Dodaj do ulubionych

Łódź depilacja laserowa, jaki salon polecacie ?

01.01.10, 21:46
Witam, widzę, że macie spore doświadczenia i chętnie się nimi dzielicie. Ja
dopiero wchodzę w temat. Proszę o namiary na łódzkie salony, do których warto
się udać. Dzięki i Szczęsliwego Nowego Roku.
Edytor zaawansowany
  • nadia84_84 22.12.13, 10:55
    Witam ,

Chcę polecić salon Laser Glamour przy ul. Podrzecznej (przy Manufakturze), z moim poleceniem otrzymacie 50 zł zniżki , wystarczy napisać do mnie na adres email : nadia84_84@o2.pl.

Panie wykonujące zabieg bardzo profesjonalnie podchodzą do klientek, dokładnie depilują, są sympatyczne i wykwalifikowane. Miła atmosfera, salon bardzo elegancki. Więcej informacji na maila.
  • alice12345 31.12.13, 23:02
    Ja również mogę polecić gabinet ,,Laser Glamour,,

Robiłam tam depilacje stref intymnych, jestem zadowolona, pełen profesjonalizm, mogę z czystym sumieniem lokal polecić, obsługa bardzo miła!!
  • milczarek12345 09.01.14, 16:58
    laserglamour.pl/ - salon jak każdy inny, ja osobiście mogę go z czystym sumieniem polecić, byłam, korzystałam i efekty widać, że to działa.
  • an_ia83 10.10.14, 18:07
    Hej dziewczyny,jestem po epilacji laserem Vectus i muszę powiedzieć że efekty po zabiegu są genialne!!! Długo się zastanawiałam czy zaczynać ze względu na koszty.....ale po długim szperaniu w sieci zdecydowałam się bo trafiłam na fajną klinikę w Warszawie która od niedawna się otworzyła i z racji tego mają rabaty na wszystkie zabiegi epilacji laserowej Vectus do końca października 2014 ;D miałam farta ;D
    posyłam link do kliniki www.beautyskin.com.pl/
    Pierwszy zabieg na jaki się zdecydowałam to paszki już po 10 dniach widziałam pierwsze efekty , obecnie czekam na kolejny zabieg .
  • mufinka9 15.01.14, 19:47
    Witam, polecam również Laser de Lux w Łodzi. Depilacja wykonywana jest tam laserem LIGHTSHEER. Ceny są konkurencyjne, a obsługa profesjonalna. Ja jestem w trakcie depilacji łydek i bikini i jestem bardzo zadowolona. Chętnie kogoś polecę, a osoba polecona dostanie rabat w wysokości 20%. Proszę pisać na adres: mufinka09@interia.pl
  • wydepilowany 04.02.14, 20:03
    Ja polecam Laser Delux.
    Panowie są również mile widziani. ;) Ja sam korzystam i jestem bardzo zadowolony. Jeśli ktoś chciałby zostać polecony przeze mnie i otrzymać 20% zniżki to proszę pisać na adres: lodzwydepilowany@interia.pl
  • maluszek2008 02.03.14, 09:09
    Witam. Jeśli chodzi o depilację laserową to polecam salon Laser Glamour. Cenny mają przystępne, super efekty, miła obsługa. Korzystam z ich usług i jednego czego żałuje to że nie zdecydowałam się na ten krok dużo wcześniej.
    Jeśli zdecydujecie się na ich usługi to chciałabym zaproponować 50zł zniżki na jeden zabieg.Więcej inf na maila GOSIA.DAMIAN@WP.PL
  • pomarancza123321 06.02.14, 16:20
    Jeżeli ktoś zamierzałby skorzystać z usług salonów De lux może otrzymać zniżkę 20% na cały pierwszy zabieg, wystarczy, że przy umawianiu się powie, że salon poleciłam mu ja, zainteresowanych proszę o kontakt: bm5@o2.pl

Ja co prawda korzystam z usług salonu w Bielsku ale zniżka obowiązuje w salonach w całej Polsce czyli: Bielsko-Biała, Gdańsk, Kalisz, Kielce, Łódź, Poznań, Sosnowiec, Warszawa, Wrocław.

W salonach tych używany jest laser LIGHTSHEER który daje na prawdę niesamowite i długotrwałe efekty. Polecam serdecznie :) W razie pytań jestem do dyspozycji :)
  • way3r 04.03.14, 09:55
    Ja polecam tylko salon Kontur w Łodzi: salonkontur.pl
    Korzystałam z tych "profesjonalnych salonów" jakiś Deluxe czy coś które tylko udają profesjonalne a zabiegi był bardzo bolesne i nigdy tych salonów nie polecę nikomu!
    Koleżanka poleciła salon "Kontur" i faktycznie, mają dużo zabiegów, depilacja jest jednym z nich i odbyło się całość praktycznie bezboleśnie, nic nie piekło ani nie kłuło jak w innych salonach :/
  • emiliab76 05.03.14, 18:05
    Zajrzyj do lookmediki - www.lookmedica.pl/pl/depilacja-laserowa-lodz. Osobiście nie sprawdzałam, ale pół roku temu moja kuzynka korzystała - faktycznie dzisiaj odrasta jej ledwie kilka jasnych włosków. Raz byłam z nią na jednym z zabiegów, klinika wygląda profesjonalnie, personel uprzejmy, myślę że warto sprawdzić.
  • sammiee 18.03.14, 10:21
    W Łodzi dobrym salonem jest www.laserdelux.pl/lodz/depilacja-laserowa/ . Moja koleżanka, która tam mieszka korzystała i mówiła, że jest to bardzo dobry salon. A sam zabieg depilacji laserowej utrzymuje się przez długi czas.
  • przejazdy24pl 14.08.14, 10:44
    Żeby pozbyć się owłosienia na stałe warto depilować się tym najnowszym laserem Vectus. Jest ich tylko kilka w Łodzi. Około 3. Najnowszy z najnowszych jest w Depilatorium. Moja mama tam była na wąsiku, pachach i bikini. Bardzo profesjonalna obsługa i przed zabiegiem jest konsultacja gratis. depilatorium.pl/
  • 3gocha123 15.11.14, 17:20
    A o GLAMOUR słyszałaś? www.laserglamour.pl/index.php/homepage.html - mają duży wybór zabiegów i wiele promocji. Gabinet z tego co widzę wzbudza coraz większe zainteresowanie.
  • ekuliberda 20.03.14, 18:47
    Ja mogę polecić Klinikę medycyny estetycznej Lookmedica - www.lookmedica.pl/pl/depilacja-laserowa-lodz - byłam, sprawdziłam, po 4 zabiegach się pozbyłam :) Profesjonalna klinika a nie jakiś świeżo założony gabinet.
  • przejazdy24pl 14.08.14, 10:45
    Tylko depilatorium.pl/ -> super ceny, miła obsługa, piękny salon i do tego zniżki :) Np. 20% dla studentów.
  • casey-ka 03.04.14, 07:15
    Witam wszystkich zainteresowanych tematem .
    Jestem w trakcie zabiegów więc z pełną odpowiedzialnością mogę wyrazić swoją opinię.
    Długo wahałam się z podjęciem tego wyzwania, bo zawsze było coś, ale w końcu zdecydowałam się na pozbycie się zbędnego owłosienia i to była jedna z lepszych decyzji.
    Zanim wybrałam stosowny gabinet przeczytałam tysiące postów dotyczących laserowej depilacji. Zachęcona pozytywnymi komentarzami wybrałam sieć Laser DeLux.
    I co tu dużo mówić: myślę, że opinie nie są bezpodstawne.
    W gabinecie przywitały mnie przemiłe panie kosmetolog, przeprowadziły ze mną wywiad medyczny, a potem przeszłyśmy do konkretów. Zabiegi wykonywane są laserem diodowym LightSheer przez wykwalifikowany personel, terminy dostosowuje się do moich możliwości czasowych (rano, południe, wieczór), a do tego wszystkiego można miło pogawędzić z obsługą .
    Przy wyborze salonu nie bez znaczenia były ceny takich usług.
    W tej chwili jest promocja i depilację możemy wykonać od 99 zł do 199 zł za daną partię ciała. Może i nie jest to mała kwota, ale gwarantuję, że dla tych efektów warto wydać każdą złotówkę (oczywiście jeżeli wcześniej wydawałyście kasę na depilację woskiem, depilatory i inne ustrojstwa do golenia).
    Zachęcam do skorzystania z oferty, a dla zainteresowanych podaję bezpośredni link do strony salonu: www.laserdelux.pl/
    Ktoś chętny na dodatkową 20% zniżkę?
    Z mojego polecenia każda osoba zyska dodatkowy rabat na zabiegi.
    Chętnych podjąć wyzwanie zapraszam do kontaktu:
  • przejazdy24pl 14.08.14, 10:46
    Moja mama sprawdzała Depilatorium i tam maja ten najlepszy laser diodowy Vectus. Efekty depilacji tym laserem są duuuużo lepsze od standardowych. Do tego przed zabiegiem jest bezpłatna konsultacja także myślę że warto depilatorium.pl/ :)
  • 234ania 15.09.14, 12:45
    Ja polecam klinike cosmed na al.Kościuszki. Wykupiłam tam chłopakowi zabieg depilacji po czym sama też zapisałam się na zabiegi depilacji (tylko innej części;) Analizowałam wiele salonów w łodzi i wydało mi się, że wykonanie zabiegu w klinice medycznej będzie bezpieczniejsze niz w jakims salonie gdzie nie wiadomo kto wykonuje takie zabiegi. Naprawdę polecam ;)
  • anastazja4390 19.09.14, 22:59
    Ja korzystam z gabinetu Laser Glamour i polecam zapoznać się z ich szeroką ofertą www.laserglamour.pl Profesjonalne podejście, atrakcyjne ceny w stosunku do świadczonych usług.
  • dulinek33 19.10.14, 20:26
    Witajcie,

a słyszeliście o Laser glamour- www.laserglamour.pl ?
    Sam wykonywałem tam depilację laserową zarostu. W tamtym roku i do dnia dzisiejszego nie mam odrastających włosków ;)
  • doris19912007 05.06.19, 10:38
    Słuchajcie! Mogę polecić Salon Depilacji ,,Laserowej Zgoła Włoski’’ z Łodzi. Mam niski próg bólu, a tu beztresowo, miło i cenowo super. Mają fajne rabaty okolicznościowe. Ja skorzystałam ze zniżki na Dzień Kobiet. Dziękuję personelowi za super efekt i polecam wszystkim!
    Dziewczyny, tu macie link salonu: zgolawloski.pl
    I widzę, że mają promkę - minus 25% na pierwszy zabieg!;)
    UWAGA! Na hasło DR01 macie 10% rabatu!
  • an_ia83 28.10.14, 17:25
    Polecam www.beautyskin.com.pl/oferta/laser_vectus
  • carmin70 05.11.14, 15:20
    Ja polecam: www.beauty.com.pl/pl/depilacja-laserowa oprócz tego możesz też skorzystać z oferty depilacji ale pastą cukrową - warto sprawdzić co Panie posiadają w ofercie bo mają dobre ceny :)
  • nikola115 07.12.14, 19:26
    Za namową koleżanki trafiłam do salonu świat kobiet i jestem zadowolona, zabieg bezbolesny i szybko wykonany, polecam www.swiatkobiet.net.pl
  • carolla27 28.01.15, 14:42
    ja polecam zapoznanie sie z ciekawą ofertą www.laserlightsheer.pl/
  • jolka_krejzolka 21.01.16, 15:38
    Spróbuj Soprano Ice potrzebne są tylko 4 zabiegi, mi po pierwszym już pomógł. Widać efekty a jestem po trzech czekam na ostatni Jestem bardzo zadowolona z usług salonu na Niciarniana 9 w Łodzi. Niedaleko studio jest przychodnia Widzew. Ja tam poszłam, bo słyszałam od znajomej dobre opinie i nie zawiodłam się, nie bolało, każdy zabieg szybko mi mijał, kobitki też miłe. Ceny są odpowiednie. Naprawę gorąco polecam, jeśli chodzi o BEZBOLESNĄ depilację czy to nogi czy pachy czy bikini. Zresztą na stronie można poczytać, jakie mają zabiegi. A na ślub robię sobie u nich makijaż i paznokcie. Polecam Studio Urody La Bellezza, Niciarniana 9 w Łodzi.
  • natalia9521 27.04.19, 13:34
    Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby (idziesz na pierwszy zabieg z mojego polecenia a dzięki temu oby dwie strony dostają zniżkę). Przy drugim i kolejnym zabiegu zniżka dla Ciebie może wynieść nawet 100%. Szczegóły: natalia.wierzba95@gmail.com lub 794 066 506
  • cerida 14.06.19, 13:20
    Udzielę bezpłatnie zniżki -20% na depilację dowolnych części ciała (ilość dowolna) w salonach Laser DeLux w całej Polsce. Polecam ich usługi, sama korzystałam kilkukrotnie w różnych miastach i zawsze jestem zadowolona :). Zainteresowanych proszę o kontakt na lelethify@gmail.com, odpisuję maksymalnie w ciągu kilku godzin (zwykle wcześniej), chętnie odpowiem też na wszystkie pytania związane z depilacją.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka