Dodaj do ulubionych

10 przypadkowych faktów dot. Ciebie

• Gość: gingerlady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.11, 18:06
    wpisuję się po raz drugi, lubię ten wątek :)

1. W święta przeszłam pierwszy raz w życiu atak rwy kulszowej (mam 23 lata :() i takiego bólu ogromnego nie czułam od dawna, koszmar.
    2. Kupiłam w CCC buty za 200 zł, a przechodząc tydzień później zobaczyłam, że przecenili je na 89 zł :/
    3. robiłam dokładne i kompleksowe badania krwi, i okazało się, że jestem zdrowa jak koń, tylko cukru we krwi poniżej normy, i to by się zgadzało, bo nie jestem słodka z natury.
    4. na studiach zbliża się sesja, co nie poprawia mi humoru :(
    5. Mężczyzna w którym jestem zakochana dzwoni do mnie tylko jak się upije, i to chyba nie jest dobry znak.
    6. Dzięki diecie i siłowni schudłam 10 kilogramów, i Ci którzy wcześniej docinali mi, że jestem "pączek" teraz mówią mi, że za chudo i nie ładnie. Jakby się człowiek nie starał, to i tak nie dogodzi :/
    7. nie mogę znaleźć od miesięcy zapachu perfum w którym mogłabym się zakochać. Teraz używam Vivienne Westwood, ale to nie jest to.
    8. Tęsknię za moim byłym facetem, którego już w życiu nie zobaczę. Był okropnym egoistą, ale drugiej tak inteligentnej bestii to już w życiu chyba nie spotkam.
    9. Chciałabym pojechać do babci do Piły na śliwki w occie i drożdżówkę, ale nie mam jak i kiedy :(
    10. Smutny dzień dziś mam :(

• readione 11.01.11, 23:49
    1. Od pięciu dni bez przerwy zastanawiam się czy rozpoczynanie czegokolwiek więcej z najlepszym kumplem ma przyszłość.
    2. Bo on jest sam i ja jestem sama, ale tak bardzo boję się co z nami będzie, jeśli nic z tego nie wyjdzie.
    3. Zrobiłam kurs na prawo jazdy 3 lata temu, ale po 3 niezdanym egzaminie stwierdziłam że muszę do tego dojrzeć i jakoś jeszcze nie dojrzałam.
    4. Nie cierpię gdy ktoś obcy patrzy mi do garnków kiedy gotuję.
    5. Lubię chodzić do kościoła, lubię jak tam pachnie.
    6. Moja promotorka wygląda i pachnie jak piosenkarka z nocnego klubu w latach 20, w Nowym Orleanie.
    7. Lubię kształt swoich paznokci.
    8. Nie cierpię facetów którzy kleją się do mnie na drugiej randce, szczególnie przy ludziach i szczególnie jeśli przy tym strasznie głośno mówią, szczególnie w tramwaju.
    9. Lubię zbierać agrest.
    10. Lubię głośno śpiewać jak jestem sama w domu. I naprawdę dobrze to robię.
  • hrusovsky 12.01.11, 08:19
    > 6. Moja promotorka wygląda i pachnie jak piosenkarka z nocnego klubu w latach 20,
    > w Nowym Orleanie.

Skąd wiesz jak pachniały piosenkarki z nocnych klubów w latach 20-tych, w Nowym Orleanie?
  • readione 12.01.11, 13:26
    pachnie papierosami.. masz rację, to tylko podejrzenia;)
  • hrusovsky 12.01.11, 14:05
    Ale mimo wszystko bardzo ciekawe skojarzenie. Spodobało mi się ;)
    Właściwie to zaciekawiły mnie wszystkie z 20 podanych przypadkowych cech, ta z Nowym Orleanem szczególnie :)
  • Gość: T. IP: *.home.aster.pl 12.01.11, 22:29
    > 1. Od pięciu dni bez przerwy zastanawiam się czy rozpoczynanie czegokolwiek wię
    > cej z najlepszym kumplem ma przyszłość.
    > 2. Bo on jest sam i ja jestem sama, ale tak bardzo boję się co z nami będzie, j
    > eśli nic z tego nie wyjdzie.

Nie napiszę żebyś tego nie robiła, ale wcale nie dziwię się dylematom. Ja się zdecydowałem i skończyło się to okropnie. Nie wyszło, straciłem i miłość i przyjaźń. A że z różnych względów widuję ją bardzo często sytuacja jest patowa. Strasznie mnie to gryzie.
  • readione 13.01.11, 23:24
    Może chociaż znasz kogoś, komu w ten sposób wyszło.. Tyle się mówi o ludziach którzy wieki się przyjaźnili, a potem hop i wielkie rzeczy..

11. Kiedy nie wiem co zrobić, upijam się wieczorami i bardzo głośno słucham wszystkiego co znajdę tagami "sad song love" na youtube.
    prze-żałosny-zwyczaj!
  • Gość: T. IP: *.home.aster.pl 16.01.11, 00:13
    Tak ,mówi się... Niestety nie znam nikogo takiego. Może ci, którym się udało nie zaczynali od takiej całkiem "bezinteresownej" przyjaźni - i to od razu było coś więcej... A powrotu już nie ma. Pomyśl jak byś się z tym czuła. Nie życzę takiego stanu najgorszemu wrogowi.

Ale może Ty będziesz pierwsza. Szczerze życzę!

• Gość: a. IP: 46.112.22.* 16.01.11, 20:39
    > 1. Od pięciu dni bez przerwy zastanawiam się czy rozpoczynanie czegokolwiek wię
    > cej z najlepszym kumplem ma przyszłość.
    > 2. Bo on jest sam i ja jestem sama, ale tak bardzo boję się co z nami będzie, j
    > eśli nic z tego nie wyjdzie.

>Nie napiszę żebyś tego nie robiła, ale wcale nie dziwię się dylematom. Ja się zdecydowałem i >skończyło się to okropnie. Nie wyszło, straciłem i miłość i przyjaźń. A że z różnych względów >widuję ją bardzo często sytuacja jest patowa. Strasznie mnie to gryzie.

A ja się nie zdecydowałam, kiedy byłam w takiej sytuacji, i do dzisiaj nie mogę sobie tego wybaczyć, a minęło już ponad 5 lat.
  • hrusovsky 13.01.11, 07:59
    1. Deklaruję niepolską narodowość ale mam słabość do polskiej kultury, szczególnie literatury i kina.
    2. Raz dość nieprzyjemne okoliczności spowodowały, że wylądowałem na policyjnym dołku. Zdarzenie to mogę jednak zaliczyć do ulubionych "TOP 20" momentów swojego życia, które będę zawsze miło wspominał. Oczywiście nie same warunki i skutki całego zdarzenia, ale poznanie tzw. "marginesu" z celi. To jest lojalności, zasad i braku hipokryzji. Trzymajcie się chłopaki!
    3. Nie lubię TVNu, całej jej lini programowej i "misji" jaką przyjęła ta stacja w stosunku do telewidzów. Czasami myślę o sabotażu, czyli wprowadzeniu blokady w TV na kanały dyrektora Edwarda. Z drugiej strony tłumaczę sobie, że taki już został wypracowany target i nic się nie zmieni. Może i dobrze, bo to tak jak w babce czy serniku, to masa pozwala unosić rodzynki...
    4. Na jednej z imprez podczas dyskusji o dietach i odchudzaniu założyłem się o to, że żaden problem schudnąć w przeciągu miesiąca 10 kg. Zakład wygrałem, mimo że przy moim wzroście i prawidłowej wadze nie było to łatwe.
    5. Wczoraj do późnej nocy oglądałem czeski film "Młode wino". Chciałbym w lato odwiedzić Morawy.
    6. Długo żyłem dewizą, że istotą życia jest rozwiązywanie problemów. Od nie tak dawna uświadomiłem sobie, że istotą życia jest jednak nieprzysparzanie sobie problemów.
    7. Jestem apolityczny. Właściwie to brzydzę się polską polityką. Biorę udział tylko w wyborach samorządowych. W parlamentarnych i prezydenckich właściwie też, ale w tym przypadku odbieram kartę do głosowania i z nią wychodzę. Wiem, że to świństwo wobec komisji obwodowej bo biedaki w momencie gdy im się ilości nie zgadzają to muszą wg protokołu chyba 3 razy przeliczyć wszystkie oddane karty co zmusza ich do przekiblowania nadgodzin. Muszę jednak przyznać, że w wynikach na internetowej stronie Państwowej Komisji Wyborczej w moim obwodzie zawsze brakuje jednej karty co świadczy o skrupulatności komisji. Wiem, że świnia jestem.
    8. Do pracy (prac) z własnej nieprzymuszonej woli chodzę pieszo. Dziennie przedeptuję ca.10 km. Sprawia mi to wielką przyjemność i mam gdzieś pospolite środki transportu.
    9. Również z własnej, nieprzymuszonej woli pozbyłem się telefonu komórkowego. W oczach znajomych jestem dziwakiem. Jedna koleżanka na prośbę argumentacji jej zdziwienia (ba! oburzenia) odpowiedziała, że dzisiaj nawet dzieci mają telefony. No cóż...
    10. Słucham ostatnio na MP3 dużo Ani Dąbrowskiej a w szczególności płyty "Ania Movie". Bitelsowskie "Strawberry fields" w jej wykonaniu "miażdży"...
  • Gość: dea IP: 79.110.197.* 13.01.11, 12:12
    1. na parapecie kwitną amarylisy i drzemie kot... o, właśnie zbudziła go przelatująca sroka... nie wiem, czy kotu podoba się ta zaokienna szaroburość, mi tak średnio.
    2. mam nowego laptoka. laptok miły i przyjazny, choć spację ma krótszą, niż jego poprzednik, przez co wciąż trafiam w Ctrl'a zamiast Alt'a i różne zaskakujące rzeczy się dzieją:-)
    3. uwielbiam patrzeć na śpiące istoty; w szczególności na M. i O. oraz kota W. na O. patrzę od czterech miesięcy i nie mogę się nadziwić, że taki cud natury powstał ze zmiksowania moich i M. genów... (cudny zwłaszcza, gdy tak słodko śpi, popiskując przez sen:-)
    4. marzę o domu z wielkim, starym ogrodem i balkonami na każdą stronę świata. i kuchni ze stołem z bielonego palisandru.
    5. z powodu braku powyższego wcale nie jestem mniej szczęśliwa, ale dobrze jest mieć takie marzenie.
    6. dostałam kosmiczny ekspres do kawy i cudną filiżankę do latte - niestety, na razie stoją sobie cicho w kąciku, czekając aż O. odłączy się od mlekociągu... a ja ratuję się inką:-)
    7. chcę już, by drzewa wyszły z zimowego marazmu, a leniwe popołudnia nad Rzeką nabrały rumieńców.
    8. od prawie dwóch lat nie czułam smaku MJ... chyba tęsknię za jej urokiem ;-)
    9. choinka wciąż ubrana, jeszcze dynda na niej kilka nie oskubanych 'michaszków'.
    10. tęsknię już za swoim Dzikim Wschodem... podobno Białystok jest najbardziej przyjaznym miastem do życia (to znaczy, ja to wiem, ale ostatnio potwierdziły to jakieś badania). kiedyś tam wrócę...
  • gupia_rzona 14.01.11, 11:14
    1. właśnie zmieniłam pracę i od dwóch tygodni nie mam konta mailowego, pracowniczego i siedzę na facebooku i forum
    2. mąż siedzi obok mnie i zaiwania :)
    3. muszę jechać po książkę toy story 3 dla chrześnicy
    4. zimno mi
    5. wkurza mnie sól wyłażąca z butów mimo ich wypastowania
    6. jestem uzależniona od zupek chińskich. Mam na nie ochotę rano i wieczorem. Jem prawie codziennie
    7. mimo że robię normalne obiady to i tak czasem wolę zupki cińskie zamiast!
    8. dobrze gotuję :D
    9. zepsuła mi się nowa komórka, którą mam od miesiąca
    10. mam ochotę zrobić coś kreatywnego, ale jestem na to dziś zbyt leniwa
    --
    >>> Gdyby kózka kwiecień plecień, to by ślimak ch... Ci w dupę <<<
  • regina-falangi 14.01.11, 17:32
    01. Świat mi się zawalił 2 miesiące temu i nic nie wraca do normalności....
    02. Jest chyba coraz gorzej...
    03. Skończyłam studia, nie mam pracy wszędzie mówią ze kryzys i ze przykro ale na razie nie ma przyjęć...
    04. po co mi to było, trzeba było zostać fryzjerką...
    05. Czasem mam takie myśli których sama się boję... gdyby nie moja mama, jej obecność i to że nie chcę żeby się do reszty załamała to nie wiem czy bym tu jeszcze była...
    06. Co będzie jak i ona odejdzie?
    07. Właśnie odczuwam co to prawdziwa samotność, kiedy nie ma się komu wyżalić, kiedy nie ma absolutnie nikogo komu można by zaufać i powiedzieć co mi doskwiera...
    08. Chyba mam początki depresji...
    09. Całymi dniami płaczę...
    10. nikomu by nie było zal gdyby mnie zabrakło...

"Bo szczęście to przelotny gość, przebłysk słonecznej pogody i dużo wie kto pojął, że szczęście to garść pełna wody..."
  • Gość: puderniczka IP: *.dynamic.chello.pl 14.01.11, 22:21
    Regina ściskam,miziam po pleckach i choć to nieprawdopodobne: zobaczysz jeszcze będzie normalnie:)
  • dona.a 14.01.11, 23:32
    regina-falangi napisała:

> 03. Skończyłam studia

Brawo! Dobry początek już jest:)

> 05. Czasem mam takie myśli których sama się boję... gdyby nie moja mama, jej o
    > becność i to że nie chcę żeby się do reszty załamała to nie wiem czy bym tu jes

Kiedyś miałam tak samo

> 06. Co będzie jak i ona odejdzie?

Odeszła, brak mi Jej, ale taka jest kolej rzeczy.

> 07. Właśnie odczuwam co to prawdziwa samotność, kiedy nie ma się komu wyżalić

Trochę się wyżaliłaś, na pewno wszyscy tutaj chcieliby Cię pocieszyć

> 10. nikomu by nie było zal gdyby mnie zabrakło...

Naprawdę miło Cię tu znowu widzieć:)
  • lucille.waters 15.01.11, 01:19
    1. Pisze pracę, a idzie mi to jak po grudzie
    2. Parę lat temu straciłam bliską osobę i od tamtej pory wisi nade mną świadomość nieuchronności końca mnie, moich bliskich. I wciąż nie potrafię przejść do porządku dziennego. Ten smutek ...
    3. Nawet chodziłam do psychologa, pomógł mi, wygrzebałam się, jakoś leci
    4. Mam artystyczną duszę i może ten smutek to racja mojego bytu?
    5. Boję się kolejnego łubudu
    6. Doświadczam od pewnego czasu pewnej zależności: im więcej realizacji pod pojęciem "układam sobie życie" tym bardziej grono koleżanek mi topnieje
    7. Tyle miałam tych koleżanek, a nie umiałam sobie wychować. przyjaźnie kobiece wydają mi się bardzo kruche
    8. Stwierdzam, że im młodszy rocznik, tym bardziej roszczeniowy, jakaś plaga czy co?
    9. Ogromna siła drzemie w mych nogach
    10. Uśmiecham się do Was wszystkich :) tak dla kontrastu
  • Gość: ja IP: *.83-64-87.adsl-dyn.isp.belgacom.be 15.01.11, 01:55
    1) Dziekuje za usmiechy ludzi ktorych nie znam

2) Uwielbiam spedzac czas na niepotrzebnych czynnosciach.Gram na fortepianie , gitarze, skrzypcach, robie na drutach i wyszywam, ucze sie gotowac.

3) Zaluje ze w dzisiejszych czasach zeby byc "kims" musze zrobic kariere, byc silna kobieta, miec wlasne mieszkanie i samochod.

4) Dbam o przyjaznie.

5) "marnuje" czas i pieniadze

6) Kazdy dzien mnie cieszy i nie ma w tym zadnej filozofii

7) Boli mnie lewa stopa od paru miesiecy , tak dziwnie w srodku.

8) Chyba polubilam jezyk francuski.Po 16 latach od pierwszego z nim kontaktu.

9) Nie mam jeszcze meza, ani dzieci, a wszyscy znajomi/ ome maja.

10) Pora spac.Dobrej nocy wszystkim:)
  • Gość: kotbezbutów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.11, 22:05
    1 nie potrafię zrozumieć dlaczego ludzie mają dzieci
    2 tzn świadomie decydują się zostać rodzicami
    3 a naprawdę bardzo się staram i ogólnie uchodzę za osobę o dużej empatii
    4 od jakiegoś czasu nie mówię o tym publicznie - w Polsce kobiecie nie wybacza się takiej wady jak w pkt 1
    5 jestem mężatką od wielu lat i jest cudownie;
    6 jeśli raz w roku nie pojadę w góry to czuje że tracę grunt pod nogami;
    7 codziennie z nadzieją spoglądam przez okno czekając na rozpoczęcie sezonu rowerowego....
    8 lubię swoją prace
    9 poza wycieczkami w góry nie cierpię podróżować,
    10 stan naszego ogródka spędza mi sen z powiek nawet zimą....
  • aramisek 16.01.11, 23:59
    1.-Jestem zalogowana... a co mi tam:)
    2.-Jem właśnie zupkę chińską, jest za ostra, za sycąca ,za tucząca o tej porze, ale huk.Właśnie skończyłam i nie zjadłam nawet połowy.uchhh
    3.-Jeżdżę na łyżwach, koleżanki z pracy wykupiły mi karnet wiedząc jak się w tym sporcie zakochałam.Wykupię też na przyszłe dwa miesiące.Chodzę na lodowisko codziennie i wszyscy mi się dziwią, że mi się chce.
    4.-Dziś poszłam z koleżanką i był niemiły incydent.Jeden koleś z grupy hokejowców ścigając się z kolegami potrącił moją koleżankę a ta przewróciła się na lód.Będzie miała siniaka jak sie patrzy.To nic, że się ścigają jak wariaci na lodowisku, przecież gdzieś muszą ćwiczyć, ale do cholery jasnej chociaż przepraszam jeden z drugim mógłby wykrztusić i pomóc wstać!
    5.-Ktoś nade mną napisał że źle i że deprecha. Ściskam.Nie daj się!
    6.-Czytam ten wątek od początku, uwielbiam Was czytać.
    7.-Dziś miałam dzień dla siebie. Poszłam na zakupy ciuchowe wcześniej się malując i lokując, miałam na sobie dżiny i golf. Niby nic, ale faceci pożerali a kobiety lustrowały. Zauważyłam, że bardzo mało było umalowanych, uczesanych.Dużo kobiet z tłuszczem na głowie, bez uśmiechu, w byle czym. Dziewczyny dbajcie o siebie! Nie dla facetów. Dla własnej wartości.Plecy wyprostowane, pierś do przodu i hajda ho!:)
    8.-Piszę mailowo z jakimś arabem. Chyba mnie pogięło.
    9.-Po długim związku czas na zmiany. Teraz będą krótkie i bardzo treściwe.(jak to Kominek napisał- do trzech miesięcy:))
    10.-Moje włosy mają piękny kolor. Uwielbiam je.Dobra dość samozachwytu.
    --
    -----
    Nie umiem kłamać.Bo niby po co?
  • Gość: Malpa w czerwonym IP: *.62-81.cust.bluewin.ch 18.01.11, 10:24
    1. Zauważyłem ze duża cześć wpisujacych się jest w trakcie pisania pracy magisterskiej. Ja rownież.
    2. Nie wiem co mam napisać, chociaż miałem ochotę.
    3. Wyczytałem gdzieś przepis na szarlotke, gdzie na początku przepisów się sam blat a potem kładzie się farsz i zapiekam ciasto z wierzchu. Wyprobowalem juz 2 razy i fajnie wyszło.
    4. Czuje ze jak chce to mogę. Świat stoi dla mnie otworem. Niestety żądło mam ochotę się starać i przez to nie wiele w życiu zmieniam i mam wyrzuty sumienia z tego powodu.
    5. Wręcz nałogowo czytam wiadomości na portalach internetowych. Jestem zawiedziony jeśli nic niesamowitego się nie wydarzyło.
    6. Lubię biała herbatę. Czarnej nie piłem od lat. Kakao z gorącego mleka nienawidzę ze względu na obrzydliwy kożuch.
    7. Nigdy nie mogłem nauczyć się pluć i gwizdać na palcach. Zazdrościłem tym co umieli.
    8. Na pierwsza komunię dostałem BMX
    9. Myślałem przez długie lata ze ESC czyta się eskejt
    10. Paznokcie i włosy rosną mi w zawrotnym tempie
  • Gość: ToJa IP: *.dynamic.chello.pl 19.01.11, 22:06
    1. A ja już dawno napisałam pracę mgr, nawet się obroniłam (też dawno)... ale ciągle nie mam czasu odebrać dyplomu;-)
    2. Za parę dni mam urodziny... Powiedzmy, że 19ste (na bis... oj dużo tych bisów)
    3. Ćwiczę dwa, trzy razy w tygodniu w fitness klubie i choć mam świetną formę to ciągle nie jestem zadowolona ze swojej figury
    4. Spotkałam się ostatnio z koleżanką z dawnej pracy i nie mogłam wyjść z podziwu jak ona potrafi każdego napotkanego faceta zbajerować (barmana, pana w kiosku). Flirciara;P
    5. Wszyscy w biurze wiedzą, że codziennie piję kakao
    6. Zasypiam przy włączonym tv
    7. Umówiłam się ostatnio z facetem poznanym przez neta (po raz pierwszy w życiu)... ale kiepska to była "randka"
    8. Mam ochotę pójść do wróżki- już raz byłam i bardzo mi ta wizyta poprawiła humor;-)
    9. Ciągle mam ochotę zmieniać kolor włosów...
    10. Czekam na wiosnę:-)
  • Gość: Ćip ein ut kaj IP: 93.175.64.* 19.01.11, 22:38
    > 10. Czekam na wiosnę:-)

Poczekasz sobie, poczekasz...
  • Gość: ratunku_tygrys IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.11, 15:18
    1. Muszę gdzieś zadzwonić, ale mi się nie chce. I tak odkładam to już od tygodnia.
    2. Tonę w papierach, znowu zostanę po godzinach.
    3. W tym roku wychodzę za mąż, a już mam dość przygotowań.
    4. Czasem tęsknię za tym ciulem, moim ex kochankiem. Nie mogę się nadziwić, co też skubany w sobie ma takiego? (oprócz wnętrzności, rzecz jasna)
    5. Chcę nowego laptopa
    6. Mój jeden kolega boi się swojej żony. A mnie to bawi jak cholera. Mam polewkę.
    7. Dziś idę wcześniej spać, przysięgam!
    8. Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce.
    9. Wczorajsze łowy uważam za nadzwyczaj udane.
    10. Bardzo chciałabym się spotkać z pewnym panem. Może wtedy spłynie na mnie natchnienie do skończenia powieści?

• Gość: harmider IP: *.15-2.cable.virginmedia.com 20.01.11, 22:21
    1) dwa dni temu obejrzalam 11 odcinków 2 serii MadMen pod rzad
    2) kilka dni temu obejrzalam pierwsza serie MadMen prawie naraz
    3) uzaleznilam sie od MadMen
    4) moja mama dzis pierwszy raz poszla na angielski i jest jednoczesnie zadowolona i przerazona
    5) kupilam sobie dzis sweter na wyprzedazy, ale w dou okazal sie za maly i trza oddac
    6) slucham The Strangles ostatnio namietnie
    7) kupilabym sobie swinke morska, ale mam alergie
    8) jestem w 2 msc ciazy
    9) planowalam wyjazd do Bolivii w tym roku, ale nie wypali (patrz punkt 8)
    10) mam 33,5 roku życia za soba
  • regina-falangi 23.01.11, 19:55
    01. kiedy ostatnio się tu wpisywałam miałam doła wielkości rowu mariańskiego
    02. dzisiaj jest trochę lepiej. trochę.
    03. dziękuję za miłe słowa dziewczyny!
    04. a pracy nadal nie ma;)
    05. w związku z czym żeruję na mamie:)
    06. chciałabym przeżyć taki dzień jaki ma dzisiaj kamil stoch. to musi być niesamowite uczucie jak marzenia się spełniają.
    07. dzisiaj pisze wszystko z małych liter i już;)
    08. słucham ostatniej płyty p!nk.
    09. daje kopa;)
    10. może jeszcze będzie pięknie... kiedyś...

"Bo szczęście to przelotny gość, przebłysk słonecznej pogody i dużo wie kto pojął, że szczęście to garść pełna wody..."
  • Gość: Dorka37 IP: *.dynamic.chello.pl 23.01.11, 20:35
    01. od roku już nie jestem singielką a byłam przez prawie 6 lat
    02. jestem szczęsliwa
    03. w czwartek mam egzamin a dziś prawie nic się nie nauczyłam
    04. mój mózg dziś kompletnie nic nie chłonie
    05. chce pojechać do Maroko a mój luby nie:(
    06. kiedy bedzie wiosna
    07. coś bym zjadła sama nie wiem co a w lodówce przeciągi
    08. chce mieć dziecko i on też
    09. nie moge uwierzyć że już jestem taka "stara"
    10. przeraża mnie upływ czasu, jak on szybko mija, były świeta a już koniec prawie stycznia
  • Gość: Hikapu IP: *.toya.net.pl 23.01.11, 20:43
    1. Dzisiaj skończyłam studia
    2. Na imieniny dostanę nową myszkę
    3. lubię zieloną herbatę
    4. mam dzisiaj paznokcie pomalowane na czerwono i nie wiem, czy mogę je zostawić na jutro do pracy
    5. bo mam jutro BARDZO WAŻNĄ ROZMOWĘ i muszę wyglądać poważnie
    6. obejrzałam dzisiaj "Uprowadzoną" i mi się spodobała
    7. dokarmiam sikorki, jak jest śnieg
    8. zaczęłam czytać blogi modowe i mam wrażenie, że 10 lat za późno
    9. od przyszłego tygodnia planuję zacząć dietę Dukana
    10. lubię połączenie turkusu z fioletem chociaż jestem ruda.
  • Gość: kArOliNa IP: *.gecon.com.pl 24.01.11, 19:16
    1. pierwszy raz się wpisuję na forum
    2. chociaż czytam je od daaawna
    3. mam 2 koty i 5 psów
    4. te koty mnie wpieniają bo jest zimno i nie chce im się wychodzić na dwór a jakie są tego skutki to wiadomo....
    5. nigdzie nie pracuję
    6. pracowałam ale rzuciałam robotę i pojechałam za granicę
    7. wróciłam i nigdzie nie pracuję
    8. mój facet jest za granicą i całymi dniami się nudzę i czekam jak on przyjedzie
    9. poza jego przyjazdami życie w obecnej chwili nie ma zbyt wielu fascynujących momentów
    10. ale go kocham i uwielbiam spędzać z nim czas, jesteśmy 8 lat a rozśmiesza mnie jakbym pierwszy raz z nim gadała....
  • maly.lew 28.01.11, 18:12
    1. jestem mały i się troszkę ostatnio zgubiłem w dużym świecie
    2. lubię mieć czerwone lub bordowe paznokcie na 20 palcach
    3. bardzo potrzebny mi duży lew - żeby ciągle gdzieś wyruszał, ale zawsze też do mnie wracał. małe lwy nie powinny byc jednak same, to nierozsądne :)
    4. czasem wzruszam sie na filmach (ostatnio "Miód")
    5. lubię rozmawiać przez telefon z mężczyznami, którzy mają ładny głos i świetną dykcję. to intrygujące.
    6. chodziłam dzis po lesie
    7. wczoraj byłam w teatrze, ale to nie było nic zapadającego w pamięć. chyba jednak mała strata czasu, ale się wszystkiego nie przewidzi... :)
    8. bardzo lubię rzucać sie śnieżkami! :))) to trochę idiotyczne w tym wieku :)
    9. rozumiem ludzi, którzy decyzują się na zapłodnienie in vitro...
    10. mam kilka naprawdę super zdjęć z imprezy ostatkowej! jestem znośnym malym.lwem (przynajmniej jeśli chodzi o urodę; bo co do charakteru jest całkowicie inaczej!;)
  • paciaciakowa 28.01.11, 20:37
    1. Powinnam zacząć pisać pracę inżynierską... ale chęci mniej niż czasu.
    2. Ostatnio często wspominam...
    3. Jestem z dobrym facetem...ale jakoś mnie nie pociąga....
    4. Jadłam dziś zupę serową.
    5. Ciągle brakuje mi pieniędzy... (chyba za dużo wydaję) :)
    6. Na stole mam bukiet tulipanów. Muszę wykorzystać wszystkie sposoby przywołania wiosny.
    7. Kupię sobie szpiki w kolorze Nude .
    8. Jestem cholerykiem.
    9. Jak wyjdę za mąż będę mieć 2 nazwiska, ten pomysł powoduje wielkie niezadowolenie mojego "przyszłego" męża.
    10. Ciągle jestem uzależniona od czekolady.
    10.
  • dorola13 28.01.11, 23:52
    1. Potrafię jeszcze zrobić wrażenie, ale się starzeję
    2. boli mnie brzuch, często tak mam
    3. ostatnio nie powiodło mi się, czuję, że absolutnie czas na zmiany, ale nie mam pomysłu
    4. kończę drugie opakowanie amerykańskiej biotyny i dzięki mam zupełnie fajne włosy
    5. nie jestem z siebie zadowolona, ale pracuję nad tym
    6. ostatni rok był fatalny, a ten nie zanosi się na lepszy, chociaż miałam taką nadzieję
    7. ale rzuciłam palenie!!
    8. nie wiem, czy wszystkie koty wróćiły na noc do domu, a powinny bo jest zimno
    9. poszłąbym sprawdzić, ale mnie brzuch boli
    10 czuję, że musi nadejść jakaś duża zmiana- powtarzam się, no ale, to chyba teraz najważniejsze.

ps. uwielbiam 10 przypadkowych faktów, czuję , jakbym zaglądała ludziom w okna wieczorem, ale oni nie mają nic przeciwko temu, więc luz.
  • Gość: ilrig IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.11, 20:20
    1. dawno mnie tu nie było
    2. właśnie upiekłam ciastka
    3. zastanawiam się, w jakim wieku człowiek przestaje się beznadziejnie zakochiwać.
    4. od wczoraj mam dwa nowe zwierzaki. niestety, owady.
    5. uwielbiam mówić po angielsku.
    6. mam mało znajomych
    7. dawno nie czytałam żadnej ciekawej książki
    8. najpierw cieszę się, że facet poleciał na mój intelekt, a potem staram się, żeby nie odszedł używając nie intelektu, a nóg
    9. potrzebna mi porządna motywacja
    10. jestem bardzo wyluzowana, aż za bardzo
  • Gość: Alafonia IP: *.dynamic.chello.pl 30.01.11, 12:04
    1. za jakieś 2 godziny będę pisać egzamin
    2. od samego rana matka zrzędzi że muszę iść do bierzmowania
    3. a sympatyzuje z kościołem protestanckim
    4. ostatnio przekonałam się że wcale nie potrafię szybko pisać na klawiaturze, szczególnie na tej numerycznej
    5. moją ulubioną zabawą jest wyciąganie wniosków
    6. w życiu nie przypuszczałabym że kiedykolwiek zepsują się moje relacje z najstarszą siostrą
    7. ostatnio nie mam czasu dla najbliższych i czuję że ich tracę, a ptzecież są dla mnie najważniejsi
    8. bliżej mi do 25 niż dalej a wciąż jestem dzieciuchem i raczej nie chce tego zmieniać ale życie mnie zmusza
    9. jestem mega roztrzepańcem zwłaszcza pod wpływem stresu a pcham się w miejsce gdzie szybkość i rozwaga są na pierwszym miejscu
    10. jestem egocentrykiem, wiem to:(
  • Gość: no_espaniol IP: *.dynamic.chello.pl 31.01.11, 12:37
    1. w piątek dostałam wypowiedzenie z pracy.
    2. oczywiście chciało mi się płakać, mimo, że sama się chciałam zwolnić.
    3. wstydzę się powiedzieć o tym rodzinie i nie wiem, czy im nie powiem, że to jednak ja sama odeszłam :D
    4. ale w sumie każdego mogą zwolnić- więc się przyznam :D
    5. ciąży mi kurs hiszpańskiego, który za tydzień kończę egzaminem.
    6. wydaje mi się, że mam za mało kasy, mimo, że mam dużo :D
    7. chciałabym się w końcu móc pokochać z moim chłopakiem/narzeczonym.
    8. dużo mam do napisania i wiem, że się nie zmieszczę w tych 10ciu punktach.
    9. wiosną jedziemy (ja+chłopak/narzeczony) do Paryża.
    10. chciałabym, żeby wydarzyło się tam coś b. miłego :D
  • markac28 18.10.14, 21:01
    1. Jest sobota chciałabym iść na imprezkę niestety...
    2.Przeżywam najgorszy rok swego życia
    3.Odeszło kilka wspaniałych osób
    4. Przeżyłam bardzo chorobę TŻ
    5. Ktoś zaje.... mi moje kochane AUDI
    6. Nie mogę się z tego otrząsnąć
    7. Mam złe wyniki badań
    8. Może nawet mam raka
    9. Wkur... mnie to na maksa
    10. Wszystkie fakty ww są złe może kiedyś napiszę pozytywnie o sobie 10 faktów na razie same doły. A cytat mojego obecnego życia brzmi "zabrali mi słońce, pier...... słońce tak radosne i tak gorące "
  • kcpr.10pfot 01.02.11, 00:02
    1. Bilans ostatniego roku: 2 kraje, 3 miasta, 6 przeprowadzek.
    2. Mam komplety kluczy do trzech mieszkań.
    3. Nie rozmawiałem ze swoim ojcem od jakiś ośmiu lat.
    4. Czytam ostatnio sporo na temat psychologii społecznej i socjologii. Ciekawe to, ale po co niektórzy studiują to przez pięć lat - nie rozumiem.
    5. Słucham muzyki z Krótkich spotkań.
    6. Mam trochę maili do odpisania do znajomych.
    7. Rano miałem świadomość, że czekają mnie dwie ważne rozmowy dotyczące, od których ma zależeć moja nieodległa przyszłość. Jestem już po pierwszej - pełen sukces.
    8. Od kilku lat szukam jednego wiersza. Pamiętam jak wyglądała książka, pierwsze słowo, a dalej pustka.
    9. Nie daję się zimie.
    10. Lubię jeść flaki, tatara, surowe ryby i inne obrzydliwości.
  • Gość: gracka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.11, 02:13
    1. forum humoru? :(
    2. nie jestem nieszczęśliwa ale nie jestem szczęśliwa
    3. nigdy nie wierzyłam w syndrom wypalenia- mam pracę którą bardzo lubię ale ostatnio NIC mi nie wychodzi mimo, że w pracę wkładam tyle samo "serca" ( zaangażowania)
    4. moja córka bardzo wciągnęła się w piercing- staram się jak mogę ale nie podoba mi się i nie rozumiem
    5. tata ma raka a mama ostoporozę (złamane 2 kręgi)- stosuję wyparcie. jak ktoś z nich umrze to nie wiem jak będę żyć.
    6. czuję się staro. worki pod oczami, fałda na brzuchu, jestem zmęczona jak nigdy
    7. nie poznaję siebie- zawsze wyznawałam zasadę "siła w przeciwnościach"- gdzie jestem dawna ja?
    8. kocham mojego psa i on mnie kocha ale on nie jest altruistą
    9. przeraża mnie, że nie mam żadnej pasji. zawsze się kimś opiekowałam (muuuuszę) ale dzieci wyrosły...Co ja teraz zrobię?
    10. ratuuunku......żle mi
  • Gość: mia IP: *.165-64-87.adsl-dyn.isp.belgacom.be 05.02.11, 02:22
    1) Tez mam worki.Pale duzo.
    2) Moja najukochansza pieska dzis odeszla...:(
    3) Smutno mi jak nie wiem co
    4) Nie chce mi sie nic robic.Upilam sie. Patrz pkt 2
    5) Nie lubie pozegnan
    6)Jej nawet nie moglam pozegnac
    7) A jutro/ dzis wstaje o 8 do pracy
    8) Jestem sama w domu
    9)Niech mnie ktos przytuli
    10) Zycie jest niesamowite
  • Gość: Gość portalu IP: *.play-internet.pl 05.08.11, 19:13
    1. Jestem chora, źle mi z tym, a nie chcę się leczyć. Mam zaburzenia odżywiania - bulimię.
    2. Od jutra planuję dietę z kaszy, a potem bananów i to nie ma się skończyć toną batonów.
    3. Zachowałam się ostatnio jak dziecko, nie umiem powiedzieć swojego zdania, gdy to uderza w interesy drugiej osoby; wolę być potulna i cierpieć.
    4. Lubię, gdy ktoś mnie w pracy doceni, tyram jak wół, a nie usłyszałam jeszcze żadnej pochwały. Bardzo, bardzo mnie to boli :(
    5. Jestem nieszczęśliwie zakochana od 5 lat, ale nie mam odwagi powiedzieć tej osobie, że przez te lata śni mi się po nocach i przez to nikogo nie miałam.
    6. W ogóle jeszcze nikogo nie miałam, jestem dziewicą w 400%, nawet się nie całowałam (jestem już po terminie przydatnym do spożycia; 24 latka na karku).
    7. Dlatego zazdroszczę innym miłości, zazdroszczę im szczęścia, bo sama tkwię częściej w objęciach muszli klozetowej, a nigdy w męskich ramionach.
    8. Ludzie myślą, że mam wszystko i to jest najgorsze. Na zewnątrz wygląda wszystko pięknie ładnie.
    9. Myślę dużo o samodestrukcji.
    10. Ale nie chcę, żeby to się stało.

Mimo wszystko uśmiecham się do kompa.

PS Nie wiem, jak się odpowiada na gazeta.pl, nie wiem, czy nacisnąć w ostatni post i Odpowiedz, czy coś innego. Znam się na komputerze podobnie dobrze jak na maszynie do szycia :-)
  • Gość: piotrek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.11, 22:34
    1. Zdałem dwa mega ważne egzaminy na przestrzeni 9 miesięcy
    2. Powinienem być zadowolony ze swojego życia a tymczasem myślę że tkwię w d...e
    3. Totalnie nie wiem co zrobić ze swoim życiem
    4. Właśnie słucham "Błękitnej rapsodii"
    5. Mam wrażenie, że biję głową w mur
    6. Chętnie bym zmienił pracę ale mi sie nie chce.
    7. Chciałbym mieć wlasną firmę.
    8. Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma - w tym chyba jest ziarno prawdy
    9. Mam wrażenie, że każdy wybór jakiego dokonuję w swoim życiu jest tym złym a przecieź każda decyzja ma swoje plusy i minusy- tylko czemu ja ciągle widzę u siebie minusy dokonywanych decyzji a u innych widzę tylko plusy???
    10 Już się ileś tam razy wpisywałem tu. Dziś jak widać tak wyszło na smutno...
  • paciaciakowa 06.02.11, 10:28
    1. Zjadłam właśnie na śniadanie otręby owsiane
    2. Piję pokrzywę
    3. Ruszyłam w końcu pracę inżynierską...
    4. Muszę kupić towarzysza papuga i nową klatkę dla mojej papugi
    5. Jestem zachwycona kotami brytyjskimi, kiedyś sobie kupię takiego jak będę mieć dla niego czas
    6. Jadę w weekend na 18-tkę, nie wiem co kupić
    7. Mam syf w pokoju przez pisane pracy
    8. Z dnia na dzień uświadamiam sobie, że w życiu powinnam wydawać polecenia- to najlepiej mi wychodzi
    9. Mam stłuczony palec.... czekam aż zejdzie mi paznokieć
    10. Uwielbiam oglądać "Magdę M."
  • Gość: gracka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.11, 21:59
    1) Smutno mi Boże, a Bóg na to "mnie toże"
    2) jestem dupa wołowa nie nigdy nie mówię tego co myślę
    3) mam kłopoty z koncentracją i pamięcią- zdaje mi się, że to nie przejściowe tylko dzieje się coś złego ze mną
    4) moja siostra jest alkoholiczką- już wiem to na 100%- powinnam zadziałać ale przeczekuje dzień po dniu
    5) ja chcę wyjechać daleko, tylko ja i pies!
    6) DÓŁ, DÓŁ, DÓŁ
    7) tylko czekac jak dół się oberwie
    8) od lat nikt mnie nie przytulił, chociaż mam dla kogo gotowac obiady
    9) jestem nadopiekuńczą matką
    10) nikt mnie nie rozumie, ja chyba też :) ;) ;(
  • Gość: szczesliwa IP: *.range86-143.btcentralplus.com 09.02.11, 12:12
    1. nigdy nie lubilam dzieci i nie chcialam ich miec
    2. jutro zaczynam 6 miesiac ciazy
    3. jestem najszczesliwasza osoba na swiecie
    4. kiedy patrze na zdjecia usg mojej coreczki cos sciska mnie za gardlo
    5. nie moge sie jej doczekac
    6. nie chce mi sie pisac pracy magisterskiej i zawsze znajduje 1000 ciekawszych rzeczy do robienia
    7. ale w koncu sie zabiore
    8. kiedys, moze dzisiaj, moze w weekend
    9. na obiad bede jesc kasze z sosem grzybowym
    10. a potem napisze list do corki, ktory jej dam w jej 18-ste urodziny
  • Gość: <> IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.11, 01:39
    zastanawiam się zawsze dlaczego jak jest fajnie to nagle wszystko się jebie ,albo dobre są tylko momenty.
    1.bylam tydzien temu na rozmowie o pracę ,znow oferta w rodzaju akwizycji ..w zaawalowany sposob , z jakimis artykulami ogrodniczymi. We wnetrzu walaly się krasnale i łopatki.
    Siedzialam w tym pomieszczeniu i zastanawialam się co ja tutaj robię ,opowiadasz cale zycie jakiejs babie , a w duchu myslisz sobie ,to to są moje marzenia sprzed lat? sprzedaż krasnali z wymalowanym beztroskim uśmiechem i lampionem .Tak smieszne ,że az żałosne.
    2.w poniedzialek wszyscy swietują 14 lutego. W sumie nikt nigdy mnie nie kochal ,nawet nie mialam wiekszego powodzenia taka prawda...jedyna osoba ,ktora myslalam ,ze cos do mnie czuje ma mnie gdzieś. znow zewszad zaatakują mnie rozyczki ,serca i inne pierdoły;
    3. nie mam pomyslu na pkt 3
    4. mam egzamin ,nie wiadomo jak sie obkuje ale reszta ,ktora niewiele sie uczyla(ponoć) jak zwykle zgarnie wszystko, a ja się pewnie prześlizgnę.
    5. mialam jechac na dlugi majowy weekend ale kasy brak ,chyba ,że uda mi się znaleźć coś na najblizsze miesiace.
    6.zbliza się wiosna ,dobry znak;) nowe nadzieje ,tjaaa
    7. czy mozna przezyc zycie w ciaglym oczekiwaniu na coś? pewnie można
    8. mam ładne kolczyki
    9. kocham koty ,on też. fck malo facetow kocha koty ,to raczej domena kobiet.
    10. chcialabym pojechac do Chile i zobaczyc pingwiny ,na ziemii ognistej ,może krasnale mi to zapewnią heh ,
  • Gość: happyzmc IP: 46.186.0.* 10.02.11, 02:33
    1 - lubię Guano Apes
    2 - Guano grają w Polsce, ale chciałabym, żeby nikt (poza znajomymi, którzy mają ze mną pojechać) się o tym nie dowiedział, żeby miejsca nie zajął na placu.
    3 - słucham sobie ich właśnie.
    4 - Walentynki mnie wkurzają.
    5 - Lubię numer 5
    6 -Urodziłam się w mieście idealnym.
    7 - Chciałabym kiedyś udzielić wywiadu. Nikt o tym nie wie. W sumie nie wiem dlaczego, bo zawsze ktoś wie o czymś co jest dużo bardziej wstydliwe.
    8 - uwielbiam siedzieć do późna w nocy, może przez strach przed następnym dniem. Ale nie lubię zmierzchu.
    9 - Ciągle zapetlam sobie jedną piosenkę i zmieniam ją co jakiś czas. Rzadziej zapętlam się w jednym zespole.
    10 - to już 10? Chciałabym napisać o wiele więcej np. że chcę czekolady, że chciałabym być chudsza, że mnie wkurza dużo wkurzających rzeczy i że udało mi się napisac więcej faktów niż przewiduje regulamin tego wątku, a nie przekroczyłam liczby 10!
  • Gość: gr. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.11, 22:09
    1. słucham Alicii Keys i jem słonecznik.
    2. niedawno spodobała mi się kobieta chyba o 20 lat starsza.
    3. lubię, jak coś się dzieje.
    4. jestem dość monotematyczna chyba.
    5. kocham obserwować świat. zwłaszcza będąc w środku wydarzeń.
    6. potrzebuję jakiegoś odkrycia - nowego zespołu, poety, pisarza albo chociaż malarza. brakuje mi nowych doznań.
    7. są ludzie, dla których zrobiłabym wszystko. nie dlatego, że jesteśmy blisko, ale dlatego, że są tego po prostu warci.
    8. mój kot nie lubi, jak ścielę łóżko.
    9. życie jest pełne zbiegów okoliczności i nieustannie mnie to zadziwia.
    10. idę spać.
  • odalila 26.02.11, 22:39
    1.wypiłam wino - czy to alkoholizm ?
    2. boję się że tak
    3.ale tak lubię czerwone wino, jest pyszne - i dobre na trawienie
    4.wczoraj ogromny wstyd - nie mogę powiedzieć czemu - tak mi wstyd, to było doswiadczenie.....
    5.i wiecej nie napiszę ide spać..
    6. sama nie wiem...czy ... jest mi dobrze samej...ale i niedobrze...
    7.robić coś z myslą dla kogoś jest sensem życia
  • Gość: KAROLINA IP: *.zax.pl 11.02.11, 17:45
    1. Słucham Mike'a Posner'a "Please don't go"... fajny głos...
    2. Zdaję maturę za (to chyba jasne) 2 miechy z hakiem.
    3. Jak zwykle ja się w kimś zadurzyłam, zauroczyłam, a ta osoba mnie olewa :) w sympatyczny sposób, ale jednak ;]
    4. Odcinam się od problemów i od problematycznych osób - uwielbiam to robić.
    5. Boję się przyszłości. Ogólnie pojętej. 20 lat, a ja jestem singielką i ostatni raz na piFku byłam tydzień temu. Ehh.
    6. Zawsze alkohol piję na pusty żołądek i potem umieram.
    7. Mój ex był ode mnie starszy o 7 lat. Z rówieśnikami nie mam wspólnych punktów. IQ 78 w porywach, to nie to, czego szukam.
    8. Lubię pisać Pentelem czarnym.
    9. Chyba mam rozchwianie emocjonalne. Mam takie doły, że czasem nie chcę już żyć. Nie doceniam życia. To źle. Potrzebna mi terapia wstrząsowa.
    10. To już ostatni fakt o mnie. Subiektywny :] Hmm...
    Brunetki rządzą.

Pozdrawiam wszystkie dusze wpisujące się na tymże forum.
  • Gość: jest późno IP: *.dynamic.chello.pl 13.02.11, 04:31
    1.znowu siedzę do późna, zupełnie nie wiem dlaczego.
    2.mam wrażenie, że zaraz dostanę ataku paniki z tak wielu powodów, że nawet nie wiadomo dokładnie z których.
    3.właśnie oglądam odcinek serialu, który, już wiem to, skończy się naprawdę źle.przerwa oddala na chwilę wyrok.
    4.wiem czego potrzebuję. tym, którym wydaje się, że ta wiedza to połowa sukcesu muszę powiedzieć, że są w błędzie - dalszy ciąg poprzedniego zdania brzmi" ale nie wiem jak to zdobyć".to naprawdę więcej niż połowa porażki.
    5.wbrew temu, co może sugerować punkt poprzedni bywam radosna jak dziecko.
    6.teraz nie jestem radosna jak dziecko, zupełnie nie.
    7.jestem jedną z najinteligentniejszych osób jakie poznałam w życiu.od razu chce mi się zastrzec, ze nie jestem tak zarozumiała jak sugeruje to zdanie, ale bunt bierze górę i nie zastrzegam.
    8.tam,gdzie rosną poziomki. no, byłoby miło.
    9.jeśli nie przestanę palić zjedzą mnie wyrzuty sumienia.
    10.marzy mi się błyskotliwa, cięta, intrygująca, zaczepna,zabawna, urocza, wymagająca, dywagująca i długa korespondencja z kimś.z kim?
  • Gość: lubię IP: *.adsl.inetia.pl 14.02.11, 00:10
    1. lubię ten watek
    2. lubię piwo Kasztelan
    3. lubię seks
    4. lubię koty
    5. lubię lato
    6. lubię Danię
    7. lubię chodzić w szpilkach
    8. lubię język polski
    9. lubię Kombii
    10. lubię marcepan
  • Gość: jairenaija IP: *.dynamic.chello.pl 14.02.11, 10:15
    1 jestem niewyspana
    2 mam astmę, która dokuczała mi w nocy stąd niewyspanie
    3 dziś walentynki a ja wolałabym spędzić je z przyjaciółką niż z ukochaną osobą
    4 lubię piosenkę Gawlińskiego- w cieniu ciszy
    5 mam ochotę na jakieś mega szaleństwo
    6 ostatnio mam wrażenie, że nikt tak naprawdę mnie nie kocha
    7 czekam na przelew
    8 czekam na wiosnę i słońce
    9 zapisałam się do szkoły, nie wiem po co, chyba chcę powrotu wczesnej młodości
    10 tęsknie za moją babcią
  • Gość: gość portalu IP: *.217.146.194.generacja.pl 14.02.11, 12:35
    1. Podobnie jak osoba, która wpisała się kilka postów wyżej - zbliża się matura. Tym razem bez stresu - pierwszą pisałam dwa lata temu, teraz jedynie 'podnoszę wyniki dla własnej satysfakcji' Wypadałoby się pouczyć, ale...
    2. Póki co żyłam sesją, która zakończyła się dla mnie średnią 4,95. Nie wiem jak ja tego dokonałam, ale jestem z siebie dumna, bo nie było łatwo.
    3. W nagrodę wybywam niedługo zagranicę. A może poczekam na wiosnę i polecę sobie stąd w maju? Po maturze właśnie, ha!
    4. Posprzątałam dzisiaj całe mieszkanie - podłogi pomyte, tylko okna straszą zimowym brudem. Poczekają biedne.
    5. Zrobiłam facetowi obiad, który skwitował - 'to był najlepszy obiad mojego życia' Cóż, wygląda na to, że powinnam więcej czasu spędzać w kuchni, skoro zbieram pochwały.
    6. Marzę o kocie i codziennie zastanawiam się jakbym go nazwała.
    7. Codziennie myślę też o babci, której nie ma i za którą szaleńczo tęsknie. Wiem, że ból po stracie bliskiej osoby mija, ale ja chyba nie chcę by minął, bo boję się, że zapomnę jak ważna dla mnie była...
    8. A za oknem słońce.
    9. Musiałabym ruszyć tyłek i iść kupić coś do jedzenia, ale chwilowo zaniemogłam - stąd po raz milionowy czytam ten wątek i po raz setny wpisuję się w nim.
    10. Dziś wieczorem oglądam z moim chłopcem film - nie, że to z okazji Walentynek, bo ich nie obchodzimy - ot, tak, jak zwykle... dużo oglądamy :)
  • Gość: blondie IP: 173.0.55.* 14.02.11, 17:26
    1.Lubie swoje długie blond włosy
    2. Lubie kolor rózowy
    3. korzystanie z solarium w zimie uważam za konieczność
    4. Uwielbiam chodzić na obcasach
    5. Dobre kosmoetyki i makijaż to podstawa urody
    6. Bardzo mi przyjemnie jest kiedy faceci się za mną oglądają - zwłaszcza latem ;)
    7.Nie cierpie gotować.
    8. Nie cierpie autobusów
    9. Lubie wczasy w ciepłych krajach
    10. wógle jestem pięknai wspaniała :)
  • Gość: Robson IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.02.11, 18:41
    Niesamowita historia:) polecam forum.muratordom.pl/showthread.php?171409-Problem-z-dziewczyn%C4%85!
  • paciaciakowa 14.02.11, 22:28
    1. Idę zaraz spać
    2. Przed chwilą zjadłam lody bakaliowe z brzoskwiniami <mniam>
    3. Nie kupiłam dziś butów, bo jak zawsze nie było rozmiaru.
    4. Ale kupiłam sobie bluzkę :)
    5. Mam pomalowane paznokcie na chamski róż
    6. Dziś do naszej rodzinki dołączyło 5 malutkich owczarków niemieckich ( na razie 5 może będzie więcej )
    7. Nienawidzę kasjerek i pań sprzedawczyń obrażonych na klientów za to, że przyszli do sklepu i chcą coś kupić.
    8. Zawsze zastanawiam się dlaczego panie w kasie pkp mają wiecznie zły dzień
    9. Boję się dentysty i jest mi słabo jak czuję zapach charakterystyczny dla gabinetów stomatologicznych
    10. Jest mi łatwiej rządzić i układać czyjeś życie niż swoje....
  • Gość: Krystian IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.11, 08:31
    1. Dostałem wczoraj w prezencie whisky. "Blended" ale czuję się dzisiaj wyśmienicie.
    2. Cały wczorajszy dzień w pracy poświęciłem na rozpracowaniu pewnej Karoliny z tego wątku. Nie zdajecie sobie sprawy ile można w sieci pozyskać informacji.
    3. Dobry jest kawałek "Ich marzenia" OZ
    4. Na ostatniej imprezie powiedziały mi, że dopada mnie już kryzys wieku średniego... WTF?
    5. W wolnej chwili gadam na czeskim czacie
    6. Mam dzisiaj b.dobry humor. Ciekawe kto mi go zepsuje...
    7. Interesująca persona ta Karolina...
    8. Usłyszałem wczoraj od 5-letniej córki tekst: "gdzie ku... idziesz?". Sandra w przedszkolu tak mówi...
    9. Muszę wziąć w piątek urlop bo młody ma zawody
    10. Dostałem kubańskie cygaro. Z ciekawości sprawdziłem, że kosztuje ok 30 funtów/szt. W pierwszy weekend marca przyjeżdża kuzynka żony z mężem na tzw. "babski comber". One pójdą się bawić, a my ruszymy na miasto, z tym cygarem...
  • Gość: ikaika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.11, 19:53
    1/ przytyłam, żeby mężczyźni mnie nie zaczepiali
    2/ muszę schudnąć, bo nikt mnie nie podrywa
    3/ kilka miesięcy temu rzuciłam świetną karierę, świetną pracę i cały czas mnie to śmieszy
    4/ od kilku miesięcy jestem beznadziejnie zakochana w moim chłopaku z liceum (którego z nudów odnalazłam) ale nic z tym nie zrobię bo ma rodzinę
    5/ rano piję trzy kawy
    6/ po południu piję trzy kawy
    7/ nie wiem co zrobić ze swoim życiem i cały czas mnie to śmieszy
    8/ nie chcę mieć dzieci
    9/ denerwują mnie ludzie, którzy dziwią się, że nie chcę mieć dzieci
    10/ za dwa tygodnie ruszam w długą podróż
  • Gość: tea IP: *.superkabel.de 17.02.11, 13:40
    1. W styczniu poszlam do sklepu w celu kupienia patelni i .. wyszlam z nowym kompletem garnkow...
    2. Boje sie rachunku za ogrzewanie :)
    3. Ostatnio zmienilam numer telefonu.
    4. Od kilku dni pije duzo wody, mam takie pragnienie jakbym byla na mega kacu.
    5. Wypalilam ostatniego papierosa, bede musiala isc przed praca do sklepu, nie ma co sie oszukiwac. Papieros w pracy smakuje tak dooobrze. Po pracy jeszcze lepiej :)
    6. Mam niesamowicie suche dlonie. Tysiace kremow, nic nie pomaga.
    7. W marcu lub kwietniu zaczne nowy kurs jezykowy.
    8. Wlasciwie to nie wiem co chce robic w zyciu. Czas leci a ja jestem dalej niezdecydowana.
    9. Wiem, ze chce miec dziecko, ale nie wychodzi ajc.
    10. W tym roku pojedziemy nad morze.
  • thefame 18.03.11, 17:17
    1. Skopiowałam post Krystiana do worda i zapisałam w komputerze bo mi się podoba
    2. mam w klasie 3 kochanki, romansuję z facetem od wf a pani od polskiego patrzy na mnie jakby chciała mnie zjesc
    3. za tydzień na pewno pójdę na imprezę
    4. jutro widzę się z jedną z moich kochanek
    5. boję się, że nie zdam z matematyki
    6. podarłam niechcąco 100 euro ale pani w kantorze nic nie mówiła
    7. zaraz idę zrobić kawę, pół na pół mleko z kawą rozpuszczalną
    8. tęsknię za facetem, z którym musiałam się rozstać bo jest 18 lat starszy ale i tak go kocham
    9. noszę obrączkę od przyjaciela, którego już nie ma w moim życiu, ale jej nie zdejmę bo jak jej nie mam to sprawdzam kciukiem czy jest i się wku...am ze nie
    10. chciałabym pocałować Lady Gage
  • Gość: jskj IP: *.147.176.172.nat.umts.dynamic.eranet.pl 17.02.11, 18:06
    1.zarabiam wiecej od faceta i przez to mam same problemu
    2.facet robi dlugi
    3.kilka razy splacalm dlugi za faceta
    4.juz od kilku miesiecy nie splacam za niego dlugow, a one poglebiaja sie
    5.nienawidze facetow leniwych
    6.kilka lat temu bylam chyba slepa
    7.nie lubie facetow flustratow a moj taki jest
    8.nie mam odwagi a powinnam zakonczyc to
    9.chyba znow dostanę zlecenie
    10.chyba jestem samowystarczalna

10a. nikt mnie nie przytula
    10b. nikt mnie nie docenia
    10c.tak bardzo sie staram i zawsze do d........
    10d.nienawidze seksu z moim facetem , jest beznadziejny.......bleeeeee
  • crosssection_inc 17.02.11, 19:15
    1. Jest mi teraz bardzo smutno. chcę się do kogoś przytulić.
    2. taki jeden facet gdy tylko mie zobaczy długo patrzy się na mnie, a kiedy to zauważe patrzy nadal. i tak od 3 miesięcy patrzymy na siebie, prawie ze sobą nie rozmawiamy.
    3. bardzo lubię ludzi, a jestem odbierana jako gbur i smutas
    4. kocham go, dziś to sobie uświadomiłam
    5. jestem małomówna
    6. moje studia są równie absorbujące jak praca na pełen etat
    7. zaraz zjem zapiekankę
    8. uwielbiam Joannę Kołaczkowską
    9. chyba znowu mam depresję
    10. naprawdę go kocham
  • Gość: WTF? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.11, 16:56
    Z całym szacunkiem kochane Panie, ale nie widzę tu nic w klimatach humorum...
    To nie Forum Depresium! Czytam i sam dostaje doła. Aż tak źle jest?
    Ten temat jest bez sensu bo nie jest śmieszny...
    OGARNIJCIE SIĘ BABY !
  • hrusovsky 18.02.11, 17:03
    To ja pisałem.
  • Gość: Karolina IP: *.zax.pl 19.02.11, 09:55
    1. Zastanawiam się, ile razy wpisywałam się tutaj niezalogowana, że widać moje ajpi. Tylko raz. Uff. Nice. Very nawet.
    2. Boli mnie gardło i podejrzewam, że będę chora <niee> ... ale mam nadzieję, że dam radę zwalczyć pierwsze objawy i będzie wsyo.
    3. Nie mogę się dogadać z pewną kobitą mejlowo. Ja tak, ona siak. Napisałam ostatniego mejla i czekam na answer.
    4. Kocham Russell'a Crowe.
    5. Nie chodzę do kościoła, ale nie dlatego, że mi się nie chce. Po prostu zastanawiałam się niejednokrotnie nt. tej instytucji i tak sobie myślę, że moja ideologia życia kłóci się z tą, którą tam głoszą. Byłoby bezsensem uczestniczyć w czymś, co mi nie "pomoże" w jakikolwiek sposób i nic z tego nie "wyniosę". Mamy inne priorytety :)
    6. Jest taki jeden koleś, w radiu czwórka, jakieś tam audycje ma nocą, taki fajny głos, mmm...
    7. Nigdy nie miałam z polskiego oceny poniżej 5 na koniec semestru/roku. Z angielskiego również.
    8. Marzy mi się kąpiel, ale czekam na tego mejla od tej kobity, a jak się zapakuję do wanny, to potem już nie wyjdę, poza tym samo suszenie włosów, układanie, prostowanie, zajmuje mi ok. 3 h, więc droga pani, niech się pani namyśla, bo jak pójdę do łaźni, to potem nie wyjdę i nici z transakcji :)
    9. "Give me a sing"
    10. Nic o mnie nie wiecie :)
  • paciaciakowa 19.02.11, 20:32
    1. Lubię utwory zespółów Indios Bravos i Dubska
    2. Lubię lody miętowe z Grycana
    3. Utopiłam swój telefon w wannie i teraz posiadam nokię, która nie ma nawet irdy - ale za to ma kolorowy wyświetlacz :D
    4. Zszedł mi paznokiec z palca wskazującego. Zamknęłam drzwi do samochodu, ale palca już nie wyjęłam.
    5. Czytam pudelka
    6. Kocham, uwielbiam czerwone pralinki Lindora. Nie umiem się nimi dzielic
    7. Jestem bardzo wymagająca i surowa. Moje dzieci będą mie przesrane. Mój przyszły mąż na pewno też :D
    8. Nie potrafię zasnąc na pomiętym prześcieradle. MUSI byc idealnie gładkie
    9. Lubię pizzę z ananasem i szynką oraz naleśniki w Manekinie
    10. Mam w prawym, uchu 4 kolczki.

P.S. może róbmy: 20 Faktów dot. Ciebie :D Albo 30! <hahaha>
  • dona.a 20.02.11, 12:47
    paciaciakowa napisała:

> P.S. może róbmy: 20 Faktów dot. Ciebie :D Albo 30! <hahaha>

Zapewniam Cię, że jest tu wiele osób, które napisały ich kilkadziesiąt;)
  • Gość: Krystian IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.11, 11:11
    1. Zastanawiam się czy godzina mojego wpisu jest przypadkowa?
    2. "Girl, You'll Be a Woman Soon" - Pulp Fiction
    3. Na 21-sze urodziny dostałem pas skórzany. Mam go do dzisiaj. Nie zgadniecie jaki on już wiekowy jest...
    4. W zeszłym miesiącu byłem w Krakowie. W C.K Browar mają dobrego Weizena
    5. Chciałbym się ponudzić ale nie mam na to czasu
    6. W sobotę na karnawałowym balu przebierańców odkryłem fajne zjawisko. Odbieranie i poznawanie ludzi nie wiedząc jak na prawdę wyglądają. Odpada ta pierwsza ocena osoby pod względem wyglądu i człowiek skupia się na innych cechach drugiej osoby. Miłe zjawisko.
    7. Nie lubię pieniędzy! One mnie też nie lubią. Szybko się ich pozbywam, one też nie cierpią ze mną być.
    8. Urodziłem się w środku roku. Nie mogę sobie wyobrazić urodzin w styczniu...
    9. Dostałem hiszpańskie wino 2004 rok. 7 lat to dobry kawałek czasu. Nie otwieram, nie kręci mnie siódemka...
    10. Tak sobie kombinuję...
  • Gość: tg. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.11, 22:41
    1. nuci mi się 'bei mir bist du schoen'
    2. mam w pokoju straszny syf
    3. noszę soczewki kontaktowe
    4. nie przepadam za oglądaniem filmów. nie widziałam nawet 'matrixa' i 'pulp fiction'... ani 'gwiezdnych wojen', ani 'władcy pierścieni', ani nic, co wypada znać
    5. chciałabym być kimś ważnym dla ludzkości albo świata albo mojego kraju albo kogokolwiek
    6. właśnie sobie przypomniałam, że mam schowaną tabliczkę czekolady, i teraz się jej nie będę potrafiła oprzeć i zaraz ją zjem
    7. wszyscy byliby szczęśliwsi, gdybym schudła 5 kilo. albo przynajmniej 3. a najlepiej to 7.
    8. inwigiluję obcych ludzi. nie ufam nikomu, kto nie istnieje w internecie.
    9. denerwuje mnie dwulicowość i brak szczerości pewnego pana i w związku z tym nie mogę go dłużej uważać za dobrego artystę(a i dawniej było z tym trudno).
    10. uwielbiam podróżować, uwielbiam uwielbiam jeździć, uwielbiam być w ruchu.
  • Gość: Mavi IP: *.rev.numericable.fr 21.02.11, 15:45
    1.nie cierpie fejsbuka,to pozeracz czasu a jednak mam tam ukryte konto.
    2.odkrylam na nowo Kate Bush,kocham ja.
    3.ciekawi mnie czy koniec swiata naprawde nastapi w 2012-analizujac sytuacje na Bliskim Wschodzie wydaje sie to byc calkiem realne.
    4.jestem nieustannie zakochana odkad skonczylam 14 lat,nigdy z wzajemnoscia,zawsze do szalenstwa,zaczyna to byc meczace bo jestem po 30-tce i mam chlopaka.
    5.pieklo to nie inni,pieklo to ja.
    6.moja rodzina odzwierciedla stan rzeczy w Europie-wymieraja starzy a mlodzi sie nie rodza.
    7.mam chyba sezonowa chandre,mam nadzieje ze mi przejdzie na wiosne.
    8.codziennie klikam na www.pajacyk.pl,zawsze to jakis dobry uczynek.
    9.powinnam pomalowac paznokcie u nog ale mi sie totalnie nie chce.
    10.kocham czytac ksiazki ale internet kradnie mi czas,grrr.
    11.apel do Was-wpisujcie sie tu czesciej i wiecej,mniam mniam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka