Dodaj do ulubionych

10 przypadkowych faktów dot. Ciebie

• Gość: miaumiau IP: *.182.68.86.rev.sfr.net 01.07.14, 23:37
    1. Ostatnimi czasy czuję się trochę tak
    2. Ale to nie szkodzi
    3. Przesilenie letnie było wielce udane
    4. Z dużą ilością przypadkowej muzyki
    5. Mam lekko maniakalny nastrój od 3 tygodni
    6. Czytam fascynującą powieść o mrówkach
    7. Planuję letnie porządki w fizjologii
    8. Spotykam coraz więcej ciekawych ludzi
    9. Kto by się spodziewał?
    10. *wzdech*
  • Gość: madamebozydara IP: *.play-internet.pl 14.07.14, 13:41
    1. źle się czuję
    2. patrzę na siebie i widzę kogoś obcego
    3. uwielbiam serek Bieluch
    4. napisałam o serku, bo nie chcę wyjść na wiecznie narzekającą nudziarę, która poza sobą nie widzi świata (choć serek też dotyczy mnie tylko ;)
    5. od kilku lat używam tylko żelowych długopisów, choć są drogie i szybko się kończą
    6. nie oglądałam żadnego meczu z ostatnich rozgrywek
    7. gdy myślę o pracy, myślę: super
    8. mam wspaniałych współpracowników
    9. rozstania są trudne, dla mnie przynajmniej
    10. zjadłabym loda Oreo
  • Gość: miaumiau IP: *.182.68.86.rev.sfr.net 19.07.14, 01:45
    1. Właśnie ubiłam Ohydnego Insekta
    2. co nie dawał mi spać
    3. chociaż i tak nie śpię
    4. jestem sama w domu i doświadczam regresji emocjonalnej
    5. tzn. upijam się powoli w towarzystwie youtube
    6. jest za gorąco, żeby myśleć
    7. czytam 3 książki naraz - ciekawe czy skończę którąkolwiek przed wyjazdem
    8. podlewam roślinność na prawo i lewo
    9. mój organizm znów nie działa prawidłowo
    10. i znów kupiłam Absolutnie Niezbędne Rzeczy na wyprzedaży
  • mmminiu 19.07.14, 18:22
    1.nie lubię zimnej wódki
    2.ciepłą mogę pić nawet kilka dni z rzędu
    3.uwielbiam walnac sobie kilka kielichów na śniadanie i potem czuć ,że jestem na rauszu.nie wiem ...ale świat jest wtedy do przyjęcia i chce mi się chceć.
    4.zdiagnozowałam u siebie socjopatię.ze wszystkich ludzi na świecie kocham tylko trzech facetów
    5.lubię kreańskie filmy.
    6.byłam w Paryżu,który absolutnie mnie nie zachwycił.bród,smród,tłok,ścisk i tysiące murzynów dookoła.zero romantyzmu i nastroju.
    7.czasami chciałabym móc zabić bez konsekwencji
    8.mam cudownego mężą w którym jestem wciąż szaleńczo zakochana i dwóch czaderskich synów
    9.wpadam w szał..furie...obled?kiedy wiem,że zjawi się teściowa
    10.są dni kiedy nienawidzę siebie tak bardzo,że zaczynam płakać a wtedy sama sobie współczuję.im bardziej sobie współczuję tym głośniej i żałośniej płaczę...wariatka:)
  • mmminiu 24.07.14, 20:17
    1.mój maz kocha mnie bezgranicznie i nigdy nie pamieta ile mam lat.na każde urodziny dostaję tort z 18 świeczkami
    2.zabiję się najprawdopodobniej w 2-3 dni po śmieci męża
    3.strasznie nie lubię kiedy mąż mnie zawstydza jeśli chodzi o erotykę,dostaję wypieków,rumienców o boże...z drugiej strony czuję się wtedy tak dziewczęco
    4.gotuję zupę kalafiorową
    5.mam jedną krowę,jednego konia,jedną świnkę,kilka kur,dwa króliki....jestem już rolniczką?
    6.uwielbiam patrzeć na ręce męża,chyba nic mnie tak nie podnieca jak dłonie i ramiona mojego męża..to normalne?
    7.jego głos przez telefon powoduje u mnie skurcze w tamtym miejscu...nawet jeśli pyta mnie czy ziemniaków mial wziąc kilo czy dwa.
    8.jestem strasznie monotematyczna
    9.nie jestem młodą mężatką...minęło już 6 lat
    10.lubię kiedy zarasta jak Rumcajs.jest leniwy i goli się raz na 3-4 miesiące.kocham ten okres kiedy jest Rumcajsem:)
  • Gość: gracka IP: *.unknown.vectranet.pl 29.07.14, 23:23
    1)WRESZCIE! Wreszcie zrealizowałam postanowienie noworoczne przekładane od pięciu lat!
    2) raty potrwają 2 lata, ale było warto (nieeee, to nie zmywarka ;)
    3) w piątek miałam "spotkanie po latach". Trochę stresik bo od czego tu zacząć, czy rozmowa się będzie kleić...Kleiła się od 19.00 do 5.30
    4) spełnione marzenie stało się motorem działania w innych (małych i dużych) rzeczach/sprawach
    5) miałam PIĘKNY sen o Mazurach. 3D i full kolor ;)
    6) polecam film "Stulatek który wyskoczył z okna i zniknął" faaajny
    7) słucham i słucham www.youtube.com/watch?v=qoWRs7lXtYE
    8) uwielbiam zapachowe świece (ale bardzo oszczędzam bo takie fajne...)
    9) z B już się nigdy nie dogadamy. No trudno.
    10) oby się zawsze chciało chcieć!
  • ponis1990 12.02.15, 10:42
    Mam to samo z głosem, ramionami i plecami faceta. Więc może obie jesteśmy świrnięte na tym punkcie?:D Pomysł z tortem osiemnastkowym - boski:)
  • Gość: kejt busz IP: *.dynamic.chello.pl 04.08.14, 22:58
    1. Niedawno zmarł mój ukochany kot.
    2. Lubię wieczorami słuchać muzyki klasycznej.
    3. Nie chcę brać ślubu kościelnego.
    4. Chciałabym schudnąć.
    5. Jestem wielkim śpiochem.
    6. Obejrzałam dzisiaj film W Ukryciu- dobry.
    7. Prawie nigdy nie tuszuję rzęs.
    8. Chyba zacznę chodzić w sukienkach. Kupiłam na wesele i się fajnie czuje, a zawsze chodze w spodniach.
    9. Planuję na dniach ugotować zupę pomidorową na mleczku kokosowym.
    10. Jestem wegetarianką.
  • Gość: gracka IP: *.unknown.vectranet.pl 08.08.14, 23:32
    1)To znowu ja:) "moja ostatnia spowiedź była..."
    2) dużo się zmieniło ale jeszcze nie wszystko.
    3) www.youtube.com/watch?v=klyie_x7c4w bardzo dobra interpretacja. bardzo.
    4) małżonek zaprosił właśnie kolegów na ognisko- taki spontan. Właśnie opala się modrzew, muzyka ryczy a nie gra (sory sąsiedzi- to nie ja),pewnie zaśnie wcześniej niż zaproszeni goście...
    5) nie mam na to wpływu i chciałabym mieć "wywalone" ale....
    6) .......wrrrrr
    7) ostatnia fajka i spać. Przecież muszę rano wstać. Do jego babci.
    8) na urodziny dostałam prezenty wyłącznie trafione. Dzięki mojej córce bo ona była motorem wszystkiego- bardzo to doceniam. Nie sztuka kupić "flaszkę"
    9) muszę więcej wychodzić z domu
    10) z bratem nie ok
  • regina-falangi 10.08.14, 10:02
    01. Wstyd mi. Tak zazdroszczę mojej przyjaciółce, że aż przestałam się z nią kontaktować żeby nie sprawić jej przykrości moim beznadziejnym humorem.
    02. Ja naprawdę chcę dla niej jak najlepiej ale mam już dość tego że mi się wiecznie nie układa
    03. W piątek tak zaimprezowałam, że dopiero dzisiaj doszłam jako tako do siebie
    04. Oj dawno się już tu nie uzewnętrzniałam
    05. Mam straszną ochotę na czekoladę milki choco jelly i nie mogę jej nigdzie znaleźć:(
    06. Tyle chciałam napisać i jak przyszło co do czego to zapomniałam
    07. Koniec sierpnia będzie dla mnie niesamowicie ciężki w pracy
    08. Postanowiłam zacząć studia podyplomowe, dokumenty już złożone teraz tylko czekam na odzew:)
    09. Chcę założyć własną działalność i mocno wierzę że mi się to uda
    10. Chociaż jak to mówią: Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość...

"Bo po deszczu, wiedz, że, słońce zrobi wielką tęczę na niebie"
  • Gość: giglis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.14, 21:30
    1.Staram się wdrożyć plan cieszenia się drobiazgami.
    Rozkoszuję się więc dobrym jedzeniem,winem i długim wylegiwaniem w łóżku w sobotę.
    2.marzą mi się wakacje..ale to za chwilę dopiero
    3.nie znoszę swojej pracy.Najbardziej kretyńskie zajęcie jakie kiedykolwiek miałam, psuje mi humor już od wejścia.Kilka miesięcy i zacznę coś nowego i ciekawsze mam nadzieję
    4.ciekawa jestem ile razy usłyszę jutro mękolenie w windzie i w biurze wypowiadane po polsku i angielsku ah because it's monday..
    so what!
    5.zaczęłam ostatnio oglądać w oryginale serial,który widziałam w dzieciństwie chyba,,no jakaś późna podstawówka.Nie powiem jaki to tytuł ale tak samo jak kiedyś oczarował mnie klimatem ,aktorstwem i muzyką.
    6.ostatnio mam wrażenie,że się zestarzałam i to widać..ale nie chcę korzystać z mocnych zabiegów kosmetycznych,jakoś tak..no nie.
    7.lubię starą piosenkę trubadorów cóż wiemy o miłosci mając 16 lat..słodki tekst.Dawniej wszystko było chyba takie bardziej niewinnie..przynajmniej w muzyce.
    8.nie mam ochoty oglądać wiadomości,non stop w kółko to samo plus doniesienia o elektronicznej inwigilacji
    9.Lubię zamki,fajny klimat,chociaż lochy są trochę smrodliwe
    10.Trzymajcie kciuki za jakies stypendium i nową pracę.
    10.
  • nick.jagger 12.08.14, 01:36
    1. Perseidy! Kuu... chmury... deszcz... chmury...
    2. Prawdopodobnie nadchodzi wreszcie ochłodzenie. To dobrze.
    3. Może wreszcie zmobilizuję sie do jakiejkolwiek aktywności ruchowej.
    4. A urlop leci... Wyczekiwany urlop. A obiecywałeś sobie chłopaku!
    5. Prawdopodobnie nigdzie nie wyjadę w te wakacje. To niedobrze.
    6. Dobrze, że w czerwcu się wyrwałem. Pociągiem. Z rowerem. Nad morze! Było świetnie i marzy mi się jeszcze to powtórzyć!
    7. Jutro (raczej dzisiaj) mam do załatwienia trzy poważne sprawy w różnych instytucjach.
    8. Miałem je załatwić dzisiaj (ups, raczej wczoraj), ale pod pretekstem upału, wymigałem się.
    9. Dowalę Wam jutro (ups, raczej dzisiaj), leniwe, sfrustrowane urzędasy!
    10. Jeszcze rzut oka na niebo ... duu... więc życzenia się nie spełnią, super.
  • Gość: Szczęśliwa IP: *.dynamic.chello.pl 12.08.14, 18:14
    1. miałam kontrolę w pracy z inspekcji pracy i wszystko ok ...jestem zadowolona z siebie.
    2. powiem prezesowi że premia się należy;)
    3. mam mega odrosty :(:( a nie mam kasy na fryzjera
    4. od ponad 2 tygodni jest moja mama, zajmuje się córeczką jak jestem w pracy.....i dobrze mi z tym wszystkim.
    5. cieszę się że mam mamę koło siebie
    6. za dwa tygodnie mój mężczyzna wraca do domu
    8. córcia idzie do przedszkola
    9. zastanawiam się czy ja jestem szczęśliwa ze swoim "M", niby ok ale stwierdziłam że mnie "uskrzydla"
    10. zmieniłam się ...........oklapłam.....posmutniałam...........chyba coś nie tak jest jednak
  • Gość: gracka IP: *.unknown.vectranet.pl 16.08.14, 00:08
    nick.jagger- tez czekałam na ten perseidowy "spektakl niebiański" i też nic z tego...
    1) dziś był dzień "przetworowy"- jeśli się wszystko uda (robiłam pierwszy raz)- to na zimę mam spakowaną niezłą porcję lata ( lato.rar)
    2) w przyszłym tygodniu 4 dni urlopu- założenie: nic nie robić. Chociaż spróbować...
    3) nie lubię niezorganizowanych ludzi- to przytyk do osoby, która "lekką ręką" pozbawia mnie kasy, której wcale nie mam wiele...
    4) kino: "Sextaśma"-yyy..nabrałam się na słowo "komedia". Owszem, są wdzięki Diaz, ale nie to chciałam zobaczyć. "Podróż na sto stóp"- to film "sympatyczny". Polecam na niedzielne popołudnie- lekki, łatwy i przyjemny.
    5) dla "książkowców"- "Wilt" Tom Sharp (+ reszta serii) - to jedyna (oprócz OCZYWIŚCIE "Lesia" Chmielewskiej) książka przy której śmieję się w głos
    6) czasem piszę "do szuflady"/coraz częściej dla brata, któremu się podoba-a mi się podoba, że jemu się podoba /ale jak znów przeczytałam Wilta to mam niemoc "twórczą" wobec jego geniuszu (Wilta, nie brata- dżizasss...jakie to skomplikowane)
    7) dla muzykomanów :Fink "Hardbeleiever" cała płyta jest tak zacna, że zasmakuje każdemu
    8) mam zamiar zapisać się na zumbę. Długo nie wiedziałam co to. Ale ostatnio zobaczyłam (przez szybę) i podobamniesię:)
    9) zdarzyło Wam się kiedyś zgubić litrowe lody? Mnie tak...(środa 13.08)
    10) dobrej nocki
  • nick.jagger 18.08.14, 19:16
    1. Gracka, chciałbym bardziej dyskretnie to zrobić, ale cóż :) - odezwij się, nick.jagger@gazeta.pl
  • Gość: Marek IP: *.hsi13.unitymediagroup.de 20.08.14, 01:21
    1. Jadę w sobotę do Finlandii na urlop, właśnie zamówiłem lot i hotel - na razie w jedną stronę i na 4 dni, bo lecę do Oulu, wracam z Helsinek, a jeszcze nie wiem co pomiędzy ;)

2.Zawsze, ale to zawsze zamawiajcie loty wcześniej. Straszliwie drożeją, i to u każdego przewoźnika (u tych "tradycyjnych" też).

3. Dostałem dzisiaj moją nową komórkę, okazało się że karta w starej była "duża" a do nowej potrzebuję microSim. Chyba już nie będę się teraz w to bawił, w Finlandii kupię prepaid starter, a jak wrócę zobaczę co dalej. Pod WLANem chodzi, ale muszę się tego wszystkiego jeszcze nauczyć - moja stara komórka to Nokia 3310.

4. Mam jeszcze to i owo przed urlopem do zrobienia, w pracy i prywatnie, ale nie chcę zarywać nocy tak jak poprzednio, chcę jechać w miare wypoczęty.

5. Spotykam się w Finlandii ze znajomą z internetu - fajna sprawa, wreszcie mam jakichś znajomych w tym kraju (dawno mnie interesował). Nic romantycznego, jest mężatką. Ale mimo to fajnie.

6. Myślałem że ucieknę do Finlandii od upałów, a tu się nagle jesień zrobiła.

7. I myślałem że nie wydam tyle na lot.

8. W sumie to najwyższy czas zeby się zakochać, ale jakoś... wymusić się tego nie da, i może akurat teraz jestem za bardzo zajęty sobą (nauka fińskiego, poprawianie figury, zastanawianie się o co mi właściwie w życiu chodzi)

9. Za późno chodzę spać, ale to chyba już zawsze.

10. Przydałby się jakiś optymistyczny akcent na koniec, może taki że znajoma chwali mój fiński i podoba jej się mój "radiowy" głos.
  • sjs2011 20.08.14, 09:26
    1. czuję już jesień, bociany szykują się do odlotu,
    2. w tym roku z miodem było u mnie kiepsko, akacje nie miodziły a lipy nie kwitły, na 70 lip w mojej alei kwitły tylko trzy,
    3. trzeba karmić pszczoły - te co się teraz wylęgną będą żyły do kwietnia - maja,
    4. skuter wzięli do naprawy - taki powrót do przeszłości - 44 lata temu miałem skuter i teraz też kupiłem aby jeździć po okolicy, po 1200 km coś z podawaniem paliwa wysiadło,
    5. z każdych czterech dni jakie miałem przeżyć już ponad trzy dni przeżyłem /dzień to 20 lat/ - mam bliżej nić dalej do końca drogi,
    6. podsumowanie życia zacząłem jakieś 8 lat temu, spisałem wspomnienia, są w internecie,
    7. coraz częściej przychodzi mi myśl czy dobrze zrobiłem zostając w Polsce - przykre - z kręgu moich znajomych ponad 50 osób wyjechało i nie wróci,
    8. czym dalej od czasów PRLu tym więcej strat widzę jakie Polska, Polacy ponieśli przez ustrój dla idiotów,
    9. siostrzeniec z Kanady właśnie złożył podanie o przedłużenie pozwolenia na broń długą i o pozwolenie na broń krótką - łączny koszt to około 80$ plus kurs na broń krótką /3h/ 20$ czyli około 300 zł a u nas pozwolenie kolekcjonerskie to koszty około 2000 zł a o pozwoleniu na broń krótką to można jedynie pomarzyć - gorzej bo występując o broń krótką do obrony ponosi się koszty - badania lekarskie około 350 zł plus podanie o egzamin ok 250 zł, a dają pozwolenie 1 na 100 i nie zwracają kosztów łącznie z tą wpłatą na egzamin ,
    10. ...źle się dzieję w państwie duńskim... a ja a nikt z moich znajomych nie ma na to wpływu - jako naród jesteśmy bezbronni
    --
    Rozmowa z pewnym Iwanem:
    Nie lubię Stalina, on mojego dziadka zabił!
    -A kim był twój dziadek?
    - Komunistą
  • Gość: geemma IP: *.CNet.Gawex.PL 25.08.14, 10:31
    1. Lubię wczesną jesień kiedy rano jest zimna mgła a słońce wschodzi na czerwono
    2. Mieszkam nad polskim morzem i potrafię przepowiedzieć pogode z chmur, wiatru i zapachu powietrza
    3. Jestem szczupła, ale na brzuchu mam oponkę tłuszczu
    4. Przez całe wakacje intensywnie ćwiczyłam żeby pozbyć się tłuszczu z brzucha (rower, aerobik, sporty wodne itp) - trochę schudłam, ale nie z brzucha :( Za to zmniejszył mi się o cały rozmiar biust (#@$^%&*###!!!!) Do kitu są rady o spalaniu nadprogramowego tłuszczu przez aktywność fizyczną
    5. W związku z punktem 4 muszę nabyć na jesień kilka obszerniejszych spodni i swetrów, a także rozmiar mniejsze staniki :(
    6. Właśnie podjadam pomidorki koktajlowe z własnej uprawy
    7. Mój mąż mimo że ma prawie 40 lat jest dzieciakiem, nie mogę na niego liczyć w żadnej dziedzinie. Chociaż we własnym mniemaniu jest wręcz odwrotnie, uważa sie za specjalistę od wszystkiego.
    8. Uwielbiam czytać. Mniej więcej raz w tygodniu chodzę do biblioteki i wypożyczam głównie kryminały, thrillery i biografie.
    9. Lubię ogrodowe kwiaty. Szczególnie kosmos w kolorze fioletowym i różowym.
    10. Zaczyna mi się robić lwia zmarszczka.
  • gemowa 27.08.14, 14:54
    1. Zimno, już jesień.
    2. Nadużywam ostatnio napojów energetycznych.
    3. Pokłóciłam się rano z mężem.
    4. Muszę zacząć poświęcać więcej czasu moim rodzicom.
    5. Nie mam w domu nic na obiad.
    6. Od 2 tygodni biorę magnez, ale i tak dalej drga mi lewa powieka
    7. Skończyłam wczoraj czytac świetną ksiazke, szkoda że już koniec.
    8. Lubię moją pracę.
    9. Podoba mi się konserwator na moim osiedlu.
    10. Odrosły mi juz brwi, a do kosmetyczki jestem umówiona dopiero za tydzień.
  • pommedamour 02.09.14, 21:09
    1. Konczy sie lato - siedze w swetrzysku
    2. Na pocieszke - herbatka z rumem
    3. Poprawia mi temperature ciala i umyslu
    4. Dobrze ze tu piszecie, dzieki
    5. Musze sie zlozyc na drogi prezent dla znajomej ale wcale nie mam ochoty ( glupi ten prezent... pierscionek dla kogos kto nie moze ich nosic w pracy... ale liczy sie metka... rece opadaja)
    6. Wartosciowi ludzie, ktorych kocham sa daleko
    7. Moge przystowac sie prawie do wszystkiego
    8. Z wiekiem mam coraz jasniejsze wlosy, to chyba naturalna kolej rzeczy ( konczymy siwi ) ;-)
    9.Chcialabym zeby wydarzylo sie cos super fajnego, naprawde na "to" czekam a potem jest mi smutno, ze nic sie nie wydarzylo
    10. Wiem malo konkretnie pisze, no niesmiala (nieufna) jestem
    Milego dnia !
  • Gość: Wiosna w Paryzu IP: *.fbx.proxad.net 03.09.14, 23:32
    1. W Paryzu jeszcze lato.
    2. Slucham stacji jazz dzis wieczorem.
    3. Przeczytalam "Pana Mercedesa" Kinga, lubie.
    4. Musze znalezc prace ale nie chce mi sie na razie.
    5. Moj kod do bramy i kod do konta bankowego roznia sie tylko jedna cyfra.
    6. Mojej suni juz niewiele zostalo, staram sie oswoic z ta mysla..
    7. Krakow jest piekny, Bialystok jest fajny a Suwalszczyzna przesliczna - piekna nasza Polska cala! ;)
    8. Zarzucilam depilacje nog swiatlem pulsacyjnym, za cholere nie chcialy stac sie gladkie, oprocz paru lysych plackow, depilator rules.
    9. Ugotowalam wczoraj pyszny gulasz z indyka.
    10. Im jestem starsza tym bardziej doceniam jakosc a nie ilosc, minimalizm w zyciu to jest to.

Pozdrowienia i piszcie, piszcie !! :)
  • wredna.zmija 12.10.14, 17:51
    1. W sobote wieczorem miałam 38 C, bez wyraźnej przyczyny, trochę się boję.
    2. Lubie czytać forum humorum, co jakiś czas tu zaglądam i podczytuję, dziś jest mój debiut.
    3. Starzeję się i nie mogę się z tym pogodzić, mogłabym mieć nieustające 32.
    4. Chciałabym wygrac w totka.
    5. W piątek były mąż mial 40 urodziny.
    6. Lubię swoją pracę, daje mi satysfakcję.
    7. Bardzo lubię jesień, pachnie obłędnie.
    8. Najbardziej na calym świecie boję się raka.
    9. Praktykuję "tumiwisizm".
    10. Coś bym ze sobą zrobiła ale nie wiem co.
  • Gość: miaumiau IP: *.200.76.86.rev.sfr.net 04.09.14, 22:50
    1. W Paryżu jest jesień, chmury i depresja
    2. I śmierdzi jak zwykle
    3. Trudno się dostosować po powrocie z wrzosowisk itp.
    4. Przytyłam ze 2 kg przez lato
    5. więc jestem na męczeńskiej diecie
    6. Nie mam pomysłu na olśniewającą karierę, a przydałby się
    7. Z wielkim przejęciem czytam 'Krzyżaków'
    8. Muszę zaplanować imprezę-monstrum na przyszły rok
    9. i przeraża mnie to nieco
    10. Mam solidnego doła, QED.
  • sjs2011 05.09.14, 07:46
    1. lubię jesień, lubię barwy jesieni, zapachy i zbieranie grzybów,
    2. udało się praktycznie z jednej rodziny pszczelej wyprowadzić łącznie siedem rodzin - pewnie tyle przezimuje,
    3. pamietam swój pierwszy dzień w szkole - niedawno to było - 60 lat temu,
    4. dawno nie pisałem wierszy,
    5. piszę jednocześnie dwie książki - o wsi Rębków i Błędach w systemach ochrony - obie muszę zakończyć jeszcze w tej jesieni,
    6. lubię strzelać ale nie byłem na strzelnicy już rok,
    7. zdrowie powoli, powoli ma większe ubytki - ale i tak dobrze,
    8. wnuczek zapytał - dziadek ile miałeś lat jak sie pierwszy raz zakochałeś?
    9.po 70 latach i dwóch tygodniach ekshumowano niemieckiego oficera co 24 lipca 1944 roku zastrzelił dwóch chłopaków od Mianowskich - cztery dni później ubili go partyzanci,
    10. nie da się uciec od historii
    --
    Rozmowa z pewnym Iwanem:
    -A kim był twój dziadek?
    - Komunistą
  • Gość: gracka IP: *.unknown.vectranet.pl 05.09.14, 22:05
    1) sjs2011- powiedz ile miodu produkuje jedna pszczoła w ciągu swojego życia? Ostatnio usłyszałam, że 1 łyżeczkę (???). Chciałam sprawdzić, ale w necie jest tyle rozbieżności...
    2) jeszcze raz sjs2011 :) - nie wiedziałam, że życie dzieli się na 4 dni. No to ja zaczynam trzeci...
    3) W bliskim sąsiedztwie mam dość długą, prostą drogę- jak jadą motory/ścigacze to aż mnie ściska w żołądku. Co ich rajcuje? Gdzie biologizm/chęć życia?
    4) Dziś byłam w bibliotece- nabrałam zapasów :D
    5) Jutro duuużo pracy w ogrodzie. Nie przesadzam (yyy... paradoks?)
    6) Perfect- tyle lat grają i wszystko na perfekcyjnym poziomie www.youtube.com/watch?v=q5qsBpjMUJU
    7) Mam na myśli niecny plan. Nie zrealizuję, ale myślę...Jest demokracja- MOGĘ ;)
    8) Tak mnie dziś komary pogryzły, że nie wiem gdzie się drapać. Czują koniec sezonu i szaleją?
    9) Posadziłam 10 Cyprysów :)
    10) Zapowiada się piękny łikend. Mimo wszystko :)
  • sjs2011 06.09.14, 06:07
    1) sjs2011- powiedz ile miodu produkuje jedna pszczoła w ciągu swojego życia? Ostatnio usłyszałam, że 1 łyżeczkę (???). Chciałam sprawdzić, ale w necie jest tyle rozbieżności...
    Rodzina pszczela w sezonie to około 40-80 tys pszczół - dla łatwiejszego liczenia niech będzie 50 tys. Jeśli pozyskujemy od pszczół np 10 kg miodu to jest ok 1/10 tego co pszczoły potrzebują w ciągu roku na swoje potrzeby /znów zaokrąglenie/
    Czyli 100 kg miodu /50 tys pszczół wychodzi 2 g na pszczołę ale to też nie prawda bo:
    - rodzina pszczela od października do kwietnie zużywa ok 15 kg pokarmu i liczy wtedy od 20 do 40 tys pszczół /częściej około 20-30 tys/ - ale wtedy tylko zużywa nie produkuje,
    - natomiast między kwietniem a wrześniem zużywa około 50-75 kg tylko, że wtedy liczy te wymienione wcześniej do ok 80 tys pszczół
    - pszczoły które wylęgają się w kwietniu żyja ok 40 dni, pszczoły które wylegają się we wrześniu żyją do kwietnia następnego roku
    Ciekawostka
    Podczas podkarmiania jesiennego podane do podkarmiaczki 7,5 kg pokarmu jest przenoszono do plastrów w przeciągu ok 5-8 h przez rój który sam waży 1,5 do 2 kg
    Jak widać nawet takie przeliczenia jak podałem są takim przybliżeniem jak kiedyś liczenie wg czwórników wzmocnienia wzmacniaczy tranzystorowych a jak się okazało liczy się bardzo dokładnie bez czwórników wg prostych i logicznych wzorów
    Tu jest więcej na te tematy Pszczoły
    2) jeszcze raz sjs2011 :) - nie wiedziałam, że życie dzieli się na 4 dni. No to ja zaczynam trzeci...
    Po prostu - pokolenie to 20 lat, mnie już została połowa tego czwartego dnia
    Mam zdjęcia szkolne -stoi nas czterech ale żyję już tylko ja
    Ostatnio znalazłem na Allegro ule warszawskie zwykłe - z dowiezieniem ok 280 zł
    ale one będą do użytku jeszcze w 2054 roku - mnie już wtedy nie będzie więc po co mi takie nowe ule - kupiłem więc za 200 zł z dowiezieniem .sam dowiozłem :>/ 3 używane, stare ule - też mnie przeżyją
    3) W bliskim sąsiedztwie mam dość długą, prostą drogę- jak jadą motory/ścigacze to aż mnie ściska w żołądku. Co ich rajcuje? Gdzie biologizm/chęć życia?
    Radość szybkości - przekraczanie tego co jest trudne do przekroczenia - też tak jeździłem - niedawno - 45 lat temu
    --
    Rozmowa z pewnym Iwanem:
    -A kim był twój dziadek?
    - Komunistą
  • Gość: blue-berry IP: *.dynamic.chello.pl 12.09.14, 21:48
    1- mam dzisiaj ciężki dzień, męczący, trudny, zawirowany, chodzę zirytowna i sfrustrowana -chyba zaraz idę spać
    2- koło mnie smacznie śpią moje kochane dwa kocurki
    3-a mój facet jak zwykle gra na kompie- tracę cierpliwość-ile można?
    4-lubię jesień, mimo zimna i szarówy, jest w niej magia i urok
    5- ścięłam długiw włosy i bardzo czuję się w nowej fryzurze
    6-jestem fanką psychoterapii
    7- jestem strasznym leniwcem
    8- niedługo będę mieć psa ze schroniska
    9- nie znoszę plotkarstwa i nowinek ze świata "celebrytów" grrr
    10- polityka mi ostatnio bokiem wychodzi
  • camelotka 18.09.14, 20:42
    :)

1. lubię jeździć autem i chodzić boso
    2. ciągle coś gubię
    3. mdli mnie na sam widok sushi
    4. gdy byłam mała, weszłam do pralki i w niej utknęłam
    5. nadal tęsknię za moim psem
    6. mam fajną mamę, jest zabawna
    7. śpię w piżamie z jelonkiem bambi
    8. w październiku zaczynam studia
    9. chciałabym zwiedzić świat
    10. uwielbiam Was czytać:)
  • Gość: Wiosna IP: *.100.120.78.rev.sfr.net 20.09.14, 14:03
    1. Jutro poznam mame mojego chlopaka, aj aj :O
    2. Jako bonus, bedzie tez babcia, wujek i siostra :O
    3. No nic, dam rade.
    4. Podoba mi sie diastema u kobiet, uwazam ze jest bardzo sexy.
    5. Boje sie ze nadchodzi wojna, COS wisi w powietrzu, clash cywilizacji czy jakos tak..
    6. Mamy piekna pogode od paru dni, prawie 30 stopni.
    7. Wole psy niz koty, sto razy.
    8. Zaczelam czytac online Alicje z Krainy Czarow,chcialabym znalezc wydanie ktore pamietam z dziecinstwa.
    9. Moj eks nie znalazl sobie nikogo po naszym rozstaniu i przykro mi z tego powodu.
    10. Mam trudny charakter ale dosc dobrze to ukrywam :/
  • Gość: gracka IP: 178.235.100.* 26.09.14, 21:00
    1) jestem (do momentu) bogatsza o wiedzę co to jest diastema :)
    2) upiekłam przed`chwilą bezy- wyszły!
    3) oczywiście słucham listy na 3ce - właśnie leci "Kino" Bisquit
    4) a gdzie przepraszam polska złota jesień? deszczu i szarugo nie lubię cię!
    5) zaczynam kompletować prezenty na święta
    6) najdłuższa rozmowa telefoniczna? 7 godzin ....:)
    7) pająki pchają się do domu (pewnie im zimno biedaczkom). Jak robią pajęczynę w zbyt widocznym miejscu to przeganiam w inne. Czynszu nie płacą ale co tam...
    8) bardzo lubię nową płytę U2
    9) w domu oprócz piesa mam 5 (słownie: pięć) szczurków. Zawsze się pchają do rękawów :)
    10) miałam dziś spotkanie z człowiekiem z zaawansowanym ADHD. Chaos, termos, marmolada.
  • ja27-09 30.09.14, 13:51
    1. Z roku na rok coraz bardziej lubię jazdę na rowerze.
    2. Z tego powodu żałuję, że o ładna pogoda się kończy.
    3. Wiem, że dla prawdziwego miłośnika roweru nie ma brzydkiej pogody, ale bez przesaaaadyyy ;)
    4. Jakaś nienormalna jestem, bo lubię czytać w "tych internetach" blogi i fora o tematyce onkologicznej.
    5. Potem spać nie mogę po nocach.
    6. Powinnam iść na odwyk.
    7. Niedawno miałam urodziny. Ostatnie trzydzieści :(
    8. Codziennie muszę zajrzeć na pudla. Dzień bez pudelka dniem straconym ;)
    9. Poszłabym sobie na basen.
    10. Ojjj, bo pójdę. Dawno nie pływałam :)
    --
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
  • Gość: when_ulla_dance IP: *.dynamic.chello.pl 12.10.14, 22:21
    1. Moja mama miała wczoraj urodziny.
    2. Nigdy nie miałam borowanych zębów.
    3. Mój znajomy z dzieciństwa właśnie pojechał w podróż dookoła świata.
    4. Jestem leworęczna.
    5. Nie lubię swojej twarzy z profilu.
    6. Ostatnio gdzieś w sieci wynalazłam doskonały dowcip. Był tak znakomity, że byłam przekonana, że nigdy go nie zapomnę i będę nim rozbawiać ludzi. Oczywiście zapomniałam.
    7. Wolę Matthew Macfadyena od Collina Firtha w roli Pana Darcy'ego, aczkolwiek mam świadomość, że jestem w mniejszości ;)
    8. Prowadzę z kimś spór na Allegro.
    9. Kocham audiobooki.
    10. Mam żel do ciała o zapachu bergamotki i mięty.

• czerwona_skarpeta 14.10.14, 21:32
    1.Chyba jestem uzależniona od herbaty :)
    2.Muszę sobie kupić npwy odtwarzacz mp3
    3.Strasznie nie lubię niemieckiego a muszę się go uczyć :/
    4.Niedawno byłam w kinie na "Bogach" i jestem zachwycona
    5.Lubię mleko sojowe
    6.Chciałabym pojechać do Edynburga
    7.Chodzi mi po głowie wyjazd za granicę po skończeniu studiów
    8.Jeden z moich wykładowców wygląda jak Gandalf :)
    9.Półtora miesiąca temu rozstałam się z moim facetem z którym byłam przez pięć lat, ale jakoś mnie to nie załamuje, bez faceta też można :)
    10.Moja życiowa maksyma to "Always look on the bright side of life"
  • gratgeeviroth1973 15.10.14, 11:47
    jem rano czekoladę, na czczo

--
    kanapki Wrocław
  • Gość: miaumiau IP: *.182.68.86.rev.sfr.net 15.11.14, 23:19
    1. Coraz bardziej nie lubię mieszkać tu gdzie mieszkam.
    2. Kolejny etap? Oto jest pytanie.
    3. Słucham muzyki z Gone Girl.
    4. Następne w kolejce... te same dźwięki od x lat.
    5. Trochę się rozsypałam. Ale się zbieram.
    6. Męczy mnie czytanie w myślach i życzeniach.
    7. Od 6 lat wiem, że nie jestem nieśmiertelna.
    8. A byłam.
    9. Niewiele zostawię po sobie.
    10. Depresja.
  • Gość: Szczęśliwa IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.14, 07:16
    1.Uwielbiam Was czytać, codziennie wchodzę i patrzę czy jest nowy wpis.
    2. Siedzę po ciemku z kawką .....uwielbiam ten czas....cisza spokój......jeszcze trochę i będzie wołanie mojego szkraba z pokoju - "mama choć".
    3. Nasze wydatki przekraczają nasze pensje....dobija mnie to.
    4.Chwilami żałuję że nie zostałam w Anglii a mogłam i nie wiem czy bym nie wyjechała teraz.
    5. Od poniedziałku dojazd do pracy będzie mi zajmował godzinę, a do tej pory tylko 15 min....też mnie to nie cieszy zbytnio.
    6.W wakacje moja mama stwierdziła że nie dbam o siebie, nie odżywiam się dobrze i że jest przekonana że to wynik braku pieniędzy.....cóż racje ma , trafiła w sedno.
    7. 5 lat studiów (ukończone w 2011; obrona mgr w 5 mcu ciąży), intensywne życie (praca, nauka), potem przeprowadzka (szukanie mieszkania, remont itp), praca do 8 m-ca ( świetnie się czułam i dużo pracowałam) teraz mi wychodzi... porównując energie wówczas i teraz to stwierdzam że......bardzo oklapłam.
    8. Teraz jest czas że mój facet mało zarabia (było inaczej kiedyś) i stąd pkt.3
    9. Nie czuję się "dowartościowana" jako kobieta u boku swojego faceta.
    10. hm.....czy ja jestem szczęśliwa z nim?
  • Gość: Wiosna w Paryzu IP: *.fbx.proxad.net 18.11.14, 16:54
    1. Ucieszylam sie ze sa tu nowe wpisy :).
    2. Slucham Rmf przez internet.
    3. Denerwuje mnie gdy ludzie nie trzymaja sie prawej strony w metrze i na schodach ruchomych.
    4. Cwiczylam dzis troche joge, mam nadzieje ze sie wciagne.
    5. Rozczula mnie gdy moj ukochany przynosi mi kwiaty lub rosliny bez okazji ( za to zdarza mu sie nie przyniesc gdy jest okazja).
    6. Lakier u rak trzyma mi sie jakies pol dnia, potem jest masakra.
    7 .Kocham sie kochac a dzis mam owulacje wiec pewnie bedzie gorrrraco!
    8. Moj zwiazek jest dosc nietypowy ale mamy blogoslawienstwo "tesciowej" wiec jest ok :D
    9. Pogoda wola dzis o pomste do nieba, szaro buro i chlodno.
    10. Marzy mi sie przytulic psa a wokol mnie ludzie maja same koty, ktore maja w nosie przytulanie :/

Pozdrawiam wszystkich piszacych, nie dajcie sie jesiennej chandrze - wszystko mija ;)
  • Gość: Marek IP: *.hsi06.unitymediagroup.de 19.11.14, 00:14
    1. Zatkał mi się odpływ w łazience i w kuchni. Próbowałem odetkać gruszką, próbowałem spiralą, nic. Dołuje mnie to, mam takie archaiczne nastawienie że dorosły facet powinien umieć coś takiego naprawić. A trza będzie wezwać fachowca.
    2. Odziedziczyłem po rodzicach taką cechę charakteru, że wolę nikomu nie przeszkadzać, dlatego mi głupio dzwonić do właściciela domu. Bzdura właściwie.
    3. Mam strasznie zagracone mieszkanie, zabieram się za sprzątanie od czasu do czasu, ale motywację mam tylko jak wiem że ktoś do mnie przyjedzie - a to ostatnio dosyć dawno było.
    4. W lutym będą tu znajomi z Finlandii, co najmniej na kawę ich zaproszę, tak że muszę do lutego posprzątać ;)
    5. Kupiłem na wiosnę nowe hantle (pełne 10-kilowe - miałem takie z talerzami, ale zawsze się rozkręcają kiedy się nimi przez kilka minut szybko macha), i od lata się kurzą. Najpierw byłem chory, potem urlop, potem coś miałem z okiem, potem jakieś przeziębienie które się ciągnie... może w przyszłym tygodniu.
    6. Czasem mam wrażenie że coś mi przeszkadza, akurat wtedy kiedy wszystko idzie dobrze, coś sprawia że nie osiągam celów.
    7. Będę musiał chyba zezłomować netbooka (mam drugi komputer, ale służbowy) - już dawno był za wolny, trudno było np. przy włączonym skypie edytować dokumenty w google. Ale potem jeszcze wylałem na niego drinka. Klawiaturę wymieniłem, ale nie pomogło (z zewnętrzną chodzi, ale netbook z zewnętrzną klawiaturą to jakoś nie to).
    8. Mój nowy telefon ma większy procesor i pamięć niż stary netbook (chociaż netbook wcale taki stary nie był, 5 lat).
    9. Nigdy mi się nie podobał fakt że ludzie siedzą na ławkach, w pociągach i różnych innych miejscach, cały czas patrząc w telefon - teraz zdarza mi się robić to samo.
    10. Numer musiałem zmienić, bo poprzedni był na kartę u innego operatora i bez internetu (mogłem operatora nie zmieniać, ale ten ma fajniejszą ofertę - tyko numeru przejąć nie potrafi).
  • Gość: Morelka IP: *.ip.skylogicnet.com 28.11.14, 15:23
    1. Jestem mama 2,5-latka, ktory jest dla mnie wszystkim-calym swiatem i NIE wychowuje go bezstresowo bo
    2. jestem z wyksztalcenia nauczycielka
    3. Tesknie za Rodzina, ktora zostala w Polsce a ja mieszkam 2000 km od nich
    4. Kocham ciagle mojego pierwszego narzeczonego i tesknie za nim ale nie mozemy do siebie wrocic bo zmarl 8 lat temu.
    5. Jestem okropnie zarozumiala i w dodatku dumna z tego.
    6. Mam poglady bardzo niepoprawne politycznie i NIE jestem tolerancyjna. Nie widze powodow zeby wyzej wymienione ukrywac.
    7. Kiedys bylam purystka jezykowa ale szalenie sie zaniedbalam w ostatnim czasie (moj maz nie lubi czytac i nic go nie interesuje a ja mam do opieki nie tylko 2,5-latka ale tez 90-letniego tescia, ktory jest okropny).
    8. W zwiazku z nawiasem z pkt.8 jestem zmeczona bo nie dosypiam, mam nadmiar obowiazkow, maz nie kwapi sie do pomocy a jego siostrunia jeszcze go popiera.
    9. Nie cierpie mojej szwagierki-wtraca sie w nasze zycie, moj maz slucha tylko jej rad w zwiazku z czym stracilismy ostsnio kupe forsy (tak-moj maz to d... wolowa ale go kocham bo bez niego nie istnialby pkt.1.
    10. Jestem przemeczona i wszystko mnie denerwuje dlatego na razie nie pozdrowie przedpisczyn bo na co Wam pozdrowienia zaprawione gorycza.

Wroce tu jeszcze.
  • Gość: gracka IP: *.unknown.vectranet.pl 28.11.14, 22:07
    1) chcę żeby padał już śnieg
    2) chyba się dzisiaj upiję, a co
    3) w lutym jadę na koncert FINKa do Krakowa- fajnie będzie
    4) ruch, zgiełk, wzmożona aktywność a czuję się samotnie
    5) obok mojej firmy w domu prywatnym jest pies. Tofik. Robi dziury w ogrodzeniu i ucieka. A ja go łapię. I łatam ogrodzenie.Rozmawiam z właścicielami- też łatają. Pies marznie. Siedzi na schodach na kafelkach. A ja nie wiem jak zwrócić uwagę właścicielom.
    6) Święta znów u mnie ( 12 osób)- fajnie będzie
    7) mam złe przeczucia zdrowotne
    8) kocham Polskę, ale klimat bym dopracowała...
    9) jutro mam zamiar się pośmiać na kabaretowych improwizacjach (kabaret 44-200)
    10) mam już dużo prezentów, ale dużo mi jeszcze brakuje
  • Gość: Smutna IP: *.ip.skylogicnet.com 28.11.14, 22:09
    Na poczatku pozdrawiam wszystkich, ktorzy sie wpisali wczesniej. Jestescie wspaniali.Chcialabym Was poznac.A teraz moja dziesiatka:
    1. Ostatni raz kochalam sie z mezem ponad 2 lata temu. Teraz tylko uprawiamy seks raz na miesiac-nie musze sie nawet rozbierac-wystarczy , ze zdejme majtki.
    2. Chyba sie upilam czerwonym winem co jest bardzo dziwne bo zawsze pije czerwone i nigdy mi sie to nie zdarzylo.
    3. Bawie sie z moim synkiem
    4. Moj maz jest bardzo przystojny ale beznadziejny w lozku bo mysli tylko o swojej przyjemnosci.
    5. Mam wciaz w pamieci mezczyzne, z ktorym bylam 3 lata i ktory potrafil rozpalic mnie do bialosci-zawsze gdy sie kochalismy to musialam krzyczec bo rozkosz mnie przerastala.
    6. Tesknie za Polska.
    7. Chcialabym chodzic na silownie ale maz twierdzi, ze nie powinnam , bo tam chodza sami mezczyzni, ktorzy tylko patrza jak mnie przeleciec.Schlebia mi takie rozumowanie ale co z tego skoro druga czesc punktu 4.
    8. Lubie taniec brzucha i jestem w tym dobra.
    9. Zjadlabym cos slodkiego albo miesnego ale dzisiaj piatek a ja przestrzegam piatkow.
    10. Chyba sie jeszcze napije skoro i tak juz jestem pod wplywem. Moze mi sie bedzie lepiej sprzatalo i prasowalo.
  • sjs2011 29.11.14, 03:29
    1. za oknem jest ciemno i zimno - w domu ciepło i cicho
    2. byłem na pogrzebie znajomego - miesiąc temu cieszył się, że silne rodziny pszczele w zimę wprowadził, tydzień temu zmienił na zimowe opony w swoim samochodzie,
    3. piszę dwie książki i ... napisać nie mogę bo obie się cały czas rozrastają,
    4. ponad 50 osób z mojego otocznia wyjechało za granicę i oni nie wrócą - tęsknią ale nie wrócą - bardzo źle za granicą są oceniane nasze ostatnie wybory - niedopuszczalny bałagan
    5. powoli, powoli a demontowane jest państwo o nazwie Polska - fatalnie przeprowadzone wybory, bezkarność polityków - sławne "nie dajcie się złapać", wieloletnie procesy sądowe nieznane co do czasu trwania w Europie,
    6. pachnie wojną, niestety i niewiele można zrobić aby zapobiec - nawet nie bardzo jest jak rodzinę zabezpieczyć,
    7.byłem kilka godzin w Siedlcach - mieszkałem tam od 1952 do 54 - pamietam i wieżę spadochronową i gazownię i ciastka kolorowe,
    8. wygląd naszej kolei się zdecydowanie poprawił - prawie luksusy,
    9. tydzień temu na Szmulkach miałem wykład - chodziłem tam do szkoły w latach 1958-61,
    10. bliżej mi do siedemdziesiątki niż sześćdziesiątki - bywa

--
    W przeciągu dwóch lat długość życia mężczyzn w Rosji wzrosła o pięć lat - nie zgadza się to z logiką? - nie szkodzi - tym gorzej dla logiki
  • nick.jagger 12.12.14, 22:56
    1. sjs2011 jeżeli kiedykolwiek będziesz w Siedlcach to zapraszam na domowy obiadek. Pozdrawiam!
    2. dwie osoby z moich znajomych nie lubi świąt BN. Zastanawiam się jak mozna?
    3. Gdy zadałem jednej z tych osób pytanie, powiedziała mi, że święta BN kojarzą się jej z chlaniem całej rodziny od Pasterki po drugi dzien świąt. I już się nie dziwię.
    4. A ja jutro idę kupić prezenty i ubieram choinkę.
    5. I posprzątam.
    6. Ale dziś nie mogę obiecać.
    7. Poproszę o śnieg by wzmóc moc Świąt.
    8. Kupowanie prezentów. Cóż dodać. Stressss...
    9. Tak , pójdę w tym roku na lodowisko i pokaże wszystkim, że po 20 latach przeplatanka do tyłu nie jest problemem.
    10. Pozdrawiam Was wszystkich: piszących, pisząco-czytających i tych, którzy nie wiedzą jak zdrowo jest wyrzucić z siebie 10 zdań !
  • Gość: giglis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.14, 17:57
    1. Obawiam się, że śniegu na święta nie będzie:(, prawdę mówiąc nie ma go od lat w moim miejscu zamieszkania...,za to śnieg kojarzy mi się z sesją zimową, zawsze wtedy mocno padało...
    2. Robię minimum w pracy ale za to czuję się zdecydowanie lepiej, wypoczęta i z większą energią.
    3.zaczynam tworzyć większe i mniejsze plany na nowy rok, przede wszystkim podróżnicze.
    4.czuję się staro ostatnimi czasy eh..
    5. to pewnie dlatego, że od dawna nikt mi się nie podoba,ani ja nie spodobałam się nikomu
    6.przerażają mnie te wszystkie dziwne randkowe aplikacje i niezliczone portale randkowe.
    7. zmieniając temat , lubię las i zapach sosen. Zawsze podobał mi się domek narciarski z Last Christmas, może tak nauczyć się lepiej jeździć na nartach?
    8. uciec od cywilizacji na dwa tygodnie i posiedzieć w takim domku:D
    9. no ale do tego przydałby się też kominek, skóry i jakiś drwal.
    10.plan na 2015 , znaleźć drwala
  • ulak777 16.12.14, 21:41
    1. nie cierpię świąt, boję się tego okresu
    2. ostatnio mam zmienne nastroje, tego też nie lubię
    3. lubię być zawsze w dobrym humorze
    4. żyję w świecie równoległym
    5. nie mogę być szczera, nie spodobałoby się to
    6. strugam chojraka (czy chojraka?)
    7. to forum pozwala się skupić na sobie i poużalać się nad sobą
    8. mam bardzo nowoczesne poglądy, rówieśnicy nie nadążają
    9. uwielbiam Gwiezdne Wojny
    10. Niech Moc będzie z Wami
  • Gość: Razi mnie słońce IP: 81.26.28.* 18.12.14, 14:21
    1. Jestem dzisiaj potwornie senna i dosłownie zasypiam na biurku!
    2. A po powrocie z pracy czeka mnie jeszcze spacer z ukochanym psiakiem-ale czego się nie robi dla pupili!
    3. Popijam zimną, gorzką herbatę czarną, bez cytryny.
    4. Wieczorem, w domu, na spokojnie, wypiję herbatę PYSZNĄ, GORĄCĄ, z miodem i cytryną, w spokoju i u boku ukochanego mężczyzny.
    5. Kocham koty i nie wyobrażam sobie życia bez nich.
    6. Właśnie zamówiłam przez intrnet kalendarz ze zwierzętami, a dochód z jego sprzedaży idzie na pomoc pokrzywdzonym zwierzętom.
    7. Ludzie, którzy krzywdzą zwierzęta to nie ludzie!
    8. Chyba nigdy nie udało mi się wstać na wschód słońca.
    9. Seks prawie mógłby dla mnie nie istnieć.
    10. Ludzie, którzy nie mają FB chyba dobrze robią.
  • skyler-white 18.12.14, 14:26
    1. Nie chodzę do kościoła i nie znoszę kleru...
    2. Chciałabym jeść do woli i być chuda jak patyk!...
    3. Niedawno adoptowałam kotkę i jest fajowo...
    4. Makijaż zawsze krótko mi się trzyma na twarzy, nad czym ubolewam...
    5. Nie lubię wesel...
    6. Niedługo wychodzę za mąż...
    7. Ostatnio wygrałam niewielką sumę w totka:-)...
    8. Mam kilkanaście kremów do rąk i codziennie ich używam...
    9. Chciałabym mieć fajniejszą, ciekawszą i lepiej płatną pracę...
    10. Najważniejsza jest miłość!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: Wiosna w Paryzu IP: *.fbx.proxad.net 18.12.14, 21:15
    1. Nie wyobrazam sobie zycia bez seksu i bez milosci, najlepiej dwa w jednym.
    2. Nie lubie zimy ale na Swieta snieg powinien byc - a sie nie zanosi.
    3. Spedzilam mile popoludnie z moim eks - nic intelektualna nas jednak wiaze nadal.
    4. Dostalam kartke swiateczna z kraju, z siankiem wewnatrz,jak milo!
    5. Lubie spac a niewyspana jestem nie do zniesienia.
    6. Glodna zreszta tez.
    7. Babcie dwoch bliskich mi osob sa w szpitalu.
    8. Uzywam mozliwie jak najmniej kosmetykow.
    9. Jestem uczulona na polityczna poprawnosc, nienawidze jej z calego serca.
    10. Ogladam "Walking dead" od paru tygodni,pelno niespojnosci w scenariuszu ale charakteryzacja pierwsza klasa.
  • Gość: Wioletta-Listopad IP: 81.26.28.* 19.12.14, 12:23
    1- nigdy nie leciałam samolotem
    2- piję tylko kawę parzoną, rozpuszczalna w ostatecznej ostateczności
    3- nie rozumiem ludzi, których jedyna rozrywką jest oglądanie tv
    4- bardzo mało tv oglądam, a polsatu i tvn-u w ogóle!
    5- za oknem pada deszcz, cała szyba w kropelkach.
    6- po Nowym Roku zaczynam nową pracę.
    7- nigdy nie maluję panokci koloroym lakierem (tylko bezbarwny, odżywki itd.)
    8- mam najwpanialszego narzeczonego pod słońcem:)))
    9- dostałam ostatnio piękny bukiet róż bez okazji:)
    10- w weekend zamierzam się lekko wstawić winem, które wczoraj nabyłam :)
  • Gość: 350g IP: 178.235.138.* 20.12.14, 20:16
    1. Zjadłam wczoraj całą paczkę Kinder Schoko Bons, były pyszne i niczego nie żałuję.
    2. W tym roku już koniecznie muszę się wybrać na Rock am Ring.
    3. Chcę nauczyć się jazdy na łyżwach, nartach, gry na fortepianie i skoczyć ze spadochronem.
    4. Mam ochotę na absynt.
    5. Mam wolne aż do stycznia i zero planów. I zero faceta.
    6. Chyba nigdy nie miałam tak długich włosów jak teraz, do połowy pleców. Całkiem fajne uczucie.
    7. Niskie męskie głosy i dłuższe blond włosy są moim fetyszem.
    8. Nie czuję związku z tym miastem. Chętnie się stąd wyprowadzę.
    9. Lubię jeździć taksówkami.
    10. Teraz słucham koncertu WoodKid z Melt!Festival 2013.
  • fake_nick 21.12.14, 21:54
    1. Mojego pradziadka rozstrzelali Niemcy podczas Powstania Warszawskiego, dlatego nie znoszę obchodów PW.
    2. Bardzo lubię ciasto kruche na surowo.
    3. Moja Babcia i Mama chorują na cukrzycę i już się pogodziłam z myślą, że pewnie też zachoruję.
    4. Od 3 miesięcy uczę się tanga argentyńskiego.
    5. Mój mąż bardzo mnie kocha.
    6. Nie słodzę kawy/herbary i jem mało słodyczy.
    7. Lubię swój biust i nogi, a nie lubię tyłka (jest za płaski)
    8. To mój pierwszy wpis w tym wątku.
    9. Uwielbiam grać w brydża, ale nie gram zbyt często.
    10. Wstydziłam się napisać to wszystko pod moim zwykłym nickiem, więc założyłam nowe konto.
  • kremova 22.12.14, 12:16
    1. Właśnie słucham piosenki Stay on These Roads zespołu A-ha- lubię ją....
    2. Siedzę dziś w pracy do 15.
    3. Za oknem szaro i deszczowo.
    4. Wczoraj ubrałam choinkę, a już po chwili kociaki bawiły się cukierkami-soplami i zrzucały filcowe kulki :-)
    5. Chciałabym mieć większe mieszkanie i więcej zwierzaków ;-)
    6. Nie mogę się doczekac nowego telefonu-obecny to prawdziwy przeżytek!
    7. Bycie nauczycielem to niewdzięczna praca.
    8. Święta w wersji wege są naprawdę smaczne :-)
    9. Wesołych świąt wszystkim!
    10. Jeszcze nie wiem, jak spędzę sylwestra. (A wy?)
  • Gość: yennefer IP: *.dynamic-ra-1.vectranet.pl 22.12.14, 23:20
    1. Ledwo co wyszłam rano z domu złamał mi się parasol.
    2.Jestem z facetem, który mnie chyba nie kocha.
    3. Jestem z nim, bo nikt inny mi się nie spodoba.
    4.Frustruje mnie moja praca - zbyt wielka odpowiedzialność.
    5.Ćwiczyłam przez całe lato pilates i przestałam w listopadzie - jestem wściekła.
    6. Przeklinam tak jak nigdy w życiu, raczej sama do siebie.
    7. Zawsze szukam dziury w całym.
    8. Nie cierpię tego, ze szukam dziury w całym.
    9. Dawno nie słuchałam reggae - to mnie naprawia.
    10. Nie cierpię sprzątania i gotowania a właśnie na to wzięłam 2 dni urlopu.
  • Gość: bergamotka IP: 81.26.28.* 24.12.14, 09:38
    1. Właśnie sobie zaparzyłam herbaty (nie z bergamotką) :)
    2. Nie mam od kilku dni nastroju, chodzę poirytowana, poddenerwowana, nic mnie nie cieszy...o tego zbliża się @, więc nie zapowiada się na poprawę.
    3. Nigdy nie jeździłam na nartach.
    4. Nigdy nie jadłam owoców morza (i nie zamierzam).
    5. Często zmieniam ostatnio pracę, brakuję mi stabilizacji.
    6. Ciekawa jestem, czy będę miała dzieci i jeśli tak, to ile.
    7. Moje potencjalne dzieci będą wegetarianami.
    8. w piątek ma być mróz-ciekawe czy się utrzyma?
    9. Mój facet ma dzisiaj wolne i pewnie jeszcze śpi (ja jestem w pracy).
    10. Spokojnych świąt wszystkim!!
  • Gość: Ignis IP: *.dynamic.chello.pl 24.12.14, 20:13
    1. Jestem sama w domu i dobrze mi z tym.
    2. Nie obchodzę świąt, leże w łóżku i czytam to forum.
    3. Od początku roku nie mogę schudnąć mimo, że ćwiczę 3 razy w tyg. Może za dużo jem .
    4. Czuję się staro pomimo że niedawno skończyłam 30 i wyglądam chyba dość młodo.
    5. Udaję, że nie lubię gdy ekspedienci pytają mnie o dowód choć w rzeczywistości sprawia mi to dużą frajde:)
    6. Boję się panicznie śmierci, chorób w szczególności raka pomimo tego strachu nie mogę rzucić fajek .
    7. Chciałabym miec wehikuł czasu i cofnąc sie do czasu swojego dzieciństwa i wiele rzeczy naprawić - zmienić .
    8. Zastanawiam się po co to piszę .Pewnie potrzebuję takiej formy spowiedzi.
    9. Nie wiem co będziemy robić w Sylwestra po raz pierwszy od bardzo dawna nie mamy niczego zaplanowanego, ale mam tez potrzeby by świętować tej daty .
    10. Ten rok był bardzo ciężki mam nadzieje ze przyszły będzie lepszy czego życzę sobie i Wam :)
  • Gość: gracka IP: *.dynamic-ww-2.vectranet.pl 24.12.14, 23:08
    Ignis- mówisz poważnie? W Wigilię jesteś w domu sama i na dodatek dobrze Ci z tym? Ja wiem, święta to taki symbol-srymbol, ale ponoć nikt nie powinien być w takim dniu sam.
    1) Udały mi się wszystkie prezenty- jestem weeeery zadowolona (obdarowani też;)
    2) Jeszcze 2 godziny temu jęczałam "ojezuuuu już nigdy nic nie zjem", ale dojrzewam do skubnięcia ryby z pieczarkami i serem
    3) Atrakcja wieczoru? Łapanie szczurków w ilości 5- bo klatka niedomknięta się okazała....Się rozlazły po całym piętrze.
    4) Dostałam 2 takie same prezenty :D
    5) Nie lubię życzeń sms-owych. Zwłaszcza tych "wyślij wszystkim"
    6) Lubię pisać listy (takie tradycyjne ręcznie pisane), ale nie mam do kogo
    7) Tworzę powoli "listę zadań noworocznych"- będzie dużo ważnych zapisków...
    8) mam wolne do 1 stycznia. Cieszę się!
    9) Lubię piwo. No to na zdrowie!
    10) Szkoda, że nie ma śniegu. Dziś rano podczas spaceru z piesełem widziałam kilku gości na motorach! No szok! Ale niema tego złego....- rachunki za ogrzewanie są bardzo miłe :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka