Dodaj do ulubionych

Expelos w Warszawie

14.12.09, 21:12
Czy któraś z Was korzystała z depilacji laserowej w tym salonie?
Mają jakoś podejrzanie niskie ceny... Poproszę o opinie. Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • lottina 04.01.10, 21:20
    Hmmm... generalnie sama trafiłam na ten topik w poszukiwaniu opinii (zarówno o tym salonie jak i o skuteczności tej metody, jako że do ekspertów, powiedzmy sobie szczerze, nie mogę się zaliczyć).
    Raczej jestem nałogową "czytaczką" różnorakich forumów, a sama raczej niewiele piszę, ale postanowiłam "dać głos" ponieważ mam za sobą swój "pierwszy raz" w studiu Expelos (też zastanowiły mnie dość niskie ceny, ale stwierdziłam, że raz kozie śmierć - zawsze mogę zrezygnować z usługi).
    Jak na moje oko wszystko jest w porządku jeśli chodzi o samo przeprowadzenie zabiegu, atmosferę, higienę, poczucie komfortu i intymności (to dla mnie ważne - depilowałam newralgiczne okolice bikini :-). Pracowałam swego czasu jako kosmetyczka, więc mam "wyczulone oko" i nic nic niepokojącego nie zauważyłam.
    Za około 2 tygodnie mam drugi zabieg i, sama nie wiem czy w to wierzyć), ale już widzę efekty - rzecz jasna nie rzucają na kolana, ale też cudów po jednym zabiegu się nie spodziewałam - ot, kilka "łysych" placków się pojawiło :-) Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej, a ta metoda depilacji nie okaże się kolejną "obiecanką-cacanką" i maszynką do wyciągania pieniędzy. Jak na razie jestem dobrej myśli... Testuję dalej :-)
  • colibra555 05.01.10, 12:00
    Też korzystam z depilacji w tym gabinecie- jestem po drugim zabiegu-
    pachy i też odrosło mi tych włoskow znacznie mniej(pod prawą pachą
    prawie wcale..)Również zdziwiona byłam tak niską ceną i zapytałam o
    to wprost. Wyjaśniono mi, że taka jest idea firmy, czyli wąska
    specjalizacja (fotodepilacja i fotoodmładzanie) w dobrej cenie
    (stała cena 130zł/strefa/zabieg) i zarabianie na obrocie, a nie na
    wysokiej marży. Mnie takie wytłumaczenie usatysfakcjonowało i
    przekonało...Polecam
  • mega-mix 12.01.10, 12:11
    Strategia zarabiania może i dobra tylko szkoda że właścicielka
    podaje się za klientkę ,to już jest mało uczciwe.Jak jest z usługami
    i ich skutecznością ?Uwaga, fotoodmładzanie to wielki pic.Co do
    fotodepilacji-skuteczność zależy od sprzętu,personelu oraz fizjologi
    danej osoby.Rozsądek- iść do kliniki medycznej i wykonać zabieg pod
    nadzorem specjalistów.
  • karolaskunia 16.04.10, 16:42
    zdecydowanie nie polecam, widać brak doświadczenia personelu, byłam
    jakiś czas temu i zostałam oparzona!...nadal mam ślad:( moja noga
    tam już nie postanie!!!!!! szukam dalej gabinetu w wa-wie z
    przystępnymi cenami, ale jednocześnie zapewniającego bezpieczeństwo
    zabiegu...dajcie znać jakbyście znalazły coś dobrego
  • grecz 14.07.10, 16:27
    Byłam już na dwóch zabiegach (pachy) i polecam. Już po pierwszym
    włosków było mniej, obecnie (ok 3 tygodnie po 2im zabiegu) nie
    dostrzegam prawie nic(no może ze dwa włoski na pachę). Byłam u Pani z
    ciemnymi włosami, chyba Kasia ;) - miła atmosfera.
    --
    ja to ona
  • grecz 11.11.10, 17:45
    Niestety muszę stwierdzić, że moje zadowolenie było na wyrost. Jako, że jednocześnie robiłam bikini w innym salonie kosmetycznym to miałam porównanie, niestety na niekorzyść Expelosa. Włosy odrosły, może nieco słabsze ale w ilości jednak porównywalnej do tej sprzed rozpoczęcia ich usuwania.
    --
    ja to ona
  • grecz 03.01.11, 18:44
    Zrobiłam jeden zabieg (Lightsheer) w innym salonie na pachy i jednak stwierdzam, że zabiegi w Expelosie na tyle zredukowały/osłabiły włosy, że ów jeden zabieg Lightsheer-em zlikwidował owłosienie niemal w 100%. Czyli nie taki Expelos zły ;)
    --
    ja to ona
  • elos0onet.pl 05.10.10, 13:34
    witam. Skorzystałam z usług Expelos Centrum Fotodepilacji i Fotoodmładzania na początku było bardzo wiarygodną firmą , zabiegi miały być skuteczne i po pięciu zabiegach włosy miały zniknąć a ja jestem po szóstym zabiegu i nadal mam włosy w takim stanie jak przyszłam po raz pierwszy na zabieg!!!! Ubiegam się w tej chwili o zwrot pieniędzy ponieważ nie płacę za coś co nie działa!!!! ale jest problem bo właścicielka salonu nie chce oddać należnej (pokaźnej )sumy!!! i tłumaczy to wysokim stanem hormonów i że jeszcze będzie potrzeba wykonania zabiegu!!! Niestety ale już nie skorzystam i odradzam zabieg w Expelos !!!!!!!!!!! ponieważ to są zwykli naciągacze!!!! na pewno takich osób jest wiecej jak ja ...więc zapraszam do dyskusji. Chętnie rozwinę wątek. pozdrawiam.
  • yol2 06.10.10, 13:28
    Nie polecam. jestem po 5 zabiegach i zero efektu. Na początku wszystko wygladało ok ale tak naprawdę to tylko częściowo spowolniło odrost włosów. Bikini juz po kilku dniach zaczynało odrastać, pachy po około miesiącu. Jeżeli właścicielka nie zwróci mi kasy to skieruję sprawę do sądu. Jest juz kilka osób chętnych.
  • elos0onet.pl 06.10.10, 14:12
    Widzę zaczyna robić się gorąco, grono niezadowolonych osób się powiększa. To prawda po pierwszym zabiegu był niesamowity efekt. Panie, które wykonywały zabiegi, bardzo rzeczowo, profesjonalnie podchodziły do fotodepilacji i oczywiście atmosfera była przemiła. Jedno mnie zastanawia czy wszyscy mają za wysoki poziom hormonów????! ponieważ dowiedziałam się od właścicielki, że to jest problem natury hormonalnej i takich zabiegów trzeba będzie wykonać kilka!!! ile można??? w nieskończoność...
  • jola684 14.10.10, 12:37
    Ja jestem bardzo zadowolona. Pachy i bikini skończyłam robić w maju - pachy 3razy, a bikini 5razy - i nadal mi nic nie rośnie :)
  • wilkiria 18.10.10, 21:53
    Witam ! Byłam 3 razy na bikini i nogach i nie polecam !!! Po pierwszym zabiegu było super,włoski zmniejszyły się a po 2 i 3 zabiegu nic !!! Nie będę więcej ryzykować bo coś tutaj nie gra...Wg.mnie zabiegi spowalniają porost włosów a nie trwale usuwają !!!
  • adzia0659 19.10.10, 18:08
    A ja robiłam sobie w tamtym miesiącu 3 zabieg na pachy i włosków nadal nie widać. Wybieram się teraz na bikini. Gorąco polecam ten salon
  • kathkatherine 19.10.10, 21:03
    Witajcie dziewczyny.
    Ja jestem właśnie po trzecim zabiegu , mieszkam w warszawie i chodzę do tego salonu w centrum, bo ponoć jest jeszcze drugi w warszawie, ale do tego mam bliziutko.
    Efekty są,ja robie sobie bikini i pachy , na paszkach już prawie nie mam włosów, ale na bikini jeszcze myśle ze ok 2 razy przyjdę. No i wlosy juz nie wrastają , bo niestety zawsze miałam z tym problem aż krostki mi sie robiły , i kostium latem misiałam mieć z bokserkami, a cos czuje że w to lato to juz zaszaleje ;)

• zawszelisica 07.03.12, 19:31
    Z fotodepilacji nei korzystałam, ale z salonu owszem i nie polecam. Olewają klienta, przyszłam na umówiona godzinę, ale pani akurat nie miała czasu mnie obsłużyć. :/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka