Dodaj do ulubionych

laser w białymsotku

28.10.08, 19:27
Dziewczyny napiszcie coś o gabinetach w Białymstoku, w którym wykonują
depilację laserem, czy widzicie jakieś efekty i ile zapłaciłyście. No i
oczywiście, który byście poleciły. z góry dziękuje wszystkim za odpowiedzi:)
Edytor zaawansowany
  • 16.12.08, 17:44
    Witam

Ja zrobiłam sobie ręce 2,5 roku temu w Dermedice - 3 zabiegi. Jestem zadowolona
    z efektów, szczególnie na przedramieniu widać efekty - włosy odrosły ale
    nieliczne i słabe ( a były bardzo gęste i ciemne). Jednak niezadowolona jestem z
    tego,że miałam dostać zniżkę a jej w końcu nie otrzymałam i na lewej ręce widać
    miejsce, całą ścieżkę, którą ominięto podczas zabiegu. Teraz idę zobaczyć jak
    zrobią mi bikini w Dermalu. Wiem, że na Rocha jest jakiś gabinet kosmetyczny
    wykonujący takie zabiegi,ale zero opinii.
    Proszę o opinie osób, które były w Dermalu.
  • 16.12.08, 20:40
    Jestem po 2-gim zabiegu w Dermedica ul. Wojskowa 4, powolutku widać
    efekty ale przede mną pewnie jeszcze kilka zabiegów. Ja płacę za
    zabieg 450 zł (twarz).
  • 20.12.08, 11:29
    Laser robią jeszcze w Damianie w Białym.
    Babajaga, to chyba drogo - 450 za taką powierzchnię?
  • 26.12.08, 21:35
    Sprawdzałam w innym gabinecie i tyle samo by mnie wyniosło, widocznie ceny tak
    się kształtują w Białym.
  • 10.03.09, 14:07
    ja kiedyś byłam na pachach na ul. Św. Rocha gabinet-dermatologia.prv.pl/
    , to było z trzy lata temu i jest ok, tylko,że oni tam mają laser aleksandrytowy
    a teraz bym chciała na diodowy. Wiadomo, że jest Dermedica, która mnie zupełnie
    nie przekonuje (ceny mają moim zdaniem zbyt wysokie), Dermal (ostatnio
    rozmawiałam z Panią , która te zabiegi wykonuje i wydaje się konkretna ale jak
    jest w rzeczywistości? robił ktoś w Dermalu?)no i na Rocha jest Medica(jak byłam
    na miejscu to dziewczyna w recepcji wydawała się konkretna ale po rozmowie
    telefonicznej z Panią, która wykonuje zabiegi zrezygnowałam, jakoś ciężko było
    mi wyobrazić, żeby miała mi robić depilacje bikini :/ ) dziewczyny a wy jakie
    macie doświadczenia z białostockimi gabinetami? bo patrząc na kolejki w Dermalu
    i Dermedice wygląda na to, że jednak sporo osób decyduje się na zabiegi u nas
  • 19.03.09, 00:27
    jeszcze wykonuja laserowa depilacje w centrum medycznym damiana. ja jednak zdecydowalam sie wykonac ten zabieg w warszawie, bo wychodzi taniej (nawet liczac koszty przejazdu) niz w bialymstoku.
    na poczatku zamierzalam wykonac zabieg w dermalu i nawet zapisalam sie na zabieg. poszlam i co sie okazalo - nie wykonuja tam proby laserowej (jak o to spytalam to pan mi powiedzial, ze moze zrobic, ale bede musiala mu 100zl za to zaplacic, a potem oczywiscie za caly zabieg.. - chcialam robic lydki). pan przekonywal mnie ze zrobil juz tyleeeee takich zabiegow, ze wie z jaka moca trzeba naswietlac. mnie to jednak nie przekonalo i zrezygnowalam, bo nie chcialam miec poparzonych nog. swoja droga moja siostra, ktora wykonala tam 1 zabieg, miala. duzo wydzwanialam w poszukiwaniu gabinetu w bialymstoku.. dermal, dermedica, centrum damiana to chyba takie glowne. jednak ceny te same - za lydki chca 500 zl. porownalam to z oferta w wawie i robienie w stolicy wynosi mnie 320 zl do czego trzeba doliczyc koszty przejazdu. ale tam przynajmniej zrobiono mi bezplatna probe laserowa. i jestem zadowolona.
    a co do tego ze w dermalu i dermedice jest duzo klientow, to proste... przeciez wyboru to my w naszym miescie nie mamy...
    pozdrawiam
  • 29.03.09, 16:21
    Witam, polecam wycieczkę do Warszawy, w kilku gabinetach mają
    najnowoczesniejszy laser diodowy lightsheer, ja już jestem po
    pierwszym zabiegu i efekty są super. Przynajmniej wiem, że nie
    wyrzuciłam pieniędzy w błoto. Pozdrawiam
  • 06.04.09, 08:57
    a ja jestem po pierwszym zabiegu na łydki w medice, koszt 500zł, ogólnie
    zadowolona jestem, a w Warszawie gdzie robiłyście?
  • 10.04.09, 10:40
    ja zrobilam w bodylaser
  • 19.11.09, 22:45
    Witaj. Ja robiła laserem w Wawie w beauty laser studio. Sporo taniej
    to wychodzi.
  • 27.10.09, 16:49
    czesc,smialo moge Ci polecic Studio Line w Białymstoku przy
    ul.Słonimskiej.Niedawno skonczylam tam serie zabiegow na pachy i
    zaczynam teraz zabiegi na okolice bikini.Bardzo mila i profesjonalna
    obsluga z warszawy. Panie maja najnowszy sprzet,laser diodowy Light
    Sheer XC.Naprawde nie trzeba jezdzic az do warszawy,zeby uzyskac
    takie efekty.Jestem bardzo zadowolona, polecam.
  • 08.12.14, 00:59
    hej, ja robię zabiegi w Salonie DiamondSkin na Sienkiewicza, doświadczona pani, miła i fachowa obsługa, przystępne ceny i przede wszystkim fajne efekty, ja robiłam pachy bikini i łydki, jestem zadowolona z efektów także polecam z czystym sumieniem. Adres strony dla zainteresowanych www.diamondskin.pl
  • 16.12.15, 20:53
    zajrzyjcie na stronę elite-kosmetologia.pl na Warszawskiej 44. Mają promocję na pierwszy zabieg od 50 zł laserem diodowym i na mikrodermabrazję diamentową.
  • 17.03.15, 14:40
    Polecam Laser DeLux, korzystałam z ich usług w Warszawie, a niedawno otworzył się oddział w Białymstoku. Mają mega niskie ceny 199zł za jedną partię, a do tego dodatkowe promocje. Jestem po zabiegu na nogi i jestem bardzo zadowolona, zapisałam się również na pachy i bikini. Już nie mogę się doczekać:D A tak w ogóle szukam "przyjaciółki" z Białegostoku. Otrzyma na wstępie 20% rabatu na zabieg. Dajcie znać jak ktoś chętny
  • 19.03.15, 21:50
    Jak laser to tylko prawdziwy, nie żadne tam IPL. Ja robiłam 3 zabiegi laserem diodowym Vectus w tym gabinecie www.salonteresa.pl i włosów prawie już nie mam - zostało ok 15%, a byłam mocno owłosiona. Robiłam pachy, bikini i całe nogi. Polecam, zabieg szybki, dokładny i co najważniejsze skuteczny.
  • 17.11.15, 19:54
    vectus to chyba jedyny laser medyczny na świecie, mam porównanie z light sheerem i powiem Wam że vectus zdecydowanie wygrywa
  • 28.04.16, 15:42
    Witam :D z chęcią udzielę komuś -20% na PIERWSZY zabieg w LASER DELUX (można wykorzystać w salonach na terenie całej Polski). Sama również skorzystałam z takiej okazji, świetna sprawa, naprawdę POLECAM :) osoba polecana otrzyma zniżkę w wysokości 20%, a polecająca 50%. JESTEM ZADOWOLONA Z ZABIEGU i będę go powtarzać ;) proszę o wiadomość: lollciiaa@gazeta.pl
  • 29.04.16, 09:34
    Witam. Mam do zaoferowania zniżkę na pierwszy zabieg w salonie Laser DeLux na terenie całej Polski w wysokości 20%. Sama jestem po kilku wizytach depilacji laserowej jak i redukcji rozstępów i z czystym sumieniem mogę polecić te zabiegi.
    Proszę o kontakt agga2612@wp.pl
  • 01.05.16, 16:28
    Witam! Chętnie polecę osobę w Laser DeLux, dzięki temu osoba otrzyma 20% zniżki na zabieg depilacji laserowej. Ja jestem już po dwóch zabiegach na nogi we Wrocławiu i widać super efekty, także naprawdę warto :) Zainteresowanych proszę o kontakt na mail: rekin.86@tlen.pl lub 793157145 Pozdrawiam! Gosia :)
  • 04.05.16, 11:32
    Witam. Mam do zaoferowania zniżkę na pierwszy zabieg w salonie Laser DeLux na terenie całej Polski w wysokości 25%. Sama jestem po kilku wizytach w Kielcach depilacji laserowej jak i redukcji rozstępów i z czystym sumieniem mogę polecić te zabiegi.
  • 27.05.16, 20:51
    Witam :D z chęcią udzielę komuś -20% na PIERWSZY zabieg w LASER DELUX (można wykorzystać w salonach na terenie całej Polski). Sama również skorzystałam z takiej okazji, świetna sprawa :) osoba polecana otrzyma zniżkę w wysokości 20%, a polecająca 50%. JESTEM ZADOWOLONA Z ZABIEGU i będę go powtarzać ;) proszę o wiadomość: lollciiaa@gazeta.pl
  • 29.05.16, 16:32
    Witam.
    Mam do zaoferowania zniżkę na pierwszy zabieg w salonie Laser DeLux na terenie całej Polski w wysokości 20%. Sama jestem po kilku wizytach w Laser DeLux depilacji laserowej jak i redukcji rozstępów i z czystym sumieniem mogę polecić te zabiegi. Efekty są bardzo zadowalające.
    Obie możemy zyskać rabat.
  • 10.01.17, 19:41
    Polecam Lasermedica na Młynowej ( nowa kamienica) . Jestem po 3 zabiegach na pachy i po zamykaniu naczynek- efekty sa rewelacyjne!! Miła i profesjonalna obsługa.
  • 20.01.17, 18:39
    Zapraszam na zabiegi depilacji laserowej .
    Profesjonalnie bezboleśnie , atrakcyjne ceny .

www.epilight.pl
  • 20.01.17, 18:43
    Zapraszam na zabiegi depilacji laserowej .
    Profesjonalnie , skutecznie,bezboleśnie-- atrakcyjne ceny .

www.epilight.pl
  • 22.01.17, 10:14
    Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby (idziesz na pierwszy zabieg z mojego polecenia a dzięki temu oby dwie strony dostają zniżkę). Przy drugim i kolejnym zabiegu zniżka dla Ciebie może wynieść nawet 100%. Szczegóły: natalia.wierzba95@gmail.com lub 794 066 506

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.