Dodaj do ulubionych

10 przypadkowych faktów dot. Ciebie

• Gość: s. IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.08.13, 19:24
    1. Po początkowym zachłyśnięciem się allegro staram się nie kupować nic, tzn. wszystkiego przez internet.
    2. Przez to mam niesamowity problem z kupnem książki "Samolubny gen". Połowę księgarń już obszedłem.
    3. W pracy książki czytam na tablecie, choć długo się wzbraniałem przed czytaniem w ten sposób książek, jest to urządzenie praktyczne, nie niszczy się książka
    4. Przy okazji opiekuję sie kupą - POU.
    5. Wszystko przez syna mojego brata. Bawił się tabletem, wgrał sobie POU, on nazywa go "Budyń". Po kilku tygodniach przez przypadek wszedłem zobaczyć co to mi wgrał a tam Pou chory, głodny i śpiący... Moja zbyt rozbudowana empatia się rozszalała.
    6. Jechałem wczoraj 285 km/h na motocyklu po drodze
    7. W najbliższym czasie nie osiągnę tej prędkości bo strasznie wieje i wiem, że ten motocykl nie przekroczy 300km/h, a jak nie przekroczy to nie widzę sensu na drogach jeździć więcej niż 220 km/h
    8. Nie dostałem wypłaty a czekam na nią z niecierpliwością bo marzy mi się zrobić jakieś mięsiwo w piekarniku - albo w ziołach albo w miodzie ze suszonymi śliwkami i morelami, robię to naprawdę smaczne.
    9. Na łikend czeka mnie impreza-ognisko, wóda + kiełbaski na patykach i nocne polaków rozmowy
    10. Znów będzie kumpela na którą mam ochotę, ona na mnie też ale ja nie chcę bo nie chcę jej robić jakichś nadzieji bo nic z tego nie będzie.

W tym tygodniu faza na Witchin Temptation
    www.youtube.com/watch?v=8uLWoKBTJi8
  • Gość: bagatela IP: *.243-95-b.business.telecomitalia.it 15.08.13, 18:36
    1. dziś pogadaliśmy sobie z moim synem w świńskim języku - chrumkaliśmy sobie co jakiś czas wstawiając dialog w języku ludzkim (żeby nie zgubić wątku),
    2. popijam kawę bezkofeinową z mlekiem
    3. tęsknię za krajem ... za chmurami na niebie i zieloną trawą, na którą się siada majtkami, dyskretnie podnosząc spódnicę (że niby ma się nie zabrudzić...ale prawdziwy powód to tyłek posadzony na trawie)...tutaj jest sucha i kłuje, zatem nie zasiadam
    4. ostatnio posadziłam 6 krzaków róż w ogródku ale nie lubię ich podlewać, bo drzewo, które rośnie obok tarmosi mnie zawsze za włosy, mimo to podlewam je i daję się tarmosić, bo róże są przepiękne,
    5. wnerwia mnie bylejakość, tak ogólnie, czyli we wszystkim
    6. uwielbiam wino miękkie na języku jak welur
    7. biorę leki, które ratują życie i jednocześnie je skracają.
    8. od niedawna podoba mi się kolor błękitny
    9. mam węch myśliwskiego psa i czasem jest to udręką
    10. dostałam cudowny prezent od teściów...cudownyyy
  • Gość: as IP: *.toya.net.pl 16.08.13, 22:55
    1. We wtorek w Tesco kupowałam wino, butelka niecałe 40 zł. Okazja była szczególna, żeby wypić coś powyżej 20 PLN. Obok na półce stało wino tego samego producenta, przecena z 41 zł na 20. Jeden facet wykupił całą półkę tych w promocji, miał w wózku ze 40 butelek.
    2. Jeden diagnosta mi powiedział, że muszę wymienić przewody hamulcowe. Drugi, że są ok. Jutro jadę do trzeciego. Z moich doświadczeń z mechanikami samochodowymi wynika, że mało któremu można ufać.
    3. Jeżeli trzeci diagnosta orzeknie, że przewody hamulcowe są w porządku, to jutro jadę w Bieszczady. Jeżeli powie, że nie są w porządku, to też jadę, tylko cudzym samochodem.
    4. Brat mi dał "na drogę" butelkę wina i piersiówkę rakiji. Nie po drodze wypiję, tylko na miejscu, żeby nie było wątpliwości.
    5. Trzy najważniejsze osoby w moim życiu, poza rodzicami, są na "B". Brat, Bogusia i BB.
    6. Holly Blue - mój muzyczny numer jeden od dwóch miesięcy.
    7. Wszystkie spodnie mam luźne, mała rzecz, a jak cieszy.
    8. Ależ chłodne wieczory i poranki się zrobiły.
    9. Już prawie wrzesień, potem październik, listopad i zima...
    10. I zimowa depresja.
  • odrobina.dyskomfortu 17.08.13, 21:43
    01. Zaskakujące jak łatwo można ludzi mamić latami
    02. Wszystkim się wydaje, że jesteś szczęśliwym człowiekiem, że jest git
    03. A pod spodem cierpisz tak, że momentami brakuje tchu
    04. Zazdroszczę ludziom którzy mogą z ręką na sercu powiedzieć że czują się spełnieni, że robią to co kochają
    05. Bo jest sobota wieczorem, siedzę przy kompie, słucham muzyki, kieliszek wina na rozluźnienie stoi obok a ja cały czas myślę tylko o tym, że w poniedziałek trzeba iść do pracy i jakoś przeżyć tydzień na persenie
    06. Nie pociągnę tak długo
    07. Myślę całymi dniami co mogłabym robić, z czego mogłabym uczynić sens swojego życia
    08. Marzy mi się sklep muzyczny z prawdziwego zdarzenia ale w mojej mieścinie raczej to sie nie utrzyma
    09. Może sklep ze zdrową żywnością, hmmmmmmm
    10. Sama nie wiem...

www.youtube.com/watch?v=69yRs-yWjw4 słucham tego juz od jakiegoś miesiąca, dzisiaj usłyszałam ją w rmfie i czuję że szybko mi zbrzydnie jak będą ją wałkować po kilka razy dziennie
    Za*****ty ma babka głos, uwielbiam takie chrypki:)

Lęku pręcik, gdzieś za mostkiem, przy aorcie żarzy się bez przerwy...
  • Gość: nnnnk IP: *.dynamic.chello.pl 18.08.13, 00:12
    1. Ostatnie kilkanaście lat było ( i nadal jest) bardzo trudne dla mnie.
    2. Czyli prawie połowa mojego życia.
    3. Codziennie sobie szkodzę.
    4. Bardzo tęsknie za mężczyzną. Żeby chociaż popatrzył w oczy i przytulił. Nie mówiąc już o czymś więcej.
    5. Nie mogę się uporac z pewną bardzo ciężką "rzeczą". Gdyby to się udało to byłoby mi dużo lżej w życiu ale nikt nie może mi w tym pomóc.
    6. Od kilku dni wybieram się do kina i nie mogę dotrzeć. Jutro już na pewno... ;)
    7. Zamówiłam przez internet piękną rzecz ale bardzo mi żal wydanych pieniędzy bo są mi potrzebne.
    8. Męczy mnie alergia
    9. Czasami boję się siebie i tego co jeszcze wymyślę.
    10. Wyrzuciłam ostatnio nieposegregowane śmieci.
  • Gość: madame.bozydara IP: *.play-internet.pl 18.08.13, 20:25
    1. Mam jutro rozmowę o pracę.
    2. Znowu miałam atak bulimiczny. Ich częstotliwość się ewidentnie zmniejszyła - jeden na tydzień. Jest dobrze.
    3. Wczoraj byłam na imprezie i było super.
    4. Mam miliony rzeczy do kupienia, a chcą oszczędzać założyłam sobie lokatę i teraz cierpię.
    5. Ćwiczyłam dzisiaj do piosenek Mademoiselle Karen.
    6. Uwielbiam perfumy Kenzo Jungle Elephant i Givenchy Organza.
    7. Chciałabym odstawić tabletki i zobaczyć, czy dam radę funkcjonować jak normalny człowiek.
    8. Ostatnio odstawiłam i telepało mną mocno.
    9. Głupio mi, że mój nastrój zależy od tabletek. Czuję się jak psychol. W końcu nim jestem.
    10. Koniec smutasów. Posłucham sobie piosenki od Forumowicza wyżej.
  • Gość: regina f. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.13, 21:03
    1. nie chce mi sie logowac
    2. kolezanka dopiela swego, tak dlugo wiercila mi dziure w brzuchu ze zarejestrowalam sie na sympatii
    3. boze jak ja nie lubie takiego sieciowego ekschibicjonizmu, jutro pewnie usune konto
    4. nie chce i sie mi pisac z polskimi znakami
    5. to chyba nie jest normalne zeby juz w sobote wieczorem dostawac skurczow zoladka na sama mysl o tym ze w poniedzialek trzeba isc do pracy?
    6. chyba czas najwyzszy na powaznie zaczac szukac czegos nowego bo dlugo to ja tak nie pociagne
    7. jak tak dalej pojdzie to wpadne w alkoholizm
    8. wymyslilam sobie, ze znajde sobie jakas pasje
    9. na takiej paralotni np. bym sobie pofruwala
    10. w glosnikach Mela Koteluk mi brzmi www.youtube.com/watch?v=-hHtvZIlN1A

5 czlowiekow widzialo moj profil, ciekawe jak wrazenia:D
  • pommedamour 20.08.13, 08:48
    1. Znowu nie jestem pewna czy dzisiaj mam isc do pracy czy nie... cholerne grafiki
    2. Mam nadzieje, ze jednak nie - znowu bede chodzila pol dnia z komorka w kieszeni*
    3. *Gdybym byla jakims laborantem to moglabym to powiedziec i rzeczywiscie miec jakies komorki z probowek w kieszeni - ale bylby fajny zbieg okolicznosci !
    4. Jeszcze nie pilam kawy
    5. Rano czesto duzo mowie - szybko wykorzystuje zapas słów na dzisiaj i potem juz mi sie nie chce z nikim gadac
    6. Niektore slowa bez polskich znakow sa tak dziwne ze az musze je uzupeniac przez "copiuj/wklej" bo nie moge na nie patrzec
    7. Zawsze sobie wyobrazam, ze jak juz bedzie u mnie posprzatane to tak juz zostanie na wieki, wieków i co ? i kupa
    8. Jestem po urlopie
    9. Chcialabym miec komu opowiedziec jak bylo i co robilam
    10. Kiedys bede miala wokol siebie grupke super przyjaciół, przed ktorymi bedzie sie mozna wygadac - narazie mam tylko Was drodzy forumowicze :)))
  • Gość: taka_tam IP: *.dynamic.chello.pl 20.08.13, 21:03
    01. Też mi się nie chce logować.
    02. Straciłam kontakt ze swoją najlepszą przyjaciółką.
    03. Kiedyś rozmawiałyśmy prawie codziennie. A w ciągu ostatnich dwóch lat jakoś to zaczęło spadać. Teraz jest 1-2 razy w miesiącu.
    04. Czy nasze drogi się rozbiegły? Raczej nie, zawsze byłyśmy inne, miałyśmy inne marzenia, plany, przyjaciół, rodzaj związków. Więc co?
    05. Chyba to, że zaprzyjaźniłyśmy się w określonym układzie. Ona to była ta "dzielna", "przebojowa", "odważna", "zmieniająca świat". A ja to ta "cicha", "zagubiona".
    06. Do tej pory ja wysłuchiwałam barwnych opowieści o jej kolejnych walkach i podbojach. A ona na koniec użalała się nade mną "A co u Ciebie? Nic ciekawego? Ojej skarbie tak mi przykro. No to pa".
    07. Teraz układ się trochę zmienił. Ja wyszłam do życia. Stałam się samodzielna, może nie odważna ale trochę walcząca.
    08. Próbowałam zmienić rozkład naszych rozmów. Z 90% jej mówienia na swój temat i 10% mojego mówienia o moich, na jakieś 50:50.
    09. Nie wychodzi... Moje opowieści np. o problemach w związku czy pracy są przerywane po 30 sekundach komentarzem w rodzaju "A podobają Ci się spodnie marchewy? Bo chcę sobie kupić".
    10. Smutno mi.

Aaa jeszcze Regina - gratuluję odwagi!
  • Gość: madame.bozydara IP: *.play-internet.pl 21.08.13, 18:20
    > 07. Teraz układ się trochę zmienił. Ja wyszłam do życia. Stałam się samodzielna
    > , może nie odważna ale trochę walcząca.
    > 08. Próbowałam zmienić rozkład naszych rozmów. Z 90% jej mówienia na swój temat
    > i 10% mojego mówienia o moich, na jakieś 50:50.
    > 09. Nie wychodzi... Moje opowieści np. o problemach w związku czy pracy są prze
    > rywane po 30 sekundach komentarzem w rodzaju "A podobają Ci się spodnie marchew
    > y? Bo chcę sobie kupić".

1. Mam podobnie. Wyszłam z cienia i teraz przyjaciółka "aktywna" nie chce kontaktu z "aktywną" przyjaciółką. Wcześniej to ona brylowała na imprezach, a gdy ja zaczęłam wychodzić zza węgła poczuła się chyba jak ktoś strącony z podium. Nie wiem, ale szkoda mi tej znajomości...
    2. Dawno się nie objadałam i nie wymiotowałam. Mam teraz sporo stresu i taaaaaaaaak bardzo chcę się objeść. Marzy mi się fura żarcia i wolne mieszkanie... Wiem, jestem chora :/
    3. Uwielbiam herbatę z mlekiem. Piję właśnie teraz :))
    4. Słucham francuskich piosenek i dobrze mi z tym.
    5. W ogóle od pięciu lat zabieram się do nauczenia tego języka, tj. francuskiego, ale mi nie wychodzi, bo jestem leniwa jak leniwiec czystej krwi.
    6. Odmówiłam dzisiaj przyjęcia pracy. Zostaję w swojej "nowej", czyli tej, którą mam od trzech tygodni, choć tam nie jestem gwiazdą wieczoru :/
    7. Mam wizytę umówioną u dentysty, a nie mogę pójść przez tę pracę. Nie wiem, czy wziąć NŻ, czy jakoś się zamienić? Wstydzę się jeszcze szefa i tak od początku z prośbą lecieć...
    8. Zawsze, gdy przychodzę z pracy zakładam piżamę, bo i tak nigdzie już nie wyjdę.
    9. Przed zjedzeniem czegoś większego ważę się, by wiedzieć, czy mogę. Mam niedowagę - mogę.
    10. Mam beznadziejny kolor włosów :((( i nie mogę go zmienić... Dramat :((((

PS Dzisiaj przesadziłam z liczbą emotikonek :////
  • regina-falangi 25.08.13, 17:54
    01. Jadę jutro do Łodzi
    02. Czyli mam do pokonania 400 km
    03. Jest to najdłuższa trasa jaką pokonam za kierownicą EVER
    04. I jakby to delikatnie ująć... trochę się cykam
    05. Nie czuję i nie uważam się za mistrza kierownicy
    06. Nienawidzę, po prostu nienawidzę piosenki www.youtube.com/watch?v=btPJPFnesV4 a słyszałam ją dzisiaj juz 3 razy
    07. I po tym fakcie oraz po pkt 01 ktoś raczej mnie zidentyfikuje:D
    08. Brzuch mnie zaczyna bolec z nerwów
    09. Zbliża się wrzesień, podobno ma to być przełomowy dla mnie miesiąc
    10. Ciekawa jestem czy faktycznie.

A Mela nadal na tapecie www.youtube.com/watch?v=2_66jEp10Fc

"Bo po deszczu, wiedz, że, słońce zrobi wielką tęczę na niebie"
  • Gość: eliotka IP: *.182.1.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.08.13, 19:20
    1. Staram się po raz enty zgubić parę kilo
    2. W tym celu wykupiłam pakiet 10 zabiegów masażu prozniowego z rf
    3. Częściej chodzę na basen (jutro jadę na 6:00)
    4. Wracam teraz A4 z Warszawy do Wrocławia, cały czas pod słońce!
    5. Żałuję, że już kończą się wakacje !!!
    6. Lubie kolor niebieski, czerwony,
    7. Zielony akceptuje tylko w wyposażeniu wnętrz. Nigdy w ubraniach.
    8. Pomarańczowy, brązowy, żółty -średnio.
    9. Kocham mojego chłopaka, on mnie też. Jest złoty! Jest nam dobrze ze sobą . Od 4 lat mieszkamy razem. Lepiej być nie może a tymczasem ja....
    10. Robię mu nieziemskie jazdy z dupy , czyli zupełnie bez sensu i powodu
  • Gość: mysz IP: *.dynamic.chello.pl 26.08.13, 21:37
    1. Właśnie obejrzałam odcinek Devious Maids
    2. Mój pies ma czerwone szelki
    3. Nienawidzę zapachu mojego płynu do płukania tkanin
    4. Mam osobny krem do twarzy na dzień i na noc
    5. Nie lubię starych i używanych książek
    6. Absolutnie kocham nowe i pachnące książki
    7. Muszę kupić baterię do laptopa
    8. Koleżanka pomalowała mi paznokcie u nóg
    9. Powinnam zmienić kołdrę na jesienną
    10. Ale dziś mi się nie chce, poratuję się kocem.
  • ja27-09 27.08.13, 12:53
    1. Od kiedy trafiłam na ten blog (w styczniu 2013)zdrowawszpitalu.blox.pl/html/1310721,262146,169,170.html?2,-1 przeczytałam go już 3x.
    2. Od tego czasu nie ma dnia, abym nie myślała o autorce.
    3. Jestem nienormalna, masochistycznie wyszukuję w sieci blogi osób chorych na nowotwory.
    4. Uwielbiam Pingwiny z Madagaskaru, jestem w teamie Skippera :)
    5. Za chwilę jesień, zima, zimno, szaro, mokro i choroby, bleh.
    6. Zaniedbałam moje spacery z kijkami i mam z tego powodu moralniaka.
    7. Mam w pracy jedną bliską koleżankę, ale muszę rozluźnić kontakty, bo nie mogę jej już słuchać.
    8. Chodzę ze słuchawkami w uszach i słucham muzyki gdzie się tylko da. Trochę się boję, że kiedyś wpadnę pod samochód, bo taka zasłuchana, przestaję widzieć ;)
    9. Niedawno odkryłam piosenki Artura Andrusa - zdecydowanie mój faworyt do superjedynki ;)
    10. A jego książka z bajkami "Bzdurki" jest hitem wieczornego czytania dzieciom :)
    --
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
  • choleraxjasna 27.08.13, 18:23
    1. Jestem pracoholiczką - mogłabym, ciągle rozmawiać o pracy, kocham nadgodziny, uwielbiam swoją kadrę i podopiecznych.
    2. Miałam dwa tygodnie praktyk zawodowych po czym przyjęto mnie tam do pracy.
    3. Jestem zakompleksiona i nie wierzę w siebie - w tej chwili tylko w pracy mnie motywują i uświadamiają, że jestem dobra w tym co robie.
    4. Uwielbiam bekać - pokonuje w tym swoich kumpli.
    5. Uwielbiam przeklinać - soczyście, bez opamiętania.
    6. Zbiłam wczoraj kubek - przez to że nie mogłam krzyczeć i bluźnić, a byłam zdenerwowana.
    7. Jestem brzydka i gruba - ale motywuje sie tym, że mam koleżanki, które są piękne, jednak w głowie mają balona.
    8. Kumpel powiedział mi, że jestem kwintesencją kobiecości.. IRONICZNIE.
    9. Nigdy nie miałąm chłopaka - wszyscy traktują mnie jak dziewczyne od kielicha - a potrafię dużo wypić.
    10. Dzisiaj ide przywitac kumpla, który wrócił z UK. Uchleje się, a jutro na 8.
  • Gość: madame.bozydara IP: *.play-internet.pl 28.08.13, 02:32
    <<5. Uwielbiam przeklinać - soczyście, bez opamiętania.>>

1. Analogicznie do punktu 5. koleżanki - również uwielbiam i również bez opamiętania.
    2. Przestawiłam sobie ponownie zegar: idę spać o 20:00, wstaję o 1:00 i "cośtam" robię.
    3. Pisuję dziennie kilkanaście mejli, a gdy przychodzę z pracy mam na skrzynce 20 wiadomości (18 to bzdurne reklamy).
    4. Pomalowałam sobie paznokcie i jestem teraz uziemiona.
    5. Uwielbiam robić listy. Zaraz stworzę jedną, "co kupić", "co zrobić [w najbliższym czasie], [na jesień]".
    6. Nie znoszę, gdy ktoś na moje argumenty dot "witam" w mejlu odpowiada "e tam".
    7. Odstawiania tabletek ciąg dalszy. Biorę teraz jedną tabletkę xetanoru na dwa dni i boję się tych pie...nych drgawek.
    8. Marzę o kilku obiadach: czarne kluski, ciemny sos i kotlet schabowy; kluski parowane z sosem z pieczeni; łazanki; tłuczone ziemniaki z gotowaną kiszką; prażonki z kiszoną kapustą. A tu w głowie liczby, kalorie i pozostaje mi gotowany kurczak...
    9. Często myślę o seksie.
    10. Marzę, by ktoś mi sprezentował bezprzewodową myszkę i słuchawki do kompa, bo nienawidzę kabli.
  • Gość: as IP: *.toya.net.pl 28.08.13, 21:55
    1. Młode wino dobrze się pije ale potem ciężko wstać od stołu.
    2. Zadzwoniłam do niego i zapytałam co porabia. A on, że siedzi i rozmawia. To pa, nie będę ci zawracać głowy (fuck you).
    3. Mam przetrzymane książki w bibliotece od listopada.
    4. Wczoraj weszłam do kosmetycznego i powiedziałam: poproszę hennę białą i czerwoną (mając na myśli brązową i czarną). Ekspedientka na to, że takiej nie mają i żebym zaczęła od początku. Usprawiedliwiam się tym, że głowa mnie strasznie bolała.
    5. Jutro nagotuję ajvaru.
    6. Od poniedziałku wracam do pracy, fuj.
    7. Od trzech dni jeżdżę za oprawkami do okularów. Nigdzie nie ma takich jak chcę. Byłam u siedmiu optyków.
    8. Byłam dzisiaj w kinie na Blue Jasmine. Seans na godz. 13, na widowni same same panie 60+ i ja (40-). Dobry film.
    9. Kupowanie sobie każdego dnia czegoś - ciucha, butów, okularów słonecznych i innych pierdół... to złudna pociecha.
    10. To próba zaspokojenia innych potrzeb. Jedzeniem też można się tak łudzić. Wiem. Kończy się 10. punkt, zatem upchnę w nim jeszcze Ozzyego: www.youtube.com/watch?v=uMa2ga8gqEw
  • Gość: madame.bozydara IP: *.play-internet.pl 29.08.13, 03:24
    <<2. Zadzwoniłam do niego i zapytałam co porabia. A on, że siedzi i rozmawia. To pa, nie będę ci zawracać głowy (fuck you). >>

też tak miałam wczoraj, że niby w ch.uj zajęty; próbuję położyć na niego laskę, ale mi nie wychodzi; pewnie dzisiaj znowu nie będę potrafiła strawić tych emocji, złapie mnie deprecha i odezwie się bulimia...
  • Gość: nika IP: *.dynamic.chello.pl 29.08.13, 21:16
    > 8. Byłam dzisiaj w kinie na Blue Jasmine. Seans na godz. 13, na widowni same sa
    > me panie 60+ i ja (40-). Dobry film.

Ja byłam na godz. 11., sami ludzie 20+ i 30+, tak jak ja. Potwierdzam- dobry film.
  • dona.a 29.08.13, 21:33
    Gość portalu: nika napisał(a):

> > 8. Byłam dzisiaj w kinie na Blue Jasmine. Seans na godz. 13, na widowni s
    > ame sa
    > > me panie 60+ i ja (40-). Dobry film.
    >
    > Ja byłam na godz. 11., sami ludzie 20+ i 30+, tak jak ja. Potwierdzam- dobry fi
    > lm.

A ja byłam na 14:) Ludzie wiekowo różni, od 20 do 60, na filmie się nie zawiodłam, świetnie dobrani aktorzy i świetnie grany.
  • Gość: m_ania IP: *.dynamic.mm.pl 29.08.13, 21:57
    1. Za dużo pije.
    2. Jestem smutna. Uśmiech mam tylko przy dziecku. Jedynym osobniku przy którym zapominam o tym jak bardzo jestem samotna.
    3. Tak, jestem samotna. Ohydnie... zbyt długo... Okropnie mnie to męczy.
    4. Puściłam pawia po obejrzeniu wpisów znajomych na fb po weekendzie. Koszmar białej kiecki i ślubu. Czas skasować konto.
    5. Jakby wszystkiego było mało odliczam godziny do 30stki.
    6. Im więcej punktów tym większa ochota na wódkę.
    7. Pies moich sąsiadów ma focha. Nie pogłaskałam. Mnie też nikt nie głaszcze.
    8. Poszłabym spać, w nocy kilka pobudek, mimo to siedzę w ciszy.
    9. Zgłodniałam.
    10. Czytam Was od tygodni...
  • Gość: bezka IP: *.ip.netia.com.pl 30.08.13, 09:10
    1. Zrobiłyście mi ochotę na samotny wypad do kina. Nosz kurza dupa, pójdę, żeby nie wiem co!
    2. Dziś piękne słońce za oknem, złota polska jesień tuż tuż..
    3. ..Więc zamiast cieszyć się życiem, jest mi cholernie smutno i zaliczam kolejnego doła w tym tygodniu.
    4. Jestem zakupoholiczką.
    5. Czytam to forum od x lat, a jednak dopiero drugi raz się tu wpisuję :)
    6. Słucham właśnie Nat King Cole'a, trza się dobić ;)
    7. Jest 9 rano, a ja najchętniej otworzyłabym butelkę dobrego, czerwonego wina... i wypiła sama całą.
    8. Mam świra na punkcie nadopiekuńczości wobec mnie. Nie-na-wi-dzę jak ktoś mi mówi co powinnam, a czego nie, że to niby w trosce o moje dobro. Potrafię zadbać o siebie, jestem dużą dziewczynką..
    9. Z drugiej strony jestem wdzięczna za to, że mam wokół siebie takich ludzi, co by było, gdyby nie oni.. nie chcę myśleć
    10. Chciałabym być lepszym człowiekiem.. o, już doszłam do 10?
  • Gość: s. IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.08.13, 20:26
    Dużo przyjemności z okazji urodzin m_ania :)
  • Gość: m_ania IP: *.dynamic.mm.pl 30.08.13, 21:50
    jeszcze ciut zostało... nie dziękuję. pewnie zbyt dużo wypije do monitora..

1. piątek wieczór, jestem wykończona na tyle, że nie mogę spać.
    2. dziecko twierdzi że w pokoju jest baba. od tygodnia budzę się o północy..
    3. piwo kupione na krupówkach smakuje nieźle
    4. zarejestrowałam się na portalu randkowym. nie wiem po co. szukam ratunku?
    5. uwielbiam ser pleśniowy. właśnie pożarłam blue.
    6. weekendy mnie męczą bardziej niż 8h w biurze.
    7. nadal mam doła. to już ze dwa lata. rozważam terapię.
    8. jedną już odbyłam, ciut pomogło. a nóż widelec...
    9. piwo się kończy.
    10. dobranoc.
  • Gość: Wiosna w Paryzu IP: *.fbx.proxad.net 31.08.13, 17:30
    1. A propos baby w pokoju dziecinnym,obejrzalam wczoraj Paranormal activity 3 i jak zwykle po takich filmach zle spalam,na dodatek obudzilam sie o 3.00,to podobno godzina bestii :O.
    2. Kocham Cate Blanchett i tez narobilyscie mi smaku na Blue jasmin,wiec pojde.
    3. Uwielbiam swego nowego chlopaka,rozumiemy sie super,nawet jego wady mnie nie wkurzaja ( pewnie na razie),choc trwa to juz 2 lata.
    4. Gdyby tylko moja twarz byla bardziej fotogeniczna to chcialabym byc modelka foto,zeby mnie przebierali,malowali i fryzowali i dawali do picia szampana o 9 rano,i w ogole sie mna zajmowali:D,o proznosci !
    5. Dzis wieczorem wpadnie do mnie kolezanka,ide zaraz kupic biale wino.
    6. Nie przepadam za robieniem zakupow ciuchowych przez internet,lubie wszystko najpierw dotknac a nawet powachac.
    7. Nie moge powiedziec,jak niektorzy, ze kocham ludzi,bo wrecz przeciwnie,ale tych ktorych kocham to uwielbiam!
    8. Nie mam pojecia co bede robic w nadchodzacym roku, moje zycie to dryfowanie i czasem mi z tym zle a czasem sama sobie zazdroszcze ;)
    9. Wczoraj zamowilismy sobie sushi i byl wieczor kinowy w domu,lubie sie w niego wtulac na horrorach,mruczy mi wtedy w szyje: "Nie boj sie,ja cie obronie" i ja mu wierze ;)
    10. Wlasnie skonczylam cwiczyc posladki z Ewa CH. i Melanie B.,mam plonaca pupe :D
  • regina-falangi 01.09.13, 16:09
    01. Uwielbiam taką pogodę, deszcz wali w okna, piję ciepłą herbatę i czytam książkę, czemu ten dzień nie może trwać wiecznie?
    02. Szukam nowej pracy ale z tego co widzę może być ciężko
    03. Cały dzień słucham smętnych piosenek
    04. W czwartek mam urodziny, deprecha się zbliża;)
    05. Bożesztymój jeszcze 2 lata i trzydziestka
    06. A moje życie to jeden wielki bałagan
    07. Próbuję coś zmienić w swoim życiu ale idzie mi to dość opornie
    08. Chyba się napiję Baileysa
    09. Chciałabym mieć kogoś od przytulania
    10. Myślałam, że nie może być gorzej niż w pamiętnikach z wakacji a tu wylecieli z miłością na bogato:D

• Gość: hm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.13, 00:56
    1. strasznie się wkurzyłam, to niedobrze tak na noc
    2. nie bywam zazdrosna o wygląd moich koleżanek, ani o kase, ani o facetów ale o dobrą pracę jak najbardziej
    3. jestem zbyt wymagające wobec siebie. przez wiele lat dobrze mi się wiodło a w momencie ukończenia studiów nikt nie jest zainteresowany tym co oferuje i tym co umiem. i to mnie mierzi
    4. to trochę tak jakbym do tej pory nie żyła w innym świecie, w równoległej rzeczywistości
    5. mam mase ważnych decyzji do podjęcia. nie wiem w co włożyć ręcę
    6. przeczytałam w książce dot medycyny chińskiej skąd moje problemy zdrowotne. od złych emocji. rozpoznanie jest. ale jak to leczyć??
    7. mam pasję której poświęcam wiele czasu, czasem nawet na niej zarabiam
    8. tetko, przybywaj
    9. czuje jak przez złość ciepło w brzuchu. to niedobrze tak na noc. nie można oglądać fcb na noc
    10. uwielbiam las, jego zapach i drzewa. uważam że są przepiękne. wczoraj przytuliłam się do buka
  • Gość: s. IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.09.13, 16:54
    Dużo przyjemności Regina :)

http://mx.bielakphoto.eu/wp-content/uploads/2009/08/rozowy_kwiatek_sm.jpg

(kwiatk kradziony ale takie najlepsze :) )
  • Gość: Marek IP: *.unitymediagroup.de 03.09.13, 02:21
    1. Założyłem konto na interpals.net i napisałem na profilu że chcę z kimś pogadać po fińsku.
    2. W sumie to trochę mi brakowało motywacji i siedziałem tylko na forum przez pierwsze dni.
    3. Teraz 2 osoby się do mnie zgłosiły (dziewczyna, ładna ale o połowę ode mnie młodsza, i facet w moim wieku) i piszą, tak że teraz muszę (tzn. oczywiście mógłbym olać, ale przecież chcę) odpisywać po fińsku.
    4. Przez to nie robię rzeczy które powinienem robić do pracy, a terminy mnie gonią.
    5. Poza tym notorycznie za późno chodzę spać.
    6. I zmęczony jestem.
    7. Kupiłem w sobotę grzyby (kurki), muszę je w końcu jakoś przyrządzić bo się popsują.
    8. W zeszłym tygodniu pękły mi prawie nowe spodnie, chciałem zanieść do krawca, a tam tabliczka "otwieramy we wrześniu".
    9. Jest 2 w nocy a ja jeszcze nie pozmywałem po obiedzie
    10. Idę spać.
  • Gość: madame.bozydara IP: *.play-internet.pl 03.09.13, 03:24
    1. Miałam wczoraj ostry atak bulimiczny i do teraz napier.dala mi gardło...
    2. Muszę poważnie porozmawiać ze swoim facetem, a stres związany z tą rozmową sprawia, że szukam ujścia dla moich nerwów. Niestety, w najgorszy z możliwych sposobów...
    3. Muszę iść jutro do pracy, ale nie mogę spać i siedzę na necie. Pomyślałam, że skoro nie mogę spać, to zrobię sobie kawę, bo kawę kocham. Siedzę tu zatem i sączę moją plujkę Tchibo z mlekiem.
    4. Słucham jak deszcz jesienny bębni po szybach. Przypomniał mi się wiersz Staffa i różne wspomnienia...
    5. Chciałabym być zdrowa, ale nie robię nic w tym kierunku. Użalam się nad sobą jedynie.
    6. Ludzie myślą o mnie lepiej niż powinni. Mam się za gnidę ostatniego sortu.
    7. Przez ten deszcz mam nastrój depresyjny. Myślę, że lepiej by było, gdybym się nigdy nie narodziła.
    8. Mam guzki przy paluchach, bolą, ale nie chce mi się iść do lekarza. W ostateczności utną mi stopy, a ja z żalu popełnię samobójstwo.
    9. Czasami gdy patrzę na ludzi na wózkach inwalidzkich, to podziwiam ich szczerze. Ja bym nie dała rady...
    10. Depresyjnie, zatem posłuchajcie: www.youtube.com/watch?v=X3KKdkalL6I
  • Gość: panna.lolit IP: *.wroclaw.mm.pl 04.09.13, 18:23
    1. Nie wiem co zrobić ze swoim życiem
    2. Pije za dużo herbaty
    3. Bardzo nie lubię w domu chodzić w "oficjalnych" ubraniach. Pierwsze co robię po przyjściu to przebieram się w dres. Zawsze.
    4. Powinnam iść do dentysty ale się boję. Nie tego, że będzie bolało, ale tego że dentystka skrzyczy mnie że tak dawno nie byłam
    5. Ćwiczę codziennie ale niestety nie widzę za bardzo efektów.
    6. 2 miesiące temu skńcznyłam studia, których nienawidziłam, ale teraz mi bez nich smutno
    7. Nie umiem gotować
    8. W sklepie zawsze bardzo długo się zastanawiam, nie ważne czy kupuję buty czy masło, dlatego staram się chodzić tylko do samoobsługowych bo wstydzę się, kiedy pani pyta co poda a ja jeszcze nie wiem
    9. Mam mały biust ale za to zajebiste nogi
    10. To jedyny wątek w którym piszę
  • Gość: s. IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.09.13, 18:18
    1. Zastanawiam się nad nauką języka ukraińskiego bo podoba mi się w pracy pewna Ukrainka i chciałbym na luzie z nią pogadać a tak to jest to trochę dziwna rozmowa.
    2. Byłem dzisiaj na koczowisku Cyganów. Lubię tam przyjeżdżać, cyganie są wporządku a dzieciaki mnie tam totalnie rozbrajają.
    3. Masakrycznie ciężko pracuję ostatnio. Po 10-12 godzin, czuję się powoli wyczerpany...
    4. Przez to nie kąpałem się od niedzieli a tu już czwartek. Strasznie źle się z tym czuję. Ale chyba nie śmierdzę.
    5. Coś mnie naszło i kupiłem 1,5 kg karkówki i upiekłem z przyprawami w rękawie.
    Na drugi raz zrobię po swojemu. Miało być z ziołami albo miodem, morelami i śliwkami suszonymi i orzechami i miało być elegancko marynowane, ale zostałem namówiony przez panią sprzedawczynię na coś innego i to był błąd.
    6. Jestem piratem drogowym motocyklem, osobówką i ciężarówką, i przykro mi czytać artykuły o piratach drogowych. Są takie nienawistne.
    7. Na drodze mam tylko dwa prawa drogowe - czerwone światło to świętość i pieszy ma zawsze pierszeństwo.
    8. Zadzwoniła do mnie moją była, fajnie się rozmawiało chociaż jest nałogową kłamczuchą.
    9. A nienawidzę kłamstwa.
    10. Idę się wykąpać - obowiązkowo dużo piany i książka w łapę :)
  • regina-falangi 05.09.13, 21:17
    s. dziękuję, prześliczny kwiatek;)

01. to był koszmarny dzień, wstałam lewą nogą
    02. nawet mojej mamie dostało się rykoszetem:/ cały dzień mi było głupio ze tak na nią wyskoczyłam w sumie bez powodu. ale po powrocie do domu ładnie przeprosiłam:)
    03. coś jest ze mną nie tak. duszę się tu.
    04. jestem coraz bliżej zrealizowania pomysłu aby rzucić ta gó...aną pracę w cholerę.
    05. i już chyba nawet wymyśliłam jaki biznes mogłabym otworzyć.
    06. Cały dzień było mi niedobrze z nerwów. stres nie wpływa na mnie dobrze.
    07. moje przyjaciółki zrobiły mi dzisiaj tak miły prezent że się popłakałam ze wzruszenia. mieszkamy daleko od siebie i mamy się spotkać w ten łikend a one przysłały mi czekoladowy telegram. kilka czekoladek a tak potrafią człowieka podnieść na duchu.
    08. chyba jednak ktoś o mnie myśli
    09. od kilku dni mam podły nastrój i katuję się smutnymi piosenkami
    10. terasz mi leci: www.youtube.com/watch?v=tdueFn4OKTU

Kocha się wszystko bo wszystko szybko przemija.
  • Gość: m_a IP: *.dynamic.mm.pl 06.09.13, 06:13

1. Wstałam zbyt wcześnie.
    2. Mam podłe myśli. Taka dobita dawno nie chodziłam. Za dnia potrafię funkcjonować, wieczorami potrafię wyć do księżyca za brak towarzystwa.
    3. Znowu dostałam tekstem : o. masz dziecko. w takim razie nic z tego. Niby czasy inne, ludzie inni a ja jakoś tego nie widzę.
    4. Chciałabym wyjechać. Daleko. Odpocząć. Marzenie..
    5. Muszę iść do fryzjera.
    6. Duszę się w moim mieszkaniu. Potrzeba mi zmian.
    7. Nie cierpię weekendów. Wieczne pranie sprzątanie. Odpuścisz to się nie pozbierasz w następnym tygodniu. Moje życie mnie przeraża. Wszystko nie tak. Nie mam sił.
    8. Jakiś idiota kosi trawę. 6:12.
    9. Mam ochotę na wino.
    10. Tęsknię za nim. Za Panem Niedostępnym Szczęśliwym w Małżeństwie.. Szlag.
  • Gość: ja_albo_nie_ja IP: *.hostowo.eu 06.09.13, 21:30
    1) Czytam tak ten wątek i czytam i tak się kurczę powtarzają tematy głównych bohaterów. Smutne, bo było źle i jest źle, i tak się ciągnie.
    2) Wkurza mnie, że większość książek dot. psychiatrii i psychologii jest tłumaczona przez studentów na kolanie chyba. Ostatnie kwiatki jakie znalazłam to przetłumaczenie "paranoid" na "schizofrenik" - no faktycznie co za różnica, i to wariat i to wariat, nie?
    3) Inne to "dziecko między 6 a 9 rokiem życia" gdy w oryginale jest "dziecko między 6 a 9 miesiącem życia". Porażka.
    4) Rozwaliło mnie zdanie z ostatniej książki, którą czytałam, że terapia osób z moim problemem, może potrwać kilkanaście lat a może i całe życie. Super.
    5) Kupiłam kolejne dwie pary butów na Zalando.
    6) Chciałam przy okazji torebkę ale nie było nic fajnego.
    7) Czytałam ostatnio "Final Exit" i nie jest to takie proste jak się wydaje.
    8) Szykuję się na awans.
    9) Zmieniam kolor włosów na jaśniejszy. Zobaczymy jak wyjdzie.
    10) Czuję jesień w powietrzu. To dobrze. Lubię jesień.
  • Gość: antymateria IP: 149.156.230.* 06.09.13, 23:33
    1. lubię, kiedy kostka czekolady, nie za słodkiej, nie za gorzkiej a w sam raz, powoli roztapia się na podniebieniu i zmienia się z twardej, kanciastej - w łagodnie miękką, płynną, uległą...
    2. czy to aby na pewno było o czekoladzie? Kuchenna filozofia, jak by powiedział pogardliwie pewien znajomy facet.
    3. postanowiłam, że nie kupię astrów, chociaz kuszą mnie ich puchate łebki. Babcia zawsze żegnała lato westchnieniem :"kiedy kwitną astry...to już koniec lata".
    4. brałam ślub w ostatni dzien lata, wiał halny i rozwiewał chmury na jaskrawoniebieskim niebie.
    5. kiedy Jaroussky śpiewa Vivaldiego albo Haendla czuję namacalnie prawdziwy i jedyny porządek wszechświata.
    6. mój wszechświat jest chaotyczny i nieposprzątany. Mozna powiedzieć niezły bajzel.
    Mea culpa.
    7. nie słucham piosenek z rytmicznie powtarzaną frazą, słowem typu: "dont worry be happy", Parole, parole". Dostaję szału i wyłączam.
    8. nie lubię bohaterek literackich, filmowych i życiowych w typie "lolity". A jeszcze bardziej ich ofiar. Jak dla mnie wyjątkowo zużyty motyw.
    9. fotografuję, fotografuję i...zbieram do woreczka kolejne karty pamięci.
    Gigabajty pamięci w woreczku ze złotej organzy. Co jakiś czas sprawdzam co tam jest i czy jest. Tak, nie ma jak papier.
    10. wzrok mi się psuje, przez komputer oczywiście.
  • Gość: ktoś IP: *.150.174.75.netres.com.pl 07.09.13, 21:43
    1. Wchodzę na gg przez niewidok.
    2. 2 razy w zyciu paliłem marihuane
    3. Planuje pisac bloga (juz ponad rok tak planuje)
    4. Po drugiej zmianie w tajemnicy pije piwo.
    5. Mimo dwukrotnej próby nie dałem rady przeczytac "Pieknego umysłu"
    6. Mieszkam na wsi
    7. Jak byłem mały miałem operacje i od tej pory mam na szii okropny slad.
    8. Ciesze sie z byle czego
    9. Nadal sie wacham czy fejsbuk jest fajny czy do dupy
    10.Nie lubie sie golic i chodze zarośnięty.
    Mógłbym napisać sporo więcej takich punktów
  • Gość: madame.bozydara IP: *.play-internet.pl 08.09.13, 03:36
    1. Zawiesza mi się Photoshop i kur.wi.ca mnie jasna trafia
    2. Piję baaardzo mocną kawę i już drżą mi ręce.
    3. Zimno za oknem, siedzę na dużym fotelu otulona w gruby koc.
    4. Nadmiar gotówki zamienił się w jej brak.
    5. Brak problemów oznacza dla mnie nie-egzystencję. Jestem na etapie braku. Wymyślam problemy.
    6. Ostatnio doszłam do wniosku, że nie poradzę sobie w nowej pracy.
    7. Wchodzą na stare listy piosenek na winampie i odsłuchuję. Każda lista związana jest z innym etapem mojego życia. Ostatnio wróciłam do emocji, które towarzyszyły mi odsłuchiwaniu Cranberries.
    8. Czasami myślę, że kocham mojego faceta za bardzo. A czasami myślę, że to on kocha mnie za bardzo. I tak się za bardzo kochamy.
    9. Chciałabym posiadać taką wiedzę jak moja mama i babcia dotyczącą przesądów, np. wrzos nie nadaje się na prezent etc.
    10. Chyba rzucę palenie. Przestało mnie jarać.
  • pani.smith 08.09.13, 19:58
    01. Nie potrafię zagadać do faceta nawet na symaptii
    02. chyba popadam w depresję
    03. nie taką typu: mam zły humor to mówię 'aaa depresja mnie dopadła'
    04. depresję chroniczną, łącznie z różnymi przerażającymi myślami
    05. chciałabym zacząć pisać blog (zresztą zaczynałam już kilka razy) ale kto by mnie tam chciał czytać.
    06. moim marzeniem zawsze była praca w radiu, jest w tym coś fascynującego
    07. naprawdę złe myśli chodzą mi po głowie
    08. boli mnie brzuch z nerwów
    09. muzyka to całe moje życie
    10. aktualnie na tapecie: www.youtube.com/watch?v=oVu1Zs6Rl2U

--
    "Dziękuję Panie, że mieszczę się w standardzie, że nie wystaję za nawias... Dziękuję Panie, że mieszczę się w szeregu, za średni wzrost, letnie ciało... Dziękuję Panie za średni temperament, uniwersalne poglądy..."
  • Gość: somewhere.else IP: *.dynamic.chello.pl 08.09.13, 23:08
    1. Marzę o zamieszkaniu w miejscu, gdzie nie ma sąsiadów, albo są niesłyszalni.
    2. W sumie to chyba nie mam takich najgorszych, tylko blok, w którym mieszkam jest chyba zbudowany z kartonów... Wszystko słychać! :(
    3. Czytam ciekawą książkę o kobietach, ale nie jest to tzw. kobieca literatura, raczej popularno-naukowa.
    4. Nerwica ze mną wygrywa i mną rządzi. Reaguję na każdy bodziec, wszystko mnie rozprasza i do tego te kompulsy..
    5. Jak piszę do kogoś maila, albo post na jakimś forum i po wysłaniu zauważę jakiś błąd, np. zjedzoną literkę, to wyzywam się od głupich idiotek.
    6. Zjadłam przed chwilą obrzydliwe tagliatelle z łososiem. Miałam straszną ochotę i kupiłam gotowe. To był błąd.
    7. Chciałabym sobie zrobić małą operację plastyczną, w zasadzie zabieg kosmetyczny. Jak miałam kasę to się nie zdecydowałam, a teraz mnie nie stać..
    8. Brak mi bratniej duszy.
    9. Narzekam tylko na forum, na co dzień jestem pogodna.
    10. Czasem wyję do księżyca.
  • Gość: Wiosna IP: *.fbx.proxad.net 09.09.13, 15:50
    1 .Ciezko mi pisac bo pies mi sie uwalil na brzuchu,na dodatek smierdza jej stopy :D
    2. Za oknem stuka deszcz i jestem uziemiona w domu.
    3. Weekend spedzilam z moim chlopakiem ktory mial niezyt zoladka.
    4. Uwazam ze Idgie i Ninny z filmu "Smazone zielone pomidory" to ta sama osoba.
    5. Mam duzo wolnego czasu i zapowiada sie ze to potrwa.
    6. Mam umowiony zabieg korekcji oczu ale nie pojade,nie mam kasy ani ochoty.
    7. Lubie ogladac Maxa Kolonko gdy mowi jak jest.
    8. Czytam "Zrob sobie raj" M. Szczygla,bardzo mi sie podoba jak opisuje Czechy.
    9. Moje najwczesniejsze wspomnienia siegaja czasow gdy mialam 2 lata.
    10. Opanowala mnie niedawno ochota na minimalizm w kazdej dziedzinie zycia,troche mi przeszlo i musze sie znow zmotywowac.
  • czerwone-pstryk-zielone 09.09.13, 20:02
    1. Za 3 tygodnie będę mieszkać w nowym domu! Cieszę się, ale roboty co niemiara.
    2. Czekam, aż budowlanka się skończy i wkroczę ze urządzaniem. Uwielbiam urządzać wnętrza!
    3. Umiem szyć, haftować, robić na drutach, odnawiać meble, dbać o rośliny, gotować, sprzątać... Cholera, jestem PPD!
    4. Były u mnie bratanice przez tydzień. Fajnie, puszczałam bajki na takim starym aparacie gdzie wkłada się film w takiej rolce (na kliszy). Ktoś to jeszcze w ogóle pamięta? Pewnie nie, ale one były zachwycone :-)
    5. W przyszłym tygodniu jadę na grzyby. Tylko raz byłam jako dziecko. Cieszę się.
    6. Ktoś mi tu ostatnio odpisał odnośnie mojego punktu:
    "10. Nie chcę brać ślubu. Nie chcę. Wszystko się we mnie buntuje przeciwko temu obrzędowi. Kiedy wprowadzą związki partnerskie?! "
    "a ktos cie zmusza? widzisz jaka jestes mloda ,a juz sie pakujesz w dziwny zwiazek.. "
    Hmm żeby było jasne, mój związek nie jest dla mnie "dziwny". To nie jest tak, że nie chcę ślubu bo mam wahania czy to właściwa osoba... Ja po prostu nie rozumiem idei ślubu samego w sobie... To czego ja w tym momencie potrzebuję to jedynie gwarancje jakie daje ślub cywilny - np. że jak chłopak ma wypadek to w szpitalu mówią mi jaki jest stan, że dziedziczymy po sobie itp. Nie rozumiem całej tej otoczki... Na widok puchatych białych sukien mam odruch wymiotny.
    7. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że każdą z tych rzeczy możemy załatwić u notariusza przez osobny akt i za każdy akt płacić... Szkoda mi kasy.
    8. Oczywiście wiem też, że możemy wziąć ślub bez tej białej sukni, wesela itd. Ale wiem, też, że moi rodzice byliby bardzo zawiedzeni, i czuliby się wykluczeni z wg nich "najważniejszego dnia" w moim życiu... A swoich rodziców bardzo kocham :-)
    9. Więc pewnie jakoś przebrnę przez ten ślub i tyle w temacie.
    10. Też lubię jesień.
  • Gość: nika IP: *.dynamic.chello.pl 09.09.13, 21:45
    czerwone-pstryk-zielone napisał(a):
    > 4. Były u mnie bratanice przez tydzień. Fajnie, puszczałam bajki na takim stary
    > m aparacie gdzie wkłada się film w takiej rolce (na kliszy). Ktoś to jeszcze w
    > ogóle pamięta?

Ja.
    To jest projektor i jest teraz bardzo modny. Nowobogaccy bardzo chętnie się w nie zaopatrzają.
  • Gość: madame.bozydara IP: *.play-internet.pl 18.09.13, 04:33

Załóż i podeślij linka, proszę.
    Chętnie poczytam.

MB
  • Gość: madame.bozydara IP: *.play-internet.pl 18.09.13, 04:43
    1. Jesiennie, czyli depresyjnie, a ja już chciałam uwolnić się od tabletek.
    2. Rodzice namawiają na terapię, a ja średnio chcę. Myślałam, że wygram z bulimią...
    3. Jedzenie, jedzenie - wieczny problem. Przed każdym posiłkiem ważę się z zapytaniem "czy mogę zjeść?". Gdy waga przekracza określony próg, nie jem.
    4. Zazdroszczę ludziom, którzy nie przywiązują wagi do swojego wyglądu.
    5. Mój chłopak się odchudza. A ja nigdy nie wspomnę mu, że jestem w tym specem - od tej najgorszej strony.
    6. Problemy finansowe załatwiam pożyczką u siostry, np. dzisiaj.
    7. Lubię poranki z kawą w dłoni.
    8. Dobry film kostiumowy to jest to - jakieś propozycje? Bo wydaje mi się, że obejrzałam już wszystko.
    9. Kilka osób z tego wątku już kojarzę i śledzę ich losy analizując wpisy.
    10. Może jakiś song? www.youtube.com/watch?v=eH3giaIzONA
  • Gość: Wiosna IP: 82.247.155.* 20.09.13, 14:26
    1. Kupilam wczoraj czerwone bordeaux,jest ohydne :/,skonczy w zlewie albo w gulaszu;)
    2. Ciagle cieplo i nawet slonecznie.
    3. Ogladam filmy hurtem,mam duzo czasu,ostatnio Poranek kojota, Blue Valentine i Sekretarka-nie przepadam z blondynami ale James Spader ma w sobie cos takiego...hmm hmm
    4. Szkoda mi ludzie ktorzy maja zaburzenia odzywiania :/
    5. Odkrylam na necie francuska strone z grami erotycznymi dla par,raczej mnie rozsmiesza niz rozgrzewa ale czasem fajnie sie jest posmiac w lozku :D
    6. Nigdy nie bylam w krajach skandynawskich a bardzo bym chciala.
    7. Podgladam na fejsie byla mojego obecnego chlopaka.
    8. Jakies dwa straszne pryszcze mi wyskoczyly,za duzo czekolady.
    9. Czasem przyjdzie mi do glowy fajny przypadkowy fakt ;) ale przewaznie zapominam,wniosek:trzeba zapisywac na goraco.
    10. W lodowce mam:daktyle,pol ogorka,plaster wedliny,puszke fasolki w sosie,banany,jablko i gotowane buraki- a moja sista ma przyjechac na obiad :/

Pozdrawiam wszystkich wspisujacych sie i zycze milego dnia,to prawie weeeekeeend!:)
  • jarek-genert 01.02.14, 03:42
    Jako film "kostiumowy" polecam El Topo (Kret) Jodorowsky - ego
  • Gość: as IP: *.toya.net.pl 20.09.13, 21:19
    1. Zaczęłam biegać. Na razie to bieg z marszem na zmianę. W pierwszym tygodniu po 14 minut 3 x w tygodniu.
    2. Cóż przyjemnego może być w bieganiu? Nigdy w życiu. Tak zawsze myślałam.
    3. Ale to naprawdę sprawia niepojętą przyjemność. Endorfiny uderzają do głowy. Chce mi się.
    4. Mam na początek 6-tygodniowy plan treningowy. Mam cele i motywację. Jak wymięknę, to będę się sobą brzydzić.
    5. Nie wymięknę.
    6. Nie wymięknę.
    7. Nie wymięknę.
    8. Wszystko tkwi w głowie. Jak w głowie się poukłada, to w życiu pójdzie lepiej.
    9. Potrzebuję nowych perfum na jesień i zimę. Korzennych, ciepłych.
    10. Bardzo kocham mojego brata. Fantastyczny facet z niego jest.
  • regina-falangi 21.09.13, 19:25
    01. Proponoweali mi dzisiaj wyjście na kręgle to skłamałam, że mnie nie ma w domu i się nie wyrobię.
    02. Od miesiąca mam okropne samopoczucie, w sensie psychicznym
    03. Od miesiąca uspokajacze pozwalają mi spac. Persenik o 8 wieczór i do rana w miarę spokojnie przetrwam. Zaczynam się obawiać, że popadne w uzależnienie
    04. Zaczęłam chodzić spać przed 9, a właściwie zaraz po 8 wieczór
    05. W październiku wyjeżdzam nad morze, chwila oddechu. Musze nadrobic niedobór alkoholu w organizmie.
    06. Znowu żle ulokowałam swoje uczucia.
    07. Nie mam się do kogo zwrócić o pomoc
    08. Ale jeżeli dalej tak pójdzie to może byc żle. Bardzo żle.
    09. Mam o sobie fatalne zdanie, nie widze nic dobrego. Jestem beznadziejna we wszystkim, do niczego się nie nadaję, odnosze wrażenie ze nikomu się nie podobam. Jestem głupia, brzydka, generalnie beznadziejna.
    10. www.youtube.com/watch?v=enBwL2hAH_g
    --
  • regina-falangi 21.09.13, 19:28
    a moja sygnaturka to bullshit

• Gość: m_ania IP: *.dynamic.mm.pl 21.09.13, 21:45
    1. Ja też od miesiąca walczę o lepszy stan psychiczny - póki co sromotnie przegrywam.
    2. Tak smutna nie byłam już dawno. Wieczór bez łez wieczorem straconym.
    3. Dobrze że już jesień. Przynajmniej ruszą ulubione seriale i będę mogła spędzać wieczory z uroczym chirurgiem lub ciekawym gangsterem.
    4. Jutro kolejny spacer. Póki ciepło.
    5. Ćwiczę. Staram się. To daje mi ciut pozytywnej energii.. szkoda że tak szybko się wypala.
    6. Tęsknię za wolnością. Za czasami kiedy o 21 mogłam wyjść z domu na spacer..
    7. W tesco mają dobre wino.
    8. W ładnych butelkach!
    9. Marzy mi się wieczór pod kocem. Sen. Święty spokój.
    10. ..oby się kiedyś spełniło.
  • lea-25 10.12.13, 14:02
    Które to dobre wino w tesco, bo muszę kupić najlepiej ze trzy butelki od razu???
  • Gość: giglis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.13, 22:38
    Może nie powinnam wypowiadać się tutaj( tak publicznie) ,ale martwi mnie to co pisze Regina.Możliwe również ,że to wyświechtany frazes ale wierzę w to,że człowiek jest kowalem swojego losu lub wręcz kreatorem.
    Nie powinnaś twierdzić ,że jesteś głupia i do niczego.Podpytaj znajomych,niech wyrażą opinię w czym jesteś dobra i co ci wychodzi.Kiedyś na forum praca ,czytałam post kobiety,która znalazla pracę w wielkim archiwum w Anglii (po kilku latach bezcelowego szukania jakiegokolwiek sensownego zatrudnienia).Okazało się ,że nie tylko zaczęła pracować poniekąd w zawodzie( bibliotekarka z wykształcenia) ale jest zachwycona tym co robi.Może powinnaś poszukać coś w kierunku literatury?
    Zbadaj tez sobie poziom hormonów tarczycy..te depresyjne nastroje i wahania mogą się z tym wiązać.A pogoda i nasz klimat niesprzyjają. Myślałaś kiedyś o jakimś dłuższym wyjeździe( nawet połączonym ze stażem czy wolontariatem)?dobrze by ci to zrobiło i podbudowało niską samoocenę.Miłość? cóż ..o to trudniej..ale może nawet coś by wyszło za granicą ?
    powodzenia
  • Gość: adamio IP: *.dynamic.chello.pl 21.09.13, 22:59
    Tutaj co druga osoba piszę o swoich smutkach i depresjach, po to, żeby się wygadać, bo mnóstwo osób ma takie stany w tych czasach
    To jest forum humorum i nie służy dawaniu rad medyczno-psychoanalitycznych.
  • Gość: madame.bozydara IP: *.play-internet.pl 22.09.13, 10:03
    1. Co wam powiem, to wam powiem, ale wam powiem: jesień to bullshit.
    2. Wszystkich w złym nastroju psyche pozdrawiam i łączę się w bólu. Wiem, co to znaczy, gdy boli dusza.
    3. Moja psycholożka powiedziała mi, że emocje nie bolą i trzeba "to" przetrwać. To kolejny życiowy bullshit. Emocje bolą i to jak cholera.
    4. Włączyłam sobie piosenkę Reginy i stwierdzam, że jest spoko (i piosenka, i Regina).
    5. Nie wierzę w wirtualne przytulanki. Trzeba poczuć bicie serca człowieka. Doświadczam tego obecnie i dziękuję bogu za mojego A.
    6. Myślę, że miłość została wymyślona po to, byśmy czuli się potrzebni. Uwielbiam to uczucie.
    7. Ostatnio w pracy ktoś mnie skrzyczał, a nic złego nie zrobiłam. Nie rozumiem mechanizmu sprawiania komuś przykrości tylko dlatego, bo ktoś czego nie potrafi/nie ogarnia/ nie radzi sobie. Żadne zwierze, poza człowiekiem, tak nie robi - nie robi na złość. Prawie się popłakałam :/
    8. Chciałabym Was poznać, Was z forum, myślę, że jesteście baaaaardzo spoko.
    9. Ja też myślę, że jestem spoko, choć mam bulimię i dla wielu ludzi mogę być obrzydliwa, wręcz wstrętna, bo robię to, co robię. Często sama się sobą brzydzę, więc takie uczucia nie są mi obce.
    10. No i co, mamy niedzielę. Wiele dobrego życzę każdemu <3

FEEL FREEDOM

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSuqvej2vgkmFQlZlRUuAPynxx0iIAmzLxWAUu1sYnTZW9lICrfmw
  • Gość: Wiosna IP: *.fbx.proxad.net 22.09.13, 21:23
    1. Witam w klubie dziewczeta,tez placze sobie prawie co wieczor.
    2. Zrobilam dzis rano focha bo nie zostalam przytulona i pocalowana po przebudzeniu.
    3. Nastepnie on sie obrazil bo zawracam sobie glowe na darmo,bo on nie widzi problemu.
    4. Kiedy tak robie to znaczy ze mi zalezy,jak przestane bedzie to oznaczac poczatek konca.
    5. Facet przewaznie ostatni dowiaduje sie ze cos w jego zwiazku nie gra,przekonal sie o tym niedawno moj znajomy.
    6. Mam prosbe:mezczyzni,badzcie dla nas dobrzy (i wyrozumiali) na jesien.
    7. Gram w Wiejskie zycie na fejsie,naprawde juz ze mna niedobrze...
    8. Mam duzo znajomych facetow,kontaktujemy sie glowie przez neta,troche flirtujemy,troche gadamy o zyciu,czesc z nich to moi ex lovers,zycza mi dobrze i dobrze mi to robi na moje depresje sezonowe.
    9. Nagle zachcialo mi sie wziac slub,nie jakis tam wielki sped na 150 osob ale kameralny,zeby ladnie sie ubrac i zjesc cos pysznego z przyjaciolmi a po wszystkim uciec na motorze do przytulnego hoteliku i bzykac sie do rana.
    10. Przeszlam dluuga droge od bardzo niesmialej dziewczynki do osoby ktora teraz jestem,ale to jeszcze nie koniec walki.

• ggorzka 24.09.13, 09:28
    1. chciałabym żeby mój wpis był z samymi pozytywami ale tak nie będzie
    2. mój mąż ma kochankę
    3. wczoraj mi powiedział, że mnie kocha i ja też kocha
    4. nie chce się wyprowadzić i nie chce żebym to ja się wyprowadziła z córką - mamy mieszkać razem i ma tak być dobrze
    5. ale nie jest i nie będzie to chory układ ale nie mam siły żeby jednak odejść też go kocham
    6. przepłakałam cały wieczór i pół nocy
    7. nie mam ochoty spotykać się ze znajomymi jest mi wstyd, że jestem taka głupia godząc się na taki układ
    8. najgorsze, że moja rodzina nic nie wie
    9. nie mam ochoty żyć
    10. czy kiedyś będzie dobrze?
  • Gość: nika IP: *.dynamic.chello.pl 24.09.13, 18:13
    1. Czekam z niecierpliwością na jeden film, którego premiera będzie w październiku.
    2. Zjadłam na obiad pączka
    3. Wszystko mi się ostatnio miesza , czasem się zastanawiam czy cos się na prawdę wydarzyło.
    4. Wydałam ostatnio dużą kwotę na torebkę. Jest cudowna, ale nie powinnam w tym momencie wydawac takich pieniędzy :(
    5. Nie oglądam seriali
    6. Nic mi się nie układa w życiu
    7. Straciłam ostatnio wielu znajomych, tzn. kontakt nam się urwał
    8. Jestem bardzo zazdrośnicka, ale nie w związku o inną kobietę tylko tak ogólnie w społeczeństwie ;)
    9. Niedługo będę miała "nieproszonych" gości, nie bardzo miałam mogłam im odmówić
    10. Czekam na miłość, próbowałam wiele razy wychodzić jej na przeciw ale już nie mam siły
  • katenowak 27.09.13, 00:57
    kiedyś dojrzejesz i podejmiesz decyzję o odejściu dla dobra Córki i swojego świętego spokoju - przykre co Cie spotkało i smutne że dojrzewanie trwa czasem kilka lat
    Ale lepij późno niż wcale
    pozdrawiam i sił życzę - i nie wstydź się bo masz dziecko i pewnie dla Niej całe to poświęcenie - nieh się on wstydzi za to co zrobił
    --
    moja Zuza ma....
    moja Zuzka 23.03.2007
  • ulak777 30.12.13, 19:40
    ggorzka, tak mi przykro. Minęło już trochę czasu. Mam nadzieję, że nie zrobiliście nic pochopnie. Mimo że sytuacja okropna nie rób nic nagłego. Dajcie sobie trochę czasu. Trzymaj się ggorzka. Kiedyś będzie dobrze, obiecuję
  • Gość: m_ania IP: *.dynamic.mm.pl 25.09.13, 06:11
    1. ggorzka - kiedyś też walczyłam o kogoś, kogo kochałam. Przestałam, rozstaliśmy się. Ale mi zabrakło sił, a kochanką był alkohol..
    2. Portale randkowe utwierdziły mnie w przekonaniu, że kobieta z dzieckiem nie jest pożądana.
    3. Humor mi się poprawił, za sprawą mojego przyjaciela. Jest moim ideałem. Tyle lat skrywałam do niego uczucia, a teraz jest już za późno żeby to wyjawić..
    4. Wódka za mną chodzi. Już niebawem..
    5. Gdzie podziała się słoneczna jesień?! To co widzę za oknem mnie przeraża.
    6. Coraz częściej myślę o wakacjach typu drink - palemka.
    7. Nie rozwijam się w pracy. Stoję w miejscu od 2 lat. Chcę zmian.
    8. Muszę podlać kwiaty.
    9. papieros też za mną chodzi... a tfe.
    10. Muszę się ogarnąć.. Pół biedy że już środa!
  • regina-falangi 26.09.13, 20:11
    01. Najsampierw chciałam podziękować za troskę.
    02. Fajnie, że nie jestem sama
    03. Dodałam dzisiaj nowe zdjęcia na FB coby mi ludzie mówili jaka to jestem piękna i fotogeniczna:) trzeba sobie radzić
    04. Zdania o sobie nie zmieniłam, w tej kwestii będzie ciężko
    05. Jeszcze dwa tygodnie do urlopu i przez bity tydzień mam zamiar nie wychodzić ze stanu upojenia alkoholowego
    06. Trójmiasta uwidzę tyle co przez okno i wcale mnie to nie boli:)
    07. Jest trochę lepiej, tak deczko deczko
    08. Biorę się do pisania bloga ale nie mogę się zdecydować o czym miałby on być. Na pewno byłby mega depresyjny
    09. Chciałabym posłuchać czegoś nowego
    10. madame.bozydara mam wrażenie że dobrze by się nam rozmawiało.

Pozdrawiam, wszystkie cierpiące duszyczki.

PS. uwielbiam jesień ale ta szaruga to już przegięcie

• Gość: somewhere.else IP: *.dynamic.chello.pl 26.09.13, 21:56
    .1 Niech to będzie mój ostatni post w tym wątku.
    .2 Czytam czasem o Waszych konfliktach z partnerami, kochankami, dziećmi, małżonkami (...) i zazdroszczę, bo ja nawet nie mam nikogo, na kogo mogłabym się ponarzekać. Tak jakbym w ogóle nie żyła.
    .3 Zjadłam przed chwilą łososia i teraz będę musiała wypić morze herbaty, bo taki był słony.
    10 minut wcześniej umyłam zęby.
    .4 Od kilku dni czekam na kuriera z paczką, a jego ani widu ani słychu..
    .5 Dopcham się jeszcze dwoma ciasteczkami
    .6 Powoli przestaję już nawet marzyć. Co ma być to będzie.
    .7 Rysowałam dzisiaj mandalę
    .8 Lubię magie teatru
    .9 Jak to jest być jednocześnie zdrowym, kochanym i mieć pracę? Czemu ja nigdy nie będę tego wiedziała?
    10. To i ja dorzucę coś od siebie. Mam nadzieję, że link się dobrze wklei www.youtube.com/watch?v=eLdSYF0WxyE
  • Gość: madame.bozydara IP: *.play-internet.pl 26.09.13, 22:59
    1. Nie lubię stóp, ale lubię buty - zaczęłam robić przegląd jesienny na ludzkich obiektach: widziałam babeczkę w botkach z grubym kożuchem, laskę w kozakach ażurowych, dziewczyny w bikerach, tenisówkach, adidasach i się - w baletkach :D
    2. Uwielbiam ser "Mój ulubiony". Robię sobie taką kanapkę na razowym chlebie: smaruję sznytkę serem, układam ogórka i solę. Mniam!
    3. Mam na sobie bluzę, którą upaćkałam pastą do zębów.
    4. Muszę coś zrobić z moimi paznokciami i włosami, bo wołają o pomoc.
    5. Chciałabym się jutro obudzić i pomyśleć - nie muszę nic robić, totalny chill. Ale tak nie będzie...
    6. Nigdy nie byłam w Warszawie.
    7. Wrzesień to moim skromnym zdaniem najlepszy czas na Tatry <3
    8. Mam zimny nos, zimno mi w ogóle, choć wypiłam kubek herbaty, mam skarpety grubaśne na stopach i tę brudną bluzę na sobie.
    9. Postanowiłam rozpocząć kolejną terapię. Kolejną, dżizas, która to już ;(
    10. Muszę się ogarnąć i dać rade. Ale pomyślę o tym jutro, w Tarze. Jutro będzie nowy dzień!

www.youtube.com/watch?v=kooUKKeLXFI
    PS Regino - też tak myślę :))))
  • Gość: utopia IP: *.dynamic.chello.pl 27.09.13, 20:05
    1. somewhere.else - nie odchodź. Jesteś jedną z niewielu osób dla których tu wracam...
    2. Śmieszą mnie internetowi pseudo-terapeuci z "odkrywczymi" radami w stylu "znajdź coś w czymś się spełniasz". Naprawdę? No faktycznie, sama bym na to nie wpadła.
    3. Przemeblowałam sobie właśnie mieszkanie. Długo się za to zabierałam i wyszło super.
    4. Za dwa tygodnie startuję w nowej pracy. Trochę się boję.
    5. Podziwiam S. Barańczaka.
    6. Za tydzień mam urlop i jadę w góry. W końcu!
    7. Zaczęła się jesień i skończyły ogórki małosolne na targu. Szkoda.
    8. Poznałam ostatnio fajnych ludzi. To dobrze, bo mam takie skłonności do izolowania się.
    9. Piszę wiersze. Do szuflady.
    10. Chyba sobie sprawię psa...
  • Gość: Szczęśliwa IP: *.dynamic.chello.pl 28.09.13, 22:13
    1. Dziś o 3.40 wróciłam z wycieczki objazdowej Uroki Toskanii:)
    2. Było super, szkoda że nie był to czas gdy słoneczniki kwitły - bo widziałam pola przekwitniętych słoneczników ale i tak było fajnie
    3. Tęskniłam za córeczką która ma za tydzień dwa latka
    4. Pojechałam po nią do dziadków i się poryczałam jak ją zobaczyłam a było to 10 dni
    5. moja mama czyli babcia powiedziała krótko i żartobliwie że jestem popieprzona, zrobiłam sobie przyjemność, pojechałam do Włoch, zostawiłam dziecko a teraz ryczę;)
    6. ale był to prezent na 40:)
    7. wróciłam do szarej rzeczywistości, ponuro, deszczowo brrr......a tam ok 30 stopni
    8. chciałabym poznać nowych znajomych..ale jak? będąc singielką facetów poznawałam na portalach randkowych - tak poznałam swojego obecnego partnera, ojca mojego dziecka:), z tych znajomości męskich jedna znajomość przetrwała na poziomie kumpelskim, dziewczyny poznawałam na forach regionalnych - też utrzymuję kontakt z jedna kumpelą, ale to jest mało
    9. teraz to chyba na forum - mama szuka koleżanki:)
    10. dziś nadrobiłam zaległości na tym forum i doszłam do wniosku że gro ludzi ma depresje, stany depresyjne i gro szuka miłości - wszystko rozumiem po przez to przechodziłam i też łapią mnie czasami stany depresyjne - niestety pogoda nasza nas jeszcze " dobija''

• Gość: madame.bozydara IP: *.play-internet.pl 02.10.13, 05:08
    Nikt nie pisze, więc wtrącę swoje trzy grosze.

1. W pracy miałam dymy, oj, działo się :/
    2. Dzisiaj mam wolne i idę na kawkę, potem do psychologa na terapię.
    3. Od złego odżywiania zaczęły mi masakrycznie wypadać włosy.
    4. Postanowiłam zdrowiej się odżywiać, kupiłam wreszcie warzywa i owoce. Teraz jem jogurt naturalny.
    5. Kupię chyba jakieś tabletki, skrzyp plus cośtam.
    6. Gdybym była bogata, to całe wyposażenie mieszkania kupiłabym w Almi decor.
    7. Ale nie jestem.
    8. Zawsze się zastanawiałam, co bym zrobiła z kasą, gdybym zarabiała np. 4 tys. zł? Dla mnie to bardzo dużo. Pewnie bym odkładała, bo jestem chomikiem-oszczędzaczem.
    9. Żałuję sobie często przyjemności. Np, te tabletki na włosy. Zbieram się już dwa tygodnie, by je kupić.
    10. Nie lubię zapachu, który unosi się w CCC i Deichmannie. Nigdy nie kupiłam tam butów.
  • kozung 03.10.13, 05:33
    1. Oj u mnie w pracy też ciekawie się zapowiada, zwłaszcza że nawet ja chodzę delikatnie mówiąc "poddenerwowana"
    2. Przypomniało mi się hasło do gazeta.pl i już nie będę marudzić jako "m_ania"
    3. Teraz pomarudzę jako kozung :]
    4. Za dwa dni stuknie mi ta nieszczęsna trzydziestka. Wszyscy kumple/znajomi niestety mają coś do roboty.
    5. Wczoraj się okazało że mogłabym świętować z moim dzieckiem. Sam na sam.
    6. Dlatego dzisiaj wyjeżdżam na północ i mam nadzieję że będzie lepiej niż w domu
    7. Lepiej - bo na pewno będę miała się do kogo odezwać.
    8. Nie jestem za upałami, ale to co się dzieje nad ranem mnie przeraża...
    9. Tęsknię.
    10. www.youtube.com/watch?v=yF-GvT8Clnk&list=FLD8ZTwYpco3Ot409kt7lV7A&index=5
  • Gość: gracka IP: *.rybnik.vectranet.pl 04.10.13, 23:50
    1) czy to na pewno forum humoru? ;)
    2) www.youtube.com/watch?v=N3gr-lVmVTM
    3) zestarzałam się. czuję to. szkoda, że to już
    4) byłam w środę na Jesus Hrist Superstar w Chorzowie. W drodze powrotnej do domu nie umiałam wydusić z siebie słowa
    5) w pracy napięcia ale staram się robić co do mnie należy. każdą pracę powinno się wykonywać należycie
    6) moje dorosłe dzieci ciągle przy mnie ale "syndrom opuszczonego gniazda" już mam
    7) małym długom nie powinno pozwalać się żeby rosły bo robią to bardzo niepostrzeżenie
    8) muszę się "ogarnąć" i mieć jeszcze większą kontrolę nad wszystkim
    9) jestem zmęczona tą ciągłą koncentarcją i w pracy i w domu. ciągle się boję, że o czymś ważnym zapomniałam...
    10) nie myślę o tacie. zapomniałam? może jest mi tak wygodnie? czy to koniec żałoby czy wyparcie?
  • Gość: nika IP: *.dynamic.chello.pl 05.10.13, 19:16
    1. Wlasnie wrocilam z kina. Byłam na "Labiryncie".
    2. Dawno nie oglądałam tak dobrego filmu. POLECAM!
    3. Nie chce mi się pisać polskich znaków, niektóre robie z przyzwyczajenia, więc jest misz-masz.
    4. Samotnie spedze sobotni wieczór, nie pierwszy raz zresztą.
    5. Denerwuja mnie ludzie jedzacy popcorn w kinie.
    6. Odbyłam dzisiaj bardzo dziwna rozmowę. Ale może cos z niej wyniknie?
    7. Jestem rozdrażniona.
    8. Z radia leci właśnie Whitney Houston.
    9. Oszczędzam pieniądze.
    10. Na stole lezy pusty papierek po Grześkach.
  • Gość: madame.bozydara IP: *.play-internet.pl 06.10.13, 11:22
    1. Jestem niecierpliwa, gdy wysyłam sms - chcę zaraz odpowiedź :/
    2. Wypiłam już dwie kawy z mlekiem.
    3. Zjadłam sałatkę z makaronem i mam pełny, wielki brzuch.
    4. Kupiłam baterię do zegarka, a on nadal nie działa.
    5. Mam ambiwalentny stosunek do moich rodziców, szczególnie do mamy.
    6. Między zębami utkwiła mi pietruszka.
    7. Trudno jest mi się skoncentrować. Zazdroszczę mojemu facetowi, który potrafi się elegancko wyłączyć i skupić na pracy.
    8. W ogóle jest taki racjonalny i opanowany, a ja emocjonalna choleryczka z problemami.
    9. Dowiedziałam się na terapii, że mam bulimioreksję. O fuck.
    10. Śniło mi się, że coś mi się śniło i że opowiedziałam mojemu facetowi, co mi się śniło :/ Zamotałam się.
  • Gość: yiyi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.13, 23:45
    1.Lubie jesień taką jak teraz.Wyzłocona ,urzekająca czerwienią z pięknym,błękitnym niebem.
    2.Co za tym idzie, lubię również zupę z dynii ,posypaną startym żółtym serem ,z pachnącymi grzaneczkami i szczyptą chili.
    3.Lubie gotować ale rzadko wychodzi mi coś genialnego.
    4.Ostatnio ( a może w ogóle?) na polu damsko-męskim panuje posucha..i tak sobie trwa...
    5.Zastanawiam się nad nową książką Kinga..,choć momentami bywa dla mnie za ciężki.
    6.Ostatnio ktoś mi uświadomił,że jestem dobra w snuciu marzeń i planów,tylko gorzej z ich realizacją.
    7.przeraża mnie skala chamstwa w internecie
    8.moje punkty nie łączą się w logiczną całość. Nie mogłabym stworzyć dobrego haiku.
    9.Mam zamiar kupić wino...,dobre ,słodkie ,musujące ,mocne i upijające.Przypuszczam,że jest idealne na wieczór we dwoje.
    10.Od dawna marzę o kominku w domu.Najlepiej kamiennym.
    10.
  • ja27-09 10.10.13, 10:53
    1. Lubię złotą jesień.
    2. Za oknem mam klon który przebarwia się na czerwono-złoto-brązowo, orgia kolorów.
    3. Szkoda, że ten okres tak krótko trwa, tak jak kwitnienie krzewów wiosną.
    4. Mam wielką ochotę przeczytać książkę. Jakąkolwiek.
    5. Leżą na moim nocnym stoliku bardzo ciekawe 4 książki z biblioteki.
    6. I leżą, i leżą, i leżą. I kurzą się, kurzą, kurzą....
    7. Jestem wkurzona na siebie za brak mobilizacji i "wzięcia się do roboty" !!
    8. Mam stan zapalny żołądka i w związku z jesienią cierpię :(
    9. Muszę się wybrać do gastrologa na doroczną wizytę.
    10. Na rower mi się chce....
  • baba-baba 13.11.13, 17:06
    1.oszukuję i piszę kolejną dzieciątkę
    2.ku...,dziesiatkę miało byc,siedzę z dzieckiem 2 lata w domu i fizia dostaję
    3.coś bym zjadła
    4.pójdę dziś na basen a potem zjem kebaba
    5.zeżrę tego kebaba jak świnia
    6.ha,ha,ha,ha
    7.kurde mam 3 kilo za dużo
    8.im więcej o tym myślę tym większy mam apetyt
    9.ser żółty smażony,fryki,chrupiący kurczak
    10.kupiłam dziś kapustę pekińską z zamiarem zrobienia surówki,wyrzucę ją
  • lea-25 10.12.13, 14:05
    Ja mam nadzieję, że choćby w weekend będę pijana i zapomnę o troskach.
  • virtual_woman 10.10.13, 14:05
    1. Dawno mnie tu nie było..
    2. Jakiś czas temu pisałam, że mam kota. Teraz mam też psa. I rybki. A nawet chomika i świnkę morską.
    3. Miałam cudowną przyjaźń damsko-męską przez 13 lat. Zakochał się we mnie. Walczyłam o naszą przyjaźń. Poległam. Nic nie zostało.
    4. Panowie o imieniu na literkę M, przynoszą mi same nieszczęścia.
    5. Mam świetną córkę. Aż sama sobie zazdroszczę ;)
    6. Za tydzień jedziemy na zlot Depeszaków...
    7. Od lipca boję się jeździć pociągami PKP, a zawsze to uwielbiałam :)
    8. Pomarańczowa kurtka... nie powinna być w moim domu.
    9. Chyba powinnam się napić kawy.
    10. Zakończę bo przynudzam, a podobno fajna jestem ;))

--
    "za każdym lękiem kryje się pragnienie".
  • Gość: hmhmhm IP: *.dynamic.chello.pl 11.10.13, 23:48
    1. Chciałabym porozmawiać z Marią Peszek. Myślę, że miałybyśmy o czym. O Jezus Maria Peszek! ps. A moze jednak ma ktoś do niej nr telefonu? ;)

2. Nie lubię starych ludzi. Nie wolno, wiem. Ale niestety anonimowo można wypisywać takie brzydkie rzeczy.

3. Ciekawe, czy poza stałymi loginami ktoś tu jeszcze zagląda? Czy mój wpis zaginie między wyznaniami-dialogami stałych bywalców?

4. Właśnie sama jem odsmażane pyzy.

5. Mam ogromny problem rodzinny, który już się nie rozwiąże. Nie ma siły na to.

6. Nie ekscytuję się kuchnią włoską i kanapkami za 19 zł, nie lubię słowa pasta na makaron, nie czytam nibyświetnych hitów typu Murakami , rozumiem jak działa popkultura i w jaki deseń myślą hipsterzy i patrzę na nich z góry, jak na wanna-be intelektualistów. A wiem, że to lustrzane odbicie tego, co robią oni. (ale mimo wszystko, to ja lepsze książki czytam ;P)

7. Wydałam w tym miesiącu pewnie ze 400 złotych na książki, ale mogę sobie na to pozwolić.

8. Wiem, że komuś może się zrobić przykro przy punkcie 7 i w tym momencie mi się robi przykro. Gdyby nie to wino, co je piję, to bym usunęła tę siódemkę.

9. Z boku to wyglądam jak niezła laska z kasą, wypisz wymaluj leming (a żeby pogięło tego, co wymyslił to określenie! ty ***** złamany, z jakiej racji napuszczasz na siebie ludzi?!). A tu rzeczywistość skrzeczy.

10. Mój chłopak od 6 lat jest we mnie zapatrzony. Kiedy o tym myślę, czuję się bezpiecznie. Muszę mu za to podziękować :)
  • Gość: madame.bozydara IP: *.play-internet.pl 12.10.13, 01:15
    6. Nie ekscytuję się kuchnią włoską i kanapkami za 19 zł, nie lubię słowa pasta na makaron, nie czytam nibyświetnych hitów typu Murakami , rozumiem jak działa popkultura i w jaki deseń myślą hipsterzy i patrzę na nich z góry, jak na wanna-be intelektualistów. A wiem, że to lustrzane odbicie tego, co robią oni. (ale mimo wszystko, to ja lepsze książki czytam ;P)

Mocne i baaaardzo prawdziwe!

1. Jestem ledwo żywa, ale staram się wykrzesać z siebie iskrę życia.
    2. Jak wyżej... osuwam się na fotel ze zmęczenia, jeszcze mam taki mocny okres, że aż mnie skręca.
    3. Na twarzy mam krem na trądzik, choć kosmetyków poniżej 20 nie powinnam już używać oj, długo, długo :)))
    4. Spać!
    5. Spać!
    6. Chyba pójdę spać!
    7. Ale... trzeba to zrobić.
    8. ch.... idę spać
    9. Dobranoc :*
    10. A może zawalczę? Nie. Spać. Jutro praca :/
  • choleraxjasna 12.10.13, 12:00
    1. Miałam zabieg, czeka mnie operacja, chodzi o kość ogonowa - nie moge siedzieć ani leżeć na wznak.
    2. Wczoraj obejrzałam Miłosć na Bogato.. wszystkie odcinki. Popłakałam się.
    3. Tak, mam PMS.
    4. Mój kolega mówi, że normalnie jestem wredna, a jak mam PMS to cieszy się, że mieszka 240 km ode mnie.
    5. Planuje dla przyjaciela, razem z jego dziewczyną, impreze niespodziankę z okazji jego 21 urodzin.
    6. W niedziele zaczynam pracę, na nocki - jestem na studiach dziennych i nie wiem jak to pogodzę.
    7. Złożyłam papiery o kredyt studencki, a okazało się, że kwalifikuję się do stypendium <sciana>
    8. Moja współlokatorka, której jeszcze nie znam, chyba juz przyjechała. Dzisiaj zobacze ją pierwszy raz na oczy. Boję się, ale mam nadzieje, że przywiozła kota.
    9. Mama dała mi tyle jedzenia, że nie wiem jak ja się zapakuje do mojej walizki 50x30.
    10. Mam ch...owy internet i tam gdzie mieszkam na studiach nie chce mi w ogóle łączyć -.-'
  • kozung 12.10.13, 21:20
    1. Kolejna przepłakana sobota.
    2. Pożyczyłam grubą książkę i mam zamiar zarwać dzięki niej kilka nocy.
    3. Od chyba 4 lat nie byłam na randce. Umrę sama. Mega Sama.
    4. Zastanawiam się z której strony jestem nieatrakcyjna, skoro faceci przestali zwracać na mnie uwagę.
    5. Polubiłam herbaty lipton - owocowe. Uzależniają.
    6. Wypiłabym piwo, niestety nie mam na stanie.
    7. Marzy mi się długi spacer po lesie.
    8. Marzy mi się remont mieszkania. Czas w końcu wygrać w totka.
    9. Marzy mi się jakaś szkoła.. Kurs.. Muszę coś ze sobą zrobić bo się zapuściłam.
    10. Kolorowych.
  • hania_jk 13.10.13, 12:42
    1. Lubię słuchać marszu pogrzebowego Chopina.
    2. Mam fazę na Jane Austen i siostry Bronte.
    3. Mój pies ma puszysty ogon.
    4. Na środkowym palcu prawej ręki noszę srebrny pierścionek.
    5. Nie umiem jeździć na rowerze.
    6. Dużo ludzi myśli, że maluję włosy - a to nieprawda.
    7. W sypialni mam żółte ściany.
    8. We wtorek idę do teatru.
    9. Uwielbiam jesień taką, jak teraz. Tyllko może więcej słońca by się przydało.
    10. W ogóle preferuję okres jesienno-zimowy nad wiosenno-letni.
  • Gość: madame.bozydara IP: *.play-internet.pl 13.10.13, 12:52

Lubię Cię
  • hania_jk 13.10.13, 19:24
    Dzięki :) - a z powodu którego punktu konkretnie? ;)
  • Gość: giglis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.13, 22:35
    dla mnie 2.:)
  • Gość: madame.bozydara IP: *.play-internet.pl 18.10.13, 21:11
    Chyba za wszystkie. Myślę, że gdybyśmy poszły na kawę, to wypiłybyśmy trzy pod rząd. Mamy o czym gadać :)))
  • hania_jk 27.10.13, 12:31
    Madame i giglis, dzięki :)

Co do kawy Madame - to jakbyś kiedyś była w Warszawie... ;)
  • Gość: kokomo IP: *.dynamic.chello.pl 21.10.13, 00:30
    1. Byłam dziś na najnowszym filmie Polańskiego.
    2. Myślałam, że nie może być nic gorszego niż współkinoman z popcornem. Może. Współkinoman w śmierdzących ciuchach.
    3. Zaczyna się mój ulubiony czas, jeszcze ze 2 tygodnie i na wystawach zrobi się kolorowo od bombek:)
    4. Po kolejnym locie samolotem obiecuję sobie, że nigdy więcej.
    5. Wkurza mnie fejsbukowy terror. Na razie się opieram.
    6. Wcale mnie nie wkurzają talent show, tyle ludzi może publicznie zaprezentować swoje zdolności, przynajmniej teoretycznie może to bardzo zmienić ich życie.
    7. Lubię klimat dworców, podróż pociągiem w nocy.
    8. Chciałabym, żeby spotkała mnie jakaś mega niespodzianka, mega przyjemna oczywiście.
    9. Zjadłam przed chwilą jogurt malinowy i zagryzłam krówką.
    10. Starałam się nie napisać nic dołującego i udało się:)
  • Gość: puderniczka IP: *.dynamic.chello.pl 22.10.13, 18:09
    1.nie cierpie stylu życia jaki teraz prowadzę-nie mam czasu w spokoju puścić bąka i muszę być wsród ldzi których nie lubię
    2. myślałam dziś że jestem w ciąży
    3. wolałabym być w niechcianej ciąży niż mieć cholerawieco z hormonami
    4. czuje sie nieszczesliwa a jedyne wyjscie jakie widze z mojej sytuacji to wyjscie i zatrzasnięcie za sobą drzwi.
    5. mimo ze kocham swojego meza szaleńczo mam wrazenie ze rujnuje mu zycie, beze mnie moglby sie spelnic w tym co kocha
    6. jem ostatnio wszystko co sie napatoczy
    7. strasznie nabrzmialy mi ccki-ledwo mieszcza sie w staniku
    8. mam wrazenie ze wtopilam na calej lini i albo cos sie wydarzy i odnajde spokoj albo uciekne. moze jeszcze nie teraz ale kiedys...
    9.jestem tak monotematyczna ze mam problem z zapelnieniem dziesiatki
    10.a w zlewie sterta garów
  • dama-z-wachlarzem 24.10.13, 04:59
    1. Ostatnio nie miałam na nic czasu.
    2. Koleżanka powiedziała mi wczoraj, że wyglądam za chudo.
    3. Zjadłam przed chwilą jabłko.
    4. Ograniczam maksymalnie wydatki na siebie, ale szarpię się dla innych.
    5. Wyszło bardzo nieskromnie, ale moja psycholożka uważa, że taka jest prawda.
    6. Mam brzydkie paznokcie. Jeszcze nigdy nie byłam u kosmetyczki na manicure.
    7. Chciałabym kupić sobie puchówkę na zimę.
    8. Jadę na święto zmarłych do domu. Pierwszy raz od trzech miesięcy.
    9. Kocham mojego faceta, chciałabym mu to powiedzieć, ale tak się utarło, że to facet pierwszy, a ja jestem utarta i nie powiem pierwsza.
    10. Uczę się asertywności. To bardzo boli.
    --
    waleczni nieprzyjaciela nie liczą
  • Gość: Wiosna IP: *.fbx.proxad.net 25.10.13, 13:41
    1. Mam tak samo,kocham swojego ale za Chiny mu tego nie powiem slowami.
    2. Okazuje mu to inaczej a on mi ale te slowa jeszcze nie padly.
    3. Czekam na kumpele,beda plotki.
    4. Hydraulik okazal sie mega seksownym i czarujacym Murzynem ktory pracuje tez jako escort boy i coach sportowy - niespodzianka tygodnia :O.
    5. Lubie swoje zycie ostatnimi czasy.
    6. Na Swieta lece do domu.
    7.Najlepszy krem na wszystko to Nivea.
    8. Bliska osoba ma u mnie spory dlug finansowy ktory sie powieksza.
    9. Ale pieniadze to nie wszystko :).
    10. Mam szczescie do ludzi.
  • Gość: madame.bozydara IP: *.play-internet.pl 27.10.13, 09:46
    1. Zwalniam się z pracy, bo dostałam niespodziewane, regularne źródło dochodu, a koleżanka do mnie, że jestem leniwa i powinnam grać na dwa fronty i odkładać na mieszkanie. Ludzie nie wiedzą, co to znaczy spać 3 godziny...
    2. Ładną mamy jesień. Mam nadzieję, że zima będzie łagodna. Zmarzluch ze mnie...
    3. Chcę kupić albo puchówkę, albo kożuch. Nie wiem, co cieplejsze.
    4. Nie mogę spać w nocy, przez ostatnie tygodnie mało spałam. Teraz budzę się w nocy, coś pracuję, jem "śniadanie" i zasypiam. Każdą noc przerywają minimum dwa takie wstania. Nie pamiętam, kiedy przespałam cała noc...
    5. Mam brzydkie paznokcie, brak witam odbija się na wyglądzie. Włosy wychodzą mi garściami...
    6. Kto musi iść do pracy w niedzielę? Ręka do góry!
    7. Często muszę kłamać, bo w życiu nie robiłam tylu rzeczy: nie byłam w Warszawie, nie leciałam samolotem, nie byłam na koncercie, nie jadłam owoców morza i miliony tysiące fur beczek innych czynności/doświadczeń
    8. Źle dzisiaj wyglądam. Jak wampir.
    9. Chyba kupię świeczki cynamonowe. Albo kawowe.
    10. Idę do pracy dzisiaj na pieszo. 8 kilometrów. Przyda mi się spacer.
  • Gość: gracka IP: *.rybnik.vectranet.pl 31.10.13, 21:44
    1. pieniądze szczęścia nie dają- ktosz to kurna wymyślił?! Pewnie ktoś z kasą...
    2. Mam wrażenie, że jestem NIEWIDZIALNA. Niby się przydaję, niby mam znajomych, niby mam rodzinę, niby sprawdzam się w pracy. Ale nie jestem dla nikogo ważna. Fuck.
    3. Zajmuję czas "beleczym" żeby nie myśleć o jutrzejszym "święcie". Mam ochotę znów napisać list do Taty i spalić go przy grobie ale wiem, że łzy zaleją całą podłogę.
    4. No i wykrakałam....
    5. Słucham The Cure- faaajne
    6. Ma ktoś wódkę?
    7. Mam złe przeczucia. Coś jest nie tak
    8. Wasze psy też tak chrapią? Masssakra. Leży sobie hrabia na rogówce "kołami" do góry i charczy....
    9. Ma ktoś może wódkę?
    10. eeeetam....
  • limonka-2 01.11.13, 12:15
    Gracka, gdyby było jak to dałabym Ci tę wódkę ze wzgl. na pkt 3, też tęsknię:(
  • Gość: Wiosna IP: *.fbx.proxad.net 31.10.13, 22:47
    Z cyklu "odzywianie".

1. Jestem miesozerna,nie mam wyboru z grupa krwi 0.
    2. Zjadlam dzis tatara.
    3. Lubie gotowac ale dla siebie lub osob ktore kocham.
    4. Codziennie rano pije ciepla wode z cytryna.
    5. Nigdy sie nie odchudzalam.
    6. Jak moge to unikam jedzenia "halal",religia mi nie pozwala go jesc ;).
    7. Lubie zagladac ludziom w talerze gdy przechodze obok restauracji.
    8. Z ciast najlepiej wychodzi mi brownie,bo ciezko go zepsuc.
    9. Wczoraj namowilam mojego chlopaka do zjedzenie salatki ze szpinaku ktorego nienawidzi w postaci gotowanej- wyczyscil caly talerz :D
    10. Dawac jedzenie to dawac milosc,oto moje motto.
  • choleraxjasna 01.11.13, 15:32
    1. Chyba sie zakochałam - rozmawiam z kumplem od wielu lat, znamy sie jeszcze dłużej, a dwa miesiące temu do mnie doszło, że chyba czuje do niego coś więcej. Jednak on tego nie odwzajemnia, chyba.
    2. Czytam książkę o Kuklińskim - wciągnęła mnie niesamowicie.
    3. Mam napady lękowe i nerwicę - przestałam się leczyć 2 lata temu, bo widziano poprawę, jednak w tym roku to wszystko się znów nasiliło.
    4. Mój lekarz chyba mnie podrywa.
    5. Chciałabym schudnąć 10 kg, poleciały mi już jakieś 3 bez diety, ale znowu wpieprzam jak szalona.
    6. Jak tak dalej pójdzie to zostane starą panną z kotem.
    7. Wczoraj opiekowałam się znowu dzieckiem mojej znajomej - jestem w małej zakochana, robiłyśmy namiot z koca i grałyśmy w gry dla 5 latków.
    8. Chodze do pracy na nocki, które mnie wykańczają.
    9. Mimo że zszyli mi ranę, to i tak od 1,5 miesiąca się z nią męczę. I końca nie widać.
    10. Jak mam jechać dzisiaj na cmentarz to robi mi się słabo.
  • regina-falangi 02.11.13, 19:50
    daaaawno mnie tu nie było:)

01. humor dzisiaj nie najgorszy mam
    02. czas tak szybko zapieprza
    03. postanowiłam się zdrowo odżywiać, ale plan legł w gruzach jak przyszli goście
    04. bo to przecież nie wypada nie zjeść wraz z nimi czegoś słodkiego:D
    05. przyszedł wieczór naszło mnie na stare przeboje i tak juz od kilku godzin leżę a w pokoju rozbrzmiewa queen, bon jovi, majkel jackson i tym podobni
    06. lubię takie wieczory
    07. wiecie, czasami naprawdę chce się żyć.
    08. mi kopa daje muzyka
    09. byłam na urlopie i jestem spłukana ale nie żałuję, nasze morze jesienią jest przepiękne! coś niesamowitego
    10. kilka moich ulubionych: www.youtube.com/watch?v=sDUmT3wm-0A www.youtube.com/watch?v=2pMM4iwC-ag www.youtube.com/watch?v=a01QQZyl-_I

pozdrawiam

• Gość: madame.bozydara IP: *.kalisz.mm.pl 04.11.13, 13:00
    1. Nie działa mi Adobe Flash na mozilli i właśnie instaluję google chrome.
    2. Jestem w domu pierwszy raz od dawien dawna. Już trzy razy się objadłam.
    3. Teraz piję kakao, bo kwas pali mnie w przełyku.
    4. Jadę w tym tygodniu nad morze.
    5. Biorę tabletki na wypadające włosy.
    6. Do obiadu zrobię dzisiaj surówkę z kapusty pekińskiej.
    7. Czy ona jest z Pekinu?
    8. Oglądałam wczoraj baaaaaaaaaaaardzo długi film. 4 godziny :/
    9. To nie było bolly :))))
    10. Muszę zrobić coś optymistycznego.

;(
  • Gość: s. IP: 78.10.81.* 09.11.13, 14:28
    1. dziś z wyboru od rana leżę na gęstym wełnianym dywanie przykryty pod wełnianym kocem, opieram się o łóżko przed telewizorem, wpieprzam orzeszki, piję wino i przeglądam internet
    2. to mój wybór na dzisiejszy dzień, już miałem dzwonek do drzwi, udałem, że mnie nie ma, telefon od kogoś innego, nie odbierałem, jest mi prawie dobrze...
    3. brakuje mi kobiety przy mnie, co razem przy moim boku by poleniuchowała
    4. wkręciłem się w epapierosa, fajnie zaspokaja mój głód nikotynowy a przy okazji jest ciekawy w smaku
    5. mam gdzie się pójśc poimprezować, mam gdzie posiedzieć w miłym towarzystwie dwóch lesbijek posiedzieć, ale i tak czegoś mi brakuje w życiu
    6. zarabiam sporo sianka ale delikatnie z przekrętem i nie mogę wziąść kredytu
    7. ale to dobrze bo nie lubię długów
    8.zawsze przed kupnem nowych rzeczy czytam skład czy mi odpowiada
    9. nienawidzę agresji, oraz wybuchowych ludzi, trochę brak mi energii
    10. potrzebuję kobiety, co w ciszy relaksować się będzie ze mną i namówią ją na wyjście do restauracji rosyjsko-uzbeckiej, lub zrobię dla niej i dla siebie królika po czesku...

taki jestem...
  • Gość: s. IP: 78.10.81.* 09.11.13, 14:32
    11. ponoć jestem zajebisty w łóżku :)
    12. mogę długo, i uwielbiam bawić się, ssać, koniuszkiem języka smyrać kobiecego guzika :)
    14. tylko dlaczego te kobiety muszą być zajęte albo nie odpowiednie ?????
  • Gość: A. IP: *.gemini.net.pl 08.12.13, 01:58
    1. Ej S., nie pisz takich rzeczy (pkt.12), bo tu kobiety wyposzczone siedzą i mają mroczki przed oczami...
    2. Słucham "czwarta nad ranem"SDM ... może sen przyjdzie..
    3. Czy ktos jeszcze słucha SDM?
    4. Czytam E.E. Tokarczuk, ale cos mi nie idzie...;/ ktoś czytał?
    5. Nic nie musieć -to stan błogosławiony, czyzbym tak miała ? Nie może być, ..a może jednak ?
    6. Chyba jestem szczęsliwa ..chyba, bo boję się zapeszyć czy aby na pewno
    7. Jestem szczęśliwa (chyba) choć nie powinnam, bo przecież nic nie mam ...
    8. Upiekłam sernik - jutro będzie wyżerka :D
    9. Mam najpewniejszy romans Wszechczasów - z sobą samą :)
    10. I Wam tez go polecam...
  • Gość: listopadowa_ona IP: *.play-internet.pl 10.11.13, 19:34
    1. Mam też dzisiaj dzień leniucha - wygrzewam się w łóżku, czytam zaległe gazety, przeglądam internet.
    2. Myślę o upływającym czasie, o tym jak wiele udało mi się zrobić, ale drugie tyle przede mną.
    3. Wprost uwielbiam Red Hotów - kiedyś tylko ich lubiłam, teraz włączam non stop i nie mam dosyć.
    4. Waga w normie, wygląd też ok, ale przydałoby się jednak wyrzeźbić pupcie, do tego marzy mi się idealny brzuch - chyba zerknę na zestawy ćwiczeń Ewy Chodakowskiej. Do tej pory olewałam ten cały szum medialny wokół niej, ale może te ćwiczenia rzeczywiście działają?
    5. Chciałabym móc nie pracować na etacie, lubię to co robię, ale perspektywa pracy dla kogoś do usranej śmieci, bo emerytur to pewnie już nie będzie, przeraża mnie. Być sobie sterem i okrętem :-)
    6. W takim razie podwijamy rękawy i do roboty - mam czas do 35 roku życia. Później tylko nadzorować i spijać śmietankę ;-)
    7. Osoba wyżej podnieciła mnie :-) Uwielbiam seks. Tylko do partnerów mam pecha - albo stalker, albo olewacz. Ze skrajności w srajność.
    8. Ta, powinnam zadzwonić do mamy. Tylko przy okazji pewnie znowu usłyszę, że mam 28 lat a zachowuję się niepoważnie. Nie dzwonię.
    9. Koniecznie chciałabym zrobić sobie wycieczkę po Texasie, zwiedzić amerykańskie parki narodowe, objechać Australię i odwiedzić koleżankę w Barcelonie. Ta, kasa może by i się znalazła, ale czas to już niekoniecznie.
    10. Teraz dla przypomnienia obejrzę sobie 1. część Thora.
    11. Pozdrawiam wszystkich czytających. Trzymajcie się ciepło :-)
  • Gość: Ally-Pally IP: *.as13285.net 10.11.13, 20:00
    1. Pisalam juz tu 2.5 roku temu
    2. od tego czasu wiele sie zmienilo - nowy dom, kolejne dziecko, nowa praca (choc wciaz w tej samej firmie)
    3. Nie wiem, czy stac nas na ten nowy dom :( Jesli stopy % pojda w gore bedziemy w wielkich tarapatach, spedza mi to sen z powiek
    4. Moj syn dostal sie do bardzo dobrej szkoly, jestem przeszczesliwa
    5. Kocham mojego M i czasem nie moge uwierzyc, jakie mam szczescie, ze Go mam
    6. Nie lubie seksu wieczorem. Tylko rano i w dzien :/
    7. Uwielbiam wino. O tej porze roku czerwone.
    8. Jutro znow do pracy... Nienawidze wstawac rano!
    9. Wkurza mnie moja siostra.
    10. Nie lubie dzieci. Oprocz swoich :)
  • Gość: gruba pippa midltą IP: *.dynamic.chello.pl 11.11.13, 12:31
    1. Wylogowałam się ze swojego stałego nicka, żeby tutaj coś napisać.
    2. Było mi trochę zimno w stopy, więc założyłam grube skarpetki i czuję komfort.
    3. Lubię jesień taką jak jest teraz, zimno i wieje wiatr.
    4. Miałabym ochotę pouprawiać jakiś sport, ale od miesięcy nie mogę się zebrać do wykonania pierwszego ruchu.
    5. Czuję że mam zastałe stawy, ścięgna i bardzo słabe mięśnie.
    6. Od dwóch dni nieśmiało startuję z kilkuminutową gimnastyką poranną. Wykonując skłony czuję się jak staruszka, mam problem, żeby dotknąć ziemi palcami w skłonie. Bardzo chciałabym się rozciągnąć.
    7. Czułabym się doskonale, ważąc 20 kilogramów mniej i opierając dietę na surowych warzywach i owocach, jednak bez wykluczenia mięsa, mleka i jajek. Brakuje mi siły woli żeby wdrożyć plan zdrowszego odżywiania :) najchętniej zrezygnowałabym zupełnie ze słodyczy, przyjmując cukry tylko w owocach, z pieczywa sklepowego - czasem skuszę się na drożdżówkę, a i domowy chleb nie zawsze chce mi się upiec.
    8. Jestem w trakcie kursu na prawo jazdy. Obawiam się, że zupełnie się do tego nie nadaję, ale z drugiej strony do lekcji podchodzę zupełnie na luzie i myślę ze podobnie podejdę do egzaminu. Nie mam parcia żeby zdać za pierwszym razem, i jestem przygotowana na jakieś dziesięć podejść. :)
    9. Wyhodowałam na balkonie mikro ogródek, zupełnie samodzielnie. Pomimo że zaraz będzie połowa listopada, byczki dalej kwitną na pomarańczowo, co wprawia mnie w doskonały nastrój.
    10. Mam potworny bałagan w szufladzie biurka, ale zostawiam sobie posprzątanie na sam koniec porządków, które, uwaga postępują! Stoją już nowe regały z książkami, do których muszę dokupić 2-3 pudła na pierdoły, celem uzyskania idealnego ładu. Kiedy załatwię sprawę regałów, szuflada w biurku będzie ukoronowaniem.
  • Gość: Wiosna w Paryzu IP: *.fbx.proxad.net 11.11.13, 21:04
    1. Obejrzalam wczoraj po raz pierwszy w zyciu "Avatara" i sama nie wiem co mam sadzic.
    2. Tez dzis mialam Dzien Leniucha,wpadl do mnie moj ukochany,bylo "ciasno i milo " ;)
    3. Caly dzien w lozku gdy na dworze chlodno to jak zrobic sobie prezent.
    4. Usuwam na biezaco cala moja dzialalnosc na fejsbuku,usuwam spam ze skrzynki mejlowej,kasuje esemesy,nie lubie zostawiac sladow .
    5. Do szalu doprowadzaja mnie ludzie ktorzy leca na zlamanie karku do metra chociaz rozbrzmiewa juz sygnal,drzwi sie zasuwaja a oni sa wciaz na schodach 20 metrow dalej.
    6. Mam powiekszone i bolace migdalki :/
    7. Bede grac w lotto w piatek,do wygrania 100 mln euro :0 .
    8. Musze dokupic wyposazenie lazienki i kuchni a kompletnie nie mam weny na takie zakupy.
    9. Myslalam sobie dzis ze mamy niesamowite szczescie zyjac w krajach gdzie nie ma wojny,choc uwazam ze pokoj i wolnosc nie sa nigdy dane raz na zawsze,nalezy byc przygotowanym na wszystko.
    10. Zaraz sobie zrobie goracej wody z cytryna miodem i olejkiem herbacianym.

Dobrej nocy i milego tygodnia wszystkim :)
  • Gość: madame.bozydara IP: *.play-internet.pl 12.11.13, 15:04
    1. Wprowadzę pesymizm na to forum - wybaczcie.
    1a. Wczoraj bardzo dużo płakałam i dzisiaj też. Staram się znaleźć jakieś konstruktywne zajęcie, ale ciągle o nim myślę i płaczę...
    2. Teraz wiem, jak to jest, gdy się kogoś bardzo pragnie, wreszcie się z nim jest, a okazuje się, że marzenia rozpier***dalają się o szarą rzeczywistość.
    3. Chciałabym, by tak nie bolało. By On zadzwonił. Ale nie zadzwoni, bo ważniejsze jest "Ja" niż "my". Nie ma "my" tak w ogóle, jest "On", a po kilku innych rzeczach, znajomych, dopiero miejsce na mnie.
    4. Chcę z nim zerwać, ale boję się, że będę żałowała.
    5. Czy miłość musi tak boleć? Dlaczego to tak boli?!?!?!
    6. Muszę się wziąć w garść. Ale nie potrafię.
    7.

Nie wiem, nie mam siły kończyć :((
  • Gość: giglis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.13, 22:58
    1.czeka mnie pasjonujący dzień....ironia.Byle do piątku.
    2.zakładam fundusz wakacyjny ,pierwsze oszczędzanie już od tego tygodnia.
    3.Kiedy mam zły nastrój ogladam stare teledyski na VHS..faceci w skórach ,długie włosy ,zalotne gitary ,dymy i motory uh romantyczne lata 80-te.
    4.im jestem starsza tym bardziej lubię jesień..ehm dziwne.
    5.piosenka "where's love" Haddaway kojarzy mi się ze studiami..
    6. miłosci u mnie brak:(.
    7.na nic nie mam czasu ,a moja pamięc coraz gorsza O.o
    8.gala Faktu to żenada
    9.podoba mi się pewien kabareciarz nie podam jego nazwiska,bo może to czyta ale jest niesamowicie przystojny
    10.spać spać
  • ponis1990 02.12.13, 01:09
    Czy masz na mysli Abelarda Gizę?:D Bo jesli tak, to ja powiem głośno - faaajny.:)
  • baba-baba 13.11.13, 16:39
    1.najadłam się czosnku i śledzi i capię,zjadłabym coś jeszcze
    2.czekam aż dzieciak zaśnie i idę pod prysznic,dluuuugo nie wyjdę
    3.moje marzenie nigdy się nie spełni (chciałabym nigdy się nie urodzic)
    4.mam ochotę iśc do psychologa,wysłuchac bredni i pęc ze śmiechu
    5.czekam na wiosnę
    6.uzależniłam się od kawy 3 w 1 i nic innego nie piję
    7.od kawy mam mroczki przed oczami i drgania mięśni
    8.mam to w dupie
    9.jestem uprzejma
    10.to pozory,zatłukłabym pustą plastikową butelkaaą
  • Gość: zeynep IP: *.internetia.net.pl 14.11.13, 00:18
    1. czekam az on odezwie sie, 50:50, rozsadek podpowiada nie ma sensu, a serce chce
    2. strasznie brakuje mi milosci
    3. jestem sfrustrowana zawodowo
    4. moja ryba spi na boku i wyglada jak zdechla, umie tez spac w pionie :-)
    5. mam wyslac klka maili, ale mi sie nie chce i jutro znowu bede musiala klamac
    6. czekam na moje auto, bo jest w serwisie i uwielbiam je, ma nawet imie :-)
    7. nazarlam sie dzis sledzi po kaszubsku, moje ulubione
    8. chce zeby minal jakis dluzszy czas, zeby juz cos pozytywnego sie wydarzylo
    9. uwielbiam dlonie, wiem jakie ma kazdy z moich znajomych i patrze na nie zawsze u nieznajomych. Swoje uwielbiam, uwielbiam malowac paznokcie, a pozniej utrwalacz, zeby szybko sie lakier nie zuzyl
    10. musze sie zyciowo ogranac, pewnie gdyby ten z punktu 1 odezwal sie byloby mi lepiej
  • Gość: Marek IP: *.unitymediagroup.de 15.11.13, 01:08
    1. Lodówka mi nie chodzi, muszę wezwać do nie jakiegoś magika bo na lodówkach kompletnie się nie znam. Całe szczęście że jest zimno, zostawię otwarte okno w kuchni to przynajmniej mi się nic przez noc nie zepsuje.

2. Kuchnie muszę trochę ogarnąć żeby kogoś do niej wpuścić.

3. Poza tym muszę napisać zeznanie podatkowe, właściwie czekam aż mi następne ponaglenie przyślą... chociaż może się jakoś sam zmotywuję.

4. Niedospany jestem i się średnio czuję, mam nadzieję że się nie pogorszy bo jak człowiek przeziębiony to nie powinien kondycyjnych rzeczy robić, a powinienem bardziej regularnie trenować.

5. W firmie obsuwy ze wszystkim, ale wdrażamy nową organizację pracy i poprawi się, w każdym razie mamy już lepsze pojęcie co na kiedy będzie gotowe.

6. Od lata nie byłem u rodziców, powiedziałem że jeszcze przed Świętami przyjadę, ale jakoś coraz później się robi (w ten weekend chyba też nie).

7. Ciasto sobie upiekłem i dobre jest (biszkopt + bita śmietana z cytryną + dżem pomarańczowy).

8. Za dużo na forach siedzę.

9. Na parę maili muszę odpisać.

10. Kiedy piszę w innych językach, używam googla tłumacza: Wpisuję to co chciałem napisać i patrzę jak google przetłumaczy to na polski albo niemiecki. Jeżeli mniej-więcej zrozumiał to dobrze (gramatycznie jest zawsze bez sensu, ale nie o to chodzi), jeżeli nie to pomyliłem jakieś słowo.
  • Gość: Wiosna w Paryzu IP: *.fbx.proxad.net 15.11.13, 13:40
    1. Zimno u mnie jak w psiarni,musze sie wybrac po mala dmuchawe nagrzewajaca.
    2. W dziecinstwie lubilam parowki z keczupem i musztarda,teraz nie tkne chocby nie wiem co.
    3. W weekend ide do kina chociaz nie ma fajnych filmow,najwyzej bede sie przytulac do mojego chlopaka i go napastowac.
    4. Przespalam 7 i pol godziny bez wybudzania sie w nocy, faktycznie nie nalezy jesc obfitej kolacji na noc i od rau sa rezultaty.
    5. Najchetniej bym sie zahibernowala na zime i obudzila w maju,nie znosze zimy,zimna,ciemnosci,deszczu ,sniegu,zimowych ubran i tym podobnych.
    6.Chyba mialam angine wirusowa ale juz mija.
    7. Zawsze mam taki plan : prezenty na Swieta bede sukcesywnie gromadzic w ciagu roku,zeby nie latac z obledem w oku na 2 dni przed wigilia,plan zawsze bierze w leb,oczywiscie:/
    8. I pomyslec ze niektorzy caly rok mieszkaja w miejscu gdzie temperatura nie spada ponizej 20 stopni C...
    9."..i pokoj moj wam daje..." -na te slowa wyobrazalam sobie jako dziecko ze Bog oddaje nam swoj pokoj,caly wybity czerwonym pluszem(!),moze dlatego ze moim marzeniem bylo miec wlasny pokoj a musialam go dzielic z sister.
    10. Nie podobam sie sobie w lustrze ostatnio,to tez wplyw zimy,echhhhhh.........
  • Gość: aa IP: *.internetia.net.pl 15.11.13, 23:49
    1. jadlam dzis pyszne sushi
    2. wlasnie skonczylam rozmawiac na fb z tureckim kolega, cwicze sobie i chce w koncu mowic plynnie po turecku
    3. jutro ide na impreze porozwodowa kumpeli
    4. pale fajke, a nie powinnam
    5. jutro ide zrobic sobie super wlosy do fryzjera
    6. a etraz zjadlabym sobie cos tureckiego np kebap adana z pietruszka i swieza baranina, mmm pychota
    7. dlaczego oni w polsce musza pisac kebab a nie kebap, zawsze sie nad tym zastanawiam
    8. chcialabym miec psa i faceta do mietoszenia
    9. slucham Trojki i podobaja mi sie sorry boys
    10. powinnam przestawic sie na tryb wczesnego spania, wiec juz awine sie do lozka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka