Dodaj do ulubionych

10 przypadkowych faktów dot. Ciebie

• netka6666 14.02.14, 14:24
    1. Mieszkam z debilem. Z jego IQ bliżej mu do ryby niż o mnie. Trzymam go tylko dla syna.
    2. Kocham sex a nie uprawiałam go od 5 lat. Muszę odnowić kontakty z dawnymi kochankami.
    3. Od 2 m-cy zachwycam się kaszą jaglaną. Jem ją w przeróżnych konfiguracjach np z jogurtem i rodzynkami..
    4. Dla odzyskania dawnej sylwetki i dla relaksu chodzę 2 x tydzien na joge i 1 x na aquarobic. Musze się w weekend wyrwać na jeszcze jakieś ćwiczenia i do saunarium.
    5. Chciałabym się kiedyś zakochać. Nawet bez wzajemności.
    6. Żałuję, że nie zdecydowałam się na trójkąta z dwójką moich kumpli. Teraz jestem na to za stara i za gruba:(
    7. Ciągły brak gotówki wyprowadza mnie z równowagi.
    8. Uzależniłam się od czytania książek ale nadal brak mi fajek. Nie palę już 4 lata.
    9. Brak mi przyjaciół. Chociaż jednego do wypłakania się......
    10. Czasem myślę, żeby ze sobą skończyć.

• dona.a 14.02.14, 20:13
    1. Upiekłam domowy chlebek i jem już trzecią, jeszcze gorącą kromkę.
    2. Mam ochotę zaszaleć jeszcze z ciastem czekoladowym.
    3. Ostatnio mam jakąś fazę na kino, większość filmów mnie rozczarowuje, najbardziej podobał mi się American Hustle, chyba będą Oskary.
    4. Wiem, że Oskar należy się Leo, ale wrażenie na mnie robi Matthew McConaughey, w Wilku też jest genialny.
    5. Jakiś czas temu otarłam się o nasz wymiar sprawiedliwości (nic kryminalnego), to co wyprawia się w tej, szeroko pojętej, branży woła o pomstę do nieba.
    6. Na pierwszy rzut oka wydaję się spokojną, wręcz flegmatyczną osobą, ale wiem, że mam żar w oczach, fajnie się robi jak ktoś to zauważy:)
    7. A w ogóle parę dni temu usłyszałam, że spokojni ratują ten świat, poczułam się jakbym zjadła czekoladowe ciastko:)
    8. Ktoś wyżej napisał, że brak mu przyjaciół, to już jakaś plaga:(
    9. Od świąt buszuję po blogach wnętrzarskich, nie wiedziałam, że tyle tego jest. Czasami miałam ochotę zamknąć oczy i przenieść się w kilka niesamowitych miejsc, szczególnie w taki jeden zagajnik:)
    10. Coś posprzątać czy ze szklaneczką pod kocyk, mam dylemat...
  • Gość: ktosia79 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 15.02.14, 09:26
    1. Siedze nad kompem z filizanka latte.
    2. Za chwile jade na tenisa.
    3. Nie lubie tenisa. Trener nie jest juz taki mily jak kiedys
    4. Lubie te poranna cisze. Wkurza mnie, jak maz zlazi z gory w szlafroku i gada do mnie pierdoly.
    5. W poniedzialek mam wazna rozmowe o prace. Wymarzona prace....
    6. Jak zaczne pracowac, to sie upije ze szczescia.
    7. MArzy mi sie wyjazd. Szalony... gdziekolwiek. Autem. Zatrzymywanie sie w przydroznych knajpkach.
    8. Za tydzien lece do Barcelony, ale to nie to samo :(
    9. Kocham czytac. Znikac z tego swiata i przenosic sie do innego.
    10. Zaszalalam, kupilam sobie torebke. Wymarzona. Teraz lezy w bagazniku. Nie chce zeby sie zniszczyla. Nienormalna jestem.
  • Gość: miaumiau IP: *.182.68.86.rev.sfr.net 16.02.14, 00:14
    1. Cztery godziny na Uniwersytecie Niebylejakim, choć Widocznym dziś rano = zabawne
    2. Znów w roli studenta-petenta
    3. Zdarza mi się tęsknic za ojczyzną (ach)
    4. zwłaszcza po udanej wizycie w wyżej wymienionej
    5. Właśnie obejrzałam Social Network po raz pierwszy
    6. Miewam okrutne braki kulturalne, a jednocześnie gigabajty bezużytecznej wiedzy
    7. Oraz random skills
    8. Niedawno miałam urodziny (yay)
    9. Ten rok to mój rok! (według chińskiego kalendarza)
    10. Chyba wystarczy na dziś.
  • fifka02 16.02.14, 13:41
    1. Pierwszy raz widzę ten wątek.
    2. Jestem łysa.
    3. Od pol roku nie przeczytalam żadnej książki.
    4. Mam brytyjskie obywatelstwo.
    5. I ogródek zasrany przez obce koty.
    7. Nie mam swojego miejsca na ziemii.
    8. Muszę sprzedać zmywarkę do naczyń.
    9. Nigdy nie miałam seksu z murzynem.
    10. Niestety.
    --
    matka singielka
  • Gość: Marek IP: *.unitymediagroup.de 17.02.14, 01:45
    1. Czas mi ostatnio strasznie między palcami przelatuje, do niczego nie dochodzę. Pracy mam dosyć, ale to nie dlatego.
    2. Brodę zapuściłem, tzn. tylko taki cienki pasek. pośrodku. Zastanawiam się czy nie zgolić, ale na razie nie, bo brzuch mi urósł, a z takim brzuchem i bez brody to jakoś głupio wygląda.
    3. Brzuch powinien się zwijać bo od kilku tygodni regularnie ćwiczę - co prawda nic na brzuch, ale siłowo-kondycyjnie, tętno na 150 na ponad pół godziny, tłuszcz powinno spalać.
    4. Jedzenia ograniczał nie będę dopóki ćwiczę, bo nie chcę efektów siłowych psuć.
    5. Rozmawiałem właśnie 2 godziny z siostrą która przerwała okres próbny w szkole - studia skończyła celująco, ale teraz mówi że to nauczyciel to nie dla niej. Znam całą historię, wiem że nie mogła inaczej, ale bardzo trudno będzie wytłumaczyć to rodzicom.
    6. Muszę komuś odpisać, już od ponad tygodnia. Znowu się nie wyśpię.
    7. Wysiadło mi ogrzewanie. Pół biedy dopóki na zewnątrz jest powyżej zera, ale może się zrobić zima, tak że trza coś z tym zrobić.
    8. Powinienem kupić nową komórkę, dawno powinienem. Po prostu nie lubię wydawać pieniędzy (a musiałbym kupić, bo tego modelu akurat nikt nie oferuje z umową).
    9. Jak dalej będę oszczędzał (i nie kupował drobiazgów), to może pod koniec roku będzie mnie stać na kolumny które zawsze chciałem (w cenie nowego vw golfa). Dobrą wieżę mam, na kolumny odpowiedniej klasy nie starczyło.
    10. Powinienem się znowu zakochać, najwyższy czas. Tylko w kim?
  • Gość: gracka IP: *.rybnik.vectranet.pl 19.02.14, 00:25
    netka666- nie możesz myśleć skończeniu ze sobą bo: jeszcze dużo kaszy jaglanej zostało do zjedzenia, jeszcze musisz się zakochać! Nie możesz przepuścić takich okazji!

ktosia79- jak z "wymarzoną pracą"? udało się? o jakże Ci zazdroszczę Barcelonyyyy...Jakoś bardzo lubię Hiszpanię- chociaż nigdy tam nie byłam. I ten śpiewny, piękny język. Nauczę się kiedyś...

1. Wcinam właśnie popcorn. Zawsze mam zapas.
    2. Wkurza mnie ta małomiasteczowość "ponoć wczoraj tańczyłaś do rana". Luuudzie, nie macie własnego życia? Seriali macie za mało?
    3. Trochę boję się iść spać bo przez ostatnie 3 noce śniły mi się okropne rzeczy.
    4. Strasznie tęsknie do kawy na tarasie. Strasznie.
    5. Potrzebuję dnia urlopu. Co prawda nie odpocznę (no nie w tym domu wariatów) ale zwolnię tempa i upewnię się, że nie jestem trybikiem w maszynie i potrafię się zatrzymać
    6. Układam w głowie plan rewolucji. Już mam- tego co jest- dość.
    7. To coraz łatwiejsze proporcjonalnie do tego im mniej mi zależy. Trochę ulga w sumie.
    8. Ciągle (!!!) nie mam swojego miejsca w tym domu. W związku z tym jak już wszystko jest "na wysoki połysk" zaczynam się niepokoić. Korzysta na tym pies bo przedłużam spacery. To nienormalne. Ale to pewnie kwestia do rozwiązania (patrz punkt 6 i 7)
    9. Do kina mi się chce. 28.02 zrobię sobie "hurt" i pójdę na maraton oskarowy.
    10. ............................punkt 10ty oddam w dobre ręce
  • Gość: Ktosia79 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 04.03.14, 14:47
    1. o wymarzona prace wciaz sie staram. Wlasnie wypocilam tworczego maila i walcze o staz :)
    Moze kiedys o mnie uslyszycie :)
    2. Barcelona byla piekna, wiosenna...! obzarlam sie tapas jak nigdy.
    3. Zatrulam sie ostrygami i padlam na 3 dni
    4. nie lubie nart, nie trawie. Sa dla mnie za ciezkie !
    5. Napisal do mnie moj stary kolega Francuz.. wciaz pamieta moj piekny usmiech. Jakie to mile ..sluchac komplementow, kiedy maz patrzy na Ciebie jak na stara szczotke w kacie.
    6. Boje sie wojny - od dziecka.Teraz ten lek nie jest irracjonalny.
    7. odchudzam sie
    8. odchudzam sie
    9. odchudzam sie.
    10. Zjadlam rogalika mamusinego z marmolada :)
  • Gość: Wiosna w Paryzu IP: *.fbx.proxad.net 04.03.14, 21:55
    1. Czekam na to uczucie gdy pierwszy raz wychodzisz bez kurtki na dwor - bezcenne!
    2. Szkoda mi facetow z malymi penisami, zawsze powtarzam ze rozmiar sie liczy ALE to nie wszystko.
    3. Duzo rzeczy dzieje sie w moim zyciu ale glownie w mojej glowie.Typowy introwertyk.
    4. Czytam "Doktor sen" S. Kinga.
    5. Przez ladnych kilka lat segregowalam smieci, oszczedzalam wode i prad, teraz niezbyt moge ale niech inni sie wykaza, ja swoja cegielke dolozylam.
    6. Bardzo ale to bardzo podoba mi sie blog matki-singielki, dzielna kobieta :)
    7. Sasiadka z naprzeciwka gra na pianinie, sasiad z pierwszego zaciaga na akordeonie jakies balkanskie rzewne piesni a ktos z budynku en face daje na gitarze, ot tacy muzykalni sasiedzi.
    8. Ja im puszczam polskastacje.pl zeby nie bylo.
    9. Nie lubie opowiadac o sobie, swoim zyciu itd, mam wtedy wrazenie ze ktos kradnie mi kawalek mnie i zawsze zaluje ze powiedzialam za duzo.
    10. Jestem natomiast swietnym sluchaczem i ludzie mi sie zwierzaja pasjami ;)
  • Gość: s. IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.03.14, 23:37
    1. Przeczytałem ten artykuł [url=http://wyborcza.pl/duzyformat/1,136809,15569842,Sala_Motylkow.html?utm_source=HP&utm_medium=AutopromoHP&utm_content=cukierek1&utm_campaign=wyborcza#Cuk ]Sala Motylków[/url] i pomyślałem: ciekawe czy tak właśnie ma madame bożydara , ciekawe co u niej slychać, trzeba sprawdzić na FH :)
    2. Straszne, dopadła mnie jakaś monotonia życia
    3. Praca - dom - praca - dom - w łikend małe podróże
    4. Przestało mnie to cieszyć, robię to bo coś trzeba robić
    5. W pracy dużo jeżdżę, nie podoba mi się jak inni uczestnicy ruchu jeżdżą agresywnie, nie używają kierunkowskazów, wymuszają, zajeżdżają drogi. Jak pomyślę, że czeka mnie to jeszcze jakieś 30 lat to mi słabo, chyba już nie chcę w tym uczestniczyć
    6. Na forach, w życiu, przeważnie widać nienawiść między ludzką, zero empatii, czuję sie wyalienowany nie potrafiąc myśleć tak samo
    7. Znów spotykałem się z dziewczyną lecz nie zaiskrzyło, nie wiem czy mam siłę czekać, nie wiadomo ile znów lat, na nową miłość
    8. Nie chce mi się już nawet spotykać z innymi kobietami, zresztą i tak nie widzę się w związku
    9. Najgorzej, że to nie depresja, bo umiem zapewniać sobie ulotne chwile szczęścia i wiem jak jest na depresji, to się nazywa nie mieć złudzeń
    10. Tyle już w życiu przeżyłem, że nic już nie jest w stanie mnie zaskoczyć a mam dopiero prawie 38 lat
  • Gość: takietam IP: *.dynamic.chello.pl 09.03.14, 10:20
    1. Obejrzałam w końcu "Blue Jasmine".
    2. Zmieniam pracę.
    3. Choruję od 24 lat. Teraz znowu w remisji.
    4. Zmęczona już tym jestem strasznie.
    5. Powinnam wstać i posprzątać mieszkanie.
    6. Ale przez okno wpada poranne słońce, kawa pachnie wanilią i tak miło mi się siedzi.
    7. Nie mogę spać ostatnio znowu.
    8. Wypróbowałam już picie melisy, branie łagodnych środków bez recepty, spacer przed snem, zero telewizji, zimny prysznic, gorący prysznic, kąpiel, świeczki zapachowe, muzyka relaksacyjna, mantry, medytacje. Kicha. Od jakiś 9 miesięcy przespane bez przerwy 5 h to maksimum.
    9. Ja nie czuję się otoczona nienawiścią ani w życiu, ani na forach.
    10. Również tu jest dużo osób życzliwych i bardzo je pozdrawiam :-)
  • Gość: ktosia79 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 10.03.14, 09:11
    My tez Cie pozdrawiamy i zazdroscimy pieknego poranka pachnacego waniliia :)
  • robina 10.03.14, 12:08
  • robina 10.03.14, 12:18
    1. Właśnie przeczytałam swój wpis z 2011 roku, hahaha
    2. I dalej mnie spodnie cisną
    3. Chciałabym żeby praca mnie wkurzała, straciłam ją parę miesięcy temu
    4. Z tym kochankiem to jeszcze nie wiadomo
    5. Jestem jeszcze bardziej szurnięta niż 3 lata temu
    6. Mam dobrych ludzi dookoła
    7. Nie jestem szczęśliwa jak wielu ludzi tutaj
    8. Straciłam nadzieje
    9. Uwielbiam dobre imprezy
    10. Kocham swoje dzieci
  • eulalia_przecietna 11.03.14, 19:40
    - lubię szpinak i mogę go jeść codziennie
    - nie jestem wegetarianką, ale mięso jem tak rzadko, że gdyby zniknęło z powierzchni ziemi pewnie zorientowałabym się dopiero po kilku miesiącach
    - nigdy nie byłam na solarium
    - nigdy nie pracowałam na etacie
    - nie wiem jaką mam grupę krwi
    - pracuję w tzw showbiznesie:)
    - skończyłam PSM II stopnia
    - nigdy nie miałam na nogach nart
    - dobrze jeżdżę na łyżwach i lubię chodzić na lodowisko nawet kilka razy w tygodniu
    - nie mam prawa jazdy, co uważam za swoją totalną porażkę

• regina-falangi 16.03.14, 11:24
    01. w biedronce są M&Msy 65% kakao mmmmmmmmm, od piątku je jem
    02. a miała być dieta
    03. jestem na L4, czuję się fatalnie
    04. przeczytałam 3 część Bridget Jones i bardzo mi się podobała, mimo tego że recenzje w necie są niezbyt pochlebne
    05. w tym tyg była taka piękna pogoda a ja nawet nie miałam siły wstać z łóżka, dzisiaj też mi niewiele lepiej
    06. o dziwo apetyt niesamowicie mi dopisuje
    07. kończą mi się M&Msy:(
    08. dawno tutaj nie pisałam ale zdarzało mi się podglądać;)
    09. poszłabym do fryzjera, pasuje na wiosnę się ogarnąć
    10. www.youtube.com/watch?v=BAf2S6ij2gk

pozdro:)

"Bo po deszczu, wiedz, że, słońce zrobi wielką tęczę na niebie"
  • Gość: Wiosna w Paryzu IP: *.fbx.proxad.net 16.03.14, 16:00
    1. Siedze w domu choc pogoda sloneczna, ale smog straszliwy obrzydza kazdy spacer, mam nadzieje ze niedlugo to sie zmieni bo wszyscy nic tylko kaszla i skarza sie na bole glowy :/
    2. Wczorajszy wieczor pozostawil po sobie 2 trupy pijackie oraz kota wkurzonego tym, ze tyle obcych smialo wtargnac na jego terytorium.
    3. Wysylam czesto kartki bez znaczkow, prawie zawsze dochodza, przetestowane w Paryzu, Londynie, Amsterdamie, Krakowie.
    4. Gdy jem, najlepsze kaski zostawiam na koniec- na przyklad srodek ptasiego mleczka.
    5. Ostatnie bastiony trwalosci zwiazkow padaja w moim otoczeniu, dziewczyny chca czegos wiecej niz misia w kapciach przed telewizorem.
    6. Zeszly tydzien byl eksperymentem pt. "Tydzien bez stanika", udanym, jako ze nie stwierdzilam aby mi go zanadto brakowalo,czyli ze mozna sie obyc.
    7. Lubie czasem chodzic sama do restauracji, wcale nie uwazam tego za wstydliwe czy cos.
    8. Czesto piosenki zaczynaja mi sie podobac dopiero gdy staja sie lekko przebrzmialymi hitami.
    9. Dziekuje slepemu losowi ze nie urodzilam sie Hinduska,Afganka czy innym "podczlowiekiem".
    10. Gdy mi teskno to ogladam znajome polskie ulice w Google streetview.

Milej niedzieli !
  • czerwona_skarpeta 17.03.14, 19:46
    1. Dawno mnie tu nie było
    2. Zaraz sobie zrobię herbatę
    3. Ja chcę do Londynu!!
    4. Czeka mnie gruntowny remont mieszkania a tak mi się niee chcee
    5. Cierpię na ciężkiego kota na punkcie Londynu i Wlk. Brytanii
    6. Uwielbiam "jeździć" po Londynie i okolicach w Google Street View ;)
    7. Ostatnio więcej piszę i mówię po angielsku niż po polsku i czasem mam wrażenie że się oduczam polskiego o.o
    8. Jestem uzależniona od mojego odtwarzacza mp3
    9. Spędziłam 4 miesiące na Malcie
    10. Fajnie było, ale nie chciałabym tam mieszkać na stałe
    10b. Ten kraj ma fantastyczny klimat i jest naprawdę ładny, ale..zadupiowaty, tam mieszka 400 tys. ludzi i jest wielkości Krakowa..
    11. Jestem uosobieniem powiedzenia "za mundurem panny sznurem"
    12. Kocham brytyjski akcent w angielskim.. Każdy, choćby z najdalszego końca kraju
    13. Na Malcie podrywał mnie Hindus
    14. Hindusi nie są w moim typie ;)
    15. Brytyjczycy owszem :D
    16. Powinnam się zacząć uczyć niemieckiego ale nie mam motywacji
    17. Niedługo zdaję egzamin licencjacki i mam wrażenie że nic nie wiem..
    18. Postanowiłam dobić do 20 punktów
    19. Nie lubię wódki (zawsze mam po niej potwornego kaca), za to uwielbiam piwo
    20. Mogłabym pracować w browarze :)

Miało być dziesięć, ale nie mogłam się oprzeć, lubię ten wątek :)
  • Gość: ktosia79 IP: 5.172.248.* 20.03.14, 12:29
    1. Nie lubie, gdy ktos mowi o innych ludziach "podczlowiek" :/ Baardzo nie lubie...
    2. Siedze i czekam na zmilowania na 13.3o bo ide na lunch do tajskiej knajpy.
    3. Boje sie wojny. Panicznie od dziecka. A od wczoraj tylko o tym w mediach nadaja.
    4. Za oknem wychodzi slonce. Milo.
    5. Musze wyniesc reszte puchowych wielkich kurtal na strych a poznosic swoje plaszczyki urocze :)
    6. Mam ciche dni w domu. Znowu.
    7. Obzarlam sie figami.
    8. Sciemniam trenerowi, ze mam zapalenia oskrzeli i nie moge isc na trening tenisa :( Totalnie brak mi motywacji i on tez mnie juz wkurza.
    9. CZytam ksiazke dla mlodziezy. Wstyd ja wyjmowac przy ludziach..ale co tam. MEchaniczne anioly i zycie podziemnych mnie wciagnelo :)
    10. Moim marzeniem (oprocz zdrowia mojej corki) jest mozliwosc pospadnia chociaz do 8.00. Psy budza mnie punktualnie o 7 rano albo wczesniej. Od 7 lat nie spalam dluzej.

ufff....
    11. Ide sie ubrac bo siedze polgola :D
  • Gość: gracka IP: *.rybnik.vectranet.pl 22.03.14, 00:20
    1) dziś późny piątek, słucham www.youtube.com/watch?v=Qv1rXTrukzE
    2) wiosna ach to ty? mam nadzieję na poranną kawę na tarasie!
    3) trafiłam ostatnio na bloga. Zaburzył mój spokój.
    4) zorkownia.blogspot.com/ dawno tak nie płakałam. Dawno. Dawnodawno.
    5) "życie nie toczy się dalej. nie "się'"- Agnieszka Kaluga (jak powyżej) - przeżyłam przewartościowanie...
    6) prywatnie "h...wo ale stabilnie"
    7) w pracy "nowy". Ma taki potencjał, że aż mnie denerwuje (żart! cieszę się z nabytku!)
    8) dzwonił brat. rozmawialiśmy 1,5 godziny (powaga!). To była fajna rozmowa. TERAPEUTYCZNA. Teoretycznie dla niego ;)
    9) Przede mną realizacja postanowienia noworocznego z lat 2011-2014. się boję ale w końcu się trzeba wywiązać...
    10) Telefon na infolinię (reklamacja kierunku nadania paczki. paczki oczekiwanej. bo to prezent na urodziny. wina nadawcy, ale jakie to ma znaczenie? chcę w planowanym terminie odzyskać paczkę!)- są ludzcy ludzie! Co nie nadużywają słowa "bo w systemie", "zgodnie z regulaminem". Szacun. Potraktowano mnie PERSONALNIE a nie urzędowo. InPost. I to nie jest lokowanie produktu!
  • Gość: kawa malinowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.14, 16:36
    1. czy rejestracja na portalu randkowym to objaw desperacji?
    2. Sinead O'Connor ma zaj.....sty głos, uwielbiam ją
    3. Koleżanka zaprosiła mnie na swoje wesele, znowu dopadła mnie deprecha
    4. Boże 30 lat na karku i taki misz masz w życiu
    5. Duszę się, potrzebuję zmiany
    6. Czasami odnoszę wrażenie, że nic dobrego mnie już w życiu nie czeka
    7. Boże, chciałabym się do kogoś przytulić
    8. frustracja we mnie narasta, że hej
    9. Dziękuję za uwagę
    10. www.youtube.com/watch?v=qD_Z3td4nRU

pozdrawiam
  • Gość: Wiosna w Paryzu IP: *.fbx.proxad.net 23.03.14, 22:58
    ad.1 Rejestracja na portalu randkowym to znak tego ze idziesz z duchem czasu, nie wiem czemu w Polsce to nadal cos wstydliwego ! Poznalam mojego chlopaka 2 lata temu na takim portalu i jest nam razem super fajnie, odwagi Dziewczyno, nigdy nie wiadomo gdzie czai sie szczescie :)
  • Gość: maymarch IP: 78.133.137.* 08.04.14, 08:47
    1. Głupio się czuję jak nie wpuszczam samochodu, który chce się włączyć do ruchu
    2. Straciłam apetyt z dnia na dzień co mnie dziwi niezmiernie
    3. Nie lubię i nie umiem zajmować się ogrodem co wpływa fatalnie na jego wygląd
    4. Nudzi mnie moja praca
    5. W związku z tym zaczęłam się obijać co mnie wpędza w poczucie winy
    6. Słabo z seksem
    7. Zaczęłam znowu mieć sny
    8. Mam tylko jedna przyjaciółkę i nie wiem czy to dużo czy mało
    9. Tęsknie za Tatrami
    10. Jeszcze bardziej za morzem
  • nick.jagger 10.04.14, 23:28
    1. poszedłem z premedytacja na zwolnienie lekarskie, a teraz mnie to męczy.
    2. jestem samotny, na moim pogrzebie wszyscy będą stali w pierwszym rzędzie. Ha! to dobre.
    3. kryzys mnie wreszcie dopadł. kryzys ekonomiczny. z kryzysem średniego wieku się pogodziłem, ale ten jakby bardziej doskwiera.
    4. w maju jadę do łodzi na petera gabriela. decyzja podjęta przed kryzysem (zakup biletu także). mam już zabukowany hotel. poszwendam się po tej ich piotrkowskiej następnego dnia.
    5. to forum chyba umiera - szkoda, musicie zrozumieć ludziska, że użalając się nad własnym losem (cytuję): 75% ludzi ma to w d... , pozostali się z tego faktu cieszą... tak mówią...
    6. chciałbym będąc na tym zwolnieniu odpocząć, poczytać książki, wyspać się... itd. i wiem, że się nie to nie uda.
    7. własnie zaintrygowało moją zonę "co tak piszę w tym internecie"... i trochę mi wstyd się przyznać.
    8. czwarta rocznica katastrofy dziś: pamiętam to poczucie jedności narodu gdy wszyscy byliśmy zdruzgotani/smutni tuz po otrzymaniu tej wiadomosci, podobnie jak po śmierci papieża, nie było podziału na partie i poglądy, był jeden naród, co prawda krótko, ale było to wyjątkowe uczucie bycia Polakiem. hmm...
    9. dobra, myjemy ząbki i w kimę.
    10. a jutro ma być pięknie, wiosennie i radośnie. no. i sen erotyczny poproszę chociaż ;)

• Gość: Wiosna IP: *.fbx.proxad.net 11.04.14, 13:06
    Nieeee, to forum nie moze umrzec, nie pozwolmy na to ! ;)

1. Nie moge sie doczekac majowego weekendu.
    2. Czekam na 2 przesylki: sandaly na obcasie i zaslonke prysznicowa :)
    3. Charcik wloski mego eksa jest tak przeslodko piekny ze ludzie sie do mnie usmiechaja i zaczepiaja mnie gdy ide z nim ulica.
    4. Mam wrazenie ze srednio co 10 lat " zaczynam od nowa".
    5. Mam ochote zaczac biegac, bo widze codziennie w parku setki biegajacych osob.
    6. Zaczelam jesc parowki, po 12 latach przerwy:/
    7. Nie lubie cyrku, zoo ani parkow rozrywki.
    8. Jestem w dobrym zwiazku, choc nie idealnym.
    9. Patrze na zycie z dystansem, mysle ze nic nie jest tak naprawde warte naszego wysilku i zachodu - i tak wszyscy umrzemy a za 200 lat nikt nie bedzie o nas pamietal-nic, oprocz milosci.
    10. I tym optymistycznym akcentem koncze i ide sie miziac z psem :D

Pozdrawiam !!!
  • Gość: ktosia79 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 11.04.14, 13:11
    Juz Cie lubie :D

1. siedze w domu i czekam na 16... musze odebrac corke z basenu
    2. Patrze na zwiedniete zonkile i nie mam sily wstac i machnac je do smieci.
    3. GLoduje od rana. Maz obiecal kolacje...wiec zostawiam miejsce w zoladku
    4. wlasciwie to wszystko wiednie... Roza i bazylia tajska tez :(
    5. CZasami mam dosc gadania mojej mamy... mowi i mowi i mowi i mowi...i najezdza na rzad, i mowi... i mowi. Kocham ja..ale po 10 minutach robie "sound off "
    6. pol dnia przebiagalam w szpilkach po wybrukowanym chodniczku .. i teraz nogi mi w d** wchodza.
    7. PRzygotowuje w tym roku swieta dla 16 osob.. Bozesz Ty moj mniej mnie w opiece, bo kucharka ze mnie jak z koziej...itd.
    8. Nie lubie rodziny meza.. nie lubie ich calowania sie na dzien dobry, zmuszania dzieci do calowania sie na dzien dobry, wychwalania sie wszystkim... mam wyrzyg
    9. I nie lubie malych chlopcow - wlasnie przez te rodzine.
    10. Jutro weekend i marzy mi sie rower!
  • dona.a 08.05.14, 23:18
    nick.jagger napisał:

> 5. to forum chyba umiera - szkoda,

Myślę, że nie jest tak źle, chociaż rzeczywiście to już nie to co kiedyś. Ja tu wpadam regularnie. W zasadzie wszystko już napisałam, na razie zbieram punkty, mam tylko 1. Sądzę, że takich stałych bywalców jest wielu:)
  • Gość: Ktosia79 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 11.04.14, 13:04
    To wpuszaczaj! Mnie irytuja kierowcy siedzacy poprzednikowi na ogonie, tylko po to aby nikt mu nie wjechal :)
  • Gość: flying dragon IP: *.play-internet.pl 12.04.14, 01:52
    1. uwielbiam noc,mogę siedzieć do rana bez kawy a potem odsypiam
    2. mam doła z powodu swojego życia ale moja rodzina o tym nie wie
    3. boję się starości
    4. jak byłam zakochana w swoim ex to napisałam wiersze o miłości
    5. nie mogę żyć bez czekolady, marcepana itp.
    6. czasem płaczę na filmach ale tylko w samotności
    7. mam ochotę gdzieś wyjechać i zacząć wszystko od nowa
    8. chciałabym pracować w kwiaciarni, bo kocham kwiaty
    9. kiedyś podobał mi się mój gin., był super z charakteru
    10. właśnie słucham chilli zet, ale nie lubię prowadzących audycje
  • Gość: 350g IP: *.warszawa.vectranet.pl 08.05.14, 20:43
    1. To moja ulubiona pora roku
    2. jadłam dziś lody cytrynowe z bazylią, niezłe były
    3. powoli staję się starą panną, a kandydatów na męża jak nie było, tak nie ma
    4. chyba brat się na mnie pogniewał, tylko nie bardzo rozumiem za co
    5. jednak jestem za głupia i leniwa na zostanie milionerką
    6. chciałabym mieć domek na wsi, taki do weekendowych wypadów
    7. małe dzieci są jak na mój gust zdecydowanie za głośne
    8. kusi mnie koncert Interpolu na Open'erze
    9. mam prawo jazdy od parunastu lat, ale tylko kurzy się w szufladzie, koniecznie muszę zacząć jeździć
    10. Norges Herligste było zabawne, obejrzałam wszystkie odcinki.
  • Gość: katka IP: *.dynamic.chello.pl 09.05.14, 00:02
    1. wlasnie slucham jazzu
    2. i gadam na fb z kolega ze szwajcarii
    3. kocham koty
    4. super, ze jutro weekend
    5. mam ochote na male szalenstwo
    6. kupialm sobie nowe buty i jutro w nich ide do pracy:)
    7. rozwijam sie, zmieniam sie
    8. chce jechac na wakacje za granice
    9. interesuje sie psychologia
    10. zycie jest piekne
  • Gość: gracka IP: *.unknown.vectranet.pl 09.05.14, 21:58
    1. strasznie się postarzałam fizycznie
    2. i boję się śmierci. Innych i swojej. To takie irracjonalne.
    3. wygrałam ostatnio konkurs. właśnie piję część nagrody. doooobre.
    4. mam manię wyszukiwania wery oryginalnych wisiorków. taniocha a radocha :)
    5. jutro kawa na tarasie - deszczu proooszę pozwól!
    6. nie lubiłam nigdy Myslowic, nie odpowiada mi wokal Rojka ale ten numer jest warty posłuchania www.youtube.com/watch?v=AYOis02tujI
    7. pies chrapie. kochany staruszek
    8. młody maturzysta poszedł "w miasto". ciekawe czy zasnę. to nieuleczalne...
    9. po sprzątaniu, malowaniu płotu i pracach ogródkowych upiekę jutro ciasto. będzie pachło i będzie miło
    10. ból kręgosłupa mi nie daje żyć. już się tego nie da ignorować. cza zadziałać skoro tabletki od lekarza tylko złoszczą mój żołądek.
  • sjs2011 12.05.14, 05:53
    1. dobrze mi na tym świecie,
    2. czy ból musi tak często przypominać, że żyję?
    3. z moich rówieśników z piętra, z czasów szkoły podstawowej, już nikt nie żyje,
    4. są miejsca na świecie, gdzie ryby nie boją się ludzi,
    5. posadziłem na swojej działce ponad 100 drzew, dziś z samego obcinania gałęzi mam opał,
    6. pszczoły próbują porozumiewać się z ludźmi,
    7. żywy ogień to jednak inne ciepło niż z kaloryfera,
    8. muszę się zebrać i dokończyć książkę o wsi która ma 1000 lat i groby z przed 5000 lat,
    9. szukałem po latach swoje miłości z przeszłości -znalazłem wszystkie oprócz jednej - ciekawe wrażenia,
    10. czas powoli zamykać przeszłość
    --
    Rozmowa z pewnym Iwanem:
    Nie lubię Stalina, on mojego dziadka zabił!
    -A kim był twój dziadek?
    - Komunistą
  • regina-falangi 13.05.14, 20:45
    Witam:)
    01. Strasznie mnie boli dzisiaj gardło, mam nadzieję że nie obudzę się jutro chora:(
    02. Dawno tu nie zaglądałam
    03. W sumie nic się nie zmieniło
    04. Zarejestrowałam się na portalu randkowym ale nie umiem się tam poruszać, nie lubię obcym ludziom opowiadać o sobie, takie to dla mnie dziwne...
    05. Zaczyna lać i ma tak być u nas podobno do piątku,
    06. Jeszcze 2,5 tygodnia i wyruszam na urlop:)
    07. chyba pójdę spać
    08. Coś mi wena uleciała:)
    09. a chciałam takie interesujące rzeczy napisać:)
    10. Gracka, ja ostatnio morduję w kółko: www.dailymotion.com/video/x1m93vv_artur-rojek-syreny_music udała mu się ta płyta:)

Pozdrawiam:)

"Bo po deszczu, wiedz, że, słońce zrobi wielką tęczę na niebie"
  • Gość: antymateria IP: 149.156.230.* 15.05.14, 22:44
    1. nie cierpię tego bufona Woodego A., wydzierającej się, "luzackiej" Penelopy C., wyeksplatowanej Scarlett J. i takiejże, wyłupiastookiej Amandy S.
    2.jem suche wafle i w calym domu słychać, jak chrzęszczę a nie cierpię odgłosów jedzenia dobywajacych się z paszczy.
    3.maj powinien pachnieć i bzykać a nie, z przeproszeniem, lać na potęgę.
    4. kupilam krem do twarzy z następnego przedziału czasowego i pracowicie wyskrobałam pilnikiem cyferki na opakowaniu. Nie mogę się do nich przyzwyczaić.
    5.tzw. balet małych łabędzi (Czajkowski) niezmiernie mnie śmieszy, od czasu gdy wystawili go moi kumple ze szkoły. W spódniczkach na gumce.
    6.kiedy ktoś kładzie nóż ostrzem w moją stronę, podświadomie myślę, że ma złe zamiary.
    7.urosły mi piersi. No, bez przesady!
    8.cokolwiek ostatnio kupię, jest do niczego. To jak odwrócenie zakupoholizmu. Strach przed zakupami. Nowa jednostka chorobowa.
    9.dół (rów) marianski, czarne dziury,dementorzy i w końcu Azkaban. To mnie czeka, jak nic się nie zmieni.
    10. nigdy nie kladę się spać przed pólnocą a rano zczołguję się z łóżka jak wyżęta ścierka. Witaj nowy dniu.
  • Gość: pawełek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.14, 21:54
    1. "Nigdy w życiu nie pokocham dziewczyny, która słucha disco polo" :)
    2. Wieczorami czytam Konopnicką
    3. Z tym punktem 2 to żartuję, ale zawsze chciałem to gdzieś napisać. Padło na to forum.
    4. Piątek wieczór. Piwo, doorsi w słuchawkach, ja i święty spokój. Znowu mam 18 lat i głowę pełną ideałów.
    5. A minęło już 15 lat od tego czasu. Zycie co nieco zweryfikowało, ale to dobrze.
    6. Chciałbym posłuchać "Bolera" Ravela na żywo.
    7. Z tych Doorsów to właśnie słucham "Riders on the storm".
    8. Dzisiaj przyszła do mnie przesyłka z allegro.
    9. Za każdym razem jak coś kupię w internecie i to przychodzi do mnie to mam wrażenie jakbym otrzymywał prezent :) Słowem Gwiazdka na życzenie.
    10. Ech za trzy miesiące urlop :)))) Góry przybywam :)
  • Gość: s. IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.05.14, 20:48
    1.- 10.
    Kupiłem wino, wyłączyłem telefon, wiadomo piątek wieczór, przygotowany utwór "Perfekt day" i czekam na tą zapowiadaną burzę z piorunami.
    Miałbyć taki hardcor, silne wiatry, błyski normalnie armagedon...

Czuję sie powoli pijany a burzy nie widu... nie słychu...

www.youtube.com/watch?v=pgviDNeXQ2w
    ech...
  • Gość: pawełek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.14, 23:06
    Witaj w klubie, ja już sączę trzecie piwo :) Jest błogo, jest bosko :)
  • Gość: gracka IP: *.unknown.vectranet.pl 31.05.14, 01:22
    1) regina-falangi - dziś znów "Syreny" na 1 miejscu Listy na 3-ce :) faaajne
    2) w poniedziałek lecę do szkoclandi na tygodniowy urlop
    3) od wczoraj mam rajzefiber ;) i powtarzam moim "dzieciom", żeby nie zapomniały jeść...
    4) z bratem źle. proszę- nie używajcie terminu "depresja" zamiast chandra
    5) czasem codzienność mnie przytłacza. Staram się i wiem, że to wszystko co POWINNAM zrobić to kwestia "logistyki"
    6) nadal nie mam żadnej pasji. Aż się boję, że nic nie potrafię wymyślić. Ale "na siłę" się chyba nie da
    7) to nie jest śmieszne
    8) strasznie się cieszę,że przed moim urlopem w pracy był lekki popłoch (oksymoron?)
    9) zjadłabym coś. Najlepiej pizzę z po4rnym serem
    10) lekarz nie pomógł. Rehabilitant owszem(akupunktura, refleksologia, masaż). Nie rozumiem dlaczego medycyna /NAUKOWA/ sobie nie radzi. I to nie było placebo. Ból był najprawdziwszy.A on sobie poradził. Brawo!
  • Gość: mimija IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.14, 08:37
    1. Jestem dziś sama i cieszę się z tego.
    2. Siedzę sobie przy biurku, piję kawę i palę fajki, mniam
    3. Zmuszam się do długich spacerów z psem
    4. Sprzątam zawsze po łebkach i tylko raz w tygodniu
    5. nie wpuszczam niezapowiedzianych gości ze względu na pkt 4
    6. Powinnam się wydepilować, ale mi się nie chce
    7. Zaraz wyjdę na spacer
    8. Praca jest dla mnie tylko przerywnikiem w normalnym życiu
    9. Nie szukam nowych przyjaciół i dystansuję się w kontaktach
    10. Jestem w 100 % zadowolona ze swojej wagi 65 kg.
  • Gość: miaumiau IP: *.182.68.86.rev.sfr.net 08.06.14, 22:19
    1. Znalazłam fajny blog i równie fajny serial, dawkuję sobie oszczędnie.
    2. Nie wyszłam dziś z domu wcale.
    3. Wysmarowałam się Magicznym Olejkiem z Drobinkami, teraz siedzę i błyskam jak jakiś wąpierz.
    4. Dziergam kocyk nr 1.
    5. Na kolacje dziś był ryż, ryba, rukola i (b)rokuł.
    6. Łażę i gadam przez sen i wcale mnie to nie cieszy.
    7. Tylko miesiąc i trochę do wakacji, muszę się przygotować psychicznie.
    8. Posiadam z 5 kilo niechcianego tłuszczu.
    9. Irytuje mnie bezmyślność ludzka na codzień.
    10. Lubię koty. Koty są miłe.
  • Gość: as IP: *.toya.net.pl 09.06.14, 23:37
    1. Moi przyjaciele sprawili mi największą i najmilszą niespodziankę w moim życiu.
    2. To było prawie miesiąc temu już, na 40. urodziny. Nigdy tego nie zapomnę.
    3. W ostatnią sobotę świetnie się bawiłam, koncert, potem impreza przy ognisku, legalne i nielegalne używki, doskonały humor, śmiech do łez, śpiew na całe gardło.
    4. Takie chwile dają moc, tacy ludzie dają moc.
    5. Mało co jem od pięciu dni (po wizycie u dentysty - pierwsze w życiu usunięcia zęba, szew na dziąśle), a waga dziś pokazała prawie 3 kg więcej niż tydzień temu. WTF?!
    6. Drażnią mnie ludzie w moim mieście, którzy rozpoczęli już kampanię do wyborów samorządowych i są nagle kolegami wszystkich, nagle są wszędzie, wszystko obiecują, angażują się w akcje charytatywne, na byle imprezie się pokazują i fotografują... rzygać się chce.
    7. www.youtube.com/watch?v=EivR78mrRFE słucham i widzę Meryl Streep w "Sierpień w hrabstwie Osage".
    8. Pogadałam dzisiaj przez telefon ze starym przyjacielem, tęsknie za nim, dawno się nie widzieliśmy.
    9. Sama nie wiem kiedy wypiłam butelkę wina.
    10. Oby do rana wywietrzało, bo jutro ciężki dzień w pracy.
  • Gość: puszysta kulka IP: *.dynamic.t-mont.net.pl 10.06.14, 21:23
    1. Mój laptop to stary rzęch i okropnie grzeje, jak go trzymam na kolanach.
    2. Oglądam właśnie 5- odcinek serialu "Dom"
    3. Równocześnie gram w kulki. To moja miłość i zgryzota.
    4. I jem pyszne lody.
    5. Równocześnie jestem na diecie.
    6. Raczej od jutra.
    7. Jest miły chłodny wieczór.
    8. Za dnia był krwiożerczy upał, więc ulga jak nie wiem co.
    9. Zdechła mi maciejka w dwóch doniczkach.
    10. Ale to przez upał trzy dni temu.
  • Gość: malinka-zielona IP: *.dynamic.chello.pl 11.06.14, 23:21
    1. Ostatnio mam megaapetyt.
    2. Uwielbiam kawę mrożoną.
    3. Ostatnio zmarł mój ukochany, wyjątkowy kot i nie mogę się z tym pogodzić :(
    4. Kocham zwierzęta.
    5. Nie jadam mięsa.
    6. Mam fajną pracę.
    7. Nie wiem jeszcze, gdzie wyjadę na wakacje.
    8. Mój chłopak właśnie się kąpie.
    9. Zaczytuję się w Osho i Eckharcie Tollu.
    10. Uwielbiam język angielski.
  • kcpr.10pfot 14.06.14, 00:22
    1. Do końca studiów (oprócz obrony) zostały mi dwa egzaminy. Dwa lata temu szedłem na magisterkę z myślą, że nie nauczę się niczego odkrywczego, a jedynym celem miało być zdobycie nic nie wartego papierka. Mija drugi rok i tak to właśnie wygląda. Przez ostatnie kilka lat, wydałem sporo pieniędzy na naukę, poświęciłem wiele weekendów i wydaje mi się, że nie było to tyle warte. Obym się mylił.
    2. Ostatnio sporo myślę o czasach liceum. Były niesamowite. Teraz też jest dobrze, ale inaczej.
    3. Jestem zmęczony obecną pracą. Nie mogę się doczekać, kiedy zrealizuję cel i wyjadę z Polski. Mimo tego, że uważam, że w Polsce jest coraz fajniej.
    4. Z jednej strony uważam, że zarabiam za mało jak na moje umiejętności, z drugiej strony wiem, że nie wykorzystuję ich w pełni. Mimo tego, że wiem, że pieniądze to nie wszystko i nie powinny być celem pracy, to chciałbym czuć się doceniony.
    5. Marzę o tym, że kiedyś będę mówił dobrze po szwedzku.
    6. Mam bardzo zdolnego brata. Jest zupełnie inny niż ja. Cieszę się, że nie mamy zbyt wielu wspólnych cech, ale za wiedzę go podziwiam.
    7. Znajomi powiedzieli, że rzucają pracę w cholerę i jadę na koniec świata.
    8. Wydaje mi się, że znajomi już dawno o mnie zapomnieli.
    9. W kamienicy po drugiej stronie ulicy mieszkają chyba sami studenci. Dziś słyszałem, że ktoś puścił www.youtube.com/watch?v=9CD3id6qLZ4 . Jeśli to ktoś z nich - trzeba przyznać, że mają gust. Jak to usłyszałem, to się najszczerzej jak tylko mogłem uśmiechnąłem.
    10. Postaram się przynajmniej raz dziennie chwalić kogoś.

Och strasznie tego dużo. Myślałem, że gładko pójdzie. Pozdrawiam.
  • readione 17.06.14, 00:48
    1. W piątek spotkam się z B., która związała się z obcokrajowcem i teraz spotykamy się rzadko ale za to intensywnie.
    2. Moje małżeństwo trwa już prawie rok. Jestem taka wdzięczna, że oboje tak samo ciężko pracujemy, żeby było nam razem dobrze.
    3. Mimo wszystko, trochę tęsknię za spontanicznymi, tanimi wyjazdami w nieznane z B.
    4. Od trzech dni próbuję się zdecydować na rodzaj i kolor tapety na jedną ze ścian do "salonu" w naszym remontowanym akurat nowym mieszkaniu. I nic.
    5. Mam ogromną ochotę kupić cztery stare krzesła i je samodzielnie odnowić, ale wszyscy mi to odradzają.
    6. Raczej i tak kupię chociaż jedno i spróbuję.
    7. Widziałam ostatnio film "Elizabethtown". Jestem nim zachwycona, przyniósł mi wielkie ukojenie. Plus świetna muzyka.
    8. Prawie nie piję alkoholu. Nie umiem w to uwierzyć, ale brane przez rok psychotropy dały mi wystarczająco dużo braku-kontroli-nad-sobą i uczucia w stylu coś-mną-steruje. Teraz po prostu uwielbiam być trzeźwa.
    9. Rok temu uratowałam trzy koty. Dwa poszły w dobre ręce, a trzeci został u nas. Jest wyjątkowo mądry i uważam, że to on nas wybrał na swoich ludzi.
    10. Często układam w głowie całe zdania, które chciałabym powiedzieć kiedyś swojej hipotetycznej córce.
  • Gość: robaczek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.14, 22:55
    1. Od dwóch dni jestem na L4.
    2. Wreszcie lato.
    3. Szkoda tylko, że coś pogoda się kitwasi na rower iść nie można.
    4. W sumie spać mi się chce.
    5. Ostatnio moja mama powiedziała, że widzi na mojej głowie pierwsze siwe włosy.
    6. Jakoś wielce się tym nie przejąłem, bo w sumie siwizna dodaje powagi.
    7. Tęsknię za górami.
    8. Chciałbym założyć własną firmę.
    9. Nie rozumiem osób studiujących dwa kierunki - szkoda czasu - lepiej ten czas poświęcić na zdobywanie doświadczenia zawodowego niż ciągnąć drugi kierunek.
    10. Lubię rożki z biedronki :)
  • dziewczyna.briana 21.06.14, 17:12
    1. Uwielbiam flirtowac i kokietowac facetow starszych, mlodszych, wszystkich.
    2. Uwielbiam uwodzic, pozwalac a potem trzymac krotko i patrzec jak sie wija u moich stop.
    3. Niezmiennie mam ochote na seks z niektorymi kolegami mojej corki.
    4. Delicious apples - to pewna czesc mojego gibkiego ciala.
    5. Nabylam kilka letnich zwiewnych sukienek, zakladam do nich buty na obcasie i chodzac wdziecznie krece biodrami.
    6. Lubie odpiac sobie przypadkiem guzik od bluzki siedzac obok faceta i lubie patrzec na jego bladzacy wzrok.
    7. Czesto patrzac na faceta, wyobrazam go sobie bez ubrania.
    8. Lubie patrzec na meskie tylki.
    9. Uwielbiam zapach mezczyzn.
    10. Lubie wachac zapach dobrej wody kolonskiej pozostawionej na mojej dloni po uscisnieciu na dzien dobry lub do widzenia.
  • Gość: gracka IP: *.unknown.vectranet.pl 25.06.14, 21:16
    1) jest koniec czerwca a słońca brak. Dziś w pracy tak zmarzły mi nogi (sandaaałki), że szok
    2) weekend był super. Byłam na zlocie motorowym- znów poczułam się jak w Jarocinie:)
    3) sączę Martini- uuuuuwielbiam!
    4) a wezmę sobie urlop. Pośpię, poleniuchuję (ha, ha!)
    5) czytam biografię Beksińskich. Mam dużo opinii i wniosków ale jeszcze nie skończyłam książki więc zaczekam z "wyrokami"
    6) zzzzimno mi!
    7) byłam na "Czarownicy" z Andżeliną J- no w 3D fajne efekty, ale może nie zabierajcie zbyt małych dzieci...
    8) Maks mruczy przez sen. Wcisnął się pomiędzy moje nogi i się chowa bo zagrzmiało
    9) w sobotę ognisko z nieokreśloną ilością osób. Nie lubię tak bo nie wiem czy przygotować 3 czy 300 kiełbas
    10) w aptece chciałam kupić plastry na opryszczkę a powiedziałam "poproszę plaszczki" :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka