Dodaj do ulubionych

10 przypadkowych faktów dot. Ciebie

• Gość: revatio IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.08.12, 02:56
    1. Nie znoszę wakacji - świadomość bezmiaru wolnego czasu powoduje u mnie dramatyczny spadek nastroju.
    2. Spełniło się największe marzenie mojego życia i obawiam się, że dla zachowania równówagi los niedługo złoi mi tyłek.
    3. Mój typ osobowości wg jednego z testów to INTJ.
    4. Chciałabym zostać pediatrą, ale w ogóle nie umiem dogadać się z dziećmi.
    5. Odnajduję niemal perwersyjną przyjemność w ćwiczeniach fizycznych (siłowych).
    6. Bardzo kocham moich rodziców, ale nie umiem powstrzymać się od krytykowania ich modus vivendi.
    7. Fascynuje mnie dział "hard" na sadisticu.
    8. Jako dziecko uwielbiałam się bić.
    9. Mój ulubiony drink to whisky z red bullem.
    10. Osoby o skrajnie prawicowych poglądach często budzą we mnie odrazę.
  • Gość: ams IP: *.adsl.alicedsl.de 12.08.12, 20:06
    1. Cały dzisiejszy dzien spedzilam leniwie w lozku (niedziela).
    2. Obiecalam sobie skonczyc ze slodyczami i skrobia ziemniaczana ale chyba nic z tego.
    3. Spie tyle co moj kot Franek.
    4. Uwielbiam pierogi z serem i ziemniakami ale nie moge ich zjesc bo tu gdzie mieszkam nie moge znalesc sera bialego.
    5. Przerazaja mnie powoli powstajace drobne zmarszczki wokol oczu a mam 27 lat.
    6. Mam poczucie ze jestem nikim a przez lenistwo strace swoja szanse na robienie tego co chcialabym w zyciu robic.
    7. Nie lubie swoich rodziców.
    8. Wszystkie roslinki doniczkowe ktore kiedykolwiek mialam, umarly/uschly/zwiedly.
    9. Systematycznie podgryzam swoje paznokcie.
    10. Malo kto mnie lubi bo (tak podejrzewam) trzymam ludzi na dystans.
  • Gość: piano-magic IP: *.pilsfree.net 13.08.12, 01:07
    1. Rozpada mi się znajomość, która wyglądała obiecująco, a okazała się pomyłką.
    2. To znaczy ja ją rozpadam, bo poza dobrym początkiem, niewiele w niej dobrego jest.
    3. I czasem zastanawiam się, czy moje poszukiwania myślącego abstrakcyjnie miłośnika zwierząt i cięższej muzyki są z góry i dożywotnio skazane na porażkę...
    4. Pewnie tak. Ale nie boję się staropanieństwa, bo jako jedynaczka zawsze byłam sama ze sobą.
    5. I pomału myślę nad kolejną zmianą kraju zamieszkania, za jakieś pół roku pewnie będę się znowu pakować.
    6. A wszystkim "współpisaczom", który wspominali w tym wątku, że chcieliby mieć wolny zawód, odpowiadam: ja taki mam, i aż za dobrze wiem, że szkoda życia na tyle nerwów, stresów, nieprzespanych nocy z robotą "na wczoraj", nieregularnych dochodów i nieprzyjemnych klientów. Teraz byłabym szczęśliwa wracając na etat, żeby nie martwić się całą dobę o to swoje nieszczęsne źródło dochodów i odchodów.
    7. Ładne zamknięcie Olimpiady, oglądałam z przyjemnością. Dużo muzycznych sentymentów i wspomnień najróżniejszych się objawiło przy tej okazji.
    8. Moją małą przyjemność kulinarną sponsorowały dziś żelki-miśki haribo. Najbardziej lubię zółte.
    9. Dzisiaj już raczej nie uratuję świata, więc może lepiej pójdę spać.
    10. Refleksyjna nuta na dobranoc: http://www.youtube.com/watch?v=JFEQxOn0MEg&feature=related (Tindersticks - Cherry Blossoms z filmu Unmade beds)
  • wani-l-ia 13.08.12, 20:20
    1.Co do wolnych zawodów, to wszystkiego są plusy i minusy. Najważniejsza w tym wypadku jest chyba samodyscyplina i doskonała organizacja pracy. To zmieniam delikatnie swój poprzedni pkt 7 i napisze, że chciałabym pracować robiąc to co lubię, czym się interesuję. A nie jest to takie proste mieć taką pracę.
    2.Tydzień z wolną środą wygląda wspaniale.
    3.Jednym z plusów pracy etatowej-klatkowej jest możliwość poobijania się od czasu do czasu, które nie wpływa na dochody. Dzisiaj był dzień obijania się, może to ciśnienie winne, może , że to poniedziałek..albo wrodzone lenistwo.
    4.Od tygodnia jem codziennie jogurt naturalny z łyżką oleju lnianego i łyżeczką miodu. Ma to podobno zbawienny wpływ na organizm. W każdym razie, na razie efektów brak.
    5.Czytam ulubione książki po sto razy i nie rozumiem ludzi, którzy nie lubią czytać tej samej książki choćby i tylko drugi raz.
    6.Gdy macie zły nastrój, to uśmiechajcie się. Podobno uśmiech, nawet wymuszony wysyła impulsy do mózgu do produkowania dopaminy, która wpływa na dobry nastrój.
    7.Uwielbiam ten utwór www.youtube.com/watch?v=zHKUJVUerpo Szczególnie skrzypce w 1:30min
    8.Może na pierwszy rzut okna nie widać ale jestem nieśmiała. I to chyba chorobliwie. Nie lubię tego bardzo.
    9.Męczy mnie ostatnio moje towarzystwo.
    10.Miałam tylko odpisać piano-magic na temat wolnych zawodów, ale jakoś te 9 pkt samo się dopisało.
  • Gość: mika12 IP: *.dynamic.chello.pl 13.08.12, 22:51
    1-kocham życie
    2-kocham koty
    3-kocham swoją pracę
    4-uwielbiam czytać, czytać, czytać.......
    5-codziennie piję kawę
    6-lubię podejmować nowe wyzwania
    7-niedługo zaczynam nową, fajną pracę
    8-lubiłam pisać na maszynie do pisania
    9-lubię czarny kolor
    10-kocham prowadzić samochód
    :-)))
  • Gość: as IP: *.toya.net.pl 13.08.12, 22:55
    1. Gdzie się podział s.?
    2. Wczoraj z byłym byłam na wycieczce. Fajnie było.
    3. On jest mi coraz bardziej bliski jak brat. Coraz mniej jak kochanek.
    4. Ale miałam sen. Miał być grupowy seks, tzn każda miała przydzielonego partnera, ale wszystkie pary w jednym pokoju. Mi się dostał całkiem fajny. "Przed" poszłam się wydepilować. Jak wróciłam, było już po imprezie. Szukałam tego mojego, znalazłam go i wtedy zadzwonił budzik.
    5. Jeszcze tylko 9 dni pracy i urlop.
    6. Spodobał mi się mój nowy mechanik od samochodu.
    7. Jutro rano jadę odebrać auto, mam nadzieję, że on będzie, i że poczęstuje mnie tym swoim perlistym uśmiechem i pełnym iskier spojrzeniem.
    8. Nadal jestem otumaniona tym kawałkiem www.youtube.com/watch?v=bYg7n3vqN9c
    9. Na myśl o stawie Echo, koniku polskim i Roztoczańskim Parku Narodowym ekscytuję się bardziej, niż na myśl o fantastycznym panu, który naprawia moje auto. Staw, konik i park są w zasięgu ręki, pan tylko w sferze marzeń.
    10. Bredzę i jestem zblazowna? Od dawna.
  • Gość: Madame Bożydara IP: *.play-internet.pl 14.08.12, 04:19
    1. Wstałam sobie o 3.40, zjadłam sałatkę, teraz piję kawę z mlekiem. Do pracy mam na 9.00 :-)
    2. Przede mną leży 900-stronicowa książka "na wczoraj".
    3. Uwielbiam długopisy żelowe.
    4. Wczoraj się popłakałam i mi dzisiaj lżej.
    5. Coś czuję, że ktoś do mnie zadzwoni z propozycją pracy!
    6. Sierpień miesiącem oszczędzania, a ja mam 6 rzeczy w Obserwowanych na Allegro. Cholera!
    7. Chcę kupić emu, cokolwiek o tych butach myślicie.
    8. Nawróciłam się na Whitney Houston i znowu zdzieram płytę.
    9. Znalazłam w szafce trzy zgnite cebule - już wiem, co tak jebało. [dlaczego podkreśla mi "zgnite" - nie ma takiego wyrazu???]
    10. Chcę do Zakopanego. Zaraz jesień, a jesienią jest tam najpiękniej ;-(
  • Gość: Madame Bożydara IP: *.play-internet.pl 14.08.12, 04:23
    No jacha, sprawdziłam w słowniku i jest "zgniły".
    Mózg mi zlasowało od rana :/
  • Gość: Sonia IP: *.aster.pl 15.08.12, 19:07
    1. Zrobiłam sobie fotę w bikini i przylepiłam na lodówce, w końcu coś musi zadziałać:)
    2. Nie lubię niebieskiego mydła.
    3. Stringów też nie lubię, przeszkadzają mi "tam", te majtki to wogóle chyba jakaś forma ekshibicjonizmu, nikt mnie nie przekona, że to się nosi dla wygody.
    4. Mam za ścianą wieloletnie małżeństwo, ona pije i wrzeszczy przepotwornie, on znosi wszystko ze stoickim spokojem, może dlatego, że zmienia kochanki, jak oni mogą tak żyć, masakra a nie życie.
    5. Chciałabym, żeby ktoś wodził za mną maślanym wzrokiem. Nie zapowiada się:/
    6. Prześladuje mnie www.youtube.com/watch?v=JaAWdljhD5o
    7. Ciągle mam wątpliwości czy jestem dobrym człowiekiem czy po prostu zwykłą pierdołą.
    8. Jeśli będę musiała wchodzić na to forum przez fejsbuka, pożegnamy się:(
    9. Lubię jak wpisują się tu stali bywalcy. Miło, że kcpr wrócił:)
    10. Jak się miziam ze swoim psiakiem mruczy jak kot:)
  • Gość: Grzella IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.12, 19:01
    1.Jestem chora i cały dzień przeleżałam w łóżku.
    2.Przynajmniej w końcu się wyspałam.
    3.W weekend jadę do Krakowa. Chociażbym miała gorączkę i tak pojadę.
    4.Przestudiowałam juz całą mapę i przeczytałam o wszystkich możliwych zabytkach.
    5.Mam nadzieję, że nie będzie padać.
    6.Współczuję osobą redagującym czasopisma. Juz teraz w sierpniu muszą obracać się w klimatach bożonarodzeniowych, wymyślać przepisy na pierniki i opisywać najmodniejsze zimowe płaszcze.
    7.I tak już po lecie. Jesień wkroczyła wielkimi krokami.
    8.Lubie Was wszystkich czytać, szkoda,że nie można się z Wami spotkać;)
    9.Idę sobie zrobić kawę.
    10.Proponuję, żeby w dziesiątym punkcie może każdy zostawiał swoje gg? ;))
  • Gość: s. IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.08.12, 18:58
    1. Wlasnie polalem do delikatnie stuczonego kieliszka troche wina dla moich muszek octowek
    2. Zeby wkoncu odczepily sie od mojego kieliszka czerwonego polslodkiego...
    3. Chyba musze jutro posprzatac na blysk...
    4. Ogolnie jestem leniwy, w pracy jezdze ciezarowka, mam auto i motocykl
    5. W wolna srode przeszedlem okolo 26 km po gorach, i musialem isc zeby do pracy zdazyc
    6. Czuje sie identycznie jak wtedy gdy mialem wypadki na motocyklu-boli
    7. Moja byla ostatnio obudzila mnie telefonem o 1 w nocy zeby powiedziec jak bardzo mnie kocha(pomyslalem - coz znowu narozrabialas?)
    8. Czytam watek regularnie, ale ostatnio jestem jakis smutny i nie chce dolowac watku wpisami
    9. Kiedys chcialem poprosic as o meila bo wydaje sie sympatyczna i szczera
    10. Tak naprawde nie lubie elektroniki, nie znam sie na komputerach, wiem gdzie jest power na obudowie a 4 letnie dziecko mojego brata pomagalo mi wlaczyc telewizor lcd czy tez led, nie wiem nie znam sie

ale powiedz - zawiez mnie na koniec swiata, a zrobie to dla Ciebie, tulac Cie ramieniem...
  • Gość: hiszpański muzykan IP: *.siedlce.vectranet.pl 17.08.12, 21:59
    1. Jadę nad morze. Dwa dni przeglądałem oferty a i tak wybrałem tę, na którą trafiłem przypadkiem. Telefon, miła pani i pojutrze szum fal. Reisefieber.
    2. Zwykle, gdy kupuję jakąś droższą rzecz , poprzedza ten fakt wielogodzinne ślęczenie w internecie nad danymi technicznymi, rankingami, opiniami, testami, stosunkiem cena/jakość, itp. W związku z tym, posiadam znacząca wiedze nt. żelazek, telewizorów LCD/plazma, pralek. I muszę pochwalić się, że moje zakupy są udane.
    3. Mój wyjazd to tylko kilka dni i w końcówce sierpnia. Ale najważniejsze jest towarzystwo, wtedy i deszczowy dzień może być miło spędzony. Zreszta będzie ew. okazja zobaczyć Sopot. Ciekawe jak bardzo zmienił się od czasu gdy fałszowałem na deptaku z jakimiś ulicznymi grajkami: I saw her standing there. Nocowaliśmy wtedy na kempingu w Sobieszewie. Jeździliśmy po Trójmieście kolejką SKM. Wtedy też miałem pierwszą propozycję seksu. Od faceta. Dłuższy czas unikałem dworcowych toalet.
    4. A ostatnio to fałszuję: youtu.be/Xu-b3u5jDiU, świetna jest. Piosenka i Lykke Li. I teledysk. I nie mówi się już: piosenka, teledysk.
    5. Do pokoju wpadła ćma i Wasyl w szale pogoni demoluje mi chatę. O fuj, zeżarta.
    6. Zaczyna się od reklamy na początku lipca: sezonowa obniżka cen, poźniej złośliwi rolnicy wychodzą na pole, na żniwa, dając znak, że zbliża się jesień, teraz festiwal zapowiedzi nowych seriali w tv, tuz po wakacjach(!). Jeszcze brakuje świątecznej reklamy coca-coli. A ja dopiero zaczynam wakacje! Więc shut up!
    7. Trochę już późno, ale jeszcze youtu.be/p32JwYNMe9s + budżetowe, półsłodkie, czerwone wino z Biedronki. Świetny duet na piątkowy wieczór.
    8. Wypiłem - przyznam się, kocham Aśkę Kołaczkowską. Prawdopodobnie bez wzajemności. Jakie to tragiczne. Iromantyczne. No to siup!
    9. Przyznam się także… albo nie. Znowu będę żałował, że po alko się wypowiadam.
    10. Na koniec apel: oddawajcie ludzie pożyczone książki, cd, dvd, itp. Mam cos takiego, że lubię dzielić się ciekawymi rzeczami, a Wy mi nie oddajecie, albo muszę się upominać. Sorry siostra za Buena Vista. Oddam. No jakoś tak wyszło.
  • m.a.y 18.08.12, 10:46
    o1. Skonczylam rozdzial ksiazki. Z jezykoznawsta. Zastanawiam sie, kogo obchodza slowa i slowka. W dodatku francuskie.
    o2. Moja kocica znowu wymiotuje. Moze znowu jest w ciazy.
    o3. Jest sierpien, ale wiatr zupelnie pazdziernikowy. Wygrzewam sie na tarasie.
    o4. Lubie swoj dom, ogrod, kota, dwa psy.
    o5. Nie znosze dzieci. Jedno wlasne juz lubie, bo doroslo.
    o6. Mam ochote na kolejna kawe. Natychmiast.
    o7. Dzisiaj skosze trawe przy domu.
    o8. A po poludniu spotkam sie z przyjaciolka. Z Australii.
    o8. Czytam po francusku ''Komedie ludzka''. Jeszcze sie nie zasmialam.
    o9. Nie chodze do kina. Z powodu popkornu.
    1o. Nigdy nie mialam meza.
  • wani-l-ia 18.08.12, 11:25
    1.Mam na tapecie w telefonie, oszronione drzewa nocą. Na szron mogę patrzeć godzinami. Tak samo szadź.
    2.To jest piękne : www.youtube.com/watch?v=gww9_S4PNV0&feature=share .
    3.Nurtuję mnie ostatnio trochę pytań filozoficznych. Trochę zasupłały mi się myśli w głowie i nie mam z kim o tym pogadać.
    4.Nie wiem nawet też czy umiałabym o tym porozmawiać. Bo te myśli nie zawsze układają się w słowa. Dużo myśli, mało słów. Niekiedy myśl jest też obrazem. A jak porozmawiać o zasupłanych obrazach?
    5.Uczył mnie w liceum ksiądz, który nosił i nosi glany i jeździ harleyem. Podziwiam zawsze jego odwagę. To niesamowicie mądry człowiek. Chciałam zawsze z nim porozmawiać o życiu. Ale wiem, że nigdy nie porozmawiam.
    6.Nie lubię jak ktoś używa przesadnie dużo zdrobnień. Bardzo mnie to drażni. A jak gdzieś widzę napisane „cio” albo „nio” to nóż się w kieszeni otwiera.
    7.Kolega mi się pytało ostatnio czy pójdę z nim na wesele jego kuzynki. Odpowiedziałam mu stanowczo nie. Nie ze względu na kolegę. Tylko z tego powodu, że kilka godzin w obcym miejscu z obcymi ludźmi jest ponad moje siły.
    8.Nie wiem dlaczego, ale Kcpr, piszący w tym wątku kojarzy mi się z Maćkiem Ogorzałką z pl.wikipedia.org/wiki/Opium_w_rosole . Maciej jest lubianą postacią, tak dodam dla porządku.
    9.Ostatnio się zastanawiałam, jak trafiłam tutaj pierwszy raz. Przypomniało mi się, że na pewnym innym forum powstała jakaś kłótnia, nie pamiętam czego dotyczyła i ktoś napisał, że idzie się odstresować na forum humorum. I jak cień też tu przyszłam.
    10.Piękna sobota. Idę się poopalać pierwszy raz w tym roku.
    Zostawiam coś żywszego www.youtube.com/watch?v=_lK4cX5xGiQ Gdyby ktoś sie zniecierpliwił niech przesunie do 1.50 min.
  • panna_tulipanna1 19.08.12, 16:16
    1. Kończy mi sie 2tygodniowy urlop i czuje ze nie wypoczełam tak jakbym chciala.
    2. Ponoc jutro ma byc 33stopni C, wiec mysle o dniu na żadanie.
    3. Obgryzam paznokcie-moj kompleks.
    4. Chcialabym znow studiować i jednoczesnie uczyc innych.
    5. Kleszcze na moim kocie uwazam za najobzydliwsze stworzenia swiata.
    6. Martwi mnie, ze trawa w ogrodzie nierówno rośnie.
    7. Ogromnie zal mi mojej siostrzenicy, ze ma babcię-wiedzme.
    8. Lubiem gdy ktos dla mnie gotuje, ale potem mam depresje wagowo-finansową;)
    9. Hoduję pomidory, jedną paprykę i poziomki.
    10. Obok spi mąz, zaraz go obudzę, na obiad juz czas. Z lenistwa potrafię nie jesc.
  • panna_tulipanna1 19.08.12, 16:17
    panna_tulipanna1 napisała:

> 1. Kończy mi sie 2tygodniowy urlop i czuje ze nie wypoczełam tak jakbym chciala
    > .
    > 2. Ponoc jutro ma byc 33stopni C, wiec mysle o dniu na żadanie.
    > 3. Obgryzam paznokcie-moj kompleks.
    > 4. Chcialabym znow studiować i jednoczesnie uczyc innych.
    > 5. Kleszcze na moim kocie uwazam za najobzydliwsze stworzenia swiata.
    > 6. Martwi mnie, ze trawa w ogrodzie nierówno rośnie.
    > 7. Ogromnie zal mi mojej siostrzenicy, ze ma babcię-wiedzme.
    > 8. Lubiem gdy ktos dla mnie gotuje, ale potem mam depresje wagowo-finansową;)
    > 9. Hoduję pomidory, jedną paprykę i poziomki.
    > 10. Obok spi mąz, zaraz go obudzę, na obiad juz czas. Z lenistwa potrafię nie j
    > esc.

