Dodaj do ulubionych

Zabiegi przypominające

22.03.10, 18:20
Witam! Mam pytanie do Studia Laser, ewentualnie do pań które laser robiły już
jakiś czas temu. Jestem po serii zabiegów (od 5 do 8) na różne części ciała.
Jestem bardzo zadowolona. Mam jednak świadomość że po pewnym czasie efekt
słabnie i konieczne będą zabiegi przypominające. Zastanawiam się czy każdy
kolejny robiony jest większą mocą lasera? Bo te ostatnie robiłam już sporymi
dawkami i ciekawa jestem czy za jakiś czas wytrzymałabym większą moc.
Edytor zaawansowany
  • impresja_switu 30.04.10, 10:52
    nie wydaje mi się,by jakoś znacząco zwiększano siłę lasera za każdym
    razem...ale mogę się mylić, bo specjalistką nie jestem;) ja jestem po 4
    zabiegach na łydki w SL właśnie,z czego czwarty robiłam z dość dużą
    przerwą, kilkumiesięczną od wcześniejszych zabiegów. nie dam sobie ręki
    uciąć, ale chyba siła lasera była podobna do 3 zabiegu...ale niech się
    ktos ze studia wypowie, bo mówię,że pewna nie jestem. Tak czy siak
    efekty super, wiec nawet gdyby troche szczypało to warto wytrzymać:)
  • studiolaser 06.05.10, 04:51
    To oczywiscie zalezy od wielu czynników.Natomiast uśredniając
    staramy się zwiększać gęstość energii lasera. Ale nie zawsze jest to
    możliwe.
  • ksawera_1 02.10.10, 09:53
    Ja miałam robione z większą mocą na łydkach i da się wytrzymać ale z twarzą bym nie ryzykowała bo bym bała się popażenia.
  • emilka.dwa 04.10.10, 13:32
    ja miałam robioną gw, brodę i policzki, ale nie w studio laser ale w bodylaser. Też mają laser lightsheer. Zanim zdecydowałam się na laser, zrobiłam badania u endokrynologa. W zasadzie nic nie wyszło. Jedynie prolaktyna była przekroczona. Miałam do wyboru, albo tabletki hormonalne albo jakoś sobie inaczej poradzić. O tabletkach czytałam na forach, że mają różne skutki uboczne, depresja itd. Po laserze jest ok. żeby nie było widać na zabiegi starałam się przychodzić w pt lub sobotę. Wiadomo buzia czerwona i te kropki. Teraz będzie już prawie 3 lata od ostatniego. Nie mogę powiedzieć, żeby nic nie odrastało, ale jest zdecydowanie lepiej.
  • 0lenka76 23.05.14, 08:08
    zabieg przypominający jest wskazany raz do roku po przebytej depilacji, wtedy jedno podejście w zupełności wystarcza i nie trzeba już wykonywać całej serii jak za pierwszym razem - dlatego warto pilnować terminów ;) - taniej wychodzi
  • olwin 12.06.14, 13:18
    Witam
    Zabiegi przypominające należy wykonywać według potrzeb po przebytej serii. Na początku może być zabieg przypominający po 3 miesiącach, następny po 5, 12 itd. Włoski, które pozostają są cienkie i jasne. Gdy już zaczną nam przeszkadzać trzeba zrobić zabieg przypominający.
    Jeśli chodzi o moc, to możecie się dowiedzieć jaki laser stosuje laser i jaki jest jego zakres mocy. Każdorazowo po zabiegu powinni wam mówić, jaka była moc. Jeśli nie, to zawsze możecie zapytać, choć powinno to być powiedziane na początku.

olwin.pl/
  • ryska23 17.08.16, 12:40
    Ja robiłam zabiegi w gabinecie QClinique (www.qclinique.pl), nie wiem, czy w Studiu Laser używają takiego samego urządzenia. U mnie zabiegi przypominające, a depilację robiłam 5 lat temu, więc kilka ich robiłam, nie były jakoś szczególnie bolesne, na pewno nie bardziej niż te na początku :)
  • krasnale1314 18.08.16, 12:40
    ryska23 - to już przesada, żeby tak nachalnie reklamować gabinet QClinique, jesteś jego pracownikiem czy właścicielem? Wchodząc na forum dotyczące depilacji widzę w każdym temacie Twoje odpowiedzi wraz z odnośnikiem do strony salonu... Myślisz, że takie zagrywki skłonią ludzi do skorzystania z Waszej oferty? Nawet nie macie lasera diodowego tylko IPL, który jak od dawna już wiadomo, jest nieporównywalnie mniej skuteczny i nietrwały. Żenada.
    PS. Szanowni użytkownicy forum zwróćcie uwagę na aktywność ryska23 dnia 17.08.16 - wręcz natrętne zachwalanie jednego z warszawskich salonów, kiepski marketing szeptany.....
  • natalia9521 24.08.16, 10:28
    Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby (idziesz na pierwszy zabieg z mojego polecenia a dzięki temu oby dwie strony dostają zniżkę). Przy drugim i kolejnym zabiegu zniżka dla Ciebie może wynieść nawet 100%. Szczegóły: natalia.wierzba95@ gmail.com lub 794 066 506
  • natalia9521 15.10.16, 13:11
    Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby (idziesz na pierwszy zabieg z mojego polecenia a dzięki temu oby dwie strony dostają zniżkę). Przy drugim i kolejnym zabiegu zniżka dla Ciebie może wynieść nawet 100%. Szczegóły: natalia.wierzba95@gmail.com lub 794 066 506

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka