualnego dow.osobistego stary zachowany dowód tożsamości gdzie z dawnych czasów mam wpisane przez Urząd miasta wszystkie moje imiona i nazwiska dzieci z urzędowymi stemplami i nadanymi nr pesel
          .Pani jednak stwierdziła ,że jej to nie wystarczy. Poza tym dowód jest nie ważny bo przecięty jest jako nieaktualny....Córka musiała się ubrać , iść na parking do samochodu po legit. szkolną.
          Coraz bardziej czułam ,że mi się nie podoba.,w między czasie doszłam do wniosku ,że skoro tak nie mamy do siebie zaufania to ja też wolałabym wiedzieć kto ten zabieg będzie mojemu dziecku wykonywał.Jakież było moje zdziwienie gdy zobaczyłam,że Pani Anna Tomczuk- Fabisiak ma dowód osobisty którym się legitymuje również przecięty czyli nie aktualny...-gdyż czeka na nowy po wyjściu za mąż.
          Kuriosum była już podana do przeczytania kartka o ewent .p/wskazaniach zabiegu odbita tak niechlujnie i tak drobnym drukiem ,że ciężko się było doczytać o co właściwie chodzi.Jakby tego było mało zamiast podpisać na gotowym formularz zgodę na zabieg- córka otrzymała.....do przepisywania odręcznego kartkę z napisanymi informacjami o konsekwencjach podpisywanej zgody, między innymi ,że zabieg może się skończyć głębokimi poparzeniami skóry tej okolicy....włosy zaczęły mi stawać dęba...Potem kolejny przejaw kulturalnej obsługi..Pani na moją prośbę ,że chcę pójść z córką zawarczała,że mam tu zostać.
          Zabieg trwał od momentu wejścia na górę łącznie z rozebraniem się, zabiegiem w wywalczonych jedorazowych majteczkach bikini oraz ubraniem się po i zejściem na dół maximum 15 min
          .Nie było mnie tam więc nie mogę się wypowiedzieć jak został przeprowadzony..śmiem watpić ,że bardzo niedokładnie..W zamian za to dowiedziałam się, że do zabiegu mam dopłacić jeszcze 30 zł....?Moje zdenerwowanie osiągnęło zenit
          .Odpowiedziałam,że nie zamierzam za nic dopłacać gdyż zabieg mam w pełni ustalony i zapłacony a jeśli nastąpiły jakieś zmiany to Pani powinna mnie poinformować przed wykonaniem usługi a nie po
          .Pani stwiedziła,ze w trakcie zabiegu powiedziała o tym córce...Odpowiedziałam ,że to ja zapłaciłam za kupon i to ja płacę za usługę ponieważ córka mimo,że kilka tyg temu rzeczywiście skończyła 18 lat jest na moim utrzymaniu , chodzi do szkoły , nie pracuje i to ja za nią płacę.
          W opowiedzi na to Pani...wezwała POLICJĘ ..przykazując innej koleżance aby mnie pilnowała bo nie chcę zapłacić za zabieg...Poczułam się po chamsku oszukana a przede wszystkim poczułam się jak złodziejka ..za własne pieniądze takie impertynencje dodatkowo jakbym miała uciekać jak jakaś gówniara- no cóż nie oceniajmy innych swoja miarą....
          Więc jeśli szanowne internautki nie chcecie się tak dyskomfortowo czuć, ani nie przepadacie gdy ktoś za 30 zł wzywa na Was policję- OMIJAJCIE TEN GABINET SZEROKIM ŁUKIEM.
        • Jestem kilka miesięcy od ostatniego zabiegu. Powiem tak: włosy na klacie mam przerzedzone, na plecach i pod pachami też, ale na pewno nie jest to definitywny zanik włosa. Przy okazji - są i efekty uboczne. Laser niestety też wzbudza porost włosów !!! I np. na ramionach i karku pojawiły mi się ciemne włosy, a wcześniej miałem tylko taki meszek lub wcale :-((( Wydaje mi się, że jest to wynikiem albo braku dokładności podczas "strzelania" albo nie wiem, że jednak więcej zabiegów mieć powinienem ? No nic, jak kaska pozwoli, to na próbę zafunduję sobie jeszcze jedną półroczną kurację.
    • Być może, masz rację. Jest teraz wiele nowych gabinetów. Dla mnie było ważne żeby pracowali na sprzęcie light sheer. Swoją depilację - nogi i bikini robiłam w bodylaser. To miejsce poleciła mi koleżanka z pracy, która też tam miała wykonywaną depilację. Obie jesteśmy zadowolone i uczciwie możemy polecić ten gabinet.
    • Cześć, jeśli szukasz sprawdzonego miejsca to polecam ESTETIMED na ul. Ogrodowej. Mają tam Light Sheera więc ponoć najlepszy dostępny sprzęt i efekt faktycznie jest rewelacyjny :D Po 5 zabiegach na bikini zostało raptem kilka cieniutkich włosków. Teraz czas na kolejne partie:D W związku z tym, że wypróbowałam wcześniej wiele innych miejsc to akurat to mogę szczerze polecić:)
      • A jaka masz karnacje i kolor wlosa i czy probowalas juz light-sheera w innych salonach kosmetycznych ?
        • Mam dosyć jasną karnację, może nie białą skórę, ale starałam się przed depilacją nie opalać, a że jestem szatynką to włoski miałam ciemne. Co do light sheera w innych salonach to a i owszem próbowałam w Estetico w Łodzi i zabiegi nic nie dały... kiedy trafiłam po kilku latach do ESTETIMED okazało się, że stosowali tam tak niskie parametry, że nie miały prawa zadziałać:/
          • Co masz na myśli pod pojęciem "niskie parametry" ??? Chodzi Ci o moc lasera ? A jakiej używali i na jakie partie ciała ?
            • Wtedy robiłam sobie pachy i bikini. Moc jakiej używali w Estetico to zaledwie 17J no i z tego co się dowiedziałam kiedy przyszłam do ESTETIMED to poniżej 27J w ogóle nie powinno się schodzić. I faktycznie tutaj miałam na ostatnim zabiegu ponad 40J.
              • Ponad 40J - to już hardcore moim zdaniem... Ja już byłem poparzony przy 35J !!! Dla mnie najlepiej tak jest od 27 do 32-33J. Pachy mocniej, bo 35J, ale faktycznie - efekty wtedy niezłe :-) Bo im silniejsza moc, tym efekty lepsze - to fakt.

Ale lepiej częściej i słabszą mocą, niż zafundować sobie nieusuwalne przebarwienia skóry !!!
                • Wiesz co ja miałam ponad 40J i żadnych poparzeń nie było, ale to raczej kwestia tego kto ma jaką skórę. Może to też zależy od samego wykonania zabiegu bo na prawdę wszystko było ok.
                  • Pani kosmetyczka mi mówiła, że to zależy od cery, wytrzymałości na ból, koloru i siły włosa, no i klasy urządzenia, bo nie wszystkie mają skuteczne chłodzenie końcówki. A także dodatkowe żele przeciwbólowe nakładane przed zabiegiem - osłabiają nieco moc lasera :-)
                    • Ja też robię depilację w Estetimed. Jestem już po serii zabiegów na bikini i efekt jest super, zostało tam dosłownie kilka włosków, ale takich delikatnych, jasnych, które mi już zupełnie nie przeszkadzają. Teraz robię łydki. Oczywiście, na wizycie konsultacyjnej wykonano próbę laserową, a następnie zostałam umówiona na zabieg. Nie pamiętam jaka była moc na próbie, ale pierwszy zabieg na łydki był na 36 J a kolejne już trochę mocniejsze. Ostatni był na 40 J. Jestem po trzech zabiegach depilacji łydek i już jest super. Miałam straszny problem z wrastającymii włosami. Po tych zabiegach włosy już nie wrasają, bo w sumie nie bardzo ma co wrastać, jest ich tam już naprawdę bardzo mało.
    • Witam. Ja polecam Studio Laser w centrum Warszawy na Alejach Jerozolimskich obok hotelu Novotel. Byłam tam na trzech zabiegach na łydkach, jestem bardzo zadowolona, skóra jest super gładka, trochę włosów zostało, ale są prawie niewidoczne, więc wystarczy je raz na miesiąc ogolić. Niestety to boli i każdy następny zabieg jest bardziej bolesny od poprzedniego, ale może tak było tylko w moim przypadku, bo trzeci raz byłam tuż po wakacjach i miałam trochę opalone nogi. W każdym razie polecam, panie cały czas zagadują, przerywają kiedy bardzo boli, okładają nogi lodem, a przed zabiegiem nawet herbatkę proponują :-)
    • calkiem szybko przeprowadzany zabieg i, jak na moje oko, przystępnie cenowo, jest w elite na pereca. milo, sympatycznie, a bol, no niestety, sie pojawia. minus takiego przedsiewziecia :)
      • zdecydowanie mogę polecić gabinet body-lab na powiślu. zrobiłam sobie już łydki, bikini i pachy. ja byłam u pani agnieszki. mają dobry sprzęt i są na prawdę na wysokim poziomie. zrobiłam serie i włosów już nie mam. jestem wolnym człowiekiem :)
        --
        maria s
        • Ja również mogę polecić body- lab - depilowałam tam ręce i efekty super. Po 6 zabiegach efekty były super.

Po przeprowadzce na Żoliborz zmieniłam miejsce, bo na powiśle mam daleko. Z kilku miejsc, które wybadałam zdecydowałam się na salon SPA na Conrada 13 (Vanilla Sky Spa). Efekty również super (nogi), cena jak dla mnie ok, przepiękne wnętrze i super miła obsługa:)
    • Witam, ja robiłam zabiegi laserem diodowym Light Sheer. Efekty rewelacyjne. 8 lat temu robiłam bikini i pachy w Krakowie w Der-Med (efekt do dziś jest rewelacyjny, oczywiście kilka włosów zostało ale one zupełnie mi nie przeszkadzają). 3 lata temu przeprowadziłam się do Warszawy i nogi i ręce depilowałam w Estetimed na Ogrodowej. Mogę z pewnością polecić. Profesjonalna obsługa, zawsze dokładny wywiad dotyczący stanu zdrowia i przyjmowanych leków. Zabieg nie jest relaksujący, raz boli mniej, raz więcej to chyba zależy od dnia cyklu. Mnie generalnie mniej bolało podczas miesiączki ale to ponoć różnie bywa. W każdym razie efekty warte każdych pieniędzy i każdego bólu.:)
    • Osobiscie jestem pod koniec serii depilacji na bikini i pachy ale laserem IPL+RF wiec moge sie tylko na temat takiego wypowiadac. Z kazdym zabiegiem wypadalo mi coraz wiecej wlosow a teraz zostalo mi doslownie kilka na krzyz :) Zabiegi robie w salonie Silk touch na Ursynowie w Warszawie i jestem zadowolona z samych zabiegow jak i z obslugi. Do kazdego klienta pani podchodzi indywidualnie, najpierw przedstawia potrzebne informacje przed zabiegiem i co mozna a czego nie mozna robic po, a potem jest sam zabieg ktory wlasciwie nie jest bardzo nieprzyjemny czy bolacy. Na poczatku sie zastanawialam jak tu pokazac bikini obcej osobie ale pani jakos tak naturalnie rozladowala napiecie wiec bylo ok :)
      • Ja byłam na Mokotowie na depilacji. W gabinetach Yasumi epil zabiegi fotodepilacji wykonywane są przy użyciu urządzenia SpectrumV™ (IPL+RF). Efekt jest bardzo zadowalający, ale trzeba pójść na przynajmniej 4 zabiegi.
        • co ty wciskasz ludziom głupotę co jest zadowalające dla ciebie że ci odbarwili włosy i sa cieńsze i wolniej rosną to cię zadowala ? w Yasumi na ich urządzeniach w życiu nie usuniesz włosów tylko zrobisz sobie problem bo gdy zgłosisz się na prawdziwe trwałe usuwanie włosów laserem diodowym Light Sheer to się okaże że musisz mieć więcej zabiegów gdyż po IPL włosy są odbarwione i przez to trudniej ich się pozbyć na stałe w Pruszkowie są tanie zabiegi Light sheer polecam korzystałam i jest rezultat a nie jak po fotodepilacji którą też robiłam bez rezultatu wię proszę nie mydlić ludziom oczu że jest ok bo to bzdura
      • IPL to nie laser trochę trzeba was uświadomić-Laser diodowy a IPL - na czym polega różnica?
        Czym różni się laser Light Sheer od urządzeń typu IPL i VPL, które zawierają lampę ksenonową?

Fale świetlne lasera mają tę samą długość fali i niewielką rozbieżność. Skuteczność epilacji (depilacji laserowej) laserem Light Sheer sięga 95%. To znaczy, że może odrosnąć 5 % włosków, które są jasne, cienkie i niewidoczne.

IPL (Intense Pulsed Light czyli Intensywnie Pulsujące Światło) lub VPL nie są laserami, choć często są nimi błędnie nazywane. W rzeczywistości pacjent poddawany jest zabiegowi naświetlaniu lampą xenonową zawartą w tych urządzeniach. Wadą urządzeń IPL jest to, że wysyłają one wiele długości fal i przez to rozgrzewają przy okazji tkanki okoliczne.

Najważniejsza jednak różnica pomiędzy laserami do epilacji a IPL i VPL polega na ich skuteczności oraz ilości zabiegów jakie należy wykonywać. Niezależne żródla podają, że na 1 zabieg z użyciem lasera należy wykonać średnio 3 i więcej zabiegów lampami polichromatycznymi do depilacji (IPL)(dr Piotr Sznelewski "Eden" nr 10 rok 2011) uzyskując i tak słabszy efekt. Całkowite usunięcie owłosienia po zabiegach IPL i VPL są znacznie utrudnione ponieważ cebulki włosów po naświetlaniu IPL mogą być inaczej uszkodzone przez co skuteczność laserowej depilacji (epilacji) może być mniejsza.
    • Jestem już po drugiej depilacji laserm Light Sheer i jestem naprawdę zadowolona gorąco polecam .Wcześniej skusiłam się na tanią bo 99 zł fotoepilację żałuję bo włosy mi się rozjaśniły i zrobiły cieńsze ale napewno nie usunęły, w konsekwencji będę musiała wziąść więce zabiegów laserem diodowym. Poszukując tańszej oferty lasera light sheer trafiłam do Pruszkowa gdzie otworzył się nowy Instytut Urody Majestic- Derm gdzie ceny mają z super super rabatami i człowiek wychodzi szczęśliwy że zostało mu na następne depilacje .Miła atmosfera i fachowa obsługa robią darmową próbę a nie jak gdzie indziej prosto z łapanki człowieka biorą i nie interesują się czy odpowiednie parametry zostały dobrane .Ja jestem zadowolona więc polecam to miejsce.
      • A te "super ceny z super rabatami" to ile tak przykładowo za 6 zabiegów epilacji lightsheerem całego torsu u mężczyzny ? Bo po ostatniej epilacji też lightsheerem, ale że tak powiem - wiele zostało do zrobienia jeszcze :-/
      • Majestic-Derm w Pruszkowie, jak sie wpisze ich nazwę wyskakują teksty tego samego typu... buuu co za autoreklama owego salonu. skoro sami musicie pisać sobie pochlebne opinie to, to jest dopiero porażka. uwaga oszuści !!
    • Dołączę się bo może wam to coś pomoże moja koleżanka pracuje od paru lat w gabinecie laserowym i wykonuje zabiegi IPL+RF i mówi że efekt faktycznie na początku jest nawet niezły ale po jakimś czasie wszystko odrasta i co gorsze włoski są odbarwione przez co później nawet dobrym laserem jest je ciężko usunąć:/ Mi poleciła laser Light Sheer i zrobiłam już serie 3 zabiegów na bikini, pachy, łydki 3 lata temu i nic mi nie odrasta może parę jasnych włosków i tyle-efekt naprawdę super! Ja osobiście polecam Salon Kosmetyki Laserowej w centrum jest nowy ale pracuje tam dziewczyna która robiła mi te wszystkie zabiegi w innym salonie wiec ma naprawdę długo letnie doświadczenie no i Light Sheera. Powodzenia:)
    • W zasadzie nie wiem czy moja wypowiedź będzie a propos... Ja swoje zabiegi wykonywałam już dawno. Pierwszy kontakt z laserem miałam ok 9 lat temu. Wtedy trudniej było uzyskać dostęp do informacji o metodach jakie są dostępne na rynku. W rezultacie nogi miałam robione IPLem. Efekt nie jest wcale taki zły. Zdarzały się poparzenia ale zmian na nogach trwałych nie mam. Włosów całkiem też się nie pozbyłam. Zostały pod kolanami po obu stronach i pod pośladkami. Robiłam też brodę i jestem bardzo zadowolona. Gabinet już nie funkcjonuje więc nie mogę rekomendować. 3 lata temu natomiast postanowiłam wrócić do tematu depilacji i miałam robione pachy i bikini, tyle że już light sheerem. Początkowo byłam sceptyczna, ale ponieważ włosów ybywało przekonałam się też i do tego urządzenia.Teraz się cieszę gładkimi pachami i przyzwoitym bikini. Tu z efektem gorzej bo zabieg mnie przerósł. Zwyczajnie bolało mimo różnych prób znieczulenia. Mogę swobodnie polecić depilację laserową jako naprawdę dobrą inwestycję w siebię. Polecam też Panie z gabinetu Bodylaser w Warszawie, które tą depilację wykonywały. Wykazały się dużym zrozumieniem i cierpliwością. Nie byłam łatwą klientką.
      • Często polecany jest na forach NY Laser Center na Mokotowie i dobrze :) za ich profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Jestem juz dawno po seriach zabiegów na bikini - LightSheer, 3 zabiegi zakończone przed latem i do grudnia prawie nie odrastają włoski, jedynie pojedyncze i cienkie. Ostatnio miałam trzeci zabieg na pachy i super efekt. Do tego kameralnie, miła atmosfera i przystępne ceny.
    • Taki sam mają w Domu Piękna na Alejach nowość Palomara,fajny bo nic nie boli a po 2 zabiegach pozbyłam się włosów pod pachami.Czytnik melaniny służy do określenia pozimu melaniny i zdalnie dobiera w ten sposób max.dawkę zabiegu i pewnie z tąd taka skuteczność.Była promocyjna cena na pierwszy zabieg więc warto skorzystać,lepszy niż IPL bo nie boli.
    • Hej myślę że mogę pomóc ponieważ korzystam z depilacji laserowej od kilku lat i z tego co mogę powiedzieć na 100% to najskuteczniejszy jest laser diodowy light sheer ale ważne jest również jakimi dawkami będą wykonywane zabiegi i jak dokładnie ktoś to robi bo to ma znaczenie o czym się nie raz przekonałam w efekcie zabiegu i potrzebnej ilości powtórzeń. Dziewczyna która robiła mi zabiegi i poprawiała po innych salonach które zrobiły je źle (nawet byłam bardzo poparzona raz) jest bardzo dokładna i naprawdę ma dużą wiedzę o tym wszystkim i ceny w porównaniu do innych salonów są naprawdę przystępne więc mogę podać namiary jakby ktoś był zainteresowany. Teraz mam taki efekt że nie używam maszynki od ponad roku bo nic nie rośnie a zrobiłam nogi, bikini pachy i przedramiona i wszędzie jest super efekt. Szczerze polecam i powodzenia
    • z czystym sercem mogę polecić gabinet body-lab na al. 3 maja 2 i to nie tylko jeśli chodzi o depilację laserową, ale również o inne zabiegi. Pani Olga ma b. dużą wiedzę na temat tego co robi i przede wszystkim wieloletnią praktykę. Pozbyłam się włosów pod pachami i jestem b. zadowolona, cena również zadowalająca. Pozdrawiam
      • A ja nie polecam salonu SUPRAESTETICA z łuckiej w Warszawie - szkoda peniędzy. Mnie oszukali jestem mega niezadowolona olewaja klientów nie mają pojęcia o depilacji laserowej. NIE POLECAM.
        • Depilacją laserową zajmuję się od 13 lat, pracuję na laserze LUMENIS LightSheer XC. Firma LUMENIS jako pierwsza zaprojektowała i wyprodukowała laser diodowy do depilacji. Do chwili obecnej nie istnieje tak sprawdzony i efektywny system do trwałej depilacji laserowej.

Zabieg depilacji laserowej należy powtarzać co 4-6 tygodni, aby podczas kolejnych sesji zniszczyć włosy, które wcześniej znajdowały się w fazie spoczynku lub regresji. Wtedy depilacja jest 100% skuteczna.

Warto zaznaczyć, że promieniowanie lasera powoduje trwałe uszkodzenie mieszków włosowych, sprawiając, że nie odrastają one w ogóle lub odrastają znacznie cieńsze i jaśniejsze.

Aby usunąć włosy potrzebne jest od 3 do 6 zabiegów. Wszystko zależy od włosów, ich koloru oraz grubości. "Najlepszymi" kandydatkami do depilacji są panie o bladej cerze i ciemnych włosach. Jednak laser LightSheer XC jest skuteczny również u osób o ciemniejszej karnacji. W takim wypadku zazwyczaj jest potrzebna większa ilość zabiegów, by uzyskać wymarzony efekt.

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Pozdrawiam i zapraszam,
          Agnieszka Kacunel, kosmetolog Cosmetix
    • Ja juz jestem po 2 zabiegach vectus dla mnie jest roznica bo nie bolalo i bylo szybko. Rezultaty super ! ja mialam duzy problem bo niby jasna cera a ciemne wloski i duzy problem z goleniem. Mysle ze ten czytnik dobral dobre parametry i wreszcie laser zadzialal jak trzeba.
    • Ser_misza spokojnie mozesz isc na laser Vectus. Ja jestem po 3 etapie, co normalne bo mam naprawde duzo wlosow trudnych do usuniecia, tz ten 3 to juz kosmetyka i prewencja haha. Sprawdzalam na stronie bo generalnie sie nie interesowalam technologia, ale jest on diodowy.
      Z rzeczy ktorych wczesniej nie spotalam to mierzenie poziomy melaniny w skorze i dostosowanie lasera do twoich wynikow. Ja mam rezultat super gladka jak marzenie:) W warszawie jest kilka salonow gdzie go maja ale nie wiem czy na forach mozna podawac nazwy?? hihi jak cos to moge napisac na maila albo wyszukaj vectus i zobacz na stronie tam jest wszystko...
      • Pokusiłem się o wejście na stronę o tym Vectusie. Opis rozwiązanai wydaje się sensowny. Ale zraziłem się, bo powiem szczerze - bardziej bzdurnego filmu jak ten o porównaniu Vectusa do Lighstheera (na korzyść tego pierwszego oczywiście) - to nie widziałem.

Po pierwsze - byłem wielokrotnie na lightsheer i wcale się tak jełopowato lightsheerem nie robi strzałów jak na tym filmie zostało to pokazane w ramach porównania. Generalnie prędkość strzelania jest podobna jak Vectusa, jak nie taka sama. To kwestia wprawy "strzelacza" tak naprawdę. Dwa - osobiście po takim filmie TYM BARDZIEJ bym wybrał lightsheera, bo w przypadku depilacji (a konkretnie epilacji) - właśnie im większa szybkość = tym większa niedokładność. Wiem, bo różne osoby mi robiły strzały i te co właśnie się guzdrały - robiły to wtedy najlepiej, więc z mojego punktu widzenia wolałem robić epilację u tych, co właśnie to robią pierońsko wolno, za to bardzo dokładnie.

Kolejna rzecz, co już dyskryminuje ten pseudo-test porównawczy:

- porównywanie tych laserów przy mocy 10J to tak jakby porównywać właściwości Porsche z Ferrari przy prędkości... 50 km/h. Co, Vectus się przegrzewa przy większych mocach i trzeba robić mu przestoje na chłodzenie, że producent robi oficjalne porównania tylko na 1/5 mocy roboczej ??? :-PPP

Poza tym jakoś cenowo nie trafia do mnie ta oferta. Ceny 200-700 podawane na stronie producenta (czy tam dystrybutora) ZA PARTIĘ CIAŁA x ilość min 3 zabiegów oznacza, że to co miałem na lightsheer zrobione w cenie 1600 PLN za cały tors (5 czy 6 zabiegów), tu miałbym za ile zastanówmy się... 10.000 PLN ? A może nawet... 15.000 PLN ?!?

NIE, VECTUS JEST DUŻO ZA DROGI I TAKIM ZAPOROWYM, CHORYM CENOM - MY KLIENCI MÓWIMY STANOWCZE NIE !!!

Nawiasem mówiąc - tyle jeszcze 2-3 lata temu kosztowały zabiegi lightsheerem. Aż do czasu, aż powstała wreszcie zdrowa konkurencja na tym rynku i okazało się, że ceny mogą spaść nawet 10-krotnie i to przy coraz lepszych i coraz droższych urządzeniach !!! Więc może i Vectus zły nie jest, ale... poczekajmy najpierw na przynajmniej 5-krotny spadek cen :-PPP
        • Napisalalam o vectusie z punktu widzenia normalnego urzytkownika mam dobre doswiadczenie z tym urzadzeniem i rezultaty mnie jak najbardziej zadowalaja nie widze powodu zeby nie dzielic sie tym z innymi. Moze Pan mial dobre doswiadczenia z tym drugim jezeli zadzialalo to super, ja nie moge podzielac z panem tego zadowolenia bo poprostu u mnie nie zadzialalo jak sie spodziewalam ale to nie jedyny laser jaki mnie rozczarowal, a bol byl zbyt duzy, kazdy strzal to jak strzal pradem i to oczekiwanie az sie zaladuje na kolejny dla mnie masakra.
          O kosztach prosze nie wspominac bo przerabialam juz rozne polki cenowe i jako kobieta mam wiecej partii ciala de depilacji niz Pan ... uwazam ze cana jest odpowiednia do rezultatow dlatego polecam, i wcale nie jest wyzsza niz u reszty.

Na reszte Pana uwag nie odpowiem bo poprostu tym sie nie zajmuje ale Pan jest bardzoooo zoreitowany pewnie z konkurencji i Pan tu pisze o NAS... klientach
          • Tak się składa, że ja też jestem "nami klientami", tyle że ja podchodzę krytycznie do wszystkich cudownych wpisów na necie pt. "znalazłem cudowny środek i daje super efekty". Skoro pojawiła się zachęta - to poszukałem w sieci i mnie, jako z zawodu analityka (co prawda skrajnie odmienna branża) - strona producenta nie przekonuje, bo podany test porównawczy jest po prostu dla mnie jako świadomego i rozumnego konsumenta, co nie lubi wciskania marketingowych kitów - niewiarygodny z przyczyn merytorycznych opisanych wcześniej.

Oczywiście chętnie poznam oceny innych klientów tego rozwiązania, bo że tak powiem - 1 jaskółka wiosny jeszcze nie czyni ;-))) No i może pokuszę się o pogrzebanie dalej w opiniach na temat Vectusa, bo gdyby nie ten felerny test, to sama technologia być może głupia nie jest. Aczkolwiek jestem sceptykiem, bo lightsheer jest na rynku od wielu lat i zasadniczo ma dość dobry (idealnych rozwiązań tutaj nie znam niestety) feedback, a jak mówi przysłowie - lepsze (często) jest wrogiem dobrego :-]]]
            • Hej moze ja cos podpowiem:)))

Jestem modelka od kilku dobrych lat i glownie gram w reklamach zwiazanych z uroda i pielegnacja, interesuje sie bardzo ta tematyka i prywatnie i zawodowo, i tak samo robie sobie rozne zabiegi czasem w ramach pokazow czasem poprostu bo musze zeby dobrze wygladac. i tak jest wlasnie z depilacja. Zaczynalam bardzo wczesnie szukac jakis laserow w polsce robilam rozne , efekty takie ze jeszcze dzisiaj musze robic sobie zabiegi:( kiedys i tak mnie cieszylo ze przez kilka chociaz miesiecy nie musialam sie golic i isc na sesje spokojna o efekty ale czasem zaczelo ciazyc to kasowo... zdecydowalam sie na vectusa, polecily mi inne modelki i jestem bardzo zadowolona z przebiegu samego zabiegu, w zasadzie bezbolesnego co wazne nie mialam zadnych efektow po jak zaczerwienienia itp. a efekty bardzo dobre.

szukajcie mnie na innych tematach dziele sie jak moge tym co testowalam w polsce i za granica...
    • Przetestowałam ten zabieg na własnej skórze. Jest naprawdę super, rzeczywiście ma specjalny czytnik melaniny, przebiega szybko i nie boli. Jestem po 2 zabiegach i mam super efekt. Dziękuję Pani Magdzie z Kliniki Medi -Derm za polecenie mi tej metody:) Dorota
    • Polecam zabieg nowym urządzeniem VECTUS. Urządzenie wyposażone jest w inteligentny czytnik poziomu maleniny w skórze - Skintel. Dzięki temu zabieg dopasowany jest indywidualnie do przypadku. Korzystałam z zabiegu w klinice Ambroziak Estederm w Warszawie. Umów się na konsultacje, poznasz zalety i wady zabiegu. Lekarze bardzo obiektywnie podchodzą do pacjenta.

Klinika Ambroziak Estederm
      Al. Gen. W. Sikorskiego 13
      Telefon: + 48 22 111 50 05; +48 726 101 000,
      www.klinikaambroziak.pl
      • Ja zdecydowanie polecam depilację laserem Light Sheer. Depilowałam bikini 2 lata temu i cały czas jest gładkie. Przy moich mocnych włosach i problemach z ich wrastaniem zabieg zdecydowanie poprawił mi jakość życia. Wcześniej wstydziłam się nawet iść na basen, bo po goleniu mi się straszne podrażnienia robiły. Jak przekonałam się, że to naprawdę działa, rozpoczęłam depilację nóg. Jeśli ktoś szuka dobrego i sprawdzonego miejsca polecam gabinet Estetimed na Ogrodowej. Mają tam bardzo profesjonalne podejście, przed każdym zabiegiem przeprowadzają szczegółowy wywiad dotyczący stanu zdrowia, a sam zabieg wykonany jest bardzo dokładnie (zwracam na to uwagę bo mam porównanie z innego miejsca) a jak boli chłodzą kompresami.
        • Dziewczyny, w związku z tym, że z powodów finansowych musiałam zrezygnować z zabiegu bikini, mam do odsprzedania krem EMLA, który zakupiłam w gabinecie. Krem jest nowy, nieotwarty, z długą datą przydatności. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie lub wysyłka pocztą po przedpłacie. Cena 120zł pojemność 30gr - mam tylko jedną sztukę.

Zainteresowaną osobę, proszę o kontakt na shhe@tlen.pl
      • Bardzo polecam miejsce, nie dosc ze maja genialnego vectusa ktory odmienil moje zycie to maja dodatkowo wspaniala obsluge, czego mozna chciec wiecej???
    • Hej , w salonie elite masz duży wybór laserów, i są min. te na których ci zależy. Do wyboru masz dwa salony w Warszawie
    • Gdzie te zabiegi robilas? Szukam wlasnie sprawdzonego miejsca w Warszawie. Ile mialas zabiegow i w jakich odstepach ?
    • ja również, jak koleżanka gorąco polecam laser vectus. jak dla mnie to przełomowe odkrycie!! ja robiłam zabiegi w warszawskiej klinice beautymed. poleciłam to miejsce równiez swojej siostrze i trafiła na mega promocje. teraz ma 50% znizki na pierwszy zabieg, a na kolejne tez ma jakąś promocyjną cene.
    • Znam Vectus, bardzo fajne efekty. Miałam robione całe nogi tym laserem 4 razy i efekty były naprawde ok. Zostało mi niewiele włosów. Cienkich, tyle że jeszcze ciemnych. Ale zabieg robiłam za granicą, w Londynie. Po powrocie do Wwy szukałam gabinetu, który miałby taki laser ale jakoś nie znalazłam. W końcu poszłam gdzie indziej - do gab, gdzie mają lightsheera. Też nie było źle. To był tylko zabieg wykańczający ale mogę polecić to miejsce - bodylaser na Nowogrodzkiej.
    • W Londynie Vectus jest bardziej popularny niż w Warszawie. Tu w zasadzie w ofercie jest Lightsheer albo IPL. Niedawno szukając cosmelanu natknelam sie na stronę z Vectus, ale już nie pamietam, którego salonu ofertę wtedy sprawdzalam. Tu w Warszawie w Bodylaser maja lightsheera. Podobnie jak piszesz zapewniają, ze efekty są znakomite. Kosmetyczka pokazywała mi swoje bikini, które robiła ileś lat temu i rzeczywiście gładkie. Czekając na zabieg rozmawiałam z inna klientka, która przyszła na dostrzaly na pachach i tez była zadowolona.
    • Po wizycie w epilira otrzymałam kod rekomendacyjny ze zniżką 50 zł na laser diodowy lightsheer duet:) cena za 11 zabiegów na partię ciała to 799 zł. Ze zniżką 50 zł mniej. Nie ma lepszej oferty na rynku:). Efekty są, zresztą można sprawdzić opinie o laserze w internecie. Kontakt na maila baskineczka@wp.pl

• działa działa.. i to jak najbardziej.POLECAM!! jeśli masz jakie ś pytania, to pisz śmiało :)
    • Ja poddałm sie depilacji laserowej w Klinice Elite kilka serii zabiegów i problem owłsienia znknął. Każdemu polecam tą klinikę mają nowoczesny sprzęt i przemili lekarze.
    • Polecam salon estetimed na ogrodowej!!!! Pełen profesjonalizm i super ceny. Niestety nie mogę tego powiedzieć o salonie estetyka na Nowolipiu, gdzie wykorzystano moją niewiedzę nt depilacji i mnie po prostu wprowadzono w błąd..
      • Ja też polecam Estetimed przy Ogrodowej 7. Trafiłam tam z polecenia koleżanki, która już się cała wydepilowała jakiś rok temu. Dlatego wiedziałam, że robią tam skuteczne zabiegi i nie naciągają. Ceny rzeczywiście są bardzo przystępne a poziom obsługi bardzo wysoki. Podoba mi się, że przy każdym zabiegu upewniają się czy nie ma przeciwwskazań do zabiegu, a jeśli pojawi się nawet najmniejsze, nie ryzykują tylko bez problemu przekładają zabieg na inny termin. Ja depiluję bikini i łydki. Miałam dopiero 3 zabiegi ale już jestem bardzo zadowolona.

• W Warszawie bezkonkurencyjnie polecam Ekert Beauty&SPA.
      Pracują na maszynie Vectus, zabieg kompletnie nic mnie nie bolał trwał dosłownie chwile i po drugim zabiegu wychodzi na to że już więcej ich nie potrzebuje, od ostatniego minęły 3 tygodnie a włosków ani śladu!
      Co prawda zabieg nie należał do najtańszych ale naprawdę warto.. wiem że mają teraz dużą promocje na ten laser więc naprawdę warto się zainteresować.
      Pozdrawiam
      Paulina
    • Może tu uda sięcoś wybrać?
      www.snuper.pl/warszawa/zdrowie-i-uroda/depilacja
    • medicor na sokołowskiej www.medicor.warszawa.pl ma świetny sprzęt do depilacji. Sama niedawno zakończyłam tam serie zabiegów i efekty są niesamowite! Warte polecenia:)
    • Hej,
      Ja byłam w Laser DeLux w Warszawie. Byłam na kilku zabiegach i dają świetne rezultaty. Zobacz sobie na www.laserdelux.pl/warszawa/depilacja-laserowa/ więcej informacji. Zabieg u nich jest skuteczny. Mój kolega też skorzystał i był bardzo zadowolony.
    • Na własnej skórze nie sprawdzałam, ale widziałam efekty na skórze koleżanki - po 3 zabiegach jest całkowicie gładka (tzn. odrasta ale dosłownie kilka pojedyńczych cieniutkich jasnych włosków) Zabieg robiła w melitusie, laser IPL - tu dowiesz się więcej - www.melitus.pl/pl/Laserowa-epilacja-skory.html
    • Witam wszystkich zainteresowanych tematem .
      Jestem w trakcie zabiegów więc z pełną odpowiedzialnością mogę wyrazić swoją opinię.
      Długo wahałam się z podjęciem tego wyzwania, bo zawsze było coś, ale w końcu zdecydowałam się na pozbycie się zbędnego owłosienia i to była jedna z lepszych decyzji.
      Zanim wybrałam stosowny gabinet przeczytałam tysiące postów dotyczących laserowej depilacji. Zachęcona pozytywnymi komentarzami wybrałam sieć Laser DeLux.
      I co tu dużo mówić: myślę, że opinie nie są bezpodstawne.
      W gabinecie przywitały mnie przemiłe panie kosmetolog, przeprowadziły ze mną wywiad medyczny, a potem przeszłyśmy do konkretów. Zabiegi wykonywane są laserem diodowym LightSheer przez wykwalifikowany personel, terminy dostosowuje się do moich możliwości czasowych (rano, południe, wieczór), a do tego wszystkiego można miło pogawędzić z obsługą .
      Przy wyborze salonu nie bez znaczenia były ceny takich usług.
      W tej chwili jest promocja i depilację możemy wykonać od 99 zł do 199 zł za daną partię ciała. Może i nie jest to mała kwota, ale gwarantuję, że dla tych efektów warto wydać każdą złotówkę (oczywiście jeżeli wcześniej wydawałyście kasę na depilację woskiem, depilatory i inne ustrojstwa do golenia).
      Zachęcam do skorzystania z oferty, a dla zainteresowanych podaję bezpośredni link do strony salonu: www.laserdelux.pl/
      Ktoś chętny na dodatkową 20% zniżkę?
      Z mojego polecenia każda osoba zyska dodatkowy rabat na zabiegi.
      Chętnych podjąć wyzwanie zapraszam do kontaktu:
      sweetlemon23@o2.pl
    • A ja polecam depilację w salonie Delux w Warszawie. Jestem po trzecim zabiegu i widzę efekty :) chętnie podaruję komuś 20 % zniżki na depilację. więcej informacji na maila astefania@interia.pl
przejdź do: 1-100 101-110
(101-110)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.