8. LUBIĘ -mialam na mysli ;)
  • cala_w_kwiatkach 19.08.12, 17:02
    1. Jem grzyby kupione przy drodze i zastanawiam sie czy aby nie trujące.
    2. Od miesiaca planuję kupić obraz do domu, ale te ktore mi sie podobają nie są na moją kieszeń.
    3. Mam kiepską pamięc do twarzy. A pracuję z klientami i to dla mnie problem. Sąsiadów tez nie kojarze, wiec kłaniam sie wszystkim. Chyba ze ktos sie wyróznia, to zapamietam - broda/czerwone włosy ;)
    4. Kompletuje sprzet i zamierzam zacząć wycieczki górskie, ale obawiam sie czy mi sie to spodoba.
    5. Chcialabym studiować medycynę, ale juz dla mnie za pozno. Mysle, ze byłabym swietnym lekarzem.
    6. Pozbyłam sie długów wszelakich i zaczynam oszczedzac.
    7. Chciałabym nakrecic teledysk albo chociaz film krótkometrazowy.
    8. Często słysze od znajomych, ze chcieliby byc tacy jak ja, a ja czasem chcialabym zyc zyciem innych.
    9. Nienawidzę, gdy w trakcie urlopu otrzymuje maile od szefa z poleceniami słuzbowymi.
    10. Mam piekne zeby, pełne usta, ładny usmiech - nadałabym sie do reklamy.

--
    "Niebezpiecznie jest wierzyc w to, ze cos trwa wiecznie..."
  • Gość: kasza manna IP: *.play-internet.pl 19.08.12, 23:50
    1. Mam robale w pokoju, choć zamontowałam siatkę na okno. Wleciała też biedronka, która jest teraz śladem na szybie. Nienawidzę biedronek. Przykro mi.
    2. Wypiłam baaaaaardzo mocną kawę o 20.00, by pracować w nocy, a tu dupsko, siedzę na necie.
    3. Przeczytałam dzisiaj grubaśną książkę o niczym.
    4. Boję się, że ze wszystkim nie zdążę, pośpiech sprawia, że się denerwuję, a jak się denerwuję, to nie potrafię pracować. Double dupsko.
    5. Obejrzałam ostatnio film "Tacy byliśmy" (wczoraj) i: słucham setny raz "The way we were" (do porzygu), poryczałam się jak bóbr, osmarkałam i w ogóle cała komedia z chlipaniem.
    6. Mam w planach jeszcze przynajmniej cztery filmy-płaczki.
    7. Patrzę na te robale i aż mnie trzęsie. Jednego zabiłam na książce i jest brązowa plama. Fuj. Na szczęście książka jest moja.
    8. Jutro mam wolne i nie wiem, co z tym dniem zrobić. Nienawidzę upałów. Najlepsza jest wiosna - płaszczyk, chustka na szyi, lekkie rękawiczki o poranku. A teraz: du.pa mokra nawet zaraz po prysznicu.
    9. Planuję ostre oszczędzanie. Jeszcze nie wiem, na co pójdzie ta kasa, ale lubię oszczędzać i strasznie jara mnie fakt, gdy jakiegoś dnia nie wydam nic albo 4zł jedynie.
    10. Chyba sobie włączę "The way we were", ale na słuchawkach, bo współlokatorzy śpią. Zagłuszę tym samym stukanie robali o sufit. Brrrrrrrr! Najgorsze są biedronki i ćmy. Boże, po co one? [biedronki to wiem, zjadają mszyce, ale ćmy?]
    10b. Mam ochotę na drożdżówkę z Almy. Mają tam takie półfrancuskie z serem. Wyglądają jak krowie placki, ale są pyszniaste. U! Aż mi ciarki przeszły, zjadłabym chyba z pięć :D
  • Gość: as IP: *.toya.net.pl 20.08.12, 22:11
    1. W I klasie podstawówki moje koleżanki z klasy opowiadały, że chodzą do szkoły kanałami. Wierzyłam.
    2. Ludzie mówią, że jestem dobra. A ja wolałabym czasem być zimną suką, tylko nie potrafię.
    3. Wolę książki od filmów.
    4. Bardzo cenię szwagra mojej przyjaciółki, na pozór niepozorny robotnik, który sprawniej posługuje się gwarą niż polszczyzną, a ma taką wiedzę na temat kina i sztuki, że wymiękam.
    5. Odliczam do urlopu. Jeszcze 4 dni w pracy.
    6. W sobotę do późnej nocy siedziałam przy ognisku i gapiłam się jak zahipnotyzowana w ogień. Co on takiego w sobie ma?
    7. Chciałabym mieć psa, dużego, doga na przykład. Na emeryturze sobie wezmę.
    8. I kota.
    9. Zafascynował mnie tekst w gazecie o łaziku na Marsie. Nie pojmuję jak oni uruchomili mu te silniki przy lądowaniu? Na pilota???
    10. Moje auto nie przeszło przeglądu. Naprawia się. Nie dbam o nie.
  • Gość: as IP: *.infocoig.pl 21.08.12, 20:26
    1. Czuje się nadaktywna, pisząc tu drugi dzień z rzędu, post po poście
    2. Ale siedzę sama w pracy i już nie mam siły na nic, a na gg nie ma nikogo, z kim mogłabym popisać o pierdołach
    3. Resztę roboty zostawiam na jutro, kiedyś się bardziej przejmowałam, dziś zlewam - jutro też jest dzień
    4. Uwielbiam mojego Kazka z pracy, w każdej sytuacji potrafi rozbawić mnie do łez
    5. Przygnębiające, że już o godz. 20 robi się ciemno na dworze
    6. Kiedyś miałam sezonową depresję. Byłam u dwóch psychologów i dwóch psychiatrów i brałam prozac
    7. Jeden z tych speców na podstawie 30-minutowej rozmowy stwierdził, że jestem neurotyczką
    8. Auto naprawione. Nowe amortyzatory, klocki, tarcze i sworzeń (cokolwiek to znaczy)
    9. Kupiłam dziś mojemu tacie czapkę z daszkiem :)
    10. Wstydzę się to napisać, ale gdyby s. jeszcze kiedyś chciał, to as.pl@gazeta.pl
  • regina-falangi 21.08.12, 20:56
    01. Niektórzy pewnie gdy zobaczą kto napisał nowy post westchną: boooooozeeeeeeeee zaś ona:)
    02. Trudno, nie znam was 'hejterów' więc mi to wisi:D
    03. Do tej pory tylko podczytywałam, zniechęcona uwagą abym przestała się tu uzewnętrzniać
    04. Ale dwa miesiące to chyba spora przerwa;)
    05. Lubie czytać posty s., as, madame bożydary i albańskiego pasterza i szkoda że już dawno tu nie zagościł (albański pasterz of kors;)
    06. W sumie to lubię czytać wszystkie nowe posty, niekiedy czuje się jakbym czytała swoje własne myśli
    07. Soniu cała płyta awiolnation jest rewelacyjna
    08. hmmmmmmm moja piesa ma na imię Sonia;)
    09. Mam obiecanego małego kota, już się nie mogę doczekać
    10. Właśnie słucham sobie hey'a i nosowskiej, ach wspomnień czar...

dla obawiających się: spoko loko nie zasypię wątku tysiącem nowych postów, dam na wstrzymanie:P
    --
    "By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba - Być na dnie, by móc sięgnąć nieba"
  • madame.bozydara 22.08.12, 06:40
    Minął tydzień, czyli kwarantanna za mną mogę zatem zakomunikować, że:

1) Po raz drugi miałam wstać wcześnie rano, by nadrobić zaległości i du.pa! Wyłączyłam budzik i spałam dalej. Za karę nie dostaniesz śniadania! - rzekła mama wywijając mi nad głową batożkiem.
    2) Muszę zmienić soczewki (mam takie miesięczne), ale mi się nie chce. Zapalenia spojówek mi się chce.
    3) Wypiłam mocną kawę i mnie serducho boli.
    4) Wyszła mi żyła na nodze i profilaktycznie kupię tysiąc tabletek witaminy Cy.
    5) Przegrałam już dwie aukcje. Zaoszczędziłam zatem 150 złotych. Wow!
    6) Dlaczego, gdy jest gorąco, nie topi się nam sadło z brzucha?
    7) Dawno nie widziałam pewnego miłego żulika. Był to taki starszy dziadzio i boję się, że jest już na boskim śmietnisku.
    8) Komputer mi muli, a ma dopiero rok. Mój pierwszy komputer miał 5 lat i chodził jak w zegarku. A ten złom? Co się dzieje w technologiach? Czeski Tamat moich rodziców prał 15 lat. Candy - rok. Teraz mają Boscha - rok. Odpukać.
    9) No nie wiem.
    10) Słucham tej piosenki do porz.ygu. www.youtube.com/watch?v=Q05N0C0dmrI&feature=player_embedded Jest cu-do-wna!

Pozdrowić!
    --
    skoczka.wordpress.com/
  • Gość: ramona IP: *.warszawa.vectranet.pl 22.08.12, 20:59
    1 www.youtube.com/watch?v=f7QzxYAjgNc
    uwielbiam, wprowadza mnie w dobry nastrój, a tego bardzo potrzebuję
    2 chyba jestem zakupoholiczką, nie potrafię się powstrzymać, a później mam wyrzuty sumienia
    3 kocham mojego męża najbardziej na świecie, jest dla mnie najważniejszy i cały czas uważam go za mądrego i fajnego faceta
    4 jesteśmy długo po ślubie
    5 nie mam zwierząt, czasami chciałabym mieć przytulny domek, koty i psy i oczywiście kominek
    6 uwielbiam programy kulinarne i podróżnicze Makłowicz i Cejrowski rządzą :)
    7 niedługo holiday :) liczę na dobrą zabawę i wypoczynek
    8 choć nie mogę powiedzieć, żebym była jakoś szczególnie zmęczona, ten rok jest nudny pod każdym względem
    9 jestem szczęśliwa, choć moja osobowość składa się z samych fobii, niepokojów i zmiennych nastrojów, muszę nad sobą popracować
    10 lubię Was :))))))))))) a szczególnie wpisy kcpr.10pfot wydaje mi się bardzo pozytywną osobą, czasami aż nierealną, jak pisze o nawale obowiązków to robi to w taki sposób, ze aż mu zazdroszczę, choć z natury jestem leń :) poz tym lubię wpisy regina.falangi i as i wiele wiele innych :)
  • listek_a 23.08.12, 08:42
    1. Jestem zmęczona.
    2. Wczoraj miałam nadzieję na wsparcie od męża. Skończyło się na nadziejach.
    3. Moi bracia prawie cały czas mówią o religii.
    4. Chciałabym pojedzić na rowerze. Najlepiej na takim retro miętowym.
    5. Marzę o robieniu czegoś w pracy, co wymaga zaangażowania.
    6-10. Nudne tyo moje pisanie.
  • Gość: jagna IP: 85.112.200.* 23.08.12, 08:42
    1. Oglądałam ostatnio Pingwinów z Madagaskaru :) Któryś z nich powiedział: "czuję się wyrwany z kontekstu." Chyba stanie się to moim mottem życiowym...
    2. Wczoraj dostałam od małej dziewczynki czterolistną kończynę. Czy jak się samemu nie znajdzie, tylko dostanie to też przynosi szczęście?
    3. Mam fantastyczne rodzeństwo. Co ja bym bez nich zrobiła?!
    4. Cieszę się, że już pokończyłam szkoły, choć żal mi studenckiej atmosfery i ludzi, których pewnie już nie spotkam.
    5. Sentymentalna się ostatnio zrobiłam.
    6. Niedawno z powodu problemów z żołądkiem przez tydzień prawie nic nie jadłam. Miałam nadzieję, że trochę przez to schudnę...
    7. Myślałam, że kupienie minimalnie przyciasnych dżinsów zmobilizuje mnie do ćwiczeń...
    8. Ja to jednak naiwna jestem (patrz punkt 6 i 7)
    9. Jestem już niestety po urlopie. Super było!
    10. Zjadłabym ziemniaka z ogniska.
  • Gość: jagna IP: 85.112.200.* 23.08.12, 08:45
    Ad. 1. Pingwiny z Madagaskaru oczywiście. To nie tak, że odmieniać nie umiem. Chociaż... Podobno tylko winny się tłumaczy :)
  • ladyvik 23.08.12, 11:03
    1. Dead Can Dance! Po latach , znowu ! Wpadłam obłędnie i nie potrafię ( nie chcę ? ) się wyrwać .
    2. Kawa parzona, czarna, gorzka. Jedna rano, a potem to już tylko hektolitry herbaty.
    3. Motocykl od dwóch miesięcy stoi w garażu. Nie chce mi się. Straszne, nie sądziłam, że kiedykolwiek to powiem. Mam tylko nadzieję, że to przejściowy stan, że to stresy, ciągły brak czasu i walka o kasę doprowadziły mnie do takiej psychicznej nędzy...
    4. Praca. Zazdrości mi jej głośno 95 % znanych mi mężczyzn. Pozostałe 5% nie chce się do tego przyznać.
    5. Lubię moją pracę.
    6. Brakuje mi strasznie mojego psa, którego już nie ma 8 lat. Normalnie dziura w sercu.
    7. Rower - nie, nie w zastępstwie motocykla , ale jako alternatywa dla komunikacji miejskiej, i usprawiedliwienie późnych kolacyjek.
    8. Czerwone półsłodkie, dużo. Z piwem mi ostatnio nie po drodze. Wódki nie odmawiam, jak pacierza.
    9. Do pkt. 8 fajki. Nie potrafię inaczej. Picie alkoholu bez nikotyny nie mieści się w moim pojmowaniu mojej osoby ;>
    10. Książki hurtem. Najgłupsze pytanie świata : czytasz coś ciekawego ????

To już?
    uff.....
  • theatre_chatnoir 23.08.12, 22:50
    1. Mam urlop. Pierwsze trzy dni przesiedziałam w chacie. Dopiero dzisiaj wyszłam po chleb, papier toaletowy i serek do chleba. Wcześniej sprzątałam i czytałam stare czasopisma…a miałam się uczyć kodeksu drogowego, gdyż robię prawo jazdy.

2. Oszczędności, które miały mi zapewnić tegoroczny wyjazdowy odpoczynek urlopowy przekazałam na konto szkoły nauki jazdy. Reszta to nienaruszalne oraz zabezpieczone rezerwy federalne, przeznaczone na 10 – krotne przystępowanie do egzaminu państwowego. Do następnej wypłaty jestem bankrutem.

3. Chcę mieć prawko, aby mknąć nocą po hajłeju i słuchać z głośników tego:

www.youtube.com/watch?v=iY9pIO8mlgg

4. Robię prawo jazdy, ponieważ mam dość tego wstydu, kiedy muszę się przyznawać, że nie mam.

5. Piekielnie się boję, gdyż podejrzewam się o skrajny debilizm motoryzacyjny, orientację w terenie na poziomie zera absolutnego i ogólną nerwicę drogową. Podobno wielu debili ma prawo jazdy, ale i tak obawiam się, że akurat ja do nich nie dołączę.

6. Mam prawie 30 lat, a ciągle podbijają do mnie chłopięta w wieku 22-28 lat. Pewnie każdy z nich już dawno posiada prawo jazdy.

7. Robię prawo jazdy, bo nie mam męża, który mógłby mnie podwozić do okolicznych przysiółków.

8. Codziennie przemierzam co najmniej kilkanaście kilometrów. Wszędzie chodzę na piechotę, (bo nie mam prawa jazdy) stąd mam umięśnione nogi, niczym Zdenek Stybar. Nie podoba mi się to w zestawie ze szpilkami i tak naprawdę dlatego właśnie robię prawo jazdy.

9. Przed chwilą wygrzebałam swój stary wpis w poprzednim wątku z tej serii i się napawałam tym, co tam tedy wypisałam.

forum.gazeta.pl/forum/w,384,94683471,115319345,Droga_Gazeto_rzuc_ten_watek_na_strone_glowna.html
    Miałam wtedy 27 lat, ale co z tego, że byłam młodsza, skoro i tak nie miałam prawa jazdy.

10. Wielu moich znajomych było przekonanych, że mam prawko (tak przynajmniej mówią). Szczerze mówiąc sama myślałam, że mam je już od dawna. Ale ostatecznie się okazało, że mam tylko kartę pływacką i to od brata. W dodatku bez fotki. Bez fotki to nieważne, prawda?
  • Gość: al IP: *.home.aster.pl 24.08.12, 14:36
    1. Lubię ten wątek :)
    2. Dawno nie zaglądałam na to forum mimo, że je lubię.
    3. Wkurza mnie, że nie umiem dobrze pisać.
    4. Mam wrażenie, że wolno czytam mimo iż czytam sporo. (trening nie czyni mistrza? ;)
    5. Powinnam ostro pracować a tego nie robię.
    6. Co za banały :/
    7. Czasami siebie mi żal - głównie za lenistwo permanentne :/
    8. Powinnam wiedzieć/umieć więcej ale przez wyżej wspomniane lenistwo wiem tyle co wiem ;)
    9. Czasami mam wrażenie, że życie przepływa mi przez palce...
    10. Nie wykorzystuję swojego "potencjału". Żałosne :/
  • Gość: giglis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.12, 22:54
    Bardzo lubię reginę ,więc proszę pisz więcej;)
    1.jak dobrze ,że już piątek ,choć czeka mnie pracowity weekend ,to bardziej męczę się w ciągu tygodnia..w pracy
    2.lubię miętę hmmm ,zapach i smak
    3.jesienią decyduję się na rózne poważne zmiany ,powiedziałam o tym ostatnio swojemu koledze i nagle zrozumiałam ,że po prostu tak się stanie:)
    4. btw kolega jest uroczy i w ogóle ..oczywiście zajęty i za parę tygodni wyjeżdża na zawsze za granicę :(
    5.malo na tym świecie jest naprawdę fajnych ludzi:(
    6.chyba nigdy nie spotkam już tej drugiej połówki...
    7.zasępiłam się czytając pkt 7 ,a ch..z tym.
    8.zapisalam sie na kurs niemieckiego ,ktore to już podejście?;)
    9.aaa lubię bardzo tę piosenkę:)
    i jest auf Deutsch
    www.youtube.com/watch?v=6tcBgBRziXQ
    10.idę spać:)
    papa
  • Gość: Wiosna IP: *.51.84.196.smlw-legionowo.pl 24.08.12, 13:54
    1.Podobno to juz koniec lata,a do konca swiata zostalo niecale 4 miesiace.
    2.Jem mleczna orzechowa Wedla,nie mam pomyslu na obiad.
    3.Spedzilam tydzien na pieknej cieplej zielonej wyspie,bede te wspomnienia przywolywac w szare jesienne wieczory.
    4.Jak byc szczesliwym?Zawsze chciec mniej niz sie ma.Podobno dziala.
    5.Chlopak mojej przyjaciolki udowadnia mi ze sa kobiety ktore lubia byc zle traktowane i juz,gdy ktos pluje udaja ze to deszcz pada.
    6.Lubie rosline zwana zamikulkas,za nazwe i za fakt ze naprawde ciezko ja wykonczyc,nawet moj ojciec nie dal rady przez rok:D
    7.Tesknie za moim ukochanym,jeszcze pare dni..na razie spie ubrana w jego tiszert,ciagle nim pachnie.
    8.Tez nie mam prawa jazdy i do niczego nie jest mi potrzebne.
    9.Poznalam ostatnio ludzi malzenstwo ktore nie ma kont na fejszbuku-maja za to super zycie:)
    10.Lekko sie splukalam w te wakacje,czas wrocic do pracy i zarobic na wszystkie moje fanaberie;)

Milego urlopu wszystkim zainteresowanym:)
  • Gość: piano-magic IP: *.pilsfree.net 25.08.12, 02:34
    1. Kawa pita po 1 w nocy powinna mnie utrzymać na nogach co najmniej do 6 rano.
    2. A utrzymać się muszę, bo właśnie mam pierwszą od dawna, wolną sobotę, i zamierzam czytać do białego rana (po wielu latach wpadł mi ponownie w ręce "Martin Eden" i przepadłam) a potem się wysypiać.
    3. Po kilkunastu miesiącach intensywnej lektury kryminałów i sensacji skończył się ponury okres w mojej czytelniczej karierze, teraz sięgam po obyczajowe tomiska, zwłaszcza z Ameryki Pn :)
    4. A w zimie zagości u mnie klasyczna fantastyka. Grzane wino i krasnoludy, elfy, wojny, boje i podboje, magiczne artefakty i kryształy, podziemne królestwa, czarownice i zoologiczny wybór stworów oraz potworów. Nie wyrosłam od wieku nastoletniego :)
    5. W czasach studenckich pijaliśmy w akademiku kawę rozpuszczalną podłego gatunku z cynamonem i śmietaną zbieraną z mleka. Nikt nigdy się nie pochorował, a smak wspominam do dziś, z tęsknotą i sentymentem.
    6. W tych momentach życia, w których nie mam partnera, staję się podświadomie "odzieżowo-aseksualna". Pidżama w pieski, skarpetki w kropki, puchate kapcie. Taki domowy, cukierkowy luz, kiedy wiadomo, że nie trzeba nikogo nęcić i nie ma presji by stawać się obiektem estetycznego zainteresowania w swoich czterech ścianach.
    7. Chciałabym kupić reprint-reprodukcję Hieronima Boscha na ścianę w sypialni. Ale boję się, że nie da się przy nim spokojnie spać i odpoczywać, więc może starszy Bruegel albo Memling... moja wyobraźnia kłania się Niderlandczykom.
    8. Środek nocy, zapach powietrza po deszczu, cisza i spokój. Jestem anty-romantyczna i średnio wrażliwa na nastroje, ale lubię ten stan.
    9. Sąsiad-emeryt puszczał całe wczorajsze rano Modern Talking przy otwartym oknie.
    10.http://www.youtube.com/watch?v=eNvUS-6PTbs, wspomnień czar. Zawsze bardziej podobał mi się blondyn :)
  • Gość: orchidea IP: *.xdsl.centertel.pl 25.08.12, 19:25
    1 - w tym tygodniu kupiłam sobie pierwsze w moim życiu trampki bardo znanej marki. fajne są
    2 - nigdy w życiu nie miałam parcia na rzeczy znanych marek, ma mi się podobać i tyle. metka nie ma znaczenia
    3 - nie wiem o co ten cały krzyk, buty jak buty
    4 - szukam dobrych książek o tematyce szpiegowskiej. oparte na "faktach autentycznych" ;) itp,
    5 - może ktoś z was rzuci jakimś autorem, tytułem
    6 - dwie piosenki mi siedzą w głowie i nie chcą wyjść, słucham na przemian
    7 - www.youtube.com/watch?v=Ls8X0w0SyG4&feature=relmfu
    8 - www.youtube.com/watch?v=jZhQOvvV45w
    9 - lubię jak wrzucacie ciekawe linki, ja non stop szukam nowych muzycznych doznań
    10 - ostatnio dzięki ramonie odkryłam Dusty Springfield - cudowny głos

pozdrawiam
  • Gość: s. IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.08.12, 23:00
    1. Przed 30 minutami lezac w lozku i ogladajac film usfiadomilem sobie, ze mam misia po ramieniem i razem ogladamy film :)
    2. Jestem ranny przez owada i lece co 4 godziny na mocnych tabletkach przeciwbolowych, jestem otumaniony tak wiec nie wiem co robie i to z misiem to:
    a) mam totalny syf w mieszkaniu, lezal kolo lozka(a spie na wielkim materacu na podlodze) i podniosem zeby tak nie lezal
    b) szczerze to jestem troszke wystraszony i jak mi nie przejdzie do poniadzialku i jak sie nie przekrece pojde do lekarza i potrzebowalem wsparcia od misia :)
    3. Idac ostatnio rano, gdy bylo jeszcze ciemno, do pracy szybkim krokiem, jak to sie normalnie idzie, podnioslem lewa noge i nagle poczulem jak jakis miekki ciezar wlecial mi na buta i wykopnalem go metr przed siebie
    4. To byl duzy szary wstretny szczur
    5. Lecial w powietrzu do gory nozkami i tak padl na asfalt
    6. Blyskawicznie odwrocil sie na nogi i tak stanal naprzeciko mnie
    7. Pomimo wystraszenia, obrzydzenia, tak w glebi serca strasznie mi sie szkoda go zrobilo i krzyknalem "Uwazaj troche!", wtedy uciekl
    8. Przez to, ze jestem ranny nie pojade jutro na festiwal pierogow a uwielbiam pierogi ruskie ze smietana
    9. Dziekuje as za meila, z czasem cos tam drapne :)
    10. Na kolacje zjadlem 500ml pudelko lodow i 300 gram cukierkow michalkow+kasztankow, a i kilka orzechow, pozywne zarcie, nie ma co :)
  • queeniie 25.08.12, 23:59
    1. Nie lubię swojej córki i uważam, ze jestem beznadziejną matką. Trochę mi przykro, że trafiła na mnie. Ale może na lepszą nie zasługuje.
    2. Bardzo lubię moją pracę.
    3. Mam dosyć mojej pracy i chętnie bym ją rzuciła, ale drugiej takiej nie znajdę. No i nieźle mi płacą.
    4. Mój facet jest najlepszy na świecie, ale trochę się z nim nudzę. Ale go nie zamienię za nic, bo lepszego już nie znajdę.
    5. Uważam, że jestem głupia, a pomimo to mądrzejsza od innych, więc już nie wiem co jest z tymi ludźmi.
    6. Nie zapamiętuję twarzy i nazwisk.
    7. Nie umiem sobie odmawiać.
    8. Chyba mam lekką agorafobię.
    9. Chciałabym mieć święty spokój.
    10. Chciałabym być bardziej dyplomatyczna ale boję się, że wtedy ludzie nie będą wiedzieli co mam na myśli.
  • paciaciakowa 26.08.12, 21:20
    1. Dawno tu nie zaglądałam- ciężko czyta się wszystkie zaległe posty na raz.
    2. Wróciłam z przejażdżki rowerowej.
    3. Jako znawca mówię wszem i wobec oraz potwierdzam, że idzie jesień.
    4. Na wsi powietrze pachnie wilgocią, cebula wykopana, pola podorane, pomidory się kończą. Jesień.
    5. Wrzesień pachnie specyficznie i sprawia że jest mi smutnawo.
    6. Wróciłam w urlopu w górach.
    7. To był trudny wyjazd, trudny psychicznie.
    8. Czasami nie lubię w sobie tego, że zapamiętuję tak dużo szczegółów, słów. Tak dużo miejsc mi się z czymś kojarzy i od razu odtwarzają mi się spędzone tam chwile, słowa które ktoś wypowiedział plus zapach , pogoda, ubrania itd.
    9. Jutro w planach pieczenie ciasta z malinami.
    10. To były zabiegane wakacje, dopiero teraz fajrant.
  • Gość: ania IP: *.adsl.inetia.pl 26.08.12, 22:48
    1. dawno tu nie byłam
    2. nie lubię oglądać telewizji
    3. od dwóch dni oglądam wszystko jak leci - coś ze mną nie tak
    4. moje dzieci wyjechały na tydzień
    5. strasznie pusto w domu
    6. może dlatego oglądam TV???
    7. czekam na mojego męża - wróci jutro
    8. mam zamiar dziś skończyć książkę
    9. jutro biegam - i tak już od trzech miesięcy - jestem z siebie dumna :)
    10. dziś biegałam w deszczu - mina sąsiada BEZCENNA :)))
  • madame.bozydara 27.08.12, 05:13
    1. Kupię tego zamikolkasa, bo nie mam w domu żadnego kwiatka poza uschniętą pietruszką do spaghetti.
    2. Piję kawę i jem pudding [tak górnolotnie nazywam ryż połączony z budyniem - jadę na ostre oszczędzanie].
    3. Odżywkę jednominutową trzymam na głowie już godzinę.
    4. Sąsiad mi się wczoraj dziwnie przyglądam. Jechaliśmy razem w windzie i się bałam :/
    5. Muszę kupić nowy żakiet i spodnie, bo coś czuję, że niedługo pójdę na rozmowę kwalifikacyjną <jupi!>
    6. Ktoś mi ostatnio powiedział, że nie panuję nad emocjami. Smutne to, ale prawdziwe. Prawda w oczy kole itd.
    7. Dostałam wczoraj "bezokazjowy" prezent i prawie popłakałam się ze szczęścia.
    8. Planuję kupić sobie ogromny pierścionek retro, ale nie żaden badziew z Bijoł Briżitttt, ale taki och! z Antyki i Sztuka na Allegro. Gigantyczny pierścion. Ha!
    9. Niedługo kończę dwadzieścia pięć lat i mi smutno, bo coś czuję, że to już połowa.
    10. Lubię jesień, choć jest depresjotwórcza [depresjogenna???]. Mam dość tych uchachanych mordek opalonych na Karaibach. To roboty!
    --
    skoczka.wordpress.com/
  • Gość: ania IP: *.adsl.inetia.pl 28.08.12, 11:31
    1. byłam wczoraj na "Zakochani w Rzymie" - średnio przypadł mi do gustu, momentami nudnawy, trochę się dłużył
    2. uwielbiam słonecznika chociaż strasznie brudzi paznokcie
    3. moja waga się zacięła i cały czas stoi na jednej pozycji, a czasami wręcz zawyża skubana
    4. w mojej lodówce zamieszkał jakiś chochlik, który stale mnie tam wzywa...
    5. nie lubię końca lata
    6. mam nadzieję, że jesień będzie piękna
    7. oglądam właśnie TVN24
    8. mam dużo roboty i zero chęci - żeby mi się tak chciało jak bardzo mi się nie chce ehhhh
    9. muszę iść do fryzjera
    10. uwielbiam herbatę z cytryną :)
  • Gość: muuu IP: *.home.aster.pl 28.08.12, 15:53
    1. Nie dałabym rady przeżyc dnia bez kawy
    2. Nic już nie planuję.
    3 .Nie odnajduję sie w swoim życiu, nie mogę odnalezc sensu..
    4. Lubię robic zakupy w Biedronce i Lidlu- nawet tanio tam mają.
    5. Jeszcze nie widziałam nowego "Batmana". Jak to sie mogło stac?
    6. Nie moge sprac plamy z sosu pomidorowego na spodniach. Jakies rady? :)
    8. Jestem bardzo samotna. Do bólu.
    9. Marzę o kochanku.
    10. Bardzo potrzebuję, zeby przytrafiło mi sie cos miłego, bo zwariuję. Dawno nie zaznałam przyjemnosci. Cały czas tylko strach
  • pani_trolla 29.08.12, 21:30
    1. Wlasnie sprzedalismy nasza stara kanape, ktora byla z nami od poczatku naszego malzenstwa.
    2. Poryczalam sie bardzo.
    3. Wiem, ze nie jest to najlepszy post na forum humorum...
    4. Poprawiam sobie nastroj wodka z sokiem.
    5. Powoli zaczyna dzialac...
    6. A co mi tam - Barman, jeszcze jedna prosze !
    7. Jutro bede leniuchowac ;)
    8. Nie trace nadzieji, ze kiedys nagle wypieknieje i stane sie zabojczo inteligentna.
    9. Proces scinania sie bialka w mozgu pod wplywem alkoholu niweczy jednak moje nadzieje na inteligencje...
    10. Obejrzalabym/przeczytalabym cos budujacego ( ale nie o architekture mi tu chodzi ).
  • Gość: jagna IP: *.radom.pilicka.pl 30.08.12, 08:29
    1. Nigdy nie korzystałam z solarium.
    2. Nie umiem pływać. W ogóle nie wiem jak można się unosić na wodzie i nie opaść na dno jak kamień.
    3. Chciałabym pojechać późną jesienią nad morze, ale brak pieniędzy i urlopu skutecznie mi to w tym roku uniemożliwi.
    4. Lubię schyłek lata i początek jesieni (pod warunkiem, że nie pada).
    5. Mam ochotę się upić, ale tak tylko trochę, nie żeby zaraz jak świnia.
    6. Może w niedzielę?
    7. Przed zimą muszę zrobić parę rzeczy w samochodzie (rękami mechanika oczywiście). Mam nadzieję, że nie spowoduje to zbyt wysokiego debetu.
    8. Nie mam w swojej szafie żadnej sukienki. Parę spódnic by się znalazło, ale ostatnia moja sukienka to chyba ta do Pierwszej Komunii Św.
    9. Muszę się poważnie nad swoim życiem i postawą wobec pewnej osoby zastanowić. I wszystko od nowa poukładać...
    10. To już? Pewnie tu jeszcze wrócę...
  • Gość: samandthewomp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.12, 21:57
    1. mój kilkuletni związek zaraz się skończy, a ja jakoś nie potrafię sobie wyobrazić mojego życia po tym jak to się już stanie
    2. nagle niedawno zostałam bez pracy
    3. w wieku ćwierćwiecza zaczęłam doceniać kawę
    4. muszę zmyć ten ohydny żółty lakier z paznokci
    5. już dawno nie byłam w takim dole psychicznym jak obecnie
    6. muszę schudnąć. albo chociaż nie tyć
    7. mieszkam, znowu, z rodzicami
    8. boję się depresji, tej prawdziwej
    9. zapuszczam włosy
    10. niczego w życiu nie osiągnę
  • Gość: paraszut_abżora IP: *.jmdi.pl 31.08.12, 00:03
    1. Nie umiem angielskiego.
    2. Mam z tego powodu mega kompleks ale nic z tym nie robię.
    3. Nie mam roboty a jestem mega dobrym marketingowcem- dziwne.
    4. Moja przyjaciółka stawia mnie do pionu, ale krótko to trwa. Ustawienie ma się rozumieć.
    5. Kochanek mi wymówił. Czyli klapa, dól i paranoja.
    6. Boję się wysokości, szybkości, ciemności. Raz przestraszyło mnie moje odbicie w lustrze.
    7. Nie żeby jakieś okropne było, ale tak nagle się pokazało.
    8. Pierwszy raz w życiu zrobię powidła śliwkowe a żyję już jakiś czas.
    9. W pokoju chrapie mężczyzna, gwizdać mi się nie chce zaraz go kopnę, pewnie się obrazi.
    10. Jak ja będę egzystować bez tego cholernego kochanka?
  • Gość: jarula IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.12, 15:30
    1.słucham Dżemu i wpędzam się w doła
    2.kocham moją rodzinę i martwię się tym, że nie daję im odpowiedniego oparcia
    3.boli mnie koniec lata
    4.ekspedientka w sklepie gdy robiłem zakupy z wnuczką powiedziała: "dziadziuś to musial wczesnie zaczynac"
    5.walczę o powrót do życia zawodowego po długiej przerwie, jestem tym zmęczony
    6.moje psy grzeją mi stopy
    7.pozdrawiam wanilię i reginę
    8.zawiodłem się ostatnio na moim do niedawna bliskim człowieku, uważajcie na tępych i zakłamanych katoli
    9.mam wrażenie, że żyję w podłym grajdole
    10.schudłem 12 kg
  • Gość: Zuza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.09.12, 22:12
    1.tida dida dziś dzień Sida (sid leniwiec z epoki lodowcowej)
    2. Nic dziś nie robiliśmy, córki grają w crafta a ja dziergam czapkę na drutach
    3. Mąż jest 900 km na zachod jutro wróci
    4. Dziś na Hbo był moj ulubiony film Dom nad jeziorem, nie bardzo rozumiem jak Sandra i Keanu się spotkali, ale zawsze się wzruszam w ostaniej scenie
    5. Muszę pofarbowac włosy ale mam lenia (Sida)
    6. Jutro tez poleniuchujemy, a co -ostatni dzień wakacji
    7. Trochę pogoda się psuje, jesień idzie i nie ma na to rady
    8. Zapchalam toaletę resztkami z lodówki, hihi mąż jak wróci to naprawi
    9. Ale mam lenia
    10. Następnym razem się poprawie
  • wani-l-ia 02.09.12, 16:47
    1.Byłam wczoraj pierwszy raz na solarium. Zdecydowanie nieciekawe doświadczenie. Nigdy więcej tam nie zawitam.
    2.Trzeba się pogodzić ze swoją bladością. Chociaż obecnie przypominam buraka. Mam nadzieję, że ten czerwony koloryt szybko zejdzie..
    3.Już robiłam maseczkę z zielonych ogórków, jogurtu naturalnego i nic. Oprócz tego, że pachnę teraz mizerią.
    4.Idę za parę dni do lekarza i chciałabym, żeby ktoś poszedł ze mną. Trzymał za rękę pilnował, żebym nie uciekła sprzed drzwi.
    5.Od paru dni za mną to chodzi „ Jeszcze wczoraj mogłem zmienić w sobie coś i odlecieć byle gdzie. Ooooo. Jeszcze wczoraj mogłem być daleko stąd, dzisiaj znowu pada deszcz”.
    6.Tęsknie za czasami jak kupowałam nowe książki, kredki i piórnik do szkoły. Nawet jeden piórnik w kształcie tygrysa ( chyba za czasów gimnazjum?) pałęta się w jakieś szafie. Nawet jeden dzienniczek ucznia jest schowany na pamiątkę. I zeszyty. Chyba zaraz pójdę je odnaleźć i poczytać.
    7.Jestem ciekawa kto prowadzi facebookową stronę Poznania.
    8.Grałam kiedyś w szkolnym przedstawieniu Zosie z „Pana Tadeusza”. Szkoda,że nie można się cofnąć do tamtych czasów.
    9.Pozdrawiam Jarulę. Chciałam jakoś pocieszyć ale nie umiem pocieszać. Ja przy upadku ducha zawsze sobie mówię, albo idź już umieraj albo idź dalej walczyć. Jeszcze niejedna tęcza jest na drodze.
    10.Żeby na youtubie nie było tego utwory w wykonaniu Grzegorza. Dziwie się. Jest za to na wrzucie Kliku kliku.
  • Gość: s. IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.09.12, 19:09
    1. No i wyladowalem w szpitalu, fajnie bylo, naprawde.
    2. Wstydze sie swojej reki, dawno temu przezylem tragedie i teraz mam z obydwu stron nadgarstkow glebokie blizny po probach samobojczych
    3. Do tego na zyle dwie kropki-tatuaze po przepalanej igle
    4. Cholernie mi glupio jak ktos oglada ta reke
    5. Jak skoncze jesc antybiotyki to bedzie 3 tygodnie od kiedy nie ruszam alkoholu, nie pamietam kiedy mialem taka przerwe a na dodatek nie mam na alko ochoty
    6. Jadac dzis na moto wsrod drzew na waskiej delikatnie kretej drodze w moich kochanych gorach 180km/h, popatrzylem na drzewo i przez glowe przeszla mysl - a moze zwolnic? Jak uderze w drzewo bedzie bardzo mocno bolalo. Szybko przegonilem te mysl.
    7. Czuje sie samotny, tak sie zastanawiam jak przezyje jesien-zime, ten okres depresyjny...
    8. Kocham jesc wiec z nudow zrobilem pizze i przygotowalem szynke do wedzenia
    9. Jutro do pracy - ale mi sie nie chce, ze tez te 30 milionow nie padlo na mnie
    10. Bardzo mi sie podoba ostatnimi czasy ten kawalek: www.youtube.com/watch?v=nrh-aFnyOzE
  • regina-falangi 03.09.12, 20:15
    01. dwa lata temu spektakularnie schudłam, rezultaty były naprawdę wooooooooooooooow
    02. potem tata zmarł i okazało się że zajadam stres, buuuum teraz jest gorzej niż przed tamtym odchudzaniem
    03. efekt dżoł-dżoł dopadł mnie ze zdwojona siłą
    04. cóż z tego ze zdaję sobie z tego sprawę jak nie chce mi się nic robić w kierunku aby to zmienić
    05. średnio lubię swoją pracę ale trzymam się jej szponami bo jak na moje miasteczko zarobki u nas są naprawdę świetne
    06. jednocześnie mam już dość tego gniazda żmij
    07. chyba pójdę juz spać
    08. miałam dzisiaj zacząć ćwiczenia... oh well... ;)
    09. jestem poważnie uzależniona od amerykańskich seriali
    10. lubię wyszukiwać w nich jakieś ciekawe melodie, niektóre mają naprawdę świetne soundtracki (Suits na ten przykład) ----> www.youtube.com/watch?v=nnvFddEmYeo&feature=share

Jarula trzym się;) ja ciągle czekam na ten dobry okres w moim życiu o którym wszyscy tak opowiadają, może kiedyś faktycznie nadejdzie...

• Gość: piano-magic IP: *.pilsfree.net 04.09.12, 03:35
    1. Herbata z rumem, wanilią i cytryną... zamieniam się w kota i mruczę do księżyca :)

2. A w moim mieście zauważyłam ostatnio spadek popularności restauracji i barów orientalnych, na rzecz kanapkarni, zuparni, ciastkarni i innych, wpisujących się w trend: "swojsko jak u babci na wsi".

3. Co jest dobrym rozwiązaniem, kiedy potrzeba zjeść w biegu. Bo obiado-kolacje do celebrowania godzinami zdecydowanie najbardziej lubię w knajpkach z azjatyckim rodowodem.

4. Jestem dosyć pyzata, czego nie lubię w sobie najbardziej. Waga może pokazywać bardzo niską masę w kilogramach, a twarz zostaje po słowiańsku okrąglejsza. I nic z tym nie idzie zrobić :(

5. Lubię geometryczne wzory na wszystkim, co może być geometryczne. Symetryczne też. Najlepiej bez kolorów, czyli na czarno-biało.

6. http://www.youtube.com/watch?v=VLpqxoFCY9M. Ta piosenka nieźle oddaje sedno kobiecej natury. I nie jest to specjalnie pocieszające (Bob Dylan - Just Like a Woman).

7. 10 lat temu myślałam, że będąc w wieku w którym teraz faktycznie jestem, zajdę o wiele dalej, niż naprawdę zaszłam.

8. Kiedy doskwiera mi smutność, lichość i paskudność gram w literaki na kurniku, albo rozwiązuję piętrowe krzyżówki. Litery uspokajają i działają terepeutycznie.

9. Mam problemy z wyczuwaniem sygnałów i dwuznaczności wysyłanych w moją stronę przez ludzi. Nigdy nie wiem do końca, kiedy zachowanie oznacza tylko koleżeństwo, a kiedy coś więcej, który gest jest już osobisty, a który tylko formalny. Mój były partner twierdził, że trzeba mi było wejść na głowę z bukietem róż, bo inaczej nie odczytam zainteresowania ani najprostszego sygnału. Nie umiem i już.

10. Jest 3:35 dla strefy czasowej CEST. Jestem tutaj chyba w czołówce wpisywania się o dziwnych porach i godzinach. Porządni ludzie to chyba śpią o tej porze :)
  • Gość: as IP: *.toya.net.pl 04.09.12, 18:52
    1. Brakuje mi słów, żeby opisać jak fantastycznie spędziłam urlop. Jeżdżąc na rowerze po lasach i leżąc nad ukrytym w lesie stawem popadałam w stan euforii. Tak niewiele trzeba do szczęścia.
    2. Sama byłam na urlopie i wyśmienicie mi z sobą samą było.
    3. Dwa razy sąsiadom z domku podkradłam ze wspólnej lodówki mleko do kawy.
    4. Zdziczałam na starość. Jak jakiś obcy facet do mnie zagaduje na ulicy (na urlopie zdarzyło mi się to dwa razy, a za trzecim razem wymyśliłam sobie, że mnie taki jeden wąsaty śledzi na pustej plaży) to od razu myślę, że chory psychicznie albo zboczeniec i uciekam.
    5. Kiedy wróciłam do miasta i poczułam ten obrzydliwy smród i hałas, to musiałam się znieczulić wódką.
    6. Wróciły moje kolorowe sny. Jak przez dłuższy czas nie mam dziwnych snów, to się zaczynam martwić.
    7. Jednej nocy śniły mi się wielkie jeże i małe słoniki, żywe. Maszerowały razem.
    8. Kolejna noc - mnóstwo dużych misiów koala, które skakały na drzewach nad moją głową.
    9. Dziś śniło mi się, że przypadkiem weszłam do innego świata i nie umiałam się z niego wydostać. Byłam w jakimś domu i przyjechał Lady Pank. Panasewicz przyszedł do mnie i powiedział, że mój kolega zamówił ich koncert na moje urodziny. W popłochu zbiegłam do piwnicy, żeby włożyć stanik i przez takie drewniane drzwi w tej piwnicy weszłam do innego świata.
    10. Było tam wielu aktorów, którzy wyszli ze swoich filmów i nie umieli do nich wrócić. Na początku próbowałam się stamtąd wydostać, a potem zrezygnowałam, bo całkiem przyjemnie tam było. Nie wiem co dalej, bo się obudziłam.
  • Gość: ania IP: *.adsl.inetia.pl 04.09.12, 19:13
    1. Gość portalu: as napisał(a): >Kiedy wróciłam do miasta i poczułam ten obrzydliwy smród i hałas, to musiałam się znieczulić wódką.> Mam dokładnie tak samo, tylko zamiast wódki wybieram winko - koniecznie białe :)
    2. Mam dziś doła, w mojej pracy jeszcze nie poznali wszystkich moich zalet no i w związku z tym nie mają szansy ich docenić
    3. uwielbiam arbuzy
    4. jak patrzę na książki mojej córki to zazdroszczę, że może się uczyć z takich pięknych i kolorowych podręczników
    5. szukam chętnego do rozładowania zmywarki
    6. od paru miesięcy utwierdzam się w przekonaniu, że Polska to kraj absurdów
    7. wrzesień to w mojej rodzinie sezon na infekcje
    8. marzę o tym aby wykonywać tzw. wolny zawód
    9. jestem niesystematyczna, chyba ta wada mnie dyskwalifikuje z tzw. wolnego zawodu
    10. jutro biegam, tak ok. 7.00
  • Gość: Habla IP: *.home.aster.pl 04.09.12, 22:30
    1. Dostałam dziś rano zaproszenie na ślub. Sms-em!! Do tej pory jestem w szoku.
    Ale dostałam info od znajomych, że podobno normalne zaproszenia tez mają byc wysłane...
    2. Ogladam własnie "Benny Hilla". Z 10 lat tego nie ogladałam.
    3. Dopadła mnie straszna alergia i nic nie pomaga. Pozostaje czekac, az sama odpuści.
    4. Widziałam dziś wieczorem przed blokiem małego jeżyka, ale szybko
    straciłam go z oczu bo straszny mrok pod blokiem. Chyba zabłądził.
    5. Mam ochote na bułke z truskawkami z tej fajnej piekarni po drodze do pracy.
    Jutro kupie dwie, ale drugą z jabłkami.
    6. Żałuję, że nie mogłam w tym roku pojechac do Hiszpanii.
    7. Mój ulubiony kubek na kawę jest w biało-granatowe paski.
    8. Czy Wy też macie wrażenie, że macie w życiu pod górkę i nawet jak próbujecie troche
    podbiec to znów spycha Was na dół?
    9. Nie znalazłam jeszcze swojego ulubionego zapachu.
    10. Ludzie, bądźmy dla siebie mili ! :)

• Gość: szabla IP: *.adsl.inetia.pl 05.09.12, 23:15
    1. jestem uzależniony od gry komputerowej, nie powiem której
    2. to chyba z powodu nerwicy, cały czas muszę być zajęty, chociażby klikaniem
    3. spędzam przed komputerem 16 godzin dziennie
    4. nie lubię ludzi, chociaż to ukrywam
    5. nie odczuwam potrzeby kontaktów towarzyskich ani rodzinnych
    6. moja rodzina to rozumie, a przynajmniej wie
    7. piję wino z butelki bo mi się nie chce wstac po kieliszek (lapotop mnie przygniata)
    8. nie mam ochoty na sex
    9. to wcale nie jest depresja, po prostu tak mam
    10. gdyby nie praca to miałbym zmarnowane życie
  • Gość: antymateria IP: *.ip.netia.com.pl 06.09.12, 09:16
    1. w niezrozumiałym zapędzie obejrzałam Psy2 i Rambo. Schodzę na psy.
    2. zapamiętałam jeden tekst: "on je to, po czym nawet koza by rzygała". Rambo znaczy.
    3. mam anginę. Może to tłumaczy pkt. 1.
    4. na stole stoi bukiet nawłoci. Mówi się, że to polska mimoza a mnie kojarzy się z amorami Cezarego Baryki.
    5. kupiłam sobie wściekle różowe buty na wyprzadaży. Nigdy nie mialam różowych butów. Nie wiem, czy odważę się je nosić.
    6. odrzuca mnie od filmów o tzw. szarej, ponurej rzeczywistości. Zwłaszcza polskiej. No nie mogę i już. Nawet sterta nagród mnie nie skusi.
    7. moje rodzeństwo mieszkało w 4 krajach świata - teraz "tylko" w trzech.
    8. nie lubię pewnej koleżanki z pracy za jej małostkowość i wredność, ale staram się traktować ją jak innych.
    9. w moim imieniu i nazwisku jest 9 liter. Ciekawe, że przy zmianie nazwiska ta liczba się nie zmieniła. Czy to coś znaczy?
    10. w skrzynce balkonowej hoduję poziomki.
  • regina-falangi 09.09.12, 21:37
    01. susząc głowę zastanawiałam się co by było gdyby suszarka mi wybuchła...
    02. a jak prowadzę samochód i przede mną jedzie ciężarówka pełna belek drewna już mam wizje jak to drewno spada i wbija się w moje auto
    03. porąbane mam ostatnio przemyślenia:)
    04. w pracy wszyscy słuchają rmf'u i moje poczucie muzycznej estetyki leci na łeb na szyję
    05. staczam się muzycznie:)
    06. zapodajcie coś wartościowego do posłuchania, proszę
    07. w tym tygodniu obchodziłam dwudzieste jdueyfvgye urodziny;)
    08. mam wrażenie że do niczego nie doszłam
    09. znaczy, owszem: skończyłam studia, mam dobrze płatną pracę, stać mnie na drobne przyjemności
    10. ale osobiście mam zupełnie inne poczucie wartości, marzy mi się mały domek z białym płotkiem i gromadką dzieci no ale cóż, jak na razie lipa...

• Gość: as IP: *.toya.net.pl 09.09.12, 22:26
    1. Też mi sie dawno temu marzyła gromadka, ale sie już z tych marzeń wyleczyłam.
    2. Rudy na Be chciał, ja nie chciałam.
    3. Potem chciałam z Czarnym na Be, ale on nie chciał.
    4. Teraz za stara i za wygodna jestem na dzieci.
    5. Stara, ale nie wyglądam i się nie czuję.
    6. Lubię swoje słabości i lubię się z siebie śmiać.
    7. Koleżanka mi przypomniała dziś przepiękną piosenkę www.youtube.com/watch?v=__ebR_8UKAY
    8. Wszyscy moi chłopcy, Ci tacy warci wspomnień, mieli imiona albo ksywki na Be.
    9. Wezwałam dziś straż pożarną, bo okrutnie gazem na klatce śmierdziało.
    10. Ale piękny jeden strażak był. Tak, mam ogroooomną słabość do strażaków. Be safe, sleep with a firefighter!
  • Gość: piano-magic IP: *.pilsfree.net 09.09.12, 23:49
    1. Do tego co omawiają panie powyżej- ja mam wśród znajomych już trzecią falę ślubów i/lub chrzcin, ludzie się biorą, dzieci się rodzą.
    2. I ja- niby twardzielka, typ podróżujący, wolno żyjący i "sama-sobie-sterem", czasem łzę otrę, że coś uciekło, że z czymś już nie zdążę, że przegapiłam.
    3. I pamiętam, że przeżyłam strasznie, kiedy mój naj-pierwszy partner z wczesnej młodości brał ślub kilka lat temu (na szczęście nie ze mną). Ale sam ślub mnie wtedy jakoś tak rozbił. Ale od tego czasu ogorzałam, już to aż tak nie porusza.
    4. Nie boję się samotności jako-takiej, ale długotrwałych skutków ubocznych tego stanu już trochę tak.
    5. Uwielbiam motywy zegarów i drzew w malarstwie, dekoratorstwie oraz otoczeniu.
    6. http://www.youtube.com/watch?v=UtjFRUchk5c What's your favourite number?
    What does it mean?
    7. Od zawsze wierzyłam w 4, chociaż szczęście przynosiło raczej 8 i 22.
    8. I nie mam zielonego pojęcia co to może znaczyć, zwykle jestem trochę refleksyjną liczbą pojedyńczą.
    9. Lubię czytadła, literaturę wagonową i komiksy na szarym papierze, przyznaję się otwarcie. Uważam, że lubowanie się tylko mądrych książek odbiera mózgowi szansę odprężenia w czasie czytania, i jest dosyć snobistyczne.
    10. Bo ja to jestem prosta postać pochodząca z małej wioski w północnej Polsce, nie lubię snobować, utrudniać, plątać, kombinować i ubierać w piórka oraz falbanki.
  • Gość: margot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.12, 22:10
    1. Mam mega gorączkę, leżę, pocę się i jem słodkie winogrona
    2. I tak pójdę jutro do pracy, bo lubię
    3. Dobijam do 30-tki, nie mam męża ani dzieci ale mam kogoś kogo kocham i szanuję a on kocha i szanuje mnie
    4. Nie obgryzam paznokci od kiedy jestem z nim, uspokajam się kiedy jest obok
    5. W sobotę jadę na wyjazd integracyjny z firmy, za późno, żeby się wymiksować, będą fajni ludzie i ci mniej fajni też ale ogólnie luzik
    6. Lubię disko polo (od małego tak mam)
    7. Smakuje mi ciemne palone piwo po którym tyje i łiskacz z lodem, ostatnio też troszkę popalałam
    8. Moim marzeniem jest knajpa w której gotowałabym i gotowała i gotowała i tak bez końca
    9. Widziałam wczoraj na mieście mojego ojca, który mamę i mnie zostawił jak byłam mała, boję się, że nigdy nie zaufam do końca
    10. Mam wrażenie, że teraz jestem w jakiejś poczekalni, nie żyje naprawdę i że wszystko przede mną, musze tylko uwierzyć
  • madame.bozydara 14.09.12, 14:01
    1. Mam ochotę na ciastko z cukrem, kluchy na łachu z jagodami i oscypka z żurawiną.
    2. Nie jestem w ciąży.
    3. Z jedną koleżanką, która była chuda jak patyk, nie widziałam się dwa miechy. Widziałam ją dzisiaj. Waży chyba z 70 kg. Impossible is nothing. Mam nadzieję, że to nie choroba, ale zwykłe obżarstwo...
    4. Zmieniam pracę. Cha, cha!
    5. Planuję kupić sobie na zimę emu i być całkowicie aseksualna. Choć szczytem aseksualności są dla mnie crocsy. Fuj! [bez obrazy dla fanów tegoż obuwiaż]
    6. Byłam na wakacjach i nie było fajnie. Żałuję, że pojechałam.
    7. Teraz wszystko jest takie obce. Sami dziwni ludzie.
    8. Zimno mi. Jestem wielkim zmarźluchem. Gdy robi się trochę chłodniej, zaraz dostaje trzęsawki-drgawki i wyglądam jak narkoman na głodzie.
    9. Ktoś był wczoraj dla mnie miły, a ja myślę, że po prostu był fałszywy. Przestałam wierzyć w dobre serduszka i tęczę, i jednorożce.
    10. Nudzi mi się. Nudzi. Oj, nudzi. Nuuuuuuuuuuuuuudy. Idę zalać kawę 3w1 z biedy. Niedobra, ale słodka.
    --
    skoczka.wordpress.com/
  • kcpr.10pfot 19.09.12, 20:35
    1. Długo wzbraniałem się przed braniem urlopu w pracy. Stwierdzałem, że póki nie czuję że organizm potrzebuje, mogę poczekać.
    2. Splot niezwykłych wypadków sprawił, że zakochałem się w pannie, którą znam od lat. Pierwszy raz po ludzku, bez rozumu i na zabój.
    3. Życie potoczyło się tak, że kiedy zaczęło się nam układać, ona wyjechała hen-hen daleko.
    4. Kiedy organizm poczuł, że czas zluzować obroty, a głowa, że druga taka szansa już się nie powtórzy, nie zostało nic innego jak wsiąść w dwa pociągi, dwa samoloty i po dobie być na miejscu.
    5. Warto było. Będzie co wnukom opowiadać.
    6. Nauczyłem się ostatnio grać w backgammon.
    7. Od października znów będę studentem.
    8. Widziałem pijanego renifera. Szedł poboczem i się zataczał.
    9. Jest wrzesień i spełniłem już chyba wszystkie postanowienia okołonoworoczne.
    10. Jestem styrany. Pora spać.
  • Gość: noname IP: *.aster.pl 19.09.12, 22:41
    Lubię czytać kcpr`a na dobranoc:)
  • ladyvik 20.09.12, 11:20
    1. Nuuuuuuuuudze sięęęęęęęęęęęę........... Wrzesień jest nudny w mojej pracy.
    2. Martwi mnie fakt, że jeszcze tydzień, dwa, góra trzy i nie będzie już warunków do jeżdżenia na rowerze do i z pracy. A przyzwyczaiłam się i jest mi z tym dobrze.
    3. Martwi mnie fakt, że będę musiała pomyśleć o jakiejś siłowni/ klubie fitness , żeby nie zaprzepaścić tego co przez ostatnie 4 miesiące wypracowałam... A nie lubię takich miejsc, bo mam wrażenie, że wszyscy dookoła myślą sobie, co też ta stara baba tu robi ;>
    4. Muszę jechać w weekend na pewną imprezę , na której będzie panował sztuczny usmiech, sztuczny dobry nastrój i wszystko inne sztuczne. Muszę wydać kasę na prezent, przyoblec się galowo i udawać że jest miodzio. Aż mnie w zadku szczypie na samą myśl......
    5. Przeczytałam ostatnio Czarny Ogród Małgorzaty Szejnert i się zachwyciłam bardzo.
    6. Potem przeczytałam Przystanek Bieszczady bez cenzury Andrzeja Potockiego i zrobiło mi się gorzko strasznie
    7. Teraz nie mam co czytać. Chyba pora odwiedzić bibliotekę i wziąć coś lżejszego , dla odciążenia mózgu....
    8. Boję się nadchodzącej zimy. Pod względem ekonomicznym.
    9. Pieprzone jesienne stany depresyjne. Znowu nachodzą mnie myśli , że jestem do niczego.
    10. Jedno co warto to upić się warto ?? ;>
  • Gość: antymateria IP: *.filg.uj.edu.pl 26.09.12, 13:40
    1. Czytałam repertuar poważnego teatru i zamiast "Król Lear" zobaczyłam "Król Lew". Albo jestem ślepa albo za dużo oglądam kreskówek.
    2. Odkąd pamiętam układam noże w suszarce ostrzem do dołu.
    3. Taka piękna jesień i co z tego?
    4. Muszę wyprawić dziecku urodzinowe przyjęcie i przetrzymać całą imprezę w całości psycho-fizycznej.
    5. Kiedy mija mnie ciężarówka z belami drzewa, zawsze wyobrażam sobie awarię i zasypanie ulicy/aut/ludzi przez ten ładunek.
    6. Boję się lalek brzuchomówców a nawet nienawidzę ich szczerą nienawiścią.
    7. Pieniądze uciekają ode mnie jak stado rybików cukrowych.
    8. Chcę chodzić po ciepłym piasku, na bosaka, w jedwabnym pareo. I jeszcze mruczenie morza/oceanu - zamawiam.
    9. Podobno każda zmiana jest dobra. Chyba przestawię meble. Albo coś.
    10. Muszę poczytać coś o wampirach.
  • wani-l-ia 29.09.12, 17:37
    1.Ale tu spokój ostatnio..czyżby jakieś jesienne depresje?
    2.Ja leże z gorączką i boli mnie każda kostka.
    3.Pisałam już,że nie lubię swojej pracy? Pewnie nie raz. Szukam innej, ale na razie brak ofert na horyzoncie.
    4.Ciekawi mnie czym zajmuję się w pracy Regina..Może uchyli rąbka tajemnicy?
    5.Ostatnio tak myślałam, że chciałabym pracować w jakimś czasopiśmie. Mieć swój dział. Wyszukiwać informacje, pisać artykuły, wybierać, robić zdjęcia..Ach, ciekawe czy jest to taka ciekawa praca jak mi się wydaję.
    6.Ostatnio miałam koszmar w nocy. Zwłoki, jęki, straszne krzyki. Wszyscy umierali wkoło mnie. Chwytali się mnie wysuszonymi palcami, żeby nie umierać. Okropne to było. Straszne obrazy. Obudziłam się o trzeciej, pozapalałam wszystkie lampy i radio. A i tak nie mogłam zasnąć.
    7.Dowiedziałam się ostatnio,że mam nerwice serca. Cóż, cóż.
    8.Piłam wczoraj Nestea z zieloną herbatą, aloesem i truskawkami. Bardzo dobre. Szczególnie te truskawki.
    9. Za tydzień jadę na dwa dni do Torunia. Byleby pogoda dopisała. Planuję zwiedzić kilka miejsc.
    10. W końcu dziesiąty. Idę się położyć, nie mam sił już pisać. Mam nadzieję, że przejdzie do poniedziałku. Zostawiam www.youtube.com/watch?v=OTvhWVTwRnM bababa ba bababa nanana na nanana .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka