Dodaj do ulubionych

10 przypadkowych faktów dot. Ciebie

• Gość: nie-tancze IP: *.dynamic.chello.pl 26.10.15, 20:09
    1. Lubię prasować.
    2. Dziś w sklepie nie mogłam zdecydować się na jeden sweter - kupiłam obydwa,choć wiem, że nie powinnam.
    3. Muszę być ostrożniejsza z podobnymi decyzjami.
    4. Nie przestawiłam zegarka i przyszłam do domu o godzinę wcześniej - super!
    5. Nie lubię słodkich śniadań.
    6. Nie znam się na polityce i nie mogę zapamiętać ważnych wydarzeń z historii.
    7. Moja przyjaciółka nie ma dla mnie czasu...
    8. Uwielbiam podróżować.
    9. Chyba nigdy nie będę miała idealnego porządku...
    10. Nigdy nie zapaliłam papierosa, ale chciałabym spróbować.
  • Gość: Neopitolol IP: *.dynamic.chello.pl 08.12.15, 22:41
    1. Jutro mam do wykonania poważne zlecenie. Nie jestem przygotowany - czeka mnie zlecenie ze szczebla firmowej hierarchii... jeśli coś pójdzie nie tak.
    2. Wyżarłem żarło z lodówki i jestem obżarty. To z nerwów tak.
    3. Dzielę włos na czworo. Ale zaczeski z tego nie będzie.
    4. Mam katar. Gdybym to wypowiedział na głos to dowiedzelibyście się że "Bab kadar".
    5. Pies skamle, trzeba będzie z nim iść. (a nie mógłby nogi zadrzeć aż nad sedes? tak zimno na dworze).
    6. Najgorsza jest walka z "niechcicem". Zapowiada się spektakularna porażka.
    7. Mimo usilnych życzeń "szlag" nie chce trafić "tego wszystkiego".
    8. Bydle skomli coraz mocniej. Nie ma rady wkładam buty.
    9. Moje ulubione buty mają zbyt dużo lat. A przydałoby im się parę łat.
    10. No dobrze już, dobrze. Biorę smycz i idę.
  • wredna.zmija 12.12.15, 18:23
    1. Lubię osoby z temperamentem.
    2. Piję wodę z cytryną, mam zamiar umrzeć zdrowa.
    3. Czasem myślę o emigracji.
    4. Jestem numerologiczną trójką i ponoć czeka mnie fantastyczny następny rok.
    5. To dobrze bo aktualny jest taki sobie.
    6. Właśnie słucham MTV Hits UK.
    7. Poważnie choruje bliska mi osoba, nadal nie wykrzyczałam swojego bólu.
    8. Pojechałabym gdzieś.
    9. Mam urlop między Świętami a Nowym Rokiem
    10. Bardzo się z tego cieszę, jestem zmęczona.

--
    Na kawę się nie umawiam, ale na wódkę mogę iść
  • ulak777 22.12.15, 19:01
    Fajnie to napisałeś. Jesteś bardzo dowcipny i masz lekkie pióro
  • Gość: Marek IP: *.hsi11.unitymediagroup.de 20.12.15, 02:53
    1. Zorzę polarną widziałem, niesamowitą. I to nad miastem. Szczęka mi opadła.
    2. Chcecie popatrzeć na zorzę, jedźcie do Laponii jesienią. W zimie jest zatrzęsienie ludzi i wszystko 2 razy droższe, a zorzę widać już od września.
    3. Był kiedyś taki mem, Anglik widzi coś wspaniałego: "Great. Wonderful." Niemiec: "Wunderbar. Atemberaubend.". Polak: "O k**wa, ja p**rdolę". To niestety prawda.
    4. Jesienią w Laponii było chłodniej niż teraz w Niemczech, w przyszłym tygodniu święta a jest ponad 10 stopni.
    5. Na sylwestra lecę do Warszawy zobaczyć się z dziewczyną. Liczę na to że będzie z tego coś poważnego.
    6. M dwoje dzieci. Kiedyś chciałem koniecznie pannę i bezdzietną - teraz wiem że dużo ważniejsze jest żeby myśleć i czuć tak samo.
    7. Wbrew pozorom, zdarzają się panny, bezdzietne i do tego ładne, pod czterdziestkę. Ale te z którymi miałem kontakt, były jakieś dziwne (nie chcę uogólniać, może to przypadek).
    8. Mieszkam i pracuję w Niemczech, nie zarabiam źle, ale nigdy nie próbowałem z mojej pensji utrzymać rodziny. No ale jest masa ludzi którzy zarabiaja mniej a mogą, tak że powinno się dać.
    9. Trochę mi żal Platformy, bo chyba się skończyła. Może jeszcze się jakoś zbierze do kupy jak wbierze nowego przewodniczącego.
    10. To mi po głowie ostatnio chodzi: www.youtube.com/watch?v=dZiIqU3UvcQ
  • furtive_kitten 28.12.15, 23:31
    1. Spędzam dość niewypoczynkowe Święta / Nowy Rok
    2. W 3 różnych krajach, ale jest OK
    3.Ani grama śniegu w Polsce...
    4. 'Zmierzch' w wersji hiszpańskiej jest o jakieś 60? bardziej zlowieszczy, ale równie durnowaty jak oryginał
    5. Kończę książkę Patti Smith i żal mi, że kończę
    6. Dobrze mi zrobiły przed-święta w domu, z choinką i innymi takimi
    7. Kiepsko śpię od paru tygodni
    8. Miewam ciekawe koszmary
    9. Chciałam wywietrzyć mieszkanie a zasmrodziłam sąsiedzkimi frytkami (bueeee)
    10. Dobranoc.

--
    icanhascheezburger.com/
  • Gość: gracka IP: *.dynamic-ww-3.vectranet.pl 29.12.15, 17:09
    1. Poradnik odpoczywania pilnie kupię
    2. Tak, robię listę postanowień noworocznych
    3. Dawno mnie nic tak nie "ruszyło" www.youtube.com/watch?v=KOHNeBsRhYI
    4. Pies oczyma bronzowemi ;) oczekuje spaceru- ale jest taki smog na zewnątrz, że aż mi się myśleć o tym nie chce.
    5. Przybywa dnia! Jeszcze tego nie widać, ale cieszy mnie ta świadomość. Byle do wiosny!
    6. Dziś pierwszy raz robię beszamel- trzymać kciuki!
    7. Nie lubię Sylwestra i kto mi zabroni?
    8. Jakiś trybik mi się zepsuł- przestałam czytać...
    9. A propos - wszyscy teraz piszą. Takie tryndy? ;)
    10. Dobrego roku Wam!
  • furtive_kitten 03.01.16, 23:37
    60 procent, nie znakow zapytania...

--
    icanhascheezburger.com/
  • regina-falangi 07.01.16, 18:16
    01. We wrześniu stuknęła mi magiczna trzydziestka. I co? i nic!
    02. Dwadzieścia lat temu ktoś mnie skrzywdził. Te kilka minut zaważyło na całym moim życiu.
    03. Nikomu o tym nie mówiłam. Dosłownie. Nikomu.
    04. Nie potrafię zaufać. Nikomu.
    05. A gdy ktoś próbuje to chociaż tego nie chcę, robię wszystko by tego kogoś (przeważnie płci męskiej) skutecznie zniechęcić. Jak dotąd wychodzi mi to zaskakująco dobrze. Tak dobrze jak nic w moim życiu.
    06. Nienawidzę swojej pracy.
    07. Nienawidzę swojego marnego życia.
    08. Chciałabym to skończyć. Ale nie mam odwagi.
    09. Więc tkwię w tym marazmie.
    10. I tak mi źle. Tak strasznie, że aż nie do wytrzymania.

Dziękuję za uwagę.

--
    "Bo po deszczu, wiedz, że, słońce zrobi wielką tęczę na niebie"
  • zosia_samosia_krk 11.01.16, 12:47
    Regina, spróbuj psychoterapii- nie ma takich rzeczy, których nie można jakoś ułożyć, jakkolwiek straszne nie są. Uwierz, odważ się i spróbuj- pomoże, obiecuję.
    Pewna dusza z małopolski.
  • testcrashdummy 12.01.16, 20:06
    1. Mnie też ktoś skrzywdził. Wcześniej trochę.
    2. Też nie potrafię nikomu zaufać. I 05. tak też wychodzi mi to.
    3. Czy zaskakująco dobrze? Nie. Kończy się ranieniem różnych osób. Bo nie wiedzą, nie rozumieją... Czemu?
    4. 07. 08. Potwierdzone. Tak bardzo się boję, że nie wyjdzie.
    5. 09. 10. Staram się zmieniać tyle ile mogę. Mało mogę. Ale się staram. Widzę zmiany. Zbyt wolne niestety.
    6. Próbowałam terapii. 3 razy.
    7. Jest jeden problem z terapią. Poza znalezieniem kompetentnego terapeuty. Co jest trudne.
    8. Żeby terapia zadziałała trzeba być zdolnym do zaufania terapeucie.
    9. Jak to zrobić gdy nie jest się zdolnym do zaufania komukolwiek?
    10. Ja nie wiem.
  • milamala 13.01.16, 00:15
    1. czuje, ze jestem kims kompletnie genetycznie innym niz 10 lat temu, szkoda, bo tamta byla fajniejsza
    2. ciagle jednak lubie czekolade, tak jak ta poprzednia zjadam ja w calosci wieczorami jak nikt nie widzi
    3. martwie sie o corke
    4. martwie sie o meza
    5. martwie sie o siebie
    6. jak ja bym nie chciala juz wiecej z ludzmi pracowac, tacy sa meczacy
    7. mam plany noworoczne, ale o polowe mniej ambitne niz co roku mialam a i tak juz jeden punkt wykreslilam
    8. tesknie za Krakowem i przyjaciolkami z dawnych lat
    9. pojechalabym do Grecji z przyjaciolkami bez mezow i troszenke, tak bardzo malutko poflirtowala
    10. wyspalabym sie porzadnie na swiezym powietrzu, a niechby ktos sie dzieckiem zajal
  • Gość: Wiosna IP: *.w83-114.abo.wanadoo.fr 11.02.16, 13:57
    1. Niektorzy, aby poczuc zastrzyk endorfin lub adrenaliny, potrzebuja sportow ekstremalnych, narkotykow lub chociaz duzej dawki czekolady - mi wystarczy seks.
    2. Calkiem serio rozwazam nauczenie sie strzelania, w aktualnym kontekscie moze sie przydac.
    3. Lubie zmiany, ale rytune tez.
    4. Moj chlopak obwiescil ze w sobote wybiera sie na male zakupy, "bo Walentynki nadchodza".
    5. Musze sie wyrzec czekolady, wina i czerwonego miesa , chocby tymczasowo, ze wzgledu na problemy dermatologiczne, zapowiada sie nieciekawy czas.
    6. Zrobilam ostra czystke w znajomych, i to nie na Fejsie ale w rzeczywistosci.
    7. Nie jestem latwa we wspolzyciu, ale sie staram .
    8. Odkad nie mieszkam w Polsce mam prawicowe poglady :D
    9. Mam bardzo bardzo malo ciuchow, mieszcza sie w 3 szufladach komody - i swietnie mi z tym, planuje jeszcze sie troche ich pozbyc.
    10. Powiedz mi " masz 30 minut na spakowanie walizki, jedziemy w nieznane" , bede gotowa w 15 - to tez skutek "ogdruzowania " garderoby i ogolnie zrobienia czystki w zyciu.
  • Gość: rachel77 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.16, 12:27
    1. Pisałam tu z rok temu, marząc, żeby się wreszcie oświadczył.
    2. Oświadczył się!
    3. Wierzę, że to wszystko dzięki wierze i zaufaniu Bogu.
    4. Za 8 tygodni bierzemy ślub i będzie wielkie wesele :-D
    5. Już nie mogę się doczekać - nawet nie wiem czy na ślub, czy po prostu na niego, bo od świąt B.N. do ślubu się nie będziemy widzieć... taki urok związku na odległość ;-)
    6. Po ślubie się przeprowadzam do niego.
    7. Przed ślubem więc spotykam się ze wszystkimi po kolei i jest to czas pożegnań. Fajnych mam przyjaciół.
    8. Lubię wyzwania - i ta przeprowadzka jest jednym z nich - strasznie się cieszę.
    9. Nie mam konta na facebooku i jestem z tego dumna.
    10. A na koniec: Lubię czytać to forum i strasznie mi przykro, że tak mało osób się wpisuje.
  • czerwona_skarpeta 21.02.16, 21:16
    1. Nurkowanie chyba nie jest dla mnie - ostatnio nurkowałam z butlą i całym osprzętowaniem i wszystko fajnie póki byliśmy na basenie gdzie woda była najwyżej do pasa i czułam dno pod nogami, poszliśmy do oceanu - klapa i totalna blokada..
    2. Lubię suszone banany
    3. Powinnam pisać pracę magisterską i mimo że już zaczęłam i coś tam mam, to za nic nie potrafię się zmobilizować
    4. Szukam pracy i jak na razie zawsze kończę na rozmowie kwalifikacyjnej, nie wiem gdzie popełniam błąd
    5. Zgodziłam się na oddanie moich narządów po śmierci
    6. Ostatnio zainteresowałam się buddyzmem
    7. Czuję się swobodniej i mniej skrępowana pisząc i mówiąc po angielsku niż po polsku
    8. Jakbym mogła głosować w brytyjskim referendum, głosowałabym za wyjściem z Unii
    9. Chciałabym mieszkać w Londynie
    10. Od marca będę odświeżała niemiecki, nie samym angielskim człowiek żyje :)
  • Gość: zeno IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.16, 23:09
    1. nigdy nie miałam tak nudnej pracy jak teraz bardzo mnie to martwi..co zmiana to gorzej..
    2. ciągle jestem niewyspana
    3. chcę pojechać na dlugie wakacje we wrześniu, a najchętniej to na kilka miesięcy na jakiś kurs..
    4. boję się wybuchu jakiegoś większego konfliktu zbrojnego na świecie, który dotknie Europę
    5.lubię wino, mogłabym pić i pić :o
    6.kocham koty
    7.nie lubię ludzi epatujących swoją prywatnością w internecie. Zastanawiam się jak ogarniają te wszystkie blogi, sieci itd.
    8. nie podoba mi się przedstawianie człowieka jako produktu
    9. hm
    10. brak pomyslu na 10..
  • wredna.zmija 27.02.16, 19:20
    1.Bez muzyki nie mogłabym żyć, zdecydowanie.
    2.Praca z ludźmi to ciężka harówka.
    3.Jestem przerażona tym co się dzieje, świat schodzi na psy.
    4.Poszłabym na balety.
    5.Nigdzie nie pasuję i mam to wdupie.
    6.Chcę już wiosny!
    7.Mam ochotę na mini.
    8.Jestem fanem swojego dziecka, nadal i wciąż, nieodmiennie.
    9.Jestem na odwyku od słodyczy.
    10.Myślę, więc jestem.
    ;)

--
  • briar.rose 29.02.16, 16:53
    kj
  • briar.rose 29.02.16, 17:03
    1. Lubie polskie zupy
    2. Od 4 lat jestem zakochana. Nieszczesliwie rzecz jasna. I przez to wszystko co robie wydaje sie pozbawione sensu.
    3. Moje dziecko nadaje sens mojemu zyciu, i jak powiedziala kiedys Gretkowska "jak moja corka sie do mnie usmiecha, to tak jakby usmiechanal sie do mnie wrzechswiat". Czuje sie dokladnie tak.
    4. kiedys duzo podrozowalam autostopem
    5. nigdy sama
    6. dawno nie czytalam zadnej ksiazki ktora by mna wstrzasnela i o ktorej pomyslalabym "zaluje ze to ja tego nie napisalalam"
    7. brak mi stumulacji intelektualnej i fajnego hobby.
    8. No i czasu tez mi brak na powyzsze
    9. Jeszcze 5 lat temu bylam najbardziej niesmiala osoba pod sloncem i mialam fobie spoleczna. Rzucilam sie na gleboka wode. Teraz z powodu pracy spotykam nowych ludzi kazdego dnia. Dalej jestem niesmiala tylko tak zajeta ze nie mam czasu sie nad tym zastanowic. Ludzie nigdy by nie zgadli....
    10. moja najlepsza przyjaciola mieszka na Mazurach. Nie widzialam jej od 10 lat. Niektorzy ludzie sa niedozastapienia...
  • zosia_samosia_krk 01.03.16, 09:58
    cześć Zeno- czy w związku z punktem 6 byłaby szansa skontaktowania się na priv? być może brzmi to tajemniczo, ale przysięgam- to żaden podstęp, a raczej potrzeba konsultacji :)

Pozdrawiam serdecznie.
  • Gość: Zena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.16, 23:25
    Czesc Zosiu,
    napisze do ciebie maila.
  • hrusovsky 03.03.16, 08:44
    1. Z opóźnieniem zaczytałem się w Hłasce. Niezły wariat był. Ciekawe jakby się odnalazł w dzisiejszych czasach.
    2. Mam mądre dzieci. Ja chyba taki nie byłem.
    3. Zamiast snuć się po galerii poszedłem na piwo do "Bramy 19-ście". Spodobało mi się i po umówionym zameldowaniu wróciłem jeszcze na chwilę.
    4. Założyłem sobie konto na Facebooku. Takie fikcyjne i przyjąłem miano syna Big Daddiego. Bez sensu to.
    5. W sobotę przyjadą znajomi w związku z zaplanowaną imprezą z okazji Dnia Kobiet. Partnerki wychodzą na tzw. "babski comber" a my zostajemy z czwórką dzieci (w tym dwoje bliźniąt).
    6. Czasami popadam w pewne skrajności, być może to jakaś forma mizoginizmu.
    7. Po długim czasie wpadły mi na monitor zdjęcia z mojej studniówki. Nigdy wcześniej ich nie widziałem. Dziewczyna, którą zaprosiłem pozowała przytulona z kolegą. Mnie prawie nie widać, bo przesiedziałem z inną przy barze. Jedyne wspomnienie to wzajemna złośliwość. Wtedy po wszystkim byłem załamany. Dzisiaj nie żałuję.
    8. Córka na zadanie miała napisać 3 zdania na temat "Jak się wypowiadać". Podpowiedziałem jej, że czasami lepiej się wcale nie odzywać. Podchwyciła to (w przeciwieństwie do matki).
    9. Oczarowała mnie Katarzyna Chorzępa.
    10. Pozdrawiam Martę z Warszawy, nauczycielkę angielskiego.
  • ponis1990 16.03.16, 23:19
    1. Nie rozumiem ludzi, którzy chwalą sie tym że nie mają konta na facebooku :)
    2. Siedem lat podkochiwałam się w bracie przyjaciółki.
    3. teraz jestem z bratem przyjaciółki od ponad roku! Ale przyjaciółki juz nie mam. :(
    4. Uwielbiam seks! Ale on woli ze mną chodzic na film, a nie do kina. :)
    5. Lubię ludzi (na ogół).
    6. Mam ciekawą pracę. Asystentka od wszytkiego i niczego. Przynieś - wynieś, ale głównie praca z dzieciakami - dziś organizowałam kolejne urodziny - i to jest fajne. Dzieciaki dają potężnego kopa.
    7. Mój facet i ja lubimy personalizować rzeczy wokoło. Dla przykładu, mój kwiatek nazywa się Stefanek.
    8. Ubóstwiam książkę ,,Lot nad kukułczym gniazdem"! Mało która książka mną tak nie wstrząsnęła. O, jak ubolewałam nad McMurphym.
    9. Wogóle, książki są lepsze niż ekranizacje.
    10. Mam taką wspólpracownicę w dziale, że gdyby spytała mnie ,,gdybyś mogła być kimś innym przez chwilę, to kim byś była?" odpowiedziałabym ,,byłabym tobą i zamknęła mordę", no, ale cóż.
  • Gość: polka IP: 78.8.25.* 01.04.16, 13:37
    1. Dziś 1 kwietnia, ciekawe w co mnie mąż wkręci - jestem jak Andzia w lesie, łykam wszystko
    2. Moja przyjaciółka z roku urodziła synka, fajnie tym bardziej, że już mamy 4 z przodu.
    3. Moje dwie nastolatki są cudowne ale synuś by się przydał
    4. Żałuję, że za późno odebrałam wyniki badań genetycznych (HD), pewnie byłoby trzecie bambino
    5. Za oknem robi się wiosna, muszę dziś pobiegać
    6. Moja siostra biegnie w niedzielę maraton w Paryżu, trzymam kciuki
    7. W przeciwieństwie do koleżanek z pracy, nie mam problemu ze zmianą czasu. Cieszę się za to popołudniami, że tak długo jest jasno na zewnątrz.
    8. Przez cały post nie piłam alkoholu, teraz wieczorami nawet lampki wina mi się nie chce
    9. Za dużo na raz chcę robić na drutach, skarpetki i poduszka nie skończona a zabrałam się wczoraj za paputki dla synka przyjaciółki
    10. Byłam dziś u grzebologa na cytologii, na szczęście tylko raz do roku taka wizyta :)
  • Gość: Marek IP: *.hsi07.unitymediagroup.de 02.04.16, 16:56
    1. Dalej jestem sam. Spotkałem się z kimś z internetu, rozumieliśmy się tak dobrze że byłem niemal pewny że "to już ta" - ale chemia nie zadziałała (w sensie feromony itd., czasem to po prostu nie działa).
    2. Mieszkanie muszę zmienić. Mieszkam w wynajętym (w Niemczech prawie wszyscy mieszkają w wynajętych), i właściciel chce to mieszkanie dla rodziny. Czasu mam dużo bo termin wypowiedzenia prawie roczny (taka umowa), ale nie lubię się przeprowadzać.
    3. Chyba w ogóle zmienię miasto, firma się wyniosła dosyć daleko i od tego czasu pracuję głównie przez internet, teraz i tak muszę się przeprowadzić, tak że...
    4. Co mnie tu w ogóle trzyma? Szkoła tańca głównie, bo do klubu sportowego niby należę ale od lat nie byłem na treningu. I może trochę polskie środowisko - ale to też kilka imprez w roku, nie więcej. Znajomych czy przyjaciół paru mam, ale też dawno ich nie widziałem.
    5. Jak opuszczę to miasto, to pewnie go już nie zobaczę, nie mam tu rodziny ani nikogo do kogo bym specjalnie przyjeżdżał.
    6. Trochę szkoda, bo lubię to miasto.
    7. Mam jakieś problemy z żołądkiem, nigdy przedtem nie miałem.
    8. Moje życie jest puste. Mam jakieś zainteresowania, ale... o co w tym wszystkim chodzi, wokół czego się to kręci?
    9. Za bardzo się martwię, wszystkim.
    10. Tracę straszne ilości czasu w internecie, a cały stos książek na stole czeka na przeczytanie. Niedawno byłem w księgarni przy okazji prezentów świątecznych i znowu coś sobie kupiłem.
  • regina-falangi 03.04.16, 10:49
    01. Pogoda piękna ale jakoś mnie to nie cieszy
    02. Nie jestem tym samym człowiekiem co jeszcze 2 lata temu, dziwne bo w sumie nic się w tym czasie nie zdarzyło
    03. A może to dlatego, że się właśnie nie zdarzyło
    04. Byłam sceptycznie nastawiona do książek w wersji e-book ale kupiłam niedawno czytnik i przepadłam. Genialna sprawa. Chociaż moich ulubionych autorów nadal kupuje w papierze
    05. Wszyscy mają swoje sprawy, dzieci, facetów, itp a ja mam taką cholerną ochotę wybrać się gdzieś w góry ale sama się boję. I tak kisnę w tym domu.
    06. Ponoć ludzie potrzebują dotyku drugiej osoby, mi tego tak strasznie brak
    07. Nie wiem co mi się stało, z osoby wesołej i pełnej życia stałam się smutna, szara i zmęczona
    08. Nie mam komu o tym powiedzieć bo nie chcę innych męczyć moimi problemami. W dalszym ciągu więc udaję śmieszkę przed ludźmi a w domu płaczę wieczorami.
    09. To wszystko jest strasznie męczące
    10. Ludzie zacznijcie doceniać co macie, swoich partnerów, swoje dzieci to, że macie się do kogo wieczorem odezwać, przytulić. Bo to jest życie a nie ta kasa za którą dzień w dzień gonicie.

Miłego tego pięknego dnia Wam życzę!

--
  • Gość: Wiosna IP: *.w90-35.abo.wanadoo.fr 16.04.16, 21:48
    1.W kalendarzu wiosna, w realu faceci budza sie z z zimowego snu i zaczynaja sie zaczepki.
    2. Zyje w stresie od listopada.
    3. Moja przyjaciolka przezyla atak jakiejs sily nieczystej w nocy o polnocy.
    4. Znalazlam swietnego bloga i wlasnie go przekopuje od poczatku.
    5. Jestem stonowanym latem.
    6. Mam telefon z klawiatura,bedzie mi bardzo przykro sie z nim rozstac.
    7. Jutro zrobie na deser truskawki z mascarpone.
    8. Ogladalam "Room" dwa razy i jestem pod ogromnym wrazeniem.
    9. Musimy sie przeprowadzic do czerwca, a znalezienie mieszkania jest tu trudne.
    10. Marzy mi sie wyjazd do jakiejs gluszy nad woda, gdzie nie bedzie dzikich tlumow, tylko piekna przyroda i dobre jedzonko.
  • Gość: silgig IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.16, 23:22
    1. Wiosna...wszystko kwitnie, pachnie, a nad ranem budzą się ptaki. Najbardziej romantyczna pora roku, dużo bardziej niż lato...
    2.Zauroczyłam się kimś kogo w sumie znam od paru lat, choć w zasadzie przelotnie. Sprawił to jeden wieczór i przypuszczam, że na tym stanie ale wiecie..półmrok, sentymentalny hicior z lat 80-tych wyśpiewywany po angielsku, wirujące pary, magia miejsca i odkrywasz, że on świetnie tańczy i jest całkiem do rzeczy.
    3.Nic z tego raczej nie będzie ale miło. Zapomniałam, że jestem skłonna do takich porywów.
    4.Ostatnio czytałam o genezie powstania bursztynu, niezwykłe, że ileś milionów lat temu rósł sobie gdzieś hen daleko las... a my się przejmujemy kryzysami i innymi takimi.
    5.nie lubię korporacji, idea siedzenia przy biurku i klepania bezsensownych rzeczy mnie przeraża. Nie żebym sama tego nie robiła.
    6. nie rozumiem współczesnej architektury, wielkie szklane budynki górujące nad miastem, które zarówno w środku jak na zewnątrz są zimne i odpychające.
    7.żal mi Reginy, przytulam wirtualnie.
    8. muszę iść do lekarza..boję się:(. Tyle się teraz słyszy o chorobach.
    9. ludzie mnie męczą ale myślę, że ma to związek z pkt 5.
    10. Zastanawiam się nad pkt 2 ale chyba nic z tego. Magia chwili...chyba.
  • Gość: mia IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 20.04.16, 12:36
    1. Zapisałam się na psychoterapię
    2. Mam ładnego męża :-)
    3. Muszę iść zaraz do sklepu i ugotować obiad
    4. Ale nadal siedzę w piżamie
    5. Mam problemy z koncentracją. Chyba od zawsze
    6. Nie mam żadnego hobby, za dużo czasu spędzam na fb :-(
    7. Mam straszne wahania nastroju, od euforii po straszne smutki. Mam nadzieję że to nie depresja
    8. Uogólniając jestem szczęśliwym człowiekiem :-)
    9. Mam fajną siostrę, ale mieszkamy daleko od siebie
    10. nie wiem co zrobić na obiad :-)
  • Gość: napisze_dzis IP: *.dynamic.chello.pl 23.04.16, 23:09
    1. Odkąd odkryłam ten wątek, zawsze sprawdzam, czy ktoś się nie dopisał. Ciekawa jestem, czy autor wątku często sprawdza?
    2. Pojadę na (krótką) majówkę i bardzo się na to cieszę!
    3. Piję czerwone wino.
    4. Mam już trochę lat, ale wciąż wydaje mi się, że nie jestem wystarczająco dojrzała psychicznie...
    5.... chociaż uchodzę za osobę solidną i poukładaną.
    6. Męczy mnie to, ze nie wiem jaka jestem.
    7. Miałam w pracy sytuację, o której nie mogę nikomu powiedzieć.
    8. Nigdy się nie nudzę.
    9. Chciałabym umieć dobrze matematykę, może kiedyś wezmę jakieś lekcje?
    10. Już dawno nie jechałam pociągiem.
  • wredna.zmija 02.05.16, 21:28
    1. Tez lubię ten wątek, często sprawdzam.
    2. Może nadal jestem ciekawa ludzi ? dziwne.
    3. Bo lubię ludzi ale tylko trochę i tylko czasem.
    4. Mam muzyczny wieczór. Tylko ja, słuchawki i You Tube.
    5. 20 lat temu miałam maturę :) ale cieszę się, że nie mam znowu 19 lat.
    6. Nie mam żalu do nikogo.
    7. A ja jestem prawdziwą jesienią, doszłam tego niedawno, ku swojemu zdumieniu.
    8. Ostatnio lubię granatowy, taka moja czerń bo w czarnym to wyglądam jak śmierć na chorągwi.
    9. A nastrój mam czarny. No to noszę.
    10. Granatowy.

--
  • Gość: gracka IP: *.dynamic-ra-12.vectranet.pl 03.05.16, 00:51
    1. Od 2 dni ból kręgosłupa mnie zniewala fizycznie i psychicznie
    2. Chyba bardziej psychicznie- bo z fizycznością sobie radzę "jęcząc po cichu". A psychicznie natychmiast poczułam się staro, niesprawnie...
    3. Domowa pizza znów wyszła znakomicie
    4. Chciałabym znów (po latach) zobaczyć Kraków i Warszawę
    5. Liczę dni do wyjazdu na zlot motorowy w lipcu- nie jeżdżę na motorze, ale jeżdżę na ten jeden zlot
    6. Nie wiem jak można żyć bez muzyki. Nie można przecież...
    7. Mam dzieci w wieku ponad nastoletnim. Mieszkamy razem. I mamy fajny, żywy kontakt. I cieszę się z tego, ale tęsknię za ich latami dziecięcymi...
    8. Bo. Bo do życia jest mi potrzebna pewność, że jestem potrzebna.
    9. Wyjściem jest wolontariat - i komuś się przydam i poczuję się "spełniona"
    10. Wbrew pozorom (patrz punkt 1-9) jestem bardzo zamknięta w sobie. Nawet TU wewnętrzna cenzura działa... :)
  • hrusovsky 13.05.16, 08:47
    1. Uwielbiam jaskółki. W tym roku trochę się spóźniły, ale wybaczyłem im to. Lubię dźwięki jakie wydają i to, że są monogamiczne.

2. Planuję wynieść kiedyś z kościoła opłatek komunijny. Włożę go do staraj biblii, takiej z początju XX wieku. Będę ciekawy czy zamieni się w mięso.

3. Nauczyłem 10-lenia córkę czytać tabliczki orientacyjne dla wodociągów. Bez problemu potrafi zlokalizować gdzie są domowe przyłącza wody, zasuwy i hydranty.

4. Umiem odróżniać takty w muzyce. Nikt mi jednak nie potrafi wytłumaczyć dlaczego np. walc (walczyk) to 3/4. Przecież to leci" um-ta-ta, um-ta-ta... Gdzie te cztery do jasnej cholery?

5. Syn zaczyna mi się buntować. Taki okres dojrzewania. Staram się nie dawać wciągać w niepotrzebne konflikty. Rośnie młody samiec alfa.

6. Drażni mnie patetyczne uwielbienie tzw. żołnierzy wyklętych. Wg mnie to była kwestia przypadku, szczęścia, niepowodzenia, czy ktoś trafił do berlingowców, AK, wehrmachtu, oflagu, czy lasu.

7. Chciałbym, żeby na jeden dzień padły wszystkie komórki. Z początku nastąpiłby wielki chaos i panika, ale później przez chwilę byłoby jak kiedyś.

8. Doszły mnie słuchy, że UFO w Emilcinie to mistyfikacja. Pamiętam fajny komiks z tą historią.

9. Jeszcze 6 godzin. Potem ogarnąć dom i się gościmy przez weekend. A potem wypłukany organizm i stany lękowe. Coś za coś.

10. Zjadłbym teraz frytki i kurczaka. Nie pamięta, kiedy ostatnio miałem przyjemność.
  • furtive_kitten 19.06.16, 22:08
    1. Obejrzalam wreszcie 'Antychrysta' (L. von Trier). Bolalo.
    2. Teraz ogladam 'Krolestwo' (j.w.) w wersji oryginalnej, z wloskimi podpisami. Fajny dysonans.
    3. Zarcie tabletek antykoncepcyjnych bez przerwy nie ma sensu.
    4. Znalazlam fajny blog o macierzynstwie (!) - krystynoniedenerwujmatki.pl
    5. I bardzo, bardzo akuratny miniserial www.youtube.com/watch?v=A-lnKHaYoJ8
    6. Spalilam sobie wlosy rozjasniaczem, ale i tak wygladaja lepiej niz normalnie.
    7. Za 3 tygodnie wakacje - i ciezka harowka zeby dobrze sie bawic.
    8. Mam depresyjno-maniakalne wahania nastroju bez widocznego powodu.
    9. Lubie ostatnio Sia www.youtube.com/watch?v=2vjPBrBU-TM i nie mam zamiaru sie z tego tlumaczyc.
    10. Co za chaos..

--
    icanhascheezburger.com/
  • Gość: joa IP: 2.50.155.* 18.07.16, 07:10
    1. Wpisywalam sie tu juz baaardzo dawno temu. Od tego czasu zycie mi sie przewrocilo o 180 stopni. Ze dwa razy. Nigdy nie mow nigdy.
    2. Mieszkam w srodku pustyni, ale wilgotnosc powietrza blizsza tu jest lasom tropikalnym.
    3. Cos co myslalam, ze bedzie juz na zawsze skonczylo sie. Cos, co mialo byc na chwile wyglada, ze moze byc tym na zawsze.
    4. Nie lubie kawy ze starbucks'a, a pije ja prawie codziennie - z lenistwa.
    5. Znow bede sie przeprowadzac.
    6. Uwielbiam i nienawidze jednoczesnie sie przeprowadzac.
    7. Moglaybm jesc hummus na sniadanie, obiad i kolacje.
    8. Wpisywanie 10 przypadkowych faktow jest dziwnie relaksujace.
    9. Chcialabym poznac cale mnostwo ludzi z tego forum po przeczytaniu ich faktow.
    10. Do wszystkich smutnych z tego watku - usmiechnijcie sie, zawsze moze byc gorzej :) do wszystkich szczesliwych - tak trzymac! Do wszystkich marudzacych - czas wziac sie w garsc! :)

• furtive_kitten 02.07.16, 23:14
    P.S.: 11. Cos bardzo slicznego: www.youtube.com/watch?v=1b5IufrR880
  • Gość: Marek IP: *.hsi09.unitymediagroup.de 24.07.16, 04:25
    1. Siostra ma coś z żołądkiem, ja też, ja już od dłuższego czasu... mam nadzieję że jej szybciej przejdzie.
    2. I kamienie w woreczku żółciowym miałem (nieszczęścia chodzą parami)
    3. Nie należy ignorować bólu w górnej części brzucha, tam jest wątroba, trzustka, woreczek żółciowy, wszystko to trzeba jak najszybciej leczyć jeżeli coś się dzieje.
    4. Do szpitala należy zabrać następujące rzeczy:
    - zapas majtek (skarpetek nie trzeba, i tak cały czas leżysz w łóżku),
    - zapas koszulek,
    - kapcie,
    - spodnie od dresu (do chodzenia po oddziale),
    - coś do czytania,
    - komórkę z apką do radia, ładowarkę i słuchawki (człowiek może nie mieć ochoty wstać i czytać, a spać cały czas też się nie da),
    - szczoteczkę + pastę do zębów, maszynkę do golenia itd. Ręcznik można w razie czego dostać od szpitala, żel pod prysznic też jest
    (no i dowód ubezpieczenia, ale to chyba oczywiste)
    5. Dobrze jest mieć z czego schudnąć, bo może sie okazać że nie wolno nic jeść przez 3 dni.
    6. Zmieniłem dietę ze względów zdrowotnych, powinienem to zrobić wcześniej, brakowało mi nie wiem czego, witamin czy minerałów, w każdym razie znowu budzę sie rano z erekcją (a myślałem że w moim wieku już po prostu tak nie ma).
    7. Mam przed sobą przeprowadzkę, a nie zacząłem jeszcze nic robić, ani mieszkania szukać ani sprzątać tu.
    8. Muszę powyrzucać mnóstwo rzeczy które się nazbierały, stare gazety, starą przetartą odzież itp.
    9. Nie wiem czy i kiedy w tym roku pojadę na urlop, czas mi się kurczy (w razie czego zimą),
    10. znowu chodzę strasznie późno spać.
  • regina-falangi 24.07.16, 20:27
    01. Nie wiem jak przeżyje ten tydzień
    02. Za tydzień zaczynam 2-tygodniowy urlop, normalnie już przebieram nogami. Ja chce już.
    03. Będziemy zwiedzać Bośnię i Chorwację.
    04. Pany Majstry obiecały, że skończą mi remont do piątku, jeśli tak się nie stanie to będę delikatnie mówiąc w d...ie :)
    05. Porwałam się na duży remont w domu, włożyłam w to całe oszczędności a i tak na meble mnie stać nie będzie :(
    06. Ostatnio miałam tyle zajęć, że nie miałam czasu myśleć o głupotach.
    07. W ogóle nie mam pojęcia co spakować na te wczasy, najchętniej wzięłabym cały dom ze sobą :)
    08. W Dubrowniku muszę koniecznie odszukać plenery z Gry o Tron
    09. Boję się zamachów, to co teraz dzieje się w Europie mnie przeraża
    10. Piszcie częściej :)

www.youtube.com/watch?v=WlBiLNN1NhQ&feature=share

HOUK!

--
  • Gość: jakiśktoś IP: *.net.voice-net.pl 26.07.16, 11:34
    1. Siedzę w pracy od ósmej i przeglądam w większości internet. Chciałbym pracować fizycznie.
    2. Jest gorąco i marzy mi się położyć do łóżka i zasnąć. Mam w pracy 28*C, przy 70% wilgotności.
    3. Pokłóciłem się z żoną przedwczoraj. Wczoraj przeprosiliśmy się w łóżku.
    4. Tęsknię za dziećmi, które są na wakacjach. Ale mamy więcej swobody bez nich.
    5. Chciałbym założyć własną firmę i nie zarabiać więcej niż teraz zarabiam.
    6. Myślimy z żoną o wyjeździe z Polski. Obecnie jesteśmy na poszukiwaniu odpowiedniego miejsca na Ziemi dla naszej rodziny.
    7. Ale nie mamy kasy na wyjazd, gdyż wydajemy wszystko co zarobimy na bieżąco. Trochę zbyt rozrzutnie żyjemy.
    8. Nie lubię piwa, ale jak jest gorąco to je piję. Lubię gorące wieczory przy karafce z czerwonym wytrawnym i lekkim winem.
    9. Nie lubię męskich wypraw, ale jak już na nich jestem to je lubię.
    10. Moim największym marzeniem jest to, żeby moje dzieci potrafiły same poradzić sobie w każdej sytuacji. I żeby omijały je ogromne nieszczęścia. Chciałbym po śmierci móc je jakoś wspierać i chronić.
  • Gość: Aomame IP: *.adsl.inetia.pl 29.07.16, 19:49
    1. ?Wołając? windę na poziomie 0 nigdy nie wiem czy nadusić strzałkę ?w górę? czy ?w dół?. Ja chcę do góry, jednak winda musi zjechać na dół. To i dylemat; strzałka w górę, czy na dół? Kiedy jestem na innych poziomach, problem jest poważniejszy.
    2. Niebawem 40-tka, a mnie to nie przeraża. Tak dobrze jak obecnie, nie czułam się ze sobą nigdy wcześniej.
    3. ?Przyjmij brak? piosenką półrocza.
    4. Meksyk. Tam chcę wrócić.
    5. Zabrzmi to pewnie śmiesznie; zakochał się we mnie 70-letni milioner. Milioner w walucie EUR.
    6. Zjaw się polski Waldemarku, Marku, Arku, Ku, Ku-Ku.
    7. Jutro na rodzinnym ślubie mam zamiar powalić swoim wyglądem na wątłe łopaty wujków Ryśków, Zdzisków, wspaniałych wielkopolskich Miśków. Intelekt ich nie powali, to może czerwone usta i paznokcie?
    8. Od wczoraj noszę w torebce gaz pieprzowy.
    9. Znowu wyjeżdżam służbowo do Niemiec. Zjem dönera, wypiję weizena ? to raduje.
    10. Niech ktoś, coś, przekona mnie, że warto zamieszkać na stałe w Niemczech, w Hannoverze albo u ojro milionera na terenie Bawarii.

Trzymajcie się ciepło wszyscy czytający. To nie moje ale ku pamięci; ?Pielęgnujcie przypadkową życzliwość i piękne czyny?.
    Szczególne pozdrowienia dla Reginy i Marka.
  • davinci7974 30.07.16, 22:50
    1. Lubię czytać Wasze posty, to ciekawe - takie podglądanie innych :)
    2. Oglądałam ostatnio film "Sekret jej oczu", ciekawy, polecam
    3. Jestem od kilku dni na poście uzdrawiającym dr Dąbrowskiej, jest to post owocowo- warzywny, regeneruje, odmładza, uspokaja, poprawia witalność i płodność, działa antynowotworowo ...ufff
    4. Póki co, mogę stwierdzić ze rzeczywisćie lepiej się czuję, i mam taki spokój duszy ....dziwne uczucie
    5.Ale nie mam spokoju ciała - libido mi skoczyło (to pewnie tez przez post :D)
    6. Byłam we Francji (Lyonie), kiedy był zamach w Nicei - do tej pory na samą myśl, że to mogło zdarzyc się w kazdym innym mieście mam ciary
    7. Francuzi to baaardzo mili i kulturalni ludzie
    8. Kuchnia francuska zaś nie ma sobie równych ...mhm ...jakie to było pyszne :P
    9. Nie chcę się zakochiwać, bo to uzależnia ...chociaż może bym i chciała ? hmm
    10. Jestem szczęśliwym i spełnionym człowiekiem, czego i Wam życzę :D
  • Gość: Wiosna w Paryzu IP: *.w86-247.abo.wanadoo.fr 27.08.16, 16:09
    1.Spedzilam wspanialy miesiac wakacji w naszym pieknym, goscinnym i bezpiecznym kraju, gdzie jest wolnosc slowa (tak, tak, tak uwazam) i goscinni ludzie,nie mowiac o cudnej przyrodzie, i brak poprawnosci politycznej - Polsko, kocham Cie <3.

2.Od kilku dni temperatury dochodza do 37 stopni, mozna sie ugotowac zywcem, i pomyslec ze do zeszlego roku lubilam upaly.

3. Jestesmy w trakcie urzadzania mieszkania po przeprowadzce,dobrze, ze mamy nieduzo rzeczy wiec dosc szybko poszlo.

4.Marzy mi sie wyjazd do Portuglii lub na Islandie.

5. Gdy jestem zestresowana nuce sobie pod nosem "Forever young" lub "I like Chopin, jakos mnie to uspokaja.

6.Podziwiam osoby z widoczna nadwaga, ktore cwicza lub biegaja publicznie, mysle ze wymaga to wiele odwagi i pokonania strachu przed krytyka.

7.Jestem dosc apodyktyczna i zasadnicza dla mojego narzeczonego.

8.Musze znalezc jakas prace, a nie chce mi sie ze hej!

9. Nie farbuje wlosow od kwietnia,wzmacniam wlosy i tak paraduje z wielkim odrostem udajac, ze to modne teraz ombre ^^

10. Tesknie za psem w domu

• regina-falangi 11.09.16, 17:41
    1. Lubie wrzesień bo przynosi mi urodzinowe prezenty :)
    2. Jest ktoś kto już dobrych dziesięć lat się we mnie podkochuje a ja już przeszło te 10 lat odmawiam.
    3. Mogę na niego liczyć, mogę poprosić o pomoc ale choćbym bardzo chciała to nie mogę się zmusić do niczego więcej. A wiem, że on na to liczy.
    4. Spędzamy ostatnio więcej czasu razem i próbowałam się przełamać i nie mogłam.
    5. Mogłabym mieć się do kogo przytulić, ale to nie byłoby uczciwe.
    6. Prawie ukończyłam remont, mam piękne dwa pokoiki urządzone dokładnie tak jak chciałam. nie mogę się na nie napatrzeć.
    7. W pracy na widok jednej osoby pałam rządzą mordu. Czuję, że byłabym skłonna użyć przemocy w stosunku do tej osoby i to mnie przeraża.
    8. Jest jedna osoba na widok której szybciej bije mi serce i kolana miękną, no ale ja to ja i tak se będę wzdychać do us.anej śmierci.
    9. Freddie Mercury obchodził urodziny w ten dzień co ja.
    10. PERFEKCJA www.youtube.com/watch?v=fJ9rUzIMcZQ

Pozdrawiam.

Piszcie częściej! :)

--
  • wredna.zmija 17.09.16, 18:22
    1. Kupowanie łóżka to jest jakiś dramat... Wszystko badziewne takie...
    2. Boję się wojny. Jakże krótką ludzie mają pamięć...
    3. Dziecko mnie męczy o psa. Albo inne zwierzątko. Ma być takie żeby kupy nie robiło :D
    4. Pogoda się skiepściła. A takie piękne lato tej jesieni było...
    5. Powinnam pić więcej wody.
    6. Kupiłabym sobie nowe cienie. Może jakieś fiolety ... podkreślą zieloną tęczówkę.
    7. Oczywiście siedzę i słucham muzyki.
    8. Mam dużo za uszami, chociaż uszy to mam nieduże ;)
    9. Pranie robię, czerwone się pierze.
    10 Dobrze mi w czerwieni.

--
  • Gość: Gościówa IP: *.skybroadband.com 14.11.16, 11:38
    1) Będzie 4 lata odkąd jesteśmy razem.
    2) Mamy swoje lata.
    3) Nasze małżeństwo jest chyba raczej z rozsądku niż miłości - przynajmniej z jego strony. Ja go kocham bardziej niż mu się wydaje.
    4) Ale dogadujemy się i żyjemy w harmonii. To jest piękne i doceniam to każdego dnia.
    5) Jesteśmy małżeństwem o tradycyjnym (staroświeckim?) podziale ról. Wierzę w odwieczny porządek świata.
    6) W tygodniu nie spędzamy ze sobą zbyt wiele czasu ze względu na pracę.
    7) W weekendy odpoczywamy w zależności od pogody - teraz raczej przed tv, oglądamy filmy i mecze wszelakie. To nas łączy.
    8) W sobotę rzadko sprzątam - odpoczywamy razem, bo praca jest wykonywana w ciągu tygodnia.
    9) W niedzielę chodzimy do kościoła a potem gramy w backgammona.
    10) Uważam, że wielu ludzi szuka nieistniejących idealnych partnerów. Wybierają kogoś najbardziej zbliżonego do ideału, ale nie potrafią zaakceptować niedociągnięć i wad, a to powoduje, że nie są w stanie na dłuższą metę ze sobą żyć na co dzień.
  • theresawilliam 14.11.16, 19:41
    Witam, jestem Theresa Williams Po bycia w relacji z Anderson od lat, on ze mną zerwał, zrobiłem wszystko, co możliwe, aby sprowadzić go z powrotem, ale wszystko było na próżno, chciałem go z powrotem tyle z powodu miłości, jaką mam dla niego, Błagałam go ze wszystkiego, zrobiłem obietnic, ale on odmówił. Wyjaśniłem mój problem do mojego przyjaciela i zasugerowała, że ​​powinien raczej zwrócić się do rzucającego czar, który mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, aby sprowadzić go z powrotem, ale jestem typem, który nie wierzy w zaklęcia, nie miałem wyboru, niż go, staram wysłane rzucającego czar, a on powiedział mi, nie było problemu, że wszystko będzie w porządku, zanim trzy dni, że mój ex wróci do mnie trzy dni wcześniej, rzucił zaklęcie i zaskakująco na drugi dzień, to było około 4pm. Mój ex zadzwonił do mnie, byłem tak zaskoczony, odpowiedziałem na wezwanie, a wszystko, co powiedział, że był bardzo przepraszam za wszystko, co się stało, że chciał, abym wróciła do niego, że mnie kocha tak bardzo. Byłem tak szczęśliwy, i udał się do niego tak właśnie zaczęliśmy żyć razem szczęśliwie ponownie. Od tego czasu, mam obietnicę, że każdy wiem, że mają problem z relacjami, chciałbym być pomocne dla takiej osoby odnosząc go do jedynego prawdziwego i potężnego zaklęcia maga, który pomógł mi z moim problemem. e-mail: drogunduspellcaster@gmail.com~~V możesz wysłać go jeśli trzeba go o pomoc w związku lub w każdym innym przypadku.

1) Zaklęcia miłosne
    2) Między Czary Miłość
    3) czary rozwodowe
    4) Czary Ślub
    5) Zaklęcie wiążące.
    6) Czary rozpadzie
    7) Banish przeszłą Lover
    8.) Chcesz być promowane w biurze
    9) chcą zadowolić swojego kochanka
    Skontaktuj to wielki człowiek, jeśli masz jakikolwiek problem dotyczący trwałego rozwiązania
    przez drogunduspellcaster@gmail.com
  • Gość: b IP: *.dynamic.chello.pl 17.11.16, 21:50
    1. Kiedyś byłam bardzo chaotyczna, niczego nie planowałam, ale jakoś udawało mi się realizować różne rzeczy siłą rozpędu.
    2. Od ok. 10 lat planuję sobie, albo raczej projektuję, różne cele i dążę do nich jak taran.To mnie niesamowicie nakręca do życia.
    3. Postanowiłam wyjść drugi raz za mąż, więc w moim kalendarzu pojawił się cel. ...tylko męża jeszcze nie poznałam.
    4. Żeby potrenować poznawanie założyłam sobie konto na portalu randkowym.
    5. Byłam na razie na jednej randce z internetu, wystroiłam się jak stróż w boże ciało, a naprzeciwko mnie stanął kloszard. Po 5 minutach uciekłam. Gość nadal do mnie pisze, mimo, że nie odpowiadam.
    6. Okropnie się wstydzę tych sytuacji, mojego nowego celu i w ogóle, że mam takie potrzeby...
    7. Opowiedziałam to wszystko mojej przyjaciółce, ale ona jest szczęśliwą mężatką - najedzony głodnego nie zrozumie...
    8. Zastanawiam się, czy takie rzeczy da się zaplanować i zrealizować. Jak na razie nie mam innego pomysłu.
    9. Nie rozumiem sprzeczności we mnie. Z jednej strony jestem jak wariatka, potrafię bez namysłu robić szalone rzeczy, a z drugiej uwielbiam mieć cel i do niego konsekwentnie dążyć.
    10. Niekiedy miewam przeczucie, ze 'on' już zbliża się do mnie, że to kwestia czasu, by po chwili rozpaczać, ze już pewnie do końca świata będę sama. O dżizas, niech to się skończy!
  • Gość: i_co_teraz IP: *.dynamic.chello.pl 17.11.16, 23:19

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka