Dodaj do ulubionych

10 przypadkowych faktów dot. Ciebie

• Gość: Anna IP: 10.34.164.* 01.12.10, 17:31
    1. Nie lubię gór - jeszcze jedne wakacje tam i zwariuję.
    2. Nie mam konta na żadnym portalu społecznościowym typu nk, facebook.
    3. Drażni mnie zachowanie ludzi w pracy.
    4. Uwielbiam czekoladę i likier kokosowy.
    5. Wydaję dużo pieniędzy na kosmetyki kolorowe.
    6. Nie wymieniłam swojego prawa jazdy po zmianie nazwiska 1.5 roku temu (przy okazji - ktoś wie, czy za to są jakieś kary? ;-))
    7. W tym roku nauczyłam się chodzić na obcasach.
    8. Nie cierpię malin!
    9. Cierpię na bezsenność odkąd pamiętam
    10. Nie lubię firmy z którą współpracuję i rozważam zerwanie współpracy, co wiąże się ze sporą karą finansową.
  • Gość: ktoś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.10, 02:42
    1.powinnam już spać ..zaraz idę
    2.martwię się'
    3.kot spi na fotelu
    4.stracilam kontakt z miloscią wirtualną;) tak naprawde czasami jeszcze rozmawiamy ale coraz mniej ,on dostal nową pracę ,wrocil do dziewczyny i zaczal nowe zycie ,a ja jestem tu..
    tylko boli mnie to troche ,glupie ,wiem
    5.jak sie uda to bede miec fajnego sylwestra ..no powiedzmy ,zawsze mam nieudane albo srednio ,nie wiem z czego to wynika
    6.nie lubie zimy ,mam nadzieje ,ze snieg stopnieje do stycznia ..taa marzenia ,chociaz taka sniezna pogode nawet lubię
    7.nie wiem co dalej ..tzn ,wiem ale ciezko to wszystko zrealizowac
    8.chcialabym pojechac za granice na pare miesiecy
    9. mam miec randke w niedziele ale raczej nie pojde..gość jest lekko nachalny
    10.hmm..eh pisze tak belkotliwie ,chcialabym byc ceniona w jakiejs dziedzinie...
  • Gość: karolajna1212 IP: *.derby.waw.pl 19.12.10, 02:58
    1.Obudziłam się o 2w nocy za sprawą mojej siostry i męża sponiewieranym mocnym bełkotem -o mojej karierze i predyspozycjach (2 wiśniówki im pękły, nie zostawili ni kieliszka- nie jestem członkiem rodziny alkoholików:)
    2.Nie zostawili mi ni kieliszka (!!)
    3.Na jutro musze się nauczyć 400 znaków i wszystkch skrzyżowań.
    4>Wykładowaca z prawa jazdy ma 2 zęby jak królik i jak mówi na niczym innym nie mogę się skupić.
    5.Korporacja czy smarzenie kotleta? Bo praca w domu bardzej przypomina smarzenie niż pracę:)
    6.Królik zrobił bobki pod fotel.
    7.Nikt nie licytuje mojego płaszcza na allegro, chociaż fajny jest
    8.Mam ubraną choinkę w bombki i cukierki.
    9.Nie mam łańcuchów.
    10.Nie byłam sama w swoim domu od 4 tygodni-jakby najazd rodziny sam ustalał grafik.

:)
  • Gość: Wiwi IP: *.rev.numericable.fr 22.12.10, 17:00
    1.W tym roku,z powodu nadmiaru wolnego czasu i checi,ambitnie podeszlam do kwesti Swiat.
    2.Zrobilam juz uszka,bigos i pierniczki,w kolejce czekaja dalsze potrawy.
    3.Moj zwiazek chyli sie ku upadkowi,ale to juz nie pierwszy raz.
    4.Ostatni fajny seks przezylam w lutym...i chce jeszcze!!i jeszcze!
    5.Robie ladne zdjecia.
    6.Nie lubie gadzetow i gadzeciarzy.
    7.Lubie moje swiatelka swiateczne na oknie:)
    8.Mam 2 konta na tzw. serwisach spolecznosciowych,oba fake.
    9.Lubie swoje cialo.
    10.Oraz koreanskie filmy,a szczegolnie "My sassy girl".
    ---------------------------------------------------------------------
    Wesolych Swiat wszystkim!
  • Gość: prim_nazy IP: *.pcmedia.com.pl 18.01.11, 12:38
    1. Mając 26 lat odkryłam, że rzyczyną moich bólów głowy jest niepicie kawy...
    2. Czuję zapch kupy w całym domu (dzieciak niedawno zrobił klocka normalnie do kibelka, a ja czuję ten zapaszek wszędzie).
    3. Dziś idę do lekarza i się boję co mi powie, ale udaję że się nie boję wcale.
    4. Nie rozmawiam z mamą od kilku tygodni, pokłóciłyśmy się, bo mam dość jej ciągłych prób manipulowania mną i moim życiem.
    5. Zastanawiam się czy w tym roku poślę syna do przedszkola a sama znajdę w końcu pracę.
    6. W zeszły czwartek o mało nie uszkodziłam oka sąsiadce (oczywiście niechcący), a teraz jest mi strasznie głupio i nie wiem jak się zachować gdy ją spotkam.
    7. Moja tesciowa jest alkoholiczką.
    8. Chciałabym odświeżyć nieco swoją garderobę, ale nie mam na to pieniędzy.
    9. Pode mną jeszcze do niedawna mieszkały debilne studentki urządzające imprezy o 1 w nocy w środku tygodnia. Pozbyłam się ich i jestem z tego dumna:)
    10. Nie nadaję się na hodowcę kwiatów doniczkowych, nie podlewam ich i marnieją.
  • Gość: Ash IP: *.messagelabs.net 30.01.11, 07:28
    1. Jestem w pracy, jeszcze tylko 2 godziny i do domu... spac!!!
    2. Tesknie za moja kobietka... a nie widzialam jej tylko jeden dzien ;)
    3. Wlasnie zjadlam rogalika z nutella i wypilam herbate z cytryna.
    4. Od pol roku nie bylam w kinie, nie mam czasu...
    5. W tym roku 30 - ste urodziny...(a czuje jakbym nadal miala 25 lat :))... z tej okazji chcialabym pojechac do Hiszpanii, w dzien lezakowanie, a wieczorem fajne zarelko i totalna laba :)
    6. Nasz maly lobuz nauczyl sie ostatnio mowic "o moj Boze" :D
    7. Tesknie za moimi rodzicami.
    8. Nie moge sie doczekac lata, to wszedobylskie zimno mnie dobija...
    9. Jestem szczesliwa :)
    10. Milej niedzieli dzieciaczki :)
  • Gość: noniemogę IP: *.217.146.194.generacja.pl 02.02.11, 21:09
    1. Jak to z facetami - lekkie przeziębienie, a jemu świat wali się na głowę. Chociaż jego głowę lepiej zostawię w spokoju, gorąca jak diabli.
    2. W każdym razie - spełniam się roli w podawaczki leków, specjalistki od rozgrzewającego rosołu i pocieszycielki, że będzie lepiej.
    3. Mam ochotę na seks, w tym momencie.
    4. Współlokatorka rozwaliła palniki kuchenne - kolejny dowód, że sprzątanie nie jest jej najmocniejszą stroną. Za pierwszym razem (ma problemy ze sprzątaniem) - nie umiała otworzyć okna, żeby je umyć.
    5. Jutro kupię sobie najpyszniejszego rogala na świecie, który chodzi za mną od około 13:00... kiedy zjadłam takiegoż właśnie, sztuk jedna.
    6. Nie wracam na weekend do domu. Tak będzie lepiej - dla mnie, dla rodziców. Będę sama w dużym mieście, bez chorego chłopa u boku, za to odbiję sobie to wyjściem ze znajomymi.
    7. A w poniedziałek egzamin... w tej sesji póki co wszystko do przodu, w dodatku mam same 8. Po prostu rzeczy, które miałam do zrobienia na zaliczenie były dla mnie samą przyjemnością.
    9. Nie lubię przechodzić na pasach. I wsiadać do tramwajów.
    10. Uwielbiam dobre teledyski.
  • mmminiu 18.07.14, 20:55
    ja w takich sytuacjach zawsze mówię,że dzwonię do zaprzyjaźnionego grabaża:)mąż natychmiast odzyskuje siły:)
  • Gość: mrs Donaghy IP: *.przemysl.hypnet.pl 16.02.11, 23:00
    1. ostatnio spędziłam 56h z miłością mojego życia, z czego 9h sam na sam w pociągu. bywało ciężko.
    2. "rozstałam" się z moją przyjaciółką, po 6 latach. niesamowite jak bardzo nie mamy ze sobą nic wspólnego.
    3. strasznie mi się podoba Alec Baldwin od niedawna. uwielbiam starszych facetów.
    4. żałuję, że rok temu zaczęłam drugie studia, po czym je przerwałam po semestrze, przez co jestem rok do tyłu na swoich pierwszych. nie żałuję natomiast, że już się nie przyjaźnię z A. z pkt 2.
    5. przyjęłam sobie za cel przeczytanie wszystkich rodzynków na rodzynki.net, jestem na 380 stronie, ale omijam te nie-studenckie.
    6. znowu zapomniałam zabrać do domu podkładu i źle się czuję, jak muszę wyjść na zewnątrz.
    7. żyję trochę na bombie zegarowej, ze świadomością, że mam kamienie (ponoć malutkie) w pęcherzyku żółciowym.
    8. w kauflandzie znowu nie było oreo, faktycznie chyba są popularne. bo, że są smaczne, to wiem.
    9. od października nie zjadłam niczego smażonego, czekoladowego, kakaowego i z jajek.
    10. moja nowa ulubiona przekąska to jogurt wafelkowy z otrębami pszennymi.
  • Gość: nurri IP: 212.14.0.* 04.12.10, 22:35
    1. siedzę dziś cały dzień w piżamie
    2. znowu myślę o zbyt wielu rzeczach i zbyt małej liczbie osób
    3. smutno mi, że skończyły mi się ananasy z puszki
    4. boję się otworzyć przed kimś, kto mógłby mnie pokochać, a może nawet już mnie kocha
    5. piję nałogowo herbatę
    6. i jestem wolna od innych uzależnień
    7. chciałabym być teraz w Paryżu
    8. albo znaleźć pracę i wyruszyć w podróż
    9. chyba znów nie tęsknię za domem i nie cieszę się z grudnia
    10. myślę nad pofarbowaniem włosów na biało
  • virtual_woman 10.12.10, 13:03
    1. Znowu za mało sypiam.
    2. Delikatnie spadające duże płatki śniegu rozczulają mnie..
    3. Niedawno wzięłam kotka.. według właścicielki miał 8 tyg. weterynarz dał mu 5 mieś. ;)))
    4. Gdzie się nie poruszę - kot za mną. Jak ma kogoś ugryźć - ugryzie mnie.. Hmm..
    5. Od sierpnia nie rozmawiam z siostrą. Brakuje mi Jej obecności w moim życiu. Jednak kiedy przypomnę sobie co mi zrobiła, nadal czuję złość i stwierdzam, że NIE NIE i NIE.
    6. Mijam się z M. Niedobrze..
    7. Chciałam ciszy i spokoju. Od dzisiaj to mam ;)
    8. Muszę zjeść coś miętowego.
    9. Tydzień temu, koleżanka o identycznym imieniu i nazwisku jak ja, identycznej dacie urodzenia, z tej samej miejscowości, dostała list z urzędu przeznaczony dla mnie ;) Wczoraj dzwoniłam w tej sprawie do urzędu. Śmiesznie było.
    10. Posłuchałabym głośnej muzyki, ale sama nie wiem na "co" mam ochotę :)

--
    "za każdym lękiem kryje się pragnienie".
  • Gość: tg. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.10, 12:21
    1. nie spełniłam nawet połowy postanowień na ten rok
    2. jak się znów zakocham tak beznadziejnie, to sama sobie strzelę w łeb
    3. ale jak na razie - jest fajnie :)
    4. kompletnie nie mam się w co ubrać
    5. nie mam też pomysłów na prezenty świąteczne!!!
    6. ani ochoty na zakupy
    7. mam nadzieję się dziś wreszcie nagadać z moją przyjaciółką. zaniedbujemy się ostatnio...
    8. podobno jestem ładna. lustereczko mówi co innego
    9. polityka mnie śmiertelnie nudzi
    10. od jakiegoś czasu mam ochotę ukraść pewien tomik wierszy
  • Gość: toolatetodieyoung IP: *.dynamic.chello.pl 10.12.10, 22:14
    1. miało być tak fajnie, czary mary i znowu jeb.ana umowa zlecenie i to na jakieś zapyziałe 20h
    2. nie pozwoliłam takie jednej wrednej babie z pracy ukraść 18 zł i oto mam 2 wrogów
    3. jestem coraz brzydsza
    4. przemakają mi wszystkie buty, biednemu zawsze wiatr w oczy, kur.wa no
    5. palaczom życzę jak najgorzej
    6. język polski bez przekleństw byłby dla mnie nudny
    7. reszty punktów nie będzie, poszły się jeba.ć wraz z moimi nadziejami
  • limonka-2 11.12.10, 19:14
    Gość portalu: toolatetodieyoung napisał(a):

> 1. miało być tak fajnie, czary mary i znowu jeb.ana umowa zlecenie i to na jaki
    > eś zapyziałe 20h
    > 7. reszty punktów nie będzie, poszły się jeba.ć wraz z moimi nadziejami

Normalnie mi cię żal, trzymaj się jakoś:)
  • Gość: aaasssdddfff IP: 46.112.199.* 12.12.10, 23:49
    Świetny wątek. Długo brakowało mi odwagi, żeby napisać... no więc oto one - moja dziesiątka

1. nienawidzę świąt i od miesiąca kombinuję, jak się z nich wykpić w tym roku;
    2. jeżdżę autem bez badań technicznych;
    3. chcę jechać na koncert coldplay na openera;
    4. chcę mieć dziecko, ale jakoś mi to nie wychodzi - ciągle o tym myślę;
    5. wkurzają mnie malkontenci nic nie robiący ze swoim życiem;
    6. chcę mi się jeść, chyba zrobię sobie niezdrowe frytki;
    7. opiłam się kawy i nie chce mi się spać;
    8. zdecydowanie zbyt dużo myślę o wszystkim;
    9. boję się... no właśnie, nie wiem czego;
    10. jutro po pracy idę na piwo - może wreszcie uda mi się przestać myśleć.
  • Gość: teraz_ja IP: *.ip.netia.com.pl 13.12.10, 10:27
    1. Siedzę w robocie i nic nie robię, chociaż pracy w piiip.
    2. Oczy mnie szczypią.
    3. To pewnie z niewyspania, albo mam alergię na czarny tusz.
    4. Jak maluję rzęsy brązowym, to mnie oczy tak nie szczypią.
    5. Uwielbiam rozwiązywać krzyżówki, nałogowo wręcz.
    6. Przed kilkoma laty znielubiłam święta Bożego Narodzenia.
    7. Drażnią mnie świąteczne piosenki w radiu.
    8. Moje środki na koncie są wprost proporcjonalne do ilości śniegu za oknem.
    9. Nienawidzę szczupłych i młodszych kobiet, bo sama jestem stara i brzydka.
    10. Wbrew swoim pogladom i zdrowemu rozsądkowi przekonuję się do homeopatii.
    Czemu tylko 10 faktów?? Właśnie się rozpędzam… :))
  • dona.a 13.12.10, 15:14
    Gość portalu: teraz_ja napisał(a):

> Czemu tylko 10 faktów?? Właśnie się rozpędzam… :))

Tym akurat najmniej się przejmuj i kontynuuj, rekordziści mają tu ok setki wpisów, kcpr na pewno;)
  • Gość: dorulla IP: 46.113.111.* 14.12.10, 13:53
    Witam wszystkie forumowiczki (bo widzę, że ostatnio towarzystwo wyłącznie damskie). To znowu ja - stała bywalczyni
    1. nie lubię malkontentów
    2. i, o ironio - właśnie tak się czuję - jak rozmemłana malkontentka nie mająca siły zrobić niczego sensownego z własnym życiem
    3. zapewne w którymś momencie podjęłam niewłaściwą decyzję (chyba nawet wiem, w którym)
    4. chcę, żeby coś się zaczęło dziać - tym razem dla odmiany - coś pozytywnego
    5. czytam sobie Pratchetta - uwielbiam jego podejście do religii
    6. nie chce mi się w ogóle wychodzić z domu, jak jest tak zimno
    7. nie mam prawa jazdy i nie umiem pływać - obiecałam komuś pod koniec zeszłego roku, że przynajmniej jedno się w tym roku zmieni i, jak zwykle - dupa
    8. może ja mam po prostu za duże wymagania?
    9. mam wrażenie, że się tu marnuję (zresztą nawet ktoś mi to ostatnio powiedział)
    10. no cóż, przynajmniej jestem młoda (powiedzmy), ładna (cóż, kwestia gustu, nie straszę dzieci i zwierząt, więc chyba jest ok), i szczupła (chociaż nie jak tap madl). Więc nie powinnam narzekać.
  • bogorya 14.12.10, 18:47
    1. Z ośmiu godzin które spędziłem dzisiaj w pracy, może półtora przeznaczyłem na pracę. Reszta to przerwy na fajki, kawa, pogaduchy i szukanie głupot w internecie.
    2. Nie cierpię miasta w którym mieszkam, chcę się przeprowadzić do Leeds
    3. Mój asystent jest głupi jak but ale go lubię.
    4. Zakochałem się w tym roku. Całe szczęście nie zebrałem się w porę na odwagę i nie powiedziałem jej co czuję. Okazało się że ona od chłopców bardziej woli dziewczynki. Już mi przeszło. Teraz ona i jej partnerka to moje dwie najlepsze przyjaciółki.
    5. Dostałem w tym tygodniu za...bistą ofertę pracy w Polsce i odmówiłem. Sam nie wiem dlaczego, przecież ciągle narzekam na UK.
    6. Zapuszczam włosy.
    7. Zjadłem całe opakowanie Rafaello i jeszcze mi mało.
    8. Zaczynam nienawidzieć Bożego Narodzenia, cała ta świąteczna miłość, ciepło, prezenty działają mi na nerwy.
    9. Upatrzyłem sobie fajną czarną gitarę akustyczną Fender i strasznie mnie wkurza że muszę czekać do następnej wypłaty żeby ją kupić.
    10. Oglądałem chyba wszystkie możliwe filmy o zombie i żywych trupach.
  • Gość: 10faktow IP: *.dynamic.thecloud.net 14.12.10, 22:28
    Hej,
    ja też uważam, że ten wątek jest świetny.
    Założyłem więc stronę www.10faktow.pl
    Zapraszam :-)
  • Gość: ktoś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.10, 01:00
    wpisuję się i idę spać:
    1. mam rozmowę o prace za niedlugo ,na poczatku się cieszylam ,a potem poczytalam co nieco o tej firmie na forach i yyy...teraz mam dość na wstepie ale pojde bo potrzebuje kasy
    2.denerwuje mnie ,że w Polsce sie tak malo zarabia ,a ja nie mam glowy do interesow (fck!)
    3. dopiero teraz odkrylam co mnie interesuje i jak powinnam sie rozwijac w tym kierunku ale oczywiscie doznalam olsnienia jakies 5 lat pozniej;) ,wiec teraz czeka mnie szarpanina z samą soba
    4.podrywal mnie straszny facet... typowy nerd w koszuli w krate z tradzikiem... ( nie mam nic do Nerdow..ale ..why oh why ,zawsze oni..) w dodatku opowiadal naprawde dziwne kawaly ,czasem mnie to przeraza
    5. niedlugo świeta i wreszcie snieg;) ,nawet mi sie to podoba...tzn jak widze snieg za oknem
    6.chcialabym ,zeby nowy rok byl dla mnie dobrym rokiem ,mocno w to wierze i chce wierzyc
    7. jestem leniwa ..
    8. widzialam fajny i ladny film -500 dni milosci ,polecam
    9. snilo mi sie ,ze lecialam samolotem
    10.chce zdobyc nowych znajomych..
  • Gość: plumbum IP: *.ip.netia.com.pl 15.12.10, 14:40
    1. Lubię pociągi.
    2. Chciałabym być maszynistą.
    3. mam fobię "chorobową".
    4. Potrafię zepsuć kulkę.
    5. Nie lubię chodzić do kościoła.
    6.Wokół mnie same młodsze, czuję się przez to jak stara, zmęczona życiem matrona (mam 35).
    7.Nadal słucham Modern Talking.
    8. Lubię Piasecznego.
  • Gość: plumbum IP: *.ip.netia.com.pl 15.12.10, 15:14
    oj wyszło mi tylko 8 punktów. Dopisuję brakujące:

9. poszłabym se na basen, rany jak ja uwielbiam pływać!!!!
    10. łatwo się wzruszam, nawet na reklamach.
  • Gość: letmehavewhatiwant IP: *.dynamic.chello.pl 16.12.10, 01:17
    1.Od kilku miesięcy przeprowadzam rewolucję w swoim myśleniu, zachowaniu, postrzeganiu rzeczywistości.
    2.No nie jest to łatwa praca,zupełnie nie.Ale warta wydania na nią pieniędzy, warta tych łez, tej złości i wybuchów śmiechu- bo w końcu bywa to zabawne.Warta, bo komplementy napływające zewsząd są urocze.
    3.Oby była warta.Oby była warta,oby byłą warta, oby....
    4.Brnięcie w śniegu i mrozie z przystanku autobusowego do domu sprawia mi perwersyjną przyjemność.
    5.A jeśli mnie już nic nie czeka?Mam w końcu już 30 lat.
    6.Panicznie boję się samotności.
    7.Czy wszystkie dzieci teraz muszą ćwiczyć kolędy na flecie?Na litość boska ściany są cienkie, komuniści je budowali.
    8.Idiota opowiedział mi żałosny dowcip a moją reakcją był stupor niemalże katatoniczny-zupełny brak wiedzy i doświadczenia jak się w takim wypadku zachować.
    9.No nie mogę go z głowy wyrzucić choć sytuacja jest niestety jasna.
    10.Mój znajomy rozbawił mnie dziś do łez, makijaż mi spłynął nieco i się okazało, ze tak się właśnie osiąga efekt "smoky eyes"
    złamię zasadę bo będzie też punkt:
    11.Chłopcze jeden z drugim, jeśli nie jesteś pewny czego chcesz, jeśli nie jesteś zainteresowany, jeśli jesteś związany z kimś innym albo się boisz etc etc - nie wysyłaj pozytywnych sygnałów, nie rób rzeczy rzeczy, które sugerują twoje zainteresowanie, nie kręć się dookoła ciągle, nie gap się, nie uśmiechaj, nie szukaj kontaktu,nie wycofuj się w ostatniej chwili, bo "to bo tamto bo chciałbym i się boję".Naprawdę nie rób tego, to nudne.Zostawmy sobie tę energię,ten czas, smutek i rozczarowanie na lepsze okazje.
    (tak wiem, kobiety też takie bywają, ale to akurat mnie nie dotyczy i zupełnie mnie nie teraz nie obchodzi)
  • Gość: T. IP: *.home.aster.pl 16.12.10, 01:46
    1. Ostatnio mam kłopoty z zasypianiem. Dochodzi druga, powinienem wstać za 4 godziny.
    2. Zakochałem się w cudownej koleżance z pracy i dostałem od niej kosza. Minęło już trochę czasu, ale cały czas czuję się jakby mój świat się zawalił. Nie pomaga to, że codziennie ją widzę. Strasznie jestem nieszczęśliwy.
    3. Uwielbiam robić zdjęcia i jestem w tym naprawde dobry. Mimo, że wygrałem wiele konkursów brak mi odwagi żeby zająć się tym poważniej.
    4. Od kilku miesięcy regularnie chodzę na basen żeby stracić na wadze. Na razie z 92 zszedlem do 79kg. Kosztuje mnie to bardzo wiele, cały czas niemal się głodzę, ale robiłem to dla dziewczyny z pkt. nr 2.
    5. Nie mogę doczekać się wiosny i możliwości wieczornej jazdy na rowerze.
    6. W dniu, w którym zniknie śnieg zapiszę się na kurs prawa jazdy kategorii A i kupię motocykl. Choć uwielbiam jazdę samochodem, a do pracy jeżdżę skuterem, to powoli zaczyna mi brakować silniejszych emocji.
    7. Uwielbiam podróże. Chciałbym wkrótce wyskoczyć choć na 2 dni do Lizbony i po prostu chodzić po ulicach, napić się kawy czytając książkę. Takie trochę nietypowe zwiedzanie.
    8. Często mam sny po angielsku (to przez pracę) i w nich "wymiatam". Śmieszne, bo lepiej znam włoski, a w nim śnię bardzo rzadko.
    9. Jutro mam pracową wigilię i zastanawiam się czy tam iść, bo na pewno spotkam tę dziewczynę i będzie niezręcznie.
    10. Jestem mistrzem w zaprzyjaźnianiu się z facetami moich byłych / niedoszłych.

• Gość: xyz IP: *.xdsl.centertel.pl 17.12.10, 20:46
    1. Lubię pracować.
    2. Łatwo uczę się języków obcych, po jakimś czasie zawsze okazuję się być najlepszą w grupie.
    3. Nie toleruję wódki - na samą myśl o piciu robi mi się niedobrze. Ale z innymi alkoholami tak nie mam.
    4. Mój chłopak zrobiłby dla mnie wszystko.
    5. Nałogowo czytam i, niestety, lekceważę ludzi, którzy czytają mniej ambitną literaturę, współczesne produkcyjniaki. Wstydzę się tego przed sobą nawet.
    6. W zimie, kiedy śpię sama, śpię z termoforem. Takim w sweterku :)
    7. Uważałam 2 osoby za przyjaciół. Teraz już nie wierzę w przyjaźń.
    8. Tak mi się życie ułożyło, że nie mam wielu znajomych - coraz częściej jest mi z tym źle. Nie żeby mi brakowało spotkań, ale dlatego, że to obciach mieć tak skromne życie towarzyskie w młodym wieku. Niech mnie ktoś pocieszy ;)
    9. Nie znam się na muzyce.
    10. Życie jest fajne. Ja to wiem! :)
  • dona.a 17.12.10, 23:44
    Gość portalu: xyz napisał(a):

> 8. Tak mi się życie ułożyło, że nie mam wielu znajomych - coraz częściej jest m
    > i z tym źle. Nie żeby mi brakowało spotkań, ale dlatego, że to obciach mieć tak
    > skromne życie towarzyskie w młodym wieku. Niech mnie ktoś pocieszy ;)

Pocieszam Cię:) Jeśli to tylko kwestia "obciachu" to najmniejsze zmartwienie, poprostu trzeba mieć dystans do "obciachu" z powodu braku: kilkuset "przyjaciół", chłopaka, dziewczyny, najmodniejszych gadżetów, studiów na snobistycznej uczelni, wypasionej chaty, samochodu, oryginalnych (ekstremalnych) wakacji itp itd. Młodzi nie mają dziś lekkiego życia;)
  • dona.a 18.12.10, 00:18
    1. Jestem z pokolenia, w którym nie funkcjonowało określenie "obciachu", chyba mówiło się o "stresie".
    2. Dziś dla moich rówieśników "obciachem" jest chyba to, że nie korzystali jeszcze z pomocy chirurga plastycznego;)
    3. Wkurzam się jaki mi coś spada za pralkę
    4. Jest wieczór, jak zwykle mam dylemat- poczytać książkę czy prasę:/
    5. Irytuje mnie jak przy okazji zakupów w pewnej sieci proponują mi produkt, który "dziś mają w promocji"
    6. Mam ochotę wyłgać się z Sylwestra w górach, zupełnie nie przejmuję się "obciachem" z powodu chęci spędzenia go w domu;)
    7. Ale tak rzadko się widujemy ze znajomymi, że chyba skorzystam:)
    8. Wybieram się na polską komedię o cellulicie, nomen omen; tak bym chciała się pośmiać, ale te polskie komedie...
    9. Właśnie zobaczyłam, że mam strasznie zapuszczoną klawiaturę
    10. Muszę zrobić z tym porządek
  • Gość: zdzicho IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.10, 21:08
    1. Nienawidzę zimy
    2. Tegorocznego Sylwestra spędzę w domu.
    3. Nie robię postanowień noworocznych i nie rozmiem dlaczego ludzie je robią.
    4. Mam za sobą wigilię w pracy. Całe szczęście.
    5. Lubie jeździć samochodem, a jeszcze bardziej pociągiem.
    6. Mam ochotę na grzankę
    7. Jezu, ale mi się nic nie chce.
    8. Ostatnio trafiłem trójkę w totka :)
    9. Wygraną juz zdążyłem przepić ;)
    10. W kinach kiszka a obejrzałbym sobie jakiś dobry film.
  • Gość: zlasu IP: 78.117.45.* 18.12.10, 23:32
    1. jestem okropnym lenuichem
    2. uwielbiam nic nie robic
    3. z lenistwa nie wysle kartek swiatecznych
    4. myje glowe tylko raz na tydzien
    5. zime lubie tylko dlatego, ze moge sie opierac o cieply kaloryfer
    6. zaczynam nastepna ksiazke przed skonczeniem poprzedniej
    7. zawsze podgladam koniec ksiazki
    8. jestem bardzo kiepskim kierowca bo prawo jazdy udalo mi sie otrzymac po znajomosci
    9. nie rozumiem radosci noworocznej
    10.nie wiem co napisac jako dziesiate
  • Gość: popo IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 19.12.10, 00:05
    1. Lubię spać w dzień, nie ma nic lepszego niż zaśniecie w południe przy włączonym radiu.
    2. Próbuję rzucić palenie, a okazuje się, że zaczynam więcej palić.
    3. Nie wierzę w Boga - tak jakoś od dziecka, wydawało mi się to niedorzeczne.
    4. Mam surrealistyczne sny - ostatnio śnił mi się pies z lustrzanymi oczyma o wydłużonej sylwetce zjadający coś, czego nie potrafię nazwać.
    5. Jestem bi.
    6. Mam kochanka.
    7. Szukam kochanki.
    8. Podnieca mnie moja wykładowczyni z historii sztuki, która ma w sobie to coś.
    9. Uwielbiam tosty.
    10. Mam duszę artysty, tylko zdolności brak.
  • Gość: middleage_girl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.11, 11:38
    1. Ludzie myślą, że osiągnęłam wszystko.
    2. A ja czuję się najnieszczęśliwszą osobą na świecie.
    3. Nieszczęście to wynika z faktu, że nie mam z kim dzielić tego wszystkiego, co osiągnęłam.
    4. Podoba mi się ktoś, a rozmawiałam z nim trzy razy w życiu.
    5. Nie mam nawet sił, by się do niego uśmiechnąć.
    6. A potem w domu płaczę i myślę, co by było, gdybym pierwsza "zagadała".
    7. Samotność w wielkim mieście jest okropna - przestałam wierzyć w seriale typu "Seks w wielkim mieście" i szczęście singielek.
    8. Chyba nawet nie pasuje do mnie określenie singielka - nie jestem sama z wyboru.
    9. Zawsze marzę (wpisuję się trzeci czy czwarty raz), że On to przeczyta i będzie jak we francuskim romansie (czyli wierzę w seriale i filmy???).
    10. Poproszę o wirtualny "przytul", tak mi smutno, słucham Cranberries (When You're Gone) i mam łzy w oczach.

Pozdrawiam samotnych samotnych

PS Narzekam, a tak nie lubię narzekania. Gram twardzielkę i wielką wyzwoloną władczynię świata. Taką skorupą się otuliłam - przypomina mi się ostatnia (?) wypowiedź w filmie "Dzień Świra", gdy mowa o samotnym człowieku, który zamknął się we własnej skorupie, izolując się od innych. Przytoczę cały: "Towarzyszu podróży, zbudowałeś byt swój zasklepiając, jak termit, wyloty ku światłu i zwinąłeś się w kłębek w kokonie nawyków, w dławiącym rytuale codziennego życia. I choć przyprawia cię on co dzień o szaleństwo, mozolnie wzniosłeś szaniec z tego rytuału przeciw wichrom, przypływom, gwiazdom i uczuciu. Dość trudu cię kosztuje, by co dnia zapomnieć swej kondycji człowieka. Teraz glina, z której zostałeś utworzony wyschła i stwardniała. Nikt już się nie dobudzi w tobie astronoma, muzyka, altruisty, poety, człowieka, którzy zamieszkiwali może ciebie kiedyś".
    PPS Pisanie chyba działa na mnie terapeutycznie :)
  • regina-falangi 04.02.11, 21:46
    middleage_girl napisała:

10. Poproszę o wirtualny "przytul", tak mi smutno, słucham Cranberries (When You're Gone) i mam łzy w oczach.

<tuuuuuuuli> ;) dasz radę, są takie dni kiedy życie daje w kość i widzisz wszystko w o wiele ciemniejszych barwach niż jest w rzeczywistości, ochh jakże bliskie mi to uczucie;) widzisz, kiedyś, całkiem niedawno, tez wylewałam tu swoje żale, ulżyło mi wtedy niesamowicie a po kilku dniach wszystko zaczęło w jakiś magiczny sposób się dobrze układać, może nie aż tak dobrze jakbym chciała ale jednak lepiej;)

PS. a Crranberries uwielbiam, Dolores solo też niczego sobie;)

"Bo szczęście to przelotny gość, przebłysk słonecznej pogody i dużo wie kto pojął, że szczęście to garść pełna wody..."
  • jarek-genert 01.02.14, 03:25
    10 punktów napisanych tak, że nie wiadomo M or F ?
  • Gość: esjeden IP: *.net-serwis.pl 19.12.10, 00:47
    1. Wylogowałam się żeby napisać tego posta, bo chcę zobaczyć jaki mam adres IP.
    2. Robiłam dziś łańcuch z chrupek kukurydzianych na choinkę, nie wiem po co, chyba po to, żeby nie zjeść ich wszystkich.
    3. Jesteśmy fajną parą i nie mamy zamiaru się rozstać, ale czasem zastanawiam się, czy jakbyśmy się rozstali, to kłócilibyśmy się o opiekę nad dzieckiem.
    4. Jedną Wielkanoc spędziliśmy z mężem z gospodarstwie agroturystycznym, urwaliśmy się rodzinie, żeby pobyć sami i jedliśmy całe święta bułki, parówki i zupki chińskie - wszystko było zamknięte i tylko to udało nam się kupić.
    5. Boję się, że jak pójdę sikać to obudzę dziecko, które długo usypiałam. Zasnęło na drodze między komputerem a kiblem.
    6. Jak wypełniam jakieś ankiety albo formularze, gdzie nie będą tego sprawdzać, zawsze kłamię ile mam lat. Dodaję sobie od roku do trzech lat.
    7. Powinnam pójść spać bo jest późno, a ja jestem śpiąca, ale jestem wk*rwiona na to, że przez usypianie dziecka nic nie zrobiłam wieczorem.
    8. Od ponad pół roku nie malowałam paznokci i stał się cud - przestały się łamać.
    9. Moi sąsiedzi zostawili zapalone światło w mieszkaniu i zastanawiam się, czy to specjalnie, czy zapomnieli.
    10. Właśnie się zorientowałam, że większość moich marzeń się spełniła, choć nie zawsze dokładnie tak jak chciałam :)
  • Gość: karolajna1212 IP: *.derby.waw.pl 19.12.10, 02:40
    Gdyby to był Facebook kliknęłabym Lubię to!
  • Gość: pleasepleaseplease IP: *.dynamic.chello.pl 20.12.10, 01:28
    1.Znowu tu.
    2.Śpiąca.
    3.Doskonałe pierogi.
    4.Uśmiech, śmiech, zadowolenie.
    5.Mimo że, mimo wszystko.
    6.Zmiana.
    7.Joga dziś, joga wczoraj,joga jutro..
    8.Co dalej?
    9.Głupawy film,odprężenie.
    10."Let me have what I want". ale co,co?
  • mimbla.londyn 20.12.10, 23:28
    1. zastanawiam sie nad wplywem przypadku na zycie czlowieka
    2. lubie ksiazki Marthy Grimes
    3. netowa przyjazn - nie wiem co o tym myslec...
    4. uwielbiam szczawiowke
    5. moja ksiazka bestselerem-marzenie ;)
    6. chce zmienic siebie (lekko)
    7. czasami nie ogarniam tej politycznej kuwety...
    8. dawno juz nic mnie muzycznie nie zachwycilo, szukam wiec
    9. jak to by bylo zyc 100 lat wczesniej ?
    10.dobrze jak humor i honor w parze ida

--
    Furtka - subiektywnie w necie, gazecie, na świecie ...
  • dziewczyna.briana 21.12.10, 10:53
    1. Uwielbiam uczyc angielskiego.
    2. Prawie wszyscy moi uczniowie mnie uwielbiaja. Ostatnio rozmawiali z koordynatorem programu zeby dali mi wiecej godzin bo chca do mnie czesciej przychodzic na zajecia.
    3. Kokietuje swoich uczniow. Tzn. tylko meska czesc.
    4. Prawie po kazdym semestrze ktorys z moich studentow chce sie umowic ze mna na kawe i sprawia mi to przyjemnosc.
    5. Ostatnio wydzwanial do mnie uczen ktory jest niewiele starszy od mojej corki.
    6. Mialam i mam nadal ochote przespac sie z nim.
    7. Ubieram sie seksownie.
    8. Niedawno dostalam plyte nagrana przez jednego z moich studentow z poscielowami ktora zatytuowal " I can't take my eyes off of you". Tez niewiele starszy od mojej corki.
    9. Ostatni ktory chce sie "umowic na kawe" dzwonil trzy dni temu. Ale ten mi sie nie podoba.
    10. A tak w ogole to nie spotkalam nauczyciela, ktory uczylby lepiej ode mnie. Jestem w stanie nauczyc angielskiego kazdego i wyjasnic w super prosty sposob kazde zagadnienie lingwistyczne.
  • Gość: kalka IP: *.range86-161.btcentralplus.com 21.12.10, 10:57
    cymesik
  • Gość: wylogowana IP: *.dip.t-dialin.net 21.12.10, 12:35
    1. jestem zakochana (??) w w dwóch facetach
    2. jeden z nich obudził mnie ze snu i znów flirtuję, jest słodko
    3. odkąd przestałam brać pigułkę anty, musiałam zmienić perfumy, mam zupełnie inny gust i teraz nie znoszę zapachu męża
    4. nie wiem, jak mu o tym powiedzieć, bo on chce mieć dziecko
    5. jak byłam w ciąży, usunęłam bez pytania go o zgodę
    6. mam pomysły, ale nie mam dyscypliny
    7. jestem o krok od przepaści, o czym wiem, ale nic sobie z tego nie robię
    8. od dziecka lubię róż
    9. lubię jazdę pociągami
    10. chcę mieszkać sama

• Gość: ua IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.12.10, 08:56
    1. od roku sie nie wyspalem,
    2. wyplate dostaje 28
    3. 6 koncza mi sie pieniadze
    4. sprzatam po swoim psie
    5. nie ciesze sie ze swiąt
    6. nie mam kasy na prezenty
    7. potencjalni nowi pracodawcy przestali do mnie oddzwaniac
    8. mam pomysly ale brak mi sily na ich realizacje
    9. nie lubie rano wstawac
    10. lubie nalesniki
  • Gość: gingerlady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.10, 01:37
    1) Przez to, że mam wiele tatuaży, sporo osób traktuje mnie jak kosmitkę. A ja jestem normalnym człowiekiem, który tylko delikatnie sygnalizuje swoją tożsamość przez obrazki na ciele.
    2) Jestem zakochana w mężczyźnie z księżyca... który i tak nigdy nie będzie dla mnie tym kim powinien być. I sama jestem sobie winna, bo ślepa byłam kiedy było trzeba widzieć i kojarzyć pewne fakty.
    3) Schudłam ostatnio 6 kg, i dalej męczę dietę, przez co puszka kajmaku schowana w szafie musi pozostać zamknięta, a świadomość jej obecności wraz z nie możnością konsumpcji boli niesamowicie :)
    4) Chciałabym wrócić na stałe do Dublina, bo tam spędziłam najpiękniejszy rok swojego życia, który się już niestety skończył.
    5) Proza życia trzyma mnie w małej wsi w Polsce centralnej, i nie wiem kiedy ponownie uda mi się wyruszyć w świat.
    6) Mam od pół roku kota który ma zeza, krzywe nogi, piętnaście kolorów na jednej sierści i dla mnie jest najwspanialszy i najpiękniejszy na świecie.
    7) Chciałabym mieć maszynę do cofania czasu, i naprawić pewne błędy z przeszłości, bo były kardynalne.
    8) Chciałabym też mieć jakąś ładną sukienkę na sylwestra, a tu w szafie wszystko albo za duże, albo brzydkie, albo dresy.
    9) martwię się, że nie ułożę sobie życia tak jak bym chciała, spokojnie, w miarę bogato i momentami szczęśliwie. Bo na razie to studia rozgrzebane, praca niestabilna, i nie wiadomo co będzie za tydzień :/
    10) ponad wszystko na świecie uwielbiam filmy Jana Jakuba Kolskiego, i uważam, że bez Jańcia Wodnika nie byłabym tą samą osobą którą teraz jestem.
  • Gość: avva IP: *.adsl.inetia.pl 23.12.10, 22:09
    1. Nie lubię świąt, a to już jutro
    2. Mam ochotę na romans
    3. Wiem z kim, ale ten ktoś ma kogoś
    4. W tym roku Sylwester będzie zasrany pieluchami
    5. Bojkotuje portale społecznościowe bo umiem doskonale szpiegować i nie chcę żeby ktoś szpiegował mnie
    6. Właśnie zamontowałam sobie kolczyk w pępku po roku przerwy. Użyłam 100 wódki zewnętrznie i wewnętrznie, polała się krew.
    7. Mam ochotę zrobić wielką awanturę mężowi ale powodów jest tyle że nie umiem się zdecydować i rezygnuje.
    8. Wczoraj w nocy była taka szklanka że wyrżnęłam się 20 m od domu a potem z 5 razy robiłam ewolucje "ratunku lecee"
    9. Mam 20000 prywatnych fot na kompie i żeby je przejrzeć muszę użyć funkcji wyszukaj, taki jest burdel że przeglądam je na piechotę żeby coś znaleźć.
    10. W tym roku nie kupiłam żadnych prezentów
  • Gość: Sonia IP: 178.73.50.* 24.12.10, 02:23
    1. Właśnie odkryłam w lodówce, że ktoś zjadł farsz kapuściano-grzybowy na pierogi://
    2. Wiem, że żadna praca nie chańbi, ale usiłują mi wkleić do roboty coś co "hańbi" inne damulki z aspiracjami typu" wyżej......jak ma", nie dam się
    3. Grypa szaleje, ja jestem już "po"
    4. Opiłam się coca coli, doprawiłam drinkiem i spać mi się nie chce, a jutro jeszcze tyle pracy
    5. Nie wyrobiłam się z porządkami
    6. Chciałabym, żeby było już po Nowym Roku i wszystko weszło na "normalne" tory
    7. Tęsknię za rodzicami, nie żyją:(
    8. A wcale nie byli idealni
    9. Wydaje mi się, że mój pies to reinkarnacyjne wcielenie jakiegoś grzesznika:))
    10. Dlatego dopieszczam go ile się da, niech chociaż to ma od życia;)
  • Gość: a taka ja IP: *.toya.net.pl 26.12.10, 00:45
    1. smutno mi-milion powodów
    2. chciałabym, żeby poniedziałek nigdy nie nadszedł
    3. chcę normalnej pracy
    4. nie mam planów na Sylwestra
    5. chcę się zakochać do szaleństwa z wzajemnością
    6. potrzebuję nowych ciuchów, obecne pamiętają Gierka
    7. wypadają mi włosy-stresuje mnie to
    8. brakuje mi mojej przyjaciółki
    9. dotarło do mnie wczoraj, że moi rodzice są starzy :(
    10. lubię sprośne kawały
  • Gość: naimad24. IP: *.wroclaw.mm.pl 26.12.10, 01:21
    1. wlasnie oglądnąłem film "Road" i jestem lekko skołowany, książka jednak była lepsza.
    2. ciesze się, że święta małymi krokami zmierzają ku końcowi.
    3 często popadam w melancholijny nastrój, bez względu na godzine, stan pogody czy pore roku.
    4. uważam że mam mnóstwo wad i mało odwagi by zmienić ten stan rzeczy.
    5. uwielbiam objadać się słodyczami :)
    6. jestem po uszy zakochany w moim cłopaku i obiecałem sobie że w nadchodzącym roku b.ęde dla niego lepszy
    7. chciałbym mieć normalna prace
    8. uwielbiam Hey i Kasie Nosowską
    9 mam nadzieje że ta zima szybko sie skończy...
    10.czasami gadam sam do siebie a moim anjwiększym marzneiem jest podróż dookoła świata :)
  • Gość: old_coffee IP: *.dsl.wlfrct.sbcglobal.net 26.12.10, 02:27
    1. moje malzenstwo wlasnie sie rozwala, a ja nie czuje zalu
    2. chyba sie zakochalam
    3. boje sie, ze moje zakochanie nie bedzie nigdy odwzajemnione
    4. jednoczesnie boje sie przyszlosci i czekam na nia niecierpliwie
    5. nie mam zadnych planow na sylwestra
    6. w tym roku w ogole nie czulam magii swiat
    7. tesknie za dziecinstwem, za czasami kiedy wybor koloru kredki byl najwiekszym problemem, kiedy wszystko mialo magie
    8. tesknie za babcia
    9. mam maly syf w domu a nie chce mi sie posprzatac
    10. wypilam cholernie mocna kawa ale i tak chce mi sie spac
  • Gość: tea IP: *.superkabel.de 27.12.10, 09:53
    1. Dostalismy w tym roku duzo prezentow, jednak sami zrobilismy ich niewiele. Troche mi wstyd :(
    2. Ciagle twierde, ze nie potrafie mowic po niemiecku. Trudno mi uwierzyc w to, ze dogaduje sie i inni mnie rozumieja.
    3. Nie jestem tak spontaniczna jak kiedys.
    4. W nowym roku zamierzam znalezc nowa prace i wiecej sie uczyc.
    5. Samochod sie psuje, mam nadzieje, ze to nic powaznego.
    6. Na swietach bylismy w Polsce, ale sie najadlam.
    7. Mam nadzieje, ze nie jestem powaznie chora....
    8. Uwielbiam pic herbate, mam mnostwo smakow.
    9. Ale sniegu na dworze, mysle, ze pora na inwestycje w dobre, nieprzemakalne buty.
    10. Niemieckie prawdziwe choinki nie pachna tak jak polskie.
  • Gość: Myślibór IP: 92.63.37.* 27.12.10, 14:39
    1) 2010 to był fatalny rok, kompletnie nic mi nie wychodziło,
    2) całe szczęście, że wigilia była u mnie i nie trzeba było nigdzie jeździć,
    3) szkoda, że mam tylko jednego psa,
    4) uczę się do egzaminu i chociaż jest dopiero w czerwcu strasznie się boję,
    5) lubię kawę z miętą na zimno i na ciepło,
    6) bardzo lubię czerwone wino,
    7) odkąd mieszkam na wsi czas zwolnił i mam go więcej,
    8) jestem bardzo, bardzo zmęczona,
    9) chciałabym mieć dom w górach z przeszklonymi ścianami i żeby w zimie dało się tam dotrzeć tylko skuterem śnieżnym albo helikopterem
    10) chciałabym mieć własny samolot
  • Gość: xyz IP: *.multi-play.net.pl 28.12.10, 21:44
    1.mam na brzuchu zimowe kilogramy
    2.nie cierpię sylwestra i cieszę się, że za parę dni minie
    3.znowu zaplątałam się w związek, który nie ma przyszłości
    4.popełniłam przestępstwo - w mieście pełnym gołębi wysypałam im okruchy
    5.mam migrenę
    6.baaardzo czekam na wiosenne słońce
    7.zamierzam zdać egzamin z ang
    8.jestem naiwna jeśli chodzi o wiarę w ludzi
    9.od 3 miesięcy budzę się o 5 rano
    10. chcę zapomnieć ten rok
  • Gość: Munia35 IP: *.srv.volvo.com 29.12.10, 13:08
    Tutaj jeszcze 10faktow.pl i gdzies na forum jest jeszcze jeden wątek, ale już zamknięty.
  • Gość: kolejnygosc IP: *.147.2.52.nat.umts.dynamic.eranet.pl 29.12.10, 23:17
    1.sexu rnie mam , mimo ze mam meza
    2.brakuje mi czulosci i jednoczesnie nie mam chęci
    3.jestem samotna
    4.jestem odpowiedzialna
    5.dbam o wiele spraw od wielu lat
    6.chcialabym miec dwoje dzieci
    7.mieszkam na wsi a jednak w miescie
    8.wkurzaja mnie te zaspy i mrozu - akumulator mam do wymiany
    9.chcialbym aby doba miala 48 godzin
    10(.bo) nie starcza mi czasu na wszystko , na dziecko, dom, rodzine i prace i wypoczynek.

11. jestem zmęczona
  • larsonka 31.12.10, 08:33
    1 z 10
    W jakim mieście znajdują się Wzgórza: Palatyn, Kwirynał i Kapitol?
    Odpowiedź: Koszalin?

• larsonka 31.12.10, 08:33
    Oj przepraszam - nie tutaj miałam się wpisać ;)
  • nera-13 01.01.11, 15:40
    1. Uwielbiam ten wątek, utworzyłam konto, żeby móc się wpisać.
    2. Jestem pierwsza w nowym roku! :)
    3. Trochę boli mnie głowa:)
    4. Nie robię noworocznych postanowień a i tak zawsze mam doła pod koniec roku i wydaje mi się, że dużo rzeczy poszło nie tak i wiele zaniedbałam.
    4. Kocham Wlochy tak bardzo, że myślenie o tym aż boli, a nic nie wskazuje na to, żebym miała szanse tam zamieszkać w najbliższym czasie.
    5. Bardzo, bardzo, bardzo chciałabym związać jakoś swoje życie ze słowem pisanym; właściwie jest mi wszystko jedno na jaki temat i w jakim stylu miałabym pisać, byle ktoś chciał to czytać, a ja mogłabym tak zarabiać na chleb.
    6. Uwielbiam czytać, zwykle trzy- cztery książki jednocześnie.
    7. Nieopisanie nienawidzę zimy; czasem po wyjściu z domu mam wrażenie, że za moment eksploduję z wściekłości i obrzydzenia.
    8. Zawsze miałam doskonały wzrok, a ostatnio przyłapuję się na zwiększaniu czcionki w laptopie i zbliżaniu książki do oczu podczas czytania. Muszę iść do okulisty, pewnie dostanę pierwsze okulary, a później to już pójdzie z górki- emerytura, starość i czas szyć garsonkę do trumny:(((
    9. Zbliżam się do trzydziestki:)))
    10. Podczas pisania słuchałam Bednarka i trochę się wstydzę, że strasznie mnie kręci, bo to podobno najnowszy idol gimnazjalistek...:)
  • Gość: malenstwo IP: 80.54.26.* 04.01.11, 16:51
    1. ogladam wlasnie "mode na sukces", wlasciwie to mama oglada a ja zerkam w tv - ten serial to fenomen, choc nie wiem czy nie nie wiekszym fenomenem sa rybie usta taylor:)
    2. nastawilam sie na fajny sylwester w tym roku, a byl jak zwykle taki sobie. mialam 2 imprezy do wyboru, oczywiscie na tej ktorej nie wybralam ludzie sie podobno super bawili.
    3. poniewaz zeszly rok byl strasznie monotonny i nudny, postanowilam teraz zmienic swoje zycie - zaczac musze od zmiany pracy , a przede wszystkim powrotu do PL.
    4. jestem sama, ale jest u mnie na tapecie obecnie 2 facetow: jeden wolny a drugi zonaty, nie wiem dlaczego ale serce mi mocniej bije jak przychodzi sms od zonatego. nie mamy jeszcze romansu, ale na to sie zanosi...
    5. jestem strasznym leniem i mimo ze place kupe kasy na miesieczny karnet na fitnes, to od kwietnia tam nie bylam i tak wyrzucam co m-ac kase w bloto. ale jakos ciezko mi sie wypisac, bo a nuz wroci mi motywacja do cwiczen?
    6. nie lubie mojego mieszkania, chyba przez wiecznie osrany przez golebie balkon. czy te france nie moga chociaz zima dac sobie na luz?
    7. uwielbiam ogladac seriale i to jest moj ulubiony sposob spedzania czasu po pracy, a nie pocenie sie z 20 innymi babami na aerobiku.
    8. nigdy nie uprawialam seksu analnego i mam ochote w koncu sprobowac:)
    9. w ogole nie uprawialam seksu od 2 m-cy - takie sa niestety uroki bycia singielka, chyba przespie sie w koncu z ktoryms z moich wielbicieli
    10. w mieszkaniu ktore wynajmuje poplamilam wykladzine czerwonym lakierem do paznokci i polamalam lozko, chyba sie moge pozegnac z kaucja:(
  • kcpr.10pfot 05.01.11, 15:44
    1. Udało mi się osiągnąć wszystkie zeszłoroczne cele.
    2. Czas znaleźć nowe.
    3. Znów się przeprowadzam.
    4. Mam pomysł taki że łaaaaał - pieniądze się znajdą. Na takie rzeczy zawsze się znajdują.
    5. Ostatnio za mało czytam.
    6. Tak dobrego roku jak zeszły nie miałem od lat. Następny będzie lepszy.
    7. Właśnie zrobiłem sobie kubas herbaty z cytryną.
    8. Nie narzekam - czy jeszcze jestem Prawdziwym Polakiem?
    9. Lubię czasem pograć w planszówki. Nieważne czy to scrabble, szachy, monopol, czy jakaś gra fabularna.
    10. Ostatnio usłyszałem w radiu Caro Emerald. Moje odkrycie ostatnich dwóch tygodni!
  • Gość: Rudy Rydz IP: *.star.net.pl 05.01.11, 17:42
    1. Wypożyczenie Pulp Fiction kosztowało mnie 30 zł, a to dlatego iż notorycznie zapominałam go oddac
    2. Nienawidzę dźwięku obcinanych paznokci
    3. Mam rude włosy i zielone oczy, mój luby jest daltonistą i średnio raz na 2 miesiące dopytuje się go czy aby na pewno nie widzi mnie "na szaro"
    4. Mam okrutny bałagan w szafie z ubraniami
    5. Spanie jest moją namiętnością
    6. Jakąś godzinę temu udało mi się zlokalizowac miejsce "pobytu" moich spodni narciarskich, okazało się iż przebywają o jakieś 10 km dalej niż powinny...
    7. Ostatnimi czasy budzę się na siedząco...
    8. W ciągu 8 miesięcy od chwili otrzymania prawo jazdy udało mi się miec pincet stłuczek- m.in. ze stojącym tirem czy też z Galerią Handlowa... ale auto zupełnie skasowac udało mi się dopiero przy drugim poważniejszym wypadku - bliskim spotkaniu z tirem:D
    9. Gdy zasypiam miewam skurcze mięśni, a zawsze przed zaśnięciem muszę wymruczec "mmmhhhhmmmm" - jakoś mi później lepiej zasnąc :D
    10. Od płynów do mycia szyb boli mnie głowa
  • virtual_woman 08.01.11, 18:56
    1. "Zachorowałam" dzisiaj na Pana z Alphaville, o to to :
    www.youtube.com/watch?v=0pTMBZbp8C4
    2. Nadal mijam się z M. Tylko teraz.. chyba robię to specjalnie. Żeby mniej bolało.
    3. Pogodziłam się z siostrą.. a tam wyżej zapierałam się, że NIE i NIE ;)
    4. Przeleciałam dzisiaj pół miasta w poszukiwaniu czarnego lakieru do paznokci :)
    5. Zgubiłam młotek. Głupio tak po domu latać z siekierą ;))
    6. Mam ochotę na herbatę z bergamotką.
    7. Chciałam kupić na allegro firanki. W tym celu zadzwoniłam do Pana sprzedającego z pytaniem o kolor tej konkretnej. Pan się zakręcił i w końcu nie wiedział jaki kolor sprzedaje :))
    8. Pożyczyłam dwóm osobom pieniądze. Przelałam im na konto.. i do dzisiaj cisza. Przed - rozmowni, oczywiście, po - zamilkli. Dziwnie tak..
    9. Chyba jutro wybiorę się na łyżwy.
    10. Jestem stuknięta ;)

--
    "za każdym lękiem kryje się pragnienie".
  • Gość: puderniczka IP: *.dynamic.chello.pl 10.01.11, 23:30
    1. żyję w stresie
    2. z tego też powodu zaplotłam sobie dwa warkocze
    3. zapchałam sobie karte pamięci w telefonie
    4. zaraz idę spać a do snu będzie mi śpiewał wokalista Dżemu
    5. "walcze ze złem a zło rośnie we mnie z każdym dniem(...) i coraz mnie mniej(...)jaki w tym sens?"
    6. nie cierpię sieciówek, szukałam dziś czarnej marynarki, czy tak trudno zrozumieć że nie wszystkie kobiety dobrze wyglądają w marynarkach sięgających ud, o wąskich klapach?
    7. a tak poza tym to znalazłam pracę
    8. uwielbiam śliwki ale tylko suszone
    9. mam wyrzuty sumienia, na świecie i wkoło mnie jest tylu biednych ludzi a ja mimo że posiadam tyle dóbr nie tylko materialnych nie potrafię tego docenić
    10. z drugiej jednak strony gdybym miała możliwość i nie groziłoby to żadnymi sankcjami pozbawiłabym kilku ludzi oddechu;/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka