Dodaj do ulubionych

10 przypadkowych faktów dot. Ciebie

• regina-falangi 30.09.12, 11:04
    wani-l-ia: 4.Ciekawi mnie czym zajmuję się w pracy Regina..Może uchyli rąbka tajemnicy?
    gdybym Ci powiedziała musiałabym cię zabić:)

01. A tak poważnie, pracuję w urzędzie (jednak nie jest to budżetówka).
    02. Od jakichś dwóch miesięcy jednak przebywam zdecydowanie więcej w terenie i sama organizuję sobie pracę co uzmysłowiło mi że nie mogłabym pracować w wolnym zawodzie. to zdecydowanie nie jest dla mnie.
    03. Praca od 8 do 16 to jest to co mi odpowiada i się tego nie wstydzę;)
    04. Ostatnio szastam kasą na prawo i lewo a miałam kurde oszczędzać na generalny remont moich czterech ścian:(
    05. Muszę się opamiętać bo chyba jestem już niebezpiecznie blisko zakupoholizmu
    06. W ciągu zaledwie 3 miesięcy ja i moja przyjaciółka oddaliłyśmy się od siebie na odległość kilku lat świetlnych. To wprost zadziwiające
    07. Jakoś tak mam że jak w życiu bliskiej by się wydawało przyjaciółki pojawi się ON nasze drogi się rozchodzą. Miałam już tak kilka razy i tym razem historia się powtarza.
    08. Ja chyba faktycznie jestem jakaś dziwna. Bo zaczynam przypuszczać że to ze mną coś jest nie tak... niestety
    09. Jesienna deprecha nadchodzi WIELKIMI krokami:)
    10. Nie mam żadnego linka do zarzucenia gdyż nic ostatnio nie przypadło mi do gustu. Zawsze miałam tak że jak się do mnie przykleiła jakaś melodia to potrafiłam ją wałkować kilkadziesiąt razy na dzień aż do znudzenia a tu od kilku miesięcy mam jakąś blokadę:(

Cisza, ja i czas...
  • Gość: piano-magic IP: *.pilsfree.net 30.09.12, 21:40
    1. Nie lubię tego, że im pieczywo jest zdrowsze, tym bardziej niedobre. Zwłaszcza sodowy chleb w Irlandii i gryczany w Czechach. Człowiek by naprawdę chciał się rozsmakować, ale nie ma siły, no fuj...
    2. Za to doceniam i kultywuję obiadowo soję i soczewicę pod każdą postacią, jak również tofu, tempeh i seitan. Wegańskie pomysły wykorzystuję nałogowo, ale wciąż ciężko mi oderwać się od mleka i słonych serów.
    3. Do weganizmu podreptam sobie pomału, kiedy organizm da znać, że już gotowy, i będę pewna, że sama siebie nie zepsuję.
    4. Ale też niechętnie rozmawiam z kimkolwiek o mojej diecie, nie cierpię zaglądania w garnki, wypytywania, dyskusji i kłótni. Niechże każdy sobie je, to co lubi.
    5. Wycinam metki ze wszystkich swoich ubrań. Nie znoszę kiedy drapią i przeszkadzają i gdzieś tam są.
    6. Kawałek płci męskiej z którym się ostatnio spotykam znalazł sobie zabawę w huśtawkę- odpychać i odrzucać, a dwa dni potem przyciągać z powrotem. Ciężki przypadek manipulanta. 7. Bogowie dajcie siłę, żebym się uwolniła, odetchnęła z ulgą i pognała w swoją stronę!
    8. Przeglądałam ostatnio przypadkiem ogłoszenia o nieruchomościach w moim rodzinnym mieście (północna Polska, średniej wielkości) i zaskoczyło mnie, jak potwornie drogie są tam obecnie nawet mikroskopijne mieszkania.
    9. Czeski rynek chałup i chałupek jest pod tym względem łaskawszy dla szarego człowieka. Więc przynajmniej taki mały człowieczek jak ja się cieszy, że ma gdzie mieszkać.
    10. Może Sigur Ros na dobranoc? taką staruszką chciałabym kiedyś być http://www.youtube.com/watch?v=4L_DQKCDgeM/
  • Gość: Szczęśliwa IP: *.dynamic.chello.pl 05.10.12, 22:32
    1.jutro moja córcia ma roczek
    2.uwielbiam zbierać kasztany
    3. ogólnie jestem zmęczona, w ogóle jakoś szybko się psychicznie męczę
    4.wkurzyła mnie moja rodzinka
    5. okropnie wieje u mnie i pada
    6. jest mi zimno
    7 jakoś nie mam pomysłu co pisać
    8. w sumie najbardziej chciałam napisać pkt.2, może dlatego że wczoraj i dziś idąc do pracy zbierałam kasztany
    9. idę się ubrać
    10 i spać:)
  • Gość: jarula IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.12, 22:12
    1. jak zwykle pozdrawiam reginę i wanilię
    2. przygnębiająco u mnie wieje i pada
    3. nie palę już prawie miesiąc
    4. odrzucam z zasady jak mogę najdalej wszystko związane z polityką i jak sądzę jestem typowym parobkiem polityków, uciekam od nich pracując na nich
    5. czuję się pięknie zmęczony ciężko pracując i będąc potrzebnym
    6. coraz częściej mówię sobie "uśmiechaj się i bądź miły"
    7. zaczynam czytac i po latach wracam do "buszującego w zbożu"
    8. po raz kolejny przekonuję się do tego, że jesień trzeba ciężko przepracowac aby cieszyc się świętami a potem wiosną
    9. to co pisałem ostatnio o katolach w pełni się potwierdza
    10. ptaki tak szybko odleciały, będzie chyba zimno :(
  • Gość: ta_z_obrazka IP: *.zabrze.vectranet.pl 08.10.12, 22:14
    1.piano-magic / jesteś zbyt wrażliwą i wartościową osobą, żeby dawać się "huśtać", pogoń gnojka:)
    2.pierwszy raz mam prawie całkiem lewe L4, odpoczywam po nadludzko aktywnych wakacjach
    3.na świecie robi się ponuro i przygnębiająco, ale pocieszam się, że największe miłe niespodzianki zdarzają się w najmniej sprzyjających okolicznościach-ciekawe znajomości przy deszczowej pogodzie itp.
    4.w filmie padło właśnie sformułowanie "kłębuszkowe zapalenie nerek"i przypomniała mi się babcia, jak z nerwów na egzaminie wygłosiła sformułowanie "zębuszkowe kłępalenie nerek".hehe
    5.spodobał mi się facet w związku, ale zamierzam przetestować jego zaangażowanie w obecny, nim dam się w cokolwiek wmanewrować. To ciekawe, że w końcu mam na tyle silną osobowość :)
    6.Jak czytam to forum i piszecie, że fajnie byłoby się spotkać,bo tylu tu ciekawych ludzi nachodzi mnie refleksja, że tymi ludźmi są ci, których codziennie mijamy na ulicy, a którzy nie zawsze mają odwagę, by mówić o sobie tyle, ile anonimowo. Co jest zrozumiałe w pełni
    7.czytam Alicję w Krainie Czarów i jak zwykle niepotrzebnie wygrzebałam dodatkowe informacje w internecie, które zburzyły moje ideały. Levis Caroll miał pedofiilskie skłonności ??!!:-( Niestety ta teoria brzmi wiarygodnie.
    8.gdy mam wrzucić jakieś zdjęcie na fb, to jestem chora. Niiby miło byłoby się podzielić przeżyciami i jest to w pełni naturalne, ale mnie jakoś odrzuca
    9.nauczyłam się właściwie parzyć hibiskusa, co daje niesamowite walory smakowe.
    10.chyba każdy nosi w sercu jakąś tęsknotę, czasem sam nie wie za czym.

• Gość: ania IP: *.adsl.inetia.pl 09.10.12, 13:24
    1. w niedziele przebiegłam 13 km
    2. właśnie próbuję się zmobilizować do dzisiejszego treningu
    3. zamierzam wystartować w biegu niepodległości - drżyjcie narody!!
    4. ostatnio jestem monotematyczna- cały czas gadam o bieganiu
    5. straciłam w pasie 8 cm i 2 w biodrach
    6. koleżanka stwierdziła, że od biegania rozbudowały mi się łydki - zazdrośnica
    7. kupiłam ostatnio piękny wrzos, cudnie się prezentuje w moim salonie
    8. warszawskim metrem w weekendy w nocy przemieszcza się sama młodzież - ostatnio o 1 w nocy zawyżałam średnią wieku
    9. czas już na trening
    10 trzymajcie kciuki przede mną 6,5 km :)
  • regina-falangi 09.10.12, 19:09
    jarula równiez pozdawiam
    aniu trzymam kciuki i podziwiam samodyscyplinę:)

01. Czy ten gościu skoczy dzisiaj z tym spadochronem czy nie?;)
    02. Boli mnie ząb bo pan doktór go zatruł i w następny poniedziałek czeka mnie kanałowe:(
    03. Przez ostatnie dni aż chce mi się chodzić do pracy
    04. Może przez to że nie ma takiej jednej wrednej zołzy
    05. Bożesz Ty mój zabili mi Marka z Chirurgów <ściana> :D
    06. Wszyscy maja kogoś
    07. Ludzie to jednak są durnie
    08. Od 3 miesięcy próbuje się zmusic do cwiczenia, i jak na razie nic z tego nie wyszło heh...
    09. Ale czuje że jużź zbliżam się do punktu zwrotnego;)
    10. Jedno słowo: GENIALNE www.youtube.com/watch?v=wgi2967f2RI&feature=related reklama mi przypomniała o tym utworze, kiedyś wałkowałam go w kółko chyba przez 3 tygodnie.

"By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba - Być na dnie, by móc sięgnąć nieba"
  • madame.bozydara 11.10.12, 08:57
    "1. w niedziele przebiegłam 13 km"
    Ad. 1 W życiu nie przebiegłam więcej za jednym razem niż 1600m i to było na w-f w drugiej klasie gimnazjum. A dość chuda jestem i zastana w stawach.
    2. Słucham od rana "Ody do radości" i płaczę. Zawsze płaczę, gdy tego słucham, ale uwielbiam. Bek
    3. Moja myszka, która miała być optyczną (chyba, tzn. taką bez podkładki) jest g* warta. Nie mam podkładki profesjonalnej, więc użyłam Nietzschego "Tako rzecze Zaratustra". Profanacja
    4. Wczoraj byłam taka zmęczona, że położyłam się o 20:50, a wstałam o 7:00. Straciłam pracę, to sobie pozwalam.
    5. Powinnam się zmobilizować do czegoś, ale jestem typem człowieka-załamki, każde niepowodzenie wprawia mnie w depresję.
    6. Nie chce mi się jeść. Schudłam już 4kg. Źle wyglądam, wiem :(
    7. Wypiłam kawę i mam ochotę na drugą, ale potem trzęsą mi się ręce.
    8. Ostatnio opiłam się i korzystałam z internetu. To nie był dobry pomysł.
    9. Potrafię opić się kieliszkiem wina, jeżeli tego dnia (prawie) nic nie jadłam.
    10. Nawet chińskie ciasteczko nie ma dla mnie dobrych wieści. Czarna dupa. Jesienna depresja. Dekadencja. Fin de siecle.
    --
    skoczka.wordpress.com
  • Gość: mysza_211 IP: *.free.aero2.net.pl 12.10.12, 16:08
    1. moje życie jest bez sensu
    2. mam beznadziejną pracę i na pewno nie znajdę nowej bo nie znam angielskiego i nie mam prawa jazdy bo mnie na nie nie stać
    3. jestem z facetem 7 lat i nigdy nie miałam orgazmu, ale do ginekologa nie chce mi się iść
    4. nie lubię dzieci ale swoje chciałabym mieć
    5. chcę mieć kota ale mój facet ma alergię, chyba zmienię faceta ;)
    6. jestem strasznie leniwa, NIC mi się nie chce
    7. wydaje mi się że jestem DDA ale nie chce mi się iść na terapię bo wydaje mi się że i tak mi to nie pomoże
    8. mój ojciec jest alkoholikiem, chciałabym mu pomóc ale on twierdzi że nie chce się leczyć jestem bezradna
    9. wszystkim wydaje się że jestem miła a tak na prawdę kawał suki ze mnie
    10. już nie długo lecę do Anglii ale tylko na tydzień...szkoda bo chciałabym tam zamieszkać i zostawić za sobą wszystkie problemy, zacząć żyć od nowa ale nie mam odwagi
  • paciaciakowa 13.10.12, 09:12
    1. Miałam sen o kozim serze z Biedronki i dwóch baniakach pięciolitrowej wody. <?>
    2. Pora wstać, jakieś śniadanie zaaplikować.
    3. Pójdę się dziś na kijki przejść.
    4. Moje studia są oderwane od rzeczywistości. Przedmioty jakie mamy nie mają nic wspólnego z naszą specjalnością.
    5. Zjadłam wczoraj całą czekoladę w 15 min.
    6. Szkoda, że ta jesień jest taka pochmurna i deszczowa. Rok temu to była słoneczna...
    7. Mam ochotę na naleśniki z porami i szynką.
    8. Kilkanaście dni temu Artur Andrus machnął autograf na książce o M. Czubaszek. Miałabym okazję rozmawiać z nim sam na sam przez pół godziny. A nie mogłam przyjechać na to spotkanie <siła wyższa> .
    9. Zazdroszczę, że mój kolega miał przyjemność być tam za mnie ;/
    10. Muszę sprawdzić czy pigwy już są dobre w parku.
  • Gość: s. IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.10.12, 16:41
    1. Marze o partnerce z ktora mialbym cztery stosunki seks
    2. Pierwszy - wiadomo, nie myslec o swojej przyjemnosci, trzeba sie pokazac z jak najlepszej strony, znalezc dojscie do jej orgazmu, delikatnie, z lekka agresywnie, wyczuc
    3. Drugi - tak, zeby juz wiedziala, ze moze zaufac i pokazac, nakierowac co jest dla niej przyjemne
    4. Trzeci- abym mogl pokazac co jest dla mnie dobre
    5. Czwarty - tak zebysmy razem zatraculi sie w sobie...
    6. Nie chce mi sie pracowac, ale to totalnie...
    7. Ostatnie likendy to wyjazdy w gronie przyjaciol na domki letniskowe - jest swietnie
    8. Bedac pijany nie dalem sie zaciagnac do lozka niebezpiecznej kobiecie
    9. Chyba sie starzeje, bo to nie podobne do mnie, i choc rozum wiedzial co robi, zalowalem na drugi dzien
    10. Zamiast posprzatac moj singlowy syf spadam dalej imprezowac..
  • Gość: piano-magic IP: *.pilsfree.net 14.10.12, 00:13
    1. Waldemar Łysiak w "Kielichu" opisał stan, który nazwał spokojem wieczności.

2. Pozwolę sobie zacytować ten opis: "Gaśnie konwulsyjny puls codziennego biegu, rytm zdarzeń przechodzi do kategorii zjawisk drugorzędnych, i zaczynasz traktować minione etapy swej drogi z pobłażliwym, a nawet lekko ironicznym uśmiechem, jakbyś patrzył zza grobu na film, którego gorączkowa fabuła jest prostacka niczym manichejski świat klasycznych westernów, kreowany przez samych bydlaków i świętych."

3. Od bardzo już dawna zaklinam wszystkie znane mi siły czyste oraz nieczyste i proszę o taki stan dla siebie. Żeby dało się pogodzić się z tym co było i uspokoić na dobre te wszystkie skołatane nerwy.

4. Brakuje mi osiedlowych bibliotek, takich które pamiętam z dzieciństwa. Tych które lokowały się w paskudnych pawilonach spółdzielczych: pokój z książkami dla dorosłych, w przedsionku dla dzieci, przy biurku pani "strażnik" w okularach, swetrze i z wąsem. Kurz i stary papier, ręcznie wypisywane fiszki, gablotka z Prusem albo Słowackim w tle. A kto nie oddał na czas, ten płacił złotówkę.

5. Ciągle palę papierosy, ale teraz dekadencko i narcystycznie skręcam je własnoręcznie, celebruję te wszystkie tytonie, papierki, filtry i mam z tego niezłą zabawę. W przyszłym tygodniu będzie się palić golden virginia z jabłkowym i waniliowym w proporcjach pół na pół.

6. Nowa piosenka Adele, ta nagrana do Bonda jest prześliczna: http://www.youtube.com/watch?v=7HKoqNJtMTQ

7. Ostatnio staram się brać przykład z tego jak wyglądała królewna śnieżka u Disneya- czarne włosy, czerwone usta, nieopalona skóra. Niestety w efekcie przypominam raczej niedorobioną wampirzycę. :)

8. Problemy sercowe i wszystkie inne- związane z mężczyznami objawiają się u mnie tym, że mam nieposprzątane w chałupie. W chwili obecnej stos wszystkiego, który leży na środku mieszkania oznacza, że nie jest dobrze.

9. Ale co nie zabija to wzmocni, jeszcze parę dni, zbiorę się w sobie, wstanę rano, i posprzątam. I to będzie znaczyło, że jestem już na dobrej drodze, żeby się otrząsnąć.

10. Gdyby ktoś kiedyś chciał turystycznie odwiedzić kraj w którym teraz mieszkam, niech kieruje się na Český Krumlov. Drugiego tak pięknego zakątka nie ma nigdzie, magia i bajka.
  • Gość: bunia IP: *.adsl.inetia.pl 14.10.12, 00:42
    1. Kocham moje dzieci ale jestem nimi potwornie zmęczona
    2. Uwielbiam arbuz i czekoladę z orzechami
    3. Szybko się nudzę
    4. Uwielbiam Bieszczady
    5. Jestem nocnym markiem
    6. Nie mam ochoty na sex
    7. Wkurzają mnie przechwałki i wymądrzanie
    8. Czekam na wiosnę
    9. upiekłam pyszne ciasto z jabłkami
    10. Potrzebuje czasu dla siebie
  • Gość: Marek IP: *.unitymediagroup.de 14.10.12, 02:49
    1. Mieszkam pół życia w Niemczech, mówię po niemiecku z polskim akcentem (trochę, ale jeszcze jest) a po polsku z niemieckim (staram się bez, ale już nie potrafię).
    2. Jestem niedospany, bo marnuję mnóstwo czasu na forach.
    3. Na ostatnie okrągłe urodziny udało mi się zbudować "kaloryfer" na brzuchu (dwa lata pracy), ale teraz znowu brzuch urósł.
    4. Wcinam papryczki chilli jak cukierki (jakoś tak z czasem to przyszło).
    5. Podobno nieźle gotuję, ale jak jestem sam to często mi się nie chce i jem na obiad konserwy.
    6. Zrobiły mi się zajady w kącikach ust, myślę że przez brak witaminy B, dlatego kupiłem dzisiaj wieprzowinę i będę znowu gotował.
    7. Mam w domu dokładnie 1 czekoladę i ani jednego cukierka.
    8. Podoba mi się Marta Grycan (jej córki nie, nie wiem czemu).
    9. Byłem dzisiaj u fryzjera i bardzo ładnie mnie obcięła, włosy same się układają, przez następne 4 tygodnie nie muszę się czesać.
    10. Przez kilka lat nie miałem dowodu osobistego, wyrobiłem dopiero po tym jak skończył mi się paszport a chciałem jechać do Polski.
  • Gość: Szczęśliwa IP: *.dynamic.chello.pl 14.10.12, 10:06
    1.kolejny weekend mam z migreną......masakra
    2. ostatnio uświadomiłam sobie że mogę nie doczekać wnuków
    3.mam 39 lat i roczne dziecko
    4.uwielbiam jesień ale tę słoneczną, dni takie jak wczoraj czy dziś gdzie jest pochmurno i szaro dobijają mnie
    4.mam fajną pracę, pracuje tam już 13 lat
    5. lubię słuchać piosenek Edith Piaf tę uwielbiam:)
    www.youtube.com/watch?v=Q3Kvu6Kgp88
    6.moje dzieciątko "jeździ' z kojcem po całym pokoju
    7. mam zamiar upiec szarlotkę
    8.w zeszłym roku skończyłam uniwerek, stwierdzam iż 5 lat intensywnego życia psychiczne mnie wypaliło
    9.jestem trochę bałaganiarą i dlatego ciągle sprzątam:)
    10 pojechałabym jeszcze raz do Egiptu ale na wycieczkę Rejs po Nilu....widoki boskie.

• Gość: zbikowa IP: *.2-3.cable.virginmedia.com 15.10.12, 13:37
    1. wynajmujemy pokoj kuzynowi po odwyku i przez to wstyd nam pic. ostatnio jak wyszedl wieczorem to wytrabilismy prawie cala whiskey. jak szczeniaki normalnie ;)
    2. kiedys pisalam tu ze mam beznadziejna prace i musze ja koniecznie zmienic. otoz zmienilam. na rownie beznadziejna i zgadnijcie co?
    3. mamy swoje biuro w mieszkaniu. jest osom.
    4. chyba juz nigdy sie nie obronie. zaliczylam wszystkie kursy i nie oddalam pracy. po cholere ja poszlam na socjologie?
    5. uwielbiam miec gosci.
    6. mamy umowe z moim facetem. gdy tylko znajde prace w nowej branzy to zaczniemy planowac slub. wiem ze za cholere to nie romantyczne, ale jakze motywujace. (sam to wymyslil, zeby nie bylo)
    7. nie wyobrazam sobie zebym mogla teraz mieszkac w PL. w najblizszym czasie rowniez. Teraz marze o Tajlandii a z drugiej strony bardzo tesknie za mama i przyjaciolmi.
    8. chyba nigdy nie przestane byc niezdara.
    9. www.youtube.com/watch?v=dKpzCCuHDVY rewelacyjne czy tylko mi sie tak wydaje? :>
    10. piesa zostawia tyle siersci na podlodze, ze moglabym zrobic z tego drugiego psa. niech ona juz przestanie.
  • Gość: bionick IP: *.euro-net.pl 15.10.12, 21:12
    1.Nie jestem sama
    2. Nie wiem kogo kocham
    3. Planuje zmienic prace, a nic w tym kierunku nie robie
    4. Czasem mysle ze to wszystko nie ma sensu
    5. 10 lat temu moze wszystko zrobilabym inaczej.
    6. W sumie wystarczyloby mi dwa lata wstecz.
    7. Najlepiej byc egoista
    8. Brakuje mi przyjaciela
    9. Dawno temu mialam osobe ktorej moglam powiedziec wszystko
    10. Sama tego nie rozumiem
  • Gość: ramona IP: *.warszawa.vectranet.pl 15.10.12, 21:40
    1 podoba mi się aktor grający adwokata w serialu "Wszystko przed nami" ma w sobie coś czarującego, dawno nikt nie zrobił na mnie takiego wrażenia, mąż uważa, że to gej he he
    2 prawie nie palę
    3 słucham i czytam
    4 www.youtube.com/watch?v=c1YxZ8Blm4Y
    5 www.youtube.com/watch?v=z_K-sE8gy4c
    6 www.youtube.com/watch?v=RvjbNfnOAOc
    7 www.youtube.com/watch?v=mLxs1l3l4HE
    melancholijnie, jesiennie, nastrojowo

• Gość: as IP: *.toya.net.pl 18.10.12, 00:07
    1. Robię fuchę. O tej porze. Wreszcie mam dziś wenę.
    2. Za tę fuchę dostanę więcej kasy niż za etatową pracę.
    3. Pora roku mi zaczyna wsiadać na nastrój. Coraz mniej mi się chce, coraz więcej jem.
    4. A co tam, dodołuję się tym kawałkiem www.youtube.com/watch?v=dQZ7JUhQR-c
    5. Uwielbiam go niezmiennie od wielu lat.
    6. Poważne choróbska mi się sypnęły w rodzinie i wśród bliskich.
    7. Kolega mi się zwierzył z poważnych małżeńskich problemów. Cieszę się, że mnie takie nie dotyczą. Bo nie mam męża.
    8. Z drugiej strony - ileż można się przytulać do poduszki.
    9. Tęsknię za ciepłym, miękkim, męskim, owłosionym brzuchem. Ani kaloryfer, ani piwny, taki w sam raz.
    10. I nie tylko za brzuchem, pfff...
  • regina-falangi 18.10.12, 19:12
    01. Dałam do zrozumienia ostatnio ze polubiłam swoją pracę? cóż nienawidzę jej
    02. Moje życie jest do d..y
    03. Przyjaciółka nie ma dla mnie czasu więc nie mam się komu wyżalić
    04. Powiedziałam dziś w złości mamie że wezmę garść tabletek i będzie po problemie
    05. Nie zrobiłabym jej tego, ale co będzie gdy jej zabraknie....
    06. Zanosi się na to że będę bezrobotna albo zgodzę się na gó..niane warunki i będę beczeć ze zgryzoty co 2 dzień
    07. Moje życie miało wyglądać inaczej
    08. Nie jestem szczęśliwa, chyba nigdy nie byłam
    09. Ostatnio koleżanka powiedziała mi że mnie lubi bo zawsze jestem uśmiechnięta. Jak to łatwo zmylić ludzi
    10. Rozglądnijcie się wokół siebie, ludzi którzy się uśmiechają a pod spodem cierpią niemożliwe katusze jest więcej niż wam się wydaje

• kcpr.10pfot 18.10.12, 20:05
    1. Jestem styrany fizycznie. Nie wiem nawet od czego.
    2. Nigdy nie miałem tak rozbitego tygodnia w pracy jak ten. Pół dnia bawiłem się w mailowego ping-ponga ze zleceniodawcą.
    3. Jutro odbieram znajomą z dworca. Miło.
    4. Jak zdarzają mi się leniwe weekendy gdzie nie mam żadnych planów, tak w ten chcą spotkać się ze mną trzy osoby.
    5. Wracając do Polski myślałem, że spotkam się z panną na święta, że wytrzymam i takie tam. Po tygodniu miałem już klepnięty urlop i kupione bilety na samoloty. Teraz tylko odliczam do wyjazdu.
    6. Uwielbiam morze. O tej porze roku jest najpiękniejsze. Zobaczę je za dwa tygodnie. Tak, jestem znad morza.
    7. Powieka mi drga.
    8. Jestem chudy, chyba nawet za chudy.
    9. Godzinami mogę oglądać zorzę polarną. W tym roku jeszcze kilka powinienem zobaczyć.
    10. Kiedyś będę pracował w Wilnie. Nie wiem kiedy, ale będę na pewno.
  • Gość: Szczęśliwa IP: *.dynamic.chello.pl 18.10.12, 21:08
    1.`moje dziecko miało wirusowe zapalenie gardła i dziś kończy mi się zwolnienie na nią; byłam 3 dni i było mi super w domu
    2. posiedziałabym jeszcze, muszę porobić porządki w szafach
    3.dziś pochowałam ciuszki od momentu narodzin mojej córci do chwili obecnej czyli do roczku, boże jaka ona była malutka:), rozczuliłam się - przez te ciuchy
    4.chcemy drugiego bobasa...ale czy nas stać na nie:(
    5. piękna pogoda była dziś , ogólnie pokręcona jest w ostatnich dniach bo nie wiadomo jak się ubierać, rano zimno potem ciepło - nie lubię takiej huśtawki
    6. w sobotę na cały dzień jadę z mała do rodziców
    7. nie mogę nauczyć się angielskiego a muszę go znać:( tzn umiem coś tamale to za mało
    8. dziś maleństwo mnie lekko wykończyło, marudna była jak nigdy
    9.uwielbiam ten wątek, sprawdzam codziennie czy coś jest nowego
    10. generalnie nie mam życia towarzyskiego, prawie wcale znajomych - moich, bo mój facet ma ich sporo
  • Gość: brytfana IP: 195.205.150.* 19.10.12, 15:57
    1. muszę się w końcu rozwieść, ale jak myślę, że w związku z tym muszę się skontaktowac z mężem to mi się niedobrze robi
    2. czasem się zastanawiam, jak to do cholery możliwe w ogole jest, ze najblizsza ci przez 10 lat osoba staje się zupełnie obca, tak bardzo obca ze nie masz ochoty jej głupeigo czesc powiedzieć
    3. zaczynam desperacko chciec posiadac faceta - i potwornie mnie to wkurza
    4. nadal, mimo prawie 40 na karku, nie chce miec dzieci
    5.nie lubię się zwierzać
    6. jutro jade na wycieczkę weekendową - ostatnią w tym sezonie!!
    7. właśnie dzwonił kumpel - ide w poneidzialek do teatru
    8. kocham czytac kryminaly - nie wiem jak ludzie moga zyc bez czytania??
    9. musze jechac na przegląd samochodu
    10. oczy mnie bolą od soczewek, a musze wrócić autem do domu 40 km...mam nadzieję ze nie zabiję ani siebie, ani nikogo po drodze
  • skayowa 21.10.12, 21:59
    1. Oglądam master chef w wersji oryginalnej
    2. Muszę rozliczyć podatek, bo wczoraj był 20
    3. a w czwartek 25
    4. i książkę do biblioteki muszę odnieść
    5. zrobiłam dziś pyszny sos kurkowy
    6. i pierwszy raz w życiu nie udało mi się ciasto drożdżowe
    7. muszę zrobić remont kuchni
    8. wku...ają mnie wszechobecne sztucznie stworzone, wydęte kacze dzioby
    9. cały salon jest w zabawkach, a sprzątanie ich jest syzyfową pracą
    10. mam fajną rodzinę:)
    --
    http://lb4f.lilypie.com/KGHup2.png
    http://lb2f.lilypie.com/f1oMp2.png
  • Gość: giglis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.12, 23:41
    1.nie przepadam za naszą pogodą ale jest kilka rzeczy ,ktore lubię w początkowej fazie jesieni...no powiedzmy do listopada.czasem mgłę..,złote liście ,zapach dymu z ogniska ,rozgwieżdżone niebo ,jesienne jabłka...
    2.muszę zmienić pracę , nie chcę mi się szukać ale będę musiała.
    3.mam monotonne życie trochę;(
    4.nigdy nie byłam tak naprawdę zakochana i zastanawiam się czy kiedyś będę .trochę żaluję ,że omijają mnie romantyczne porywy ...
    5.tęsknię za dzieciństwem ,mimo ,że obiektywnie było takie sobie , A może tęsknię za tym co chciałabym naprawić?
    6.lubię uczyć się językow i tak bardzo chciałabym podróżować po tych wszystkich egzotycznych zakątkach..
    7.muszę coś zmienić ,jestem typem narzekacza.
    8.jestem dość wytrwała jak już wyrwę do przodu to jak taran.
    9.zawsze kończą mi się pomysły na 10 pktow
    10.podoba mi sie nowa piosenka do bonda ,ma ponadczasowy wdzięk.
    regina trzymaj się (czas na zmiany:))
  • Gość: lady in jeans IP: *.adsl.inetia.pl 24.10.12, 16:18
    1. nie lubię kotów
    2. golę nogi i pachy pod prysznicem
    3. lubię szelest liści pod nogami
    4. denerwuje mnie jak ktoś odsrywa psa koło mojej bramki
    5. moja ulubiona potrawa to pierogi ruskie
    6. mam zniszczone ręce od garów i sprzątania
    7. lubię być sam na sam z książką i kocem gdy pada deszcz
    8. nudzi mnie czyjeś rozwlekłe gadanie
    9. prawie nie oglądam telewizora
    10. ja chcę lato!
  • Gość: Wiosna w Paryzu IP: *.rev.numericable.fr 25.10.12, 21:55
    1.Nie wiem kto i w jakim celu promuje te Grycanki,ale to obraza moje poczucie estetyki,szczegolnie najmlodsza.Otylosc jest choroba.
    2.Zniknela mi cysta z jajnika,kamien z serca.
    3.Nie czytalam zadnej ksiazki Maslowskiej,a uwielbiam jej felietony w Zwierciadle,chyba sie skusze.
    4.Przedwczoraj przechadzalam sie na dworze w koszulce na krotki rekaw,jutro zalamanie pogody.
    5.Staram sie nie narzekac i relatywizowac,moglam sie przeciez urodzic w Afganistanie albo Korei Polnocnej.
    6.Zakochuje sie w kims,fajne uczucie,mam nadzieje ze z wzajemnoscia.
    7.Strajki transportu miejskiego w Paryzu doprowadzaja mnie do szalu,a najbardziej wyrozumiala reakcja Francuzow.Ja mam gdzies ich roszczenia finansowe,ja chce dojechac na czas do pracy.
    8.Uwazam ze ten Austriak co przekroczyl szybkosc dzwieku ma ogromne cojones :D
    9.Uwielbiam sie przytulac,miziac,glaskac,calowac i dotykac z tym w ktorym sie zakochuje.
    10.Jutro zrobie brownie.
  • Gość: antymateria IP: *.filg.uj.edu.pl 26.10.12, 13:10
    1. idąc jesienną aleją...kopię liście - im wyżej lecą, tym fajniej

2. zastanawiam się, czy w poprzednim wcieleniu kogoś przypadkiem nie zamordowałam, czasem mam dziwne sny o ukrywaniu zwłok

3. dorobiłam się lekkiej oponki, choć jak dla mnie to już opona od tira

4. nie cierpię Roberta de Niro w sposób obsesyjny, sam jego widok powoduje, że mam ochotę strzelić z bazooki. W kierunku ekranu.

5. dzwoniący telefon budzi we mnie niezrozumiałą panikę pt. "a może to coś złego?".
    No bo kiedy to dostałam telefon z tekstem np. "wygrałaś milion czegoś tam"? Albo przynajmniej: "I just called to say I love you". No...

6. ciągle jeszcze piszę listy na prawdziwym papierze, prawdziwym piórem z fioletowym atramentem

7. zastanawiam się, czy był/jest mężczyzna dla którego jestem najważniejsza na całym świecie. W sumie dołujące, że aż muszę się nad tym zastanawiać.

8. mam przecudne, antyczne kolczyki po mojej Babci. Kiedy je wkładam, czuję, jakby była ze mną.

9. lubię gorącą, mocną i słodzoną herbatę z cytryną, choć podobno może wywoływać Alzheimera

10. na okrągło......www.youtube.com/watch?v=4a7-bMhaxSs
  • Gość: sfafdsaf IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.12, 18:34
    1. czyżby 1000?
    2. już prawie 2 tygodnie osobno. na zawsze osobno. po tylu latach razem.
    3. chodzę już po ścianach prawie
    4. jesień idzie i długie samotne wieczory
    5. nie ma już grzybów w lesie
    6. jak ja cholernie tęsknię za tym głupkiem
    7. nie mam pomysłu na dalsze życie
    8. ciekawe czy boniek coś zmieni
    9. napiłabym się wina. do upicia
    10. nie wiem co już pisać
  • madame.bozydara 26.10.12, 18:38
    1. Jeju, 1001 :D
    2. Drukuję artykuł.
    3. Mam zajady.
    4. Słucham Florence.
    5. Chce wina.
    6. I żelek (kwaśnych).
    7. Chciałabym umrzeć z radości.
    8. Nikt nie dał mi szczęścia.
    9. Okłamałam kogoś.
    10. Źle mi samej.
    __Jesień nadeszła.
    __Spadają liście.
    __Szur-szur pod nogami.
    __Na dłoniach rękawiczki.
    __Mgła osiadła mi na oczach.

--
    skoczka.wordpress.com
  • dona.a 26.10.12, 19:14
    madame.bozydara napisała:

> 5. Chce wina.
    > 6. I żelek (kwaśnych).

Nie mogłam się opanować, żeby nie skomentować:) Od tygodnia też mam jakiś nieprawdopodobny ciąg na kwaśne żelki (na pewno bez podtekstów), codziennie kupuję paczuszkę, bo wyczaiłam wyjątkowo smakowite, winko też jest:)
  • madame.bozydara 27.10.12, 09:40
    Wpadnę dzisiaj :-)

--
    skoczka.wordpress.com
  • dona.a 27.10.12, 22:12
    madame.bozydara napisała:

> Wpadnę dzisiaj :-)

:)
  • Gość: Asia IP: *.ip.netia.com.pl 12.11.12, 23:45
    1. Gościu na randkach powiedział mi że nie jestem w jego typie:(
    2. Nie zasmuciło mnie to aż tak bardzo bo powiedział to przemiło.
    3.Szkoda, bo akurat on był w moim typie.
    4. Zastanawiam się co ja robię na randkach, gdy akurat jestem w trakcie terapii małżeńskiej.
    5.I w dodatku wcale nie mam męża tylko "konkubenta",ale nie ma pojęcia terapia konkubencka. I dobrze - co za fuj nazwa.
    6. Dziecko śpi obok i kaszle nieludzko.
    7. A jutro rano wstać muszę do pracy.
    8. I zastanawiam się jak tu kupić pompę paliwową do auta, jak się nie wie z czym to się je.
    9. Cholernik co chodzi ze mną na terapię wyniósł mi telewizor,żeby mi na złość zrobić i teraz nie mogę posłuchać polityki.
    10. Jak zaczynam coś czytać, to zasypiam, bez względu gdzie...w aucie, domu,łóżku, poczekalni... albo czytam i nic nie rozumiem z tego co czytam.
  • Gość: s. IP: 78.10.85.* 28.10.12, 20:09
    1. W piatek wypilem trzy butelki wina i obrazilem sie na alkohol
    2. Z tego powodu jak juz bylo mi ok pod wieczor, zadzwonilem po znajomych i pojechalismy nad wodospad i polazic po lasach i gorach przez noc
    3. Nie zmienie opon w autku na zimowe bo mnie na nie nie stac
    4. Malo brakowalo a stracilbym prace z powodu 'kryzysu'
    5. Nienawidze zimna, mam wrazenie, ze zimno sprawia bol
    6. Znow mam przyjaciolke od serca, fajnie, teraz trzeba tego nie spieprzyc
    7. Robie 70 brzuszkow z obciazeniem 3 kg i sie znudzam i nie robie wiecej przez 2 tygodnie, a pozniej znow robie i znow sie znudzam
    8. Lubie klimat cmentarza na swieta
    9. Nie wierze w zycie pozagrobowe, mysle, ze dane nam zycie to takie nasze "5 minut" do wykorzystania
    10. Wpadlem dzis na te piosenke www.youtube.com/watch?v=2_9L4XePsNg i ten podklad muzyczny dopoki nie zaspiewa wciaz kolacze mi sie po glowie - skad go znam, nie moge skojarzyc, albo z jakiegos filmu albo innego wykonawcy. Na pewno nie Juli. Meczy mnie to strzasznie.
  • Gość: s. IP: 78.10.85.* 28.10.12, 20:31
    1a.) A obrazilem sie na alko bo siedzialem na imprezie 'domowce', bylo okolo 7 osob i idiota nie przesiadlem sie kolo kumpeli siedzacej 3 metry odemnie, zeby z nia porozmawiac a nie chcialem przekrzykiwac innych rozmow, wiec wzialem telefon i napisalem jej sms " marze o tym zeby masowac Ci stopy".
    Nie mam pojecia jak to moglo mi sie napisac i wyslac.
  • Gość: xyz IP: *.kielce.vectranet.pl 29.10.12, 05:43
    1. Jeszcze nie spałam. Ostatnio przestawił mi się cykl dobowy i funkcjonuję jak nienormalna-w dzień śpię, a w nocy łażę.
    2. Od trzech lat jestem w związku ze sporo starszym facetem.
    3. Od roku nie układa nam się.
    4. Ciągle planuję się z nim rozstać, ale odkładam to w czasie (może się jeszcze co polepszy?)
    5. Lubię oglądać amatorskie porno (najbardziej takie, kiedy facet jest na górze)
    6. Nie lubię pieścić mojego faceta ręką, bo szybko zaczyna mnie boleć (ręka)
    7. Chciałabym przytyć 5 kilo
    8. Wydaję dużo pieniędzy i kupuję sobie drogie rzeczy--> nie umiem oszczędzać
    9. Uważam, że jestem bardzo ładna
    10. Mimo tego mam dużo kompleksów i raczej niskie poczucie własnej wartości :(
  • wani-l-ia 01.11.12, 19:45
    1.Dużo miałabym do napisania i nawet chciałabym napisać, ale nie napisze.
    2.Ostatnio w pracy jestem tylko ciałem, a dusza jest nad morzem, w górach, w kosmosie. Życie mija za szybko.
    3.W porównaniu do Wszechświata życie trwa jakąś krótką minute, której połowę prześpimy, ćwierć przepracujemy i najczęściej następną ćwiartkę zmarnujemy.
    4.Idąc rano do pracy zawsze mam ochotę zboczyć na dworzec i wsiąść do pociągu i pojechać gdzieś daleko, daleko.
    5.I zrobiłabym to bez wahania. Ale z kimś, nie sama. A nikt nie chce uczestniczyć w moich pomysłach. Dzisiaj namawiałam przyjaciółkę na wyjazd sobotni nad morze i powrót w nocy. Powiedziała, że się nie opłaca i zbyt męczące. Ach, co z tymi ludźmi.
    6.Lubię bardzo i podoba mi się Adam Sztaba. Coś ma w sobie.
    7.Nie mam ostatnio co czytać. Musze iść do biblioteki coś wypożyczyć. Czytaliście coś ostatnio od czego nie można się oderwać?
    8.Niedługo będą rogale Świętomarcińskie. Lubię biały mak. A najbardziej to te orzechy, którymi rogal jest posypany.
    9.Ostatnio słucham Bajora. Na początku denerwował mnie jego głos. A teraz przewijam wszystkie utworu od nowa, w kółko.
    10.Nie wiem jak Wy, ale ja jutro do pracy. I znowu do pracy i znowu i znowu i nic się nie dzieje i nic się ie zmienia. Chyba trzeba prace zmienić. Jak świat nie wyjdzie do Ciebie, Ty wyjdź do niego.
    Dobra idę spać. A raczej poszukiwać książki do czytania na wieczór. Pozdrawiam Was.
  • Gość: pawełek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.12, 23:44
    > 5.I zrobiłabym to bez wahania. Ale z kimś, nie sama. A nikt nie chce uczestnicz
    > yć w moich pomysłach. Dzisiaj namawiałam przyjaciółkę na wyjazd sobotni nad mor
    > ze i powrót w nocy. Powiedziała, że się nie opłaca i zbyt męczące. Ach, co z ty
    > mi ludźmi.

Jak nikt nie chce jechać to jedź sama. Takie krótkie eskapady solo są fajne - nic ani nikt cię nie rozprasza. :) Aczkolwiek odradzałbym w tym przypadku jazdę solo nocnym pociągiem.
  • wani-l-ia 12.11.12, 18:53
    Na pewno mają swój urok. Ale samotną wyprawę muszę przełożyć. Bo nikt zmienił się jednak w kogoś. Ten szary listopad sprawia, że większość osób nabiera ochoty na eskapady (:
  • Gość: piano-magic IP: *.pilsfree.net 01.11.12, 22:44
    1. Brakuje obecnie w sklepach prawdziwych zimowo-zimowych kurtek i płaszczy. Takich z kożuchem-podszewką, porządną warstwą izolującą i kołnierzem do postawienia.
    2. Te wiatróweczki i płaszczyki które są wszędzie dostępne jako "zimowe", są odpowiednie jedynie na wczesną jesień. Kiedy minimalny mróz przychodzi, to ciężko wytrzymać 10 minut na przystanku bez dzwonienia zębami i dygotów.
    3. Jesienią najlepiej czytają się stare kryminały i wiersze od Walta Withmana.
    4. Lubię adrenalinę zawartą w sportach ekstremalnych, dzięki nim regularnie eksploatuję i przekraczam swoje granice psychiczne i fizyczne.
    5. Ale myślę, że jeżeli kiedyś założę rodzinę, i będę za kogoś odpowiedzialna, to zostawię te sporty bez żalu, i już nie będę więcej ryzykować.
    6. Jutro dzień wolny, zakupiono zapasy wina na grzaniec, oraz składniki na struclę jabłkową.
    7. W planach jest nie-robienie-niczego-konstruktywnego przez cały ten dzień.
    8. Lubię alkohole słodkie i z mlekiem, likierami i ajerkoniakami potrafię upić się doskonale i doprowadzić do stanu zombie.
    9. Niestety jesienią i zimą wszyscy krewni i znajomi królika gromadzą się w gospodach z niebezpieczną regularnością. Zapowiada się za dużo okazji, żeby nadużyć.
    10. Zimne dziady listopady już tutaj są: www.youtube.com/watch?v=gJr8RBXrw38
  • Gość: toolatetodieyoung IP: *.play-internet.pl 03.11.12, 21:20
    1. od paru miesięcy jem szalone ilości słodyczy
    2. widzę to w lustrze
    3. codziennie dostaję smsa, który pożera mi 1PLN, muszę coś z tym zrobić
    4. lubię filmy w klimacie Everlasting Secret Family
    5. Black Hawk Down też mnie wciągnął, ale zakłócił mi lekko niebyt
    6. podoba mi się zapach w sklepach Massimo Dutti, ale kompletnie nie potrafię prać tych ich ubrań
    7. nie mam ochoty iść na pracową Wigilię , rodzinną w sumie też nie
    8. magazyny dla facetów są równie miałkie jak te babskie, nie mam co czytać
    9. muszę wybrać się do dietetyka, potrzebuję autorytetu
    10. i większej ilości pierwiastka męskiego
  • Gość: 123456 IP: *.205.19.78.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 03.11.12, 21:28
    1.mam goraczkę
    2.spaliłam dziś 420 kcal na biezni
    3.jem sushi
    4.boli mnie gardło
    5.zastanawiam się nad sensem pałeczek do tego sushi
    6.marzy mi sie nowe ,, stare,, auto
    7. raczej punkt 6 pozostanie na razie marzeniem
    8.jutro mam roboty od rana do wieczora..full
    9.mam problem z angielskim ,nie znam go za dobrze,
    10.lepiej radze sobie z niemieckim,
    10.a chyba jednak wezmę się do roboty i do lipca opanuje angielski w stopniu zadowalającym
  • Gość: buszującawnecie IP: *.dynamic.chello.pl 11.11.12, 19:27
    1. dzisiaj świętuje kopce jak stara lokomotywa choć wczoraj nie kopciłam i jutro też raczej tego robić nie będę
    2. popijam kawe z cukrem cynamonowym pierwszy raz nawet mi smakuje więc chyba po rymuje
    ...... choć jednak nie
    3.oglądałam dziś film trędowata z 1976 roku i starszą wersję 1936 roku . Ta starsza wersja zdecydowanie bardziej mi się podobała.
    4. podoba mi sie ten wątek poczytałam mnóstwo wpisów sporo czasu tu spędziłam
    5.nie kupiłam dzisiaj nic do jedzenia bo wszystkie sklepy na trasie do mojego domku były zamknięte
    6.upiekłam ciasto fajnie bo miałam już gotowe tylko rozmrozić i do piekarnika na 25 minut :) bardzo się kruszy ale dobre w smaku
    7.pisze bo dawno nie pisałam
    8. ale nie wiem czy to wyślę na forum
    9. jeszcze się zastanowie
    10. długo sie zastanawiam

pozdrawiam piszących i zaglądających tu :)
  • Gość: Marek IP: *.unitymediagroup.de 03.11.12, 23:41
    1. Brakowało mi żelaza. Zauważyłem to bo mi się zajady zrobiły, ale potem jak wziąłem żelazo, to i zajady znikły, i w ogóle skóra lepsza, i spokojniejszy jestem - nie pomyślałbym.
    2. Nie wiem o co chodzi w moim życiu. To znaczy, niby wiem że chciałbym żonę i dzieci, i uczyć się następnych języków, i może mieszkać gdzieś w Skandynawii, ale raz że mam mnóstwo sprzecznych pomysłów, a dwa, nie chce mi się nic zmieniać.
    3. Mam wrażenie że ostatnio jedyne co mi się udaje, to zmniejszyć brzuch (ćwiczę i widzę efekty) - inne sprawy leżą.
    4. Kiedy przeglądam fora, albo strony w stylu demotywatorów, nigdy nie kończę na stronie 4, bo 4 w Azji przynosi nieszczęście.
    5. Lubię kiedy nie jest za ciepło, ale 10 stopni i deszcz tak jak teraz, tego nie lubię.
    6. Zwykle w sobotę nie robię nic sensownego, poza czasami gotowaniem i sprzątaniem.
    7. Zamówiłem sobie pierwszy raz koszulkę przez internet (do tej pory kupowałem przez internet tylko bilety na samolot i płyty) - XL, ale jakoś myślałem że będzie większa (a może to ja rosnę?). Za to grafika wygląda na koszulce jeszcze lepiej niż na płycie (bo to koszulka do płyty).
    8. Paczkę przyniosła kobieta. Ładna. Może trzeba było jakoś zagadać.
    9. Piję herbatę z półlitrowej filiżanki (nie wiem, może lepiej nazwać to "kubek", ale ma formę półkuli z uszkiem) - miałem kiedyś takie dwie czerwone, stłukły się, ta jest żółta, a teraz jednobarwnych w tej formie chyba już nie robią.
    10. Muszę odpisać na parę prywatnych e-maili od kobiet które mieszkają bardzo daleko ode mnie.
  • Gość: hm. IP: 46.115.40.* 04.11.12, 14:12
    ad1. zajady to brak witaminy b przede wszystkim, na "spokój" pomaga magnez, nie żelazo:)
  • Gość: Szczęśliwa IP: *.dynamic.chello.pl 04.11.12, 14:51
    1. od wczoraj miałam (chyba już przeszedł) kryzys zmęczeniowy
    2. dziś płakała córcia (ma rok) bo nie mogła usnąć i ja bo byłam zmęczona i marzyłam o drzemce a chłop w pracy.
    3. dawno nie płakałam ze zmęczenia i trochę bezsilności.
    4 efekt płaczu taki że :ja spałam 1,5 h córcia słyszę że gaworzy w łóżeczku czyli wstała po
    2,5 h chyba mi się polepszyło
    5. w takich sytuacjach "ubolewam' że nie mam rodziców np blok dalej, mieszkają ok 0,5 h kolejką i 10 minut autobusem - więc kawałek drogi.
    6. oj ratowało by mnie, szczególnie w weekendy kiedy marze o drzemce bo nocki nie przespane całe
    7. mój partner pracuje dużo w tym miesiącu - w sumie codziennie po 11 h, masakra jakaś
    8. jakoś dziś monotematyczna jestem
    9.jutro do pracy,nie chce mi się
    10. miłej niedzieli życzę
  • Gość: Marek IP: *.unitymediagroup.de 04.11.12, 17:01
    Myślałem o witaminie b, najpierw próbowałem, ale nie pomagała, a magnez biorę i tak. To było żelazo.
  • smutas13 07.11.12, 13:05
    Gość portalu: Marek napisał(a):

> Myślałem o witaminie b, najpierw próbowałem, ale nie pomagała, a magnez biorę i
    > tak. To było żelazo.

Od roku, zażywam witaminę "b" i też mi nie pomaga.

--
    ...bo gdy się trzyma fason, to się nawet spada z klasą - Piotr Bukartyk
  • Gość: asia IP: *.28.115.134.threembb.co.uk 04.11.12, 17:23
    1. spokoj, odkad zerwalam z moim facetem jestem spokojniejsza i czuje sie bezpieczniej...
    2. chcialabym podrozowac ale musze najpierw skonczyc kurs, przez ten kurs mam zero kasy
    3. mieszkam za granica i mi z tym dobrze, jak tesknie za rodzina to jade ich odwiedzic, wracac nie mam planow
    4. uwielbiam lazic po pagorkach, wczoraj mialam isc na 20km wycieczke ale mama grype i bym sie chyba przekrecila....
    5. chcialabym polazic po prawdziwych gorach, ale mam taki strach.... piekne sa i straszne jednoczesnie
    6. czemu wszyscy do mnie przychodza po porady a ja nie mam do kogo?
    7. a nawet gdybym miala to nie umiem sie uzewnetrzniac..... czas sie nauczyc?
    8. powstrzymuje sie ostatnio przed kupowanie/pozyczaniem ksiazek bo jak mam w domu to z nauki nici, no i dostalam w tym tygodniu od kolegi 4 ksiazki....... dupa a egzamin za miesiac....
    9. pije karmi poema di cafe, mniam
    10. ostatnio ktos mi powiedzial ze mnie podziwia bo jestem szczera w stosunku do siebe - Boze, w koncu dorastam!
  • cuilwen1 04.11.12, 18:00
    Oj, zupełnie jakbym czytała o samej sobie :)
  • Gość: mimi IP: *.dynamic.chello.pl 07.11.12, 19:47
    1. Wiem, że dobrze już było. Teraz będę miała tylko gorzej, ale to moja wina.
    2. nigdy nie założę konta na "fejsbuku"
    3. od kilkunastu miesięcy boli mnie jajnik ale nie idę do lekarza
    4. jestem leniwa
    5. Chciałabym pojechać znowu do Budapesztu
    6. nachodzą mnie czarne myśli, że coś strasznego przytrafi się mojemu dziecku
    7. chciałabym żeby był koniec świata
    8. nie umiem się cieszyć może dlatego, że nie mam z czego, albo mi się tak wydaje
    9. zamiast posprzątać gruntownie dom ogladam jak inni sprzątaja w PPD
    10. a może to już depresja?
  • regina-falangi 08.11.12, 20:22
    01. Generalnie muzyka w stylu Flo-Rida do mnie nie przemawia ale do tego wykonawcy mam jakąś słabość, nie przyznałabym się głośno ale lubię jego "utwory";)
    02. Ta piosenka przyczepiła się do mnie natomiast po obejrzeniu odcinka jakiegoś serialu: www.youtube.com/watch?v=dGghkjpNCQ8
    03. Musze się wziąć za nową płytę Hey'a coby się trochę odchamić;)
    04. Za tydzień idę na wesele, ależ mi się nie chceeeeeeeee
    05. Na dodatek idę sama i dowiedziałam się dzisiaj że jestem usadzona przy stoliku z ludźmi których nie znam
    06. mmmmmmmmm będzie cudnie
    07. Zwłaszcza że ja przecież jestem mistrzem w nawiązywaniu nowych znajomości...
    08. W nowej pracy pierwsze pół roku było dla mnie męczarnią, nie potrafię się otworzyć przez nieznajomymi
    09. No ale twardym trza być, nie miętkim
    10. lalalalalalaaaaaaa. HOUK:)

• Gość: akwamaryna IP: *.dynamic.chello.pl 09.11.12, 14:05
    1. właśnie leci Budka Suflera "Jest taki samotny dom"....
    2. ostatnimi czasy myślę o usunięciu konta z Facebooka.
    3. a po nocy przychodzi dzień....a po burzy spokój.... :)
    4. moje koty siedzą na parapecie i wyglądają przez okno.
    5. zaraz wychodzę do pracy - pracuję głównie popołudniami.
    6. szukam pracy, chcę coś zmienić w swoim życiu zawodowym, potrzebuję zmian.
    7. jadę jutro do schroniska, lubię spacerować z bezdomnymi psiakami po polach, łąkach.
    8. mam potworne problemy z wczesnym wstawaniem- ktoś wie, jak to zmienić?:)
    9. niedługo idę na koncert SDM, już się nie mogę doczekać:):)
    10. ostatnio baaaardzo dużo czytam, jeszcze nie skończę czytać jednej książki, a już myślę o następnej.
  • wani-l-ia 10.11.12, 09:22
    1.Pisałam ostatnio, że chciałabym zmiany. Ale nie aż takie..I jak tu dogodzić. Bez zmian źle, zmiany tez źle..
    2.Może to nie zmiany o 180 stopni ale o kilkaset km.
    3.Kupuję tabletki z witaminami a potem opakowanie leży i na mnie patrzy. Chyba myślę, że mi pomoże od samego patrzenia..
    4.Nie lubię wieczorów i nocy. Wtedy nawet najjaśniejsza myśl czarnieje.
    5.Jakie to dziwne, że od rana wszystko inaczej wygląda.
    6.Ostatnio ktoś mi się spytał czy mam plany na sylwestra..Nie lubię sylwestra i nie obchodzę.
    7.Chciałam kupić sweter ale nigdzie nie ma takiego jakiego sobie wyobraziłam. Szkoda.
    8.Nie denerwuję mnie atmosfera świąteczna w sklepach od listopada. Może dlatego, że rzadko bywam w galeriach handlowych. Wczoraj patrzyły na mnie czekoladowe Mikołaje o psychodelicznych oczach. Hoł hoł hoł!
    9.Przez to przestawianie godziny ostatnio nie mogę wstać rano. Dziwne. Mój organizm chyba się pomylił i myśli że zabrano mu trochę czasu na sen.
    10.www.youtube.com/watch?v=Ksi7lRnb8VY Ostatnio przypadkiem na to trafiłam. Jakoś tak przejmująco jest na początku. I podoba mi się nawet ta aranżacja.
  • Gość: wkurzona magnolia IP: *.ip.mgk.pl 11.11.12, 03:30
    1. jestem wściekła na mojego męża,
    2. ze złości nie mogę spać i buszuję w internecie,
    3. a jest już mocno po 3.00,
    4. czemu dałam się zbajerować i wyszłam za 100% dupę wołową,
    5. niestety ja tę sierotę kocham:(,
    6. ależ mnie to wszytko wpienia!!!!,
    7. mimo wszystko robię się trochę senna - wreszcie:)
    8. zjadłabym wielki deser lodowy - w pucharku z bitą śmietaną i polewą,
    9. niestety w zamrażarce nie mam lodów tylko groszek z marchewką i pulpety z ikei
    10. ale mam też w lodówce słoiczek tureckiej konfitury z pigwy :) i zaraz sobie chyba chapsnę :)
  • Gość: hu-ha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.12, 11:05
    1. 3 miesiące temu zmieniłam pracę na bardziej ambitną i samodzielną i w związku z tym odczuwam duży stres że tak dużo ode mnie zależy.
    2. kocham i-phona a nie lubię nowego telefonu służbowego
    3. nienawidzę swojej matki i marzę o dniu kiedy zamieszkamy oddzielnie.
    4. w ciągu ostanich 10 lat 3 razy zaczynałam życie od nowa.
    5. mąż mnie czasem wkurza i zastanawiam się czasem dlaczego za niego wyszłam bo jestem przekonana, że nie dobraliśmy się wcale.
    6. czasem myślę, że gdybym była bogata, zostawilabym go. powstrzymuje mnie bardzo wysoka rata kredytu i świadomość że żadne z nas nie jest w stanie spłacac jej samodzielenie.
    7. czasem jestem rozczarowana swoim zyciem.
    8. jedyna rzecz która udała mi się idealnie to moje dzieci, kocham je nad życie choć czasem nie mam siły.
    9. jutro znów jadę w trasę, ostatnio bardzo dużo jeżdzę.
    10. jestem dobrym kierowacą a moim marzeniem jest nauczyc się jeździc "bezpiecznie" (czytaj: wchodzić w zakręty na ręcznym).
  • Gość: listopadowy_joe IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.11.12, 07:55
    Gość portalu: hu-ha napisał(a):
    [...]

Załamać ręce tylko. Życzę zdrowia.
    "kocha i-phona, nienawidzę matki..."
  • amarjit 13.11.12, 13:20
    1. Za kilkanascie dni wychodze za maz za czlowieka ktorego kocham i ktory mnie niesamowicie wkurza. Ale juz nie znajde nikogo lepszego. Jestem pewna ze on powiedzialby o mnie to samo.

2. Dwa dni temu poparzylam sobie prawa dlon wrzatkiem i nie wyglada to najlepiej. Mam wielki opatrunek i nie moge wycinac bzdur na slubne dekoracje.
    2a.Mysle ze to podswiadome dzialania autodestrukcyjne przed slubem. Jak zjedzenie 2 eklerkow z kremem w momencie kiedy suknia slubna jest zdecydowanie za ciasna w tylku.

3. Juz raz, w dziecinstwie, poparzylam sobie ta sama dlon. Bylo zle ale skonczylo sie bez blizn.

4. Gdybym byla troche mlodsza i nie myslala o tym ze musze miec kogos kto sie mna jednak troche zaopiekuje i dotrzyma towarzystwa w zyciu, nie wychodzilabym za maz. Wyjechalabym do Ameryki Poludniowej i tam bym zyla nie wim co robiac. Stan mojego konta oszczednosciowego mi na to pozwala.

5.Nie lubie swojej pracy. Trwam w tym miejscu bo niedlugo chce zajsc w ciaze a oni sa solidni i wyplaca mi ladne macierzynskie.

6.Chce pracowac z dziecmi i dlatego non stop robie rozne kursy i szkolenia. Zeby nie wracac po macierzynskim do starej pracy.

7. Wychowalam sie na wsi i uwarzam ze mialam najszczesliwsze dziecinstwo pod sloncem, najukochanszych i najmadrzejszych dziadkow. Wiem ze moje dzieci nie beda tego mialy.

8. Nie posiadam w sobie ani krzty snobizmu. Cecha ta jest mi zupenie obca i nie cierpie ludzi którzy sa snobami. Mam za to wiele innych negatywnych cech.

9. Pare miesiecy temu poznalam kogos i bylam troche niegrzeczna, ale nie na tyle zeby zdradzic.
    10. Musze sie troche uspokoic i wyciszyc. Powtarzam to sobie co pare dni od wielu lat.
  • Gość: hu-ha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.12, 13:11
    prawda?
  • kcpr.10pfot 14.11.12, 22:14
    1. Dziś ostatni dzień mojego urlopu. Nie wiem kiedy zleciał, ale był rewelacyjny.
    2. Nad ranem widziałem najpiękniejszą zorzę polarną (a parę do tej pory już oglądałem).
    3. Sprawdziłem maila firmowego. Po odsianiu raportów, informacji, które najprawdopodobniej już się zdezaktualizowały spamu i innego barachła i tak zostało ze 250 maili.
    4. Będzie co robić przy porannej herbacie.
    5. Do świąt mam tylko dwa dni wolne.
    6. I spory projekt, który obiecałem, że postaram się ruszyć.
    7. Z braku laku trafiłem dziś na żarcie do McDonaldsa. Nie cierpię tam niczego. No oprócz kawy raz na miesiąc-dwa.
    8. Lubię słuchać gadanych audycji przed snem. Najczęściej wybieram podcasty historyczne, albo zagramaniczne radia informacyjne.
    9. Ciężko będzie jutro wstać do pracy.
    10. Kupując wodę sprawdzam, która jest najbardziej zmineralizowana.
  • Gość: WielkieOczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.12, 22:32
    Nie, to nie nowy wpis...

To:

Up, up, up!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka