Dodaj do ulubionych

depilator laserowy

18.03.13, 18:07
Czy któraś używa depilatora laserowego? Sporo ich w necie tylko ciekawe jak ze skutecznością. Upatrzyłam sobie taki www.vitalab.pl/70,rio-l(...)ir-remover.html tylko ciekawe jakie tak naprawdę to daje efekty. Może ktoś używa i może mi jakiś polecić ?
Edytor zaawansowany
  • myeuforii 20.06.13, 13:16
    Wczoraj wieczorem otrzymałam Me My Elos Pro Ultra 120.000 strzałów. Dziś wieczorem zaczynam sesje, a rezultaty i opinie na temat Pro Ultra będę zamieszczać na swoim blogu , zapraszam :
    kobieta-matka.pl/
  • amanda2008 24.06.13, 14:53
    Też szukam takiego depilatora i jakoś nie mogę się zdecydować jaki? Więc także z chęcią posłucham rad.
    --
    stylowi.pl/kategoria/Slub-i-inne-wydarzenia - moja ulubiona kategoria.
  • sy-lwia27 11.07.13, 20:49
    Bardzo polecam depilator laserowy Silk'n Flash&Go kupiłam go kilka miesięcy temu www.tomsoft.com.pl/opis.php?t=Silkn%20Flash&Go%20Depilator%20laserowy%20%28w%20komplecie%202%20lampy%29&towarID=10008&kategoriaID=378 efekty są super!
  • agne.ss 14.07.13, 16:05
    Koniecznie chcesz laserowy? ja bym nie ryzykowała z takim tanim sprzętem, wiele juz było takich przypadków że kogoś laser poparzył, uczulił czy po prostu nie dawał żadnych efektów. Urządzenie którym sama będziesz robić zabiegi ważne żeby było bezpieczne dla skóry. Moja koleżanka z pracy kupiła sobie teraz taki domowy depilator ale IPL, który można go testowac 3 miesiace i zwrócic w razie niezadowolenia. Fajnie, bo nic w sumie sie nie ryzykuje.
  • agnieszkae25 18.07.13, 13:22
    Ja bym się bała chyba wykonywać samodzielnie takie coś. Moja koleżanka miała oparzenia po depilacji w salonie, więc co dopiero samodzielnie?
    --
    kosmeteria
  • agne.ss 22.07.13, 11:36
    ale była na zabiegu laserowym czy ipl?
  • martitka_88 04.08.13, 22:07
    Ja także używam depilatora Silk'n Flash&Go, ale kupiłam wersję Lux. Jestem bardzo zadowolona z efektów, choć na niektórych partiach ciała trzeba trochę cierpliwości, ale za to nóżki już po kilku zabiegach pokazały, że było warto. Jeśli chodzi o jego obsługę, to jest bardzo prosta i nie wydaje mi się żeby można było zrobić sobie nim krzywdę.
  • dariafuria 01.10.13, 19:30
    No właśnie jeśli chodzi o finanse to lepiej mieć własne urządzenie np. taki domowy ipl kupujesz za ok. półtora tysiąca a wystarcza Ci na kilka lat, tylko wiadomo, że trzeba częściej zabiegi robić. Laser to koszt kilku tysięcy i wcale nie ma gwarancji, że po paru latach nie trzeba będzie powtarzać.
  • dariafuria 02.10.13, 22:53
    300zł x min. 3 na każdą część ciała, czyli pachy + bikini + łydki + uda = 3600 + przypominające TO JEST kilka tysięcy:) Co do poparzeń to właśnie nie słyszalam nigdy, żeby się ktoś sam poparzył, a odnośnie samego sprzętu, to ja akurat czytałam najwięcej o ipl Philipsa i opinie w większości były pozytywne, ale może inne są gorsze. Najważniejsze, że jak ktoś nie chce lub nie może chodzić do gabinetów to ma alternatywę.
  • asienka773 28.11.13, 12:01
    Faktycznie są to spore pieniądze jak chce się wydepilować pachy, nogi i bikini. Mimo wszystko ja bym nie ryzykowała i nie próbowała depilacji sama w domu. W salonie wykonuje to osoba doświadczona. Ja poddawałam się depilacji laserowej i bolało tochę kiedy pieniądze się wydawało, ale i tak uważam że to dobrze wydane pieniądze.
  • dariafuria 03.12.13, 21:37
    Przecież te urządzenia (oczywiście myślę o sprawdzonych, markowych) są właśnie tak skonstruowane, żeby każdy mógł ich sam używać bez żadnego ryzyka.
    PS. a z tym doświadczeniem to akurat różnie bywa...
  • bedzik924 28.11.13, 14:20
    Polecam cosmetix-sklep.pl/index.php

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka