Dodaj do ulubionych

czy zna ktos REVISION W KRAKOWIE??(opinie)

04.11.08, 10:24
cześć wybieram sie na depilacje laserowa i słyszałam o tym gabinecie
raczej pozytywne opinie ale chciała bym posuchac innych!!
Edytor zaawansowany
  • mama54 12.12.08, 21:46
    witam, ja jestem własnie po 3 zabiegu w Revision i jestem bardzo zadowolona.
    Wybrałam ich, poniewaz pozytywne opinie sprawiły, że zaufałam Revision. Za
    pierwszym razem obsługiwała mnie wychwalana na tym forum pani Marlena, zatem
    byłam zadowolona, że akurat na nia trafiłam:) Następną wizytą trafiłam na pania
    Natalię i okazało się, że jest o wiele sympatyczniejsza niz ta pierwsza! Zatem
    dzwoniąc po raz 3 zastrzegłam sobie, że chce by była to pani Natalia!:))
    Robiłam depilację brody, za pierwszym razem przeżyłam szok, bo byłam cała w
    ciemnych "plamach". Co prawda robią wczesniej próbę, ale inaczej wygląda to
    później na całej brodzie... :/ Na szczęście miałam kilka dni wolnego i mogłam
    dosłownie ukrywać się w domu :( Drugi i trzeci zabieg był juz ok i tak naprawde
    właściwie nie było śladu poza niewielkim zaczerwienieniem. Ponoć to normalne, że
    za pierwszym razem gdy włoski są bardzo sztywne i grube to dochodzi do w/w
    efektu końcowego. Jeżeli będzie potrzebna kolejna wizyta to oczywiście również
    się do nich wybiore- tym bardziej, że 4 i 5 wizyte mają 50% taniej.
  • malwinakocur1234 17.12.08, 13:46
    fakt, mają dobrą sławę, ja teraz decyduję się na bikini, łydki wyglądaja
    świetnie, robię zabiegi u pani Marleny i moge ją polecić :)dowiadywalam sie juz
    i na swieta jest podobno zniżka 25%
  • justi.kom 02.04.09, 12:05
    w revision od 3 zabiegu jest znizka 50 % a na pierwszy jesli jestes studentka 10
    % mysle ze warto ... słyszałam równiez ze wprowadzaja srebrne i złote karty ze
    znizkami!!!!!
  • kasia_iga 19.12.08, 10:45
    hej, ja bylam wczoraj na probnej depilacji, i ide na zabied w poniedzialek. za
    bikini glebokie i brzusz do pepka pani powiedziala mi 450 zl. jest to cedna po
    25%znizce swiatecznej. bolalo jak fiks, ale kupilam juz duza tubke emli, i bede
    sie smarowac. pozdrowienia:)
  • iwona.j2 26.12.08, 13:06
    Ja nie byłam zadowolona z zabiegów w tym gabinecie. Przykro mi :-(
    Mogę tylko poradzić, żebyście dziewczyny uważały na to, żeby włosy podczas zabiegu były bardzo dokładnie zgolone (zminimalizujecie przykre efekty po zabiegu). No i radziłabym też w miarę możliwości sprawdzać, czy zabieg jest przeprowadzany dokładnie, tzn. miejsce przy miejscu. Powodzenia!
  • mikik3 06.02.09, 19:47
    NIestety ja również nie byłam zadowolona z ich usługi , zostałam
    poparzona i poszłam do dermedu na kolejne zabiegi, gdzie bardzo
    fachowo i profesjonalnie leczyłam się z ran po REVISION.Długo to
    trwało i następne zabiegi robiłam właśnie w dermedzie, mają naprawde
    największe doświadczenie na rynku , co potwierdzają dyplomy.
    Pozdrawiam.
  • yena5 07.03.09, 12:16
    jeżeli chodzi o depilację to niestety nie wiem, ale byłam ostatnio na peelingu
    kawitacyjnym i zabiegu normalizującym oraz na regulacji brwi z henną. Jedyne z
    czego byłam zadowolona to peeling. Zabieg który nazywał się wewnętrzna harmonia
    (według starego cennika kosztował 100zł, niestety stary cennik nadal jest na
    stronie) obejmował tylko 10 minutową maskę i nałożenie kremu na twarz. Według
    mnie stosunkowo za drogo jak na 10 minut... Jeżeli chodzi o regulację brwi to
    owszem, kształt bardzo ładny i henna też ok, ale sama regulacja bardzo
    niedokładna, po powrocie do domu musiałam ją poprawiać, a myślę że jak już się
    za to płaci to nie po co aby poprawiać... łącznie zapłaciłam 200zł i nie jestem
    zachwycona... Oprócz peelingu reszta była niewarta swoich pieniędzy. Radzę też
    dzwonić i się upewniać co do cen, bo na stronie są nieaktualne. Drugi raz bym
    tam nie poszła...
  • justi.kom 02.04.09, 11:53
    ja chodze na depilacje laserowa do Revision i jestem zdowolona. wybrałam ten
    właśnie salon po wielu konsultacjach z innymi koleżankami ( w końcu za zabieg
    sie płaci troche). nie załuje i nawet zdecydowałam sie na zrobienie serii
    zabiegów mikrodermabrazji przed wiosna idealny zabieg
    revision polecam
  • teresbu 08.03.09, 11:37
    PORAŻKA!!! dziewczyny robiłam tam depilację i nie moge niczego dobrego powiedzieć!! salon nie grzeszy czystością w porównaniu do innych i na dodatek nie miła obsługa.. Pani która wykonywała zabieg chciała zrobić to szybko i nie zwracała uwagi że to BOLI!! nie polecam kosmetyczki pracującej bez fartucha z czerwonymi paznokciami.. zero profesjonalizmu....nie polecam :(((((((((
  • gabi865 18.04.09, 11:17
    czesc dziewczyny .. ja robiłam wczoraj pachy własnie w Revision i
    trafiłam na pani Dominikę bardzo uprzejma i zwracała uwagę na to czy
    mnie boli mysle że na nastepny zabieg tez do niej sie umówie.
  • kleopatra1986 31.07.09, 13:50
    hej
    ja miałam przyjemność być w tym gabinecie wczoraj na depilacji
    łydek, jestem bardzo zadowolona. Pani była bardzo kontaktowa.
    A co najlepsze depilacje miałam robioną nowiusienkim laserem:)
    Także nie dość że obsługa świetna to jeszcze sprzęcik pierwsza
    klasa :)
    Ja osobiście wszystkim polecam :)
  • karena08 04.08.09, 17:32
    witam
    ja osobiście też polecam REVISION wszystko miło, czysto i
    profesjonalnie. robiłam pachy i bikini teraz ide na drugi zabieg a
    już po pierwszym były fajne efekty :-) ból jest do zniesienia i
    lekkie podrażnienie przez pierwsze dni ale to normalne, w końcu
    wypalamy cebulki skóra musi jakoś zareagować.a jeżeli ktoś preferuje
    bezbolesne zabiegi polecam ultraconyur na odchudzanie- równie
    skuteczny i zupełnie bezbolesny :-) polecam!!!
  • rokula 14.08.09, 08:05
    JA TEŻ POLECAM , JESTEM WŁASNIE PO ZABIEGU DEPILACJI , WSZYSTKO
    PRZEBIEGŁO PROFESJONALNIE I BEZPROBLEMOWO!!! CZEKAJA MNIE JESZCZE 3
    ZABIEGI, ALE U PANI MONIKI TO SAMA PRZYJEMNOŚĆ I PEŁEN
    PROFESJONALIZM!!!!POLECAM JESZCZE RAZ!!!!
  • klientka43 11.02.10, 12:21
    Znam ten Salon Bardzo dobrze , i musze powiedzieć ze korzystałam z usług wielu Salonów Urody i akurat ten przypadł mi do gustu .
    Fajne uśmiechnięte dziewczyny tryskające wiedzą i profesjonalizmem , ciekawa aranżacja Salonu .. cisza spokój relax...
    POlecam mikodermabrazję diamentową ,ultracontur- do modelowania sylwetki,
    Oraz depilacje laserowa ktora daje takie efekty jak każdy by Chciał- włoski poprostu znikają a skóra zostaje gładka i nie naruszona..
    POlecam Wszystkim !! Salon długo jest na rynku i jest łatwo dostępny jest w centrum Krakowa Przy Ul .śW. GERtrudy 28 bodajże .. naprawdę warto tam wstąpić
  • 2_malutka 18.03.10, 18:41
    Ja też uczęszczam do tego Salonu i polecam w 100%.Panie kosmetyczki bardzo fajne , czyste schludne .. bardzo zadbane i widać ze nie mają problemów z cera- dlatego warto im zaufać.. Chodziłam na depilacje laserową tez - efekty super mam jeszcze jakies pojedyncze włoski po 3 zabiegach , polecam każdemu.Zero podraznień - żadnych problemów ze skóra. Teraz podobno mają fajne zabiegi na ciało z wykorzystaniem czekolady muszę się przejść :)mikrodermabrazja tez bardzo fajny zabieg - ślicznie wyrównuje koloryt skory i wszelkie nierówności .POLECAM W 100%
  • osmiorniczka35 23.03.10, 22:10
    ja osobiście tez polecam byłam ostatnio na depilacji laserowej i jestem
    zachwycona !!!!!! teraz che się wybrać na zabieg w czekoladzie na ciało :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka