Dodaj do ulubionych

depilacja laserowa Poznaniu

11.09.06, 21:20
Jeżeli ktoś mial robiona depilację w Pozaniu to proszę o informacje który
gabinet jest najlepszy i najskuteczniejszy. Czy zbieg depilacji laserowej
jest na stałe?
Edytor zaawansowany
  • kabalaa 12.09.06, 11:52
    Ja mogę Ci polecić z czystym sumieniem Studio Laser na Strzeleckiej. Robiłam
    nogi. Są najtańsi i bardzo dokładnie wykonują zabiegi. Pochodz sobie po forum i
    poczytaj. Maja najlepsze rekomendacje i ja dlatego też tam poszłam. Mogę CI
    doradzić ze jezeli jesteś niewytrzymała na ból to sobie emlą posmaruj wcześniej
    ale jezeli nie jesteś az tak badzo wrażliwa to myslę ze spokojnie wytrzymasz.
    Tam jest bardzo miła Pani która Ci wszystko wyjaśni na konsultacji. Nawet jeśli
    nie jesteś zdecydowana idz sobie na bezpłatną konsultację. Jezeli coś Ci się
    nie spodoba to nie pojdziesz:) ja po raz pierwszy poszlam z takim
    nastawieniem.
  • nataszapoznan1982 01.03.15, 00:42
    ja natomiast Panią Magdę Suszkę na Katowickiej w instytucie. Specjalizują się w makijażu permanentym i laserze. Bardzo czysto i dokładnie. Pachy robiła 4 zabiegi. Sprawdz sobie esthetique Katowicka
  • karola402 23.10.13, 16:26
    Jestem w trakcie serii na bikini i pachy. Włosów mam już niewiele więc polecam. Ja byłam Studiu Esthetic na Winogradach
  • beba75 29.12.13, 19:01
    Witam,
    polecam salony sieciowe Laser DeLux (ja korzystałam w Sosnowcu), ale w Łodzi też jest:)
    www.depilacjalux.pl/kontakt/poznan/
    Obsługa bardzo sympatyczna z odpowiednimi kwalifikacjami. Bez problemu można uzgodnić termin zabiegów dostosowany do naszych wymagań.
    Do dyspozycji najskuteczniejszy laser diodowy Light Sheer.
    Jestem w trakcie zabiegów na cztery partie ciała.
    Efekty (i to duże) zaobserwowałam już w kilka tygodni po pierwszych zabiegach-włoski wypadają, a skóra robi się GŁADKA!!! Nareszcie !

Ponieważ jestem ich klientką mam możliwość zapewnić zniżkę kolejnym osobom wybierającym się na depilację.
    Osoba z mojego polecenia dostanie 20% zniżki na pierwszy zabieg.

W tej chwili ceny są naprawdę przystępne, więc lepszej okazji nie będzie.
    Sprawdzałam ceny w różnych salonach i Laser DeLux jest naprawdę konkurencyjny na rynku.

Pamiętajcie - tam macie do dyspozycji laser diodowy, a nie jakiś IPL, który niestety gładkości Wam nie zapewni :/

Jeżeli macie jakieś pytania, proszę pisać - chętnie odpowiem :)

Zapraszam: greeneyed7@o2.pl
  • barbara_migdal 03.02.14, 18:04
    Ja radzę wybrać depilację woskiem. Przy laserowej różnie bywa i nie ma żadnej gwarancji że włosy nie zaczną odrastać już po miesiącu. Sprawdż to
    www.snuper.pl/okazja/1900-zl-zamiast-6000-zl-depilacja-pach-i-bikini-lub-calych-nog-w-renomowanym-salonie-44-na-ur
  • 0lenka76 26.03.14, 08:41
    Cześć,
    Ja wykonywałam swoją depilację w gabinecie u dr Lichaja i mogę to miejsce polecić każdemu. Jestem bardzo zadowolona z efektów:
    Gabinet Medycyny Estetycznej Medest ul Parkowa 1/1
  • dlaznajomychdorcia 02.04.14, 18:27
    Ja byłam u dr. Romaszkowej - www.dermatolog-poznan.info/depilacja.html - po 4 zabiegach pozbyłam się niemal 100 % niechcianego owłosienia (odrasta ledwie klika jaśniutkich włosków) Jak na razie wygląda na to, że na stałe :) To był laser IPL.
  • nataszapoznan1982 01.03.15, 00:44
    light sheer jest na 6-12 lat to jedyny gwarantowany laser. Polecam Esthetique Alicja Modrzyk robi magda bardzo profesjonalna kobieta, dokładna i sterylna. jestem zadowolona bardzo.
  • paulina_71 05.10.15, 21:51
    Proszę Was! Przed depilacją dobrze żeby obejrzał skórę dermatolog. Moją koleżankę jedna kosmetyczka strasznie poparzyła.
    Niestety dobry laser depilacyjny to koszt ok 300 000 zł, więc zabieg nim nie może kosztować 100 zł.
    Proszę Was uważajcie gdzie idziecie. Są lasery ze specjalną płytką chłodzącą i to jest godne polecenia. Poznań jest drogi poszukajcie lepiej kilkanaście kilometrów za nim, można zaoszczędzić parę stówek. Ja byłam w Tarnowie Podgórnym i jestem zachwycona. Polecam.
  • sesjebankowe 01.03.15, 15:13
    Najskuteczniejszy do usuwania owłosienia jest laser lightsheer w kilku gabinetach w Poznaniu można z niego skorzystać, jednak wydepiluj.pl depilacja laserowa w 100% nie usunie wszystkich włosów,wszystko zależy od włosa i od typu skóry.
  • 1kajka83 05.11.15, 12:08
    Ja byłam na laserze Lightsheer w Klinice Mona Lisa na Marcelińskiej w Poznaniu – łydki, pachy i bikini – serie po 4 zabiegi. Jestem bardzo zadowolona z efektów! Mogę polecić to miejsce, laserują od dawna, pełen profesjonalizm - konsultacja, wywiad, informacje o przeciwwskazaniach, możliwych reakcjach plus próba laserowa. Pracują tam dziewczyny, które znają się na rzeczy, laserują sprawnie i da się wytrzymać, bo wiadomo, że trochę boli (jak ukłucie szpilką). Jak korzystałam z promocji, warto patrzeć na ich stronie jakie mają akurat rabaty.:)
  • nathalie535 13.11.15, 09:48
    Hejka :) Jestem z Poznania , konkretnie z Jeżyc. Szukałam długo jakiegoś fajnego salonu co robi depilację laserową... trafiłam zupełnie przypadkiem na nowo otwarty salon Mona Lisa na Marcelińskiej. Robią tam różne zabiegi, nie tylko laser. Zdecydowałam się na laserowe usuwanie owłosienia z pach, bo ileż można golić pachy i męczyć się z włoskami zwłaszcza jak przychodzi lato. Zaryzykowałam i poszłam na pierwszy zabieg. Muszę Wam powiedzieć, że prawie nie bolało,Wiadomo, że zabieg trzeba powtarzać, z tym się trzeba liczyć. Już po pierwszym zabiegu widać efekty. Już nie mogę się doczekać, aż problem całkiem zniknie i już nie trzeba będzie golić pach. Polecam Wam dziewczyny jeśli szukacie jakiegoś skutecznego salonu co działa z laserem to śmiało mogę polecić Mona Lisę w Poznaniu na Marcelińśkiej wystarczy zadzwonić i się umówić. :) Jak już skończę całą serię na pachy to dam Wam znać :))
  • inga2016 18.01.16, 21:32
    Polecam Gabinet Salus na ul. Swoboda 20 (Poznań Grunwald). Rewelacyjna babeczka - Agata Mańkowska! Podobno zrobiła doktorat z laserów i tylko w tym się specjalizuje. Dla mnie bomba bo specjalnie nie bolało!
  • jagi27 25.01.16, 17:29
    Jagi27 Polecam laser diodowy Vectus jestem po 3 zabiegu -rewelacja nie spodziewałam się aż takich efektów.Troszkę boli ,ale do wytrzymania. Chodzę do Beauty& Beauty w Luboniu pani Agnieszka super a ceny bardzo bardzo dostępne
  • anna.maria.am 23.01.18, 11:03
    Bylam u niej na zamykaniu naczynek- faktycznie zna sie kobieta. Jakim laserem wykonuja depilacje i jak efekty u Ciebie?
  • leorr 20.01.16, 12:35
    Wyłącznie laser diodowym light sheer. Na gruponie jest wiele ofert taniej depilacji laserem IPL ale nie jest to laser ale fotodepilacja. Zabiegi nie są wcale skuteczne oraz włoski odrastają... Byłam na kilku w przeszłości jak jeszcze chodziłam na studia. Co z tego,.zę było tanio skoro wszystko odrosło...
    Obecnie jestem po depilacji laserem diodowym oraz efekt jest znacznie lepszy. Chodziłam tutaj: www.laserdelux.pl/poznan ( jest to salon w Poznaniu na Jana Kochanowskiego).Jestem zadowolona z efektu oraz nie mam praktycznie włosków na nogach.
  • doris098 28.01.16, 21:25
    Nie wiem, który gabinet jest najlepszy, bo byłam tylko w dwóch, w jednym na depilacji światłem - efekt marny, więc nie będę pisać gdzie... Później poczytałam, że IPL to przeżytek i najlepiej iść na Lightsheer, więc wykupiłam sobie serię zabiegów w pakiecie, bo wychodziło taniej (w sumie 4) i wydepilowałam.... BIKINI :D Miałam już dość ciągłego golenia, ranek, które później bolały w trakcie zbliżeń, ciągle odrastających włosków, czarnych kropek i czerwonych krostek. I faktycznie dzięki zabiegom laserowym pozbyłam się wreszcie włosków, właściwie nie mam wcale na wargach, a po bokach (bo na środku zostawiłam paseczek) czasem kilka słabych włosków wychodzi, ale wystarczy, że raz na tydzień zgolę je pod prysznicem (wcześniej goliłam się codziennie!!!). Przyznam, że po pierwszym zabiegu żałowałam, bo bolało, a włoski po jakimś czasie odrosły, ale z każdym kolejnym zabiegiem było lepiej i na szczęście na 4 się skończyło. :) I ufff, problem z głowy. :) Polecam wszystkim laskom, które lubią być TAM gładkie, bez "kujaków". ;) Jakby co mogę polecić gabinet, w którym miałam zabiegi, teraz chodzę tam często na inne zabiegi też, bo polubiłam to miejsce i babeczki (a trzeba przynać, że obawiałam się, komu będę pokazywać swoje intymne miejsca, ale było naprawdę spoko) - Mona Lisa na Marcelińskiej, w takim dość nowym atanerze. Pracuję w biurowcu obok, więc mam blisko po pracy. :D
  • matka-polka098 07.02.16, 20:24
    Ja też robiłam bikini w Mona Lisie, 4 zabiegi, jest gładko, jestem zachwycona. :) P.S. Trochę bolało...
  • soraya1992 25.09.16, 20:29
    Trochę bolało to mało powiedziane, testowałam już IPL, i dwie wersje Light Sheera. Jedyny laser diodowy niemalże bezbolesny jest w gabinecie Pani dr Stajkowskiej w Poznaniu - Mediwa Clinic. To laser ze skanerem Linscan - polecam
  • anna.maria.am 23.01.18, 11:02
    a jaki maja laser? tez mysle nad Mona lisa
  • soraya1992 25.09.16, 20:40
    Polecam zabieg depilacji laserem diodowym Linscan u Pani dr dermatolog Stajkowskiej. Profesjonalnie a co najważniejsze całkowicie bezboleśnie co jest bardzo zaskakujące po moich wcześniejszych doświadczeniach z IPL i Lightsheerem. Jeśli więc oczekujesz skuteczności tylko laser diodowy, wszystkie IPL są beznadziejne. Jeśli szukasz profesjonalizmu i bezbolesnego zabiegu - tylko dr Stajkowska. Trafiłam tam na leser przypadkowo, ponieważ Pani dr leczyła mnie z trądziku (rewelacja) a teraz jestem po dwóch zabiegach depilacji, efekt jest super.
  • lekarzmedycyny2 10.01.18, 12:28
    Jeśli chodzi o skuteczną podkreślę skuteczną depilację laserową w Poznaniu to polecam zainteresować się zabiegiem w www.dermexpert.pl/oferta,laserowe-usuwanie-owlosienia.html
  • anna.maria.am 23.01.18, 11:01
    podlaczam sie do pytania. Robilam zabieg w Leni* i nie jestem zadowolona. Skusilam sie na jedna z ich licznych promocji, ale bylo widac ze ich laser juz swoje przeszedl wiec chyba stracil swoja moc wiec efektow nie ma. Redukcja o ok 40% na bikini po 5 zabiegach.
  • natalia9521 22.08.18, 08:03
    Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby (idziesz na pierwszy zabieg z mojego polecenia a dzięki temu oby dwie strony dostają zniżkę). Przy drugim i kolejnym zabiegu zniżka dla Ciebie może wynieść nawet 100%. Szczegóły: natalia.wierzba95@gmail.com lub 794 066 506
  • cerida 10.10.18, 12:41
    Udzielę bezpłatnie zniżki -20% na depilację dowolnych części ciała (ilość dowolna) w salonach Laser DeLux w całej Polsce. Polecam ich usługi, sama korzystałam kilkukrotnie w różnych miastach i zawsze jestem zadowolona :). Zainteresowanych proszę o kontakt na lelethify@gmail.com, odpisuję maksymalnie w ciągu kilku godzin (zwykle wcześniej), chętnie odpowiem też na wszystkie pytania związane z depilacją.
  • natalia9521 13.01.19, 11:10
    Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby (idziesz na pierwszy zabieg z mojego polecenia a dzięki temu oby dwie strony dostają zniżkę). Przy drugim i kolejnym zabiegu zniżka dla Ciebie może wynieść nawet 100%. Szczegóły: natalia.wierzba95@gmail.com lub 794 066 506
  • gabi94 11.03.19, 09:41
    ja już wiele razy korzystałam z gabinetu Wyspa-urody.pl - ulica Długa 14/5 w Poznaniu.
    Zabiegi praktycznie bezbolesne laserem light sheer. Po kilku zabiegach włoski całkowicie znikneły :) Także polecam www.wyspa-urody.pl/depilacja-laserowa
  • natalia9521 27.04.19, 13:28

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka